• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile: nebo už ste přesídlený někam jinam?
27. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já mám zatím termín dle PM 7.12. ale kdo ví, jak to bude podle UTZ +/- 14dní
29. dub 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@jessinka117

Ahojky, mohla bych se k vám přidat?
1. kvě 2011 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se, že Vám sem lezu. Kdyby jste některá měla zájem o těhu knížky, tak prodávám. Mám je v bazaru. Pohodové a bezproblémové těhulkování všem :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, ráda bych se přidala...TP nám vychází na 22.12. :slight_smile:
4. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky žirafko, to ti vychází přibližně stejně jako mi (dle mých výpočtů), k doktorovi jdu až dnes...
4. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@honey.nka tak to gratuluji :slight_smile:..my jsme po IUI, proto už to nějakou dobu víme :slight_smile:
4. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Můžu se přidat?Termín ještě nemám vypočítaný,ale podle mých výpočtů by měl být kolem 25.12.:grinning:
5. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak podle doktora bych měla mít termín začátkem ledna, ale jelikož nemohu rodit přirozeně, tak mě pravděpodobně vezmou na císař o něco dřív (takže snad už v prosinci) :slight_smile:
5. kvě 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
caves baby, rada by som sa k vam pridala, mam termin 18.12., bude to v poradi nas treti (a myslim, ze uz posledny) prcek.......zijeme, pracujeme a rodime v nemecku :grinning: a je mi dost zle......ale to asi vam vsetkym, ze?
7. kvě 2011 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tiež by som sa k vám rada pridala. Doktorka mi 05.05. potvrdila moje prvé tehotenstvo. Sme Slováci žijúci v Prahe. Podľa PM mi vychádza termín na 23.12.2011, takže nás tento rok čaká ten najkrajší darček :slight_smile:
9. kvě 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrabciak ahojky, vítej....my máme termín 22.12.2011, jen den před vámi, to bude u stromečku veselo :slight_smile:
@iii ahojík, nevím jak ostatním holkám, ale mě zase tak špatně není...občas se mi zvedne žaludek, párkrát jsme si povídali s umyvadlem, ale jinak je to dobré.... :wink:
9. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zirafka82 ďakujem :slight_smile: Odkial si? Videla som v tvojom albume, že ideš na kontrolu tento piatok...neviem ako ostatné dievčatá, ale ja sa už neviem dočkať na ďalšiu kontrolu. Nikdy som si nemyslela, že sa niekedy budem tešiť k ženskej :slight_smile: Ja idem 19.05. na druhú kontrolu. Posledne som nevedela odlepiť oči od monitoru, je to taký krásny zázrak :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
zirafka, ty si stastlivec! mne teda to zvracanie az tak nevadi, skor ta priserna unava..... a mam pocit, ze je to s kazdym tehotentvom horsie. ale mozno to je len vek :grinning:
vrabciak, gratulujem :wink: bolo uz vidiet srdiecko?
9. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrabciak to mi povídej, já jsem taky hrozně nedočkavá, ale to k tomu asi patří a taková jsme asi každá :slight_smile: Jinak jsem z Prahy, více méně :slight_smile:, bydlíme kousíček za Prahou....
@iii jo, tak na únavu, na tu jsem zapomněla, stačí mi, tak jako dnes, dojet do centra Prahy, něco vyřídit a zase se vrátit a můžu si dát šlofíka...je to hrozné...ale zase na druhou stranu jsem na neschopence, tak je mi to tak nějak jedno, spím, kdy potřebuju :slight_smile:
9. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@iii jj ja už som ho videla :slight_smile: teda si to aspon myslím, že to bolo srdiecko. Ten pohyb bol pravidelný a ten cvrček malilinký 1cm :slight_smile: 3 deťúrence doma...to bude veselo :slight_smile:
@zirafka82 tiež by som rada spala. V robote si často šúcham oči, aby som sa trochu prebudila, alebo sa prejdem, či postavím k oknu, ale aj tak to namna zachvílu dolahne. Nedelu som celú prespala :pensive: Túto nedeľu by som potrebovala byť fit, pretože máme naše prvé výročie svadby. Chceli sme si ísť na zámok oživiť spomienky (tam sme sa brali), ale drsné je to teraz v práci a nedostaneme dovolenku :frowning2:
11. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrabciak
@zirafka82
@iii
zazadejte si holky pridani do skupiny-cekame miminko v prosinci 2011,jsme tam vsechny :slight_smile:
16. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na druhé prohlídce a už si konečně můžu být jistá, že mám v sobě maličkého človíčka. Dostala jsem i těhotenskou průkazku a předpokládaný termín mám 23.12. :grinning: takže paráda.

Už mám druhou fotku ... cvrček má už 2,5 cm a má se prý čile k světu. Přinesla jsem ranní moč a byla mi odebrána krev. Mimi má už hezky vidět hlavičku, ručky a nožičky ... Stejně je to zázrak, že tak maličké děťátko už má tolik věcí vytvořených :slight_smile: !
Je to moje první těhotenství a tak tomu pořád nemůžu uvěřit :slight_smile: !!! že budu na Vánoce maminka (pokud bude všechno v pořádku).

Jinak mě nic nebolí, nezvracím ... jen pořád zívám a v noci chodím čůrat :wink: ... paní doktorka mi řekla, že jsem ta šťastnější maminka co nemá nevolnosti, tak jsem moc ráda ... zvracení nesnáším :grinning: !!!

Na další ultrazvuk jdu 16. května tak už se moc těším až se zase podívám na cvrčka jak vyrostl :slight_smile:

Jsem moc ráda, že je tu tato skupina a můžu se s Vámi dělit o pocity...radosti a zážitky :slight_smile: !

Pa A.
18. kvě 2011 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@annamarieveronika ahoj gratululuju,zazadej si jessinku do nasi skupiny je nas tam vic :slight_smile:)))))
18. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kris2008 Děkuji :slight_smile: Už žádám :wink:
19. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny šťastné těhulky a přeji klidný průběh :dizzy_face:
23. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak se připojujik prosincovému porodu, termín dle kalkulačky okolo 20. :slight_smile: a tuhle sobotu nás čeká svatba :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaandule Tak to gratuluji dvojnásob :grinning:
23. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@safea7
@jaandule
holky vsichni jsme na cekame miminko prosinec 2011 zazadejte si jessinku o vstup do nasi uzavrene skupiny :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kris2008 uz jsem zazadala, díky ;)
23. kvě 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám také zažádáno,tak snad se tam k vám brzy dostanu :sunglasses:
23. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, zdravím všechny, můžu k vám, odminulého týdne jsem oficiálně těhotná a včerejší podrobný UZ mě jen uklidnil a naše mimčo roste jako z vody :slight_smile:. Termín porodu mi doktor navíc posunul z 10.12. podle PM na 1.12. podle UZ.
26. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám taky zažádáno, ale zatím nic :_(
3. čer 2011 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulky můžu se přidat??? Termín mi vychází cca 27.12., ale ne dle Dr ta ho ještě neurčila, protože je to u mě troškez složitější skrz MS :unamused: ale na netu mi to vyšlo dle data početí což si troufám říct vím na 99,9% jistě
:grinning:
7. čer 2011 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@cbabu zlatíčko sem vůbec nechodíme. napiš do IP na Jessinka117. máme soukromou diskuzi aby si nás každý veřejně nečetl
7. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek