• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
sami vdaka. ale uz tu niesom
4. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy ty jo to nevim o víc dnech jsem neuvažovala takhle na rychlo ale dá se to zvážit :wink:
a vy to máte do liberce blízko co...my že bychom tam s mm někdy zajeli do babylonu si zaplavat, tak by třeba šlo že bychom zašli i do ZOO a tak a udělali si nějakej Libereckej sraz někdy výhledově třeba o prázdninách...
4. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes jsem večer příkrm nedávala. Markétka byla nějaká zacpaná mi připadlo. Navečer jsem ji nosila, chodily jsme po dvorku a pořád brkala, nakonec si i ublinkla, byla tam i mrkev z oběda. Chutnalo jí a asi to zhltala. Tak jsme jen kojily. A taky dobrý.
ježíííš...chůva fňukáááá :cry: :confused:
Sami, co to tam máte za firmu, že nestavějí? ... my už zídku máme, ještě to dojdou v pondělí dodělat (fasáda atd.) a pak už můžou dojít dělat plot, ten je ve výrobě. ... s tím barákem, my začly v červnu a v listopadu jsme se stěhovali .... na čem to u vás visí? PS: některý fachmany člověk musí pořád chodit kontrolovat, to je pak na pytel, že jo?
4. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - joo tak my dnes měli ve via pohárku tak 30ml mrkve s rýží - a to ji to dělám řidší aby se zas nepoblila a Sonička dala svůj osobní rekord tak 15-20ml :wink:
jinak co vím tak normálně některé děti hned na poprvé sní i celou tu přesnídávku/skleničku takže ji omezovat nemusíš :wink:
4. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi no jasně to by bylo super, taková střední cesta :slight_smile:
tak to ještě promyslíme.....ten rychlosrázek, až bude čas, juknu po penzionech...jen tak ykdyby náhodou..

už jdu chrnět, v tento čas konuju myslím poprvé :sunglasses:
dobrou s kobrou a čest ne v 6 ale až aspon v 7 doufám :grinning:
4. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mýho brácha začal stavět teď v květnu, tak jsem zvědavá, ti taky pěkně valí (ti jejich zedníci nám dělali tu zídku, ať je to při jednom), vypadá to že budou šikovní. Takoví řemeslníci, to je potřeba :wink:
4. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a mé datum narození je 21.12. :wink: u nás jsme prosincoví všichni...a já bych chtěla i další mimčo prosincové :dizzy_face: mohlo by bejt solidární a když ti dva jsou oba 3. tak že by bylo se mnou 21. to by byl nářez co :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumik, tak držím palce, ať ti to vyjde! Já mám syna narozenýho ve stejný den jako můj brácha. Dcera minula druhýho bráchy o 3 dny, škoda, chtěl taky dvojče!!! :grinning:
4. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - no manžel je z toho furt úplně poprděnej že maj narozky stejnej den..kdykoliv si na to vzpomene tak mám chuť mu zopakovat jako sestry na sále "tatínku vzchopte se!" :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do hajan holky, mějte se a hezký sny! (spinkat aspoň do 8,00 bez probuzení) :grinning:
4. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi: ty tvoje hlášky jsou mazec!!! a proč se měl vzchopit na sále?

Domi měl asi zlý sen...fňukal...nevím. Dotankoval si plnou po 2,5h... :confused: a snad bude spinkat dál. asi ale spurtíkuje...už 4. den se mi budí na kojo kolem pulnoci, ale jsem živ, tak neva...

marti-no jo...kdyz MM není stavitel, a tak svépomocí to nehro, takže komplet jakoby "na klíč" firmou...ale rozjezd pomalý, teď komplikace se spodní vodou a ted zas 1 na 2 háže vinu, že "EoN nezapojil elektriku....elektrikář špatně zapojil kabel, taxme nemohli zapojit elektriku"..."máme spodní vodu, musí se přeprojektovat základní deska...architekt nedodal nové požadavky na základovku..."Vodárny nezapojili vodu a já už nevím co...furt někdo něco..kuwafix...a práce se nehýbe a nás to stojí děsssný prachy to zpoždění :confounded: :frowning2: :pensive: :rolling_eyes:
4. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi to je taky mazec, ze jsou ve stejny den :slight_smile: si pamatuji jak jsi to sem psala, ze si to tvuj MM hrozne preje.. :slight_smile: tak kdyby vyslo druhy na tve narozky, tak to by byla prda jako blazen... :slight_smile:

Dekuji za info o mnozstvi. Zatim budu asi davat min. Se trochu bojim, ze jak zacnu pridavat prikrmy, tak prijdu o mliko.
4. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no protože z toho byl úplně dojatej chudáček můj.....malá se narodila na jeho narozky když vykoukla tak jako by vypadnul von..no prostě jeho věrná kopie když byl mimi a jak ji ošetřovali tak tam přišel a promluvil na ní a ona přestala plakat a usmála se (dělala takovej ksichtík jako smích fakt hned, takže ani nemáme žádné datum kdy se začla smát - poprvé usmála, protože prostě tenhle asi nevědomej? smích přešel plynule ve vědomej a pořád to byl stejnej úsměv) no a on z toho byl tak v prr že když ji měl podepsat tak nebyl schopen až mu sestři řekla - no tak tatínku vzchopte se!

a pak jsme se teda museli vzchopit voba jak nám úplně zčernala a vzali nám ji :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrr

ale stejně je to k nevíře jak už je veliká! ty jo půl roku já tomu furt nevěřim!
4. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - si s kojenim neměla problém ne? a děti se přeci dokojují třeba i do několika let, tak když jedno kojo ve dne vynecháš - třeba ten oběd tak by to snad neměl bejt takovej problén ne?
4. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky minulej pátek mm vstal a povídá objednej teď v červnu nějakou dovču..tak jsem objednala..pak jsem zjistila, že v to termínu jsem psovi zaplatila výstavu (naštěstí měli plno tak jedem jinam a na ubytování natupujeme až v neděli a výstava je v sobotu), tchýně má oslavu šedesátin a dnes jsem si vzpoměla že Soňule má očkování...no fakt jsem to tak trochu překombinovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď abych zase vola dr. a rušila to..minule jsem to přesouvala kvůli srazu..mi to je takový až skoro trapný a hlavně nevim kam to posunout protože to další ut máme první plavání a nevim jestli není blbý jít na plavčo den po očkování a nebo na očkování hned z hodiny plavání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, spim :pensive:
4. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi- a kdo píše ten vzkaz když spíš? :confused: :grinning: :grinning:

jumi_aha, jo tu storku s podpisem si tu vlastne psala :slight_smile:
hm tak ocko asi radsi teda po plavcu nez pred...
4. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi uf, to mas nabity kalendar, ale na dovču sa miesto musi najst :wink:
Holky Slavo bol posledne dni neskutocny, dnes uz okey ale musela som kmitat lebo poobede som mala navstevu. Chcela som prist skor a pokecat ale David robi nejake mapy na cyklotury takze mobilujem a to je :confounded:
Zajtra mam zas doktorov, snad poobede fakt pridem. Bru nocku
Sami -moj duch :grinning:
4. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky,
prisla som este docitat :slight_smile: ...uz mam za sebou aj chrupec na gauci - odkvacla som jak kabela :stuck_out_tongue_closed_eyes: pri ulohach s Natali. MM v p.deli, ja doma bordel, mrzute mimi, hadajuce sa sestry :angry: , tak som ulozila Lukyho a zspala skor, ako dievcata :sunglasses: .
Inak u ocnej celkom pohoda, nastastie slzne kanaliky zostali priechodne, nemusela mu to opat prepichovat, je to len ta infekcia, dostal kvapky + mast, uz sa to trosku zlepsuje :wink: .
No som zvedava, co je tu nove.
4. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi potrebovala bychtaky takoveho ducha...abych fyzicky mohla delat neco jineho nez furt sedet u netu :sweat_smile:
dobrou
4. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja vas teda vubec nestiham docist :angry: jak muzete toho tolik nakecat?
My rano vstavali v pul 10, pak jsem jela do byvale prace a pak jsme s kamoskou a malyma byli venku. Bylo tu zase krasne. K veceru jsme jeli s Rayem nakoupit, pak tu byla navsteva, tak ma Jaydi super veci na 12M od Timberlandu :slight_smile: a jeste jeden basketbalovej dres :slight_smile: Taky jsem upekla pernik a vecer jeste trosku pozehlila.
No a tedka jsem chvili docitala, ale nedam to cele, protoze me zase boli ta hlava :angry:

Puzzi nar. 28.05.1979 :wink:

Tak jdu spat. Dobrou noc vsem a omlouvam se za nereakce a nedocteni dneska :frowning2:
4. čer 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Peti, aj ja som oci ocila na tych 10 stran nakecanych, ale ked ja pridem, tak aj samicka zdupka :angry: :grinning: .......tak si mala celkom akcny den a super pocko - tu bieda, bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: , domov si sa vratila so slnieckom :wink:
5. čer 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi jsem tu, zde , tutáj,ale ňůrám po jakýchsi volvinách
ale už to doopravdy balím a valím, pa
5. čer 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, jen v mega skratce...
Byla jsem na pivu, takž jsem kiki :slight_smile: ...
Andy, jojo, židla za 3 tácy je dobrá cena, já jí mám z netu za 2,8, ale už jí zdražili na 2,9..to je nejlevnější, co jsem našla....nakonec mám distraction - červeno-bílá... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , už fakt objednaná a snad to všechno přijde příští týden, kočár, sesle a takový čuriny jako lahvičky a tak....Vánoce hadra...

Maova....držím moc moc moc Matýskovi palce, pslala jsem jí IP.

Sami, snad barák začnou už konečně...

Holky, sorry, jsem ožralá, jdu spát...nemyslí mi to.... :grinning: :grinning: :grinning: I když reakci jsem měla plnou hubu...tak snad příště...
5. čer 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobru Sami, ja som len na str. 7 a som odhodlana vydrzaaaaat ( docitat :grinning: ), aby som rano zasadla s cistym stitom a konovala cely zajtrajsi - teda dnesny :sweat_smile: den
5. čer 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy nakupy paradne a Mali aka potvora herecka :dizzy_face: ....hlavne, ze sa jej to pacilo, zaucat treba od malicka :wink:
Petis gratulka k vcerajsiemu vyrociu...a TM prekvapil kyticou, co? A vecera, parada :wink:
Megn, ze sa nehanbis - drichmes do 9:20 a potom este keksik :dizzy_face: ...milujem takto zacinat den :grinning: ....no a ta nefrologicka mudra znela celkom nadejne, tak drzime palceky, nech sa to nezvacsuje :wink: ...inak hru Pat a Mat hram zajtra rano ja - vyfasovala som v poradni sacok na moc, mam tam rano Lukymu strcit cez dierku pindika a odchytit...no hadam to zvladnem, ked som to zvladla pri dievcatach - to bola vtedy prca....u nas robia preventivne vystrenie mocu - nikto ste to este nerobili :confused: ? A som rano zvedava, co kasa - inak aku si mu dala?
Marti Marketku fotili aj pod vodou, ci len nad hladinou? a s komunistami teda sila :confused: ....a ten mentol plati pri vsetkych homeopatikach, som myslela, ze poznate - hej,Pospi to je presne ta zub. pasta, ktora sa pri tom moze :wink: ....inak R. a sadrovy jezek :angry:
Puzzi pohrebne crocsy :grinning: a Luky tiez cuva, ale nastastie sa nerozculuje, co mu tie hracky utekaju, vynajde sa, on sa potom otoci a odcuva si to naspat k nim :grinning:
Weli Maty ma ukazkovu vahu v 6m. a doktor je na daky vadny, ked tebe neskladal komplimenty :grinning:
Sami domcek teda nase.e a to prirovnanie s Afrikou :grinning:
Nik, tak mrkvickova premiera uspesna? Sikulka, ze pekne papa..inak ja po prikrme planujem vzdy hned dokojit ( ak bude chciet - dievcata vzdy chceli), tak myslim, ze to nebude mat velky vplyv na laktaciu.
Jumik to je super s tym rovnakym datumom - aj my sme vsetci decembrovy - ja 17-ho, Natali 18-ho a MM 27-ho. Luky sa mal narodit na moje narodky, ale nakoniec pocuvol Barborku ( ona je september a furt fnukala, ze nezapadne do party :grinning: ) a pockal si na teda na januar.
Inak Puzzi, v tych linkoch mi ta tabulka nesla otvorit - nemam tam mat nejaky pristup spesl?
Novi, po akych lekaroch behate? Ten kozny, co si minule zdupkala? A cez vikend date zase tisic mil na biku?
Talls, to je super s tym pivkom, musim aj ja zacat riesit nejake pivne hobby, lebo ma tu obcas ide picnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: a gratulka k stolicke, tak nakoniec ta bielo - cervena? Ste dali teraz tusim druhu vybavu - kocik, stolicka - Tobi bude mat fakt Vianoce :slight_smile:
Inak Pospi, ked si riesila ten vekovy rozdiel, tak ja mam medzi babami 3 roky a 3 mesiace a bolo to fasa, B. uz bola rozumna, neziarlila, v skolkarskom veku sa pekne zahrali - teraz ako skolacky trosku hadky, ale ked ich spacifikujem, tak je to celkom v poho :wink:
a este posielame pozdrav Matyaskovi od Maovi ( som si poplakala, chrustik maly), ale ked ste to dobojovali az sem, MUSI to dobre dopadnut, drzte sa :dizzy_face:
Inak Lao a Andy, celkom som nechapava - ako skoncila sutaz? Lao tvoja stranka perfektny obsah, ako fakt namakany :grinning: , ale Andy tie nazvy so svetrom a orgazmus v 6N :grinning: :grinning: :grinning: ...si dobry detektiv Oriesok :grinning: , ja som nic vtipne nevypatrala.
Tak, nechce sa mi, ale idem spat....... a kis -kis, teraz mate co docitavat vy :grinning:
5. čer 2009 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo - tak jsem se právě doveděla o maové (z jiné diskuse) - tak moooc držím pěsti, ať malý papká a roste jak z vody...jste oba bojovníci - vše bude určitě vpořádku!!! :dizzy_face:
5. čer 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
nakoniec sa mi podarilo zaspat az okolo pol tretej, ale som celkom vyspana. Lukasko este spi, tak Pat a Mat, resp. odchytavanie mocu bude az buduci tyzden, nechce sa mi ho budit. Rano bolo take hekticke, Barborku som este balila, lebo rovno zo skoly ide na vikend ku kamose, tak budeme mat opat len 2d.
Megn, taka som zvedava, ako Hanysek spinkal po kasi, hod potom hned info. A aky design Chicco Polly ste vybrali Megn a Andy?
5. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek