• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
žloutek mi rikala mudra ze 1 den v tydnu misto masa...uvarit vajco a vyndat jen zloutek a mixnout do jidla

solne jeskyne jsou v mem okoli (do 1,5km) asi 3 kusy, nekdy taky zkusim

talls voe ty kurzy plavca v Praglu masaker...my mame hodku za 130.-
s Nikulema budem chodit na intenzivni plavco v cervenci a v zari asi zas vikendy...prijde mi to jako nejlepsi aktivita pro baby, co se tyce zdravotnich bonusu (plice, pohyb, traveni, otuzovani atd)

holky s tim MAMI to byla asi nahoda,ale bylo to ssuper
26. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, to je výhoda maloměsta, solnou máme 2 ulice vedle a aquapark hned naproti ... máme tady i Dinopark, což je dobrý, ale to až bude malá větší ... město z jednoho konce na druhý přeběhneš tak za necelou hodinku rychlou chůzí
26. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, já mám pocit, že malá musí být zajezená i přes den z toho denního jídla, kdybych ji celý den jen kojila a večer dala kaši, tak nevím, jestli by to mělo efekt ...
Sami, malá takle náhodně řekla BABI a NEE - trefně k řeči, kterou jsme vedli ... dobrá náhoda
Sami, tady je plavání jen ve školní rok
26. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, já taky taj usoávám, když malá nemůže usnout, je to správný
26. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi psali, že v pondělí posílají korbičku, že jim dnes přišla na sklad...tak super, budu to mít kompletní:slight_smile:
Tobík zatím slabiky moc ne...ale když "povídá", tak jsou to různý výkřiky, výskání, auuuuaaaawwww,euuueeeeee, egggeeeeegggeeeee.....a tak...sranda :slight_smile:
Zrovna poblinkal mikinu, co měl na sobě asi 10 minut...achichi...
26. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls tak konecne budete mit i tu korbicku :slight_smile: A mikina poblita :grinning: Jeste, ze se nakupovalo tolik hadyrek, co? :wink:
Ja teda brzo budu muset udelat vetsi nakup veci pro Jaydiho. Tricka uz zacinaji byt tesnejsi a kalhoty a teplaky kratke :grinning:
26. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Žĺtok aj ja dávam ako píše Sam, namiesto mäsa. :slight_smile:
Puzzi to je blbé, že zasa začal piť mlieko v noci. :unamused:
My noc ok. Zuzka sa prebrala ráno o 06:20 a rozprávala sa v postieľke. Tak som sa šla umyť a kým som sa umyla znova zaspala a vstala o 08:00. :slight_smile:
Teraz obaja spia a ja idem chystať veci do poradne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, od včera od poledne nám nešel net, tak jsem si střihla nedobrovolnou absenci :angry:
Jdu mrknout kolik jste toho nakecali, snad ne moc (teď jsem vás našla až na 2. stránce :confused: )
26. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď nešel pár hodin net a za chvíli jedeme, tak ani nestihnu už dočíst. mějte se a ozvu se v neděli večer!
26. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zlaticka moje, my uz sme doma ale kedze sme uz 3 dni neboli na pohotovosti, museli sme to napravit :rolling_eyes:
nadranom som nechala Slavka spat medzi nami a David odisiel do roboty a neprelozil ho do postielky :angry: tak tipnite si co sa stalo :confounded: na pohot.ma zdrbali, ci som normalna ze mi za mesiac padne 2x dieta (a to nevedia, ze padol aj treti krat :pensive: -u nasich som zaspala v noci pocas kojenia ale bola nizka postel- 40 cm a hruby koberec) a ze nabuduce uz zavolaju socialku a keby sme boli v inom state tak mi uz zoberu decko, atd....prednaska jak svina :rolling_eyes: :frowning2: :pensive: je mi z toho nanic, mam depku cely den a stale placem....kurnik ked som vycitala Davidovi preco ho neprelozil, vraj on si ho este pred odchodom fotil a nenapadlo ho ze by spadol. a ze nabuduce da na zem paplon. maju ti chlapi rozum??? a co paplon zabrani aby nespadol??? radsej nech sa zobudi pri prekladani jak ma spadnut na zem! ach, na NIKOHO sa nemozem spolahnut...uz sa bojim aj zaspat.... :cry:
ach, taka som nervozna ze som aj reakcie zabudla, napisem neskor :sweat_smile:
ahaaa, Peti Jaydi je sikovnicek diskusie!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda ja z neho nechapem, fakt je to "koumak" jak napisala (tusim) Puzzi. aj hracky ma skvele, a to hopsadlo :grinning: :grinning: :grinning: zlatunky je velmi :slight_smile:
jeeee prve slabiky zacali :slight_smile: Slavko keca jasné "mama" asi tyzden, predchadzali 2 tyzdne mmmmmma-mmmma a minule bol bohovsky ked som postala s kocikom a zacal "mama brm-brm!" (mama b-m b-m) vsetky predavacky sa rehotali :grinning:
este neskor dokoncim reakcie, teraz varim (este som nejedla :confounded: )
26. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak hezkej vikend :slight_smile:

Ahoj Novi, vy teda mate taky trapeni porad. No a v te nemocnici teda taky moc nepomohli debilni prednaskou. Prece se to muze normalne i stat, ze dite spadne, ne? No ale doufam, ze Slaveckovi nic neni :slight_smile: A ty se netrap, padu jeste bude. No a k Davidovi teda.... :frowning2:

My byli s Jaydim a s holkama po o venku, pred chvilkou jsme prisli. Dostala jsem od kamosky 12 krabic 900g Aptamilu (Nutrilon). Je to dvojka a ona uz ma trojku. Tak mi je prodala za 5eur kazdy. Takze super. Normalne v obchode stoji kolem 12eur. Tak mam na 3 mesice vystarane a hlavne usetrene. :slight_smile: Jsem rada.

Jinak Jaydi dneska uz krasne lezl. Kamoska ma takovej traktor, vzadu na tom jsou zviratka, ktere delaji zvuky, plus to hraje a jeste to i jede. Tak za tim prdolka dneska lezl po 4. Zitra to jdeme koupit do obchodu, je to levne, tak pak hodim zase video :grinning:
26. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, tu se nekeca, to je fajn

byli jsme venku, premluvila jsme i MM, vytahli jsme sportak,abych ho trochu uzila, nez bude nova divočina :slight_smile:
nakoupili jsme si na zitra na vystavu kocek nejake zobani a mlsani a piti (za 400.- :confused: :confused: :confused: ) no a sedli jsme na jednoho škopka-byla jsem slušně navátá :grinning:
paxem jeste drandila chvilu a sjela do DMka (zase jsme koupila milion veci,ale na žluč. mýdlo zapomněla, hlava dubováááá) a jsme doma
MM maka a ja balim kockam vybavu na zitra a jeste musim sbalit Domimu vercajk a veci na plavani-no zitra pojedem jak cirkus Humberto.doslova-2 kocky, decko a kramu do aleluja
bude to narocne, no ale prezijem
26. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi pekny vikend

novi...chjo chjo...porad neco, to znam, jak se clovek spoleha fakt jen na sebe, rika si"to zvladnu sama, nejlip, nejrychleji, nebudu s tim nikoho otravovat", pak uz clovek nema silu, energii a vsechno ho stve a kdyz te jeste nekdo serve nepravem, to uz je fakt nalada pod psa... :frowning2: . Snad bude Slavko dobry, ja to chapu, ty za to nemuzes a Davidovi udelej prednasku. Ze proste uz jinde nez na zemi uprstred mistnosti neni bezpecnejsi. Ja dneska, kdyz MM hlidal chvilku malyho v naruci a mel telefonat, taky jsme sla zkontrolova, jestli ho naaahodou nepolozil jen na gauc a neodesel pro mobil proste neverim, radsi zkontroluju. Ale drzel ho, tak ok.

petrus.super kup od kamosky, to se hodi, ze se predzasobila :grinning: . JD je sikovny, fakt jo!Ale me bavi sledovat Domču,jak se snazi a plazi se tu jak pidalka a moc mu to nejde, ja chchi co nejdyl mimino :grinning: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, chudáku, to je pořád něco, to je jak naschvál. Pevné nervy, oni ti chlapi fakt někdy nepřemýšlí, a nakonec je to na matce, že dítě spadlo a dostane vynadáno zase mamina ... chjo ... drž se .... s živýma dítkama to není fakt jednoduchý
26. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se mi podařilo uspat dítě a snad bude min. do 2 hodin klídek!!! Dnes odpo spala jen hodinu po obědě a pak už ne, tak to byl mazec. Odpoledne jsem s ní šla na prochajdu, že prostě musí!!! zaspat, ale houby. A to jsem ji raději prozřetelně dala do sporťáku, tak byl celkem dlouho klid, ale pak začala řvát i v něm a nakonec jsem ji brala na ruce a před sebou tlačila kočár. No paráda, já splavená a spocená i na řiti,, dítě vysmáté. Ale fakt mě to naštvalo :frowning2: , i když vím, že malá z toho nemá rozum. Dnes večer jsem sama, tak budu ráda, jak malá bude hajat a já budu mít klidný večír.
No, jinak já jsem v rámci možností OK, horší je to večer, v noci nebo jak nemám co na práci, tak to zase všechno dolehne a bulím. Hodně kritické bude pondělí a pak už to snad půjde k lepšímu a dál.
Snažím se aspoň kousek pozpátku dočíst, ať jsem v obraze.

Novi,
drž se, věřím, že na pohotovosti ti to dali doktoři vyžrat, ale zkus na to zapomenout. Hlavně že je Slávek v pořádku a manžel ať si dává bacha, to za to fakt nestojí.
Sami,
koukala jsem na kočík, vypadá fakt šíleně:slight_smile: Jsem zvědavá, jestli si ho fakt koupíš, jestli bude i naživo takový úžo:wink: A zítra dobře dopadněte na výstavě micin!!
Petruš,
super videa. Teda Jaydi je fakt hodně dopředu, nechápala jsem, jak se už staví, borec :dizzy_face: A jak krásně leze, fakt moc šikovný klučík.
Marti,
super fotky z koupání. A teda vnady tiše závidím, já mám vygajdané lajdy:confounded:
Talls,
taky jsem zkoukla fotky, nový kočár vypadá moc dobře!! A super, že už k němu bude i korba.
Ty vogo, to jsem teda ceny za to plavání, to naše by nás mělo stát nějak kolem 1500,- a je to 14 lekcí. teda nevím přesně, 1.7. máme infoschůzku, tak se dozvíme víc.
Majdi,
takže test jen /? Už jsem si myslela, že bude mimi ... Nebo budeš kupovat ještě jiný test??
Jj, z Těšína se znát můžem, 7 let jsem tam chodila na střední a pak jsem 3 roky jezdila vlakem do Ovy přes havířov, tož jsme se mohly mihnout i tam.
Tak a víc už nevím ...
26. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tu se nekeca :slight_smile:
ja jsem chystala veci, mezitim maly, no jako ja jsme totalne na dne s energii, usnula jsem u kojeni...takze pobalim nejnutnejsi jeste a asi mazu spat, vystava kocek je narocna, furt byt ve strehu a do toho kocar a maly...jeje, to bude akce...pak to plavani, doufam, ze si aspon chvilku dachne jinak to plavco bude k prdu...
uf, uz at je zitra vecer touhle dobou :slight_smile:

holky, dobrou noc, je dusno, snad bude noc oK

petis, drz se, je to fakt hrozna ztrata takhe blizka osoba, ale cas vse vyleci. Nemam uz 11 let mamku a porad si myslim, ze nekam daleko odjela a ze se jeste vrati :wink:
papa
26. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Jaydi uz spinka :grinning: A to jeste neni ani pul 8. Super. Asi ho zmohlo vsechno to lezeni dneska :grinning:

Petis drz se, bude to lepsi....
Sami zitra hodne stesti na vystave. Treba neco i vyhrajete :wink: a Domi at je hodnouckej a spinka. Plavco si taky uzijte :wink:

No jo, je to tu nejake tiche... :pensive:
26. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou, Sami, ty jo, to dnes budeš v posteli rekordně brzo !!! :wink:
A na zítra štěstí na výstavu!

Petruš,
tak to Jaydi pěkně usnul. Kája dnes už taky vytuhla před 19, až jsem nechápala, myslela jsem, že to bude zase boj, když odpo nespala.
26. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nakukuji, musela jsem pozjistovat, v kolik tam vlastne mame byt atd.-MM samozrejme nehnul ani brvou, co se organizace tyce...a to si tam chce vzit notebook, ze bude pracovat...haha, a ja asi budu s Domi litat vystavovat 2 kocky naraz, ne? :grinning: :grinning: , no uvidime, zitra ho tam zaprahnu, vymyslel si kocky a stanici a kdo vi co, tak at se stara taky:slight_smile:
docela jsme nateseni a zvedavi, co te nas kocourek, strasne se nam povedl, vsichni jsou z nej hotovi tak docela mame nadej, ze bude uspesny. Uvidime. Ale jako nezerem to, prste se zucastnime, ziskame potrebne certifikaty na to,abycom mohli kocky uchovnit a papalala.

tak fakt dobrou
26. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukám, že i stihám dočítat ... nemám fakt moc čas, na videa jsem ještě nekukla a dost mě to teda mrzí, ale malá mi dává zabrat, nechce moc ležet, ani moc nespí, nohy mě už týdny bolí jako sviňa, jak se s ní pořád vláčím do těch schodů ... dneska jsem s ní 2x usnula, cítilal jsem strašnou únavu, a večer to na mě přišlo ... léta trpím oční migrénou, celý těhu klid, chytlo mě to až po porodu a pak až teďka .... nepříjemný, vždycky mám strach, že se mi něco stane, nic nevidím, bliká mi před očima žárovka, pak brní půlka obličeje, no hnus, máme to dědičný, moje mamka to má taky .... půjdu dřív spát, ať si odpočinu ...
Sami, jak si psala, že tvoje mamka odjela daleko a jednou se vrátí, tak tohle říkává moje mamka o té svojí, umřela jí, když bylo mojí mamce 16 (její maminka umřela ve 40ti)
Petis, já už to tady psala ale nevěří se mi ... ta voda nadnáší, já žádný extra prsa nemám, až mě to štve, jak to tam razí ....
26. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ať vám ta výstava zítra dobře dopadne a zvládneš to !
26. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jeste jedno video z dneska. Uz to Jaydimu slo lepe, hlavne, kdyz se pred nim valely penizky :grinning:

http://picasaweb.google.cz/Petronuska/Videa#5351722993252676002

MArti teda takova migrena je hrozna. Taky mivam migreny, ale aspon teda vidim. I kdyz bez cocek v ocich je to o nicem :grinning: Ale ne, je to hrozne.... Tak at je ti brzy lepsi :wink:
26. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, konečně jsem koukla, malej je strašně moc šikovnej ... uplná paráda, fakt šikula !!!!
26. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak zas som nemohla, prerabali sme to tu trosku, takze nebolo casu a teraz si musi David nieco spravit na PC ale zajtra FAKT dobehnem aj keby co bolo! dufam, ze tu niekto bude.
Sami tak na zajtra pevne nervy, pohodaka Domiho a akcneho manzela Ti zelam :wink: a kočkam nech zažiaria aby si odniesli co najviac oceneni :dizzy_face:
Puzzi aj Tebe super vylet, aj ked tu uz niesi...
Petis uprimnu sustrast.. :pensive: ono treba cas, nic ine nepomoze :frowning2: ja som stratila milovanu babicku ked som mala 10 a doteraz som z toho smutna....ale uz to tak neboli. horsie je, ze si sama doma. skus citat, niecim sa zamestnaj. pekny vecer Ti prajem :pensive:
Marti ale ved ich mas pekne :dizzy_face: tie fotky su naaadherne, fakt vydarene :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Petrus mohlo by sa zadarit aj castejsie s Aptamilom, nie? no ale hlavne ze mas na cas po starostiach a doost usetrene, to potesi :slight_smile: uz sa tesime na nove video Jaydiho
ktovie ako dopadla Mirka v poradni...nove miery a tak...
baby vy mate take lacne plavco??? my mame 5000 na mesiac a 2x do tyzdna po 1 hod= 1000 Sk za hodinu!!! teda aspon som tak pocula od viacerych mamin, oficialne to nemam. ale je to strasne daleko, musela by som 2x prestupovat a poistovna mi nepreplati nic. :confounded:
tak ja idem, bru nocku
26. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou z postele :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Jay je strasne moc zlaty, je uzasny!!! :slight_smile:
Marti a Ty si oddychni, s takou migrenou este konujes? ja mam aj za Teba traumu :grinning:
26. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Tak poradňa ok. Zuzka váži 7800 g a meria 68 cm. Doktorka s ňou bola spokojná. :slight_smile:
Kubko ide v utorok na preočkovanie proti Hepatitíde A. Ide s ním MM. Chudáčik malý. :frowning2:
Idem dočítať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ste veľa nenakecali, aspoň som rýchlo dočítala. :slight_smile:
Novi, v nemocnici ti nemuseli dávať takú prednášku, veď si to neurobila schválne. Neboj Slávko bude ok. A Davidovi vyčisti žalúdok. :confounded:
Tak Megn test negatívny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti super fotky z plávania. Markétk je prosto pohodárka. :slight_smile:
Petruš Jaydy je fakt veľmi šikovný. :slight_smile:
Sam zajtra ti prajem úspešný deň. :slight_smile:
My sme boli poobede oneskorene gratulovať svokrovi k meninám, je Ján. Prejedla som sa zákuskami. :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
jééé, to jsem ráda, že se tu moc nekecalo :dizzy_face: Dneska jsem měla rozlítané, ale teda že by to bylo doma nějak poznat, to se říct nedá....
Zítra po plavču razíme k našim, asi se zdržím tak týden, takže moc nekecejte, ať pak nedočítám 14 dní :dizzy_face:
Právě jsem objednala myčku, tak jsem šťastná jak blecha :grinning: Joj, ručičky budou mít zase trochu pokoj :dizzy_face: ale ne, to nádobí je fakt vždycky nějvětší bordel v kuchyni... Když už vás mám, poraďte, jaké přípravky tam strkáte? 4v1, 5v1, vše v1? :grinning:
Jo a konečně jsem si udělala pořádek v nehtovém materiálu a ve vzornících.. Už bylo na čase :grinning:
Jdu dočítat
26. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téééda, Jaydenek krásně leze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek