• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak takový mrtvo tady už dlouho nepamatuju .... puzzi je pryč, samička je pryč atd .....
27. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem tady, ale už se jdu koukat na kreslený filmek na Nově :wink: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja jsem tady taky. Ale meli jsme tu svagrovce s holkama, tak bylo plno. Barak uklizeny, pak prisly holky a muzem vysavat a utirat podlahu znova :angry:

Marti ten prispevek jsem cetla, jako i ostatni a uplne jsem u toho rvala. Je to hrozny a pro vetsinu nepredstavitelny :cry: :frowning2:

JInak den u nas dobrej, prdola mel celou dobu super naladu, az ted vecer trosku umrncenej unavou. Tak snad brzo usne.
27. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy, zdravím od tchýně. včera sraz v pze s kámoškama s dětma venku a v břišče, ve človíčkově, bylo fajn, já pobíhala s honzulákem, ale zmáklo se to. dnes u tchýně ok, honzík spal přes oběd přes dvě hodiny v postýlce, odpo pak ještě hodinu v kočáru, nechápu, spavej den a doufám, že bude spavá noc. v noci dnes velkej řev v jednu, úplný zoufalství. četla jsem někde, že děti v tomto věku můžou v noci mít nečekaný hysteráky, když začnou třeba sedět, lézt, že je to pro ně velkej přísun novýho a v noci můžou mít blbý sny. tak asi, pomohlo zas až mlíko, ale pak světe div se od 1 do 6 spánek bez jediného náhozu, nechci to zakřiknout, ale mlíko v noci = méně nahazování.
zejtra jedeme do hradce k tetě, 4 hodiny cesta tam a pak domů, to jsem na honzuláka zvědavá, takovej trénink na chorvatsko.
jdu dočíst...
27. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Puzzi, tak jste meli hezkej den. A snad Honzik bude hezky spinkat v noci. S tim min nahazovanim je to super. Treba pak ani mliko nebude chtit za nejakej cas :wink:
Zitra to zvladnete tu cestu. Ale urcite bude prestavka, tak to bude dobry :wink:
27. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem zde, docteno, ale jen napisu dnesni dojmy a jdu se nalit litrama a chcipnout :slight_smile:

Večer jsem byla total pretazena a nemohla jsem usnout, furt jsem uvazovala, co a jak zorganizovat zítra, pak mm chrupkal, ráno budik na 7h
odjezd se zpozdenim, na vystavisti mraky auto, chaos, sla jsem s kocakama na příjem ( uz bylo hodně hodin) a mm hledal parking. Pak vybalovani věci pro kočky, organizačně atd
peju ódy na tu kempigovou deku z Lidla, hodila jsem ji tam na zem, na to deku a Domi si tam občas pasl po prebalovani, aby se protahl z kocaru. Ještě ze mam tak zlate dítě, jako zvladal super, vzdy, kdyz jsem vyjela na cerstvy vzduch, dsl si aspon 30 min slofika, uvnitř hrozny hluk jak v ule a hlasili do mikrofonu atd
Kočka vyhrala a kocourek se strašně libil a chteli ho nominovat do best in show, ale zjistili nam chybu v papirech, ma spatne urcenou barvu, tak smula, nemohl bojovat dal, ale neva.
dojeli tam za nama synove: starší vyzvedl mladsiho,ssuper a mladej dovezl kopii vyza tak mel same 1 v první tride, sikula
byl zas z Domci hotovy, vozil ho atd
takze tak, jsem total kaput, vyschla jak trout, málo jsem pila, musim se zalit a jit spat, zítra repete

Jo a volali mi z plavani cca 30 min predem než jsem chtela jet, ze maji havarku v bazenu, at nejedu. Uffff, sice jsem se tesila na osvezeni bo byl hic ale aspon min organizace pro me
27. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak jste to dobre zvladli a Domicek zase ukazkovej. To je super :slight_smile: Gratulace k vyhre kocicky a skoda teda ohledne tech papiru u kocourka. Jak to, ze je to tam spatne? :confused:

Tak si odpocin a bez brzy spat, at naberes spoustu sil na zitra :wink:
27. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Markétka taky takle křičí ze spaní ... moc zážitků a nemůžou to vstřebat ... je třeba to přežít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sami, gratulace, že jste tak dobře dopadli, a že jsi to jako vždy bravurně zvládla !!!!
27. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzík poslední dny krásně žvatlá, je to úžasný. nejčastěji říká ebe, dě, wua... :slight_smile:
novi, ježiš, to je mi moc líto, hlavně jak z tebe udělali hroznou matku na pohotovosti, kdyby věděli, jak seš úžasná a jakej je slávko hyper, achjo, nic si z toho nedělej...
novi, mama b-m b-m, to muselo bejt nádherný :slight_smile:
petruš, Jaydi lezoun, grtuluju!
petis, haha, story se řvounem v kočáru i sporťáku mi velmi připomíná náš skoro každodenní chleba, akorát že já nenosím :sweat_smile:
Sami, mimino ještě zažiješ určitě jedno:slight_smile: já si teda užívám, jak honzík roste a je šikovnější a šikovnější, užívám si to víc a víc a mimino mi vůbec nechybí. poslední týden dva je i lepší zabavování, honzík rotuje na zemi a strká si vše do pusy a vydrží mnohem dýl než jako malej. taky to máte některé z vás tak, že po vrácení mimča netoužíte? :sweat_smile:
marti, oční migréna, to je hrozný, snad pomůže víc odpočinku, jestli to jde...
lao, u vašich si to užij, asi se těšíš, viď? do myčky alles v jednom :grinning: k myčce gratuluju!
talls, vosinka tobi versus normoš honzík - zajímalo by mě, kdo by byl vosinovatější :grinning:
marti, markétka ale fajn, že s ní můžeš vařit, sedí, povídáš jí, kouká, to považuju za hodné dítě. aha, tak čtu dál, že to tak není vždy, že nosit a mazlit.
taky vařím honzíkovi na dva dny.
spaní kočár versus doma - doma je to mnohem lepší, honzík spí dýl, nic ho nevzbudí a já mám volno.
weli, otáčení před spaním na břicho znám, honzík normálně ale včera večer nakonec na břiše usnul (za půl hodiny brek a otočka) a dnes kolem oběda se otočil na břicho asi čtvrt hodiny po usnutí, breknul, šla jsem tam, spal na břiše a vydržel tak 2 hodiny, nechápu!
weli, fotky super, nejvíc z vany, jak má maty pokrčenou nohu :grinning:
petruš, dík, snad to půjde v autě, většinou celkem ok, kouká, ale jak chytne nervózu :sweat_smile:
sami, super den i domi a gratuluju kočkám! úžasný, jak je domi hodnej, fakt!
marti a taky při křičení ze spaní kojíš?
27. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ted jsem docetla ten clanek o tom porodu, teda spis te peci pri porodu. No des a hruza :astonished: Teda tohle zazit, tak snad uz nikdy nerodim. A ty na smene udam asi :angry:
27. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ja to mam stejny, taky si maleho uzivam vic a vic, nez kdyz byl miminko. :wink:
27. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Markétka měla dnes nějak extrémně mazlivou ... prostě pořád chtěla do náruče, chytala mi ručkama obličej, otvírala pusu, pištěla a kousala mě do nosu, do brady atd. jak malej upír ... je to moc fajn, ale neuvaříš u toho, tak jsem to nějak kombinovala a zvládly jsme to .... jinak v noci mi křičela 2x, to jsem byla ještě v obýváku, než jsem tam došla, tak zase ticho, ale když má blbou noc a budí se takle, tak vždycky víc jí ... to jsou ty koja před půlnocí atd. Ona dneska i vstávala o hodinu dřív a mám pocit, že se to neslo celým dnem, byla hodinu vzhůru a už zase zívala a chtěla se mazlit ... nějaký zakletý dneska .... a mimčo bych zpátky nechtěla, všechno to má svůj vývoj, teď je s nima větší sranda
27. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jeste nakukuji, jeste jsem preprala pliny nasbirane za dnes a uklidila v kuchyni-MM varl veceri zatimco ja jsem koupala a uspavala a vythnul, taxem to porobila, at tu neni mega curbes, bo zitra jak vecer dojedem, tak dode nase pedikerka, tak at tu neni bjurdel

jo jako jasne, ted je Dmi mnohem vic super nez jako mimino, je to uzasne, jak reaguje, smeje se, vymysli bejkarny a tak. To jako bych nemenila, jen si chc co nejvic zit jeste tu jeho "zavislost" bo jak zacne chodit atd, uz je to zas uplne jine a to uz jsi matka uplne jineho ditete, ak zas nechchou do kocaru a mas o starost anvic atd :slight_smile:

jinak holky, pristi tyden je v TCHIBO detsky zbozi, sice nas z toho az asi tak moc zajimat neude,ale treba ta pyzamka josu vymakana nebo jeste neco. Asi zajedu kouknout nekam. vy kuk na www.tchibo.cz na aktualni nabidku

nocni place jsou fakt asi zle sny, by me zajimalo, jestli se jim zda, ze padaji, nebo nedosahnou na hracku nebo co :slight_smile: :slight_smile:

ad Domi hodnous, jako kdyby nebyl takovy hodny, tak vystava fakt nehrzi, je to desne narocny a MM sice vzdy byl se mnou na vystavach,ale ja jsem jako vse zaopatrila vcetne predvadeni kocek atd a on jen navazoval vztahy a řec s vystavovateli :slight_smile:-zenskyma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Takze dnes Domi plus furt ve strehu, jestli uz nehlasi nase cislo a pak s kockou a MM drzel Domiho. Byl fakt zlaticko, nebrecel, v kocaru obcas fnuknu,ale stacilo trocu pojezdit. Musim ho pochvalit.Na zemi je fakt cim dal zivejsi, kusila bych tipnout, ze do 14 dnu mozna bude uz pohyb..? Jo a dojeli jsme dom, dala jse ho na puzzle nez vybalim veci a co myslite...zas se vyvalet v srandě :frowning2: a mel na sobe vlnene body a nejde to vyprat :frowning2: buee
ni ak ja dopiju a pujdu do betle

jooo a s babou a kocarem v Praze- sakra :frowning2:, rekla mi, ze se ji to hodi 1.-3.7., ze pak uz nemuze...taxem zburcovala MM, ze pojedu ve ST do praglu atd atd....no a baba psala, ze muze PA-PO, pak jedou pryc..d prrrrr...jsem si to chtela prohlidnout, kdyz kupuju za 13tacu kocar..kurde....:frowning2:.No tak bude bude posilat postou neo to prevezme asistentka v Praglu a omrkne to..No ale sejri me to, chtela jsem se scuknout treba s talls nebo dalsima, ale nepojedu, je to zbytecny a MM musi byt v Prg uz v UT a ja neco mam.
27. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, zakon schvalnosti...zacla pipat chuva, ze ji dochazi baterky. nechtelo se mi je hned jit menit, rikam si, dopisu prispevek, dopiju a pomalu jdu spat, ted brecet nebude...pisu, zda se mi, ze rve TV...zeslabim a....pláč v loznici...klasika, jako vzdy, kdyz se mi to s chuvou stane se stane i todle :sweat_smile:

tak uz fakt mizim papa
27. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile: Mimišky nezdravím, ti určitě všichni spinkají :wink:
Nejde nám doma net :frowning2: Richard zařizuje jinou firmu. Jsme od včerejška s děckama u mamky, ale je tu pouť máme celý den veselo, tak ani není čas na PC. Máme návštěvu, zítra Richard ráno přiveze babi s dědou. Jsem nějaká nachcípaná, možná z toho hnusného počasi. :frowning2:
Riška už je celkem v poho, včera jsme byli na kontrole, dr. nevěřila vlastním očím, že je z takové hrůzy tak rychle venku. JSem moc ráda. :slight_smile: Snad se to už nebude opakovat. :unamused:
Povodně jsou úplně hnusné, včera jsem si místo koně večer psala s kámoškou z Jeseníku nad Odrou, měli vodu, ale nebyli na tom až tak zle jako jiní :pensive: Ještěže tak, furt jsem na ní myslela, nedalo mi to a napsala jsem jí, byla ráda.

Holky jsem za dnešek KOkino, jdu se sprchnout, dopijem vínko a jdem chrunět. páček
27. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Puzzi to ste mali super deň. :slight_smile:
Sam gratulujem k výhre. Ešte šťastie, že je Dominik taký kľuďas. :slight_smile:
Idem spať. Pa. Zajtra. :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jeste nakukuju, jdu se ale divat na film.
Pospi tak super, ze Riska je na tom lip :slight_smile: Na pout bych taky sla. U nas (teda u nasich) byvaji super poute. Chtela bych tam vzit Raye, at zase neco zazije :grinning: ale porad to nejak nevychazi. Treba pristi rok. To uz i Jaydinek z toho bude mit vic :slight_smile:

Tak se loucim a preju dobrou nocku :slight_smile:
27. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...jaksi nestíhám ani číst...takže nejsem totálně v obraze...pokusím se během dne! :wink:
včera jsme byli na plavčo a docela dobrý už i to potápko :wink:
včera byl Max málo vyspaný...vždy ho vzbudila sanitka...ještě to pořádně ani neslyším já a on už se na to budí :rolling_eyes: - booože můj!
včera si dal mrkvičky sotva 5 lžiček a konec...no já ho budu muset vždycky nechat asi pořádně vyhladovět, jinak to prostě jíst nebude a ne. Dnes mám na něj nachystaný špenát se zeleninou - kupovaný...tak snad to nebude tak smrdět jak minule ta mrkev s masem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a, tak všímám, že jste toho zas tak moc nenakecaly...já něco málo včera početla, tak jdu reagovat, dokud si něco málo pamatuju:
novi: hlavně v klidu - kašli na doktory- ti prd ví... :rolling_eyes: akorát tě zbytečně stresují - neplač, běž se potulit s malým a bude zase dobře! :wink:
co se týče myček - nemám, takže nemám čím přispět! :grinning:
weli: super fotky!
petronus: tý jo - Jaydi je teda jaksi dopředu, ne?! šikulka šikovná je to! :dizzy_face:
m1rti: Maxe taky budí každý hluk - to je hrůza!
puzzi: já bych taky nechtěla zpátky to mini miminko - já jsem happy, že se Max už trochu zabaví sám :wink:
sami: no super jste to zvládli - jsi šikovná! a gratuluji k výhře :wink:
talls: jooo, Maxulín byl včera taky pořádná vosina! :sweat_smile:
pospi: super s Riškou...a s tím netem je to na prd, co?! :unamused:
28. čer 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peknu nedelu prajem kocky,
u nas sice uprsanu, ale aspon si doma oddychneme, pripadne skocime s detmi do kina, uvidime, ako sa vyvrbi pocko.
Som tu zase dlhsie nebola a kedze uz zacali prazdniny, tak asi budem prichadzat sporadicky, ale asi chapete, ze mozem byt s detmi intenzivnejsie, tak to trosku vyuzijeme :wink: Inak vysvedcko bolo skvele, obe mali same jednotky, tak som ich zobrala v piatok na nakup - Baska si vybrala v CA-cku namornicke nausky ( kotvicky a zachranarske kruhy) a Natali v hrackarstve krochkajuce a chodiace prasiatko :slight_smile: . Neodolala som aj vypredaju v Zare a nechala som tam 2 litriky za detske oblecko, ale teda nakupila som vela, mali dobre ceny a kopec som kupila malemu ( aj vacsie na 9 -12 mes. a 12-18 mes., tak sa tesim a stale si to prezeram :sweat_smile: ).
Lukasko zacal po kasi spavat dobre ( tuk-tuk :slight_smile: ), kojo vacsinou az okolo 02:00 a potom 05:00 a spi este doteraz :sunglasses: ...takze som bola velky skeptik, ale nastastie, pekne zasyti. Kocky, kolko vam tej kase asi zjedia? Luky strasne vela - celu tu detsku Ikea misku, cize cca 150 ml vody + 3 PL kase - zbasti to a este otvara pusinku, ale viac mu uz nedavam. A 1 to balenie Hami kase mi teda vydrzi asi na 10x :grinning:.
Este k tym mini mimi a vacsim miminkam - ja som asi ako Sami, strasne zboznujem malicke vonavucke uzlicky a chcela by som strasne dlho drobceka bezbranneho, nehybneho :dizzy_face:.....jasne, ze je kazde obdobie rozkosne a je zlatucke, ake robia pokroky a komunikuju, vsetko ma svoje caro.....asi by som mala ist robit na novorodenecke do porodky :grinning:
Lao gratulka k umyvacke, super, ze ste nasli aj v mini kuchyni miesto a presvedcila si velkeho V. :wink: a pripravok - som spokojna s tabletami Somat perfekt ( Calgon mi niekedy zanechal spinu, alebo flaky a tiez sa mi zdalo, ze ho z riadu citim). S praskovymi pripravkami nemam skusenost, som hnila davkovat to a prplat sa s tym, tablety sa mi zdaju prakticke, kupujem v akcii, perieme :grinning: kazdy den a vydrzia dlho. Este uzite si dnes plavco a oddychni si u rodicov :slight_smile:
Puzzi, dobre si zvladla stretko, Honzik mal aspon nove podnety, tak prajem este dobre zmaknut 4 hod. trening na Chorvatsko a bude to v suchu :slight_smile:
Petri, Jaydi je na videach uzasny :dizzy_face:, je to super vidiet ho inak ako na fotkach a mala si pravdu, tie zostrihnute vlasky mu svedcia a ma take sibalske ohnicky v ociach :dizzy_face:...paci sa mi este, ako vyslovujes jeho meno a potom zacnes hovorit cesky, je to zlate :slight_smile:...a este zavidim vypredaje v Mothercare, dobre nakup :wink:
Miruss gratulka k 1.zakaznikovi, nech sa ti to pekne rozbehne a Zuzka krasne miery, drobcek je skor :wink:
Marti fotky vodne uzasne, musim ich opat pochvalit a podoba fakt obrovska na tej rodinnej foto :slight_smile: , dufam, ze migrena uz je lepsia :wink:
Novi, to ma strasne mrzi so Slavkom, hlavne, ze sa nic vazne nestalo a z kravy na pohotovosti si nic nerob, tiez je dobre blba, vidi vystresovanu matku a este nadava :rolling_eyes: , ved si potrestana tym, ze trpis s malym a ona ti este nalozila, blbka :angry:
Nikul hopsadlo je strasne krasne a cena uzasssna, ja by som ho tiez kupila na obcasne zabavenie za tie prachy :wink:
Petis s babickou mi je to luto, uprimnu sustrast, nech to rychle preboli :pensive:
Marti s tou basnickou to bolo pekne, ani som potom nereagovala na Maovu, ked som sa to dozvedela, je to strasne smutne, chudatko :pensive: :cry:
Talls, na zltok mam instrukcie od dr., ze davat raz za tyzden, vtedy, ked by som dala maso a ma byt dobre prevareny aspon 10 min., kludne dat cely, zmiesat so zeleninou. Dievcatam to kedysi chutilo, tak uvidim za mesiac Lukymu. A co je to Puntanela? A este na fotkach zo svadby vam to svedci a kocik tam vyzera krasne elegantne :wink:
Megn, testik negat. :unamused: , som zvedava na kvalitnejsie repete, daj vediet. A aspon to snad bude podla vasho zelania buduci rok :wink: ......ale uz si sa trosku tesila, ze?
Weli, fotecky opat nadherne, nikdy nesklames :wink: , najviac sa mi paci ta v Benetton tricku ( jezecek v pozadi :slight_smile: ) a na tej trave ste krasny ako z reklamy :wink:
Pospi, to je skvele, ze Riskov organizmus tak zabojoval, snad to bude nadejne a astma sa nepreukaze. Pekne prsi, tak nech uz je Risutka rychle uplne fit a mozete chodit na huby :wink: ...je super, ze to Janicka nedostala :dizzy_face:
Sami, skvely uspech micusky a kocurik je kockos, hej? A este som ti neokomentovala vcelicku, videla som ju uz nazivo na ulici + ked som si ja vyberala kocik na mothercare stranke, tak tam som ho omrkla a fakt dost extravagantny, v tej pink by ti isiel ku gumclom :slight_smile: ...snad kupa dobre dopadne :wink:
Dedul, Maxik je sikovny, ze uz zvlada aj potapanie celkom v poho, nakoniec sa mu to zapacilo, ked uz neplacka, ze?
Kym som to napisala, tak sa uz zobudili deti, urobila som im tousty a caj, MM este neprisiel, isiel skoro rano lietat na letisko s lietadielkom a Luky si uz tiez rozprava v postielke, tak sa pojdeme este posmajchlovat do postele :dizzy_face:
Takze peknu nedelu vam este prajem, podla moznosti dobehnem :slight_smile:
28. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulka: já mám taky problém s tím, aby byla Markétka opravdu hladová ..... jinak to jídlo taky nestojí za nic ....
Lobi, tady teď začíná taky pršet, .... dojede tchýně a jdeme s MM na oběd ... máme dnes výročí svatby, tak si dám něco dobrýho !!!! a nemusím to vařit !!!!
28. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole, to tu 6 hodin nikto nebol???
28. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa, vlastne 5 :sweat_smile:
28. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze caute, odbehla som od roboty, chcela som napisat uz vcera ale mooc som upratovala lebo mala jedna baba z MK prist kupit hrazdicku a nakoniec neprisla :rolling_eyes: ani sa neozvala no a dnes periem uz tretiu varku, akurat to nemam kde susit :sweat_smile: natrieskam to na 1 susiak :grinning: kurnik ked sa inak neda, vonku leje :angry:
Puzzi ano, moje slova, mimino uz nieee :pensive: jasne, je to malinke a milucke a ťuťuli muťuli ale Slavko stale reval, maval koliku, 8x za noc bol hore (to sa teraz posledny tyzden opakuje, padam na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) 10 minut sam nevydrzal, teraz ho baštím viac :wink: som si pri ňom vytrpela...a ja a uzasna??? cha cha cha!!!!! som sa tak dobre nenasmiala uz 100 rokov! :grinning: dakujem ze si to o mne myslis, ale obavam sa, ze sa mylis :sweat_smile: vobec si nepripadam uzasna, skor vystresovana :sweat_smile: :zipper_mouth:
Slavko v kociku uz nikdy nespi, musi vsetko kontrolovat, asi rata auta, ja neviem ale kuka jak puk :grinning: a doma spi vzdy na bruchu, ja ho tak nechavam. je mu tak lepsie, dlhsie haja.
Sami gratulujeeem k uspechom na vystave a skoda velika s tou farbou :unamused: do kelu, jeden papier a vsetko je inak :angry: Dominik je zlaticko, on je proste najvacsi poklad sveta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pospi chudak Riska, ach, nedaju mu tie choroby pokoj :pensive: ale je silny, ze sa z toho tak lahko vylizal, to je super! taka astma, ziadna slava :frowning2: ...(osobna skusenost)
Talls fotky su krasnucke, fakt vam to sekne s TM a kocik naaadhernyyy a elegantny a vyzera dost namakane :wink: a Tobi v bezovom vobec nevyzera ako dievcatko, ja uz si z toho nic nerobim, Slavko ma modry kocik, modru deku, doplnky, tasku....vacsinou je v modrom a aj tak si uz vela ludi myslelo ze je dievcatko :sweat_smile: ked sa opytam preco, tak oni nasli ze na 1 hracke ma vcielka ruzove kridelka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ako ze on ma vsetko modre, to je ASI detail!!! :confounded:
Puzzi si ma zas pobavila Honzik = Hontík :grinning: a ze Megn kleplo z testu, atd...proste Tvoje hlasky nikdy nesklamu :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Sami konecne sa na tom pozemku nieco pohlo, tak uz nech nie su ziadne zadrhele a naozaj na zimu byvate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahoj, kde jste všechny? :confused:
Za chvilku vyrážím s Jankou domů. Riška už odjel s taťkou, snad nebude nikde cestou vylitá voda. Od včerejška prší, potok tady za barákem je už do půlky plný :frowning2: Držte pěsti.

Lobuš, holky jsou šikovné, a je jasné, že si jich musíš teď užít a věnovat se jim :wink:

Petis, ještě jsem chtěla napsat, že je mi líto to s babičkou. Bude zase líp. :pensive:

Novi, klídek s doktorama. Ty víš, jak to bylo. Je blbé, že se vám to stalo v rychlém sledu za sebou, tak je to takové do očí bijící, no :unamused: Zase oni dr.mají povinnost takových věcí si všímat, jsou fakt případy, kdy je děťátku ubližováno, a oni s vámi nebydlí, tak neznají vaši situaci, tak upozornili. :wink: Chápu, že ses cítila hrozně, to by se cítil každý. :pensive:

Četla jsem vás včera, psala bych a psala reakce, ale moje pamět.... :sweat_smile:
Holky, net by nám měl fungovat zítra večer. Tak snad se budu moct doma brzy připojit.

Jdu si nabalit auto, a počkám, až se Janula vzbudí a rychle vyjedem. Richard si tu zapomněl mobil, tak mu ani nemůžu zavolat, že jsem se zdržela, bude mít strach. Snad nebude nikde povodeň :confused: páček shledáček snad brzy :unamused:
28. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem měla docela busy víkend, ale koukám, že tady se taky moc nekecalo, tak jsem početla...
teda Marti, četla jsem ten článek o porodu, co jsi dávala odkaz...bych ty sestry asi zabila, jako že říkali...ona to dítě nechtěla a tak...co si to vůbec dovolily, čůzy, co??? A vůbec, takovej hnusnej přístup...fuj...mne bohatě stačilo, když mi porodní asistentka "nakázala", abych si držela nohy a já jsem si říkala , ať si to zkusí, soustředit se na porod a ještě si u toho držet nohy od sebe a u hrudi...a myslela jsem si, jak byla nepříjemná :grinning: :grinning: :grinning: ...
Lobka, tééééda, to byl příspěvek...jinak dík za pochvalu kočárku :slight_smile:
Holky, mazec, udělala se mi na boudičce dírka...jsem to málem obrečela...vůbec nechápu, jak se to stalo, jestli povolil ten neopren, nebo třeba nehtem jsem to zatrhla, nebo Tobi...fakt nevím....no, časem holt bude víc takových věcí, ale teď mne to mrzí, když ho mám týden, že...ale je miniaturní, a není skrz, jen z té vnitřní strany...ach jo, neopren je vlastně pletenina, to to bude za chvíli vypadat...no, mazec...
Sami, jste šikuláci, jak jste výstavu s Domíkem zvládli...a super, že kočičanda vyhrála, škoda s kočičákem....tak příště...
Pospi, držíme moc palce, ať se vám voda vyhne...
Jinak k miminku...já si uzlíček užívala, ale teď je to fakt lepší, je s ním větší zábava, směje se na nás, je to fajn, ta zpětná vazba a jak je šikovnej a hraje si sám a tak, a povídá...legrace prostě...takže Puzzi, nejsi v tom sama :slight_smile:
Dnes jsem mu vařila poprvé příkrm s masem, tak jsem dala mrkev, brambor, cuketu a krůtí prsa...chutnalo mu :slight_smile: , Tobi je žroutík, sní tak 150 - 200 ml takového příkrmu...ovoce mu dávám tu frutapuru, to je 100 ml, ale asi by snědl i víc...
Holky, ještě k tomu jídlu...podle plechovky Nutroše by měl vypít cca litr mlíka, ale to nedá ...dá tak 700...800...
Dávám ráno mlíko, dopo mlíko, kolem 13 oběd (masovozelenino příkrm cca těch 180 ml), zapít jen čajík, to dá tak 10 ml, nechce moc...pak tak v 16 ovoce, v 17 mlíko, ve 20 kaši, příp trochu mlíka...porce mlíka je z 210 vody, ale někdy to nevypije, večer kaše tak ze 150 ml . Co , děláte to podobně??? Včera mi mamka říkala, že ovo by dávala dopoledne...že se to tak dělalo, tak nevím...

Trošku jsme přestavěli obývák, abychom Tobíkovi udělali víc místa, tak tu tak popolejzá, je to sranda :slight_smile:

Dnes Tobik plaval ve vaně a děsně si to užíval..krásně se potápěl, super, manža i něco točil, tak budeme mít památku... :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky, tak dnes to byla vetsi pohoda, mene lidu, kocka zase vyhrala :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: a Domi byl zase zlatej. spal tam pravidelneji nez doma :sweat_smile: ale to bylo temi vjemy, tolik lidu, hluk a srumec. Ale byl zlaty.
doma jsme byli o 2 h driv nez vcera. tak super, kramy jsem pouklizela, dosla k nam pedikerka, tak mame zase nozky jak mimina a dnes asi zase driv odpadnu
jdu docist
28. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu :confused: :confused: :confused: :confused: mazec, tatez strana :grinning:
28. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau koňařky, hlásím se z domova, všude dobře - doma nejlíp :slight_smile:
Dnešní výletní den se vydařil, dopo tam 3,5 hod. a odpo 3,5 hod. domů. Cestou tam spal Honzík 2x 30 minut, zpět 1x 20 minut, jinak byl vzhůru, ale nad očekávání dobrý, měnila jsem mu hračky, tak je drtil zubama, rukama, koukal ven, zvládli jsme to vždy s jednou pauzou. Byli jsme u MM tety, je jí 88 a umírá (několik mrtvic v poslední době), tak to bylo takový dost dojemný, byla moc ráda, že ještě viděla Honzíka a bylo to smutný a hezký.
Jinak dnešní noc jen 1x nához v 1, ve 4 mlíko a pak 2x nához v 6 a do 7. Takže super, doufám, že to nezakřikávám s náhozama. Mimochodem, včera Honzulák nekadil, po dlouhý době noční nálož a jelikož nespí s náma, tak to necítím a v ty 4 ráno to tam měl slušně provoněný :grinning:
Tak tady toho moc není, ale zato dlouhý příspěvky, fajn, jdu dočítat :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Dnes ste toho nenakecali veľa. :slight_smile:
Sam tak kočka zasa vyhrala, blahoželám a Dominik bol zasa super. :slight_smile:
Puzzi, Honzík je čoraz lepší. :slight_smile:
Ja som si užívala aj keď bola Zuzka miminko, ale aj teraz si užívam, ona je prote moja malá zlatá princezná. :slight_smile:
Tall ja ráno kojím, desiata ovocie a bilely yogurt potom kojo, po spánku zelenina a mäso, nekôr kojo, spánok, potom kaša a kojo pred spaním. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi dúfam, že ste v pohode dorazili a som rada, že Riškovi je lepšie. :slight_smile:
Lobka len si užívaj dievčence. :slight_smile:
Novinka to je dobré, že Slávko ťa už nechá aj vydýchnuť. :slight_smile:
Vyzerá to tak, že budem nejaký tovar dodávať jednému slovenskému e-shopu, to by bolo super. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek