• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak jsem jela na projížďku a odchytila mě sousedka s šikovným 8M chlapečkem, tak jsme šli k nim na návštěvu, kluci si chvilku hráli, Honzík pak už ne, ale super nečekaný rozptýlení pro mě :slight_smile: tady je to fakt dobrý, že tu je v okolí několik dětí, že bude mít snad Honzík kámoše na písek :sweat_smile:
Holky, vždyť ty moje předsevzetí zas tak 100% nejsou, to je jasný, že vím, že tu a tam každý větší dítě něco horšího ochutná, budu vařit i ty omáčky a tak, např. dneska jsme měli španělské ptáčky, tak když je neopepřím a slaný spíš míň, tak proč ne trochu většímu dítěti. Sladkýmu se určitě Honzík nevyhne, ale chtěla bych být důsledná aspoň v těch fast foodech, to nemusíme my s MM každej den, tak to prostě necháme na den bez Honzíka nebo tak. Tchýně dělá často řízky, tak to asi taky neokecám a svlíknu ho Honzíkovi ze strouhanky, no uvidíme, nebo dopředu objednám něco jinýho...
Lobi, pokud je taková babička, tak s tím člověk nic nenadělá, ale štve to, když daj dětem fakt hodně nezdravýho a furt. Jo a zajímavá zkušenost s Natali a ovocem. Kéž by to fungovalo u toho nezdravýho, že když do dvou let nezkusí, tak nebudou chtít :grinning:
megn, tak ještě aspoň napiš před odjezdem na dovču :wink:
Marti, máš malé bezvýznamné mínus za párek :grinning: Né, já taky MM občas uvařím něco s párkem :sweat_smile: Hezky oslavte vysvědčení!
30. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, o víkendu nebyl čas, nejdřív nákup, pak u nás návštěva do večera a v neděli jsme byli na technické výstavě a po o jeli k našim na barák, mm pomáhal taťkovi s pokládkou plovoučky... Včera jsem v pauzách dočítala, dala jsem si předsevzetí, že musím vyžehlit všechno prádlo - měla jsem tu už asi metr vysokou kopu prádla :sweat_smile: ... no furt jsem od toho odbíhala, takže teď jsem tu jen na skok, dokud Ríšulka spinká, tak chci uvařit oběd a ještě něco málo požehlit... :wink:

Děkuju Puzzi a Petronusce, že si vzpomněli na Ríšovo půlročtiny :dizzy_face:
Včera jsme Ríšulku vážili, pže k dr. jdeme do poradny až za 14 dní, tak abysme věděli přesně a má 7700g a 70cm... takže Puzzi můžeš zapsat do tabjulky :wink:
Petruš, videa jsou božííí, nejdřív mi to nešlo pustit se zvukem, ale nakonec se mi to povedlo :slight_smile: JD je fakt šikovnej, krásně se směje a pěkně heká při tom lezení :dizzy_face:
Sami, super, že měly čičinky na výstavě úspěch a Domi to tak pěkně zvládl :slight_smile:
Talls, držím palce na dnešní rehabku a snad vám už dají fraj, Tobi je šikovnej :wink:
Marti, užij si týden s Pavkou :wink: Ještě jsem ti nepochválila fotky z plavča, tak moc pěkný, M. se ve vodě očividně líbí a teda musím taky přiznat, že mi ty tvoje pamely furt sváděly, abych čuměla na ně :sweat_smile: ale teda teplá nejsem, jo :grinning:
Puzzi, super, že H. tak pěkně zvládl cestu a dnešní noc taky pohoda, no jen tak dál, viď :slight_smile:
Pospi, s netem s tebou soucítím, snad bude novej noťas co nejdřív... Ríša je fakt expert na hlášky :slight_smile:
Ten náš Ríšula bude asi taky pěknej ukecánek, poslední 4 dny se fakt mega rozkecal, v jednu chvíli se za náma až lidi v obchodě otáčeli a usmívali se, jak mu to mluvilo :dizzy_face: No ale jak psala Sami, jsou to potvůrkové, jak vezmu kameru, tak ticho po pěšině :unamused:
Weli, fotky jsem taky omrkla, pěkný :slight_smile: hlavně jak má M. nohu přes nohu :grinning:
Jumi, s počasím na dovče blbý, ale věřím, že jsi si odpočala... a kilo nahoře taky dobrý :slight_smile: Jsem ráda, že s golfkama spokojenost, já čekám, že do konce nebo začátkem příštího týdne taky dojdou :slight_smile:
Jo a Talls, kdybys je chtěla kupovat, tak doporučuju eshopbaby.cz, stojí tam 3690,- Kč, ale při objednávce ti odečtou bonus 450,- Kč, takže nakonec vyjdou na 3240,- Kč, což je super cena za kterou jsem kolekci 2009 nikde nenašla :wink:
Lobi, užívej si holek i Lukáška, no jo, prázdniny... to je už let co jsem je taky měla :slight_smile:
Miruss, s eshopem skvělý, držím palce i nadále... :wink:
Dedulko, dnešní noc u vás koukám krásná, tak jen tak dál...

Tak a už nevím dál, sorry, jestli jsem někoho vynechala, víc si nepamatuju...
A už letím, jsem tu zase zkejsla a navařeno nemám... pá, snad se ukážu večír :wink:
30. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a když jste tu psaly o tom jídle, tak hovězí se může, do 1 roku by se nemělo vepřový :wink:
V neděli jsem měla banán, takovej pěkně akorát - ne nezralej ani přezrálej a tak jsem ho dala Ríšovi ožužlat a vypadal, že mu bude šmakovat :slight_smile: Včera jsem mu dala ožužlat jablko - taky sladký a taky chutnalo, začal ho sát :slight_smile: no a už ožužlal i meruňku a taky mu chutnala... asi bude ovomil :grinning:
No, tak a je vzbuzenej, ach jo, nestihla jsem nic... tak já letím :wink:
30. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji, je to tam: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2962643&vReferer=
Ještě Lobka a Pospi a bude tabulka komplet, pak tam dáme 9M míry?
Nejdeš dneska ven? Bych šla tak plus minus v půl třetí, ve tři...
Tak Ríša kecá, jo? Těším se do kočáru, minulej tejden už mi to trochu předvedl :wink:
30. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, dík, ty jo, koukám, že R. patří spíš mezi ty větší koblihy :slight_smile:
Ven půjdu, jsem myslela, že bych šla už po 1, ale můžeme jít klíďo až ve 3 (R. by měl baštit za chvíli a pak před třetí)... asi stejně bude lepší jít až v ty 3, pže teď by asi stejně nespal, když je vyspanej...
Jj, jsme se v sobotu stavěli u meca (my jsme spíš mecový než kfcový :slight_smile: ) a tam taky žvanil, že jsem se skoro nemohla soustředit na to co objednávám :sweat_smile: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, Honzík teď spí hodinu a nevim ještě jak dlouho, tak pak cca v ty tři vyrazíme, jo? Napíšem si pak někdy.
30. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zatím jsem vás nedočítala, musím si na to vymezit nějaký klidný večer, teď bohužel není čas ani nálada.
Včera jsme měli pohřeb, dnes ho jedeme s mamkou platit a pak se musí začít pomalu vystěhovávat babiččin byt, což bude kruché a hlavně si to moc dobře nedovedu představit, je tam kupa věcí.

No a do toho se Karolínka rozhodla, že přes den moc nepotřebuje spinkat, max. po půlhodinkách, tak si "užívám", doma mám bugr, o žehlení prádla ani nemluvím ... no hlavně že je naše malá spokojená, když si s ní hraju.
30. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, písnem si :wink:

Andy je asi furt ještě u rodičů, že se neozývá... snad jí nedává Máli moc zabrat...

Jé teď jsem si vzpomněla, že jsem zapomněla na Novi... teda ten D. je fakt na ránu, by mě štvalo, kdybych se nemohla na J. spolehnout :unamused: a z ženský na pohotovosti si hlavu nedělej, holt se stalo a neudělala jsi to naschvál...
30. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Kája před půl hodinkou usla, tak jsem aspoň pojedla a teď startuju žehličku, snad aspoň něco požehlím. Jo, včera se poprvé koupala ve velké vaně, to byla síla, ještě že ji myl manžel, ona se přetáčí na břicho i ve vaně, mám obavy z toho našeho plavání, že ji tam neudržím a utopí se mi.

Jo, včera mě nasrala sestřenka, která řekla na Káju, že je jak malá sumo. :angry: Vrrrrrrrr, hlavně že ona má 40kg, je úplně průhledná a myslí si, že je kočka jak cyp.

Jdu na to žehlení. Pa pa.
30. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, je to smutný s babičkou :frowning2: Na sestřenku prď, sakra, sumo, náhodou mě se baculáčci líbí :wink:
Honzí se vzbudil před chvílí, to akorát vyjde jít ve tři ven, akorát možná bude pršet sakryš...
taky mylsim občas na Andy, jak se asi mají.
30. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, já si taky myslím, že začne asi lejt :rolling_eyes:
Petis, tak ať spinká Kája co nejdýl, abys to prádlo zpacifikovala :wink: A na sestřenku ser, však Kája je pěkná holčička :slight_smile:

Holky, já to dneska vedu... nejdřív jsem připálila hrnec když jsem vařila v páře brokovnici (pro sebe, ne pro Ríšu) a pak jsem ještě připálila cibulku... no smrdí to tady jak v cařihradě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teda omluvou mi je, že jsem si v obou případech hrála s Ríšulkou :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája už občas do vysílačky kňukne, ale zatím tam za ní nejdu a bigluju a bigluju ...

U nás teda hřmí a zase začalo pršet.

Mi se taky puclíci líbí, však správná miminka mají mít fajdíky, no ni?

Hpaji,
to jsi byla dnes hotová šikulka kuchařinka :slight_smile: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau babizny.
Tož řešíte ty příkrmy. Mno jo zkušené příkrmářky :slight_smile: já jakožto kojící ještě pokulhávám, neboť nepřikrmujeme každý den což mi docela vyhovuje když nestíhám. Honzík má nejraději asi mrkvičku,(páč ostatní zelenina nedostala ještě tolik prostoru) mixla jsem mu tam žloutek a zbaštil tak kolem 80-100 ml, více mi nesní. Těch 200 ml jako u Puzzi třeba nechápu.. :slight_smile: ještě ani není prázdná miska a huž skuhrá, ale i tak pokrok.. no jo kojené děti :slight_smile:
Pytel křupek dneska zajdu koupit, snad budou.. hlavně je chci i sebou na dovču, jen pár na žužlu a na zabavení, hlavně do auta.. to bude mít taťka radost :sunglasses:
jsem včera vytáhla ten záračný hrníček od Aventu a ejhle, zjistila jsem, že nemám ten zázračný nekapající.. ten kape a teda dost, tož jsem žila v omylu, že ho mám a teda nemám... tak jsme ho Honzíkovi dala včera na hraní a ejhle, zjistil co s ním má dělat mumísek. jak se vzbudí tak skočíme do krámu třeba něco pokůpit :slight_smile:
Paji dodatečně i já Rišánkovi přeji k půlročku hlavně to zdravíčko! Pořondky musí být, takže když všem tak všem žejo?! Mimušátka co jsou později to maj složitější, že všichni pak na ně zapomínaj :angry:
Dedulko jak se ti povedlo dát Maxíka spinuškat v 19? To je moc príma, jen tak dál a přeji samé lepší noci! :slight_smile:
Ještě k videu od Petruš čumím z gumy, fakt JD je šikulka šikovná, to je až neskutečné ty jeho pokroky!
Nicméně my se taky dočkáme, někdo dříve a někdo později žejo :slight_smile:

jdu dočíst něco.. teda až za chvilejc, zas musím pryč
30. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Puzzi, Dedulka tak dnes ste mali super noc. :slight_smile:
U nás tiež v pohode.
Kubko vstal o 6:30 a Zuzka o ôsmej. :slight_smile:
Dnes bol MM s Kubkom na očkovaní, tak je doma. Poobede ideme grilovať. :sunglasses:
Puzzi takže miery v 9. mes. ti nahlásim. :slight_smile:
Petis na setrernicu kašli, miminka majú byť bacuľaté. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na Andy aj ja občas mylím, ani Momou sa dlho neozvala. :confused:
Talls držím palce aby ste už nemuseli cvičiť. :slight_smile:
Hpaja Riško má pekné miery. :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
Marti, užij si děcek :dizzy_face: a dovo závidím :wink: . Já jsem včera hledala nějaký vhodný penzion v noci na netu, seděla jsem u toho do půl jedné, furt se mi to sekalo, ale nemůžu si vybrat :sweat_smile: Chtěla bych něco takového jako jsme byli vloni. Na stejné místo jet nechceme, na Lipno je to stejně daleko, tak uvažujem o Moravě.
Majdi, vám též přeju příjemný a bezstarostný zimní pobyt :wink: Majdi, nebuj, ještě se za Jendou naběháš až až :wink: S tím hrnkem to naštve :unamused:
Hpaji, váš Rišulka nebude za tím naším s hláškama dlouho pozadu, co? :grinning: :wink: A že mu všichni pospichalci přejeme vše nej k půlročku :dizzy_face:
Miruss, a proti čemu byl Kubík očkovaný?
Petis, kašli na průhlednou ochechuli. Michelinek je náhodou úplně bomba :wink:

holky odesílám, než se mi to zase kousne
30. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi proti Hepatitíde A, tzv. chorob špinavých rúk. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss, aha, tak to ještě nemáme a tohle očko by se Rišulovi šiklo :confused: Asi proberu s R. a přikoupíme další včeličky :grinning:

Dneska pantáta ráno dal za úkol vymyslet, kam vyrazíme v pátek na výlet novým autem. Mám tip: můžou se za mnou přijet podívat na návštěvu do Opavy :sweat_smile: Už mi z toho hnusu venku depkuje a hrabe, jsem nervozní, Riška se nudí, vymýšlí býkárny, já jsem po něm před chvílí vyjela zbytečně, a teď je mi to líto, doma je vlhko, ani prádlo neschne, rychle jdu ještě vytřít chodby než začne zase luchat, ať to uschne :angry: Petis psala, že u nich prší, tož to bude brzy beztak aj tu. Jak vámděcka spí v tom dusnu? Janka vždy jen chvíli, vzbudí se a vyžaduje pozornost, udělám s ní prd, nechávám domácí práce na večer a to už jsem kokino a nechce se mi a R. pak dělá ksichty a .... zkrátka chci na dovo do Opavy. :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, dneska už radši nic nevařím...
Majdi, to věřím, že nevíš kam dřív skočit, když co nevidět razíte... :slight_smile: S hrníčkem je Hany šikovnej, že ví co s ním...
Miruss, tak ať je Kubko bez reakce na očko...
Pospi, já jsem taky nerozhodná, teda nejen co se dovolené týče... letos to vyřešila ségra, protože jedeme tam kde byla ona s manžou minulý rok na svatební cestě :slight_smile:

Majdi, Pospi, taky díky za přání... ale já jsem to nemyslela tak, jako že ostatní zapomněly... :sweat_smile: jsem to jenom blbě napsala, že to tak vyznělo.... :zipper_mouth:
Miruss taky díky...

Sice trochu poprchává, ale razíme ven, vezmu si mm nepromokavou bundu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá, zkončila nám rehabkaááá! :dizzy_face:
akorát Maxík mi teď hodinu hystericky plakal v kočáře - to neznám, je tam rád, tak jsem ho celou hoďku nosila na ruce...asi ho něco bolí - že by zoubky? :fearful:
teď usnul u koja a přesun se povedl, snad si trochu dáchne...

zkusím vás za chvíli dočíst! :sunglasses:
30. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn konečně chvilka, než se Honzík vzbudí a pofrčíme do krámů :slight_smile:
Holky co máte naštudýrované sedačky co si myslíte o sedačkách v kategorii 9-36 kg? Vezměte to tak, že chceme dvě děti... 2x autosedačka 9-18 kg, 2x 18-36 kg nejní zrovna ekonomické, kor když člověk chce kvalitu za rozumnou cenu... a dědit po Honzíkovi mladší sourozenec asi nebude zrovna až tak moc, když Honzík bude dejme tomu ještě defakto mimíš.. Jestli nekoupit rovnou jednu namakanou kvalitní na 9-36 kg... co si o tom myslíte??

Puzzi četla jsem, že nedělní výlet se nadmíru vyvedl, to je mooc fajn, takže se sedačkou spokojenost? :slight_smile:
Paji krásné sedmičky má Rišulka! Je to chlapák :dizzy_face: to prádlo je nekonečné že? Pájíku nene nenapsalas nic blbě, ono to tak je, že na půlroček prcků se dával pozor hlavně z toho kraje měsíce, na ten konec se prostě nějak zapomíná. třeba Janičce pospíchalkovic se skoro zapomnělo k 5M.. já vím jsou to prkotiny, ale když už všem tak všem no ni? :grinning: :grinning: Mno kdybych tu byla, tak si určitě vzpomenu.. :sweat_smile:

přidávám se do fan klubu mekáčů.. KFC mě zas až tak nebere, teda ani ty hambáče v meku, ale ty zmrzky, šejky a ostatní joooo, ňamíky ňam!

Peti s babičkou.. no co dodat, bohužel tohle patří k životu, Je smutné když nás milovaná osoba opustí, to běhání kolem toho je vysilující stresující... :frowning2: na druhou stranu babička se dožila krásného věku!

Peti kočka jak cyp, trošku hloupá bych řekla ta tvá sestřenka, miminka nejsou kost a kůže, chjoo tupá až na půdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: promiň musím to tak napsat :wink:

Honzík se mi ve velké vaně taky otáčí na bříško.. mno sranda je jak se napije, zakucká, nějak mu to dojde na poslední chvíli.. dneska půjde do sedátka, pak poplave, ať využijem tu vodu ve vaně na maximum že :slight_smile:

Miruss blahopřeji k prvnímu zákazníkovi na eshopu! Další někdo pribyl? :slight_smile:

Pospi děkuji, jedem v sobotu takže ještě chvíli čas.. Rodiče jak se vraceli z dovči, tak si udělali jeden výletový den i s ubytkem v Insbrucku a počasí tam bylo hezké, teplo... no jsem zvědavá na tu krásu, zeleň, kravičky Milky... a taky na ty 3 metry sněhu až budeme ve výšce 3000 metrů nad m.
30. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojte nezlobte se, má jsem u našich a prsotě nestí¨hám a nechce se mi k vám jen tak vlítnout a hodit pár keců a nerweagovat na vás, znáte mě :wink: radši se prostě zapojuji v provozu celodenně.....
ale od zítra budu doma zase fungovat, takže doufám, že nejsem z hrubých zrn vyřazená :wink:

jinak pokroky, Máli si začla sama sesat, při lezení si hodí nohu před sebe a opře se rukama a sedí tak, začla daleko víc kecat, bábá, tátá a dádá a tak...pak tak ynormálně umí dělat pápá, já čuměla jak vyoraná myš, ale fakt to umí, jak řekně někdo pápá a zamává,. takl ona taky :sweat_smile:

a co tady nového, zkusím, něco dočíst.....jak jsem u našich, tak prostě nestíhačka, kecám s mamk, bráchové, známí tady a tak...
30. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Máli je super, sama se zabaví čím dál líp, a začla docela hooodně jíst, už měla i maso, ale teda ovocný přesnídávky vedou :slight_smile:

petis teda sestřenka je velmi svérázná a taktní :angry: :angry: bych jí řekla něco o miss anorexie asi :angry:
30. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak dneska došla ta taška na golfky a nemá to chybu !!!! je to naprosto přesný, velikost i barva - jakoby to k tomu patřilo :wink: tak díky za tip
Petis, to jsou smutný povinnosti, fakt ... máš pěkně (píp) sestřenku, to se někdy stane ...
Pospi, my jedeme do Rajce na Slovensko....malá spí teď v tzom vedru špatně, ve dne jen v body a stejně je zpocená... jinak se hrozím toho balení, vždycky mám strach, že něco zapomenu...o víkendu se musíme pořádně domluvit, co a jak, teď je večerama jiná řeč, tak na to není klid
30. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím Andy!!!
30. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak u nas noc docela ok. Rano vstavacka v 5 :astonished: do pul 7, pak spal hodku a pak jeste hodku od 9. No des a jsem pekne unavena. Jeden zoubek uz se protlaci, uz jde citit. :slight_smile: To budeme mit uplne jine mimino se zubama :grinning: Jinak dopoledne nic moc. Na obed zase nechtel jist, tak aspon flasku mlika vypil. Odpo jsem tu mela svagrovou s holkama, tak Jaydi byl hodnej. Potom jsem ho vzala jeste na chvilku ven a tedka spinka na balkone. Ale stejne bude brzy vzhuru.

Dedul tak noc u vas super a gratulka k ukonceni rhb :slight_smile:
Puzzi u vas taky noc dobra, konecne :wink:
Talls, preju, aby jste taky skoncili s tou rhb. Aspon uz se nebudete tady s tim doma nervovat :wink:

Jinak ja jsem v klubu kfc, i kdyz teda tak asi 2x do roka :grinning: V CR jsem mela rada menu 5, hot wings a davala jsem si k tomu kasi. Ta mi u nich chutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady jsem byla v kfc jednou, ale nic moc teda. Ray zase muze Burger King. Ja na ty burgery moc nee. Ale zmrzky maji vyyyborne. Z milk shaku se mi dela blivno, tak nepiju :wink:

Ahoj Andy. Uz se tesime na zazitky od maminky :wink: Malinka je sikovna :slight_smile:

Holky zavidim dovolene. Taky bych jela. My letos nikam. V srpnu bychom chteli k nasim na Moravu, Ray to tam ma moc rad, i kdyz ma furt kocovinu :grinning: Ale nevim, jestli nam to vyjde. Jinak vanoce letos chceme tam :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, peru dneska veci 6-9 a teda nevim, kam to vsechno zase dam :astonished: Jsem myslela, ze toho moc nemam, tak jsem nakoupila pres vikend tricka :grinning: Ale stejne je porad jak prasatko Jaydi, kdyz ji a slinta. Takze urcite vynosime. Akorat potrebuju nejake svetriky a mikiny. To nemam :unamused:
30. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malou se mi podařilo uspat, už byla moc unavená, spí půl hodiny, MM je na pivu, Martin odešel v 17 hodin, tak tady čumákuju sama ... někde muselo pršet, se dost ochladilo ... konečně ... poslední dny jsem nějaká uhoněná a nemám z ničeho radost, MM mě taky nějak štve, samýma blbostma, zítra mi dojede ta kámoška, tak snad se z toho vyžvaním ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v půl šestý hustá kaše ze 150 ml vody a teď 180 ml mlíka, ten musí spát až do oběda :grinning:
Zeleniny 200 ml sní Honzík taky výjimečně, spíš tak těch 150-170, 200 se asi ani do toho Via pohárku nevejde. Zítra bude po delší době opět špenát pokus, minule mu nechutnal, snad zítra bude.
Pospi, tak držím palce, ať najdete dobré místo na dovo!
Dedul, to je super, že už nemusíš cvičit!
Megn, do těch 9-36 jsme nakonec nešli, jsou už takový pro větší děti, nejdou moc naklopit, přijde mi, že to 9 kg dítě je v tom ztracený. Ale to je jen můj názor, moc ničím nepodložen, snad ostatní poradí líp. My se sedačkou Maxi Cosi 9-18 spokojenost, i v ní Honzík v pohodě spí.
Megn, užij si vanování se sedátkem a plaváním, přesně tak to děláme :slight_smile:
Andy, jen si to u vašich pořádně užívej a jsem moc ráda, že Máli se zabaví líp, je hrozně šikovná, už si i sedla, jo? No bomba, bude líp a líp! A co jenda, ten byl s vámi u rodičů:
Petruš, jéje to vstávání, snad je to jen dočasný jako tenkrát ty dva blbý týdny u nás anebo je to těma zubama. A dovči nezáviď, ty jsi přece v Irsku, to máš dovolenou jakože furt :grinning: ty kupuješ furt ještě 6-9? To už bych Honzíkovi nezapla :sweat_smile:
Marti, MM štve občas každou z nás, vykecání stopro pomůže!
30. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to ti bude Marketka tedka spat az do rana? A snad śe budes zitra citit lip, hlavne, kdyz pokecas s kamoskou :wink:
Puzzi ja teprve tedka zacala davat 6 - 9 a vetsina je mu jeste velka. Kalhoty dlouhe a tricka volne :grinning: Ale zase 3-6 jsou male. :unamused:
Jinak jsem sice v Irsku, ale je to jako kdybych bydlela doma. Staras se o domacnost, platis ucty, varis a tak...zadna dovolena. To je spis pro me tedka, kdyz prijedem do CR. No aspon neco, ze? :wink:
30. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, no to je opravdu divné, že je Jaydimu 6,5 a už mu není 3-6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já vím, s tím Irskem to byl nejapnej fór :sweat_smile:
30. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek