• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky, se omluvuju, nestiham. Maty je silene narocny, dneska jsem myslela ze ho prodam :grinning: POrad rval a ty jeho hysteraky. Nestihla jsem pres den nic udelat. tak ted jdu upect buchtu, pak vyzehlit, nachystat pro kamosku veci na zitra co jsem mela pujcene pro matyho, zitra tam jedeme.

Snad se mi podari docist,ale jsem fakt hotovson, i v noci se budi, asi ty hloupe zuby vrrrrrrrrrrrrrr :frowning2:
30. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkýýýý....

Dedulko, vy jste ještě cvičili??? Já myslela, že už dávno ne...
My dneska na RHB docela úspěch, Tobi předvedl vše, co umí, ta byla rehabačka i doktorka docela spokojený, tak jsem na něj naprášila, že u Vojtovky jsou to boje, já na nervy, on na nervy a že jako teda jestli fakt musíme, tak NEMUSÍME!!! ale budem pokračovat v takovém jiném cvičení, teď nevím,, jak se jmenuje, je to jen stimulace, ale formou hry, nemusí se na to vyslíkat a je to v poho i pro mne, i pro Tobiho...vůbec u toho nepláče, nic...tak uvidíme, jdem zas na kontrolu za týden, jak to bude pokračovat...tak snad dobře, to bych byla moc šťastná... :slight_smile:

Jinak jsme se stali přímými účastníky záplavy, teda neříční, ale slejvákové....tady tak hustě šíleně příšerně pršelo, že totál nestíhaly kanály a nic a spousta vody natekla do baráku - do garážových stání....stojí tam 10 cm vody a do 2. suterénu to teče stropem, po schodech, no děs...tak jsem tak otrávená, že bych se zcvokla...tak drahý byt a všechno a furt řešíme potopy v garážích a vlhko ze spodní vody a podbné kraviny. Zas chtěl developer ušetřit a všechno hrrr hrrrr, hlavně, aby stihli předávačku a takhle to dopadlo...
Takže místo abysme měli romantický večer k výročí, tak MM lítá po baráku se správcem a řeší vodu všude...ach jo :unamused:

Jinak Tobi odpo vůbec nemohl usnout, až jsem ho po půl hodině vození v kočárku po chodbě uspala a ted zas spí jak dudek....nevykoupanej, nenajezenej, už nemusím psát, že nezacvičenej :wink: ...
30. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, Weli, ty si to taky občas užíváš, nejdřív ty koliky na začátku, teď asi zuby, to je šílený, jak jsou některý děti na všechno až tak citlivý. Se bojim co jednou Honzík a zuby...
Talls, tak to je bomba, že máte lepší cvíčo a ne tak krutý, moc ti to přeju!
To je mi líto s vodou v garážích, to by mě taky štvalo!
Tobi spí už nějak od brzkého večera a furt a furt?
30. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ha ha :grinning: :wink:
Talls tak super :slight_smile: Tohle nove cviceni bude aspon zabava :wink:
Jinak teda s tou vodou hruza. Snad neco vyresite s tim chlapkem.

Tak Jaydi je v postylce, ale samozrejme porad vstava a vyklada si s zirafou nebo kric :wink: . Jak to ma ted nizko, tak se ze stoje boji asi si sednout. Takze ceka a krici, nez nekdo prijde. Super dalsi zabava :angry: Ray dela vecu, uz mam desnej hlad...
30. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, ty vado nestraš, takže to nás čeká za pár týdnů či měsíců - posazovat stojáka, bože, co na nás ještě chystáš?
MM dnes u uspávání taky aspoň 10x otočka, prej nejhorší brek, když dudlík vypadne až na zem. Dokud je v postýlce, tak dobrý, to si ho Honzík najde.
30. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, ty vojcle, to je mi líto s tou záplavou :frowning2: Ale SUPER se cvičením, to ti spadl obrovský balvan ze srdce, co? :dizzy_face: Já se těším na to, až mi na očním řeknou, že Riška kuká rovně a nemusí mít brýle. To se asi ožeru :wink:
Welinko, Matyášek mrzoutek, to je mi vás líto, jeho i tebe :frowning2: Ale zase bude líp :wink:
No, a já jsem opět odpojena, kurec palec prostitutka :angry:
Marti, dneska jsem poslouchala v rádiu, že v tomto dlouhodobě nepříznivém počasí jsou normální u lidí poruchy psychiky, spánku apod.
Majdi, to už vám uběhne, než povyřizujete potřebné, a je tu odjezd.
Už jsem připojená, odesílám....
30. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja na vas nechystam nic Puzzi. To ten prdola na me spis :angry: Jsem si prinesla notas nahoru, at nemusim porad litat do schodu a zpatky :grinning:
Pospi od kdy nosi Riska brylky? A zlepsuje se to?
30. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuško, tohle jsem u Rišky měla až v 10 měsících, Jaydi bude fakt za chvilu lítat, tipuju ho na 1.chodícího tady u nás :wink: :slight_smile:

Puzzi, ty si taky to usínání užíváš, co? :grinning: :wink:

Rychle ještě písnu naše aktuality, než se mi to odpojí a půjdu žehlit moje 3dny schnoucí prádlo. Mám 100chutí ho dát znovu vyprat, bo mi nevoní, ale při představě dalšího sušení :angry: :angry: :angry: V tom vlhku to strašně blbě schne. Doschlo mi to až dnes odpo.
Byli jsme s děckama odpo u mamky, přivezla jsem si mrkfu pro Janku a naší vodu ze studny, ať nemusím kupovat balenou. Zítra uděláme hokusy pokusy :grinning: Janča mi usla cestou zpět v autě, tak jsem jí tam chvíli nechala, mezitím jsem čváchla Rišku, uvařila jsem mu párky, zašla pro Jaňuli, opláchla jí mokrou žínkou, převlíkla do pyžma, nakojila, položila a spí. :slight_smile:
Dneska Riška vypustil hlod, prý je děda v lázinci (lázně+blázinec=u Rišky lázinec :grinning: :grinning: :grinning: ). Jdu žehlit.
30. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, nosí je od 2 let přesně, takže teď jsou to 2 roky. Máme prý změnu k lepšímu, rozšilhali jsme i to zdravé oko, takže lepíme na střídačku obě a cvičíme. Obě oči se teĎ musí naučit jít spolu, tak snad se podaří. :wink:
30. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, to nebylo co ty chystáš, ale co bůh chystá :grinning: Jakože řečnická otázka :grinning:
Pospi a kdy je naděje na odbrýlení Rišky? A jak to vlastně vzniklo, vrozené?
Kurec palec prostitutka :grinning:
Lázinec - ty brďo, Riška perlí čím dál víc, počkej za rok dva, to bude éro :grinning: A nejlepší bude, až to naučí Janku a budou vymejšlet hlody společně!
30. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, vůbec nevím, jak ještě dlouho. Co jsem tak četla články atd. tak největší šance na nápravu je v předškolním věku. Tak asi tak. A proč šilhá, nevím. Ale Richardův brácha i ségra taky nosili v dětství brýle, ale nešilhali. Riška měl (v době od 1 roku, kdy začal chodit) několik škaredých pádů s následkem boule nebo modřiny na čele. Možná i to mohlo být příčinou, že si při některém tom pádu narušil nějaký oční sval, bo on má poruchu právě očního svalu. Šilhání jsem si všimla podzim/zima 2006, měl cca 1,5 roku. 3 měsíce jsme jen zalepovali zdravé očičko a pak mu předepsali ke 2.narozeninám brýle :unamused:
30. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď v 7M je ještě normální, že dítě občas šilhne? U Honzíka si všimnu jednou za pár dní, někdy trochu častěji, když kouká na nějakou hračku blízko nebo na ruce, tak zašilhá.
30. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, jojo Tobi spí asi od 18.30 v kočárku v předsíni...no, paráda...to se vzbudí v noci, že bude mít hlad, nebo až ho budu přenášet do postýlky, mne flákne, pak ho neuspím...a zítra vstávačka v 6.30...ufuf...jdem v 7.30 na Prevenar...
Tak manža dorazil asi ve 20.45, že to teda oběhli, ofotili a že volali hasiče, ale ti prý jezdí až od 25 cm zatopených, ale ve výtahový šachtě to samo je, tak uvidíme, zda se do toho pustí nebo se na nás vyprdnou...MM jel teď na pumpu pro vínko, že si aspoň dáme...teď jsme zbouchli smažák s bramborem, to bylo jediný, co jsem vyškrábla z lednice, fakt máme nějak vyžráno, jsme chtěli jet večer na nákup a kulo báňo...
Na snídani se mi tam krčí zbytek másla, nějakých pár plátků toustovýho chleba a med ve špajzu...ale jo, nasnídám se :slight_smile:

Pospi, držím palečky, aby se Riškovi očičko taky spavilo!!!
Jinak já si najednou připadám divně, že nemusíme cvičit...jsme cvičili téměř denodenně půl roku...
Jsem nějak kaput, to počasí se podepisuje i na mne...děs.
Tak se loučím...
30. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy maminky
nejak dnes nebyl cas, vcerejsi noc nic moc, zacla nam mrouskat kočka vítězska a musime hlidat,aby ju ten nas slavny kocourek neposkakal, tak spal s nama v loznici a nez se uvelenil a Domi si cucnul, sla jsme spat v 1.30 a v 5.30 nocnikovani (dnes Domi nebojkotoval a 2x se vy...do nocnajze, hura!) a pak kocka uz mnoukala...no taxem byla KO a dopoledne zehlit, prani, suseni balnei, s kamoskou sraz, pak v parku, pak za jinou kamoskou,kde byly dalsi deti a kamosky no a pak uspavat a dozehlit a jsem dost pouzita pujdu spat
snad vic nez 3 strany docitani nebudou
30. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mojevideo.sk/video/3f5f/dvojrocny_tuhy_fajciar.html

Holky podivejte se, co jsem dostala za odkaz. Je to des a hruza, nechapu.... :angry:
30. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, tak to je teda děsný, a jak zkušeně si zapaluje, to nedělá poprvé asi co? Asi to někde viděl a nechali ho to zkoušet, to je strašný .... :angry:
30. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak malá spí od 18,00 usnula mi v posteli při krmení na žízeň, tak se probudila trochu před chvílí, tak jsem ji nakojila a spíme dál ... to vedro dělá divy ... jdu vás dočíst.
30. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
si prectete jeste, co pisou pod videem
Prej mu dali prvni v 18mesicich, kvuli nejakym bolestem a tedka je zavislej ve 2 letech. Magori, no...
30. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo buď ráda, že je to ok, a cvičit nemusíte, ... najednou chybí základní náplň dne co? Si zvykneš, že je relativně klídek
Pospi, mě deptá co stojící dusno, i když mám v celým baráku okna dokořán, nepochopitelný, nejhorší, že při sebemenším pohybu ze mě leje, propotím dvě trika, si připadnu jak nějakej debil makačenko na stavbě :grinning:
30. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři to je hrozný, bude mít následky do konce života, fakt blbečci
30. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, tys to předpověděla s tím Markétčiným spaním ... je fakt že se mi to s ní párkrát už stalo ... že pak spala až do rána. .. ji vykoupám až ráno, je tak zpocená chudina ... tak Pavka už je vysprchovaná, tak jsem na řadě a pak do hajan ... ale nejdřív otevřu ventilačku, nebo tam zdechnem vedrem ... jako včera v noci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak super, ze Marketka spinka. At je noc dlouha a klidna :wink:
U nas taky docela vedro tedka noci. A porad spousta svetla.
30. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zavidim kdyz vam deti tak brzo usnou a spi do rana. Nam se dneska prisli kouknout na sedacku, kterou nam budou delat a tak jsem nemela cas na podvecerni uspavani male a protahlo se to do 7. To me pak vytuhla u koja (normalne chodime spat po 8), tak jsem si rikala, jak bude aspon dlouhej vecer,ale v 8 uz byla vzhuru. No a odmitala zustat v postylce. Tak jsme si musely hrat pul hodky, celou dobu si sahala do oci ale jak jsem ji dala do postylky, tak hystercak jako blazen... no nakonec se me ji teda podarilo uspat, ale bylo to dilo...

teda jak ctu o Jaydim a ted i Malince, tak mam pocit, ze mam doma opozdence. My ve vyvoji nejak stojime. Jako nejradeji jsme na brise, ale uz se nesnazi lozit. Jak psala Sami, sape se po vsem, ale to uz taky pekne dlouho, takze moc velke pokroky ne.

Majdi ja si chci taky poradne ty sedacky nastudovat. Jen bych teda do jednoho roku se snazila nedavat z vajicka do normalni. Je to hrozne nebezpecny, jak jsem cetla. Jsou sedacky, ktere jsou do 18kg, ale daji se do 13kg dat do protismeru. Zkus juknout na diskuzi autosedacka pro 7 mesicni mimi kdyz vajicko nestaci.

Co se tyka prikrmu, tak my uz jsme se taky slusne zajeliý. Nika sni uz 80 a vic teda ne, ovoce jenom banan u ostatniho se tvari jako bych ji davala citron, ale i tak uspech. Byla jsem se kouknout ve zdrave vyzive a meli tam bio kureci stehna 2ks za 120Kc, tak jsem si rekla, ze to kureci budu kupovat pro malou asi tam nebo ve sklenicce.

Puzzi my taky obcas silhame, tak snad je to jeste O.K.

Jo a Talls obravska gratulka k ukonceni Vojtovky.

:slight_smile:
30. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky cau, budu docitat v posteli, musela jsem aktualizovat nas web s fotkama bo uz se rodina ptala a zitra se snad uz normos zapojim
dnes Domi spi v bodycku, bo vcer amel total mokrou hlavu a vlasky, poti se moc a v byte je vedro.
30. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule teda uspavani u vas nic moc, co? Nejak to vazne i u nas... Ale gratulka k rozjezeni se :wink:

Pridala jsem fota do alba. Jedna je, jak chodivame s holkama na prochajdy (jsem v tom ruzovem :wink: ) a druha je jak mel Jaydi jeste to dlouhe ciro :grinning: Vypada jak zubatej pankac, jak je to vyfocene :grinning:
30. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus, tos pekne rozzarila na te fotce v tom ruzovem... :slight_smile: uplne tam vynikas :slight_smile:

Nase uspavani je ted zvlastni. Dve noci za posledni tyden byly hysteraky, ktere uz neznam. Tak nevim o co jde... Behem dne me usina lip.

Jinak taky davam bodycko. Ted je teplo i na baraku, tak co teprve v panelaku,ze?

T
30. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim po dlouhe dobe.
Kristinka uz je velka holka. Uz ma 7 mesicu. Sama zatim nesedi. V bazenu se ji moc libi. Zuby taky jeste nemame.
Chutna ji veskere ovoce i zelenina, i kase. Porad kojim. Maso jeste nedavame. Od kdy se zacina pridavat maso?

Zitra jdeme k doktorovi. Kristinka ma kuzicku pod jazykem. Nevim, jak se to presne jmenuje. Zitra ji to budou asi strihat. Bojim, bojim. Pujde manzel. Ja budu rvat v cekarne.
Taky se ji na hornim rtu objevila piha. Zatim to vypada moc hezky. Je to presne uprostred. Ale uvidime, jak se to bude vyvijet.

Zvladli jsme let do Cech i zpatky ( 11 hodin v letadle + 1,5h na letisti + 1 hodina v letadle ). Kristinka byla moc hodna. Dostala v letadle postylku, takze se i vyspala.

Jinac u nas jsou silena horka. A nezaprsi a nezaprsi.
Na spanek Kristinky si nemuzu ztezovat. Spat chodi kolem 8.30 a spi az do 6ti. Uspavani bez problemu ( supneme ji do postylky, uspi se sama )
1. črc 2009 v 01:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirkson: máte doma vzorňáka, fakt .... kde žiješ?
Nikul, malá nespí až do rána, když takle usne, jedla před spaním v těch 18 hod, pak ve 22, a pak už zapůsobilo vedro, takže pití v 1,30 a pak v 4,45. Vstávaůa v 5,50 ... jdem se koupat, včera jsme nestihli a je chudina moc zpocená .... dnes návštěva a pak k babičce, bude fajn den .... hlavně v 7 vzbudit Pavku !!!
1. črc 2009 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, včera došla ta taška na golfky, tak jsem přihodila fotečku do alba + jednu z dnešního časného rána
1. črc 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Marti my taky vcera nestihly koupani, tak planuju, ze ji za chvilku okoupu. Bylo to uz po druhe, coz se nam nestava. Ted byly ale 2 hekticke dny a dostali jsme se domu pozdeji, tak sla primo do postylky a omyli jsme si jenom hadrikem. Vcera se hrozne potila v aute, takze dame velke koupani, nez pujde na dopo spani...

Marti taska jde fakt pekne ke kocarku.. Holky kdo ma tasky z lidla, je tezka na golfky?

Ahoj Mirkson, koukam ze mala je hodnoucka, tak to je dobre. Ja si neumim takovej let s tim mojim cipiskem predstavit. Staci me 2 hod. v aute a hlavne potrebuji moznost zastavit a jit ven
1. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek