• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jo a uz druhou noc chce nikule jist co 3 hodiny a je jedno kolik toho sni vecer. I kdybych ji dala kasi i do usi, tak ji mam za 3hod. vzhuru. Zkousela jsem ji dat dudlik a ta me to jasne vysvetlila, ze toto teda nechce... :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikul, já myslím, že je to tím horkem, malá taky častěj v noci pije, ale to není jídlo, fakt cucá chvíli a pak zas usne, ale budí se častěj .... já myslím, že mají žízeň... jsem do té vany vlezla s ní .... a teď už usíná, nebo teda má snahu, to dneska bude celý nějak jinak než jindy ... :grinning:
.... Ta taška na golfky ne nepromokavá a ve vnitř má na boku 2 kapsy - např. na doklady, peněženku atd. Jsem opravdu spokojená, mě to mile překvapilo .... Pavle díky za tip
1. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja zkusim tu z lidlu a pokud to nepujde tak bych da nejake takove sla taky...

Ja uz nam taky napoustim vanu. :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnes nejlepší noc, vysvobození šprajclé nohy plus dudlík ze země ve 4 a jinak vůbec nic :slight_smile: Vstávání po 6, to mohlo být i malinko lepší, ale to bych byla už moc náročná :sweat_smile:
Koukám, že hodně dětí trápí horko, my máme v baráku ještě celkem slušně, Honzík má v pokoji v noci tak 23 stupňů, to ještě jde. Jestli bude pořádný léto a fakt hezky a ke 30ti, tak bude hůř, teď mi teda nepřijde nějak moc vedro, pořád čekám na horka a nic. Honzík není moc potivej typ, zpocenej bývá někdy z autosedačky, jak je tam nalepenej, jinak snad ani ne. Když je tepleji, tak dávám na noc overal s krátkým rukávem a s krátkejma nohavicema.
Talls, tak co, nezůstal Tobi v kočárku do rána? :sweat_smile:
Sami, ty kočky na to spaní teda někdy nic moc, viď?
Nikule, Honzík to samý co Nikolka s vývojem, kouzlo plazení taky ještě neobjevil.
Zdravím Mirkson :slight_smile: Maso by se mělo cca měsíc po zahájení zeleniny.
1. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, my jsme zvyklí v ložnici na 18-19 stupňů a teď tam máme 23 to je hrozný. Přes den bylo 28, tak je barák vyhřátej ...Malá spala jen v doby s krátkým rukávem a pořád se odkopávala a pod hlavou měla dost zpocený ... už spinká, tak rychle snídám ... jí ta ranní koupel prospěla, se hned po ní začla šmudlit .... větrám tam kde nesvítí a kolem 10 zabedním barák, zatáhnu žaluzie , to je jediný, co mi udrží v baráku chladno ... loni bylo venku 40 a já měla v obýváku 24, to byla paráda ...
1. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda: OPRAVA malá spala s body (ne s doby)
1. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,

u nas je pekne slnecno, tak sa hned lepsie vstava :slight_smile: , dokonca som sa zobudila sama o pol siedmej a cela rodina este spala ( ked som mala vstavat cez skolsky rok a chystat baby do skoly, tak som sa nemohla z postele vytrepat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), urobila som na ranajky skvele zapekane chlebiky a caj, tak mal MM prekvapko - teple ranajky :slight_smile: .
Luky bol hodku hore, ale bol nejaky nesvoj, tak som ho znovu ulozila a uz zase spinka, dievcata sa hraju - krmia babiky kasickami a davaju im pit vodu, to bude zase bordel vsade :grinning: ( oni cikaju a kakaju - teda babiky :grinning: )
Ja trosku pokonujem, pozehlim, navarim a pojdeme na ihrisko. Keby to pocko takto vydrzalo, tak by sme sa sli zajtra kupat, to by bolo supis :sunglasses:
idem este docitat a supnem reakcie, vcera som uz nestihla.
1. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, holky.

Vidím, že řešíte horka a spaní miminek. My jsme na tom podobně, jak už jsem psala - půl hodinky a dost, ale teda včera byla překvápko jak blázen, po obědě spinkala 2,5 hodiny. Bylo to v zatemněné ložnici, asi jí tam bylo líp než v kočárku :wink: Tak jsem stihla vyžehlit, jupí!! Akorát že teď zase peru, tak snad to bude aspoň trochu líp schnout.

Mi spí malá v overálku.

Včera jsem malé poprvé vařila, tak jsem zvědavá, jak jí bude ode mě chutnat. Bude mít brambor, mrkvičku s hráškem. Mám toho 3 skleničky, tak jsem nechala 1 na dnes, 2. na zítra a 3. šla do mrazáku.

Posl. 2 noci jsme měli pohodu, první kojo až ve 3:30, pak v 6. Nikul, snad má Nikča fakt jen žížu a brzy se to upraví. Co tak jí zkus dát cucnou čaje, jestli by jí to nestačilo?
1. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobi,
tak to slunečno vám závidím. U nás je zase skleníkové počasí, dusno, 20st., ale pod mrakem a jakoby mlha.

No já jdu kojit, Kájka už se ozývá a pak asi bude prochajda. Pá pá.
1. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, zkusim asi i ten caj, jestli me teda neposle nekam... :wink:
1. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikul,
tak pak dej vědět, jak to dopadlo :wink:

Marti,
moc hezké fotečky a ta taška na golfáči vypadá moc dobře, jako by byla fakt origoš !!!

Simi,
super, že už nemusíte cvičit, Tobík je šikulka. A ta voda, to je mazec, hlavně že to není v takové míře, jak to ukazovali v TV, to je fakt hrůza. A výročí ještě oslavíte, neboj :wink:

Sami,
a budete nechávat micku připouštět? (nebo nevím, jak se tomu říká u koček :sweat_smile: )

Majdi,
my taky uvažujeme o sedačkách a taky bych šla popravdě do té 9-36 z praktického hlediska druhého mimča stejně jako u tebe. Ale jakou vybrat, co? Co zkušená Simča poradí? Mi se celkem zalíbila Recaro young sport, vypadá, že má dobré parametry. http://www.autoseating.cz/index.php?id=220&lang=CZ
1. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
u nas noc gud, ale rano od pul 6 vzhuru a az tedka mi vytuh u lahve. Doufam, ze bude spat aspon dve hodky.
Dneska tady prsi, tak nevim, co budeme delat. Snad bude Jaydi v pohode.

Jdu docist, co jste tu rano napsaly :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre dopoledne, holky
koukam, ze se dostavila Mirkson, megn bude mit radost :slight_smile:. Nevim, proc jako strihaji Kristynce uzdicku pod jazykem, to snad ma kazdy, ne???

co se tyce nocniho koja, tak u nas furt dobry. Nekdy v noci si ho beru k sobe-nevim kdy :slight_smile: a pak uz je to samoobsluha :grinning: . Rano i kdyz uz kolem 6h keca, tak ho nevnimam, odtahnu se kousek a otocim a spim a on si pase, keca a tak. Dam mu vzde nejakou hracku. Takze cca po 8h v pohode se uz vyskrabu z postele :slight_smile:
Kocour v poho, dnes zase spal celou noc na prebalovaku na postylce :slight_smile:

uvazuji, ze Domimu dnes zkusim dat mrkev. Mliko mu staci,ale prece jen,abych zkusila, jak mu to pujde. Vsak stejne da jen par lzicek.jestli ?:slight_smile:
1. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak mam raodst, ze Tobi uz nemusi cvicit, ani Maxik a chvalim vsechny nove fotecky¨
marti ma super tasku, fakt jako by tam patrila

rano mi prisel postou medvedi komplet, juuu, je fakt bozi, hned dnes musim dat ten nas 0-3M na MMB,at se prasule vrati zpet:slight_smile:
1. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, to máš dobrý, že malýmu mlíko stačí, ale jednou se začít musí co? ...
1. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti pekna fotka Marketky, jak sedinka :slight_smile: a taska vypada super na kocarku :wink:
Puzzi tak noci se u vas lepsi, super :wink:
Mirkson hezky jste zvladli let. Ony ty delsi lety jsou pohodlnejsi i nez ty kratke. Clovek ma vic mista plus dostane postylku pro dite a taky je docela dost na prochazeni se a prebalovani a tak. Na tech kratkych letech v podstate furt jen sedis a nemuzes nic moc.
Lobi tak pak jeste uklizet po panenkach? Nebo si holky uklidi samy?
Petis sedacka pekna. Mne se libi v ty barve grey/petrol :slight_smile: Sedacku zatim jeste neresim, ale budu vas sledovat a necham se inspirovat. Teda taky nev :slight_smile: m, jestli nakonec tu na 9-36M, zda se to praktictejsi, akorat jestli je to dobry i pro prdolky?
Sami ja mela to samy s Jaydim v posteli, nez zacal lezt. Vzdycky hracka, si hral a vykladal a ja dospavala. Tedka porad lozi po posteli na kraje a natahuje ruce dolu a nebo zase porad prese me se drape. Takze uz to nejde :frowning2:
Jinak hodne stesti s mrkvickou. Jsem zvedava, jak to Domimu pujde :wink:
1. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
super, ted zvonil postak , jak blbec.... :angry: :angry: :angry: ..vrrr...Domi vzhuru,ale to dusno ho asi jeste uspi. Uz mam doma i tu kombinezu-je nadherna! Doporucuju (Ladybird 9-12M, 80cm, 11kg), je fakt kraaaaaasna.
1. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky me uz spi prcek hodinu.. to koupani ji asi prijemne osvezilo a trochu i unavilo... :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jeste jednou odkaz, kdyby ji nekdo chtel na MMB shanet
ma super prakticke 2 zipy a na knofliky ty rukavice a papuce
Sami u nas je obchod Ladybird, ale teda veci nic moc. Je pravda, ze uz jsem tam strasne dlouho nebyla, kdyz me tam nic predtim nezaujalo. Mozna se pojedu nekdy mrknout :wink:
dneska se asi odflaknu s varenim, nechche se mi, udelam si testoviny s konzervovym tunakem :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami,
ta kombinézka je super, my jsme ji měli, když byla Kája malinká. Je to fakt praktické na oblíkání s těmi zipy:wink: Super kup.

Tak Kája spala svou půlhodinku a já akorát pověsila prádlo a povrchně uklidila. No nic moc.

Petruš,
tojá právě nevím, na kolik je to pro prcky dobré, ale zase kdyby to bylo pštané, tak by se snad neprodávaly. Nevím. Ale z hlediska praktičnosti vede jasně ta 9-36.
1. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tož tak já jdu cosi robit.
Dnes máme info schůzku ohledně plavča, tak jsem zvědavá, co nám tam poví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, som ti ten medvedikovy komplet nestihla pochvalit, je naaaadherny :dizzy_face: a ja bezne davam take prachy za oblecko, tak mne sa aj cena zdala v poho :wink: ja som 18.5. objednala nextove vecicky nove cez MMB ( prvy a posledny krat :angry: ) dodanie malo byt do 2 tyzdnov, preslo 6 a stale to nemam :angry: :rolling_eyes: - baba sa vyhovara na kuriera - keby som sa na to tak netesila, tak sa na to vyprdnem - esteze som to objednala vacsie 9 -12 mes. a 12 -18 mes. + pre mna a pre baby, to este znosime, ale teda som nasrata totalne :angry:
Talls, gratulka k ukonceniu vojtovky, to je skvela sprava :slight_smile: a ta voda v garazi :confounded: , to je blbe. A dik za pochvalu kociku, este nie je vobec spinavy, do auta ho nemusim skladat, zmesti sa do kufra cely, ako je, tak tam sa nezaspini a vonku zatial tiez nie :sunglasses:
Weli, uzi si dnesok s kamoskou, hadam bude Maty v lepsej nalade :wink:
Puzzi, noc celkom dobra, az na to skore rano a Honzik je sikovny, ze si sam najde dudlik v postielke :wink:
Marti, taska fakt vyzera, ako keby ku kociku patrila, dobra volba :wink:
Dedul, aj vam gratulujeme, ze uz nemusite cvicit. A ako pokracuje Maxik s papanim? Uz basti trosku viac zeleninku, okrem mrkvicky?
Pospi, lazinec bol good :grinning: ....a s tym rozsilhanim aj druheho ocka je to teda blbe - to sa bezne stava? Nebola potom ta liecba prveho ocka nespravna?
Petri, na fotke v ruzovom tricku ti to fakt sekne :wink: a Jaydi uz stoji sam v postielke :confused: ? Na videu som ho videla, aj Luky sa takto stavia, ked sa prichyti kresielka, alebo mna, ale v postielke to nastastie este neskusal. Budem uz musiet dat asi matrac na uplne spodnu priecku, ma to teraz na strednu, ked sedi tak ma mriezky este nad hlavickou, ale keby sa postavil :confused: ....len si sakris asi odfajcim chrbat, tym zohybanim sa :confounded:
A video s cigou bola sila....a ze preco su ti cinania taki krpati :grinning:
Nikul, kura bio je dobra volba, tie kurata su na tom s hormonmi a s ATB asi najhorsie z masa :confounded: a Nikolka sa zacala casto budit, aj ked zbasti kasu? To je blbe, hadam je to len docasne.
Petis, tak Kajka sa uz 1x kupala vo velkej vani? A pacilo sa jej? Lukasko tam inak tiez odmieta lezat na chrbte, okamzite sa prevracia na brusko a leze, tak mu davam len tak 10 cm vody a pridrzam ho pre istotu.
Caves Andy, tak Malinka uz vie davat pa-pa? To je svetove :dizzy_face:
Paji, Riska je sikovny s rozpravanim a tiez sme vam zabudli zapriat k pol rocku vsetko naj :dizzy_face:
Megn, zazracny hrncek stratil svoju moc :grinning: ? No co, odlozis na neskor, ked uz bude Honzik vacsi a nebude vylievat :wink:
Inak ste mali debatu s tym pitim babatiek - ja som asi mesiac daala obcas Lukymu vodu, tak to vypil za den tak 20 ml ( iba ked sme bli niekde vonku, alebo v aute) a vcera som mu otvorila Hipp ovocnu stavu ( jablko -hrozno) zriedila s vodou ( 20 ml stavy a 80 ml vody) a stiahol celych 100 ml na 1 sup, velmi mu to chutilo. Tak ked bude velke horka, budem davat aj stavicky.
1. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Hlásím se do klubu mrch :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera večer si mě našla mrcha jedna :angry: předcházela tomu dobrá situace, včera jsme měli návštěvu, parťáky na dovču domlouvali co a jak a kamarádka na MM a jejího přítele ve srandě vytasila neserte mě, budu kramovat tak ať z dovči něco máte.. a já do toho, že bych taky mohla začít po roce a půl a šup, jen co odešli tak bylo vymalováno.. :grinning:
Nu aspoň tedy se můžu v plodných dnech vyvarovat keksu :slight_smile:

Ahoj mirkson. Já chodím spát mezi 22-00, Honzík vstává jak kdy 7,8,9. Je to ňuňánek můj milovanej, v sobotu jedeme na dovolenou, tak na nás mysli ať zvládnem cestu :wink: ale to tě asi nezajímá co? Neva, přijď zas :grinning: :sunglasses:

Puzzi jo určitě jsou sedačky 9-36 kg větší, ale ony jsou nějak vypodložené nějakou tou vložkou na méně kg že? Uvidíme až uvidíme.. Možná že druhý sourozenec by mohla podědit sedačku, kdyby měl Honzík dejme tomu tak 2,5-3 roky než druhé mládě vyroste z vajíčka... KOlik váží dítě kolem 3 let pospi, miruss, momou?

Peti Recaro jsou super sedačky, MM už na ně koukal.. jsou kvalitní a propracované. Crash testy ho ani nijak nezajímají, pže na mě vytasil ať si nemyslím.. že jsou podplacené, prostě dobře zaplacené.

Petruš růžovka ti sluší, hezky razíš mezi holkama, pěkně opálená tak hezky vynikneš :slight_smile:
Jsem předevčírem taky hárošovi zastřihla kouhouta na hlavě, ještě je musím nalepit do knížky..

Marti body ok, horší by bylo kdyby Markétka spala s droby :grinning:

Vedra byla teda větší, na to horko čekám stejně tak jako puzzi.
Jéé lobi u vás je hezky ju? Vypadá to nadějně už to pičasi... pošli hlavně něco k sůsedům do Rakous :slight_smile: kam se chodíte koupat?
1. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopolko :slight_smile: U nás noc jako včera, první kojo ve 21,20, pak po 2 hodinách a vstávačka v 5,20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak teda ještě naštěstí v 6,45 vytuhnul a spali jsme do 8,15 :slight_smile: Myslím, že to časný vstávání je zase kvůli svědění, ekzém se trochu zhoršil, nevím, jestli po tom ovoci, co jsem mu dala ožužlat nebo tím, že jsem v sobotu doslova sežrala 2 ks piškotový buchty se zakys. smetanou a šlehačkou :pensive: jo, přiznávám, jsem kravka, ale prostě jsem nedokázala odolat a touha byla silnější :sweat_smile:

Talls, Dedulko, super, že už nemusíte cvičit :slight_smile: Talls, ta potopa v baráku je fakt k vzteku, hlavně, že si za to developeři naúčtovali nehorázný prachy, viď :angry:
Marti, ta taška vypadá fakt dobře, jsem zvědavá na tu mojí šedou, snad to ke golfkám taky půjde...
Nikul, Ríša se taky trochu zastavil ve vývoji. Přetáčet na bříško se umí, ale asi se mu líbí na zádech, tak ho na bříško musím otáčet furt já... ale z bříška na záda mu to už jde. Jinak taky je nenechavka nenechavá a jakmile se mu dostanou do rukou letáky nebo časák, tak je z toho rázem zmuchlaná trhačka :grinning:
Jdu nakojit a uspat, pak ještě dojdu :wink:
1. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy ahoj mamčo! Spočla sis trošku u vašich? Neva, že se nezapojuješ, však máš jiné starosti, běhání kolem domácnosti a hyperaktivku. Málinka je extra šikovná a je to fajn, že se ti tak rozjedla, zaslouží pochvalu!

Pospi Na Lipno dovču? u nás je hezky, mi by ke štěstí stačila dovča taky v naši krásné zemi :slight_smile: už si našla nějaké to ubytko? Hlavně neříkej v Opavě :frowning2: :grinning: :grinning:

Nikulí hysterická byla Nikolka? A co ty zoubky, ty horní třeba netlačí se ven??
1. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jů, teď mi došel mail, že golfky + tašku + slunečník + UV stan odeslali :slight_smile: Já se těšííííím na zítra :grinning:
1. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobi, dik za pochavlu, pani ma medvidkovy komplet jeste jeden :grinning: ,kdybys chtela. Jj, ty docela valis s tema nakupama obcas, asi jste milionari :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: . Hm, s nextem je to mrzute, sakra, ale urco to uz brzo prijde, drzim palce, at si muzes uzivat svuj kaftan na plavky atd

petis dik,ja ji chtela v malem vydani tu kombi,ale tenkrat se mi nepovedlo ji sehnat, ted nahodou jo. :dizzy_face:

megn ty jo, s mrchou mazec, na dovcu teda jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale v kombineze se ta vycpana pjerdel ztrati :grinning: :grinning: , horsi by bylo more...

jo a vcer ajsme psala par kratkych reakci z mobjulu v noci (00:45h),ale neslo se mi pripojit,tak to neodeslo :angry: . Ten lázinec me taky pobavil, to zavedu, tchani v nedeli jedou do Lázince a ja jim budu hlidat ten domecek, tesim se tesim!MM se pry bude snazit nejet do Prahy a bude s nama aspon tyden...huvidime. Mame vyroci svajby 2roky next week.
1. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek