Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

Tak, dámy, už ať jste tu i s vosinama 😉
petronuska
1. črc 2009
Lobi, jj, Jaydi uz se stavi uplne u vseho ]-(
Megn diky za pochvalu 😃 Jsem taky nejvetsi, tak to nejde prehlidnout 😉 Ale mame tu fakt super holky, tak jsem rada 🙂
Ta poznamka 😃 😃 😃 Jsem si rikala na zacatku, proc to tak vypisujes 😃 😉

Jsem zvedava, za jak dlouho vykouknou ty zubky u Jaydika. Jdou hezky videt pod dasnem a zatim jde citit jen spicka jednoho.
lobka
1. črc 2009
Petri, baby si ten bordel samozrejme upracu sami
Megn, kupat sa chodime do Rakuska 😃 , takze tam to pocko urco poslem, uzijes si aj ty 😎 . Ale chodime aj u nas na Zlate piesky ( mozno poznate) a este na termal do Aquaparku, ale ten je drahy jak slak, tak to len obcas.
A so sedackou, neporadim, este sme nevyberali, pri babach sme vsak mali 9-18 kg a Natali ma 7 rokov a 22 kg, cize ona sa do tej sedacky hmotnostne zmestila dlho, ale z nej vyrastla na vysku.
petronuska
1. črc 2009
Jo Lobi to pekne nase.e s tou objednavkou. Ja bych to asi zrusila, jak se znam 😉
Megn mrcha jedna, co? 😃 Ale Sami ma pravdu. Lepsi v kombineze nez v plavkach 😃 😉
Sami hlidani domecku budete mit super. A jeste lepsi, kdyz s vama bude TM. Na jak dlouho ze tchnci jedou?
lobka
1. črc 2009
Sami, to bude pekna oslava vyrocia na domceku so zahradkou, ze?
No nechcela som to hovorit nahlas, ale fakt sme milionari 😃 😃 😃 Mame milion dlhov a MM milion spermii 😃
Petri aka najvacsia? Vyzeras tam vyborne, fakt 😉
megn
1. črc 2009
sami kombinéjzka je hezká, ale já na zimu určitě nebudu chtít s packama, přece jen Honzík bude ťupkat, bude chtít chodit, třeba jen s mou pomocí venku na procházkách, na výletech, třeba jen na protáhnutí se sedačky... a to bych ho ani v zimě nemohla postavit.
Teď na dovču máme s ťapkama, ale Honzík není Jaydinek 😃

marti koukám, že taška ke golfkám ladí že?

musím jít žehlit, nekce se mi :-S
megn
1. črc 2009
lobi 😃 😃 😃 😃 😃 milioňáři 😃 😃 😃 😃
lobka
1. črc 2009
Megn, tak aspon ze to mrcha stihla pred dovcou, do soboty bude mozno po nej, nie? Aj ja mam teraz 2x ( april - jun, dalsia by mohla dorazit az v septrembri, nech mam cele leto pokoj)
...inak ta poznamka, som najprv nevedela, na co Samicka naraza, ze sa Megn potesi a teraz som uz pochopila 😃
petronuska
1. črc 2009
Lobi milionari 😃 😃 😃
Taky kombinezu neresim jeste. Kdo vi, co bude v zime. Ale urcite bez slapek 😉
lobka
1. črc 2009
Luky spi od pol deviatej :-p , uz sme aj von chceli ist, baby su jak utrhnute z retaze, uf, to bude tazke leto :-p
Dnes aj my vyskusame prvykrat mrkvicku, Luky ma pol rocka, tak ho chcem odvazit, odmerat a vela fotit x-)
megn
1. črc 2009
jo a vycpaná pjerdel že se ztratí 😃 , ty jo to bude kombinace variace vycpaná prdel v narvaných lyžařských kalhotech, si dřebnu a švy se rozletí jedna báseň.. si ani prdnout nebudu moct :-N
Lobi do Rakouska a kam? Někam jen za hranice? Toho škaredého pršavého počasí už mám dost, se těším do vody... tam kam jedem je mimoto i krásné přírodní koupání tak to bude fajn 🙂
petruš vůbec nejsi největší ty kecko! 😉
megn
1. črc 2009
lobi půl ročku jůů? Vidíš to já hlava děravá! takže velký mlááááásk kloučkovi krásnému šikovnému posílám! :-o :-o x-)
lobka
1. črc 2009
Megn, hej iba za hranice, cesta 20 min Hainburg, alebo este taka dedinka dalej - krasne kludne, cistucke kupaliska - len to uz objavilo dost Slovakov :-| ....a dikeeees 🙂
vycpana pjerdel 😃 ....neboj, budes kocka ako hrom 😉
megn
1. črc 2009
dřepnu měl být žejo.. no nějaký ten překlep semtam co už, lepší už to nebude 🙂
lobi v 7 letech má Natálka22 kilo? To je drobínek že? 🙂
puzzi
1. črc 2009
honzík jde spát, tak jdu rychle udělat o (upekla jsem pstruha a jdu dělat hranolky - děsná makačka :-N), pak napíšu víc reakcí. jen jsem chtěla popřát taky lukymu k půl roku, to jsem ráda, že si megn vzpomněla! Já na to myslela včera a dnes jsem to zasklila. tak už jen za pár dní janka a máme tu samý skorodospěláky 🙂
Megn, ty mě bavíš 😃 😃
petronuska
1. črc 2009
LObi, vse nej Lukaskovi k 6 mesicum 🙂
nikule
1. črc 2009
Megn, nika hystercila 2x pred spanim, ale zuby to nebyly, teda aspon myslim... 🙂 ne fakt, myslim, ze v tom byl neco jineho, ale jaksi nevim co.. 🙂 a jinak te vitam do klubu nas s mrchama.. 🙂

Lobi, gratulka k mini narozkam Lukaskovi 🙂
megn
1. črc 2009
Puzzi takže teď už jen Janička a je to! Taky jsem na Lukáška myslela a stejně jsem potřebovala nápovědu od lobi 😃 Možná příjde i funy zahlásit a nějakou tou fotečkou se pochlubit 🙂

hmm pstruh to je žrádlo! ty si žereš 😃
megn
1. črc 2009
Nikul když už jsem ji dostala, tak už se jí asi jen tak zas nezbavím že? :-p 😃 myslím tím, jestli se bude hlásit pravidelně, nebo třeba ji dva měsíce nedostanu atááák? blbost že? 😃 No jde vidět, že když jsme na těch příkrmech, že to to moje tělo už asi i poznalo
megn
1. črc 2009
ja jdu fakt žehlit, bo nic nestihnu dneska a v pátek už musí být věci v autě.
momou
1. črc 2009
Ahoj holky,
tam sem aspoň nakukuju. Nedočítám, omlouvám se. Pořád jsme někde pryč. Dnes jsme sice doma, ale Kubík má veliké bolení. Začaly mu růst 4 zoubky naráz. Jeden už byl proříznutej, další dva se právě prořízly a poslednímu to asi už dlouho trvat nebude. Od rána se nosil, nechtěl mi ani pít, jak ho to bolí. Dásně jsem mu namazala a teď už dvě hodiny spí. Před půl hodinou mi usnula i Anička, z toho vedra, má toho asi taky dost.
petronuska
1. črc 2009
Momou tak 4 zoubky najednou? Chudacek Kubik.
Jinak akorat se mi budi Jaydi po 1,5hod a place, tak to bude asi....
Zatim
momou
1. črc 2009
Petro: No jo, pořád mu nelezly a teď jdou najednou, potvory. 😞
megn
1. črc 2009
momou hmm tak u vás doma to musí být zajímavé, sice nevím jak bude náš prďola bědovat jak mu polezou zoubky, ale ten pláč musí být i tak hrozný. Tak přeji ať dají brzo pokoj. Jak ti spinká v noci Kubíček, budí se nějak více, plaká i v noci?
Honzíkovi určitě polezou zuby jako poslednímu tady, my rádi býváme poslední 😎
nikule
1. črc 2009
Megn, tak pokud chces prestavku od mrchy, tak je jen jeden zpusob 🙂

Holky a zkusily jste dat panadol. Nam se prorezavaly 2 skoro u sebe a jednou fakt hodne uz plakala, tak jsem ho dala a pomohl...
momou
1. črc 2009
Megn: Právě že přes noc spal dobře, až k ránu, ale to je u něj normální. Ale bylo asi 8, když začal.
momou
1. črc 2009
Nikula: no jo, ale to jak pomažeš ty dásně, tak je to právě proti bolesti, takže si myslím, že je blbost dávat ještě panadol, taky proti bolesti. A teploty nemá. 😉
megn
1. črc 2009
my máme teda Nurofen pro děti, sirupek a když měl Honzí bolení nějakého jiného rázu a dostal ho asi 3x, tak mu zabral perfektně.. on asi ten Calgel a ostatní asi nebude takové terno.. jsem to zkoušela na dásně a žeby to nějak jakoby znecitlivělo dásna. no nevíím.

Nikul jo jeden způsob by byl, tak si počkám půl roku 😃
momou
1. črc 2009
Megn. My máme Mundisal gel a v poho, Kubík pořád ještě spí
puzzi
1. črc 2009
Tak s kostmi pstruha dobojováno, vyhráli jsme 😃
Dneska to tu vypadá na teplej den, konečně! Jelikož honzík spí stejně líp doma, tak to ani na spaní neva.
Megn, jak je te´d tam v horách, kam pojedete? Sníh, tzn. teploty kolem nuly? nebo tam u hotelu je krásně jarně teplo?
Lobi, ty seš takovej vzor dobré mámy, 3 děti a stíháš to super a ještě snídaničky mňamkózní pro celou famílii, to číst MM, tak se na mě vyprdne a valí k vám 😃
Petis, a to byla výjimka, žes jí dala spát doma do postýlky? Já už to tak praktikuju delší dobu a s kočárem chodíme 2-3x denně vsedě, max. odpo si dá 30 minut dácha.
Petruš, kiš kiš a tady je hezky! Tys nechtěla nedávno poslat slunce nám a my ti teď taky nepošleme :-p 😃
Sami, takový rána jsou super! My necháme většinou tak půl hodiny kecat Honzíka samotnýho ještě v postýlce, ale jak je u nás, tak ho to tam hned nudí a musíme vstát a jít dolů.
Megn, to je dobrá připomínka k zimním kombinézám bez nohou! Já sice zimní věci budu kupovat až tak v říjnu (teď bych neodhadla velikost a nikde nic nemaj), ale stejně nevim, jestli by mě to napadlo, že bud Honzík chtít ven z kočáru. I když v Honzíkově zimní velikosti už asi kombinézy s nohama neexistujou 😃
Lobi, tak to je síla s MMB a čekáním, platilas předem? Luky je další šikulák, že už se trochu staví a když si vezmu, že je skoro o 6 tejdnů mladší než honzík, tak se jdu rovnou zahrabat :-N I když tohle mě nějak netankuje, spíš je pro mě těžký se občas smířit s tou Honzíkovo nespokojenou povahou, to srovnávám se všema hrozně moc a žere mě to!
Megn, i u tebe mrcha? Někdo tu má správnou poznámku, existuje způsob, jak se jí zbavit na další cca rok :-N
Hpaji, ty vole noc na prd a to ráno, ještěže ses aspoň pak chvíli dospala...
Sami, tchánojc v lázinci, ty na domečku, hm, se máš 🙂
Lobi, milion spermií 😃
Megn, narvaný kalhoty 😃
Jo, Lobi, co takhle míry Lukyho? Nebo jdete teď někdy do poradny?
Momou, 4 zuby najednou, wau, chudák! Megn, neboj, náš Honzík bude ještě poslednější, furt mu tam koukám a furt prdlačky. Našim Honzíkům vyroste v roce najednou 10 zubů, to bude masakr.
samicka
1. črc 2009
jejda, tak ze bych se do tech prikrmujeste nehrnula, kdyz prijde mrcha? sakra...necíííí 🙂
ale dnes probehla zkouska mrkve /mnam, me teda chutnala moc 😃 / a Domi testnul tak 5 lzicek asi...moc nevedel, tvaril se jako vyhukane, co to je?? to je sranda je sledovat poprve,ze?
delala jsem kraviny jakoze haaaaaam, mnam mnam a prezvykovala jsem jak kravinec
😃
asi to nebudu hrotit, ale tu sklenicku dojime postupne a sem tam mu neco dam, at se nauci s tim pracovat,at z nej pak neni zavisla prisavka 😃

Začni psát odpověď...

Odešli