• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Lobi, jj, Jaydi uz se stavi uplne u vseho :angry:
Megn diky za pochvalu :grinning: Jsem taky nejvetsi, tak to nejde prehlidnout :wink: Ale mame tu fakt super holky, tak jsem rada :slight_smile:
Ta poznamka :grinning: :grinning: :grinning: Jsem si rikala na zacatku, proc to tak vypisujes :grinning: :wink:

Jsem zvedava, za jak dlouho vykouknou ty zubky u Jaydika. Jdou hezky videt pod dasnem a zatim jde citit jen spicka jednoho.
1. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petri, baby si ten bordel samozrejme upracu sami
Megn, kupat sa chodime do Rakuska :grinning: , takze tam to pocko urco poslem, uzijes si aj ty :sunglasses: . Ale chodime aj u nas na Zlate piesky ( mozno poznate) a este na termal do Aquaparku, ale ten je drahy jak slak, tak to len obcas.
A so sedackou, neporadim, este sme nevyberali, pri babach sme vsak mali 9-18 kg a Natali ma 7 rokov a 22 kg, cize ona sa do tej sedacky hmotnostne zmestila dlho, ale z nej vyrastla na vysku.
1. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lobi to pekne nase.e s tou objednavkou. Ja bych to asi zrusila, jak se znam :wink:
Megn mrcha jedna, co? :grinning: Ale Sami ma pravdu. Lepsi v kombineze nez v plavkach :grinning: :wink:
Sami hlidani domecku budete mit super. A jeste lepsi, kdyz s vama bude TM. Na jak dlouho ze tchnci jedou?
1. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to bude pekna oslava vyrocia na domceku so zahradkou, ze?
No nechcela som to hovorit nahlas, ale fakt sme milionari :grinning: :grinning: :grinning: Mame milion dlhov a MM milion spermii :grinning:
Petri aka najvacsia? Vyzeras tam vyborne, fakt :wink:
1. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami kombinéjzka je hezká, ale já na zimu určitě nebudu chtít s packama, přece jen Honzík bude ťupkat, bude chtít chodit, třeba jen s mou pomocí venku na procházkách, na výletech, třeba jen na protáhnutí se sedačky... a to bych ho ani v zimě nemohla postavit.
Teď na dovču máme s ťapkama, ale Honzík není Jaydinek :grinning:

marti koukám, že taška ke golfkám ladí že?

musím jít žehlit, nekce se mi :confounded:
1. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: milioňáři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, tak aspon ze to mrcha stihla pred dovcou, do soboty bude mozno po nej, nie? Aj ja mam teraz 2x ( april - jun, dalsia by mohla dorazit az v septrembri, nech mam cele leto pokoj)
...inak ta poznamka, som najprv nevedela, na co Samicka naraza, ze sa Megn potesi a teraz som uz pochopila :grinning:
1. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi milionari :grinning: :grinning: :grinning:
Taky kombinezu neresim jeste. Kdo vi, co bude v zime. Ale urcite bez slapek :wink:
1. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luky spi od pol deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uz sme aj von chceli ist, baby su jak utrhnute z retaze, uf, to bude tazke leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes aj my vyskusame prvykrat mrkvicku, Luky ma pol rocka, tak ho chcem odvazit, odmerat a vela fotit :dizzy_face:
1. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vycpaná pjerdel že se ztratí :grinning: , ty jo to bude kombinace variace vycpaná prdel v narvaných lyžařských kalhotech, si dřebnu a švy se rozletí jedna báseň.. si ani prdnout nebudu moct :sweat_smile:
Lobi do Rakouska a kam? Někam jen za hranice? Toho škaredého pršavého počasí už mám dost, se těším do vody... tam kam jedem je mimoto i krásné přírodní koupání tak to bude fajn :slight_smile:
petruš vůbec nejsi největší ty kecko! :wink:
1. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi půl ročku jůů? Vidíš to já hlava děravá! takže velký mlááááásk kloučkovi krásnému šikovnému posílám! :astonished: :astonished: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, hej iba za hranice, cesta 20 min Hainburg, alebo este taka dedinka dalej - krasne kludne, cistucke kupaliska - len to uz objavilo dost Slovakov :unamused: ....a dikeeees :slight_smile:
vycpana pjerdel :grinning: ....neboj, budes kocka ako hrom :wink:
1. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dřepnu měl být žejo.. no nějaký ten překlep semtam co už, lepší už to nebude :slight_smile:
lobi v 7 letech má Natálka22 kilo? To je drobínek že? :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzík jde spát, tak jdu rychle udělat o (upekla jsem pstruha a jdu dělat hranolky - děsná makačka :sweat_smile:), pak napíšu víc reakcí. jen jsem chtěla popřát taky lukymu k půl roku, to jsem ráda, že si megn vzpomněla! Já na to myslela včera a dnes jsem to zasklila. tak už jen za pár dní janka a máme tu samý skorodospěláky :slight_smile:
Megn, ty mě bavíš :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
LObi, vse nej Lukaskovi k 6 mesicum :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, nika hystercila 2x pred spanim, ale zuby to nebyly, teda aspon myslim... :slight_smile: ne fakt, myslim, ze v tom byl neco jineho, ale jaksi nevim co.. :slight_smile: a jinak te vitam do klubu nas s mrchama.. :slight_smile:

Lobi, gratulka k mini narozkam Lukaskovi :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi takže teď už jen Janička a je to! Taky jsem na Lukáška myslela a stejně jsem potřebovala nápovědu od lobi :grinning: Možná příjde i funy zahlásit a nějakou tou fotečkou se pochlubit :slight_smile:

hmm pstruh to je žrádlo! ty si žereš :grinning:
1. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul když už jsem ji dostala, tak už se jí asi jen tak zas nezbavím že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: myslím tím, jestli se bude hlásit pravidelně, nebo třeba ji dva měsíce nedostanu atááák? blbost že? :grinning: No jde vidět, že když jsme na těch příkrmech, že to to moje tělo už asi i poznalo
1. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu fakt žehlit, bo nic nestihnu dneska a v pátek už musí být věci v autě.
1. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tam sem aspoň nakukuju. Nedočítám, omlouvám se. Pořád jsme někde pryč. Dnes jsme sice doma, ale Kubík má veliké bolení. Začaly mu růst 4 zoubky naráz. Jeden už byl proříznutej, další dva se právě prořízly a poslednímu to asi už dlouho trvat nebude. Od rána se nosil, nechtěl mi ani pít, jak ho to bolí. Dásně jsem mu namazala a teď už dvě hodiny spí. Před půl hodinou mi usnula i Anička, z toho vedra, má toho asi taky dost.
1. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou tak 4 zoubky najednou? Chudacek Kubik.
Jinak akorat se mi budi Jaydi po 1,5hod a place, tak to bude asi....
Zatim
1. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: No jo, pořád mu nelezly a teď jdou najednou, potvory. :frowning2:
1. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou hmm tak u vás doma to musí být zajímavé, sice nevím jak bude náš prďola bědovat jak mu polezou zoubky, ale ten pláč musí být i tak hrozný. Tak přeji ať dají brzo pokoj. Jak ti spinká v noci Kubíček, budí se nějak více, plaká i v noci?
Honzíkovi určitě polezou zuby jako poslednímu tady, my rádi býváme poslední :sunglasses:
1. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, tak pokud chces prestavku od mrchy, tak je jen jeden zpusob :slight_smile:

Holky a zkusily jste dat panadol. Nam se prorezavaly 2 skoro u sebe a jednou fakt hodne uz plakala, tak jsem ho dala a pomohl...
1. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn: Právě že přes noc spal dobře, až k ránu, ale to je u něj normální. Ale bylo asi 8, když začal.
1. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikula: no jo, ale to jak pomažeš ty dásně, tak je to právě proti bolesti, takže si myslím, že je blbost dávat ještě panadol, taky proti bolesti. A teploty nemá. :wink:
1. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme teda Nurofen pro děti, sirupek a když měl Honzí bolení nějakého jiného rázu a dostal ho asi 3x, tak mu zabral perfektně.. on asi ten Calgel a ostatní asi nebude takové terno.. jsem to zkoušela na dásně a žeby to nějak jakoby znecitlivělo dásna. no nevíím.

Nikul jo jeden způsob by byl, tak si počkám půl roku :grinning:
1. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn. My máme Mundisal gel a v poho, Kubík pořád ještě spí
1. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s kostmi pstruha dobojováno, vyhráli jsme :grinning:
Dneska to tu vypadá na teplej den, konečně! Jelikož honzík spí stejně líp doma, tak to ani na spaní neva.
Megn, jak je te´d tam v horách, kam pojedete? Sníh, tzn. teploty kolem nuly? nebo tam u hotelu je krásně jarně teplo?
Lobi, ty seš takovej vzor dobré mámy, 3 děti a stíháš to super a ještě snídaničky mňamkózní pro celou famílii, to číst MM, tak se na mě vyprdne a valí k vám :grinning:
Petis, a to byla výjimka, žes jí dala spát doma do postýlky? Já už to tak praktikuju delší dobu a s kočárem chodíme 2-3x denně vsedě, max. odpo si dá 30 minut dácha.
Petruš, kiš kiš a tady je hezky! Tys nechtěla nedávno poslat slunce nám a my ti teď taky nepošleme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Sami, takový rána jsou super! My necháme většinou tak půl hodiny kecat Honzíka samotnýho ještě v postýlce, ale jak je u nás, tak ho to tam hned nudí a musíme vstát a jít dolů.
Megn, to je dobrá připomínka k zimním kombinézám bez nohou! Já sice zimní věci budu kupovat až tak v říjnu (teď bych neodhadla velikost a nikde nic nemaj), ale stejně nevim, jestli by mě to napadlo, že bud Honzík chtít ven z kočáru. I když v Honzíkově zimní velikosti už asi kombinézy s nohama neexistujou :grinning:
Lobi, tak to je síla s MMB a čekáním, platilas předem? Luky je další šikulák, že už se trochu staví a když si vezmu, že je skoro o 6 tejdnů mladší než honzík, tak se jdu rovnou zahrabat :sweat_smile: I když tohle mě nějak netankuje, spíš je pro mě těžký se občas smířit s tou Honzíkovo nespokojenou povahou, to srovnávám se všema hrozně moc a žere mě to!
Megn, i u tebe mrcha? Někdo tu má správnou poznámku, existuje způsob, jak se jí zbavit na další cca rok :sweat_smile:
Hpaji, ty vole noc na prd a to ráno, ještěže ses aspoň pak chvíli dospala...
Sami, tchánojc v lázinci, ty na domečku, hm, se máš :slight_smile:
Lobi, milion spermií :grinning:
Megn, narvaný kalhoty :grinning:
Jo, Lobi, co takhle míry Lukyho? Nebo jdete teď někdy do poradny?
Momou, 4 zuby najednou, wau, chudák! Megn, neboj, náš Honzík bude ještě poslednější, furt mu tam koukám a furt prdlačky. Našim Honzíkům vyroste v roce najednou 10 zubů, to bude masakr.
1. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tak ze bych se do tech prikrmujeste nehrnula, kdyz prijde mrcha? sakra...necíííí :slight_smile:
ale dnes probehla zkouska mrkve /mnam, me teda chutnala moc :grinning: / a Domi testnul tak 5 lzicek asi...moc nevedel, tvaril se jako vyhukane, co to je?? to je sranda je sledovat poprve,ze?
delala jsem kraviny jakoze haaaaaam, mnam mnam a prezvykovala jsem jak kravinec
:grinning:
asi to nebudu hrotit, ale tu sklenicku dojime postupne a sem tam mu neco dam, at se nauci s tim pracovat,at z nej pak neni zavisla prisavka :grinning:
1. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek