• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobré ranko,

tak včera se Ordinace nekonala, ptž volal kamarád a potřeboval odvést sebe a své auto z akce. No nechápu, proč jezdí na akci autem, když ví, že bude slompat alko. Tak jsme s MM museli jet oba, po 22 jsme byli doma a šli spát.

Stal se zázrak - Karolínka se vzbudila na kojo v 1:15 !!! Pokrok, kéž by tak kašička zabírala na furt. Pak bylo kojo nějak kolem 3, pak kolem 5 a spaly jsme do 6:30.
Tak co Megn, jak po kaši u vás??? Jaká byla noc?

Už jsem naládovala pračku, mám po snídani, drobek se tady trápí na břušu, jo, už se točí na obě dvě strany :slight_smile:

Jdu vás dočíst :wink:
5. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
u nás byla dnes "noc jakou neznám" :confused: Kojení kolem půl na půlnoc-to bych ještě brala. Ale kolem půl jedné se probudím a skřet vedle mě, MM vzhůru :confused: Jsem nechápala, jak se tam vzal. No a MM mi řekl, že se postýlka začala vrtět, tak že ho pro jistotu vzal k nám. Tak teda nevím, jestli jsem měla tak tvrdý spaní, ale spíš si myslím, že stačilo mu vrazit dudel a spal by dál. Přece jen vždycky zareaguju na to, když se chce mládě probudit, tak že bych to včera/dnes nezvládla? :astonished: No a abych to dokončila-zvíře začalo v posteli vykládat, vrtět se, dokonce nadávat :confused: Asi po hodině se mi ho podařilo uhladit, ale teda byla to fuška :grinning: Nejhorší na tom je, že mu přísným hlasem začnu kázat a on se na mě začne tlemit, takže autorita jde do pjerdele a začnu se chlámat s ním...
Jdu dočítat
5. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, dotaz na látkařky: ty barevné Kikko pleny pouští? Předpokládám, že si to nedovolí :grinning:
5. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy,
super nákupy :slight_smile:
Sami,
snad se ta stavba rozjede!! Je to na pytel, kdyby mohl TM nad robotníka stát a hlídat je, tak by se to možná urychlit, aleoni si jinak dělají jak se jim zlíbí.My jsme loni přistavovali je stávajícímu RD 1 pokoj, to byla taky síla. Ještěže to šlo svépomocí, co šlo, to dělal MM s mým taťkou, ale zase to mělo tu stinnou stránku, že jsme se skoro vůbec neviděli, i když byl doma, tak makal, já do toho těhu, hormony na zbláznění, ale naštěstí jsme to přestáli. Tak fakt hodně štěstí, jak se to rozjede, tak už to půjde jak po másle !!!
Nikul,
fajné,že chutnala mrkvička!!jsem zvědavá na nás, 17.6. jdeme na 6Mporadnu a uvidíme, či už nás taky mudra požene do příkrmů.
Jumi,
ty to máš teda nabité:wink: Snad všechno skloubíš dohromady ke tvé spokojenosti a dovolenku si užijete!!
5. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá už béká, tak ze zbytku dočítání nic nebude :cry:
5. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdybych jen tušila, jaká bude noc, tak tu nesedim večer jak slépla a radši spím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máli řev v půl 12, ve 2, v půl 4 a od 6 vzhůru totál protivná nálada :rolling_eyes:
jako už nevím co s ní, na chvíli ji položim a řev :rolling_eyes:
5. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy,
ajeje, tak to jsme měli včera taky :frowning2:
Snad ti usne přes den, mi malá včera přes den dospávala-od 9:45 do 12:30 a pak ještě od 15 skoro do 17. To už dlouho nebylo a asi ani nebude.
5. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Mali chce ist znovu shoppovat :grinning: ......kojo 3x je aj u nas uz bezne, akurat dnes v noci si dal do nosa iba raz nad ranom, tak som teraz druhu kozenu odsala ( slusne 180 ml, dam zamrazit :wink:.......asi je najhorsia ta blba nalada u Mali, ze? Lebo jak si nevyspana a do toho mala pinda aj cez den, to je depkujuce, ale vydrzaaat :slight_smile:, raz tie zuby vylezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Andy a ty si kasu neskusala?
Lao TM ti pomohol :grinning:, mohol hodku uspavat on :sweat_smile:
Petis, nocna akcia :confounded:...esteze byvate na hromadke a mal kto postrazit Karolinku.
5. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis teda takový dlouhý spaná přes den to je zase fajn :wink:
ted kojim a už klimbá,tak přesunu do postýlky a snad mě nechá udělat oběd a něco požehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jumi a kampak jedete na dovču?
lao s kikko plínušema nevim neznám, ale myslím, že na látkovkách psaly holky, že nepouští :wink:
a ta noc teda :unamused:

lobi jsi hrubý zrno jako das :unamused: , takhle vzorně nás dočítat, smekám :sunglasses:
5. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi kaši jsem zkoušela někdy ji chtěla a někdy ne, ale na délku spánku to nezabírá :rolling_eyes:
lobi ona nemá blbou náladu. já myslím, že ty zuby jio trápí :confounded: ale je to na depkuuu to máš pravdu, jakože mám pocit, že něco dělám blbě já...
5. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi já chci jít taky shopovat, ale sponzora ne a ne najít :grinning:
ale včera jsem se J.ukázala v nových věcech a on jako že dost dobrý :sweat_smile:

jdu něco dělat a zajdu zase :wink:
5. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
ani nedočítám, ale koukala jsem do tabulky a Kubík na kluka nic moc :grinning: Asi ho začnu pořádně krmit řízkama :grinning: Dnes bude pracovní den a přes víkend tady nebudu skoro vůbec. V sobotu máme na chatě takové poslední rozloučení (jak umřel strejda), takže dnes mě čeká veliký nákup a pak dělání talířů a salátů na zítra. A v neděli má MM bratr Martin narozeniny, tak jedeme na výlet do Mostu, páč jsem mu zaplatila seskok z letadla :sweat_smile: A včera mi švagrová říkala, že je těhu 9tt, ale je to trochu komplikovaný, páč v době, kdy otěhotněla, brala ATB a tak jí čeká spousta vyšetření navíc, vč genetiky.
5. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Teď je zas hrozně blbej tlak, možná je Máli z toho utahaná. A nebo se jí líbilo shopování a chce jít ještě jednou :wink:

Jdu si vymýšlet talíře a co na ně a hlavně jak, jsem vyšla ze cviku.
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, sponzora by som aj ja potrebovala...objednala som zopar veci z nextu ( no dobre, za 4 litre :grinning: ) a tym som precerpala komplet limit, lebo uz mam len blby rodicovsky prispevok 4.700,- a to je teda fakt rozdiel oproti materskemu prispevku :angry: ....no co uz, budeme a musiet este 2,5 roka uskromnit. A blbo urcite nic nerobis, s tym nedepkuj :wink: ...s kasou mam rovnaku skusenost uz z predosych rokov, tak si nadeje teraz uz nerobim, ale Luky je aspon total kludas cez den - nosim minimalne, hra sa sam aj 30 - 45 min, alebo sa s nim muchlujem a on je spokojny, tak mi ten den strasne rychle vzdy ubehne.
Uz je hore, rozprava si v postielke, idem naladovat pracku a prebalit - jak ste sa vcera rozpravali o tych plienkach ( papierovkach), tak on ju ma tiez rano mega nacuranu, ked kojim viac krat za noc.
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky Mou, ako si vysla z cviku? Si nieco take predtym robila profi? A super darcek si dala brachovi. Inak s tym strejdou - blba otazka, ale to je dalsi? Som nedocitala este par stran zo starej diskusie, tak neviem, ci si tam nepisala....ved si tych umrti v rodine uz mala nejako moc :cry:
5. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobka: Profi jsem to nedělala, ale kdyby náhodou, tak je to věc, co mi baví a klidně bych se tím živila. Dorty dělat neumím :sweat_smile: ale obložený talíře joo :grinning: Jen už jsem to nedělala strašně dlouho. Jen pro nás na doma a to můžu odfláknout. Další strýc to není, ale někteří nebyli nebyli na pohřbu a teta to vymyslela tak, že se nepůjde do hospody, ale rozloučení ce udělá na chatě. A zároveň chce uložit urnu pod magnolii.
5. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre raaaaaaano vsem,
tak my dneska blba noc, maly se mrvil v postylce v 1, pak v pul 3 pak se vzbudil v pul 4 na jidlo a vstaval teda az v 7 jsem cucela, ale proste jak se vzbudi, cestuje po cele postylce, nadava ze tam nikdo neni, a kdyz mu nahodim cumel a dam usinacka pres oblicej nic nepomuze a chce si proste strasne povidat.
Lobka ttobe bychom nedocitani odpustili, mas toho doma dost. je super ze Lukasek ma ocicko jaks taks dobre, snad uz bude jen lepsi.
Andy maty je od rana na rukach, ale uz jsem rekla dost, cely den na rukach byt nemuze, to je strasne spokojeny, ale jak ho polozis, nebo posadis do kresilka tak proste rev a nespokojenost, ale to je divne, u me ho zuby neboli a tam jo? :unamused: ja uz nevim, ja uz chci at je zase hodny a vsechno ho bavi.
Reakce po ockovani nastesti nebyla tak fajn.
Laus Sami diky za odkaz, jj Laus vsimla jsem si zes mi posilala. no a nedaji se nekde zkusit asi ne ze? co kdyz mi to maly nebude chtit? :unamused:
Sami :grinning: pry ptas se porad dokola na prikrmy, no jo to jsem proste ja :slight_smile: jsem zvedava na tebe.
Nikul jinak jak jsem zkousela asi 2krat davat matymu prikrmy tak snedl celou tu malou sklenicku na posezeni, takze taky jedlik dobry. :wink:
Sami s tim domeckem, nic moc, to verim jak uz bys chtela at se to hybe. ach jo.
Andy tak muzeme jit sopovat spolu :grinning: by se deti zabavily. Juuuuuuuu maty si nasel nevestu, o 3 mesice starsi ale je to kocicanda...od kamosky :wink:
5. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme nakojeno, kapku poklidím a šupeme ven.

Lao,
tak taky nic moc noc. Příště ať zkusí TM jen nahodit dudu, co?

Lobi,
bydlení na hromádce je někdy fajn, ale někdy leze na mozek. Ještě že máme vše oddělené, máme svou kuchyň, obývák a ložnici a WC+sprchu společnou s babi, ale to jde.

Mou,
ať se povedou talíře. na to já vlohy nemám, to raději upeču zákusek, ale moje obložené talíře vypadjí děs běs :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já končím, jdu cosi porobit a pak tradá ven. Páááááááááááááá
5. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem byla helfnout MM s balením, ale huž su tu :wink:
Andy, kuwa drát, naše společnost se tímto omlouvá za toto politováníhodné nedopatření, ke kterému dochází max jednou za 10 let-vždyť výhrou byla hodná Máli na dva dny!!! :sweat_smile: No jo, ale asi ne noci... :grinning:
Weli, tak se zkoušením brýlí vydrž do srazu. Já nebo Sami zapůjčíme :wink:
Holky, stává se vám taky, že někdy na porcky mluvíte a oni se na vás za žádnou cenu nepodívají?
Koukámm že ty noci na velké hnědé se tu rozmohly jak nákupní horečka :angry:
My si jdeme taky zashopovat :grinning:
5. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus dobraaaaaaaa tak je nezapomente vzit prosim sebou :slight_smile:
Jinak bryle bych mela nosit mam je v supliku, ale hihi ani nevim v kterem :wink:
5. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babenky, pisem sem malo, ale zato vas citam, aj ked niekedy nestiham
:sweat_smile: Nas drobec rastie ako z vody,hrozne to uteka, uz papame, bananik, kasicku, jablcko,...!
Spinkame celu noc, od tej osmej , deviatej, do rana do siestej, takze rodicia sa vyspia!!!! :slight_smile:
Zubky este nemame, ale vsetko co sa zmesti do pusinky to papame!!!! :grinning:
5. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao,chaaa, ze nase spolecnost se omlouva :grinning: ...a co ides nakupovat?
Mou, pod magnoliu, to je pekne :dizzy_face:
Weli no, Maty je asi dost spolocensky, tak chce s tebou stale debatit :wink: ...a obcasne nosenie v nositku typu manduca/bondolino nezabera?
5. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka ja nemam nositko, ale to by bylo to same, pokud by byl u me tak by byl spokojeny , ale ja tak vubec nic neudelam :frowning2: ach jo ty nase zlaticka.
Mou tak at se ti talire povedou :wink: mnam
5. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavec kakanec :grinning:
co řešíte? Aha to co každý den. :slight_smile: Peti takže relativně lepší noc? Ale s kojem nič moč, na to žes teda dříve měla celou noc pro sebe :grinning:
Lauš barevné Kikko, myslíš ty bambjusové 3ks za 209? Tak ty nebarví, určitě je šópni ke všickemu na šedede.
Ten tvůj chlop tomu dal, nu neva ještě párkrát si v noci takhle vstane a bude vědět, že má dudánka je nahodit. Ovšem ty musíš být tuhoň, neb si jen na něj hrát :grinning:
Momou pěkný víkend :wink:
Andy raději se dnes dospi a hlavně neponocuj.
Leni to je supééér, že očkování bez rejakce!
Lobi tys včera tak dlouho strašila? Jsi dobrá, žes dočetla! ikdyž si toho musela mít plné brejle však? Nemyslím nás, ale domácnost aspol :slight_smile:
Lobi na moč mám 2 zkumavky. Jedna je sterilní, tzn. nesmí se ničeho dotýkat a nesmí se z ničeho ta moč přelívat, ta jde na mikrobiologii, u té druhé zkumavky to je jedno. A ještě chytit střední proud, MM říkal že budeme v pondělí brzy vstávat abychom něco chytli :slight_smile:
Noc u nás se má tak. Vzhůru byl Hanýsek ve 23:49, ale dobré aj tak, lepší jak drátem do oka :grinning: si můžu hvízdat, nato že předevčírem byl vzhůru ve 23.. a těch asi 10 dní co se budil už v 21,22 byla morda úplná. To musel spurtovat.
5. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi breeeeeee rano cerna vrano :grinning:
Tak to je super ze si hanysek dal rict a snad uz se to bude jen a jen lepsit :wink: preju vam to.
Aaaaaaaaa mlade welinka se vzbudilo :wink: snad nezacne hned jancit :slight_smile:
holky co mate dneska v planu? ja vubec nevim co a rada bych neco podnikla :wink:
5. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn: Jen doufám, že aspoň trochu vyjde počasí. Přeci jen sice hlásí teplo, ale déšť.

Lobka: Jo jo, magnolii, už je odkvetlá, ale z jara vypadá nádherně. :dizzy_face: A je uprostřed zahrady a kolem ní je místo .....
5. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn , ze caves kakanec :grinning: :grinning: :grinning: - dalsia tema bude musiet mat fakt v nazve fekalie :grinning: .....inak s tou sterilnou skumavkou to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a take presne info o budeni - to robi urco ta vasa projekcia na stene :grinning: ...ja pozrem len zbezne - ze ci pol, alebo cela , oci podopieram zapalkami :sweat_smile: . A kasa chutila? Aku si dala?
Weli, hej, nositko len na chvilu, ale aspon nejaka zmena a nieco predsa len urobim - ulozim a tak - ale u nas to bolo doma cca 2x :wink:
Cau tete, uz si sem obcas pisla, ze? Trosku si pamatam na foto Rebeky, je to fesanda :slight_smile: .
5. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mou magnolie je nadherna ja ji miluju a tak to tam bude mit strejda pekne :dizzy_face:
a snad vam pocasi vyjde, i dneska sviti slunicko, ale je vselijak tak uvidite. preju vam to :wink:
5. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ti dám vránu Leni :grinning: Jakže máte nevěstu? Já mám pro vás nevěsťáka :sweat_smile: co doma, lepší pjonorka?
Momou jo tady je všelijka, jsem zvědavá na víkend. Mohlo by být hezčejc :sunglasses:
tete na koňa musí být vždycky čas, dojdi zas. :slight_smile:
Lobi kaše chutnala asi, krmil MM, ani mě k tomu nechtěl pustit, držela jsem ruce :slight_smile: . Sice Honzík semtam udělal mlýnek, nahodil znechucený výraz, páč asi nevěděl co s tím, ale zbaštil toho si myslím dost napoprvé. Dala jsem Hami na dobrou noc, ovocnou mléčnou.
leni díky, snad se bude lepšít, myslím že po půl roku už mám ze všech tady nárok no ni? Ještě lauš teda. A´t nemusí do Kroměříže za blbečkama :grinning:
5. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek