• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Na zimu věci mám po Ančí, ale pak stejně ještě něco dokoupím podle potřeby
1. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta kombi ma tapky odepinaci, takze v kocaru s a mimo bez,ale pochybuji, ze budem chodit...a kdyz tak ve snehu asi ne, no huvidime

gratulace Lukymu Lobkovi :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárec...
Puzzi, tak Tobiho jsem dala asi ve 22 do postýlky (v těch hadrech ze dne), vůbec se nevzbudil, byl jak hadráček, spinkáček miláček :slight_smile: ...no, zato mne ve 2.30 vyhláškoval z postýlky, že jako matko, nespi, mám hlad...no, tak dostal mlíčeno a dobrý, zas usnul. Ráno jsem musela vyskočit brzo v 6.30 (pro nás brzo :grinning: ), Tobi se vzbudil asi za 15 minut a byla to sranda, otočil se na břicho, povídal si s medvědama a každýho ošahal a říkal jim Aouuuuu, zní to jako ahoj :dizzy_face: ...chtěla jsem to natočit, ale kamera plná, škoda...

Dnes mu lupli ten Prevenar, tak jsem o 2 tis lehčí, ale mám dobrej pocit, že pro to svoje mládě udělám vše, aby byl zdravoučkej...zaplakal jen malinko, když mu to vstříkávala a hned dostal dudlíka a pohoda, je to prostě šikulínek...

A jaký já mám mega super klid a pohodku, když nemusíme cvičit...to radši lumpíkujeme a cvíčíme toho Bobata jen jako srandu....supééééééér parááááádááááááá :slight_smile:

Momou, jejda 4 zuby Kubikovo...buď statečná!!! To u nás náznaky zubů ani omylem...

Mirkson, ahojky!!! Teda ta cesta, uf, to by mne tolik hodin ani mne nebavilo....

Megn, jéje mrcha mrštná se dovalila??? No jo, to nasejří před létem...mne to taky vychází na dovolenou, ale nechtěla jsem kvůli tomu měnit termín dovo, protože by se mi to určo posunulo nebo opozdilo a já to dostala v tom jiným termínu... :angry: :grinning:

Dnes poprvé zkusíme ten slavný Avent hrníček...ale asi to zas nebude nic moc...

Lobka, teda to byl mega příspěvek, milionářko :grinning: . Vy máte nějaký mega auto, že nemusíš skládat kočárek???A lukáško je teda taky akčnár...se staví na nožky a tak...ty brďo...

Jo, taky mi přišla ta korba, je dost dobrá, vychytaná...jen ta barva se mi moc nějak nelíbí...je taková béžovo hnědá či co...na fotce vypadala daleko světlejší...já chtěla tu světle modrou, ale MM se šklebil, tak jsem dala na něj, no, ale měla jsem vzít barevnější...všechny kočáry máme děsně neutrální...tak golfky budou divočina :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam: Tak Kubík normálně sní celou tu větší skleničku masovozeleninového příkrmu. Dnes teda neměl nic, až na mlíko v 6,30 hod. a dvou lžiček jogurtu v půl 9
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš tchani budou v lázinci 2týdny :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: To je Tobi šikula, když ani neplakal.

No Kubík od cca 9 spí .................
1. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, opět nestíhám...
talls: já už s Maxem dlouho necvičila - jen tak třeba 1x za týden...ale včera nám to ukončili oficiálně :wink:

jo a Max mi ty příkrmy totálně bojkotuje, dnes mi u té mrkve tak strašně vyváděl, vztekal se, brečel a naříkal...já fakt nevím, jak na něj a co mu zkusit dát - brambor, mrkev a květák mu prostě nechutná...
jen ta přesnídávka...ale tu mu teď nedávám...tak já nevím! :angry:
1. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: momou at Kubik co nejlip zvladne ty 4 zoubky, ufff. No jo, on je jedlik, Domi zna zatim jen prso, dnes to bylo hokus pokus :grinning:

talls ty jo, se zvencnu z tvych monologu na tema barva kocaru, korby, zidle a ja nevim ceho vseho:slight_smile:...to je mazeeec, vááálec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Sere pes, uz to mas vybrany a co. Aspon muzes mit divocacky obleceny dite :slight_smile:

jo, normalne, ta baba s tim kocarem se mi neozvala uz 5 dni...jsem si ji jako dovolila napsat, ze me to teda trochu stve, ze rekla, ze muze tehdy a tehdy, ja zburcovala manzela, ten zanym v Praze atd a ted mi pise, ze v ten termin nemuze...a ze sorry,ale pouzity kocar za 13tis jsem chtela videt...se asi urazila nebocoNapsala jsem to samozrejme jako milius...nevim, no.Vcera jsme ten kocar poprve videla nazivo tady v parku, jsme obtezovala pani :slight_smile:, ukazovala i ho. No jako roční díte v nem bylo jako dost nafest....hm, tak uvidim no. jestli se neozve, asi to jeste zvazim a trochu ojezdim ten nas Quinny. to se prezije :sunglasses:

jo a dalsi val..vcera mel byt ten alošsoud...no a kluk leti do USA az zitra, takze klidne mohl byt...super.
1. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: Zkus do mrkve přidat jablka, to by mohl sníst a pak dej víc mrkve a míň jablek :wink: Jeden čas mi to malá taky nechtěla :grinning: ale měla smůlu, já jsem jak na vojně, když nechce, tak je o hladu. Ba ne :sunglasses:
1. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tu dvě šípenky růžový :grinning: No Kubík nabere sílu a Anička dospává ráno.
1. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou: díky za radu - zítra zkusím! :wink:
1. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
Jdu se taky pochlubit, Jaňulík baštila poprvé mrkvičku, nachystala jsem si do misky asi 6-7 lžiček, a jak to snědla a já jsem od ní vstala, tak začala natahovat, že jako co dělám, že chce ještě :grinning: No, mám z 1. jídelka mocinky dobrý pocit. Snad bude dlabat krásně jako baštil bráška :dizzy_face: Jsem si kravka strčila všechny vidličky do myčky, tak jsem jí to rozmačkala jen mačkadlem na brambory, myslela jsem, že to ani nebude chtít, ale krásně to polykala. :dizzy_face:

Majdi, vítej v mrším klubu :unamused: Riška vážil na tříleté prohlídce 16,5 kg.

Odesílám, zase se mi to 2x odpojilo, sakryyyyyyyyyyš :angry:
1. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Sami to pekne nasere ten soud. To se nevedelo kolikateho ten syn leti? :angry: by me uz asi je.lo :angry:
1. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči,

fakt nezvládám, tak jen píšu info...

Honzík už papá zeleninku, odpoledne ovoce a večer kaši...:slight_smile: v neděli se začal plazit....

Dneska jsem byla na Ko já, tak mimi ok, má 33.7 mm, odpovídá 10+2... TP zatím 17.1.
už je mi o trochu líp, zvracím jen 1-2 x denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ta unava, chodím s spát kdy to jde s Honzíkem.... :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurcula: To je super, že je vše ok. No ono to vedro Ti moc nepřidá, co?

Tak první šípenka je vzhůru. Anička, ale stejně vypadá, že ještě usne. :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou: no asi tak :sweat_smile: teda ty máš tak hodný dítka :wink:
1. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jaydi spapal jen par lzicek na obed. tak jsem mu dala mleko a vypil asi jen 90ml. No a tedka spinka na balkone. Vypada nejak prejete, chudacek :frowning2:

Pospi super s mrkfickou :slight_smile:
Korcul super kontrola dobra a teda fakt to musi byt zaprah. Jeste to vedro. A ze blijes jen 1-2x denne :grinning: to je docela des. Ja nastesti v tehu blila jen asi 1x za celou dobu. Jen me porad natahovalo. Tak pekne odpocivej co to da :wink:
1. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Domi zas chrupe, had muj malinky, byl asi 45min nahaty, moc se mu to libilo, delali jsme volovinky, unavil se
ale nad nama ob patro byli cigoši a hrajou z okna diskoteku....cikrusaci jedni :angry:
petrus, on myslel, ze poleti 25.6., ale neco jako neklaplo, tak dnes ede do PRG, prespi u MM ve firme a on ho zitra hodi na letiste...sakra, mhlo to byt za nama...uz se to tim padem tahne dyl nez rok.supeeer :rolling_eyes:
nikam dnes nejdu, jsem nejaka KOška a nasla jsme 2. hromadu na zehleni :confused: ...jsem ji nejak furt pehlizela az mi doslo, ze to jako je na zehleni...hehe tak pujdu na to za chvili
jeste si skaknu rychle doůu pro nejake pecivo, nic tu nemam
1. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi žádná pohotovost se nekonala jo? :grinning:
K tomu počasí... tohle je neznámá i pro mne. Tudíž dole by mělo být hezky, třeba jako tady, pokud budeme mít společnou frontu :grinning: nahoře na ledovci bude... toť otázka :grinning: , může být -5, kolem nuly, +10..... jsem sama zvědavá :slight_smile:
Puzzi když vám 10 zubů najednou, tak nám 15 zubů najednou :sweat_smile: jj zítra to roztočíme drahoušku :grinning:

Sami asi joo ty příkrmy by to chtělo, ono se pak může stát, že nebude chtít nic než prso, ale dneska hezky papkal Domi to jo :wink:
pokud ty ťapky jdou odepnout tak to potem ja, nicméně já bych je nenasazovala vůbec.. do kočáru třeba dobré, ale pak jak bych v zimě někde venku přezouvala do bot s neposedným dítětem, tak bych si asi zuřivě s nervama ukusovala jazyk :slight_smile:

Talls fajn noc, dobré ráno a hezký den bez cvíča. Teď z tebe hezky sálá pohoda :slight_smile: Na korbu prď, kočár máš hezký a Tobiho můžeš vyparádit, vyřádit se barevně. víš jak vynikne? Aj růžová košilka nejní marná, když máš tu holčičku, nebo komu to kdo říkal :grinning:

dedulko s jablíčkem je to dobrý nápad !

Pospi ten váš infernet teda.. nebo ten book, kde je zakopaný pes :angry: Nicméně mám radost, že úspěch u vás s papáním, Janička je prostě pohodářka.. to je moc fajn, páč dva Rišky doma mít, tak tě vezou hned.
16, 5 kg ve třech letech... v 7 letech Naty 22, teda to jsou chrastítka :slight_smile:

korcul cvrček je ale kus! :grinning: krásně roste, možná je krapet menší než posledně? žeby to byla cvrčice? :grinning:
Dej manžovi,babičkám a tetičkám taky na hlídání a trošku spočni :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
korcula: Hodný sice jo, ale Anička by nespala, kdyby nevstávala před 7 hodinou, a Kubík spí díky tomu, že ho unavila bolest od zubů :frowning2: Teď to vypadá, že Kubík se budí, tak doufám, že už mu bude lepší.
1. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalne mi Jaydi vylez na jeden schod, co mame v obyvaku :astonished: Pozoruju ho, jak si stoupa, on dal ruce na jeden schod, stoupnul, ruce na druhej schod a jedno koleno na schod a na to hned druhe. To jsem teda cumela. :astonished:
1. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, dakujeme za gratulky, ste zlate :slight_smile:
Puzzi, miery su: 6900g a 69 cm dobre, nie?
Luky zbodol na prvy krat polovicu poharika Hipp mrkvicka ( cele balenie 125g), chutilo mu to velmi, natacali sme aj fotili :slight_smile: a teda uz to aj vykakal :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no ale aspon to uz nie je taka riedka vajecina
boli sme 3 hodky vonku a veru takto ma vyzerat leto - zajtra sa urco pojdeme kupat, hura :sweat_smile:
Puzzi neprehanaj, ved by TM presla sranda, keby prisiel do nasho bordelu, kde vecne kricia deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale pobavila som sa na tom, dik :slight_smile:
Sami, zenska s kocikom je divna - myslis, ze by ho uz strelila inde?
mne konecne odpovedala teta z Nextu, ze sorry z 13-tich mnou objednanych veci prislo 5 - takze jej taktita je jasna, bud cakala a zlucovala objednavky a objednava cca raz za mesiac, aby mala lacnejsiu prepravu, alebo cakala na vypredaje - ona to kupi so zlavou koncom juna a mne to preda este za plne ceny :angry:
Talls, kufor na aute mame velky - to vies big family a milionari :grinning:
Mou, super, ze si sa ozvala, tak Kubik spinkal 5 hodin? No to mal za kazdy zub hodinu + 1 gratis :grinning: ......hadam mu uz bude lepsie :wink:
Megn hrube zrno sa nezaprie :grinning: - myslim tym tie nakukovacky :grinning: - mne sa pacila ta jedna ceska, ktora raz dobehla a na fotkach mala popis ako jej cca 4 mes. dcerka basti Lipanka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som vam este nehovorila, ako sa Luky vcera sam napal - tmolil sa vedla mna na gauci a vyhrnal mi tricko - zrazu pozera, co to vidi a sup prso do pusy a uz sa obsluzil posediacky - zlate to bolo :dizzy_face:
Megn, myslim, ze Naty je taka normalne chuducka, aj Baska bude mat 11 a ma cca 30 kg - tie deti uz potom tak nepriberaju - ale som rada, ze nie su baculky po mne. MM teraz uspesne chudne, vobec neveceria a najhorsie je, ze mu to ani nechyba, za to ja by som zrala furt :angry:
a este Sami, mrkala som na vase micinkovske stranky, su pekne, len je to asi narocne, ta starostlivost + aby sa neparili pokrvni pribuzni, vsak? A krstne mena mate rovnake ako my s MM :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petri, vobec sa necudujem, uz na tom videu bolo zjavne, ze Jaydi vie, ako na to, tam uz tiez skoro vyliezol na 1. schodik. Je sikovny, len to strazenie je ovela narocnejsie.
1. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/Petronuska/Cervenec2009#

Holky pridala jsem par fotecek :slight_smile: kdo chcete, kouknete. Video jsem taky dala, ale nejak nejde, nevim proc. :confused:

Ten muj smudlik je dneska nejakej vynalezavej :astonished: Akorat musim na nej porad davat pozor.

Lobi krasne miry Lukaska :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kubík je vzhůru a v plíně je krev, právě se i poblinkal ........... bojím. :confounded: :pensive:
1. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajej,momou snad bude v pohode a nic to neznamena :frowning2:
1. črc 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajta krajta momou...ta krev v plíně...to je nemilé, taky jsme zažili...ale nic z toho nebylo, tak snad to u vás taky bude dobrý...chudíneček, asi si zažívá peklo, Kubulka, s těma zoubkama a tak...nedávala jsi mu třeba něco proti bolesti, že by mu to rozdráždilo sliznici? To pak může být krvina ve stolici...

Petronuska....já teda z Jaydiho nechápu, on umí věci jako děti kolem 10 měsíců...nestíhám... :wink:

Sami, to jsem prostě já, jsem hrozně nerozhodná, pak vše 10x omrčím, až nakonec usoudím, že je to vlastně dobrý :slight_smile: :grinning: ...Jako z Polliny jsem nadšená dennodeně, Tobi v ní baští vše...i mlíko pije tam posazenej...nebo když jdu věšet prádlo a tak, tak ho tam přikurtuju, už nepoužíváme ani lehátko...nemá význam, stejně se v něm nehoupal...jako ta korba ale , to je výmysl...si někdo fakt namáhal mozek, je fakt úžasná, mám z ní radost...je teda podstatně menší než ta z hlubokáče, co v ní jezdil Tobi, ale neva, snad druhé dítě bude ta holčička a bude drobnější (jo jo Jonáš to jistí :grinning: )

Dedulka, to mělo nějakej smysl cvičit 1x týdně? Já když jsem se bavila s Dr a že bych teda s Tobim cvičila tu vojtovku třeba 1x denně, tak říkala, že to je k ničemu, že aby byly výsledky, tak minimálně 3x denně...dnes jsme trošku zkoušeli to cvičo - hraní a dobrý, i když teda je někdy lenivec. Ale je po tom prevenaru, tak ho nechávám ve volném režimu...

Pospi, gratulka k super papkání mrkvičky....
Tobi dnes měl půl banánu ke sváče a celej via pohárek mé tvorby (mrkev, brambor, květák), ale bylo to takové řídké a ještě vymrčoval, že jako hlad, tak spucoval ještě necelou půlku jarní zeleninky od hippu. Měli v DM jako doprodej skleničku za 9,9 Kč...tak jsem vzala 4 :wink:

My už máme taky asi vybranou dovču - pojedeme kousek ke Krumlovu, byli jsme tam asi před 4 lety...domácký prostředí, jen 4 pokoje (všechny se svou sociálkou), je tam bazén, fakt pěknej a člověk je z pokoje hned na zahradě, kde se může grilovat a tak...super. Večer můžem dát vínko, jen chůvičku zapnutou a pohooda...tehdy tam na nás byl moc klid, teď s prckem budem rádi, že to tam tak je...je to vesnice, jako žádný živo...ale hospoda tam je :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/Petronuska/Videa#5353489449322015970

Tak to video je tady :grinning:

Talls taky hledim, co vyvadi a ze nejak brzy. Ale mam mu to zakazovat? :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus koukla jsme na video a pokazde, jak tam rikas"Aa, nech to kvitecko...", tak uz toho AA s sebou vzdy Domi-chudak-trhne, jak se zlekne bo je to necekane :slight_smile:)
1. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami :grinning: Rekni Domikovi, at se neboji :slight_smile: Ale vidim, ze to funguje, ne? :grinning: :wink:
1. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek