• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Lobi, všechno nej Lukáškovi k 6.ti měsícům ....
Holky, Markétka má zítra už 7 měsíců, to je síla, ani nevím, jak ten měsíc utekl, letí to čímdál rychlej .. teď odjela kamarádka, návštěva u mamky super, byly jsme i s Martinem, malá vydržel nespat od 8,45 do 13,45 - usnula až v autě zpátky a spala 45 minut jako ráno, toť dneska vše, byly jsme i za Pavkou na benzince se podívat a braly jsme ji domů, paráda den ... za chvíli jdeme koupat, večer vás dočtu pořádně ....
1. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dedulka, mě malá nechce ze lžičky nic jíst, když je unavená, ..... ale dneska vzorňák, bylo její oblíbené zeleninové rizoto a snědla celou skleničku !!! fakt paráda, včera ten špenát snědla taky celej, teď máme za sebou talíř banánové kaše a mažem koupat ....
1. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme zpět z pohotovosti, ale ne všichni :pensive: Kubíka si tam nechali a ještě dnes, asi tak za hodinu, jde na sál. Má "invaginace střev", což musí ihned operovat. V jednoduchosti jde o to, že se tenké střevo zasouvá do tlustého střeva. Holky mě je zle :cry: :pensive:
1. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jej Momou, to je mi lito :frowning2: :cry: ale drzte se. Dobre to dopadne a Kubik bude v pohode zase
1. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou, tak to me moc mrzi... :frowning2: takze mu asi budou brat slepak,ze?
1. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikule: Tohle se slepákem nesouvisí, ale pokud by mu ho vzali, tak se nic nestane.
1. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tu sedím jak hromádka neštěstí, je mi zle od žaludku, chtěla bych tam být s Kubíkem, ale spíš bych asi překážela. Klepu se a jak mi to v hlavě šrotuje, tak mám silnou migrénu, ............. je tak malinkej, když ho sestřiška odnášela, tak mu bylo všechno úplně jedno. :cry: Jen se trochu jakoby usmál, ale tak strašně smutně. Nechala jsem mu tam jeho oblíbeného medvídka.
1. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou :pensive: :cry: :pensive: :cry: drzim strasne moc palceky, nech vsetko dobre dopadne. Asi tam radsej chod za nim, ked sa prebudi, nech ma pri sebe maminku, ved TM sa urco o Anicku dobre postara. Esteze vam to nedalo a na tu pohotovost ste sli. Drzte sa, myslim na Kubika :dizzy_face: .
1. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Moni, to je mi moc líto...ježiš, to je síla...já se bojím, že někdy takhle něco podcením, že si budu říkat, že je to v poho a něco se stane...to je dobře, že jste jeli na tu pohotovost. Určitě to bude jen malý zákrok a vše bude OK...
A co tě vedlo k tomu, že jste jeli na tu pohotovost? Měl horečku a ta krev???

Já teď Tobimu naměříla 38,6 v zadečku,(digi teploměr) ale 36,6 na čele (bezdotykáč), 37,5 v pusině(dudlíkový teploměr), no, tak to je dobrý, nevím vůbec, kolik teda měří....ale pak asi za půl hodky měl v zadečku už jen 37,5...asi to bylo tím, jak jsme koupali, on pak řval a tak...tak zatím nedávám léky...už se uklidnil a je v poho, povídá si s tatínkem...tak mu snad nic není (reakce na Prevenar)...to počasí těm našim miláčkům taky nepřidá, což...
1. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
momou bobásku jen jsem přišla na skok a taková nemilá zpráva :frowning2: chudáček, neboj se on je statečný po mamince, zvládne to levou zadní. Za chviličku jej budeš mít doma. Drž se, myslím na vás a velice ze všech sil držím palušky aby bylo vše tak jak má být a Kubíček je co nejdříve zdravoučký doma s vámi a Andulkou
1. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, držím Kubíkovi palečky!!!Bude to dobré!
Říkali vám, čím se to mohlo stát? :confused:
1. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Odpo posilovna, pak jsem jela na nákup a konečně doma. Honzík dnes den nic moc, ale byli jsme hodně po kouskách venku a v kočáru dobrý.
zítra jedu do Prahy ke kámošce, těším se na pokec. Snad pánbů a Honzík dá :grinning:
Sami, super zkouška mrkve! Hele já si myslim, že když se ti nechce, že to klidně odlož. Sousedka plně kojila do 8mi měsíců a pak se jí chlapečk super rozjedl a jí vše a je žroutík, ono nemusí vždy platit čím dřív tím líp, bych se toho nebála a když to nechceš hrotit, tak počkej klíďo po létě. :slight_smile:
talls, to měl tobi teda dlouhou noc a vy volný večer, dobrý, ne? bezva pohodka bez cvíča :slight_smile: my taky necvičíme a pohoda furt nikde, achjo :frowning2:
Mně taky vychází mrcha na dovolenou, tam budeme 7 týdnů, tak možná mi vyjdou i dvě :grinning:
Dedul, vydrž, snad se to zlepší, zkoušej řidší, hustější, hladovýmu, najezenýmu, nebo třeba nakoj jen trochu a pak hned tu zeleninu, bych vyzkoušela všechny možný kombinace, třeba něco zabere!
Sami, tak jako baba s kočárem by mě nas-ala, kočár za tolik peněz a tento přístup? Hm, ta to asi hned tak neprodá.
Pospi, tak už taky přikrmuješ? Bezva, že to tak hezky jde :wink:
Korcul, krásný míry má junior číslo dva :wink:
Megn, takže bereš letní zimní všechno, hm, paráda, to bude balba roku! :grinning:
Petruš, jaydi se rozjíždí s tím lezením, video super, schod nechápačka, je to megašikula, seš na něj určitě moc pyšná, viď?
Lobi, míry jsou v tabulce :wink:
Lobi, sámoška s prsem mě dost pobavila, Luky je jaydi číslo dvě. Nebo že by Jaydi byl Slávko číslo dvě a Luky Slávko číslo tři? :grinning: A náš Honzík je Slávko číslo stopadesátšest :-d
Týjo, Talls, Tobi sní via pohárek a ještě dál? Je fakt lepší než Honzulák :wink: Ale s banánem je náš honzík lepší, ten sní i dva malý někdy! :grinning:
Nojo, zítra je sedm Nikolce a markétce, blahopřeju :wink:
Momou, to je hrozný, teď čtu, že jde kubík na operaci, neboj, to bude dobrý, hlavně že se na to včas přišlo, teď už je pod kontrolou a pomůžou mu a bude to ok.
Talls, uvidíš s tou teplotou, kdyžtak den Nurofen, po očkování to má jasnej důvod, ale Nurofen na úlevu neuškodí.
1. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby, ja len na skok, chcem pogratulovat Lukimu k pol rocku, nech robi samu radost a ma nadherne miery :wink: asi ma rad 69 :grinning:
a Hpaje teda Riskovi tiez, sice oneskorene, ale predsa :wink: Risko ma tiez uzasne miery, tak uz tusim len Pospi chyba a pol rocka maju vsetky.
juuuj musim bezat, o chvilu pisnem ku Kubkovi
1. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, to je mi líto, se mi chce uplně brečet, taky bych se bála nechat Markétku takle v nemocnici, to je hrozný, snad to bude rychle za ním a budeš za ním moct .... ježiš to je hrozný, ... musím dočíst, jestli si tady něco o tom nepsala, jak se to projevovalo ....
1. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou paneboze, to je hrozne, tak malo chybalo... :confused: esteze ste isli, teraz uz len zelame Kubikovi vela sil aby to zvladol a dostal sa z toho :frowning2: myslim na vas, daj vediet nove infosky
baby ozvem sa este neskor alebo zajtra, teraz tu mam toho dost.
Ale Puzzi, aky 156??? :angry: Honzik je sikulak veliky a Slavko sa sice stavia, ale podla mna je Jaydi sikovnejsi :wink: a Mali, to nechaaapem! tolka slovna zasoba!?! to sme pozadu :sweat_smile:
oki, pa zatim
1. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, tak dočteny tvoje příspěvky, drž se holka, myslím na tebe moc, ... moje Růženka už spinká, snad i Kubík už má vše za sebou, moc držím palečky a myslím na vás!!!!
1. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nestihám, jdu si udělat soukromý účetnictví, s přechodem na rodičák nevypadá valně, tak s tím musím něco udělat ---- budu nakukovat, a když mi to vyjde, tak zareaguju ..... :wink:
1. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky,tak sem pisem len tak tiez patrime so sofinkou do decembrovych babetiek
cakam na zubky a mala stale nic,strasne sme nervozny kvoli tomu a nic nezabera,vam nieco zabera??
1. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě Kubíka operují ................................... pak bude na JIP, tak s ním být nemůžu a pustí mi tam jen odpoledne. Ale jak to půjde, tak s ním budu v nemocnici. Jediný co mi uklidňuje je to, že jsem nic nezanedbala a u dětí je to prý normální.

Holky děkuju, jak se dozvím víc, dám vědět.
1. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši, hodně dětí tady na diskuzi ještě nemá zuby, např. náš Honzík ani ťuk a přitom slintá už několik měsíců úplně strašně, je schopnej si za hodinu naslintat na body, že to má mokrý skoro do pasu :grinning:
novi, no to je fakt, Máli je holčičí šikula a s papa atd. bomba! A nekecej, slávko přece říká celé věty "mama, brm brm" :grinning: No je fakt, že Jaydi mu konkuruje, si říkám poslední dobou, že ho snad i hodlá předběhnout. Ale nevim, ty nám taky nenapíšeš, co zas Slávko umí novýho. Už chodí, ne? :grinning:
mysli na Momouina Kubíka, chudáček, snad už má po operaci a bude to v pořádku.
1. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou drz sa, holka!!! Prajem aby ste mali len same dobre spravy!!! Uvidis, dobre to dopadne, v Phe su dobri doktori :wink:
Dasenka ajoj a vitaj! mojmu krpatemu zaberal Dentinox, ale neviem ci ozaj zaberal alebo sa len zacal zaoberat tou sladkou chutou??? (je to bez cukru, ale sladke)
1. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ja viem,akurat dnes mi kamoska co ma dvojicky o tyzden starsie od sofinky pisala ze maju uz dva zubky:slight_smile:no aj mi slintame az do pol pasa a vsetko ozuvame a sme nervooozny:slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jinak jsem ještě zjistila, že Kubík má prořízlé zoubky 3, to když se na mě pousmál. :pensive:
1. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ako sa prejavovalo to preco operuju maleho kubika??
1. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Mončo, mamino, držím palce, vydrž, za chvíli už budeš zase u Kubíka ... zvládne to, je to chlapák!!!!
1. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Mou, ja som o tom vela nepocula, to je bezna prihoda, ktora sa mimcam moze stat? Si pisala, ze len nechcel papat a vela spinkal a ked sa zobudil, tak krv v stolici? Boze, aj ja mam vzdy taky strach, aby som nieco nepodcenila a casto si hovorim, ze na co s kazdou prkotinou behat na pohotovost, ale radsej 100x nadarmo, ako neskoro. Drzim strasne palce, daj vediet ako to pokracuje..... asi ani nezaspim.
Puzzi, suhlas s Novinkou, aky 156-ty? Honzik je krasny pohodak a vsetko ma svoj cas. Ani toto rychle napredovanie nie je pre telo dobre a pre maminy tiez. Krpci este rozum nemaju a musime ovela viac strazit.
A dakujeme vsetkym za gratulacie, pol rocka je taky prelom podla mna. Aj maly darcek Luky dostal , len tak pre radost :dizzy_face:
Vitam Dasenku, Sofinka je krasne meno :slight_smile: . Ani Luky este nema zuby a slinta ako Honzik, tak sa to tazko odhaduje, ale dobre sa na to zvadza kazda mrzutost :grinning:
1. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
momou určitě dej vědět, nesmutni maminko. Za chvíli budeš mít broučka u sebe a jak se usměje nebude mít už bezzubý úsměv :wink:

dasenko neboj se nic, ony zubíky vylezou, prostě někomu dříve nekomu později..
Puzzi jak to vidíš? Tipuji u nás tak 8-9 měsíc... ale víš co? Aspoň je ti naši Honzíci nebudou mít tak rychle zkažené :grinning:
1. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou, Moni,
jen jsem nakoukla a držíme s Kájinkou moc a moc palečky, ať je Kubulka brzy fit.
Neboj, mamčo, on to zvládne, jsi moc silná a zítra už budeš u něj.
Moc na tebe myslím, drž se.
1. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni drzime palecky pri operaci :wink:

JAydi je v postylce. Na veceri byl desne unavenej a skoro spal. Pak jsme ho vzali nahoru a zase oci dokoran a spousta energie. A tedka desnej rev. Ale spis nechce spat.protoze jsem ho mela venku a uz byl samej usmev :angry:
1. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobi, pohodák a náš Honzík :grinning: Přijeď na návštěvu, do pohodáka má hodně daleko bohužel, teda jsou hezké chvíle a přibývají, ale stejně je to o depku, mám strach, že mu ta věčná nespokojenost zůstane nebo že to je nějaká chyba...
megn, já ty zuby Honzíka mám odhadlé naprosto přesně. za dva tejdny přijedeme do chorvatska, nové prostředí, horko, moje máma se sklony k náladám a sejčkování a nadávání na blbosti a do toho zuby, to je úplně jasný, už jen dva tejdny a porostou a jedenáct najednou :grinning:
Petruš, Jaydi se hrozně zakčnil, viď? Objevil krásy světa a objevuje a objevuje, škoda spát!
1. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek