• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jen nakukuju pred spanim...
Moumou mamco nase, drzime s Matyaskem Kubickovi vsechny palecky a moc na vas myslime. Neboj vsechno dobre dopadne a zitra se s Kubickem pomazlis. Je to sikulacek a ucrite to zvladne, bobatko malinke... :dizzy_face: a ty bud silna , myslim na vas :wink:
1. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ale prdlačky tydlačky nějaká chyba! Prostě je Honzík takový, ale on z toho vyroste. Uvidíš a vůbec nad něčím takovým ani nepřemýšlej bo tě bacím! :wink: Vidíš že je šikovný, krásný a hlavně zdravý kluk no ni? Lidi jsou různých povah, jen se neboj nebude nevrlý a protivný celý život :slight_smile:
Tak tak Jaydinek přece nebude spinkat, když vše ještě neprobádal :slight_smile: Možná i ty zoubky Peti co??
Talls přeji dobrou a hlavně klidnou noc po očku :slight_smile:
Ajoj Leňuš, jak se mjáte? :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt že Lukášek od Lobi má rád 69.. tyjo to bude nějaký nástupce Jágra :grinning:
teda rozjezd měl Lukášek pořádný z kraje.. a teď je z něj hubeňour že lobi? ale krásnej :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj majdi, bojovne i s matym i s rostou...nestiham tady ted chodit a docitát vubec ne.. :angry:
1. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, dík, máš pravdu, aspoň že je zdravej a krásnej hahaha :grinning: Já vím, leze mi to ale už často na mozek. A asi je pro mě nejhorší to srovnání, že vím, že jiný děti si hrajou, zkoumaj, Honzík vždy jen chviličku. I když ty dny nějak zvládám, není to asi tak hrozný jak mi v mé smutnější náladě připadá, určitě Honzíka často rozesměju, záchvaty breku nemá, jo, určitě bude líp, ale kdy kdy kdy? Chci to vědět :grinning: Nejhorší je, že je takovej asi po mně, já prej byla taky taková náročnější a i teď jsem pořád nudivej typ a netrpělivá a mít k zábavě jen to co Honzík, tak se asi taky vzteknu :sweat_smile: I pak jako starší dítě si pamatuju, jak jsem se často nudila, x možností co dělat, s čím si hrát, ale nic z toho mě nelákalo, jojo, škoda, že tenkrát nebyl kůň, když jsem byla malá :grinning:
1. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, furt zuby?
1. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jojo zuby nas zlobi, do toh dneska ten hyc..maty mi odmita pit z cumlu caj tak mu to strikam strikajdou a to pije jak hrom, ale sam tahat to ne. pritom mliko z flasky pije. ale dneska odmital vecer i kasi z flasky, tak jsem ji pak udelala hustsi a davala jsem ji lzickou.
Musim koupit ten nekapajici hrnicek, pac tekutiny do nej dostavat musim. ach jo :unamused:
a u MM asi taky zuby :angry: hadame se kvuli hovadinam, uz toho mam plne zuby. furt po me jen jeci ze nic nezvladam :angry:
1. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli, honzík a čaj taky nic moc, pozná snad ještě před napitím, že je to čaj a ne mlíko :unamused:
Sakra, TM je nějakej náročnej, ne?
1. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jo, uz mame ponorku a mi z nej hrabe. vse mi vycita ze nezvladam a proste ja pri hlidani delam jeste deset veci, varim, peru, uklizim, zehlim a staram se a on kdyz se stara tak proste maly ani nemekne protoze se stara jen o nej a sedi u tv nebo je na terase. ale ja kdyz mam asi neco rozdelane a maly rve tak hned nehodim vse pryc a neletim ze? ale to chlap nemuze nikdy pochopit...proste NEZVLADAM :angry:
a s tim cajem, jj ja uz mu davam cistou vodu a musi neco pit, vzdyt dnes bylo strasne dusno. :wink:
1. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu spat, dobrou noc vsem a Momou drz se :wink:
1. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, pokud ti vyčítá, že nezvládáš, aby Maty ani nekníknul a nechápe domácnost a povinnosti, no co dodat :angry:
Dobrou, já taky jdu spát.
1. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem byla hodit spršung, ale teda Leni ponorka, chjo chjo.. chtělo by to zapařit a vymýt mozek! jste se nějak rozjely, jdu si vás v klidu dočíst, ale vlastně ještě melóna blbóna si chci naložit
1. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, to jsou chlapi, mají jen jednu starost .... a my deset najednou a ještě se jim cosi nelíbí ... já se dneska vyžvanil kámošce, jsem se u toho tak rozčílila :grinning: má doma podobný exponát, ... to je hrozný, ale ty chlapy taky vychovaly matky, tak jestli si je takle vychováváme, nevím ... kde se učí takový móresy pořád něco kritizovat, mě by to nenapadalo a hledím se domluvit .... přeju pevné nervy a drž se .... :wink:
1. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, nechat ho doma samotnýho, aby vychovával a navařil, vypral a poklidil, nejlíp i požehlil ... jsem na něj zvědavá, nevím, kde berou představu jak to má vypadat, když to nikdy nezkusili ....
1. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka: Jo jo, prý je to celkem běžné. U starších je to třeba díky větší nerozkousané stravě ...........

Kubík je po operaci, tlumí ho. Bylo to mnohem složitější než běžná operace a i delší. Celé tenké střevo měl Kubík v tlustém střevě až ke konečníku. Prý se báli, aby ho nemuseli odebrat, ale nakonec to prý nějak dopadlo, takže střeva má obě v celé dýlce. Prvních 5 dní bude kritických a bude na JIP (neví se, co udělá to střevo, jak se zachová; a taky stratil dost krve, tak uvažují o transfůzi). ......................... Prý to zvládnul dobře.
1. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, držím palce Kubíkovi, ať všechno zvládne a dobře to dopadne :wink:
1. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to zni hrozne.. musi ti byt ted strasne tezko... drzte se, Kubik i ty...
1. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nakonec uspali Jaydiho az neco malo po pul 10 :angry: Rval jak tur, ale kdyz jsme ho meli u sebe v posteli tak nic. Nakonec uz asi usnul vysilenim. No des. Snad ho to brzy prejde takhle vyvadet. Kdyb :angry: aspon rano se o to posunulo vstavani. :frowning2:

Teda Weli doma nic moc :frowning2: Taky doufam, ze to TM prejde brzy. Nechapu takove nazory u chlapa. Nastesti u myho to neznam :slight_smile: Ale je fakt, ze nejlepsi by bylo ho nechat doma s malym treba na dva tri dny a dat mu ukoly, co vsechno delas kazdej den. At si to zkusi. :wink: Ale je to tezke :fearful:

Moni tak snad na tom bude Kubik lepe a lepe kazdym dnem. Hlavne se tedka musi poradne vyspat a nabrat sily. Drzim moc pesti :slight_smile:

Jdeme se divat na horor The Unborn, prej zacatek vypadal dobre :wink: Ray se na to zacal divat vcera, ale asi se bal :grinning: tak pockal az na dnesek, ze se podiva se mnou :sweat_smile:
Tak se snad z toho nepo.eru ja :sweat_smile:

Zatim pa pa a dobrou

Momou budte silni, Kubik to zvladne :wink:
1. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje, nakukuji, Moni, diky za zpravy, vsichni Kubickovi drzime palce.To je fakt silene...jeste, ze jste jeli!!!To dusno a zoubky, clovek by tu spavost pripisoval tomuhle...noa ta krev-aspon, e ta upozornila ,ze se neco deje. Uf.
At je kubickovi, co njedriv co nejlip. :pensive:
1. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nějak se mi dnes nechce spát, ale už půjdu, kdoví, kolikrát budu vstávat do rána ... tak dobrou a tobě Moni přeju pevné nervy, a Kubíkovi hodně zdravíčka ... budu číhat na nové zprávy od tebe. ... dobrou všem :pensive:
1. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji tedka jsem si vsimla novejch fotecek :slight_smile: Risulka je moc peknej a jak se smeje krasne. Pekna foto s tatou v koupelne :wink:
1. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Já mám za sebou bezesnou noc, Anička se mě ráno polekala.Ještě počkám, aby se sestry v klidu na JIP vystřídaly a hned zavolám jak Kubíkovi je. Už aby bylo těch půl třetí a mohla jsem za ním jít.
2. črc 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, my zas jen jedna otočka a nához asi ve tři, vstávání v půl sedmý. Jestli je to díky kaši, tak se přidávám do klubu pěvkyň ód na kaši :sweat_smile:
Petruš, večerní uspávání u vás teda síla, já myslim, že to čeká vícero z nás, až se děti rozlezou a začnou si stoupat. Jojo, to je nejhorší, že ani ráno pak nespí dýl.
Momou, tak to zvládnul dobře, určitě to to střevo zvládne, budeme držet všechny palce na těch 5 dní. Chudák takovej prďolka a už tohle :frowning2: Dej vědět, jakou měl Kubík noc, to věřím že ty blbou :frowning2:
2. črc 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
korcul: tak super, že je vše ok...snad to blití vymizí brzy úplně :dizzy_face:
talls: nene, my měli cvičit samozřejmě taky 3x denně, ale Max se mi zdá už ok, tak jsem na to kašlala :grinning: , ale pšššt :sweat_smile:
petronus: to snad není možné, jak je Jaydi šikovný! :dizzy_face: Maxouš se mi ještě nestaví ani na kolínka...byť snahu už má! :grinning:
m1rti: a jak děláš to rizoto? :slight_smile:
momou: :confused: co to čtu???? ježiš, držte se všichni...zní to úplně hrozně, když to čtu! Už ať máš malého u sebe!!!! :pensive:
2. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: No doktorka, co operovala, říkala, že to vypadalo hodně zle, ale nakonec se to střevo prokrvilo a začalo být růžové .......... tak asi to bude dobrý. Říkala to dost optimisticky, podle Járy. Mě se to nezdálo. A Jardovi pak řekla, aby uklidnil manželku, že tohle je normální stav po operaci. :pensive: Kdybyste mě viděli, tak se mě strašně leknete. Jarda na mě ráno koukal jak na zjevení. Oči podlitý, v obličeji bílá a tváře ještě víc propadlý .......................
2. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou: ježiš, já si ani nedokážu představit co zažíváš! :pensive: já bych snad probrečela celou noc! :cry: ...
2. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Momou, drž se, Kubík i Anička potřebují statečnou maminku. Vím, že se to tu dobře říká, ale určitě bude vše dobré, všechny na vás moc myslíme.
2. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano,
Momou drz se, stejne se divim ze nemuzes za Kubickem casteji jako za miminkem. ach jo bobinek maly, nedokazu si to predstavit. Hlavne aspon pij sladke at do sebe dopstanes aspon neco, protoze urcite nejsi schopna jist.

Holky diky za podporu, ale MM je proste nekdy zvlastni tvor a vubec jak je doma :angry:
2. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, zlato, to je jasný, že jsi vyřízená, to bysme byly všechny tady...ale hlavní je, že bude Kubík v pořádku!!! A taky, že jsi šikovná mamina a když se ti to nezdálo, hned jste šupajdili na pohotovost!!! Takže vše jsi zvládla na jedničku, teď už jen to, věřit doktorům, že to zvládli a počkat holt pár dní, než si budeš moct vzít Kubíka zas domu a zas bude dobře!!! Zkus si chvlliku zdřímnou, pak bude o něco líp :dizzy_face:
A Kubík měl už nějaké příznaky předtím??? Vždyť to se nestane jen tak, aby se celé střívko dostalo do tlustého střeva, ne? Vůbec teda týhle problematice nerozumím...

Dedulka...jo, takhle to bylo s cvičením, jo??? :sweat_smile: Tak hlavní je, že je Maxik v pohodě a sami to to ukončili...mne taky chválili, jak se zlepšil, zrovna v týdnu po očkování, kdy jsme necvičilil :wink: ...Jinak my jak cvičíme toho Bobata teď, tak to můžeš zkusit, je to jen taková hra jako...když je na bříšku, tu nožku, co zrovna nakročuje, tak tu mu přidržíš skrčenou a druhou stranu hrudničku mu přidržuješ, aby se opřel o ruku...jakoby mu pomáháš náznak lezení...ale ta nožka je na podložce...to je stimuluje. Nebo sedíš na podložce s nataženýma nohama, a přes jedno stehno máš položený dítě (na bříšku), nožky musí být na podložce a má se opírat o ručky, nebo toto stejné přes overball....zapojují ty svalíky, aby se naučili zvednout na končetinách do vzpěru a pak lezení.

Puzzi, jen jedno nahazování? To jde, ne??? Já teda nepoznám rozdíl, jestli Tobimu udělám na večer jen mlíko, nebo mlíko s kaší, nebo hustou kaši...spí pořád stejně. Před 6.30 se nevzbudí...někdy brumlá, tak nahodím dudla, ale dnes ani to...našla jsem ho ráno spacího v postýlce na bříšku, to se ještě nikdy nestalo...asi poránu tam něco blbnul a pak usnul....

Včera jsme zkusili váš způsob koupání...do vany jen 10 cm vody a dítko položit bez podložky,...Tobi z toho byl u vytržení, cákal a kopal.. líbilo...jo a pak měl těch 38,5...tak třeba to bylo z námahy...dnes měl v prdelce kolem 37, takže to fakt asi nic nebylo...no, léky jsem mu nedala...

Sami, tak co s tím kočárkem??? Ta ženská je divná, ne, že nereaguje...takovej drahej kočárek chce prodat...no, nic, dej nám info...
2. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prisla sedacka autoooooooo...nadherna super, moc se mi libi i ta sedo seda, fakt ve skutecnosti super. jsem nadsena. :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek