• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Holky, to zas bude dneska pařák ... noc líp než ok, asi malou zmohl ten náročný včerejšek, vůbec nestihám dočíst ... pořád nějak moc práce a když si k tomu sednu, tak se nemůžu soustředit .... malá usnula včera 19,30 a poprvé jedla 4,20!!! vstávaly jsme v 6,20 v ložnici bylo 24 stupňů - masakr, měla jsem zavřený okno, protože ráno nás probouzejí auta, a stejně jsme málem padly vedrem ..... teď jsem dala malou spinkat a zrovna dojeli zedníci pokračovat na fasádě, tak snad ji neprobudí. Jsem si ráno umyla jedno okno v kuchyni, že teď umyju druhý a vyperu záclony, ale to bych z okna koukala na ně, tak mě to sere, nucená pauza, tak sedím tady, do prčic, odpo bude pařák a už to neumyju ... to je jak naschvál .... ještě jsem stihla vstupní dveře a dveře na dvůr, tahala jsem za sebou malou v kočárku, no zvládly jsme to, ale ráda bych to měla hotový, kdo na to pořád má myslet, že mám roztahanou práci ...
2. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: A jak ci myslím, že jsem noc trávila? S kapesníkem v ruce .......

Weli: No Kubík je v umělém spánku a pod sedativy, aby tolik necítil jak ho to bolí.

Talls: Na příznaky se mě ptali i doktoři včera, ale fakt nic. Normálně baštil, spíš byl pořád hladový - tedy úplný opak toho, co mělo být. Jen včera nic nejedl, pak ta krev a to blinkání, ale to bylo až v ty čtyři odpol. A před necelým měsícem jsme byli na obvodě u mudr a ta nic nenahmatala, to mi doktor včera říkal, že to už je dlouho. Takže se to mohlo stát během týdne, ale holt se to projevilo až včera. Měl mít křeče, ale nic. Stolice normální, ......................... žádný divnosti.

Weli: Tak to je fajn, že došla sedajda.

M1rti: Super jak malá spinká.
2. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, taky bych nespala, je dobrý, že střevo dostalo rozum, to bude ok, uvidíš ... moc jsem na tebe myslela ....
Dedulka: já to zeleninový rizoto kupuju od Hami ve skleničce, malé strašně chutná ... už nemám ani skleničku, abych ti řekla, co tam bylo všechno za zeleninu ... ale určitě je to běžná zelenina + rýže a rozmixovat, myslím, že se to dá určitě v pohodě udělat i doma ...rozhodně to brzy zkusím, ale dneska nestihám, tak bude špenát s bramborem, to má taky ráda ... teď mi každý den spapá celou skleničku, jsem z toho uplně vedle ...
Weli, jó chlapi jak jsou doma, tak mají ponorky, a my jsme z toho na nervy .... :grinning:
2. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je hrozný, že se to nedá vůbec vypozorovat dřív, než nastane taková kolize , fakt dobře že si valila do špitálu hned, fakt nebylo na co čekat. To bylo dobře ...
2. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlásím, že Markétka má dneska 7 měsíců, ten čas letí jako splašený fakt ....
2. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Vypozorovat se to dá. Podle doktorů měl mít Kubíček křeče v bříšku, nechutenství, měl být plačtivý ........... jenže on nebyl. Pořád se smál, dlabal jak tady asi nikdo(na posezení zdlábnul celou tu větší skleničku masovozeleninového příkrmu), hrál si, ........ prostě spokojený mímo. no a včera ráno byl v pohodě, v 6,30 dostal mlíčko a v pohodě. Kolem 8 jsem ho přebalila - stolice byla normální, hrál si, smál se. V 9 jsem mu chtěla dát snídani, tu už odmítl, ale tak jsem si říkala, že to jsou zuby. Namazali jsme dásně a bylo dobře, usnul ............ bylo vedro, byl unaven ze zubů, nechala jsem ho spinkat .............. No a v ty čtyři když se probudil a vyhodil mi mlíčko, co jsem mu dala (nedopil ani půlku flašky), pak krev v plínce ................ To byly první příznaky.
2. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markétce vše nej k 7 měsícům.
2. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je hrozný, vlastně vůbec žádné příznaky neměl a pak až rovnou problém .... zas něco o čem jsem v životě neslyšela ....
Děkujeme za gratulace !
2. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, to je zvláštní, že neměl ty příznaky, ještě že jste jeli s tou krví v plence, fakt se to nedalo dřív poznat, jak to píšeš. Neboj, bude líp a líp, snad už tě dnes potěší, že se to dobře hojí, Kubíka odpol uvidíš a doufám, že se aspoň trochu na zítra vyspíš.
Talls, to cvíčo dítě přes nohu zkusím. Jedno nahazování je super! Nojo, Tobi ti spí krásně i jen po mlíku, tak to už není co zlepšovat :wink: Honzíka taky poslední dobou občas nachytám spát na bříšku, což je pro mě novinka. Hezkej nezvyklej pohled, viď?
10 cm vody koupání my neděláme, MM Honzíka drží, bez podložky znamená dítě do velký vany a nepřekulí se?
Weli, super s autosedačkou :wink:
Marti, umyješ to okno jindy, až nebude takový vedro :wink: Gratuluji k 7M, rok se blíží :wink:
My jedeme za chvíli do Prahy, až se Honzík vzbudí, nečekaně už spí víc jak hodinu a půl :sweat_smile: Už jsem chtěla dávno bejt na cestě :grinning:
2. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mou mou ted jsem uplne vystrasena. Maly ublinkava ted posledni dny porad, ale mam za to ze diky zubum, celou sklenicku masozeleninoveho prikrmu sni taky na posezeni,a plactivy je porad, ted mam uplne strach. ach jo :frowning2:
Puzzi uzijte si vylet do Prahy, taky bych jela, strasne dlouho jsem tam nebyla :wink:
Marti gratulace Marketce k 7M :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, neboj, celou skleničku sní hodně dětí, to bych jako příznak nebrala (spíš to bylo výjimečné, že Kubík takhle jedl). No a kdybych já brala plačtivost a blinkání :sweat_smile:
Já bych se bála asi krve ve stolici a kdyby dítě brečelo tak, že by to vypadalo fakt na bolest a křeče.
Je to ale pěkně debilní, že s těma zubama může souviset tolik věcí, že z toho jde strach, abychom na to nesvedly i něco jinýho.
Já jedu jen k Praze ke kámošce s Honzíkem, jinak do Phy jako do centra a tak ne :slight_smile: Teda doufám, že pojedu, že nebude spát Honzík do večera.
2. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi urcite nebude spat do vecera, to by nebyl tvuj honzik :slight_smile:
No prave tem zubum davame za vinu vsechnu bolest a plactivost. matyasek ma nekdy hrozne bolesti, place uplne jinak, tecou mu potoky slz a ja doufam ze to je od zubu. :unamused: kurnik ted clovek nevi a aby neco nezanedbal :unamused:
Jdu studovat instrukce k sedacce :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Tohle je prý sice dost časté onemocnění u malých děti, ale Maty to určitě mít nebude. A to že jí, není příznak nemoci, spíš toho, že mu nic není.

Nechtěla jsem Vás vyděsit, omlouvám se.
2. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je vzhůru, ale stejně je to zákon schválnosti, jindy takhle krásně dlouho nespí :slight_smile: Ale hodí se to, polední spánek v postýlce nebude, tak se předspal snad :grinning:
Momou, já myslim, žes nás nevyděsila, je dobrý o tom vědět a nepodcenit třeba to kadění divný, blití (to asi nebylo jen ublinknutí, viď)...
2. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je v pohodě, zase jsme chytřejší, že jo ....
2. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem se už nějak nedostavila, nějak už pak nebyl čas... teď jdu zkusit malýho uspat, mydlí si očička, tak snad to nebude trvat dýl jak 20 minut...
Něco jsem dočetla, zatím jenom reakce na Momou...

Teda úplně jsem se vyděsila, ještěže jsi jela na tu pohotovost... Dovedu si představit, že noc pro tebe byla hrozná, asi bych taky oko nezamhouřila a byla v duchu s malým :pensive: Drž se, operace dopadla dobře a Kubíček je silnej, ten těch 5 krizových dnů překoná a bude v pohodě, uvidíš :wink: Moc držím palce, aby bylo všechno OK a myslím na vás... :dizzy_face:
2. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přišla od naší obvodní a ta říkala, že jsem tomu nemohla zabrátit. Že prý záleží na uložení střev a na tvaru ......... a dřív, než jsem viděla krev se to poznat nedalo. Ale pokud mu prý nemuseli nic vzít, tak to vypadá moc dobře. Tak aspoň mě trochu uklidnila. Už aby bylo po druhý hodině abych viděla Kubíčka.
2. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, to je super zpráva, že to vypadá dobře, určo se vše zahojí a za pár dnů či týdnů nebudete vědět o ničem...
A nevyděsila jsi nás v tom špatném slova smyslu, ale v "dobrém"...aspoň si uvědomíme, že opravdu člověk musí být ostražitý a nepodcenit takový ten instinkt, co máme. Když se nám opravdu něco nelíbí, zajet na pohotovost, a hotovo....My takhle jeli s tou krví ve stolici (ale u nás to byly jen krvavý nitky), připadali jsme si tam trošku jako paka, ale co, hlavně, že to zkoukli a měli jsme čistý svědomí, že jsme nic nepodcenili, i když tobimu nic nebylo...

Sami, díky za odkaz na postýlku :slight_smile: ...myslela jsem, že jí budu mít od ségry, ale ještě občas použijí, tak musíme koupit...nevadí...

Marti, Markétce mega pusa k 7 měs!!!

Weli, super, že sedajda krásná, mám radost s tebou! A co krize s TM??? Ach jo, ti chlapi jsou někdy na ránu....je teda fakt, že prudu od MM nezám, i když je tu bordel jak v tanku nebo tak, tak nic neříká...a ještě aby mi vyčítal, že je Tobi rozmrzelej...uf...hele, tak naschvál zkus opravdu nic nedělat, jen se starat o Matyho...nevařit, neprat, nežehlit, neuklízet, nemýt nádobí...zkus to 3 dny...a když se bude podivovat, co to jako je, tak mu krásně odvěť, že se staráš o Matyho přece!!!

Holky, tak mne napadlo, proč se musí sterilizovat lahvičky na pití, když misky a lžičky a tak na příkrmy se nesterilizují...nebo to někdo dělá??? :astonished: Já to umeju normál jarem a vodou a než to použiju, tak to ještě opláchnu horkou vodou...hotovo šmytec...

Dělám si oběd...zdravou výživu :grinning: - čínská polívka z pytlíku :sunglasses:
2. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zde, dočteno :slight_smile:

Lukymu ke včerejším půlnarozkám všechno nej :astonished: (pusa) a Markétce k dnešním 7měsíčinám :astonished: (taky pusa) :slight_smile:
Jak tady včera Sami nadhodila, že zkusí dát mrkvičku, tak jsem se taky nechala zlákat a ohřála jsem Ríšovi asi 1/4 skleničky 1. lžička od Hami... no moc mu to nejelo, sice to teda snědl, ale při každej lžičce se mu zvedal žaludek :sweat_smile: párkrát to taky vytlačil ven, ale nedala jsem se a dala mu to zpátky... bylo toho málo, tak jsem ještě dokojila a asi za 10 minut trošku vyblinknul. Takže jsem si už zkusila i praní mrkvičky, naštěstí to šlo dobře dolů :slight_smile: Odpoledne jsem pak jedla banán a nedalo mi to a lžičkou jsem mu trochu naškrábala (asi 2 čajový lžičky) a to mu chutnalo, se usmíval a určo by si dal víc... ale to má ještě čas, nejdřív si musí zvyknout na zeleninu :slight_smile:

Petruš, videjko i fotky moc pěkný, JD je fakt moc šikovnej :slight_smile: Jo a díky za pochvalu našich fotek, včera jsem je přidala a zapomněla to tady napsat... Dneska jsem přidala fotku golfek :slight_smile:
Golfky jsou super, stan taky - poslali mi k němu jako dárek sluneční brejličky baby moov... akorát teda mají pacičky za uši a ne ten pásek, tak stejně koupím ty s tím páskem... Taška je pěkná a určo bude i praktická, akorát teda moc neladí barva, je moc světlá :unamused: jsem si říkala, že kdyby úplně nešla k barvě golfek, že bude aspoň ladit se slunečníkem, ale ten je tmavě šedej - ten ke kočíku ladí... tu tašku jsem měla vzít černou, no nic, teď už s tím nic neudělám.
Talls, super s tou rehabkou a ten cvik jak se dá mimčo přes nohu taky zkusím :slight_smile:
Marti, stejně jsi dobrá, že zvládáš mýt okna, já bych taky chtěla aspoň po jednom je umýt, ale nějak se nemůžu dokopat, když R. spí, tak jsem radši na netu :sweat_smile:
S tím dusnem je to fakt hrozný, R. je taky v noci spocenej, asi mu taky začnu dávat jenom body... ale to se zase bojím, aby mu nebylo chladno když se odkope :unamused:
Puzzi, užij si výlet za kámoškou a ať vás nechá H. poklábosit... :slight_smile:
Weli, to je naprd, když TM dělá doma dusno :angry: by se měl zamyslet, že ty krom Matyho zvládáš i domácí práce... fakt jsou ty chlapy někdy na zabití...

Ach jo, chůva heká, R. je už vzhůru... to jsem toho zase stihla :rolling_eyes: tak mažu za ním...
2. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem se právě nadlábla a využívám toho, že malá spí, snad jí to vydrží déle než půl hodinky ...

Moni,
držím moc palce, za chvíli už budeš moc být u Kubíka, už bude líp.
Weli,
super, že jsi se sedačkou spokojená!! A s TM je to na palici, jak píše Talls, tak se na domácnost vyprdni a starej se jen o Matyho a pak TM uvidí, co vše musíš stihnout. Je to tak, že chlap víc věcí prostě neudělá. Ale aspoň nemá remcat a má být rád, že má tak šikovnou ženu, která toho tolik zastane. SNad mu to brzo dojde a bude zase dobře.
Marti,
to jsi dobrá s mytím oken, já bych do toho v tom hycu nešla. I když taky bych to potřebovala, bydlíme u hlavního tahu na SK, takže prachu od cesty je tu požehnaně.
Jo a taky mě dokáže nas*at, jak tu kolikrát stojí kolony a tiráci troubí a budí mi malou (máme okna z ložnice k cestě)
Markétce vše nej k 7M !!!
Puzzi,
užij si to v Praze!! A jedno nahození v noci=super!!
Hpaji,
malý si zvykne na jinou chuť než je mlíčko a bude baštit jedna radost, uvidíš!!
2. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera jsme měli tu info schůzku o plavču, tak začínáme 13.7. v 9:20, máme to 2x týdně 16 lekcí, jsem zvědavá, snad se to bude Káji líbit. Instruktorka vypadala moc mile - teda jen ta jedna, ta druhá se ani neusmála a ani nic neřekla, tak snad měla jen nějaký blbý den a bude taky v poho.

No a dnes mi volala mamka, že ráno odvezla záchranka do nemocnice druhou babičku(ta, co bydlí s našima, taťkova mamka). Tak tam taťka má odpoledne jet zjistit co a jak. Ach jo.
2. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, teda u vas odpolko :wink:
U nas noc desna. Prdolu jsme uspali az neco po pul 10, pak rev v jednu, ve 3, v 5. V 7 vstaval. Nakonec usnul v pul 10 tak ja s nim, protoze jsem byla docela hotova. Spali jsme aspon dve hodky, tak to trochu pomohlo. Ale nejak me zacala bolet hlava :frowning2: At uz je sobota!

Jdu vas docist, co noveho, hlavne s Kubikem jake zpravy.

Snad me smudlik necha
2. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Nejako nestíham.
Začína sa nám rozbiehať obchod, nahadzujeme raklamu do e-katalógo, do toho domácnosť, dve decká, veď to poznáte. :slight_smile:
Niečo som dočítala.
Super, že Talls a Dedulka už nemusia cvičením trápiť drobcov. :slight_smile:
Talls tá voda v garáži, to nasere. :rolling_eyes:
Andy Máli je veľmi šikovná, že sa už sama posadí. :slight_smile:
Petrus aj Jaydy je veľmi šikovný. :slight_smile:
Well dúfam, že Matýsek je už lepší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Momou dúfam, že Kubko bude čo najskôr fit. :unamused:
My sa máme dobre, drobci sú zdraví a relatívne poslúchajú. :slight_smile:
Prišlo sedátko do vane včera Zuzke, tak sme hneď testovali a spokojnosť veľká. :slight_smile:
Mrne sa hlási, pa neskôr.
2. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, mě musí chytnout fantas a stihnu všechno, a ten den asi nastal dnes ... už mám umyto a pověšený záclony, jsem to zvládla s malou v jídelní židličce ... nedá se nic dělat. ... jsem vařila rizoto s kuřecím masem, malá viděla jak to jím, tak jsem vzala na prst jedno zrnko rýže s tou máčkou okolo a dala jí do pusy, chutnalo, tak jsem jí dala ještě asi 3x, sice to není moc solený, ale není to jídlo pro ni, že jo ... aspoň vím, že měkkou rýži sní i nemixovanou, a jak se oblizovala ....
Petis, mě právě na okna z kuchyně - jsou do dvora - dopoledne nesvítí a je tam dost chladno, tak jsem toho chtěla využít.
... teď už nedělám nic, začíná hřmít, jsem chtěla až si trochu odpočinem (a skončí Návrat do ráje) že půjdu jen tady kousek nakoupit, do města už nejdu, je moc horko. Taťka nám dojede už dneska, nejspíš navečer, snad stihne, než půjde Markétka spinkat.
2. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem docetla stranu a neco za hodinu. Musela jsem mezitim nakrmit Jaydiho. Zase snedl jenom pul sklenicky, tak jsem mu dala mleko, ale nechtel. Ale caj si vzal a vypil asi 60ml. Tak aspon neco. Pak jsem ho musela zabavovat a davat na nej pozor. Porad chce lezt na schody a pod stul a tak.Taky se porad sape po mne :rolling_eyes: Ted je na chvili ve skakadle, tak ho to snad zabavi na par minut :slight_smile:

Puzzi tak jste meli dalsi dobrou noc. Uzij si to u kamosky v Praze :wink:
Weli tak nadsena ze sedacky? :wink:
Marti teda v takovem vedru spat je nic moc :confounded: Na okno kasli, umyla jsi toho uz dost dneska, ne? :wink: A Marketce vse nej k 7 mesicum :slight_smile:
Petis tak at se vam v plavani libi :wink: A s druhou babickou snad bude vse ok :pensive:

Moni, tak vidis, aspon nejake dobre zpravicky. Tak to bude vsechno dobry. Tedka uz jses asi u Kubicka, tak mu posilame mnoho pusinek a hodne sil. Zvladnete to.
Ja vim, jake to bylo, kdyz jsme prijeli z nemocnice bez Jaydiho :frowning2: Migrena jak svi.a, poradne jsme nespali, furt jsem brecela...no des. Strasnej pocit. Jsem si pripadala jak v nejakem zlem snu :frowning2: Ale vsechno dobre dopadlo a tedka je z nej nejaky akcnak :confused:
2. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, jsem tu kuchyň dorazila, zedníci tady nebyli dlouho, ale malá se už probudila, tak jsem to udělala i s malou .... teď se blíží bouřka, potřebuju nakoupit, tak raděj počkám. Uvařila jsem do flašky malé čaj, tak si s tím hraje, občas jí něco nateče do pusy, tak to zkoumá, třeba bude zvědavá a napije se :grinning:
2. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky museli jsme prijit ze zahrady domu. je tam sileny vzduch a maty byl protivny, a nespal, tak doma si hraje. holt i na deti je to asi hodne horko. ikdyz byl nahacek a napustila jsem mu bazenek, ale i tak.
MM boura hospodarskou budouvu na zahrade, prachu vsude no des, ale konecne to zmizi, vlastne nezmizi, strechu necha a pod ni bude mit maty piskoviste.

Momou myslime na tebe, at to Kubicek vse zvladne :wink:
Petrus jj je to takova bezmoc ze? kdyz vis ze nemuzes tomu svemu miminku pomoct a musi proste zustat v nemocnici. Jj ze sedacky jsem nadsena, i matymu se libi a v aute vypada cuprovne. :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak ses dobra s tim oknem. A Marketka treba prijde na to, jak to funguje, kdyz s tim bude sama delat :wink:

Ja byla s malym venku objet baraky, hned usnul v kocare. Akorat tu prsi, tak jsem dala na kocar raincover (ted nevim jak je to cesky :sweat_smile: ) a spinka na balkone :slight_smile: Jdu si udelat snidani a obed dohromady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čiao mamina a bambína
uf to je pjařák, ale už hřmí a asi bude chcať.. se pročistí vzduch nu

Momou dobré zprávy cos dnes psala. To jsem moc ráda, Kubíček se uzdraví brzy. Chudísek malej bezbrannej jak mu asi je.. čekám na další zprávy, určitě jsi ještě s ním v nemocnici s kulíškem

Puzzi se výletuje koukám, to je dobře, moc dobře. Troška rozptýlení musí být, aspoň nemyslí na hovadiny :grinning:

Leni to je dobře, že došla sedačka a že jsi spokojená, tak to má být! :slight_smile: hmm tak nevím nevím, ale já bych nedokázala 3 dny neuklízet a ostatní činnosti s tím spojené. Prostě nesnesu bjurdel, sváděl by se mnou boj, byla bych z toho akorát nervní a podrážděná, pak by to doma odnesli všichni

Paji Rišánek je krásnej jééé a v golfáčích jak mu to sluší :dizzy_face: , je to frája! Moc fešný klouček :slight_smile:
a chutná mu jo? no aby néé, hlavně ten bjanán! Rišánek je hamálista :grinning:

Marti máš doma velkou holku už co? 7 měsíců, to je síla jak ten čas letí :fearful:
símtě to Rizoto co dáváš Markétce je od Hami? Jsem něco takového koupila na dovču.. malá sklenička a tuším to nějak stálo kolem 22 kaček.. jsem zvědavá jestli to prďolkovi pojede

Petruš snídani a oběd dohromady, tys ještě nejedla? :confused:

Petis snad bude babi oka :pensive:

Miruss takže se rozjíždíte ve velkém jo? tj. parádní!
2. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me prdolka jeste spinka, uz 1,5hod. Asi dospava tu noc. Jsem zvedava na tu dnesni.
Ja se koukam na nejakej porad na netu a davam si kafe tedka.

Magdi jeste nejedla. Vstali jsme pozde a nejak nebyl ani cas ani myslenky na jidlo :wink:

Dneska jsem si dala za ukol, ze konecne uklidim tu nasi druhou mistnost. Mam tam veci na zehleni a jinej bordel zase a potrebuju to nachystat na pristi tyden, jak tu nasi prijedou. Povleceni budu prat asi az o vikendu nebo v pondeli, at je pak pekne vonave :slight_smile: Kazdopadne se na to vrhnu asi az Ray prijde z prace. Ted se mi nechce teda. A stejne Jaydi bude brzy vstavat.
2. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek