• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Mamky, zdarec :slight_smile:
Nám nejede net doma od včerejška vůbec, přivezla jsem k mamce Rišku, tak vás jdu aspoň pozdravit, ať víte, že jsme v pořádku. Včera jsem jen napsala příspěvek, odeslala, psala jsem reakce a odpojilo se mi to a už nenaskočilo :frowning2: Richard slíbil, že zítra zajede pro nový book. A není boha, abysme nefičeli! :angry:
Jdu zjistit, co se stalo Kubíkovi a jdu ven za našima. Za chvili pro mě přijede R., auto nechávám už našim. Taťka -děda je zpět z lázince. Snad už bude mít R. spojizdněné brzy jeho nové fáro a mi nechá Yariska, ať jsem mobilní :slight_smile:
Jo, a Janka zblajzla na oběd 3 rozmačkané mrkvičky a jak jsem dala misku pryč, začala natahovat, že už je konec :confused: To bude asi jedlice, jen aby jí to vydrželo, za chvilu si budu beztak stěžovat, že nechce jíst :wink:
2. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se byli na Kubíčka podívat a schodli jsme se, že i přes hadičky a přístroje a přes antibiotika a tlumící léky, vypadá Kubíček mnohem líp. Už neměl ani tak kalný očička jak včera večer. Jenže jsme ho návštěvou trochu rozhodili (hlavně já), vnímal, že tam jsme, tak trochu kňoural, i tím, že byl hodně ospinkaný a unavený. Sestřička říkala, že jinak pořád spinká. Ale bylo to strašný nemoct si ho pochovat a jen ho hladit. Má zavedenou žaludeční sondu přes nosík, protože žaludek pořád pracuje a kdyby ji neměl, tak by zvracel, čímž by si namáhal bříško a zbytečně by se unavoval. V nožičce má kanilu na ATB a výživu, z ručičky by mu to moc padalo.
No jsem trochu klidnější, že jsem ho viděla, ale až budu moc být s ním, bude mi líp. A jak bude doma, to bude ještě lepší, nejlepší....................
2. črc 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan Majdo, rizoto je od Hami a není moc řídký, to mě i Markétce vyhovuje, líp se jí to jí ....jsem dneska zkoušela zeleninu,kuřecí a jablko, ale teda nic moc, ale neměla asi moc hlad, protože pak jsem ohřála trochu špenátu, který miluje a taky nic ...
Byla jsem jen na chvilku nakoupit, tady se to honí, ale neprší (Pavla volala ,že v Ivanovicích prší... holt Vyškov je náhorní planina )
2. črc 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to jsem ráda, že je Kubíkovi líp a že jsi klidnější ... ale vidět ho tam, trhalo by mi to srdce, fakt
2. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou už aby byl Kubíček doma u maminky. Jsem ráda, že vypadá líp a bude jen a jen lépe.. Musí to být hrozné. Nedokáži si takovou situaci vůbec ani představit, musíš být z toho teda pěkné rozházená.. s Aničkou ti to čekání rychleji uteče....

Pospii pofičíte jo? Mno pofičíte, když starý book poletí z okna :grinning: jakéže to auto má Rikardo veliký?
Ani nemluv, že Janča až odroste bude mrmlat u jídla.. kde se tahle blbá vlastnost bere u skoro všech dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petruš vaši už příští týden přijedou? Mamča už se nemůže dočkat což? :slight_smile: Jak dlouho si vás budou užívat?

MM odjel k holiči a já musím dodělat prádlo, kde se furt bere :angry:
2. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, držím strašně moc pěsti, jsem si měkotka i pobrečela. Určitě všechno dobře dopadne a budete mít Kubíka brzyx doma :slight_smile:

Markétce přejeme s Janulíkem vše nej k 7 měsícům. :wink:
2. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, já ty Moničiny příspěvky taky vždycky ořvu ... se mě včera Pavla ptala, co se mi děje? ... jsem zapomněla že sedí naproti mě :grinning:
Děkuji za gratulace Markétce!
2. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, koupil si Toyotu Land Cruisera, potřebuje větší auto na tahání aut :slight_smile: Jenže stála v Toyotě u NJ a byla tam voda. Ale prý plavaly jen koberečky, tak snad tomu nic nebude.
Ty u nás je též furt kopa špinavého nebo vypraného prádla, též by mě zajímalo, kde se to furt bere :sweat_smile:

Moni, no, tak teď už to snad půjde jen k lepšímu :wink:
2. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Ani nevíš, jak to bolí, že ho nemůžu pochovat, přitisknout ................. ale nemůžu. Ale třeba už za týden to půjde.
2. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou drzim porad palecky, porad na vas myslim. je dobre ze jste byli u Kubicka a ze vypada lepe. slunicka malinke :wink: hlavne at ho nic neboli a snazi se spinkat. ja bych se asi zblaznila :cry:
drz se :wink:

Holky tu je silena prutrz, kroupy, lijak no des, hromy blesky. a maty spinka v kosi. slunicko moje. Ve 4 mel jist ale nechci ho budit. :wink:
Majdi jj dosla, se pak dohodneme co a jak s ni ju? :wink:
2. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to jsem měla na mysli, že ho nemůžeš přitulit .... ale hlavně, ať je to dobré, tohle zvládneš ... je to šok, tak najednou takový potíže, ale bude to dobrý ... si statečná holka, já to vím ...
2. črc 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prdola uz je vzhuru a po flasce mlika. Ted je zrovna na ceste z obyvaku do kuchyne pres chodbu a pobrekava u toho :sweat_smile:

Momou tak dobre, ze jste byli u Kubika a ze vypada lip. Ted to bude kazdym dnem jen a jen lepsi :wink:
Megn prijedou na 10 dni. Sand tu bude hezky, at muzeme jezdit na vylety.
2. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala jsem foto Matyho v autosedajde :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, Matymu se v sedajdě líbí, co? :wink:
Holky, jedem s Jankou domů. páček shledáček
2. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli Matymu to v autosedacce slusi. Vypada spokojene a sedacka moc hezky :wink:
2. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
už jsem vás konečně našla :sunglasses: tak my už máme 4 zoubky dole jedničky a nahoře dvojky a vypadáme jak upírek :grinning: , taky sedíme (na gauči s oporou obestlána polštářky) :wink: a papáme zatím jednou denně ovocnou přesnídávku, páč zeleninka nám moc neleze :unamused: ......a dnes byla první zácpa :cry: Barborka tak moc tlačila, že byla celá rudá a plakala :cry: - no fakt děs :confused:
2. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
...........a přidala jsem nový fotky :wink: ve složce další
2. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jasně příjdeme odzkoušet :wink: koukám tak sedačka vypadá opravdu hezky a ta šedá je decentní, pěkné a Matýsek v ní je moc hezký a má pěkné gaťata :dizzy_face:
Pospi jo táák, tak hlavněže jen koberečky. Té vody bylo až všude dosti!

Holky jak kramuju tak mě bolí tak záááda :angry: jdu hodit sprchu, půjdu nahodit pak na MM kukuč a vysomruji si masáž nohou :slight_smile:

Momou ať vám ten čas bez Kubíčka rychle utíká!
2. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampalek pěkná zubejda :wink: my jsme bezzubí, co my teda Honzík.. já budu taky někdy, ale ještě nevím kdy :grinning:
ovocnou přesnídávku Honzík nejí, neb mu jí nedávám, pouze zelenina :wink:
2. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, výlet ke kámošce se vydařil, dokonce i dvě hodiny venku v kočáru Honzík vydržel, horko bylo, ale nějak jsme to přežili, jak jsem psala, mně to zas až tak neva to vedro :slight_smile:
Pak doma před koupáním jsme blbli nahoře na postelích, Honzík na záda a na břicho a zadek zvedal jak maniak, vždycky zvedne zadek, zareje hlavu do země a překulí se do boku. Na tý měkčí posteli mu to jde, ale dole na tvrdým jakoby se bál, to si ani netroufne na ty záda se přetočit, aby se nepraštil, nechápu, přitom na tý posteli to normálně umí.
Talls, myslim, že jsem někde četla, že se od půl roku sterilizovat lahvičky nemusí, stačí pořádně umýt stejně jako příkrmové nádobí.
Hpaji, napoprvé dobrej pokus s mrkví, takhle je to napoprvé skoro u každýho :slight_smile:
Petis, to je mi líto s druhou babičkou, snad to nic nebude a zas jí pustí domů.
Petruš, teda noc fakt děsná, proč asi? Vaši na 10 dní - to bude super, viď? Budou čumět, jak jaydi leze.
Miruss, to chápem, věnuj se eshopu, bude to super, určitě máš dobrej pocit, že se to tak hezky rozjíždí, viď?
Marti, tak to ses rozjela s úklidem v horku :slight_smile:
Megn, já a myslet na hovadiny? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pospi, rychle rychle novej bůk, to není možný, aby byla bez netu :wink: Janka žroutice :grinning:
Momou, musí to být smutný pohled na kubíka s hadičkama, ale jsem moc ráda, že je mu líp, spinká, načerpá síly. Kdy ho asi pustí domů:
honzík taky dnes moc nechtěl oběd (kupovanou skleničku, když jsem nebyla doma), možná to bylo tím horkem, že nechtěly děti jíst? U mlíka se trochu vztekal, ale vypil. Teď večer v šest kaše ze 150 vody a v 7 160 mlíka asi, nechtěl skoro, ale překecala jsem ho, narvala jsem to do něj, musí spát do rána, tak žádný že nechce :sweat_smile:
Megn, taky krámuju ode dneška a bolí mě břicho, tak si to užijme, ne? Po tom roce kdy nic :sweat_smile:
Ahoj Pampalku :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Momou,
to je dobře, že ses u Kubíčka uklidnila. Věřím, že to musí být strašné nesmět si bobka pochovat, ale brzy už bude líp a budete spolu doma. Hlavně že je v pořádku, je to moc silný chlapeček a ty mamina :slight_smile:

Weli,
Maty je v nové sedajdě štramák !!!

Babi je v nemocnici, dělají jí tam všemožná vyšetření a asi měla žlučníkový záchvat. Ještě že tak, mi strašně zatlo, když mi to mamka volala, už se bojím zvedat telefon, že bude nějaká špatná zpráva.
2. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky-po delsi dobe Vas zdarvim a kouikam jak Vam mimiskove krasne rostou-to je parada a stesticko co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tolik moc Vam to preju-ja chci takyyyyyyyyyy jeste miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
2. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi kaše za každou cenu jo? mi povídej, hihi. Honzík se sice vzbudí třeba ve 23, viz včera, ale nakojila jsem, přebalila bo smrděl jak rasupytel, fujky fuj.. pak někdy kolem 4 a v 8, takže pohoda :slight_smile:
Honzík je šikulák, vydržet v kočárku a tak dlouho!

Fulnek prý je pod vodou :confused:

Peti neboj bude to dobré! Kolik má babička roků?
2. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, tak to bude určitě dobrý, v nejhorším bude babi bez žlučníku, no co, MM ho už taky nemá a to je mu sladkých 30 :sweat_smile:
Nandi, čau, ty bláho, ty už máš rok a půl velkýho chlapa! Koukám na fotky, jak stojí, chodí, má super obleček ten černobílej :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi ahooj, ty máš krásné kloučky! CHceš miminko? To musíš jít a obrátit se na manžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrášek má krásný kukuč.
Puzzi za rok budeme mít taky také fešáky :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn, honzík je šikulák, vydržel v kočárku a tak dlouho a to tady vydrží úplně každý jiný dítě, ale to je jedno, že? Nebudu srovnávat a budu slavit osobní úspěchy :grinning:
To víš, kaše a pak ještě mlíko. do kaše ho teda většinou nutit nemusim, to je bagráž největší, kam se hrabe ovoce a zelenina, tu kaši polyká jak na závodech, pusu otevřenou prakticky neustále na další dávky :grinning: I když někdy je kvečeru už unavenej a trochu u toho řve, ale já mu to tam láduju :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Pokud všechno půjde dobře, tak příští týden v úterý půjde na normální pokoj, tam už budu s ním a když to za dalších 7 dní bude dobrý, tak možná už půjde domů. Ale s týdnem na Lipně už jsem se rozloučila, pojede jen Jára s Aničkou a dědou. Kubík by to asi nezvládl a já budu klidnější doma.
2. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi,
babi je 85 let.
Puzzi,
ona operaci odmítla, už několikrát, takže to neklapne ani tentokrát.
Přidala jsem pár foteček, kdo byste se chtěl kuknout, jinak víc jich jdu teď dávat na rajče.
2. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak to je Honzik sikulka ze byl takovy hodnoucky, to matymu to dusno nedelaloi dneska dobre. :wink:
Majdi jo? fakt pirjedete?
Petis snad to bude s babickou dobry, urcite bude :wink:
Nandi Ondrašek uz je veliky kluk, nas to ceka pristi rok, strasne to leti :wink: :slight_smile:

Holky stalo se vam nekomu, kdo dava na vecer kasi ridsi jako mliko ze vam nechce? ja fakt nevim ási ty zuby to neni mozne, maty je strasne protivny, ma zachvaty bolesti ale nevim co ho boli a ted uz druhy den mi odmita pit tu kasi z lahve i kdyz je ridsi, proste jecak sileny. Tak mu to vzdy udelam hustsi a davam lzickou a to snad pohode, jsem z toho rozcarovana a bojim se at mu nic neni :unamused:
2. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek