• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petis: Koukám, taky starosti :frowning2: snad bude babi brzo dobrá. :wink:
2. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, Kája je hrozně krásná, já to žeru ty minifaldíky a tvářičky, když jim dáš pusinku, tak se tak jako zaboříš do tý tvářičky, viď? To miluju :sweat_smile: A už stojí na 4, jestli dobře koukám?
Momou, tak snad to uteče, aspoň do toho úterka. To chápu, že na Lipno nepojedeš, tak pojedou ostatní a vy budete s Kubíkem v klídku doma.
2. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, přece jen je to kaše, i když řidší, třeba to trochu pomaleji teče z tý flašky a to by Honzíka stopro s.alo :sweat_smile: Tak třeba to je jen tím...
2. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis Karolinka je sikulka sikovna, a z hrnicku ti pije? ja koupila dneska matymu nekapajici avent, ale nejak jsem se nesetkala s uspechem :slight_smile:
Jak jsem dala vcera matymu kasi tu husts :unamused: i lzickou tak spal az do pul 6, ale pak uz nezabral ach jo, takze na prd
2. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ale on mi to normalne jedl a pil z flasky celou dobu bez problemu, ale od vcera bojkotuje tak MM je z toho na nervy, ja vemu lzicku a maty otvira pusinku jak divy. Holky Matymu uz rostou faldy, asi z te kase a z toho jidla, je sileny cvalda :wink:
Momou aspon budes s Kubikem v klidecku doma, bude vam tam lepe :wink:
2. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, tak dávej kaši lžičkou, to je stejně lepší než z flašky a když mu to tak chutná :slight_smile:
Normálně se vzbudil trochu dřív a pak spal dýl? To je na prd, že se vzbudí v takovej docela brzkej čas, ale už pozdě na to, aby ještě zabral, viď?
2. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No normalne se vzbudil ve 3 nebo ve 4 a psal treba do 7 pul 8, jak kdy. No chutna, ale MM to nemuze prezit ze mu narusil jeho vecerni krmeni a ze mu dvaam lzickou :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti krasne fotky. Kajka je moc pekna :dizzy_face:
Momou uvidis, ze to bude dobry. Myslime na vas :wink:

Jaydi spapal kasi a tedka mu Ray dava mliko nahore. Ja chci dole rychle povysavat a vytrit. Rano na to neni cas. Jak se tedka porad lozi po podlaze, to je des.
A strasne se Jaydimu poti nozicky :confused: u vas taky? Mam ho doma bez ponozek, ani vedro vedro mu neni a normalne nozky - chodidla ma uplne mokre. Snad to neni nic hrozneho, co?
Jsem zvedava, jak dneska usne. Od pul 4 nespi a vypada unavene :rolling_eyes:

Puzzi nasi maleho vidi skoro kazdej den pres kameru na skypu, tak vi. Ale na zivo je to stejne jine :wink:

Pak ten tyden na to prijede jeste moje nej kamoska. Jde Jaydimu za kmotru. Tak tu budeme mit pekne busy. Jsem zvedava, jak to zmaknem.
2. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli ja posledni dny davala tu obyc ryzovou kasi ve flasce. Nejdriv pil a vcera vubec nechtel. Jsem musela dat jen mliko. Tak jsem mu dneska udelala bananovou a normalne na lzicku a papal krasne. Tak to zkus stridat kazdej den. Jednou tak a pak jinak... Taky me nastvalo, ze jsem to vcera musela cele vylit
2. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus ja jsem to nevylivala, pridala jsem do toho jeste lzici kase a davala jsem mu to lzickou tak byl spokojeny, ale rikam je to zvlastni.
Maty ma porad nozky doma studene, musim davat casto ponozky :wink:
2. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky díky za pochvaly :slight_smile: :slight_smile:
Weli,
my dáváme kaši lžičkou, ve flašce ji moc nechtěla a poplakávala. Po lžičce otvírá pusinku.
Tak si hold bude muset TM zvyknout na lžičku.
Hrneček měla dnes poprvé, mám nekapající Tommee Tippee, zkouší z něj sát, akorát nevím, jestli přišla na to, že to musí zcvaknout ďásnama, aby jí to teklo.
Puzzi,
jj, ona faldíky fakr má a řádné a přitom je pořád v pohybu, prdelka naše. Jj, je na čtyřech, na kolínkách jí je dobře, leze ale jen dozadu, dopředu na to ještě nepřišla.
Petruš,
to budete mít náročné, ale aspoň si užiješ, jak vašich, tak pak kámošky :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi+Megn-dekujiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
No jsou to moji milackove a prave Ondrulka me tim kukucerm vzdycky dostane,strasne jsem si prala aby melo alespon jedno ditatko hnede oci po Zdendovi tak se mi to splnilo.Ujizdim na nich :slight_smile: :wink: Stepanek ma po me zeleno modre :slight_smile:
Jinak prave manza uz moc treti nechce-chapu ho ale kdyz to vidim-ach joooooooooooo :frowning2: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Koukala jsem na ty Vase Hanysky a jsou tooooooooooolik krasny ale tolik mooooooooooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau bejbyny, ja rano nakoukla, co Kubik od Mou a musela jsem nahodit rychlost a padit, kamoska me prekecala,at si dame ve meste menu a tak sup sup, v 11h jsme vypadli. A paxme sli MM naporti na andrazi a domu a doma Domi nechtela usnout (zacal se tocit a past v posteli-jste nas nakazili :slight_smile: :slight_smile:, takze jsme se sbalili a jeli na chatu za tchanama, byli na hříbky a zvali nas na smazenici! Mnam
no a dojeli jsme tak tak na koupacku a pak Domi nemohl zabrat, pretazenej, odpoledne spal jen 20min... :rolling_eyes:
ale uz je to v rukavu
koukam, me cekaji 4 strany
tak postupne doctu, adijoooos

ps, baba se s kocarem neozvala, je ted o nej docela zajem vseobecne na MMB tez, predevcirem aktualizovala inzerat a nekdo jeste odpovedel, taxem ji psala pred chvilico jako bude, nebude, at mi da vedet, at se muzu zaridit podle toho. Ale kazdopadne, jestli ho strelila nekomu "mene problematickemu" nez jsem ja a kdoho nechteli videt, tak jako dostanemeganegativni hodnoceni.Tohle se nedela :angry: :angry: :angry:

Koukala jsme na nej na Ebayi, vysel by levneji,ale bojim se, ze mi na neho napaří CLO a budu na tom stejen jakobych koupila tady nebo huř...tak nevim,no
2. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli, to uznávám, že je lepší jednou v noci krmit a pak spát do sedmi než nekrmit a do půl šestý. :sweat_smile:
Petruš, tak snad dnes Jaydi v pohodě odpadne!
Honzík byl dnes bez ponožek a ani nevim, asi trocu opocený nohy taky občas má, ale ne nějak extra moc.
Petis, to je kája šikulka na 4!
Nandi, ty ses narodila, abys měla min. 5 dětí, přemluv ještě manžela :wink:
Sami, vítej v klubu postelových obracečů :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi-nestras 5 deti Ty jsi dobra :grinning: :grinning: :grinning: I kdyz manza tvrdi bud 2 a nebo 6 deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,

my dneska byli koukat na sedacku. Nejak se nemuzem rozhodnout do jake jit. Libi se nam moderni, ale chcem pohodlnou a to nejak nejde dohromady... :slight_smile:

Momou super ze Kubik ma uspesne po operaci. Musi to byt pro tebe tezky. Si to neumim ani predstavit. Hlavne to, ze sis ho nemohla pochovat.

Weli, pokud Maty ji kasi lzickou, tak bych to vubec neresila, ze nechce z flasky.

Peti, doufam ze babicka bude brzo zdrava. V tomhle veku uz je starost kazda nemoc,ze? :frowning2:
2. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul ahoj, a mezi jakyma vahate? nebo jaka se vam libi?
No ja jsem prekvapena ze nechce z flasky, to mi je proste zahadne, ze mliko jo, ale kasi ne...mno ais to nebudu resit. :wink:
Sami tak to je baba nejaka divna s tim kocarem ne? :wink:

Vidim ze uz vetsina ma sportkay nebo golfky, my jeste porad korbu, ale uz ma maty asi 8kg a uz se skoro do korby nevejde
2. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli no libi se nam hranate a ty maji zada nizsi. No ale samozrejme pohodlnejsi je, kdyz si muzes oprit hlavu. Nemam presne nejakej tip, protoze nam sedacku budou delat na zakazku, ale musime vedet co chcem,ze. :slight_smile:

Holky ja nakonec jdu do golfek jane, ale dnes jsem koukala na stranky babyexpert a kdo by chtel, tak tam maji chicco multiway jen za 3tis.

Muzu se s vama poradit o jane? Jsem nerozhodna jako svina. Normalne stoji golfky jane asi 7tis. Ja ale nasla vyprodej nejake stare kolekce jenom za 4tis. http://minimimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=873952

No ale na MMB maji tyto, uz nejsou v zaruce, ale maji vystelku na hlavu a uzasnou barvu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24137382&tab=0

Do kterych by jste sli?
2. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul tak mi se teda vice libi i barevne ty druhe, ty bez zaruky. Ta kolekce 2007 se jim strasne povedla, my mame 2007 cely kocar a taky jsem z barev unesena. Otazka je v jakem jsou stavu.

Autisedacku na zakazku? to se da? a jaka bude cena?
2. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Momou, to jsem ráda, že Kubík vypadal líp, určitě se bude jenom zlepšovat a brzy budete doma :slight_smile:

Ríša dneska usnul bez jedinýho heknutí :dizzy_face: byl už hodně unavenej, odpoledne si zdřímnul jenom půl hoďky... nebo to bylo kvůli těm 3 malým 11ctkám, co jsem si dala odpol na zahrádce u místní hospody? :sweat_smile: No já jsem byla docela navátá :sweat_smile: ale asi to bylo i tím horkem... :slight_smile: Jinak posledních pár večerů se budí na 1. kojo už po hodině, myslíte, že může mít žížu po kaši? Před spaním ho ale vždycky nakojím, tak nevím...

Majdi, včera jsem zapomněla zareagovat na tvojí mrchu... takže si tě mrcha už našla, jo? A jak dlouho že přikrmuješ? Já jenom abych se na to taky připravila...
Weli, autosedajda je fakt pěkná a Matymu to v ní sluší :slight_smile:
Petis, fotky pěkný, Kája je moc hezká holčička, ta tvoje sestřenka neví co je hezký :wink: S babičkou se to snad zase zlepší a žádný špatný zprávy nebudou...
Puzzi, super, že výlet dopadl dobře a 2 hoďky v kočárku je krásný :slight_smile:
Petruš, teda ty jsi měla noc :confounded: co asi Jaydimu je, že takhle vyvádí? No snad je to jenom přechodný období a zase bude líp... Na rodiče se už určo moc těšíš, viď... já bych takhle daleko od rodiny asi nedokázala být, obdivuju tě :slight_smile:
Marti, takže jsi to zvládla ten úklid... no asi se budu muset inspirovata a taky se do něčeho pustit... teda dneska už ne...
Pospi, hurá, zítra novej noťas :slight_smile: tak hlavně aby sloužil líp než starej :wink:
Talls, já jsem si taky říkala, že je zvláštní, když lahvičky vyvařovat a mističky ne, na té naší je vyloženě napsáno nevyvařovat...
Miruss, takže eshop se slibně rozjíždí :slight_smile: to je dobře, že se sedátko Zuzce líbí :slight_smile:
Ríšovi dávám kaši taky lžičkou a pěkně si jí vychutnává, řekla bych, že každý den mu jede líp :slight_smile: Jo a dneska už mu mrkvička celkem chutnala, sice se šklebil, ale snědl 40ml :slight_smile:
Zítra jedeme ráno se sousedkou do obchoďáku, tak přikoupím pár skleniček :slight_smile:

Tak a huž nevím, jdu čučet na telku a něco málo požehlit :wink: pa a dobrou noc :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mizim spat, dobrou noc vsem :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli sedacku do obyvaku mame na zakazku ne autosedacku :grinning:

Prave ja jsem unesena z barevne kombinace, ale porad vaham jestli to stoji za to, kdyz za stejnou cenu jsou uplne nove...
2. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska ráno jsem připravila do pračky černý prádlo na večer, že to dám prát, až přijedeme z Prahy. MM to našel během dne, myslel, že je to vypraný a zapomněla jsem to dát do sušičky, takže to suchý a špinavý prádlo přendal do sušičky a vysušil. Ještěže to potom nestihl složit a dát to do šatny :grinning:
Weli, tak když je Maty v korbě spokojenej, tak kam spěchat, že? :slight_smile:
Hpaji, tak ať je dobrá noc a hlavně ráno vstávačka třeba až v sedm :wink:
2. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi dobra story :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
teda nějak vůbec nestíhám PC :frowning2: Sonička je pěknej čert a aktivák a už se s ní surfovat moc nedá.....mm se mě na dovče dokonce zeptal jestli nemůže bejt hyperaktivní, tak jsem se docela pobavila...škoda že u nás nakonec nebyla ta Andy s Málinou by se takhle neptal :grinning: :grinning: :grinning:
v úterý jsem ji nechala uprostřed postele a šla jen na předsíň položit tašku.. v 3+1 to znamená tak max 15m a samozřejmě spadla :frowning2: prostě se sápala na MM noční stolek páč tam je spoousta zajímavých věcí...

v úterý jsme byli poprvé na plavání a Soňulka tam teda trochu pobekávala..je z ní teď docela mamánek a hlavně se musí všude rozkoukat..ty její velký kukadla a pohled intelektuálky jak jste to nazvli..prostě někam příjdem a ona třeba 15min takhle pozoruje než se začne normálně bavit a ošívat a hrát si a žvatlat..takže by jí vyhovovalo kdybychom tam třeba jen tak spolu byli na kraji bezenů plavali si a ona mohla jen pozorovat ale to "cvičení" ji v tom bránilo tak byla trochu nespokojená a když se konečně uvolnila, tak nastoupili lidi na ten kurz co je po nás okolo bazénu takže zase novoty a zase to bylo v pr...

no a včera jsme byli u dr. měla nás očkovat ale Sonička v Třeboni nastudla a má rýmu takže nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale alespoň známe aktuální váhu 7,80kg

holky jsem docela zoufalá z toho našeho jídla mám 100% to zabalit a nadosmrti plně kojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sonička sní/vyprská tak max 10 lžiček a konec..jediné co jí jede jsou ty křupky.. ty dá i 4 na posezení...
2. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, ahoj.. :slight_smile:

teda jeste se trapite s prikrmama? :unamused: my uz celkem papame. Asi to budes muset chuderko zkouset porad dokola nebo pak budes na nove jako matko co koji dite do 13 let :slight_smile:

A co tak jit na to plavani o 15min. driv a byt s malou jenom u bazenu? Treba by to pomohlo...

JIank vaha 7,8 je pekna. My mame o 2 kg vic :astonished:
2. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
100% = 100 chutí jsem to psla jednou nohou na odchodu :unamused: Soninka šla spát v devět a už po třetí byla vzhůru - asi ta blbá rýma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ještě k tomu jídlu - zjistila jsem že dobře jí jen to čím se může krmit sama..když na mě vyplivala i frutapuru s banánem sladkou jak cecek tak jsem ji vrazila kus banánu do ruky a jak jí najednou jel..jenže si dovedete představit jak to vypadalo že a taky se něma kouskama dávila...ona je prostě asi taková povaha JÁ SAMA to se teda mám na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co si pamatuju když jsem tu byla posledně..
Talls - tašku jsem na golfky měla tu Lidl a v pohodě nepřevažovali se ale mm si pak stěžoval že se mu blbě jde a musí jít dál a tedy víc v předklonu..já jako skrček tenhle problém fakt neměla...
2. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu jen na skok. Meli jsme necekanou navstevu a jeste jsem do toho pekla pernik. Ted mi zbyva potrit dzemem a polit cokoladou.
Jaydinek dneska usnul bez jedineho pipnuti jeste pred 8 :grinning: Nadhera. Kdyby to tak slo kazdej den.
Ja jsem pak stihla vysat a vytrit no a prisli svagrovci.

Zitra bude snad hezky, chceme s holkama jit na prochajdu. Jedna uz v nedeli leti na Sk na dovcu (asi 2mes) a druha leti pristi nedeli zase. Ale nastesti jen na 14dni. No a odpoledne potom maji prijet jine dve kamosky s malyma holcickama, tak se tesim.

Rychle jsem docetla, ale moc si nepametam :wink:
Weli mne se libi ten druhej vic asi.... :sweat_smile:
Puzzi dobry s TM a pradlo :grinning:
Jumi krasna vaha Sonule :wink: a s tim jidlem se to urcite jeste rozjede :wink:
Jaydi jinak taky vzdycky kouka na vsechny lidi, kdyz nekam prijdeme. A nejlepsi jeste s otevrenou pusou :grinning: Minule jsme byli u reznika a Ray ho jen nesl. No ten nespustil z toho reznika oci ani na sekundu a pusu dokoran. Chudak reznik byl az zmatenej :grinning:

No nic, jdu dodelat pernajs a pujdu spat. Jsem unavena a jen doufam, ze prdolka v noci bude v pohode.

Tak dobrou
2. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - no my přišli docela brzo a oni nám řekli, že jsme tam brzo a že máme jít do herny a pustí nás do sprchy až později..takže v herně chvilku koukala ale jak jsme tam byli sami tak se rozkoukala asi za 5min a začla si hrát s hračkama..no a pak sprcha..tam už na koukání čas moc neměla a šup do bazénu...tak snad už to bude příště lepší když už to tam bude znát...byli jsme tam jen 2...ještě stejně stará holčička s tatínkem..a ta si to plavání teda fakt krásně užívala :dizzy_face: ale sranda byla že ji byla půlka co Soni - ale tenhle pocit ty znáš ne :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cauky, taxem docetla a u toho stahla 2dcl vinka, taxem mirne navata :slight_smile:

hlavne jsme hltala novinky od Mou, jezismarja, to fakt musi byt strasne, takovy maly bobinek v nemocnici...neumim si predstavit.Hlavne, ze strevo zije a nemuseli nic smikat a snad Kubicek se brzy zotavi a bude u mamky a rodiny! Drzim palce!

koukam, ze se nas tu nalomilo vic na mrkev uz, snad uz asi nikdo nezbyva, kdo by nezkusil, ze? My vcera a dnes a sice Domi nijak extra pusu neotvira nebo tak, ale vzdy do nej to, co si ohreju (cca 5 vrchovatyh lzicek) dostanu. Delam u toho voloviny, jakoze mnam a mlasky a on to nejak nevim jak spolkne. Dnes uz vysly prvni mrkve druhym koncem :slight_smile: a jakoby s tim nic neudelal :grinning: . Ne, dobry. Jen si musim vytridit par mrkvovych oblecku, uterek, plinek a rucniku. At neni vsechno oranzove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
Zitra dojedem tu sklenicku a uvidim, co dal. Jestli jeste prece jen nepockam, no obcas neco dam. Budem se stehovat k tchanum. Huvidim.
2. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek