• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
MOMOu - teda teď jset dočetla pár stran..pane bože to je teda děs co se malému stalo! Strašně moc držím palce ať je brzo zase všechno v pořádku a máš Kubíčka u sebe a nejlépe doma!Drž se!
2. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikca byla v plavani nejmladsi, takze velikostne asi jako ty o tri mesice starsi deti, takze zapadla :slight_smile:

jen teda bylo vtipny, kdyz jednou prisla jina instruktorka a divila se, ze jeste nesedi a neleze. Tak jsem ji musela vysvetlit, ze jako neni postizena, ale ze ji je presne pul roku a ostatni 9 mesicu a vic... :slight_smile:

To mas super, ze jste jenom 2. Nas tam bylo 6-7 a to bylo uz dost...
2. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se musim s Domim zvazit, ale tipuji, ze tech 7,5kg mit bude, tezkne dost.
je v posledni dobe uzasnej, k pomilovani, fakt, to je ted nadherne obdobi.

Petrus, Domimu se taky desne poti nohy a ruce...jako kdybych mu je umyla ve vode. Mazec, nechapu, ma je totalne MOKRE! takze klid. Holt termoregulace. Po mne to nema, ja jsme nepotici typ...u nas to ma po MM. Chudak, ma Domi vecne potnicky za krkem a na zadech, bobis, ale ten cerny caj zabira.

ha, okno....uz nevim...jo, aha okno! Marti.ses dobra! Ja se k oknum dostanu az ....nekdy...na sv. Dyndy
:grinning:

pospi uz at mate novy Book! a hlavne, at konecne slape!

koukam, ze podle popisu, se nam ditka uz dost zvedaji aspon na ty 4 nebo tak...Domi moc ne, dostane se daleko (cca radius akcni 1metr), ale spis ruckuje kolem sebe. Zadne plazeni. V posteli na mekkym ale prdelku trochu zveda, to je fakt. Asi fakt ma strach o čuňu jako mladej Puzzi.

storka s cernym pradlem vyborna. Puzzi , muzes byt rada, ze si VUBEC vsimnul a mel snahu pradlo zpacifikovat. To u nas nehro, kolikrat musim prosit,aby vytahl, co kde ma zasityho na vyprani... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mirrus gratulka k uspechu s shopem, jen tak dal!

hpaji cauky, tak Riska taky uz skouel, koukam. Ikdyz vy kašujete, tak uz se lzickou zkusenost ma. Tak to jo.

nandi cau...neeee...1,5roku uz ma...psycho...ja nedavno psala na prosincovky 2009, ze mi to neda, je upozornit, ze to fakt desne utece a ze ted si rikaj ze neeee...ale za rok toudle dobou je obcas prepadne nostalgie a aspon nakouknou na prosincovky 2010, co a jak se tam resi...chjo, to tak leti....to he v hajzlu...

marti jo agratulka Markysce k 7M...wow,,,achjo...no jo a vlasten Nikulce takyyyyyy!!dyt holky jsou stejne!
2. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, jeste jsme chtela upozornit, ze v DM drogerce maji ted novinku!!!
Prikrmy znacky BABYLOVE, jak ty pocatecni (mrkve, mrkve brambor, cukina) tak pak i ovocne presnidavky, ovocne stavy a pak i masozeleninove a taky maji kaše a mlíka.
Dnes jsme si jich vsimla a u pokladny meli na to letacek a vzadu jsou 3 kuponky na slevu na nakup, treba jen 5.- no ale co, vsak se hodi, ne?
hodne v letacku zduraznuji BIO kvalitu a tak.
Tak jen at vite, ze je zas neco noveho, to je fajn, ze?
2. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zitra namna domecku lijou dalsi betony, hura...uz se to zacne zvedat pomalinku od zeme..jupiiii
2. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - tak to je dobrý....že jako benjamínci netrháte velikostní partu :grinning:

Sonička je teda teď na 4 skoro pořád a nebo klečí či sedí mezi pokrčenejma nohama a o něco se drží a tak si hraje..už se umí na 4 i otáčet a sámo couvat ale dopředu teda ještě nee a myslím, že to ještě chvíli potrvá...
2. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam - dík za info tam juknu a gratulka k betoonu :slight_smile:
2. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jezis, holky. a jeste neco...dnes mikro mini naznak Mrchy... :confused: :confused: :frowning2: ...sakra...ja vcera zkusila 1. mrkve a uz todleto? ja neciiii....ale tim, ze nejsem prvni, tak to zkousnu...zatim nic,ale nejake tlaky se konaji, tak se to asi chytsa.
kazdopadne pak pujdu do MS kalichu, jestli zante, nezante, zkusim to za vas :wink:
2. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my teda na 4 jeste nejsme. Nejak je spokojena v lehu s pasenim... Asi budeme trosku lenosi me prijde ci co... No aspon me neutece.. :slight_smile:

Uz studuju letak :slight_smile:
2. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Sami do kalichu se chystam taky... :slight_smile: na vlozky totiz nejsem a mam pocit, ze po tamponech mam pak nejake problemy..
2. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy dete do kalichu juuu :fearful: no já po něm pokukuju už dlouho, ale nevim furt jako tak si říkám něco takovýho vyvářet v kuchyni....ale je fakt že lepší teď na MD než pak to řešit nějak v práci že....

Nik - no ono zvednout to její tělo na 4 asi nebude žádná sranda, se nedivim, že se do toho nehrne! :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me rekla tehda i mudr kdyz jsem ji rikala, ze se jeste nepretacime a uz dost deti okolo jo... :slight_smile: pak to prislo raz na raz. No a taky mam teda pocit, ze je na sebe opatrna. treba z bricha na zada se moc otacet nechce. Asi se boji narazu hlavy a pak ji to teda na zadech nijak moc nebavi...
2. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Soňuli v DM koupila tu mléčnou rýži co když se dlouho vaří tak se rozpadne na kaši..podle rady jsem ji večer namočila a pak vařila normálně dlouho a teda fakt se z ní udělala úplně super kaše (ještě jsem to propasírovala přes cednik)..mi to je takové sympatičtější než ty instantní, tak jsem byla nadšená...
2. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jo, jestli dojde mrcha, jdu do kalichu. Kamoska kupovala ted pred dovolenou na muj popud, tak ji jdu hned napsat, co ona na to!
2. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu na kutě, Soninka už se zas vzbudila tak nevim co se děje :frowning2: to teda bude asi zase noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jumi to je me vychytavka. Ani nevim, ze neco takoveho je... Me kase celkem neni moc sympaticka. Mam pocit, ze si davam predsevzeti jak dlouho nebudu davat sladkosti a pak ji davam uz ted takovou sladarnu plnou cukru... chci pomalu odbourat.

Ja uz si o kalichu cetla jako tehu. Prvni me to prislo nechutny, ale postupne si me to ziskalo a tehdy jsem si rikala, ze urco vyzkousim, protoze vlozky teda vazne nemusim...
2. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo prikupime kalicha
jest ecekam na Brane az konecne dojdou ty BBH...to trva uz 2 mesice, masakr...ale uz jsou pry na celnici. Tak pak s BBH mozna nejaky kalich...jestli teda mrcha dojde...
¨jsem mylslea, ze dnes s duchodcem udelame nejakou duchařskou spářku...ale už řeže pilou :grinning: tak nic no...
jsteze neberu pilule, to by byly vyhozeny prachy :grinning:
tak dobrou babulky
2. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem tu jeste nakonec prisla. Meli jsme "ducharskou sparku" :grinning: jak tomu rika tedka Sami, tak jsem se nejak probrala. Hlavne myslim na kraviny, tak jsem se potrebovala jeste nejak odreagovat.
Jaydinek zatim spokojene spinka. Snad to vydrzi celou noc :slight_smile:

Holky, co je to ten kalich? Neznaju :sweat_smile:

Sami, stejne jak u vas. Jako bych mu ty nozky a rucky namocila nebo co. Po mne to taky nema :pensive:
Jinak super s barackem, ze se to hybe :wink:
3. črc 2009 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak u nás noc celkem OK, dala jsem Kájce včera poprvé jinou kašu než klasiku rýžovou, měla banánovou a šmakovala :slight_smile: Akorát jak píše Nikul, je to hodně sladké, snad jí tím nemůžu nějak uškodit.

Holky, jak se tu bavíte o tom kalichu, je to fakt good?
Já zatím ještě MS nemám, jako ani mi teda nechybí :sunglasses: MM se mě nedávno ptal, či nemůžu být těhu, ha ha, při naší frekvenci tož nevím, kdy bychom to stihli.Je to hrůza, ale já jsem úplně ztratila chuť :cry: Jak na to?

Puzzi,
historka s prádlem je good, manžel je šikula, že se tak zapojuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sami,
super, že se práce na baráčku hýbe!!
3. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: Soničce a Matymu přejeme vše NEEEEEEEEEEEEEEEEJ k 7mi měsíčninám !!! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy

Dnes už jsem volala jak je Kubíkovi po noci, tak prý noc byla dobrá. Sice měl trochu teplotu 37,2°C , ale už je to v pořádku (tohle není nijak vysoká teplota), spinkal celou noc (to je jako doma) a prý nezvracel. Mám si ještě zavolat po vizitě.
Jen Anička mi dělá starosti. Včera měla 4 hysterický záchvaty, po tom, co šla spát. Vůbec nebyla k utišení, kopala a mlátila kolem sebe, řvala, jak když jí na nože bereš, no šílený. Pak se celou noc převalovala ........ kolem třetí jsem si k ní lehla a snažila se ji utišit povídáním a najednou řekla "Baku" - Kuba ................ Tak jsem u ní zůstala, ale opět jsem se nevyspala vůbec. Přemýšlím, že zavolám mudře, aby mi poradila, co jí můžu dát. Vím, že Aničce Kubík moc chybí, nemá koho zlobit a komu ukazovat hračky a podávat dudlík ......... ale spát se musí.
Jsem si zas vylila srdíčko ...............
3. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soničce a Matymu vše nej k 7 měsícům :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

Momou: Co to čtu? :frowning2: Ale je moc dobře, jak to Kubík zvládl a že už je líp... Držíme všechny palečky at je s Vámi brzo doma a v pořádku. A přeju at i Anulka to zvládne...

jinak kalich jsem před těhu púoužívala a spokojenost, chce to jen zkraje trochu cviku, ale jinak fajn :wink:

Matymu a Soničce gratulace k 7 měsícůůůůům.... :wink: :wink:
3. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes absolutně bez nahazování, nedávno jsme si s P. říkali, že až bude první noc bez nás, tak se ožereme, tak se asi dneska ožereme :grinning: Akorád večer trochu akce. Vždycky se jdeme na Honzíka podívat, než jdeme spát, spal s nohou venku a našikmo, tak jsme ho narovnali, přikryli, dudlík, vyvětrala jsem mu tam atd. Jsme v ložnici asi 10 minut a najednou se spustil alarm monitoru. Cestou do ložnice jsem přemejšlela, co bude, jestli nedejchá nebo vypadl z postele nebo co se stalo. Nic, koukal (asi trochu v šoku z toho houkání), ani nebrečel, očividně rozespalej, snad mu nic nebylo, fakt nevim, proč to houkalo. Ale možný je, že se nalepil na bok na postýlku a ta deska byla daleko a nesnímala ho nebo blbej kontakt?
Jumi, tak to je dobrý, že už takhle malá je Sonička Já sama, to se máš asi fakt na co těšit :slight_smile: A co jí dát jednu lžičku, ať se v tom patlá a druhou jí krmit? Zrovna jsem někde četla, že kolem 8M mají děti chuť krmit se samy a mají se trochu nechat, ale nějak na to ještě nemám náladu, byl by bordel všude :sweat_smile: Možná až budeme v Chorvatsku venku, Honzík nahatej, tak pak uvidíme :grinning:
Petruš, jaká byla noc, když večer tak super usnutí,
Jinak MM a to prádlo, to je u nás celkem normoš že dá z pračky do sušičky, když si všimne atd., uznávám, že je dobrej :slight_smile:
Sami, super, že je pokrok s barákem :wink: A vítej v klubu mrch :sweat_smile:
taky gratuluju Soničce a Matymu k 7M!
Momou, to je dobře, že je Kubík v pohodě a lepší se to. Chudák Anička, určitě jí Kubík chybí :frowning2:
3. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, nám se tohle stalo minulý týden, v pul čtvrtý ráno alarm... a přesně jak pšeš, malej koukal vykuleně, nebrečel.... asi se taky dostal mimo tu desku... ale já do rána skoro nespala...
3. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dekujeme za gratulace.
My prejeme Snocce vse nej k 7mesicum...strasne to leti :slight_smile:
Noc byla plus minus dobra, maty se vzbudil po te kasi lzickou v pul 5 a pak spinkal do 7.
Jumik a existuje nejaka takova kase, ale nemlecna? nebo co muzu davat do nutrilonu co pouzivame? diky

Momou ach jo, porad neco ze? Anicka asi smutni po Kubickovi to je jasne, ale ze by az hysterakama? nemas to lehke, potrebovala by ses vyspat a TM nepomuze s hlidanim anicky, at si muzes jit lehnout? :wink:
3. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminecky zlate tak zase nakukam po dllllhej dobe

welinko
momou
puzzi
petronusko
sami
hpaja
megn
novi
dedulko
petis
nikul
jumi
pospi
m1rti
miruss
andy
cifer
laola
zuzafi
korcula
talls dufam ze som na nikoho nezabudla babulky prezerala som si albumy a deticky su uzasne vsetky uplne vsetky su take krasne a jedinecne a som strasne stastna ze sa tak tesite a ste v pohode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gratulujem korcule k dalsiemu tehotenstvu ty blaho to je rychlovka :grinning:
a Talls sa strasne tesim ze tobi je taky sikovny krasny a vyzera uplne uzasne a urcite bude v pohode :wink:
nedocitala som takze vobec neviem kdo s kym preco a ako tak sa omluvam.
my sa mame fajn šimonko uz lozi po styroch je to riadny divoch ake kusky predvadza ze nechapem z neho, ale to ja asi tym ze ma take opatrovnicky :grinning:
lezu mu dalsie dva zuby a miery mame 10kg a 72cm.je to riadny macek :sweat_smile:
Pridala som aj ja par novych fotek od pol roka tak ked tak pozrite.
casto na vas vsetkych myslim ale neviem si najt kusok kludu na docitanie a vobec sedenie na nete, momentalne su vsetci trčaja chory tuto noc beatka strasne kaslala a mala zachvat takze je iste ze ma astmu :frowning2: no musime to nejako vydrzat. niekedy ma ide porazit ako mam uz vsetkeho plne zuby.
tak teda sa vsetky majte a uzivajte si prazdniny :grinning:
3. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze ne teraz som si precitala co sa stalo Maove :cry: :cry: :cry: je to strasne, je mi to tak luto a bulim tu preco je to tak nespravodlive ze im to zase nevyslo? :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek