• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Bartalko slunicko nase,
jsem rada zes k nam zavitala. Je jasne ze s 3 detma to je slozite a jsem rada ze aspon obcas nakouknes a hodis nam par novinek.
Simonek je sikulka, krasnmoucky, koukala jsem na fotky a teeeeeeeda 10Kg? to je kus to uz jste prekonali i vedouci Nikolku :slight_smile:
hlavne at jste zdravi a uzivejte si sami sebe a holky prazdnin. drz se :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Korcul, taky se ti to stalo? Asi fakt jak cestujou...
Weli, do 7 super :wink:
Čau Bartal, Šimonek je krásnej, mrkla jsem na fotky, jak stojí na 4, no úžasný, je to šikula! Sakra ale já furt myslela, že honzík je pomalejší, poněvadž váží skoro 10 a tvůj šimonko mi mou teorii vyvrátil, tak já nevim :grinning: :grinning: Tak ať jsou děti brzo zdravé!
3. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já asi jen krátce, protože jsem si neotevřela druhý okno, takže pamatovák není...
Bartalko, sluníčko naše, to je paráda, že jsi se ozvala!!! Teda Šimis je kus chlapa a jak je šikovnej, takový cviky dělá!!!
Nikule...ty golfky má moje ségra a je s nima spokojená, hlavně je prej super ta spojená rukojeť...ale přeci jen po 2 letech používání už jsou takový rozhrkaný, takže já bych šla určo do těch nových. Náhodou ta červená varianta se mi moc líbí, i ta druhá. Ta cena je bezva.
Psaly jste, co dětičky umí...Tobi se mi tu plazí po obýváku, leze za víčkem od lahve...se mu to kutálí a on za tím...je to šikula, už ulezl tak 5 metrů :slight_smile:

Nikule, taky jsem si říkala, jakou budete mít na míru autosedačku :grinning: :grinning: :grinning: , jinak věci na míru, super, jen je problém se rozhodnout, jak to vlastně chcem, co? To my máme teď s nábytkem...už o tom kecáme půl roku a ještě nemáme ani rozhodnuto...

Petis, Karolínka je krásná a ani mi nepřijde nijak buřtíčkatá!!!

Plánujete MS pohárky??? Tak do tého mánie se asi nepřipojím :wink:

Momou, super, že stav je lepší, určo to udělali dobře, Kubík půjde brzo domů. Chudinečka Anička, holt z toho má taky trauma, stýská se jí...
3. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Matymu a Soňuli vše nej k 7 m....za chvíli budem gratulovat k ročkům!!!
3. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Soničce a Matymu všechno nej k 7.měsícům ....
Moni, Anička z toho všeho musí mít guláš v hlavě, tak se jí to asi vracelo i ve spánku chudince ... drž se ...
Ahoj Bartal .... zaskoč občas se vykecat, ... chápu, že to máš náročný, a ještě nemoci k tomu ...měj se ...
dočtu vás někdy pozděj, nemám vůbec čas ....
3. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík spí, tak dodělávám oběd a chci večer uklízet, tak si to jdu asi nějak předpřipravit.
Zkusila jsem koupit normální Nutrilon, ne protiblicí a blbý, Honzík po něm fakt bleje dost, tak musíme furt kupovat ten protiblicí. V 7M nic moc, to bych myslela, že už se ten reflux zlepší. Hlavně jak je na břiše a pase, tak pak měl pod sebou úplně nablito, ublinkává šíleně.
Talls, gratuluju k plazení, dobrá hra za víčkem :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi a nešel by dávat ten Nutriton? Nebylo by to ekonomičtější?
Tobi taky ublinkává dost často, když je na břiše....on totiž jakmile ho dám na zem, tak se přetočí hned na břicho a je mu jedno, jestli je po jídle a tak...a pak to lítá...

Puzzi, takhle kuchtíš? Já se přes den odbývám tak něčím různě (chleba, jogurt, zelenina, ovoce), jím večer s MM...ale na dnešek nemám ani nic uděláno, buď zajde na roh do hospůdky na tatarák (mnam), nebo udělám hemenex...včera bylo vepřový na paprice...to šlo :slight_smile:

Niku, kdeže jsi to viděla multiway za 3 tis? Babyexpert??? Tam jsem viděla jen za 3719...

Teď jsem objevila Tobíkovi první zoubek!!! Vůbec to neměl nateklý, červený , nic a nejdenou zubík!!! Pravej dolní... :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Připojuju se k Simči a taky jsem dnes objevila první zuban :slight_smile: :slight_smile: Krásně cinká o lžičku :wink:
3. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že řešíte golfky, o těch jsme se s MM zatím vůbec nebavili, zatím nám postačí sporťák :wink:
Nikul,
mi se líbí spíš ten nový golfáč, červená je super!!
Bartalko,
krásné fotečky. Je to kus chlapa, ale to je dobře!!!Užívejte si prázdnin.
Talls,
Tobi má fajn zábavku a je to levná hračka, co :wink: ? Takový špuntík :grinning: Kam se hrabe Lamaze :wink: Gratulka k lezení !!!
Puzzi,
malá by taky měla spát, ale zatím huláká, snad usne, odpo máme jít na návštěvu, tak snad to nedopadne jako posledně. Já budu mít na oběd jen brambor s volím okem.
3. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
talls, MM pracuje z domova, takže vařím obědy (většinou večer a pak před polednem jen dodělám např. rejži nebo tak). večer teplý nejíme, to si dáme chleba jako ty v poledne :slight_smile:
holky, gratuluju k zubům a ještě takhle bezbolestně :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls a Petis gratuluju k zoubku vasich ratolesti :wink:
Nikul jj jsem myslela na miru autosedacku, jserm to rikala i MM,tak kroutil hlavou ze to jako jde jo? :grinning:
Maly usina, ja jsem vyprala, tak pak pujdu povesit ven, nekde mimo kde se nebude prasit z bouracky :wink:
Puzzi mi maty taky dost ublinkava a ted v tom dusnu a zuby do toho tak to snad blije furt.., :unamused:
co to jsou ms poharky?
3. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo, gratulace Tobíkovi k zoubku!
3. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
cau babule, ja rano mavla kouzelnym proutkem a kdyz se Domi vykecal od cca 6h do 7.30 taxme jeste zapadli do postele a vstavali v 10h. Paxi popasl a unavil se zas + to vedro a ted 2h vyvadel, nez usnul...uaaaa....nic jsem neudelala.
Plus pase v posteli, sakra, jste nas nakazily :grinning: :grinning: :grinning: takze se spanim je to ted na hovnajz.
\Juuuu, Bartalka zde? Zazraky se deji :slight_smile:

Tobi ma zub?
musim docist
3. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
caute holky a mašíny
nemam vobec cas, kurnik šopa :angry: tak by som chcela zajst a aspon hodinku tu stravit, ale musim furt upratovat po krpatom, vlastne aj pred nim, vsetko odcahuje, vsade sa dostane, šuflíky otvara, vyťahuje špinu aj z najskrytejších miest a hneď do pusy :sweat_smile:
sem-tam nakukávam ale nestiham vsetko docitat a aj reagovat :pensive:
takze len veeelmi kratko...
Sami ta kombinezka je uzasna, za dobru cenu (ako inak,ze?) ale nebojis sa teraz kupovat na zimu? myslis ze odhadnes velkost? ja co som kupovala na leto ked mal krpec 3 mesiace mu je uz male a poriadne to ani nevynosil. rastie rychlejsie ako si myslim.
Momou zlatinko Anicka, musi to byt pre nu hrozne ked ho ma tak rada :pensive: uz nech je to za vami a tesute sa vsetci spolu.
Bartalka naše slniečko, Ty to mas strasne tazke....je mi to moc luto, holka prajem Ti vela sil a vela radosti zo zivota, Ty si zasluzis byt spokojna a stastna.... :pensive: a nech su deticky coskoro zdravucke, Šimi je kraaaasny chlap! a aky sikovny, ja zírám! keby bol Slavko dievca, tak uz ma zenicha :wink:
Petis s druhou babickou je to hrozne, vies nove spravy? co jej vlastne je? vela sil zelam...
zelam malinkej Marketke, Matymu a Sonicke vsetko naj k 7-čke, nech je pre nich šťastná :wink:
uuuf uz je hore krpaty a ani som sa nestihla najest :unamused: pa pa
3. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli, tak snad se to ublinkávání zlepší aspoň do toho roka, až budou sedět a chodit, tak už snad nebudou blejt!
Sami, Domi ti spal do deseti a ty se divíš, že pak usnul až teď? Normálka, ne? :sweat_smile: Vedro fakt je, i když my doma dole v obýváku 23 stupňů, to je fajn :slight_smile:
Honzík v postýlce pase a otáčí se, ale vždy tak do 20 minut ho to zmůže naštěstí, tak zatím to není krize.
3. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Novi, haha, Slávko je tvoje uklízecí inspekce, koukám :sweat_smile: Krpaty je česky co? Abych věděla, je to pozitivní nebo spíše negativní?
3. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi krpaty je mrňaty, akože prcek :wink:
yo, som v klube kalichov. teda budem, este nemam
3. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20670841&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20776364&tab=0
tady par kalisku, jsou od ruznych firem, ale je to na jedno brdo...

je tak gratulka i k zubu Karolince-ty jo, takhle zniceho nic...super

Matyskovi a Sonicce krasnych 7 mesicu prejeme!

ja vubec nevim, co budeme dnes jist:slight_smile:, nestiham...jaxem se vykulila dnes v 10h, tak jsem stihla akorat poklidit v loznici a dat Domcu past a pak MM vyletel, ze sakra, ze mel mit uz 30min schuzku :slight_smile: tak mazal...pak jsme mu chystala kocky, jel na veterinu na ockovani ated je s nima na ceste omrknout stavbu. Jsme na nervy, rano jsme nachystala kocoura na kocce....aje :-/ to by byl desnej pruser, do prčic, jeste hlidat kocky, jestli nedůchodcujou... :confounded: . Snad z toho nic nebude, vcera jsme je zapomnela oddelit,kdyz jsme jeli ke tchanum, taxem si zas vyslechla "tys je nezavrela?" do prrrrr....ne, nezavrela,a le stihla jsme 10 dalsich veci, zatimco on se jen obliknul a sel, ze? toto me faaakt sejří.
No tak doufam, ze si kocky jen neco trenovaly, nic naostro-. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: . Ale dnes uz je musime zavrit.
3. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem zase docetla na etapy.
Noc u nas docela usla. Az na to, ze od 3hod rano hodinovej brek, desnej. Nakonec usnul, v pul 7 mliko a jeste jsme spali do pul 9. Tak nakonec docela ok. Potom mi spinkal asi pul hodky, chvili se pohral, ale jak asi nebyl dospanej, tak zacal byt protivny, oci jak angorak, tak jsem ho soupla jeste do kocaru a chrupka :slight_smile:

Sonicce a Matymu vse nej k 7mesicum :slight_smile:
Momou tak dobry zpravy z nemocnice. Kubik to zvladne. A Anicce snad bude taky lip... :frowning2:
Bartalko ahoj :slight_smile: krasne fotecky Simecka, je sikovnej. Skoda, ze mezi nas nemas cas prijit casteji. At se ti deticky brzy uzdravi :slight_smile:
Tobi taky sikovnej s lezenim :wink: A gratulka k zoubku Tobimu i Kajince :wink:
Sami ale meli jste super rano. Aspon jsi vyspana, ne? :wink:
3. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
yooo, a gratulejem Karolinke a Tobimu k zubku :dizzy_face: Slavko uz ich ma dost velke, snad aj pol cm :grinning: a ma medzi nimi medzierku, ked si prehryzol to ďasno a mal plnu pusu krvi, chcela som ho cvaknut akoze Drakula :grinning: ale asi by ma vsetci odsudili ze som morbidna, tak som sa na to vykaslala.
3. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi ja vim, co bych chtela,ale on byl KO, smudlal oci, unaveny, u koja mu svidraly oci a padal do mdlob, ale paxe vzdy probral a zacal past a brecet...a 2h furt dokola, zpoceny jako žába...no neco. ochladilo se, hřmelo,ale furt neprsi. skdoa, mohlo by. Dobre by se mu spalo. Lezi na nasi posteli jen tak v tricku a pline, postel na nej pusobi nejak negativne :slight_smile:

novi nebojim se, Domi zatim roste dle prumeru a navic, pani mi posilala fotku sveho 14ti mesicniho nebo kolika, ditete, ze mu je porad dobra. Takze by mela vydrzet dyl. To jsme si tak jako ulitla, ty 2 zimni veci, jinak nebudu kupovat dopredu :wink:
3. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, ani kočkám nedopřeješ :sweat_smile: Né, snad z toho nic nebude, to bych ti nepřála další várku koťat.
Novi, aha, prcek, mrňous :grinning:
3. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahaa, no jasne Sami, Domi je vo vsetkom vzorňák, podla tabulky a ziadne extremnosti! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
idem na stretko MK mamiciek tu od nas, ale krpec haja (nakoniec sa nezobudil) a este nejedol prikrm, snad to vyjde a stihneme to. pa pa
3. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami nezavidim jeste takhle hlidat kocky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ten kalisek vypada docela zajimave. ale nechapu, jak se dava dovnitr? Ono to je nejake mekke? A jak se vytahuje? :sweat_smile: :confused:
¨
Novi teda Slavecek je akcnak porad cislo jedna :grinning: Nas teda jeste neprisel na zadne supliky. Taky je mame jen v kuchyni, tam moc na zemi neni, max kdyz leze z obyvaku tam, ale beru ho. A nahore v loznici do nich taky jeste neleze. Zatim asi nelakaji :grinning:
3. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Konečně se to tu rozjelo, doufám, že Honzík se teď nevzbudí :sweat_smile:
Petruš, asi zuby, viď? Teda hodinoven brek by mě švihlo...
Sami, aha, to je situace na prd. Když je Honzík takhle na spaní a už je vzhůru dýl, tak ho prostě dám nahoru do postýlky a časem usne. Pást a brečet vydrží max. těch dvacet minut, možná výjimečně dýl, to měl teda Domi výdrž, asi mu bylo horko. Tady je furt hezky, uvažuju o bazénku.
3. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi asi jo. Vecer jsem mu dala napit i caje, jestli mel zizen, ze bylo docela teplo. Tak vypil asi 60ml a byl v pohode. A za minutku zase desnej rev. Priznam se, ze jsem chytala pekne nervy pak uz :frowning2: Nejvic me stvalo, jak se neustale pretacel na 4 a do sedu, to je neco na me... :angry:
3. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky...
momou: tak to jsem ráda, že je Kubíkovi jakš takš dobře! :dizzy_face: a bude ještě lépe, až tam budeš s ním! :dizzy_face:
jo a dnes jsem zkusila dát Maxovi tu mrkev s jablíčkem a zbaštil to - byť toho jablka tam bylo o dooost víc než té mrkve.. :grinning:
holky - já čučím, jak puk, jak jsou ty vaše dítka šikovné...všichni se vám už tak krásně staví na čtyři - Maxouš jen tak hooodně náznakem...
3. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě jsem chtěla pozdravit bartalku a šimonkááá - je to kus krásného chlapa!!!! :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dedul Domi ani naznakem, tak bud v klidu!

no, o varku kotat nejde tolik jako o to, ze tohle spojeni by nebylo idealni a hlavne, kocourek muze dle "zakona" az v roce a je mu jen o 2 tydny vic nez Domimu, sakra, to by byl pruuuser. Do prčic.
3. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata, MM je dneska doma, tak nestihám moc dočíst, jen tak letem světem, ale já vás jednou doženu :grinning: malá v noci ok, jedla ve 2 a pak v 6 a už nezabrala, ale zase furt zívala, usnula v 9 a spinkala do 11 - jsem koukala jako blázen, to se už dlouho nestalo ... tak jsem povytírala, umyla koupelnu a záchody, vyprala a pověsila pračku prádla, pohnojila jsem trávník na dvoře a podsypala semínkem .... tady déšť pár kapek, za ten kravál to ani nestálo, dusno jako sviňa. ... malá poobědvala celou skleničku špenátu. Jsme ji krmili na střídačku s MM oba, byla to sranda jak otvírala pusu, jsme jí nestačili dávat ... pak jsme byli v Hrušce nakoupit a ve 14,30 už doma usnula, zpocená chudina, venku je jak v prádelně ... já piju černý pivko, malá bude pít až večer , tak to ze mě vyjde ...
3. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek