• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Holky Matysek mi nechce vubec pit vodu, ani caj. ani z flasky, ani z toho nekapajiciho hrnicku, to neumi, tak mu to strikam strikackou. jak to resite vy? musi pit je dusno silene. snazim se do nej dostat aspon neco.
Nechala jsem ho ja blbka v kocarku na chvilicku a slunicko se otocilo tak ma cervene nozky, bozinku muj, snad ho to nebude palet a bolet, namazala jsem pantenolem, co ted? :unamused:
3. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
Nakukuju zase u našich, R. dneska ten book nestihne koupit :cry:
Jsem zase chytřejší o další poznatek =kalich :grinning: Já ho snad teda 5let nebudu potřebovat, mám zavedenou Mirenu :wink: Díky Sami za odkaz. :slight_smile:
Dedul, Sami, Janka se buď nadzvedává na rukách, nebo zvedá dupenu. Neumí to prozatím skloubit do hromady, aby se posunula :sweat_smile:
Bartalko, zdarec mamino, teda Šimonko je kus chlapa :dizzy_face: A šikovníček. Přeju děckám brzké uzdravení, vy asi s těma bacilama bojujete furt jak my :confounded:
Petruš, včera jsem ještě zkoukla video Jaydiho jak si šmáruje po čtyrech, no, fakt bombovní, bych tomu snad nevěřila, kdybych neviděla :grinning: :wink: Jo a bacha na tu dracenu, byla jsem informovaná teĎ o víkendu, že je jedovatá :unamused: Mám doma na zemi též 2 velké kusy :frowning2:
Novi, užíj si stretko :dizzy_face:
Kájce a Tobískovi posílám gratulation k 1.perličkám :slight_smile:
Matyáškovi a Soničce přeju za pospichalky vše nej k 7M :dizzy_face:
A u Samičků budou kočičí přírustky :grinning: :wink:
Puzzi, takže noc dobrá, vy se jenom a jenom lepšíte :wink:
Marti, ty jsi pilná jako včelička :slight_smile:Bych též potřebovala nějaký přísun energie.

Janka dneska zase baštila mrkfu, úplně nádherně. :dizzy_face: Holky, ona mi kadila naposledy minulou sobotu, není to divné? :confused: Teda vždy kadí až po několika dnech, ale týden se mi zdá už dlouho. Načůráno má furt, to je v poho.
3. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, já to řeším ceckem, nepomůžu ti. :unamused: Ale pokud si Maty cucne ze stříkačky, tak bych mu taky asi takhle dávala napít. Aspoň něco v tom hycu. :wink:
3. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popsi nam pomaha na kajdeni ta kase na zdrave zazivani, Maty kaka v pruemru jednou denne.
Hm s tou stirkackou ja mu to tam strikam, netaha sam, je liny cokoliv. :wink:
3. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podle dr., s kterým jsme mluvili před půl hodinou, by mohl být Kubíček už v úterý na normálním pokoji. :dizzy_face: Tak jsem moc ráda. Už vymýšlíme, jak to zařídit, abych tam mohla být s ním. Jinak už má vyndanou první hadičku - cévku na čůrání. A vypadá zas líp, je jak broskvička. A potom, když to půjde dobře a všechno bude v pořádku, tak takových 7 dní a půjde domů.

Vím, že vůbec nekoukám na Vaše problémy a jsem dost sobecká, moc se omlouvám ....................... :frowning2: ale fakt mám v hlavě jen Kubíka a Aničku.
3. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, doufám, že se Jaňuli s příkrmama trochu zvýši frekvence kajdošení. Budu se muset zeptat dr., jestli je to normální. :unamused:

Loučím se, jedeme domů. Richardovi se prý dneska podařilo doma připojit na net, ale jelo to jak zpomalený film. PRostě havárka totálka. :angry: Tak snad už budem brzy normálně fachčit. páček mamky a mimuška :astonished: Jaké mimuška? To už máme pěkné macíčky :dizzy_face:
3. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jsem ráda za tebe, ani netušíš jak :dizzy_face: Nelam si hlavu nějakým sobectvím, jsme tu od toho abysme se podržely a až bude všechno dobře, tak se zase budeme chichotat a řehonit a probírat blbosti :wink:
3. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huž jsme doma, Janka už chrupká. Riška čučí na bednu, měl před chvilou držkopád z postele :confounded: Dal si facku o podlahu :pensive:
Jdu něco pouklízet, okupkat Rišulu a R.seká trávu křovinořezem, tak mu asi půjdu hrabat. To je páteční večer, ty vojcle, romantika s hráběma :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi :slight_smile: ty srandistko, zada kotata, nic nebude! nesmi :slight_smile:

ja jsem si sla k Domimu lehnout odpoledne, venku zas cigosi na sebe rvali, troubily auta, uz me to tu se.e..sakra, v lete nahovno...jaxou otevrena okna. Probudil se, ale zase zabral, ja si cetla Maminku a paxem usla,kdyz on se probudil...Maminku mi ozuzlal fest a rozcupoval. :confounded: a bouchl me sterkatkem do hlavy :slight_smile:. Jsem hotova, to vedro, fffuj, humac.
jeste pase a pujde se vyradit do vany a spat..snad bude spat dobre.

Moni to neres, ted mysli na Kubika a posilej mu energii.Hlavne, ze jsou dobre zpravy!
weli snad se Matysek moc nespalil, panthenol pomuze.a vodu aspon strikackou, kdyz jinak nechce...
3. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jdu se na vás podívat, občas čtu jak se máte :slight_smile:)

momou...četla jsem o Kubíkovi a držím palečky ať je co nejdřív fit, ale je to šikula a zvládá to hezky :slight_smile:

my se máme celkem fajn, jedeme pěkně v příkrmech, páč už nekojím, mlíčko sláblo a tak jsem kojila jen dopolko a najednou si Tomík nevzal ani to, hmm :unamused: V 5 měsících měl 68cm a 6600g a už má jeden zoubek a druhý se mu začíná prořezávat, ani si toho nevšiml šikula :dizzy_face:
3. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou drzim stale palecky, ale je fajn ze uz je Kubikovi lepe :wink:
Sami jj uz jsem Matyho namazala pantenolem a je to lepsi, je uz hnedy jako ciganek :slight_smile: krasne.
Uz spinka, dneska se zase konala kase lzickou, jinak mi ji proste nechce, ale uz jsem si zvykla.

Jumik existuje nejaka takova zdrava kase i nemlecna? :wink:

Jaji ahoj , jak se mate? Tomik je sikulka, a uz zoubky? a co uz umi? a ma peknou vahu
3. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak navsteva odesla, Jaydi vykoupanej, po kasi a tedka s nim sel Ray nahoru dat mu jeste mliko. Nespinkal od pul 3 odpoledne, tak snad to dneska zalomi brzy :wink: Akorat je desne vedro, tak nevim nevim.

Ahoj Jaji, super, ze Tomik ani o zoubkach nevedel. Ten nas to dava docela hlasite najevo :angry: Jinak je moc krasnej Tomasek Hezky roste :wink:

Weli neboj s tim pitim. Aspon pres tu strikacku ze to jde. Kamoska ma skoro jednoleteho kluka a ten ji taky nechce vubec pit. Tak mu to strika strikackou. Tedka mu koupila takovy hrnicek s brckem zabudovanym, tak ho to zacalo bavit pit pres to. Ale stejne sam moc neda.
3. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli,..no obrací se ze zad na břicho, ale to už asi 2 měsíce, teď už to piluje i zpět, takže nemusím obracet já :grinning: nejradši by se plazil ale jaksi neumí použít ruce :grinning: jinak je to děsnej rarach :grinning: A co u vás nového? Koukala jsem že se scházíte s Majdou :slight_smile:

petronuska...nooo já náhodou objevila v sobotu prasklinku a v pondělí byl prořízlej a dneska manža objevila druhej :grinning:
3. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronus to mam taky s tim brckem, ale to je jeste na matyho moc slozite :wink:
Jaji jj schazime, snazime se jak se da. teda obcas :wink:
Jinak maty umi se vzpirat na rukach, zvedat zadek ale pritom reje hlavou takze oboji zkloubit mu fakt nejde a toci se dokola jak hodinova rucicka :slight_smile: jsou to nase sikulky :wink:

jsem dneska utahana jak cert, z toho celodenniho hlidani. kdy MM boural a ja utisovala a zabavovala rvouna.
Jdu k tv zatim papa
3. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni...jo jo to ten náš dělá taky, kolem dokola a tím se vlastně dostane kam chce, je to legrace :grinning:
3. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji jsou to cisla neskutecne, ale je s nima sranda. Ja bych ho nedala. No ale kdyz mu utece nejaka hracka dal tak ryje hlavou a zadek vyspuleny a rozciluje se protoze ji ne a ne dostat mrchu jednu :grinning:

Tak se mejte krasne Jaji a nekdy zase prijdi nakouknout ju, :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli....jo jo nakouknu :slight_smile:) :wink:
3. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky naznate nekdo nejake slusne ubytovani kolem lednicko valtickeho arealu? my pojedeme v zari na jizni moravu za rodinou pro visnovku a chceme to zkloubit treba s vikendem v lednici, ale kde se ubytovat? nasla jsem silene drahe hotely :frowning2:
3. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Markétke, Soničke a Matymu prajem všetko najlepšie k 7 mesiacom. :slight_smile:
Kajke a Tobíkovi gratulujem k zúbku. :slight_smile:
Momou som rada, že už je to s Kubíkom lepšie a venuj sa Aničke a Kubkovi, nemaj žiadne výčitky, že nereaguješ na príspevky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bartalka ahoj, Šimonko je krásnučký a vám tie choroby nedajú pokoj. :unamused:
Jajinka ahoj, Tomáško je šikovný. :slight_smile:
Novi už si stretko. :slight_smile:
Pospi Janka je šikovná v papaní. :slight_smile:
My sa máme dobre, len je dosť horúco, ale MM kúpil bazén, tak ho budú zajtra s Kubkom nafukovať. :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvu vás všechny na návštěvu - máme uklizeno :grinning:
Odpo jsme Honzíkovi napustili bazének, byl tam dvakrát asi 10 minut, ne že by byl úplně v extázi, ale líbilo se :slight_smile: Jednou i se sousedem, ten už tam trochu lezl, byla to sranda.
Pak jsem jela sousedku kvečeru doprovodit, Honzík vypadal dáchuchtivě, tak půlhodina v kočáru v půl pátý fajn. Dole ve vsi hroznej slejvák, Honzík pohoda pod pláštěnkou spal, ale já přijela domů totál mokrá :sweat_smile:
Dedul, úspěch jablko s mrkví, tak postupně ubírej jablka a za chvíli máš Maxíka vycvičenýho i na mrkev :wink:
Sami, kocour pod zákonem? Tý brďo, to jako fakt je takovej zákon?
Weli, Honzík taky čaj skoro nepije, ale nějak se tím netrápím, zkouším mu ho dávat, ale nic moc. Myslim, že kdyby fakt měli velkou žízeň, že si trochu daj? Snad mají dost tekutin i z mlíka a příkrmů. Taky zkusím koupit ten hrneček.
Pospi, to se Janka snad brzo zkadí až za ušima, snad! Podle mě je to občas ok, i když Honzíkovi se to ještě nestalo, ten max. jeden den bez kadění.
Momou, dobré zprávy, tak budeš brzo s Kubíkem :slight_smile:
Pospi, jak se ti hrabalo? :grinning:
Sami, to je sranda, úplně to vidim, jak spíš a DOmi tě mlátí po hlavě :grinning: Nemáš strach, že spadne z postele nebo máš postel u zdi?
Čau Jaji, tak to vypadá, že se máte fajn :slight_smile: Koukla jsem na fotky, Tomík je fešák :slight_smile: S těma zubama to je sen takhle bezbolestně :wink:
Točení dokola je srandovní, někdy jedou jak fretky, co? Haha, Weli, přesně s tou hračkou daleko, letadluje, otáčí se a nic a nic :grinning:
Miruss, tak si užijte bazén, je to fakt super v tom horku!
3. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, já malou nakojím a hotovo ... ale dnes jsem ji učila na čaj ve flašce ... za týden jedem a tak aspoň aby ten čaj trochu vypila, v autě bude na padnutí, děti hrozně rychle dehydrují, ať se jí cestou něco nepodělá ... hra s flaškou pokračuje, hraje si s ní, kouše jí, pál loků dala, tak jsem spokojená ...

Moni, my tě chápeme, máš teď svých starostí dost, tak není čas řešit ostatní maminy ....
3. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky,

dekuji za nazor na golfky. Ja dneska litala s MM po kocarech. Chci totiz jeste novej sportak. No jsem z toho zase akorat na nervy. Penez to stoji a 95% je jich pro panenky.

Dneska doslo hopsadlo, tak mala byla unesena. Myslim, ze i ji staci byt tam 10min. Ji se halvne libili ty hracky okolo. :slight_smile:

Bartalko, tak konecne nekdo predbehl NIkolku? :slight_smile: jen teda koukam, ze my mame doma pecivalka, ktereho jsem omlouvala, ze presunout takovou tihu da vic prace, ale ted koukam, ze v tom to neni :slight_smile:

Talls chicco jsem tam ted videla na netu v akci za 3tis.. a gratulka k prvnimu zoubku :slight_smile:

Co se tyka piti, tak nika z flasky vodu ani omylem, ale z hrnicku ji to bavi a za den si myslim da kolem te 80ml.

Samozrejme taky posilam gratulace Sonicce a Matymu :slight_smile:

Jo a Puzzi kdyz mas uklizono tak te zvu na uklid k nam :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dneska jsme byli celý den u našich na zahrádce a byla to fakt paráda :dizzy_face:

Moc děkujeme za gratulace a přejeme spoluzrozenci Matymu vše nej..ani se nenadějeme a budou ti dva naši raraši sfoukávat první svíčku co!

WEL - to není zdravá kaše..to je odrůda rýže a jmenuje se to mléčná rýže (německy - což neumim napsat ale rozumim :wink: - jako spousta věcí v DM) a s mlékem to má společné jen to že je to právě odrůda vhodná na dělání kaší atd a ty se dělaj z mléka, v návodu je, že pokud se tato kulatozrnná rýže vaří 45min tak se zcela rozpadne a udělá kaši, ale jak jsem psala stačí ji dopředu namočit a pak už se tak dlouho vařit nemusí a já ji pak přepasírovala v cedníku a výsledek byl dokonalý :wink: jemná hustá kaše...

MO - moc na vás myslím držte se a doufám, že se i Aničce bude líp..musí to být pro ni strašný šok že je bráška pryč a rodiče v takovém stresu :frowning2:

Bartal - jééé zdravím kluk je koukám jak buk :dizzy_face: a přeju ať jsou děti brzo zdravé....

A vééélikáá gratulka k prvním zoubkům!!!

Soninka pije vodu z hrníčku taky moc pěkně děsně ji to baví a je to přesně dle jejího JÁ SAMA....druhou lžičku ji do ruky dávám..poslední dny i tu první s příkrmem a jen se snažím jí nějak korigovat aby alespoň něco skončilo v puse, ale dokážete si představit že když si strká lžičku s příkrmem do pusy sama tak toho opravdu moc nesní :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska táta pozoroval jak svačí a docela se bavil, křupky futrovala jedna báseň ale frutapuru prskala..zkouším to tak že ji dám křupku a když otevře pusu na křupku tak šup lžičku s ovocem..ale to dítě není blbé že..takže prská o sto šest :pensive: šermuje rukama odvrací se..no a nutit ji fakt nemá cenu to by se vše jen zhoršilo...
3. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi s tím čajem budu muset taky nějak přitvrdit, je fakt, že v těch horkách by pít měly (pokud nejsou kojený - to si cucnou a je to). Zkusím ho nabízet častěji, pokaždý vypije sice malinko, ale...
Nikule, tak to je super, že má hopsadlo úspěch :slight_smile: Dík za pozvání na úklid, ale asi mi to nevyjde :grinning:
Jumi, to je zajímavý s tou mléčnou rýží :confused: :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé právě jsem zjistila že můj nemocný a vlastně spíš umírající PC se nechá krmit fotkama z mobilu - jéé tak vám Soninku budu fotit mobilem a zatím jsem přidala pár fotek co v něm mám..měla jsem v albu poslední fotky ze 4.měsíců..no jsme ostudy :zipper_mouth:

Tak jedna "narozeninová" a všiměte si sladění šatek a plínkové výbavy :wink:
3. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cervena karkulka je krasna! Holky vim, ze se nema srovnavat, ale nejak me prijde, ze jsme pozadu... hodne vas uz je na kolinkach a my ani nespulime zadek. Spulila tak 1,5mesice dozadu a pak se na to vyprdla a snaha o veliky lezeni neni...
3. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jen v rychlosti, nějak nestíhám...večer jsme byli s MM i s kočárem (neboli Tobíkem) na zahrádce, dali si 3 pivka (já) 4 manža...a já jsem totál nametená... :wink: , taky jsme si dali tatarák, tak snad nebudeme mít nějaký škrkavky, nebo co... :astonished:
Momou, prosim tě, jasně, že je důležitý, co Kubík, to je pochopitelný. Moc držím palce, aby byl do týdne doma, neboj on si to ani nebude pamatovat, že někde byl....
Jumík , teda Soňulka už krásně hačá na nožkách ...to u nás zatím nehro...
Nikule....fakt nemá cenu srovnávat, neboj, Nikča to pak všechno dožene...hele já byla lenoch taky a nakonec jsem se i chodit naučila :grinning: :grinning: :grinning:
Sami, zítra si jedu pro postýlku, díky za tip...bylo to rychlý , věřila jsem vašemu dobrému výběru :sunglasses:

Niku, jestli chceš fakt prostornej sporťák, tak nejširší a relativně dost dlouhý jsou fakt janečka, nic širšího není...takže Nomad nebo Slalom...ty mají v nejširším bodě snad 45 cm!!!

Lidičky, dobrou...jdem chrnět...
3. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik- hele fakt na to kašli já byla takhle úplně vystreslá když už se tady všichni překulovali na bříško a Soňule nic..už jsem i doma furt mlela, že budem muset cvičit a kdesi cosi..ale oni to pak udělaj najednou ze dne na den a ještě mají na to být na všech 4 čas, tak se nestresuj podle chytré knížky je další mezník vývoje 9.měsíc pokud by nepérovala na kolínkách pak, tak by to byl problém ale do té doby to neřešit :wink: a pokud ji chceš nějak pomoct tak v baby gymnastice je že se maj posilovat ručičky, takže když si hraje na bříšku tak si ji dej přes nohy takže bude ti na nich ležet a rukama jako dělat trakař a tak si hrát :wink: ale je to myslim zbytečný a Nikča se vytrénuje časem sama...
3. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas hruza, malej vytuhnul az ted. A to je 22:15 skoro. Spinkal chvilku a pak se probudil s revem a neslo ho zase uspat. Tak jsem ho mela v posteli, coz se mu libilo, tak zase se vsude pritahoval a lozil a pod :angry: . Kdyz jsem ho polozila, tak rev :angry: Kurna takove vecery a noci me teda ale absolutne nebavi :angry:
To bude noc! :frowning2: Jeste ze je zitra sobota a budeme na nej oba dva.

Docetla jsem, ale moc mi toho v hlave neutkvelo.
Puzzi my na navstevu tentokrat nedojedem, tak se nezlob :wink: :grinning:
Jumi krasne fotky, hlavne ta posledni :dizzy_face:
Nikul neboj, Nikolka urcite pozadu neni. Prijde den a vsem nam to tu nanda :wink:
3. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja myslim, ze ma ruce silny dost, protoze pase rekla bych vic v te druhe poloze, kdy ma ruce natazeny..

Ja vim, ze se srovnavat nema, ale ono se to moc neda. Jako ale rozhodne kvuli tomu nehodlam stresovat. Si rikam, ze si musim uzivat to relativne klidne obdobi, kdy me jeste neutece :slight_smile:

Holky dobrou.. :slight_smile:
3. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek