• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky, Ríša ráno vstával zase v půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a usnul potom až v 8... do Olympie jsme nakonec se sousedkou jeli až v 10,15, protože Ríša spinkal (a já s ním :slight_smile: ) do 9,45 :slight_smile: K obídku snědl 40ml mrkvičky a už mu celkem chutnala, zítra mu zkusím ohřát půlku skleničky :slight_smile: Večer jsem uvařila čajík a před spaním mu ho zkusila dát z flašky, kupodivu za chvilku začal pít, ale moc ho nevypil a když se pak vzbudil po hodině, tak jsem mu ho zkusila dát místo koja a vypil 40ml :dizzy_face: Asi měl žížu, tak vzal avenťáckou flašku na milost :sweat_smile:

Momou, to je dobře, že máš dobrý zprávy o Kubíkovi a snad i Anička bude lepší, asi jí je taky smutno... s tím nereagováním se netrap, teď máš v hlavě něco jinýho...
Autosedačka na míru byla dobrá :slight_smile:
Puzzi, ty noci máte fakt čím dál lepší :slight_smile: a teplý odpolko jste si koukám pěkně užili :wink:
Sami, zákon na kočky mě teda překvapil :confused: snad si to kočky neužily až do konce...
Soňuli a Maty vše nej k 7M... :slight_smile: a Nikolce taky, včera jsem na ní nějak zapomněla :pensive:
Tobíkovi a Káje gratulka k prvnímu zoubku, u nás zatím nic...
Bartalko, Šimonko je moc pěknej a teda kus chlapa :slight_smile: Ať se ti všichni doma brzo uzdraví.
Ríša zatím taky ani náznak, že by chtěl na 4... ale točí se okolo svý osy taky - teda ne moc rychle a na hračky se snaží dosáhnout a při tom plácá rukou :slight_smile:
Jo a co se mi líbí, když ho přebaluju, tak za hlavou na přebalováku u zdi má 2 chrastítka a 3 malý plyšáčky... on už ví, že tam jsou a vždycky se přetočí na bok, zakloní se, chvilku vybírá a pak si jedno z toho vezme a hraje s ním :slight_smile: se vždycky musím smát, je to hrozně pěkný :dizzy_face:
Pospi, s kaděním nevím, Ríša kadí 3x denně... není to třeba tou mrkvičkou? S noťasem blbý, snad bude brzo.
Weli, to je zvláštní, že Maty mlíko z flašky pije a čaj nebo vodu nechce... asi to zkoušej dál a jinak mu dávej tou stříkačkou...
Jaji čus, Tomík je šikovnej a pěknej chlapík :slight_smile:
Miruss, užijte si zítra bazén :wink:
A už nevím :wink:
Uff, ještě, že jsem si to před odesláním zkopčila, bo mě to samo odhlásilo... to by mě klepla pepka :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - no tak to je fakt jen otázka času kdy na to příjde :wink:
3. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, ty jo, tatarák ten jsem měla snad naposledy před 3 lety na naší svadbě :slight_smile: My si teď dáváme s MM vajno, tak budu asi taky trochu nametená, už to docela cítím :sweat_smile:
Jinak jak dávali dneska Trosečníka, tak to je naše srdeční záležitost, ta úvodní hudba nám hrála na svadbě při obřadu :dizzy_face:
Jumi, ty fotky jsou pěkný, hlavně červený karkulce to sluší :slight_smile:
Petruš, aha, no tak to je mazec, to JDho usínání... :unamused: přeju, aby byla noc lepší...
3. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tu asi nikdo není, tak já pomažu do pelechu, možná bude nějaký to důchodcování... :wink:
Petis, mmch já jsem taky nějak utlumená co se týče keksu... snad až přestaneme kojit to bude zase jako dřív...
Dobrou všem :slight_smile:
3. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem jeste tady. Jsem koukala na nejakej porad na pc a davam si taky trosku vinka na rozptyleni. U nas duchodcovani probehlo vcera a dneska pro zmenu prisla zase mrcha :sunglasses: Ale pridavam se do klubu utlumenych v seksu :wink:

No nic, jdu si nachystat lahve a vodu na noc a pujdu taky do postele. Jeste se chci na neco podivat na netu, tak uvidim, kdy zase usnu. Kez by Jaydik spinkal az do rana :pensive:
4. črc 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Petruš, čau :slight_smile: Já jdu teprve teďka spát, jsem se ještě zasekla u tv :slight_smile: Tak jsi taky utlumená, jo? Hmmm a já jsem myslela, že je to kvůli kojení... tak asi ne, když ty vlastně nekojíš... no snad se to časem zlepší :unamused:
Ještě jsem po sobě četla příspěvek a teda fuj, mělo tam být samozřejmě svaTbě... :sweat_smile:

Tak a už to taky balím, pa
4. črc 2009 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, taxem tu, meli jsme sparku důchodců :slight_smile:, ja taky utlum, myslim, ze azprijde MS bude to lepsi ( to včera nechá nebyla, asi ovulka), zatim teda nevstupuji do klubu :slight_smile:

Petrus sakra to chapu takove uspavani naprd... Ja si dnes taky uzila přes den uspavani, zas v posteli pasl a potil se jak kun...

Nikule neboj my taky neperujem, nespulime, ale jako cca metr sem a tam se dostane tím ruckovanim, taky jsem rada ze mi ještě neutika :slight_smile:, to prijde, casu dost! Hm kocary, věčně tema.... Ta baba se na me asi fakt vykvakla, pockam do pondělí a paxe vyrazim na hodnocení

S kocarem teda nevim, uz inzeruji ten svuj na mm tak uvidim, zas fakt nemůžu hromadit, musine se neceho zbavit

Holky s kocourek je to fakt pravda. Mame chov. Stanici a jsou předpisy, ze kocour i kocka mohou az od roka veku!no a musí byt uchovneni vystavou. Takze tak! Kocka by mohla, ale ne s tímto pubertakem :slight_smile:, na togo čeká slečna u meho tatky:slight_smile:, ale az v zime! Takze tak. Snad to jen nacvicovali:slight_smile:, uz jsou separe.

Nějak se mi nechce jit spat, sakris, dam si deci a pujdu. Je fajn chladno, Domi ma jen tricko a plinu a leží na nasi posteli, uz ho pujdu přenést a prikryt.

Dobrou
4. črc 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji jsem si ani nevsimla s tou svadbou :grinning:
Sami to nasere s tim kocarem. Ale hodnoceni napis tak i tak :wink:
4. črc 2009 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamči :slight_smile:
Chtěla jsem vám v klidu napsat a teď slyším, že Riška vbudil taťku i Janku. Tak to budu muset jít tu malou paní tulínu mazlivou nakojit. :slight_smile:
U nás je dneska sluníčkově, plánujeme na odpo grilování se švagrama. Ríšula se už nemůže dočkat :dizzy_face: V noci jsem kojila ve 23h a ve 3h a v 5h. Ráno usnula Janka až v 6h, kecala si v postýlce.
V tom dusnu se prťata fakt strašně potí, a nejen oni. Janka je furt durch a to jí oblíkám body s krátkým rukávem. :unamused:
4. črc 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zas trochu horší noc, možná je to i tím horkem. V jednu Honzík brečel, tak jediná možnost mlíko a pak asi ve tři nához, ve 4 jsem mu vyvětrala a pak spal do půl sedmý.
Jumi, krásný fotky, v tý židličce je Soňulka taková mrňavá :slight_smile: A moc jí to sluší v červeným na čtyřech.
Nikule, jsem s tebou v klubu ani nepérovačů, Honzík max. na měkký posteli zvedne zadek a překulí se na bok. A pase stejně jako Nikča 99% na vzepřených rukou, to už dlouho. Moje máma ho ale umí nějak dobře chytit a dát mu ty nohy na 4, že se zvedne na rukou a fakt klečí, tak prej až budeme v Chorvatsku, tak ho máma vytrénuje, to jsem zvědaf :slight_smile:
Petruš, jaká byla noc? Večer teda hrůza, normálně ho dáváte spát mezi 7-8, že? Takže v 10 hustý.
Hpaji, dobrej úspěch s mrkví a čajem a když už brzo vstáváte, tak aspoň ty dvě hoďky, že pak Ríša spí.
sami, to je zajímavý s těma kočkama, to bych si nemyslela, že to může být takhle předepsaný všechno.
Čau Pospi, tulína mazlivá vtipálková, to je úplně už skoro do atlasu rostlin :grinning:
4. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak noc po pivku byla docela dobrá, chrněli jsme jak dudci...jen teda Tobi se budí už dřív, tak v 6.30 tam začal něco zkoušet, otočky na břicho a tak, pak tam chvíli ležel jak plácora a pak už začal vrnět, ale neva, byla jsem vyspalá...

Sami, teda vy to máte rozdělený s kočičkama...no jo, chovná stanice...to musí být síla je uhlídat, co? Už se někdy stala nehoda???
A s kočárem myslíš, že to teda padlo? Třeba je jen někde pryč a není na netu...no, uvidíš...a kolik stojí nový?

Já ve čtvrtek jela chvíli s kámošky golfáčema (Inglezina Zippy) a teda oproti sporťáku to je děs...člověk si na golfáče asi musí zvyknout...

Včera jsem Tobimu koupila v Tescu pack 5 bodýček a machersky jsem mu vzala 9-12 měs :grinning: ...no, ze 2 důvodů...na léto neva, když to bude trošku větší a např pyžama 6-9 jsou mu už teď tak jako akorát, do 9 m mu určo nebudou...tak jsem radši neriskovala ty bodýčka 6-9, aby je unosil...ale jsou krásný, s monsters - nějaký potvůrky tam jsou :slight_smile: , 5 ks za 220, bezva cena (to je bez slevy, žádnou neměli, ale tato cena mi přijde velíce pěkná i tak)

Pospi, Tobi se mi potí taky, ale jak kdy...hlavně teda pod hlavičkou např v postýlce, nebo když je půl dne v kočáru, tak má pak durch triko...doufám, že ho pak někdy neofoukne...
4. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky.
Jen jsem se prisla rozloucit. Prave jsme vyjeli, hura, kufr auta az po strop, prcek se asi tesi ani nemukne.
Jdu si vas docist nez dojedem na Slovaky, pak uz nefunguji.
Mejte se moc hezky, opatrujte mimišaky i sebe!
4. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, šťastnou cestu přeju a užijte si to tam všichni tři! Těšíme se potom na dojmy a zážitky :wink:
Talls, já myslim, že 9-12 je pro naše nad 8kiláče akorát :slight_smile: Honzík má teď na sobě 12-18, mírně volnější sice, ale :sweat_smile: Ty monsters jsou super, se mi líbí tyhle vzory. Zejtra asi taky zajedu do Tesca. Minulej tejden jsem byla v CA a ukořistila jsem dvoje body s dlouhým, hurá, že by konečně vytáhli ze skladu i dlouhány?
4. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, včera jsem kousek pohrabala, ale šéf rozhodl, že to nemá smysl, že to udělá jinak. Je to na dlouhé vysvětlování, tak ať vás tu nenudím. Nakonec jsme si dali venku vínko a myslela jsem, že bude DS (důchodcovská spářka), ale "dědek" vytuhnul u TV :sweat_smile:

Sami, s tím kočárem by mě to nasralo jak cyp :angry: Baba hromská :rolling_eyes: Ty vojcle, ovulka, včera DS, no aby nebyla za 9 měsíců na světě malá samička :grinning:

Hpaji, Petronuš, hlásím se do klubu utlumených :wink:
4. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, já jsem chytla signál a neaktualizovala a je tu plno příspěvků.

Magdi, přeju příjemnou cestu a pohodovou dovču :wink:

Talls, též se vždycky bojím, aby upocenou Jaňuli neofouklo :unamused: A ta cena je fakt dobrá. :wink:

Jsem teĎ zjistila, že musím koupit co nejdříve plíny. Holky, končím, R. je doma, ráno měl poznámky o bordelu doma, tak se jdu činit. Ale musím taťku pochválit, než jsme se s Riškou vrátili z nákupu, tak uklidil v kuchyni a moc pěkně :dizzy_face:
4. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobré ráno,

Tak Kubík noc prý v pohodě, spinkal celou noc a teplotu nemá vůbec. Anička dnes spala taky dobře, to asi jak jsme byli včera s dědou na houbách, našli plný košík. Ale hříbka jsem našla já, páč oni kolem jen prošli ......... já nehledala, jen jsem něco málo fotila a pořád myslela na Kubíka.
4. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, krásná zprávička, teď už bude určitě dobře :dizzy_face: Kubíčkovi posíláme pohlazení a ať mu to v nemocnici co nejrychleji uteče a může být s vámi brzy doma. :slight_smile: Věřím, že jsi v myšlenkách pořád s ním.....
4. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

zatím nestíhám dočíst, budeme vyrážet k našim, ale Majdě přeju krásnou a pohodovou dovolenou a moc si ji užijte !!!
4. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim z postele než se vyhrabu, jsem polomrtvocich

Mm dosel za nami v 3.30, ale nějak neopatrne otevrel takze s sebou Domi skubnul a ja ho zrovna chtela prensset do postylky a mm zacal mírně rezat takze jsem nemohla usnout :frowning2:... A venku zaclo uz trochu ptáci... Sakra, taxem sla do obyvaku, ale ani po hodine jsem neusla taxem sla zpet (4.30). Jenze v 5.30 svetlo, ložnice zalita sluncem, Domi vyspanej mezi nama, hral si, pasl, kecal. Ja mela hlad jak vlk, taxem sis nim hrala a trvalo 2h než zas usnul!(7.30). Mm furt tvrde spal. No a paxem teda ještě umrela total ale za necelou hodinu Domi fnukal uz vyspanej... Ja total ko vyslovila praní, jestli by si ho vyspanej mm nevzal do obvyvaku. Tak vzal ale za 30 min Domi breci a vzreka se na zemi tak tam letime a mm si píše na booku. Jako moje nervy.. Před chvilku zas takze radsi vstavam. Budu kaput

Megn uzijte si dovcuuu
4. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mou dobre zprávy, super

Pospi DS super zkratka, budem pouzivat at smiraci neví :slight_smile:
jdu vstat
4. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to je děsný ti chlapi fakt. .. .já se z té mojí krizovky ztěžka hrabu, snad bude líp ... jdu vařit
Markétka dneska dobrý ... jedla v 1,30 a pak až v 5, ale vstávaly jsme v 6,40.
Pavli, Trosečníka miluju, ale včera nám neplánovaně došla návštěva, tak se malá zdržela s koupáním, a tak jsem zase nic neviděla. ... mě to dost mrzí, už jsem dlouho nic v televizi neviděla.
Simčo, Markétka se tady hrozně potí, včera dopoledne spala 2,5 hodiny na mojí peřině v ložnici, ani jsem ji nezakrývala, a měla pod hlavičkou mokrý flek, a když jsem jela ve středu s kamarádkou k mojí mamce, tak za 10 min cesty v autě měla uplně durch záda a to měla jen body s krátkým ... jsem ji musela přeslíknout ... učím Markétku pít čaj z flašky, má to zatím jako zábavu, ale přece jen do ní pár kapek dostanu ... za týden máme jet na to Slovensko, posledně cestou na sraz byla hrozně přehřátá, tak bych tu cestu ráda přežila bez úhony ...
4. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, s tím bordelem doma ... asi máme doma podobný exponát, jsme o tom měli včera řeč ... teda MM měl blbý poznámky, tak jsem na to řekla jednu větu a bylo domluveno
4. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Majdi stastnou cestu a uzijte si dovcu...

Paji, takze caj misto mlicka funguje? :slight_smile: zkusim :slight_smile:

Talls tatarak zavidim... hned jak dokojim, tak na nej dem...

co se tyka sexu, tak taky utlum. i kdyz si nemyslim Sami, ze se to MS zlepsi. Nebo spis u me to tak bylo. :slight_smile: je to spis unava a taky moc sexy na me nepusobi mimco vedle v postylce, ktere se pri vetsim hluku probudi... :wink:

Pospi uzij si grilovacku. My dnes jdem na obidek, nechce se me varit, tak si udelame vylet :slight_smile:

A valim uklizet. Vsem peknou sobotu :slight_smile:
4. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
se omluvuji, kdyz pisu z mobjulu, je to jak by psal hotentot, chyby, jina slova,ale vy to chapete
jako jsme MM rekla, ze kdyby mel kojit on, taxme davno na Sunaru, pac on neslysi vubec nic a kdyz do nej v noci sprtnu, ze chraposi, tak je nastvanej (rika, ze o tom nevi, je proste rozmrzely ze spano). sakra. Co s nima, s řezáčema? zavidim ve stredoveku nebo kdy to bylo, ty oddeleney loznice :grinning: . Ona se vyspali a kdyz chteli DS, sesli se. pohoda, ja bych to brala :sweat_smile: :sweat_smile:

Domi se poti neskutecne! prave spinka jen v pline na ansi posteli a otevrene okno dokoran

tchani nas zvou na hribkovou omacku, rano zas nasli plny kos!
tak zatim pa, krasnou nedeli
4. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ty bodycka mam taky s tema monsters :grinning: jsou s kratkym rukavem i bez rukavu :slight_smile: Ale teda jsou tu levnejsi :wink:
Magdi uzijte si moc dovcu a Hanysek at je hodne miminko :slight_smile: Mejte se krasne!
Pospi TM dobry s kuchyni :wink:
MOni dobre zpravy o Kubikovi :slight_smile:
Sami teda noc nic moc :frowning2: A to rano nase.e :angry:
Nikule prijemnej den na vychazce.
4. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas noc des, jsem taky ko.
Jaydik desnej plac v jednu, pak v pul 3 a to uz jsme si ho vzali k sobe do postele. Porad pobrekaval i ze spani. Potom zase plac kolem pul 5, tak jsem mu pak dala mliko, vypil a usnul do pul 7. Po 8 jsem mu dala zase mliko, tak zase usnul at do 9:45 u sebe v pokojicku, tak jsme se aspon trosku dospali. Tedka je s Rayem pryc, vzal ho na chvili ke kamosovi, co maji 4 deti. Chtela jsem nejdriv spat, ale ted uz se mi nechce. Tak budu jen relaxovat u pc :sunglasses:
4. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska nasi jeli k babicce do Bzence (na Jizni Moravu). Budou slavit narozeniny. Mamka moje ma zitra a jeji bracha taky. Ten teda slavi 50ku, tak bude velka parba ve sklipku. Hned bych jela taky. Budou to mit super.

U nas je teda nejak skarede, ale docela vedro. Akorat potrebuju uz konecne zacit uklizet. O tom porad melu, ale kde nic tu nic :angry:
4. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo, mě bolí hlava, ani dva Ibalginy nezabraly :-/
Pospi, mě to taky napadlo se Sami, ovulka + DS = nákup růžovek, páč za 9 měsíců se budou hodit :grinning:
Pospi, máš taky dobrýho M, že uklidí sám od sebe a hezky :wink:
Momou, dobré zprávy :slight_smile:
Sami, chrápání je fakt hrozný, MM chrápe naštěstí jen někdy. Je to dilema, já bych i mohla jít spát jinam, ale zas se mi blbě spí samotný, tak radši do něj kopu a píchám a lochtám a okřikuju :sweat_smile:
Sami, to je někdy i u nás, že MM vstane s Honzíkem, ale ten mu tady pořád nespokojeně povykuje, že z toho spaní nic nemám. Ale lepší se to, to spíš když byl Honzík malinkej, tak to bylo bez šance se v klidu dospat.
Holky, Honzík je hroznej dudlofyl. krmím ho v židličce, dudlík leží před ním na stolečku. Jí, jí, najednou zmerčí dudlík, zapomene, že jí, šmátrá po dudlíku, šup s ním do pusy. Pak vidí lžičku, tak přemýšlí, nakonec ten dudlík vyplivne a jíme dál. Nebo mu ho seberu, páč mě nebaví čekat :grinning: A občas takhle šmátrá i po flašce s čajem, ale když ochutná, tak nechce.
Marti, cos řekla za větu TM, když měl kecy na bordel? "Jdi do..."? :grinning:
Honzík se nepotí nebo jen minimálně.
Petruš, tak to fakt noc děs, nejdřív nemůže usnout a pak tohle, achjo...
4. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý nemám čas uklidit, navarit atd. .... tak jsem mu řekla, že nemám čas, protože se celej den flákám, je to přece všude vidět ... už to nekomentuju. Jeden měsíc at jsou celý dny doma a já budu jen chodit kontrolovat a budu mít kecy, jsem zvědavá, jak dkouho ho to bude bavit :grinning: no, ale už je klid :grinning:
4. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to zase jo, R.má někdy pindy, ale klidně se chopí práce a ukáže mi, jak se to dělá. Já ho pak strašně chválím.... :grinning: V zimě jsem se kolikrát ráno vzbudila, on už byl dávno s Riškou dole a uklidil kuchyň. To se pak jinak vstává. Teď přes sezonu nemá čas, je rád, že doma trochu spočne, tak po němu nemůžu chtít, aby uklízel, ale svoje hadry si uklidit musí, to jo. :wink:

puzzi, však Janička je taková květinka z herbáře. :slight_smile: Však počkej, Ivi, jak se bude Janča Samča ošívat, že oni určo při včerejší DS nepočali :grinning: :wink: A hlava furt bolí, jo? Fialový hnus, bolest hlavy, člověka nic nebaví :unamused:

Švagrovi se spolu zhádali, tak psali SMS, že nepřijedou. Riška je z toho mrzout, těšil se na holky. R. zavolal svému bratranci, jestli nechcou přijet, když už mám naložené to maso...

Petronuš, se ti asi zasteskne, když víš, že se doma u vašich v ČR něco děje a ty jsi daleko, co? :pensive:

Nikul, dobrou chuť, vlastně už asi dobrou po chuti, že? :grinning:

Janka dneska něco málo vykajdošila, konzistence nebyla úplně tekutá, našla jsem tam můj vlas a asi 3 kousky mrkve :confused: :sweat_smile: Proběhla pitva, víte? :grinning: Já jsem teĎ s tou stoličkou plašoň, po té Kubíkové události :frowning2:
4. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek