• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Majdi ja myslim ze mas narok nejvetsi, ale ja bych te v tom nenechala :grinning:
vis jak jsem to myslela mas cernou kstici na hlave tak proto vrano :grinning: nic ve zlym
Jinak u nas doma stridave oblacno, je to des bes no uz mi nekdy hrabe z toho MM :slight_smile:
Honzik dostaval kasi lzickou? maty ma dneska na obed mrkvicku uz se tesim , v te zidlicce vypada tak rozumne. :wink:
Majdi co robis dnes? :slight_smile: ne ze bych se chtela vetrit, ale treba bych prijela, nebo nepujdem treba do zoa? :grinning:
5. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi takže si mladej zvykl už úplně na Manducu? Co ta jeho rýmenka? Očička jsem četla, načež jsem ráda, že je relativně dobré.
Co sis objednala za tolika penízků? Něco na sebe aj, nebo jen na mrňata?
5. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Tady je spíš pod mrakem a sluníčko je nad mrakama.
5. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafko dievcence. tak my noc ako u andy. vstavali sme 6.30 a estze furt nespi. ale pekne sa hrala a nechala ma povysavat a vytriet. ale este som nemala ranajky :fearful: .
idem na to. tak zatial.......
5. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, takovou noc s vykládáním a smíchem jsme už taky před časem měli. Docela mě to vyděsilo, jako že neusne atd. Ale taky jsme uhladili ....

Andy, ta Máli ti dává teda ... snad bude líp!

Sami, snad se stavb rozjede. Nám stavěli taky na klíč, i když to bylo rychle, byly stejně problémy, některý věci udělali jinak než to mělo být (bydlíme v zástavbě, stavělo se takle víc domků), naše byly poslední, ňák nebyli lidi. ... a pokud tam máte problémy s podložím, tak potěš! Můj nemá čas stavět svépomocí, tak stavěli jen mí bráši, tam to jinak nešlo a měli na to čas. Můj není věčně doma, to bychom nebydleli nikdy. Jeho bráchovi teď staví stejná firma, jako ten náš dům.

Moni, ty jsi bráchovi zaplatila takový dárek!!§ To si dobrá! TAk ať se mu seskok líbí a dobře to oslavte! ... ta smutná událost, to je nepříjemný, ale to je život....

Zdravím "tete"
5. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mou neboj se nic, bude pekne i dneska to se vybere teda doufam :wink:
5. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni žebychom něco podnikly jo? Mno aj to by se dalo.. ale mám jen fabku, načež do ní nenarvu podvozek. Kdybych věděla mohla jsem si říct o MM auto. Mi racochejl teď usnul. :slight_smile:
já víííím, že su černá havěť, netřeba připomínat :grinning: Dávala jsem lžičkou kaši.. ty dáváš z flašky? Honzík mi z flašky neumí ani mlíko. Snad se brzy naučí obojí
5. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej hezký den. Taky potřebuji vysát, ale to až se vzbudí mládě.
5. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá půjde za chvíli spinkat, asi něco navařím a pak chvíli sednu. Mám sraz s Martinem ve městě, musím v lékárně vyzvednout toho správnýho komunistu a nakoupit. Tak se nebudu doma moc honit. Zítra je taky den. ... měla bych žehlit ...
5. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: To je Jardův bratr, jsem to napsala blbě :sweat_smile: no zaplatila
5. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi tak tak jsem myslela a co by sis tak predstavovala? nekde tam maximalne ven, pac muj maly terorista maty me moc nenecha, je urvany a je to zdes v poslednyích dnech. maty spinka uz hodku ale kazdou chvili se myslim vzbudi :wink:
Ahoj Marti :wink:
5. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam vybranou sedajdu...miluju oranz a tyrkysovou takovy mame kocarek ...jak se vam libi? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20481484&tab=8
5. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kubula usnul a já jdu psát, co budu potřebovat, abychom na nákupu nic nezapomněli. Ale jak se znám, tak tu nechám ten papír :sweat_smile: :grinning: a nakupovat budu podle očí. Taky musím vymyslet, kdy oslavíme narozky, co má Ančí zítra. páč zítra na to moc nebude nálada a čas. V neděli taky nee a v pondělí je blbost, páč dort bude už dnes. Tak asi dnes "sfoukne" svíčky. Chjo, je toho nějak moc. :unamused:
5. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, to je super, ze krmil TM a pacilo sa im to. Aj si fotila? A dakujem za opytanie, ocka dnes uplne super, vobec neboli zlepene - ocna nam dala super kvapky + mast ( aj ked mal 2 mesiace, tak krasne stiahli zapal, len vtedy mu zostal este ten nepriechodny slzny kanalik), tak som uplne happy, ze to vyzera, ze buduci tyzden uz bude fit, soplik tiez lepsie, aj kd este trochu je. V lekarni mi poradili sterimar s medou, tak teraz striekam ten.
A objednala som si take pareo na plavky ( alebo plazove saty su to asi skor) a nieco dievcatam a vacsinu Lukymu uz na 9-12 mes a 12-18 mes., len uz mi to malo v stredu prist a je piatok a furt nic - odozva na maila ziadnaa ja sa uz neviem dockat.
5. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Sedačka moc pěkná :dizzy_face: Já nevím, zda kupovat Kubovi a nebo bude v sedajdě po Ančí a Anča dostane novou. :sweat_smile:
5. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka: Super, že má oči v pořádku
5. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobiiiiii teda tolik vecicek to je super. Ja next miluju, pravda je drazsi, ale par kousku taky mam.
Mou vsak uvidis, treba kup anicce novou, ona uz to vice oceni ne? :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli ta je naaadherna, aj ja by som taku brala, len ta cena :confounded: , ale asi s tym budem musiet pocitat, ze budeme investovat. Ja mam aj vajco maxi-cosi a je super, tak ju ukazem MM. A uz myslis, ze ju budete potrebvat? Maty mal len 7,2 kg myslim, este ma cas do 9, nie? Ja si teraz uzivam, ze vajco nasadim na podvozok novej kary, je to sikovne k lekarom a na nakupy.
Mou, Anicka bude mat 2 rocky? 6.6. je pekny datum, gratulujeeem :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi nene jeste je cas, ale ja uz koukam a divala jsem se na recenze a doporuceni a vyhrala tato a asi i tato barva uvidim, pokud nesezenu nejakou peknou treba starsi uvidime.
Jj jsou i levnejsi, ale tato je kvalitni, splnuje vse co chci a tak do ni pujdeme, MM souhlasi :slight_smile:
Puzzi vcera jsem se divala na tu tabulku ale nevim jak se dava jako hlavni a do te zuzafinine nejde nic vepisovat? a napsat zuzafi? ja ti do toho nechci mluvit, kdyz tak mi napis proste radikalne NE :grinning:
5. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka: jo jo, budou jí dva roky, to stráááááááášně letí :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni sedačka vypadá dobře, myslím že bude fajn. Zatím nemám tucha jaké plusy a mínusy mají být u autosedačky. Však jsme dohodnuté, ty naštudýruješ a já si pak jen vyslechnu tipa :grinning:
mám čas až okolo té 15 hod? Může být, nebo je to pozdě? Malej chrápe, já teď poklízím, pak musím vysát a skočit do krámu.
Moje mamka je taky 6.6. a synovec taky.. takže zítra jdeme na kinder párty odpoledne. Mamča se mnou půjde zítra na plavčo, takže s ní se taky uvidím.
Momou ANičce přeji vše nej a ať dělá mamince samou radost!
Lobi hm to ses pěkně rozšoupla. Enemže ony ty nákupy se nedaj ukočírovat že? To člověk chytne zápal, jiskru v očích a najednou potřebuje nepotřebné :grinning: hod link co máš por sebe a Lukáška :dizzy_face: Ještě máte rýmečku? Chjo, Honzík taky furt :angry:
Marti dobře pořiď.
5. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi prdlajs ... ja uz jsem nastudyrovala :dizzy_face:
No domluvim se s rostou, ted spi bobinek, je z maleho kaput :slight_smile: tak to s nim proberu, nevim zda ma nejaky plan, nebavili jsme se jeste spolu. a kam bychom zajeli nebo zasli? :wink:
5. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moumou taky se pripojuji ke gratulacim Anicce at je zdrava a porad tak sikovna jako ted :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze tady zacina trapeni od zubu. Weli pokud je u tebe spokojeny a nespokojeny je pouze v kresilku, tak bych si zubama nebyla jista. Nas treba chvilu trapily zuby vcera. Nastesti fakt jenom par hodin a to je schopna me pobrekavat i u me. Nebavi ju ani tradicni blbosti co delame. No a hlavne proste breci tak nejak jinak... Jsem koukala na dasne a uz z boku tam ma bilou tecku, tak snad bude na chvilku pokoj...

Lao tak ze na ni povidam, volam na ni a ona kouka vsude kolem, jenom ne na me znam. je to pekna potvurka a jsem presvedcena, ze to dela schvalne :slight_smile:

Taky se musim pochlubit o mem novem presvedceni. Jsem si rikala, ze zacinam s prikrmy, tak zacnu u sebe omezovat sladke. Tak jsem sla do obchodu a koupila si jenom malinkou cokoladu. Pak jsem jela vedle do vesnice pro zeleninu a vedle byla cukrarna. Tak jsem tam sla nakouknout. No a byl tam medovnik za 21. No jsem si rikala neber to za tu cenu. Tak jsem nam vzala 2 kousky na vecer a uvidela bananek a dostala na nej chut, tak jse vzala jeste ho. Nez byl obed tak jsem snedla bananka. Po o jsem si udelala kavu a dala si medovnika a pak sezrala i toho druhyho pro MM. No a odpoledne padla i ta mini cokoska. Takze suma sumarum jsem zacla omezovat sladke a nacpala se banankem, 2ks medovniku a cokoladou. Jsem si rikala, ze jsem pekny prase. Pak jsem schovala dukazy, aby to mm nebylo lito, ze nic na nej nezbylo :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničce to všechno vyřídím :wink: a díky
5. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul no Maty je u me vice mene spokojeny, ale i pobrekava, tak ja nevim. ze by byl tak rozmazleny? ale nedelal to a hral si i sam, ted to ale neumi, pokud u nej nesedim ja nebo MM tak je to v trapu ach jo :frowning2:
Dala jsem do alba fotku matyho se svou nastavajici :grinning:
Nikul ty si to muzes ale dovolit takove omezovani, ikdyz o presvedceni se zdaleka neda mluvit co :grinning: ale jsi sikula zes to nenechala zkazit :grinning:
5. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdyz mam cas na kona tak tu nikdo neni no neni to k vzteku? nebo spise k placi? :grinning:
Loucim se a odchazim
5. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul :grinning: já to tak taky dělám :grinning: s tím sladkým :grinning: pořád že se nebudu cpát, pak to s ním a kdyby to šlo spálit, tak to spálím, ať nevidí, že jsem nenažera :grinning: to jsem ráda, že nejsem sama. Ale jsme tak vycucaný, že tu energigi musíme někde brát. ... a myslím, že se ti mlíko neztratí, když začneš s příkrmama. My dáváme v poledne zeleninu, a do hodiny malá pije stejně ode mě, tak to ani nepociťuju, že by pila nějak míň. a kdybys měla přebytek, tak odstříkáš a budeš mít do kaší nebo do zásoby. Já než něco naodstříkám, to je masakr :grinning:
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, já tady jsem. Malá spí, tak to musím využít....
5. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni okolik že je starší? O 3 měsíce? Nevypadá na to! Velikostně je skoro jako Matýsek.
Mi by vyhovoval spich spíše v neděli, nebo pondělí. Co ty na to?

Nikul hihi :grinning: ještě jaks tu žrací storku hezky popsala :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek