• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
marti dobres to rekla!
holky, MM uvaril obed a nezapomnel rict, ze doufa, ze mú jako nereknu, ze nepomaha...se picnu. Udelaj 1 vec a uz abychom pely ody, sakra. Toje opravdu jiny zivocisny druh.
Ted vesele chrupka po obede...bych se chtela mit taky tak.Spat si v pohode trvde celou noc a pak si dat po obidku chrupku...
Domi sel jeste nynat, byl protivacek, asi to vedro, unava nebo nevim, co se mu nelibi.
Ja jdu jak jinak chystat veci, v 15h mame byt u tchanu na instruktaz domecku, zitra se tam stehujem. Hura. Snad bude hezke pocasi,abych nachytala bronz atd
puzzi s dudlikem dorby, to je super, ti dudlo zavislacci,jaxi ho sami nahodi :slight_smile:
petrus jj to znam, plany s uklidem,ale kdyz by to slo, radeji zevluji...dyt to se neda porad byt v zaprahu, ze jo...kdyby to aspon vydrzelo...ale to je furt dokola..neverending story.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rano volala jeho mati, ze byli na hribech, ze strasne rostou, at dojedem nebo co...on nic nedomluvil, cekal az vstanu. Pak mi rika, at ji zavolam a domluvim se, ze kdyz to domluvi on, ze delam xichty, ze to tak necchci nebo co...tak volam, vzal to tchan, ze tchyne uz bali nahore.-takze na chate uz nejsou,ale musime dojet zase na prazenici a hrib. omacku (za ty 3 dny uz budu mit intoxikaci hribama, sakra :sweat_smile: , to nemuzou nasusit na zimu, co furt budem zrat omacku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )...tak rikam, jo (bylo 11h), tak my dojedem v 15h.
MM zacal xichtovat, ze chtel na houby do lesa...jako me to az tak neba a hlavne, s ditetem jak? v klokance?e-e, nechchu...ja bych tak chtela zajet mrknout na ty kocary a koupit hrnecek na piti...jenze se bojim rict, ze bude dusno..chjo. Taky mladymu synovi,co mel narozky v kvetnu slibil pracovni zidli, jako do dneska neni koupen, pripominam to kazdy vikend, at zajedem do Olympie tady u nas, je tam hodne nabytku...furt nic...uz je mi to trapny, ze to furt nema, idkyz skola ted skoncila...achjo. Jo a vcera volal starsi syn, ze v poradku doleteli do USA s kamosem a ze vse ok...jako jen tak me napadlo se MM zeptat, jetsli mu nejak na cestu prispel a jako voe...pry 23tacu...se poseru fakt.Vyborny...takze matka se ho na 2 mesice zbavila, alimenty chodit budou dal a furt nas ceka jeste ten soud...kdyby mu neprispel na letenku, neodletel a ona ho mela cele prazdniny na krku...proste jako fakt sila...mohlo by ji to docvaknout a stahnout to,ale pochybuji...achjo to je hnus.
Konec negativni filtrace :slight_smile: jdu balit veci
4. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky, nechte si to ovu+ds= nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , žádný růžovky
4. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Ja som dnes mla upratovací deň. Ešte povysávam kuchyňu a deckú, keď sa Kubko zobudí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A MM som tiež poprosila umyť riad a on že dobre umyje a medzitým zaspal, takže som si ho mohla umyť sama. :angry:
Oni sú niekedy ako z inej planéty. :confused: Minule mu hovorím podaj mi niečo a on, že ho nebaví celý deň lietať, ako keby som ja sedela celý deň s vyloženými nohami. :rolling_eyes: Asi im nerobí dobre to teplo. :confounded:
My noc ok. Zuzka spala do ôsmej a potom od jedenástej do pol druhej. :slight_smile:
O chvíľu pôjdeme opekať. :sunglasses:
Nikule neporovnávaj, neboj Nikolka to dobehne. Kubko bol tiež taký lenivček a všetko dobehol. :slight_smile:
Momou to som rada, že je Kubkovi lepšie. :slight_smile:
Zuzka vodu vypije z flašky, za deň tak 60-80 ml. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme právě dorazili od Kubíka. A koukal na mě, pak vyflusnul dudlík, pak se začal nějak mračit, jak kdyby natahoval, že bude brečet a najednou slyším prd prd prd a on se pokakal :dizzy_face: A sestra říkala, že dneska už to bylo po třetí. Doktorka se zas ptala, co mu dávám pít a prý máme zítra donést. Já mám takovou radost :sweat_smile: Jinak je prý moc hodný, ale taky trochu lumpík, pořád se chce otáčet a být na bříšku, což ještě nesmí, tak je ukurtovanej, ale ne moc silně. už aby bylo zítra .......
4. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak ja uklizeni zatim nic :rolling_eyes: Ray prisel s malym kolem 12, chvili jsme si hrali a pak jsem mu dala obed. Potom jsem s Jaydim jela na kafe ke kamosce, zitra odlitaji na Sk na dva mesice. Tak at je aspon jeste vidime. Prdolove budou vypadat uplne jinak za tu dobu.
No a tedka jsem si sedla k pc, Raye vyslala ven s kocarem, at Jaydik na chvili spinka a absolutne se mi nechce nic delat :sweat_smile: Tak si chvili spocnu. :wink:

Sami to je k nas.ani ty penize, co? No hlavne ze byvalka je doma vysmata, ne? :angry: Jinak teda po dopise se moc zatim asi nezmenilo, nebo jo? To uz varil i driv, ne? A to chce jeste nechat si chvalit do nebes :frowning2:

Pospi taky sleduju Jaydiho hovinka tedka. Dneska se mi zdalo trosku do tmave modra normalne. Ale asi to ma z toho Calpolu (sirup, neco jako Nurofen). :confused: A svagrovci taky dobry :grinning: Asi je to skoro vsude stejne, co? :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Je Moni, super zpravicky. Hned je lepsi nalada, co? :slight_smile: Uz to utece a za chvili budete mit Kubicka doma :slight_smile:
4. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Pet: Je mi opravdu líp, hlavně když vím, že mu střívka fungujou. :wink:
4. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, super že je Kubíkovi líp!
Sami, teda ty se taky nenudíš, pořád nějaký akce na nasrání :grinning:
Holky, venku pěknej pařák , chci jít s malou chvíli ven, tomu jídlu dneska moc nedala, systematicky po troškách do ní leju čaj, asi se půjdeme projít, doma je to už k nevydržení. MM dláždí terasu, ten už bude vyšťavenej ..
4. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, nádherná zprávička :dizzy_face:

TeĎ odjela sestřenka (moje svědkyně na svatbě, tak můžete tušit, jaký máme vztah :dizzy_face: ), krásně jsme pokecaly (mají 6týdenního Alexka), nabaštily jsme se, Janka už leží, Riška ještě poslouchá pohádku od taŤky. JDem uklidit ten mrník ven a už se těším na příští sobotu, jedeme zase k nim, mají tam nějakou mysliveckou akci s atrakcemi pro děcka, může být dobře. :slight_smile:

Petři, neboj, práce není zajíc, neuteče :wink: Myslím, že teď pitváme hovňousy všechny :sweat_smile: :wink:

Sami, nedělala bych si moc iluze s těma alošema, že se babizna chytne za nos a stáhne žádost, nebo žalobu, nebo co to je :sweat_smile:

Miruss, tak snad jste si též krásně užili opékačku. :wink:
4. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, venku byl pařák i tady u nás. Nahoře v ložnici a v děckém se nedalo vydržet :confounded:
4. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babulky,

my dnes vyletili, ale teda mala nemohla nejak spat ve sportaku. teda celkove ve sportaku hur spi. Je tam moc podmetu. No a kdyz jsme dojeli domu, tak porad plakala a zjistili jsme, ze ma teplotu. Jsme ji chuderku asi trochu pripekli. Normalne ma vzadu vodu a pije v autosedacce, ale dneska ja ridila pri prejezdech, aby mohl MM pivo, no a on neni zvyklej ji tam to piti dat, tak mela asi i min tekutin...

Pospi, tak bylo nakonec grilovani? to by nastvalo kdyby bylo vsechno nachystany a oni nedojeli,ze? ale stane se...

No jinak koukam, ze budeme mit malou samicku :grinning:

No a hlavne super zpravy od Moni, mam radost! Pozdravuj od nas vsech Kubika

:slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jsme doma
holky ja nevim, cim to, ale ja su věčně nás.ana, protivny jak prdel a stekam... Nemuzu se ovladnout. Chudak mm, ale jako bych mela ponorku, pritom se vidame ne furt, ja nevim no. On ma se mnou svatou trpělivost, jsem buzerovaci typ... Furt musi hudrat a kecat do vseho, ale asi to je tím, jaxem furt sama a vse si udelam a rozhodnu po svem a pak mam pocit vse dirigovat a pripade mi, ze bych asi udelala vse lip nebo nevim. Su hrozná
pak je takova nicmoc nálada... Chjo
taknad zmenaprostredi od zitrku bude ok
uz se fakt tesim na terasku... V byte mame 28 stupnu, neda se tu moc vyvrtrat atd
cestou od tchanu jsem hodila mm na chvili na golf a sjela jsem se s Domim kouknout na ten kočár nazivo ale byl uz mrzuty, unaveny tak ještě jindy at ho zkusime, vypada fakt docela uzky... Tak nevimno...
jinaxem chtela koupit brnem avent ale meli tam nejaky jiny nekapajici slevneny ze 170,- na 49,- taxem ho vzala, ze jako jestli to nebude chtit tak aspon nebyl drahy :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme byli celý den u našich, byl tam strejda z Krnova, tak se babka rozplývala-je to totiž její neoblíbenější syn, přijede cca jednou za čtvrt roku a je nejlepší. Furt bečí, že nemají peněz, ,tak je babka sponzoruje, všechno omlouvá, no je to na dlouhé vyprávění, ale představte si, že ona podepsala reverz z nemocnice, aby mohla být doma, až přijede (bylo to domluvené, že přiveze med).Tak jsme se shodli na tom, že to bylo proto, protože v nemocnici neměla s sebou peníze, aby mu něco vtlačila. No je to síla.

U nás bylo dnes strašné teplo, malá spala klasicky 3x po půlhodině, ale jinak byla hodňoučká. Akorát dnes nechtěla papat, snědla jen půl skleničky jídla, zapila to jen 30ml mlíčka a celkově i z prsa moc nechtěla. Asi to bylo tím teplem.

Jo, a ty zuby máme asi fakt 2 :slight_smile:

Tak jste mě potěšily, že je to s keksem u některých z vás stejné. Ale MM to nevysvětlím, že. U nás proběhnul včera, asi po 3 týdnech.

Dnes spí Kájka jen v body s krátkým. Teď jsem jí byla trošku přikrýt nožky, ale byla krásně teploučká, tak snad jí zima fakt nebude.

Jumi,
krásné fotečky. A máme stejnou židličku :wink: Teda naše holky mají :slight_smile:
A taky se připojuju, že červená karkulka je top fotka :slight_smile:
Talls,
super nákupy v Tescu! Mi se minulý týden povedl nákup století - 2 body za 30,- :grinning:
Teda pivčo chutnalo, jo? Já si dnes sama dávám černocha, ale mám jen Krušovice a ty mi moc nelezou.
Pospi,
DS super zkratka !!
Sami,
tak podobné ráno jsem měla taky, malá byla od 6 vzhůru, MM že si ji vezme vedle, ale před 7 pláč a neustával, jdu tam a Palo u PC :angry: Akorát že ona už teda pak neusla, až v 9 na 20 minut. Ach jo.
S tím kočárem to nasmolí. A není na MMB třeba i nějaký podobný inzerát, že by ses na tuhle babu vybodla?
No a s tím synem je to mazec, se nedivím, že tě to štve, tolika peněz a pořád se to táhne a není tomu vidět konce.
Petruš,
vidím, že si užíváš "pěkných" nocí. Že by fakt zoubky?? Ať už se Jaydimu brzy vyklubou a spinká pěkně.
Puzzi,
Honzík je pěkný dudlozávislák :slight_smile:
Momou,
dobré zprávy od Kubíka, to je moc dobře, jsem moc ráda. Bude to den ode dne lepší a lepší :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
a sami co ta dovca? Tam by sis mohla odpocinout a zaroven by se vylepsil vztah s MM.
4. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Sam tak to bol super nákup. :slight_smile:
Sam nič si z toho nerob aj ja mám nejakú buzerovaciu a hádavú náldu. Už som sa pochytila s MM, mamkou a segrou. :angry:
Ale ja niekedy mávam také nespokojné obdobie. Vtedy my nik a nič nevyhovie. :unamused:

Nikul dúfam, že je Niki už ok. :slight_smile:

Pospi to ste sa mali super, my grilovačka tiež super. Zuzka spala od piatej do pol siedmej a Kubko sa hral a ja som si s vyloženými nohami čítala časopis, to sa mi už dávno nepodarilo. :slight_smile:
Momou to je super správa. :slight_smile:
4. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dík, tak mam asi nespokojene období. Kdyz jsem sama, nevadi mi nic, ani ze toho mam moc, ale pak jsme vsichni a ja furt prudim...no asi ten dopis moc nezabral, změna vlastne skoro zádná, chjo
verim ve změnu od zitrka, nove prostředí, možnost vybehnout venkdykoliv I na chvili, pryc z rutiny naseho bytu, změna
nikulta dovca asi nakonec nebude, ale to je dobře, myslim, ze by to bylo horší :slight_smile:, hlavně tam meli s nama jet známí a to ja nechci, jet s nekym na dovcu :frowning2:. Takze vlastne fajn

Petis teda strejda vychcanej... Hnus :(. Gratulka ke 2 zoubkum :slight_smile:
4. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jiny kočár na mm nehrozi, je po nej ted " hlad" a tsmten byl superkup vc. Fusaku ( ten samotna stojí přes 3tacy!) celkem 12,9tis. Nove by to cele stalo přes 18tis. No neva, aspon muzu ještě uvazovat:slight_smile:
4. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak treba dovca jenom vy nekde tady po republice. Vypadnout. Chodit na obidky, uzivat si...
4. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti strejda teda otras. :angry:
A gratulujem k 2 zúbku. :slight_smile:
Sam Nikule má dobrý nápad, dovolenka len vy dvaja a Dominik samozrejme. :grinning:
4. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidim, ze jste mela vetsina hezkej den.
U nas taky dobry. Jaydi byl v pohode pres den. Ale zase vecer, ty jo. Uz nevim, co delat, aby usnul normalne. Se musi porad prevracet, sedat, stoupat. NO moje nervy zase :angry: Ale dneska teda usnul "uz" o pul 9, tak aspon neco. Jsem zvedava na noc.
Dala jsem si po veceri pivko a podivala se akorat na film Nestyda. Docela dobry. Machacka mam rada :slight_smile: No a tedka se pujdeme s Rayem divat na nejakej film spolecne :wink:

Petis myho tatky bracha se svoji manzelkou (jeho druha zena) a peti detmi (jedno z nich je mozna jeho), byli presne takovi na moji babicku. Ze ji vemou na vylet, jo? Tak zaplatila benzin a pak jeste platila prej jidlo nekde v hospe a nez odjeli, tak deckam dala nejake penizky a jim treba vajicka, prachy a tak. No des. Babicka umrela pred dvema lety a to bylo potom neco ohledne dedictvi. Nasrani, ze muj bracha dostal ten jeji barak hlavne. Ale pritom jsme se o ni starali celou dobu my a nasi od ni nikdy nic nechteli. No nemaji se radi. Loni ten bracha nebyl ani svoji segre na pohrebe, protoze ta kdysi vyhodila jeho manzelku od nas ze zahrady. Taky dobry :angry: Je to smutne, jak jsou nektere rodiny :frowning2:
4. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky, chtela bych podniknout nejakou malou dovcu

Petrus chudaku, JD ma energie na rozdavani :slight_smile:), potvurka. S tou rodinou teda hrůza!:frowning2:
4. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami nevim, kde se v nem bere tolik energie :sweat_smile: Ale jinak asi ho trapi i zubky. Ma dva dole uz vylezle trosku. A jsou pekne ostre :slight_smile:
Sami a o nejake male dovce jste se bavili nebo jeste ne?
4. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis pekny fotky. Holcicky jsou jak letusky :grinning: a povedena fotka s tatinkama :wink:
4. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja uz , peti, rikala, ze bych rada nekam tady v CR, tak s tim budu trochu ted vic otravovat, at to naplanujem :slight_smile:
4. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky - včera jsme měli velkou návštěvu, takže jsem nestíhala...
Maxík byl úžasné miminko, akorát mi už druhou noc usíná ve 22 hod. :sunglasses: ...ale že by spal déle...to nééééé. Vstávačka o půl čtvrté a pak teda ještě spinkal do cca 6 hod, takže vlastně dobrý! :dizzy_face:

momou: jsem ráda, že Kubíkovi vše funguje tak, jak má! :dizzy_face:
sami: neboj, změna prostředí určitě zafunguje...ale zas na druhou stranu si nemyslím, že by se tvůj MM nějak změnil s tím pomáháním - oni to mají chlapi prostě "jinak" - můj je to samé! :angry: , ale já jsem zas ten typ, že držím hubu a krok, myslím si svoje a radši si to prostě udělám všechno sama a je klid! :grinning:

ježiš, dítě zas hudruje...tak paááá :wink:
5. črc 2009 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Miruš, Sami, ty nálady to je normál. ... v podstatě děláme pořád dokola to samé, a pak se ještě přizpůsobovat kecům někoho jiného, to pak už prostě nejde, ... já mám tohle teď taky za sebou ... včera mě MM vzal na pivko (Pavla hlídala), dali jsme si i jídlo .... se omluvil za ty kecy :sweat_smile: akorát po hodině Pavka volala, že se malá probudila a nechce spát a nic se jí nelíbí (ona spala dopo 2 hodiny ale odpoledne vůbec nespala, asi kvůli tomu vedru), tak jsme dopili a mazali domů .... MM utíkal napřed - nebyli jsme daleko .... malá Pavle řvala do telefonu tak, že jsme se vůbec neslyšely :stuck_out_tongue_closed_eyes: , když jsem došla tak klid, byla chuděra celá rudá, jak brečela, Pavla brečela taky, že jí bylo líto, že brečí a neví co s ní, tak jsem ji uklidnila, že ona je prostě zvyklá na mě a může dělat co chce a stejně bude brečet, kamarádce tenkrát taky brečela .... tak jsme nakrmili a malá usnula a byla pohoda. Pavce jsem říkala, že to je nejlepší antikoncepce - hlídat děti!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se tomu pak už smála, ale když jsme došli tak měla dost, chudák!

Holky, tak včera jsme (teda MM) dodláždil terasu u zídky, byla to teda makačka, protože tu dlažbu musel řezat atd, tak kravál celý odpoledne, pralo tam slunko, tak děsný, měl dost .... ale vypadá to dobře . ... teď zaděláme plot, ať nám sem přes dovolenou nikdo neleze a pak už budem uhánět plotkaře.

Miruš, měly bychom se pořádně domluvit na tu návštěvu.... bude teda pro vás lepší dojet za náma v neděli 12.7. že jo? Jak bychom dorazili, tak ti napíšu na mobil .... nevím pořádně, jak to tam bude velký, ale napadlo nás, pokud by vám to nevadilo a zvládli byste to, že jste mohli zůstat na noc a mohli jsme posedět ... to se můžem ještě domluvit, jak se vám to bude hodit, nechceme vám nabourávat plány....

Jdu se snažit vás dočíst, snad tady budu ještě chvíli sama a malá se neprobudí .... jedeme na oběd k mojí mamce, jsou tam hody.

Pospi, schválně jsem dneska koukala na teploměr ... byla extrémně teplá noc ... večer bylo při otevřené ventilačce v ložnici 26 stupňů , i MM spal jen ve spodku od pyžama a odkrytej, a to už je co říct, on je jinak zmrzlík ....
5. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, jak jsi psala o TM, tak MM taky pomůže, nachystá snídani, už mě párkrát nechal dospat, teď jak je tady Pavla, tak je s malou v ložnici a hraje si s ní, než vypravím ráno Pavlu atd., povysává atd. Ale prostě někdy taky "má své dny" a to je tady pak dusno jako v prádelně ... ale to je asi občas všude ...
5. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre nedelni ranko :slight_smile:
u nas noc docela sla. Akorat se Jaydi budil po 4 hod brekem, ale tak, ze jsem mu dala cumel, otocila ho a zase usnul. No ale byla jsem tam nekolikrat. V pul 6 mliko a usnul u nas v posteli a v 7 vstavacka. Tedka spinka asi pul hodinky :slight_smile: Aspon to nebylo s tim desnym revem, tak jsem rada.

Tak Maxik se krasne ukazal pred navstevou, super :slight_smile: A s tim usinam to zname, to je des. Hlavne, kdyz je clovek uz zvyklej mit klid kolem te 8 vecer.

Marti chudinka Pavla. Ja jsem taky nekdy mimo, jak malej breci a ona to ma jeste horsi. Ale zvladla to. Rekni ji, ze kdyz bude hlidat casteji, tak si na ni Marketka taky zvykne a pak uz tolik plakat nebude :wink:
5. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak na vyškovačkách včera přibylo další miminko, chlapeček, ... to je radosti, ukázkový porod s epi ... měl 3,60 kg a 50 cm.
Nikule, Markétka se otáčí na bok, na břicho se jí vůbec nechce, když se jí to občas podaří, tak se jí tam vůbec nelíbí. Teď prostě sedíme, to se jí líbí moc, podává si věci, obskládám ji peřinama, i v postýlce, všude vidí, to je paráda, jak se ohýbá, tak občas spadne na bok a tak, tak ji nechávám, ať se z toho vyhrabe sama, se jí to docela líbí, vždycky kouká, co se stalo .... jinak zatím péruje jen když je obkročmo na noze, to jí jde už dlouho, na břiše se opírá o ruce docela hodně vzpřímeně, tak snad to přijde, že klekne na kolena a bude se něco dít, nechávám tomu volný průběh, vůbec nad tím nějak nedumám .... Martin s Pavlou v této době už stáli v postýlce, to si pamatuju, začali chodit - Martin 8,5 měsíce a Pavla 9 měsíců ... dost brzo ... ale na Slávka od Novinky nemají :grinning:
Simčo, golfky jsou fakt něco jinýho, jsem si na ně taky musela zvyknout, je to dobrý na krátký přejíždění,do dopravních prostředků super, je to jak pírko, do auta super skladný ... ale deštník neudržím když jedu s golfkama, už jsem přemýšlela, že zkusím zamknout přední kola, sice budu muset zatáčet "ručně" ale aspoň to pojede jedním směrem ... :grinning:
Majdo, krásnou dovolenou, já tak nestihám, že teď dočítám včerejší zprávy ... my jedeme za týden v sobotu... už mám hrůzu, jak přežijeme tu cestu, ale nějak to zvládneme ...
Sami, by ses divila, spousta dvojic spí odděleně i dnes .. pokud mají na to prostor, že ... já si to nedovedu představit, ale když MM chrápe, nebo je po flámu, tak si říkám, že to není špatná záležitost :grinning:
Petři, mamka je se svým bráchou narozená ve stejný den? ... náš Martin je stejně zas s mým bráchou - o 18 let a 2 hodiny přesně !!! Pavla minula druhýho bráchu o 3 dny, ten byl nasranej tenkrát, že on nemá "dvojče" prý je teď na řadě !
Bartalko, sice teda opožděně, ale moc krásný fotky, máš moc hezký dětičky ... fakt ti to jde, moc šikovný ...
Petři, v některých rodinách to tak prostě je, to je hrozný ... nedávno mi právě tchýně vyprávěla, že známí mají hospodářství (i zvířata - hrozně moc práce!) 2 baráky - svůj a po babičce, obchod se smíšeným zbožím, otec právník ... jejich starší syn se oženil a chtěl po nich prachy na barák, ale oni mají majetek a spoustu práce, ale přišlo jim to nevhodné si takle říct o peníze, tak se mu snažili vysvětlit, že mu samozřejmně přispějí ale na celý dům nemají a byl konec ... přestal s nima komunikovat - postavil si na jejich pozemku v zahradě dům, má už 2 děti a vůbec se nenavštěvují ... tak to si nedovedu představit mít takový vztah se svým dítětem ... hrozný ...
5. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, Pavka fakt měla dost, jsem ji tak brečet neviděla už dlouho ... ona vždycky říká, že když brečí tak je jí malé líto ... a nevěděla , co udělat aby neplakala ... :cry:
Jinak Markétka se ještě probudila, když jsem šla večer spát, asi jak byla rozplakaná, pak už dobrý ... jedla ve 3 a pak nad ránem, ale přikládám to horku, asi měla žízeň ... dnes jí sebou vezmu do flašky čaj, ať se může u mamky napít, přece jen je vedro ... systematicky větrám jen na jednu stranu ale už budu muset zabednit, protože jinak tady padneme ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek