• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petis, malá je teď v body s krátkým celý den, a i tak je zpocená, na spaní ji vůbec nezakrývám, ale má zavřený okno, jednak je takle v pokoji chladněj a jednak ji nebudí kravál z venku ...
Sami, ten sponzoring TM synkovi, to bych si taky nechala líbit sakriš ... maj se houby zle co a ještě se jim to nelíbí :confused:
Petis, moc pěkný fotky v novým albíčku ....
5. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se zase rozšoupla, ale kdoví, kdy budu mít takle zase čas si něco počíst ... :grinning:
5. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženky :slight_smile: Přeju sluníčkovou neděli :wink:
Rychle písnu, co u nás, dneska se mi podařilo připojit teprve teď. Dočtu pak a možná se mi podaří reakce. Jako zajímalo by mě, jestli je chyba fakt v našem booku, když včera jsme nebyli připojeni v kuse, ale během dne se mi to hodněkrát povedlo. Dneska až teď po dlouhém zkoušení :confused: :angry: :pensive:

Noc byla pro mě hrozná, děcka se střídali být vzhůru, Janka v noci pila 3x, Riška nemohl dospat, měl slíbeno, že půjdou brzy ráno na hřiby, tak strašil u mě v posteli už ve 4h. :rolling_eyes: Teď dospáva. Uložil se u pohádky k TV a usnul. U něho je to vzácnost :grinning: Janka taky spí, nahoře, ale je tam vedro. Chce furt pít a už mám úplně vysušené pytlíky. Udělala jsem jí dneska poprvé kaši, místo večeře jsem jí udělala teĎ na oběd, kdyby byl náhodou břichabol, tak ať si to odbudem přes den a ne v noci. Petronuska to tak myslím též napoprvé dělala. :slight_smile: Kaše jí chutnala, dávala jsem moc pomalu lžičky, tak na sebe upozorňovala. Pak už ani nechtěla ode mě napít. Mrkvu s bramborem jí uklohním na véču. Mám pocit, že mi začíná bojkotovat kojení. Pije jen to rychlé přední mlíko a pak když má tahat to zadní, tak se pustí, otočí hlavu na druhou stranu a čeká bradavku z druhé stany, tam to taky potom rychleji a více teče. :angry:

Jdu dočítat a ještě chci poslat mamce fotky, tak uvidím, jestli pofičím. :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty ses rozjela :grinning: :wink: Ale dobry...
S tema rodinama je to fakt nekde na pytel. Mamcina rodina je cela super. Ale tatkova se moc nepovedla. Bylo jich 6 a behem 2 let umreli 2 plus jejich mamka. A stejne je to poradne neprivedlo dohromady. Jen tahanice okolo pohrebu, placeni a dedictvi.

Jo, mamka je stejne narozena se strycem, presne na hodinu, ale o 3 roky starsi :grinning:

Pospi snad to bude nakonec tim notasem. Aspon budete mit novej. A teda doufam, ze ten net pujde poradne potom. Noc teda nic moc u vas. Tedka mas aspon chvilku klidu, tak odpocivas?
5. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule, sorry ze sa neozyvam, ale mam strasnu kopu starosti. Zasa ideme na pohotovost, Slavko zjedol krem (ichal 2%) a grcaaa grcaaa, ach, hrozne!
Stretko sa vydarilo, vcera sme boli na bajkoch v Madarsku, na term.kupalisku,bolo svetovo! dokopy to bolo vyse120 km. :-P som na Dav.nasrata,povedal ze je to 50 km daleko,cize 100 dokopy. Docitam vas neskor,aspon trosku.
Pa pa a opatruje sa!
5. črc 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vojcle, Novi, zase na pohotovost? :confused: Držíte rekord :pensive: Budeš si muset zabudovat oči i do zadku, aby si Slávka uhlídala :frowning2:

Petři, jj, krapet jsem spočla. Nabrala jsem sílu na večer. R. jel se svým otcem na ryby, tak jsem na oba sama :rolling_eyes: Ještěže má aspoň trochu soudnost, jeho otec ho přemlouval, ať jede už dopo na celý den :angry: Ten chlap nemá soudnost. Tchýně se s ním rozvedla, bo jí nechával s 2 malýma klukama furt samotnou, a on teĎ asi pracuje i na našem rozvodu manželství. Naštěstí R. má o trochu více rozumu, ikdyž.... :sweat_smile: :wink: Přeju ti taky lepší noční vyspání bez křiku :slight_smile:

Marti, bombovní antikoncepci si své dospívající dceři pořídila :grinning: :wink:

S těma vztahama v rodině to je fakt někde o hubu. Z naší strany nemůžu o nikom říct křivého slova, každý rodičům spíš dává a pomáhá (tety i my mladší), ale z R.strany to je mnohem horší. :frowning2:
5. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, aha, ty si nemůžeš do zadku zabudovat další oči, ty tam musíš už mít beztak zaražené nohy z tolika km :sweat_smile: :grinning: :wink:
5. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, Markétka mi to s tím kojením dělá taky, já si myslím, že mají fakt žízeň, to pozdější mlíko je na jídlo a to mi chce až má fakt hlad, ale v noci pije jen to přední, to rychlý ...
5. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, to máš "dobrýho" tchána, nějakýho samorosta, doufej, že TM není po něm, to by nebyla výhra, viď?
Novi, ty si to užíváš holka, mě takle Martin kdysi snědl rtěnku - voněla po jahodách, přitáhl si ubrus a bylo to ... ráno než jsem vstala, ani nevím jak se mu to povedlo, prostě voněla, tak ji ukousl !!! Vyšla až ve stolici, jsem měla růžovou čáru přes plínku !!!
5. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak jsme se vrátili od našich :slight_smile: Bylo to fajn, odpočinula jsem si-až na to vstávání před 6. hodinou. Vítek se začal plazit, takže teď abych měla oči i na prdeli :grinning: Z příkrmů mu nejvích jede zeleninové rizoto...
Co se tu propánajána přihodilo nového? Pokusím se dočíst, ale niš neslibuju, tak mi, prosím, pomozte :dizzy_face: :grinning:
Joooo a ten test v práci jsem udělala, takže repete nebude :grinning:
5. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby zajtra este musim obvodnej a snád sa tu konecne objavim na dlhsie, uz nevlaaaadzem!!! :rolling_eyes:
on ma rychle a dlhe prsty, ja som ho kremovala a on zrazu ruky sup do teglika a rovno do ust! nezjedol ho vela, len mal na tej ruke nahrubo nabrate a ked som volala na toxikol.centrum a vraj ak grca a vdychne zvratky toho kremu, moze sa mu to zapalit v plucach, takze pohot. jasne, ze ma zasa zdrbali ale ja si uz zvykam :sweat_smile: som nanič mama :pensive:
tak paaa zajtra :slight_smile: bru nočku
5. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, včera večer k nám přijeli známý se dvěma holčičkama rok a 4 roky (byli v Plzni v zoo), přespali a dneska zůstali celej den, šli jsme na výlet, oběd, na zahradě, dobrej den to byl. A teď večer jsme jeli neplánovaně ke tchýni, MM bude zejtra sekat. Honzík cestou pokřtil novou Maxi Cosi hovnama, fakt drsná fekální story, vyndali jsme ho, hovna po celý noze, obleček svlíkací samo přes hlavu a teď jsme to z něj čistili v autě a do trávy, no hustý, ale museli jsme co nejdřív zastavit, neboť šikula si v tom lebedil, kopal, sahal si na nohy a hovínka by byly jaksi všude. Budeme tady do úterý, pak jedeme do Phy (MM do práce a já s Honzíkem nevim, ais taky do mý práce se kouknu, když už bude příležitost). Pak přijede k nám v út odpo na 3 dny kámoška z prahy s holčičkama, jak k nám občas jezdí, no a pátek, sobota, neděle a hurá do Chorvatska.
Jdu vás dočíst, moc toho tu není, jak tak koukám.
5. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš, si šikulka :dizzy_face: Moje mamka ho má taky v kapsi :wink: Hodně jí prý pomohly ty otázky od tebe, takže díkes :slight_smile:

Marti, Jaňule pije, když jí to jde snadno a pak jak má tahat, hodí hlavu na druhou stranu a čeká, až přistavím cecek, dneska jsem paní chytračku pozorovala :grinning: Tchán je fakt samorost, ale jinak je fajn. R.je fajn po něm, ale snaží se brát více ohled na nás, zato švagr se celý potatil. Moje skorošvagrová to s ním nemá vůbec lehké, tak on s ní asi taky ne, ale to je jejich věc.

Novi, kdyby dr. z pohotovosti měl Slávka doma, tak by určitě pochopil. :wink:

Dopr, zase jsem ztratila signal. Jestli se mi podaří ještě připojit, tak příspěvek pošlu, jinak :angry: :angry: :angry:
5. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýý!

Tak máme asi tak hodinu starou novinku! hned sem vám ji vyfotila :wink: - Sonička se sama posadila a sedí! a do dneška lezla pořád jen dozadu a kolem osy a dnes udělala první "krok" dopředu...tak jsem zvědavá, kdy se rozleze...

Jdu dočíst!
5. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Novi ten Slávko ti fakt dává zabrat! To je klučisko..ale víš co se říká když daj zabrat malý tak pak maj klidnou pubertu a naopak (aby ses měla čím utěšit :wink: )

četla jsem že u MO včera dobré zprávy ale dnes nic..tak snad je vše ok a třeba už je s Kubíčkem pohromadě :dizzy_face:

Vítečkovi gratulka k plazení a mamce přejem pevné nervy a oči na stopkách!

Já dneska jako vždy soňuli nechala po O spát na velké posteli a slyšim šramot tak tam jdu a ona na druhém konci postele vesele péruje na kolínkách a jak mě viděla tak úsměv od ucha k uchu..asi ji budumuset začít učit na její postýlku :zipper_mouth: :pensive:
5. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, máš pech holka ,,, ale to bude dobrý, uvidíš ... jsi dobrá matka, prostě máš rychlý a bystrý dítě ... mu to půjde ve škole, tam se to bude kompenzovat ... vydrž, vím že je toho na tebe moc, ale prostě když nikdo nepomůže, tak si musíš pomoc sama, že jo, abyses nezbláznila .... držím palce ...
5. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao a vééééélikánská gratulace k tomu testu! Já teda nejdřív šrotila proč sis dělala těhu test v práci když do práce nechodíš :grinning: :grinning: :grinning: ale už mi to došlo :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

vsechny zdravim. My dneska vyletili. MM nasel stranku, kde si zadas mesto kde treba ses a tam ti ukaze takove ukryty a ty je musis najit a v tom ukrytu je vzdycky nejaka blbustka a tu si muzes vzit a dat tam neco jineho. Bud mas primo souradnice jako dneska nebo treba vic bodu a u kazdeho cast napovedy, jak se dostat do finalniho mista. Dneska byl cil jeden kriz v lese, tak jsme cestou nasbirali i houby. Roste jich fakt mraky!

Novi, tak deti jsou fakt zivlove a uhlidat je je tezky. No a kdyz hyper tak mega tezky. Nic si z toho nedelej. Jses super mama a z chyb se clovek uci, ze...

Puzzi tak z hovno story se smeju jako blazen. Musela jsem se podelit i s MM. :slight_smile:

No a Sonicce velika gratulka k prvnimu sedu. My uz taky slusne sedime, ale musi nas nekdo posadit. :slight_smile: a taky jsem ji normalne davala do autosedacky a to se sprajcuje a natahuje nohy a tak jsem zjisitla ze uz se na nich sama i chvilku udrzi.
5. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, gratulace Soničce k prvnímu sedu!
5. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu reagovat ještě na včerejšek, tak snad to už nebude mimo.
MM naštěstí do domácnosti nekecá, jakože by řekl něco že není uklizeno, navařeno, to je v pohodě, to neřeší :sweat_smile:
Sami, TM fakt "perlí" s organizací činností, chrupky po o, ale nejvíc mě dostal ten jeho syn s alimentama a příspěvek na cestu... A ještě si vyčítáš, že seš buzerovací typ? Tyjo, mě by to štvalo ty polední chrupky a věci neuklízet a tak, bych se ubuzerovala k smrti, si to nevyčítej, TM by se měl aspoň trochu zamyslet. MM má taky tendence k nohy nahoru a pohodička, ale nenechám ho, aby si šel po o lehnout a já s honzíkem? Tak to bych nedala :sweat_smile: Jasně, TM hodně pracuje, tak když je objektivně dáno, že je po práci nebo před prací, tak se vyspat musí, jasan, ale čeho je moc, nevim, ale fakt si nevyčítej mírnej buzerink, to musí bejt! Dovča by byla super nápad, jen vy tři a žádná práce, počítač apod.
Miruss, poznámka TM, jak ho nebaví celej den běhat, jojo, jsou to chudáčci, furt je buzerujeme :sweat_smile:
Momou, to je super, že je Kubíkovi líp a hlavně že to tak hezky snáší ten pobyt v nemocnici :slight_smile:
Petruš, Pospi, já moc Honzíkovo hovínka nesleduju, nemám na to moc žaludek, vždycky rychle nakouknu, kdyby náhodou něco divnýho, ale jinak šup šup zabalit :sweat_smile:
Petis, oblíbenej strejda a babča - hm, to je hrůza, jak některý starý se nechaj oblbnout a strejda to asi využívá a rád si peníze vezme atd., viď?
Marti, chudák Pavka s hlídáním a brekem Markétky, holt asi Markétka toužila po tobě :wink:
Novi, ty bláho, to je něco, s tím krémem se to stane asi snadno, Slávko je nezmar. 120 km na kolech - jste dobrý!
Lao, čau, vítej zpět, tady kecáníčko o všem možným, shrnutí asi nezvládnu :sweat_smile: Vítek plazič dobrý! Vstávání před 6 nedobrý! Jo a gratulace k testu, jsem si to myslela!
Jumi, Soňulka je šikulík a je strašně krásná, fakt, nádhernej kukuč :slight_smile:
Nikule, to je super s těma úkrytama, dobrej nápad na výlety a srandu :wink: Hovnostory se směješ, neboť jsi možná taky něco podobného zažila, ne? :grinning:
5. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Puzzi dík :dizzy_face: ale musím přiznat že s tebou prostě 100% souhlasím je nádherná...

A jak dlouho budete v ut v Praze? my máme dopo plavání a pak bude Soninka spinkat ale třeba bychom odpo mohli na vás někam dojet juknout kdyby se to hodilo?
5. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas dneskni usinani docela ok. Neco malo po 8. Ale teda musela jsem ho vracet na zada aspon 100x :angry:
Jinak celej den byl JAydi super a v dobre nalade. Meli jsme u nas svagrovce a pak jsme jeste byli u nich, museli jsme jim tam dovezt nejake veci.

Ted jsem v rychlosti jen docetla.
Jumi gratulka Sonicce k posezeni :wink:
Nikule jste meli peknej den. Super napad s takovym vyletem :slight_smile:
Novi teda Slavecko je pero :grinning: :wink: Ale aspon, ze se mu poradne nic nestalo.
Laus gratulka k testu :slight_smile:
Puzzi mate busy vikend naplanovanej :wink: a za chvilku na dovcu, jeee :slight_smile:

A uz ani nevim, co vsechno jsem chtela... :pensive:

Mam stahnute dva filmy, tak se jdu divat. Jeste sem na vas urcite mrknu :wink:
5. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, tak to je super, že to mamuš taky zvládla :dizzy_face:
Jumi, gratuluju k Soňulčině posazení!!! :dizzy_face: Fááákt šikulka :dizzy_face:
Jo a jak tu Nikule vzpomněla ty houby, tak u našich taky mračna, takže jsem se aktivně účastnila i s Vítečkem - v Bondolinu :dizzy_face: ¨
Novi, se Slávkem se fakt nenudíš.... :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - jéé je to znám sakra ono se to nějak i jmenuje a nemůžu si vzpomenout jak ty místa s ukryty....

Sonička si právě sedla sama, chytne se ručkama o takovou větší hračku od lamaze a nebo o ten lamaze duhový míč nebo o moje nohy když u ní sedim a je to...tak snad ji to nemůže nějak uškodit když si sedá sama...a s těma nohama to objevila v pátek že je natáhne když ji chci polořit a stoupne ne ně a nejde přesvědčit do lehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky látkařky taky si ty vaše děti furt rozepínaj plínu? Sonička u přebalování x krát za sebou je to fakt boj a jak teď nosí jen plínu a šatky, tak i jen tak u hraní si ji rozlepí a já mám patentky jen na vlňáčcích a ferárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáááár....
Jumík, super pozez Soničky, vypadá jak velká hokla už :slight_smile:
Puzzi, teda Honzula je zákeřňák...pohovnit si novou sedajdu, by mne kleplo...
Sami, takže stále naostřená?? Kurňa, ale neboj, taky to znám...i když u nás poslední dobou docela pohoda...
Jinak DS je slušná zkratka :slight_smile: , šmíráci nebudou chápat...u nás DS nyní pokulhává, únava všeho :grinning: :grinning: :grinning:
Novi, teda holka, ty musíš mít z toho Slávečka nervy...a jsi macherka na kole...ty brďo, já neujedu ani 15 km...na kole nejezdím :grinning:
Marti...tak nakonec pivko bylo jen krátké??? Tak třeba příště...Pavky je mi líto, musela být vyšoklá, určo se snažila Markétu upokojit, ale když to nejde, tak to nejde...to známe, že...
Pospi, tebe takhle potrápili děťulky, že tě nenechaly vyspat??? Lumpíci :wink:
Momou, super zpráva, že Kubík kajdoší...tak vidíš, určo mu to dobře spravili a za chvíli zas budete doma a na všechno zlé se zapomene...
Petronuska...a za kolik jsi kupovala monstersky bodýčka v IR?

My byli v sobotu koupit cestovní postýlku, jako když jezdíme na chalupu a dovča a tak...no a přiznám se, že jsem vůbec nezjišťovala, jaký jsou na trhu a hned vzala tu, co má samička a nikule, protože jí chválily, tak to bylo super, měla jsem objednáno za 2 minuty...to u mne neznáte, co :grinning: :grinning: :grinning: . No a jako fajn, že si dojedem do toho krámu osobně...tak tam dojedem a říkám prodavačce, že tam mám objednananou postýlku a ona jojo, vy jste volala? A já že jsme spolu telefonovaly v pátek...no a jako dobrý, šla dozadu a jestli můžu jít s ní a tu postýlku si vzít (ta prodavačka byla těhotná, tak to nechtěla tahat)...a tam špinavá taška s postýlkou, tak koukám jak puk a říkám, proč je to tak špinavý a ona...no, nebojte, to je jen ten potah.........., jak se to půjčuje :grinning: :grinning: :grinning: , já oči na vrch hlavy a říkám jako jak půjčuje??? a ona, no, chcete si půjčit postýlku, ne??? A já - ne, já si chci koupit postýlku!!! Tak jsme se docela nasmály...byla to docela vtipná situace....no, nic,tak dovalili ze skladu tu mou novou postýlku v krabici, chytli jsme jí a jeli na chalupu...tam se jjí snažíme postavit, tak nám to nešlo, protože se nějak samo "zmáčko" dno a pak nejdou ty strany...tak jsem otravovala samičku, jestli s tím taky jako měli problém, nebo jsme paka jen my...no, nakonec jsme zjistili, že je to tím dnem, tak dobrý, postavili jsme bočnice a u jedné jsme zjistili, že nefunguje pojistka, takže se nerozložila a byla furt jakoby zlomená ta strana...takže na hov.., musíme jí reklamovat, málem jsem se vzteky přeskočila...jinak ale jako postýlka moc pěkná...doufám, že nám dají rovnou novou, protože rozbalit doma šmejda hned první den, a pak čekat 30 dní na reklamaci, to se mi teda fakt nechce, obzlvášť když jedem v mezičase na dovolenou...a na lístku mají napsáno, že nepoužité zboží placené hotově se může vyměnit do 3 dnů - postýlka použitá nebyla, tak ať si jí strčí...do skladu :grinning: a vyvalí novou, nebo se neznám :angry: :grinning:
No a pak jsme ještě koupili nánožník, fakt se krásně hodí ke kočárku, béžovej, suprovej...Emitex, překvapil mne.

No jinak u babi zas furtum furt žranice...no, bez komentáře :grinning:
5. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls - téda to by mě taky přeskočilo s tou postýlkou :angry: a ještě že máš přátele na telefonu že :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, já stihla to svoje jedno v pohodě ... tak dobrý, hlavně že se Markétka uklidnila, ale pamatuje si to, dneska jsem si s ní po dlouhé době musela lehnout před spaním, ale hned usnula, naštěstí ....

Holky, přihodila jsem 3 fotečky z dneška, jsou teda z mobilu, tak není moc extra kvalita
5. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls teda s tou postylkou hezky :grinning: :wink: to fakt nase.e. Snad ti to vymeni hned.
Ty bodycka vysli na 5,50eur (140kc) , tak o neco levnejc :sunglasses:

Uz tu nejsem :wink:
5. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti krasny fotky :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamky caaaaaaaaaaaau
dnes nestihacka, od rana jsme byla v jednom kole, rychle baleni na 14dni ke tchanum (teda byli cca 12min autem od nas:slight_smile:)), taze co zapomenu, pro to si jeste pojedu,ale chtela jsme pobrat maximum)
do toho znami nas pozvali na chaloupku na grilovani naobed, tak sup ke tchnaum s baglama a pak za znamyma a bylo to super, maji o 3m mladsi holku, taxme vegetili venku a "doma" jsme byli az v 20.30
takze pisu poprve z "dovolene" uzzz se tesim az si dam rano luxusni kavicku z jejich presovaci mašinky tady na kraaasne terasce na zahradce...snad vyjde pocasiii
vybalila jsme potrebonosti, pozapasila s cest. postylkou a jdu vas docist
5. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek