• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Marti super fotky a jakej má Markét krásnej klobouček :dizzy_face:

no já se loučím čeká mě mm kávička (bez kofeinu) a sušenky :wink:
5. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a dnes se mi ozvala ta baba s kocarem...chapete to? ja uz ji psala skoro vyhruzne emaily a mela jsme v planu, ze jestli se neozve do zitra (cca domluvene predani z minula) tak ze ji napisu mega negativni hdnoceni a ona napsala, ze se vratili az dnes a ze nemela pristup na mail, ze se omlouva. Ze jedou ted pryc,ale po 18.7. uz to poresime...tak ze by? :confused:
5. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě...kolik vám prckové vypijí nějaké vody, nebo taK?
Tobi odmítal všechno, zkoušela jsem čaj ovocný, bylinkový, naředěnou štávičku a nechtěl to ani z lahve, ani z Avent hrnku...no a dneska skoro nečůral, plíny skoro suchý, tak teda jsem měla fakt strach...tak jsem mu ještě zkoušela dávat pít a nic...tak už jsem se fakt rozčílila a trošku mu vynadala a naplácala na zadek :pensive: ...a on nakonec vypil asi 70 ml!!! Bylo mi ho pak líto, že jsem na něj vyjela, ale zas jsem byla ráda, že něco vypil...ty suchý plíny mne fakt děsily...vypil za dnešek tak 600 ml mlíka...ani to mlíko moc nechtěl, byl nějakej rozhozenej...a kajdošil asi 3x a řidší...snad nebude mít zas nějaký trable (u babi se furt plazil někde a lovil nějaký chlupy od koček a podobný věci...no, málem jsem se zvencla...ublinknul si po jídle a v tom chlupy!!! :confounded: )

Jo, Weli, vzpomněla jsem si jak jsi psala, že Maty nechce řídkou kaši z lahve...tak Tobi taky někdy ne...dnes jako dobrý pije, pije...a najednou šlus...tak zkouším lžiičkou a to jako jo, to bral...jenže to bylo zas dost řídký, tak mu to teklo všude...peklo...

Jo, taky máme úspěch, Tobi už vydrží chvilku sám na všech 4!!!!! Super, takže se zlepšuje i bez Vojtovky!!!! Já jsem tak šťastná! :slight_smile:

Jo a jak píšete, že prckové spěj nepřikrytý....jako fakt? Já tobiho přes den prikrývám takovou chundelatou slabší dekou (sami, tou, co se ti líbila na srazu) a přes noc normální peřinkou - je taková slabší. V noci má normoš overal. Přes noc se mi nepotí, máme otevřenou ventilačku (téměř u postýlky). Přes den se potí víc, hlavně když je např v kočárku nebo v autosedajdě, tak má mokrý záda a vlásky zezadu...chudáček má na zádech i potníčky...a u očiček, jak si je furt žužlá těma olemcanejma rukama...nevím, co na to...na ty očička.

Jo a v út jdem na neurošku, tak doufám, že Dr bude taky optimistická, jako všichni okolo :slight_smile:
5. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, k tomu kloboučku má Markétka pod šatečkama bombarďáky stejně vybarvené jako je klobouček
5. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, MM má bejt v práci v 10 a asi po o pojedeme do Plzně. Ledaže by ses chtěla sejít po tý 10tý? Nic ještě v práci domluveno nemám, tak kdybys chtěla, MM pracuje celkem blízko Jižáku, mohly bychom s kočárama někde tam jak bydlíš.
Petruš, po 8 úspěch, hodil by se otáčecí robot, co? Plus nám by se hodil nahazovací :grinning:
Jumi, myslim, že pohoda, když se Soník posadí sama :wink:
Holky, je tu někdo, u koho DS nepokulhává? :grinning:
Talls, ty bláho, objednávka za 2 min.? Nejsi nemocná? :grinning:
Marti, super fotky, sezení v postýlce mezi šprušlema, to si sedla takhle sama? :slight_smile:
Sami, užívej si tchánojc bydlení :slight_smile:
Talls, Honzík dnes vypil asi 10 ml čaje, holt to dožene mlíkem a jídlem... Gratuluju ke 4! Honzík spí v krátkým overalu, přikrývám mu nohy, ale někdy se odkope a spí jen tak.
Dobrou všem!
5. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, malé lehce přikrývám nahalatý nohy, ale stejně to odkope, ale zima jí není, fakt je horko, jsme dneska spali i při otevřené ventilačce všichni odkrytí ....
5. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak ja nastesti moc hovno story nemam a prokadila se snad jen 2x. My totiz kadime ted 3x za den a do pul roku tak 8x za den, takze to nejsou takove naloze... :slight_smile:

Laola ja mela taky nikcu dneska v manduce a behala po lese :slight_smile: jen se teda bojim klistaku.. ale tech hub jsem nevidela takove mraky dlouho...

Jumi ja mam vsechny svrchnaky na den na patentky, takze rozepinani nehrozi.. Jinak me nikule strasne natahuje nohy, jak ji chci polozit a rada by stala. :slight_smile: jo a kdyz si sonule sama sedne, tak bych se ale vubec nestresovala, ze to muze byt skodlivy.

Talls taky slusna story. Jinak koukam, ze jsi tak rychle vybrala, ale az dostanes funkcni, tak myslim, ze budes spokojena. Ja ted jedu v kocarcich. Jednak golfky/sportak. Uz vim aspon, ze pujdu do jane. No a mam rozjednany jeden super kup, tak snad to vyjde.

a kdyby jste chteli odkaz na ty skrise, tak tady je:
www.geocaching.com
5. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi - hmm to je škoda mi právě máme od 10ti to plavání je to půl hodiny a a pak než se vyprdelíme tak jsme venku nejdřív v jedenáct a to už je na vás asi pozdě co..no tak holt příště.... :confounded:

Nik a a jaké máte svrchňáky - já miluju IV takže mám skoro jen ty....
5. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik a co ti vadí na té cortině na sporťáku? my jsme furt na korbě tak na co se mám připravit...
5. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls tak my pijem slusne z toho hrnicku. Dnes dala po prochazce 80ml. Mela uz hlad a ja nez to nachystala tak jsem soupla hrnek a uplne jsem koukala kolik toho dala... Zkus treba vic redit mliko.. nekdo to tak dela, aby na zasyceni pak toho musel vypit vic ...

Marti fotecky jsou suprozni.... Mrketka si v postylce sama sedne nebo to bylo nachystane na foto?
5. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se zda ta cast na zadicka strasne uzka. Uz ted je v ni napasovana....
5. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tu se vali, jeste tuhle stranu docitam
5. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malou tak nechávám v postýlce sedět, aby se mohla chytit za šprušle, když jsem to fotila, tak tak seděla poprvé, tak z toho byla vykulená, byla to novinka, ale líbilo se jí to. Dávám jí dokola ten dlouhý polštář, aspoń se nikde neťukne a kolem hračky, líbí se jí tam ...
5. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame 3x IB, pak loviky a IV mam jenom jako zalozni. Chci ale koupit jeste jedny vlnacky na den...
5. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, myslím,že pro vás je Jane fakt dobrá volba..., je mega prostornej! nechci to říkat nahlas, ale možná jsem měla vzít toho nomáda...sice concord vypadá asi líp takhle na oko, ale Jane je praktičtější a ač nerada, tak musím uznat, že o drobet větší (širší) a lehčí.
Jako s Concordem se mi bezva jezdí, to jo, a všichni mi ho jako doooost chválej, že vypadá dobře, ale má pár takovejch debilitin, co mne štvou...např že je mělká bouda, když jsou položený záda do lehu, že jsou spojený s boudou, takže tam v zimě nepůjde založit fusak, aby nesjížděl a tak....to člověk při koupi nějak nevidí, nebo co....jsem magor, no...
Nikule, jinak s postýlkou budu určo spokojená, až bude funkční, fakt je pěkná.
A našla jsi mraky hub???? Já ci taky na houbýýýýýý. Mám je moc ráda na jakýkoliv způsob.

Marti, teda Markétka je šikulice, jak sedí. A roste do krásy!!! Je moc pěkná holčička :dizzy_face:

Puzzi a stalo se ti taky někdy, že málo čůral??? Když nepije vodu a čaj? A kolik vypije mlíka na jednu dávku? Tobi má za den 4 mléčný dávky, jedno zelenino-maso jídlo a jedno ovoce (cca 100 - 125 ml)...a mlíka teď dá tak 150, víc do něj nedostanu...i když večer s tou kaší dal asi 200...no, jeden čas pil furt dávku z 210 vody, vypil to vždy...teď ne...
5. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak uztu sedim dlouho a chchi si trochu orazit dole, taxem chtela docist, dnes sorry ze nebudu reagovat podrobne, jen:

talls. domi ma taky mega potnicky na zadech atd, pomaha na to fakt cerny caj, zklidni se to, zmizne cerveny,ale ta kuze je pak takova "strupata".Jinak Tobi je mega sikovnej na 4...vogo, Domi furt nic.. :sweat_smile:

novi..chudaku...tyjo 120km? voe...to leda v aute!!!!

jumi gratulka Sonicce k pokrokum, je desna sikulka

houby rostou jako blaze, potvrzuji, jaxem vcera psala, melijsme 3 dny houby na vsechny zpusoby a uz neciii :slight_smile:)

Domi parkrat trochus ihral se suchacem u svrchnaku,ale neodepina to cely, jen trochu

uz tu nejsem, zitra se polepsim,
jeste nakrknu

nikule IP
5. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niku, zkusím to řídší mlíko...uvidíme. Má z čeho čerpat kdyžtak...kdyby zhubnul pár deka, tak se nic nestane :grinning: Chtěla bych mu dát i přes den jako hoooodne řídký mlíko místo šťávičky třeba...jenže mám strach, aby se tam nemnožily nějaký brebery...jako mít to namíchaný a dávat mu to celý den, jako třeba čaj...to bych mu musela vždy asi dělat čerstvý, nechat max 2 hodiny....no, nevím, zda by se mi s tím chtělo furt crcat...
Uvidím zítra...

Nikul, to by mne teda zajímalo, kolik má ta cortina cm v tom prostoru na záda, že je tak malá....ono záleží hodně na konstrukci taky...jane i concord jsou jakoby rozšířené uprostřed, ta konstrukce je od sebe až cca 45 cm, šířka u con 32 (ložný díl), u jane 35.
5. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me to taky zajima... zitra se to chystam zmerit...
Byla jsem ale v obchode a treba quinny speedy je taky velika. Tam byla mala jako v posteli. Plno prostoru. Jeste bych ju mela zkusit jet dat do jane at to vidim v realu.

a proc bys sla do nomada a ne slaloma? Ja nad nim trochu vahala s tema nafukovacima kolama, ale prej je do terenu lepsi slalom.

Jinak s tim mlikem me to rikala kamaradaka, ze to redi, ale nevim jak to dela. Asi pripravi vzdycky malou davku.
5. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to snad u nás nebude takovej problém, že je úzká no uvidim..doufám, že já jiný sporťák kupovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačí, že jsem musela vybírat golfky..ale asi bych koupila zase to co radí můj nakupovací guru Talls :wink: golfky se dle jejích rad osvědčili maximálně! :slight_smile: :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ona ta cortina, tam ma u te lozni casti veliky tuhy operky, takze tam fakt neni prostor pak pro pohyb. No mozna my jsme macci, tak me to tak prijde a jini problem mit nebudou...
5. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neštvete mě s těma vašima 120ml příkrmu!!!! Soňule vyprská 5 lžiček..já už ani nepíšu :angry: já už jsem z toho spíš :frowning2:
hele holky já dneska na férovku zas plně kojila já už úplně ztratila motivaci jí něco dávat..ale vim že musim...
5. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nakonec pujdu do toho jane uz pouzityho, abych vykompenzovala ztratu. Plus vidim, ze kocarek kvalitnejsi je po roce porad o.k.

No a golfky vezmu nakonec taky jety a jane. Da se na ne dat totiz korbicka a autosedacka, tak je pak vyuziji u druhyho i na to...
5. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na netu jsem našla že cortina má vnitřní rozměr šířka 35cm
5. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me dneska prvne snedla malou sklednicku. Jen jsem teda byla nemile prekvapena. Koupila jsem v dobre vire Hammi BIO s kuretem a nevim proc tam cpou sup a koreni. A to je od 5 mesice!
5. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - jo nebo je ve všem rajčatovej protlak a i v hippu je sul..nevim...nechápu proč to tam cpou....
5. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No premerim zitra a podam hlaseni :slight_smile: ale jak jsem psala, jsou tam u te lozni casti ty bocni operky vysoky, tak me tam prijde jak sardinka. Taky bych rada nafukovaci kola at zvlada trochu teren a ty se daji koupit, ale za 2,3tis. a to uz se me proste do toho kocaru davat nechce.
5. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi to byl Hipp. Jo a ten rajcatovej protlak tam byl taky. Taky to vonelo jako nase normalni jidlo.
5. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mm zacal chrupkat u TV :slight_smile: tak nevim..ze bych se zdejchla? :slight_smile: ale jsou tu schody a on po nich chodi (jako kazdy chlap) jako slon, ja kdyz jdu, tak me neni vubec slyset, ze...no tak me asi stejne vzbudi az pujde nahoru :slight_smile:, nevaaa
jsem zvedava jaka bude 1. noc zde
nez ulehnu prendam Domiho do cest. postylky do vedlejsiho pokojicku a dam si chuvu, na to jsme taky zvedava :slight_smile:
nemuzem moc otvirat okna, maji tu taky 2 kocky a ony rady skrz okna zdrhai po strechach :grinning:
tak zatim babule
5. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, tak s opěrkama je to na kulový...janecko to má vychytaný, je to široký a ještě takový ty látkovo - měkký potahy na tom na druk. takže prostoru fakt habakuk...jinak já nejsem na trojkolky...jinak slalom je dobrej, má ho ségra a moc spokojená...i moje mamka s ním ráda jezdí.
Quinny speedy je velkej, ale je to koráb...já do něj byla jeden čas zakoukaná, ale teď když jsem ho okoukla tím mých okem, které už něco vidělo bych ho nebrala...je tam totál debilní polohování a tak vůbec, přišel mi moc robusní a ta konstrukce tak nějak divně spojená...
5. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak prijemnou noc v "novem" :wink: a jsem zvedava, jak zvladnes noc s Domim v jinem pokoji :grinning: :wink: :slight_smile:

Uz jdu taky spat. Tak dobrou a klidnou noc vsem :wink:
6. črc 2009 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek