• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobre ranko,

vsem preji krasny sluny den :slight_smile:

Talls jen tak mimochodem jsi me zase zmatla s nomadem :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne
...nějak nemám čas reagovat, ale dočítám vás po chvílích- jsem téměř pořád někde v chéru (pryč :grinning: )...
dnes jsem zkusila dát Maxovi kuř. masíčko s brambůrkem a jupííí - chutnalo mu to! :dizzy_face: Snědl tak 80 ml, ale myslím, že by zblajznul i víc...ale já počítala s tím, že to nebude, tak jsem udělala jen trochu :sweat_smile:
Včera jsem zkoušela jakousi kašičku od nutrilonu a tu taky pěkně baštil! :dizzy_face: Tak snad se to už rozjede, ať nemusím pořád kojit! :sunglasses:
6. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niku, sorry, nechci tě mást :wink: ...hele se slalomem ani nomádem neuděláš chybu. Teď dělají nomád air, ten má zadní kola nafukovací, nový jsem zmerčila na netu i za 10 tis, tu novou kolekci...jinak stojí 11,5. Bazarovej air asi neseženeš, dělá se od minulýho roku. Jinak slaloma mají kámoši a jsou s ním taky spokojený, projedeš s ním všechno...Já nakonec vzala concorda, protože mi přišly lepší kola než u nomada. Ten mi přišel takovej moc plastovej najednou...ale to je asi jen zdání. Jinak i concordem jsem zvládla docela terény, moc ho nešetřím :wink:

Dedulka, super že se Maxik nechal překecat na papu!

Tobi se dnes vzbudil v 5.30, uf něco na mne....tak jsem ho přebalila, protože hovínko bylo cítit široko daleko a mlíko...a ještě jsme lehli...no, zkusila jsem to, a jo, usli jsme...jen já visela asi na 10 cm postele , Tobi se roztahoval všude :grinning: , vstávačka v 9!!! :slight_smile:

Jo a dnes překulismus na záda z břicha na obě strany!!!! Super!!!
6. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že tady řešíte kočárky ... se jako vůbec neorientuju :grinning:
my vstávačka dnes v 5 hodin, v 8 už jsme šupajdili na prochajdu, páč Max byl protivný, usnul hned, ale po půl hodině jela kolem sanitka, takže bylo po spánku...tak za 3/4 hod. pádíme znovu...dnes to vidím tak, že kolem 16 hod se pak půjde ještě jednou...jéžiš, já s ním taky nachodím kilometry, fakt...už me to neba :grinning:
talls: super, že se Tobi překulismuje na obě strany! :dizzy_face:
6. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tak nakonec jsme to vyresila vecer tak, ze ja s Domim v hostinskem pokojicku a MM v loznici a spokojenost:slight_smile:
pul noci spal Domi se mnou a pul noci v cestovni postylce a vstavacka v 8h, jako dobry
krasa, venku slunicko, kavicka na terase, kocicky se rozutekly a Domi se snazi uz 30min zabrat a furt fnuka...uz aby zabral, potrebuji se tuzorienztovat, co kde maji a co by se dalo snist :slight_smile: a pak pojedu na nakup
zitra nas tu navstivi Nikulky tak neco vymyslim a uvarim :wink:

talls teda Tobi je fakt super sikula!
Domi mi rano taky utikal pri prebalovani...kdyby nebyl takovy kadici typ, nechala bych ho nahatyho a myslim, ze by byl vic akcnejsi nez s plinkou, ale nechchu jim to tu posejřit:slight_smile:

dedul super, ze Maxik papa.

ja dnes musim okouknout nejakou zeleninu a Domcovi zas neco dam dnes nebo zitra, at trenuje lzicku
zatim pa
6. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, konečně jsem našla to video s bugaboo a docela jsem se pobavila, maj to pěkný. Ten kočár je mega crazy, ale fakt moc úžasnej, začíná se mi líbit :grinning: :grinning: :grinning: . Uplně skvělá je ta stříbrný sluneční stříška, která se dá úplně zatáhnout a vypadá to pak dost kosmicky, ale dost dobře. Ta varianta modrá se mi moc líbí a ještě ta žlutá. Teda ta váha 7,7 kg...to je jak golfky, tak to je luxus...jen teda nevím s tím místem uvnitř kočárku, to se mi moc nezdá, přijde mi malinkej...tak přeju, ať kup vyjde!!! A proč baba prodává???
6. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk sem a nikdo tu, ale aspon neni docitacka
Domi usnul dopol hned jaxem dopsala prispevek, taxem jeste vyuzila, nez MM odjel do zitrka do Prg, ze jsme sedla do autka a jela na nakup. jela jsem na jisto do Alberta, vim, ze mivaji prikrmy od Hami a pak biozeleninu..ale jako meli jen biomrkev a nic moc vzhled,ale mezi prikramam hotovyma vse az pro starsi deti hned s masem nebo jen presnidavky, sakra :-/, taxem vzala tu mrkev a uklihnim sama (teda uz se stalo, nemixovala jsem, jen mackala lzickou, teda kusy docela velky a neco zdlabl, ikdyz malo, ale to neva, aspon ty kousky bude umet :slight_smile:
jinaxem zkusila vodu do toho hrnku, tak jako zuzla a cucnul a prekvapeni, ze jako neco tece...tak parkrat jsme zahlidla, ze voda v puse...neco cucne a casem se nauci
MM uz odfachčil, jsme sami,ale pohoda, nuda :slight_smile:

talls jj, Bee je dobrej kosmickej vozik, taky se mi libi v plastence nebo stinitku, vypada to jako kukla :slight_smile:...baba prodava, ze malej uz nechce jezdit, ale chodi.Uvnitr to fakt neni zadny maxi mega moc,ale zas Domi patri ke stihlounum, tak testnem, no. Huvidime.Jde ale fakt do uplne rovneho lehu, jede naprosto sam, jako lehky na rizeni 1prstem, mazec.
6. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Jumik graulujem Soničke k posadeniu, je šikovná. :slight_smile:
Novi teda Sklávko je expert a si dobrá mama, len máš veľmi akčné dieťa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja uvžujem o kúpe šporťáku, trojkolke, aké máte vy a ste s nimi spokojné? Ste ma nakazili. :grinning:
U nás noc super. Kubko spal do 7:30 a Zuzka do 9:15. :slight_smile:
Doobeda som bola s nimi vonku a umyla som okná. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby čuuus!!! teda este som nedocitala, to o chvilu, ale kukla som video bugaboo, teeeda!!!!! aj ja ho chcem!!! ved to je mega uzasny kocik!!! sice tento sa i paci tiez dost, ale mozno ho neskor kupim :slight_smile: Talls myslela si toto video? http://www.youtube.com/watch?v=pUjUFpkecXk je suprove!!!
6. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus novi, ja ho budu mit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
myslim, ze Talls myslela toto movie : http://www.youtube.com/watch?v=U4qSKwv-l34&feature=related
6. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
šiš, ten kočárek je fakt crazy...ale suprový...se mi taky začíná líbit! :dizzy_face:
6. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, dneska jsem Honzíkovi koupila v tescu první boty, takový na léto 12-18M a jsou mu skoro akorát, má hrozně velký nohy.
Jumi, to je škoda, tak příště sraz! Někdo jinej z Phy nechcete zítra mezi 10 a 12? Talls?
Marti, to sezení v postýlce dobrej tip, to někdy zkusim, i když my máme postýlku nahoře, kde nejsme, tak na nějaké hraní a sezení to není.
Talls, nevim s čůráním, čůrá podle mě dost, vždy za ty 3 hod. v pleně načůráno má, ne nějak mega moc, ale čůrá, i při rozbalení se vyčůrá a tak, tyjo, ještě mě nenapadlo přemýšlet, zda nečůrá míň než dřív, možná malinko, nevim, snad ne. Honzík má denně ovoce, maso-zele a asi 4 mlíka ze 150-180 vody. Dřív taky pil mlíka víc a zvládl by i 210, podle mě po půlroce pomaleji rostou a nepotřebují tolik, to je moje teorie a snad jo, když je to tak u nás, u vás, možná i jiný děti?
Jinak to pití je na prd, zkusili jsme koupit pítko, nic, šťávičky ovocný, nic, na prd no.
Honzík umí na 4, když mu dám nohy pod zadek, tak se zvedne na rukou a je na 4, takže trénujeme.
Nikule, sůl od 5. měsíce? Ty vado, musim to kontrolovat, by mě nenapadlo to číst vždy to složení, sakra, sice furt vařim doma, ale teď u tchýně dnes měl kupovaný a zítra v Praze taky, kouknu na složení, mám něco od 5. měsíce. Honzík totiž vůbec nechce s kouskama a bez kousků ty větší balení se moc sehnat nedaj, to dělá snad jen Hipp.
Dedul, pěkné úspěchy :slight_smile:
Talls, tak hlavně že ještě usnul!
Sami, tak super noc u tchánojc.
Holky, ten bugaboo je fakt supráckej :wink:
6. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, viděla jsem to video, co jsi dala odkaz , i ten, co dala Sami....to první je legrační, dobrý, vtipný, jsem se musela usmát, jak tam stály ty ženský s těma dětma... :wink: Ten kočár je fakt zajímavej, modrení.
Víděla jsem Sami na bazarovce i ten inzerát, kočík vypadá fakt jako novej a s tím fusakem - super! Ta modrá se mi fakt líbí, Domi bude mega fešák a ty mega mega mega samička :slight_smile:
Puzzi, teď mi vypil Tobi mlíko z 210...jsem koukala...hele a dáváš Honzíkovi rovnou jen např z těch 150 , nebo uděláš víc a on zbytek nedopije? Já právě nevím, na plechovce je , že na jejich věk mají dát z 210 vody, dokonce 5-6 měs věku měli dát z 240...to bych chtěla vidět, kdo by to vypil....
Snad to čůro bude OK...dnes se mi vyčuril na podložku a byl to docela flek a v plíně taky něco bylo...
Jo a vy tak "pitváte", co je v kupovaných skleničkách? Já teda ne..., jen přesnídávky koukám, jestli jsou přislazovaný, nebo ne....to trochu nechápu, proč to hned perou cukrem, kupuju ty neslazený (frutapura, Sunarka nebo jak se to jmenuje) ty zelenino - masovou kupuju zatím 4m a 5m , ty 6m jsem ještě nedala a chci až tak za 14 dní. Ale jestli tam je rajskej protlak a tak, na to moc nekoukám, věřím, že to dělaj s ohledem na děti a jejich věk...
Dnes jsem dala Tobimu poprvé naškrábanej banán...ale asi byl nacpanej po tom mlíku (jedl před hodinou), tak teda moc nedal...neva, zbytek jsem zpucla já :grinning:
Puzzi, je to je škoda, my jdem zítra na neurologii, takže taky nemůžu srazíkovat.
6. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, ozyvame sa po par dnoch, mrkla som len priebezne ako sa ma Kubik od Mou, ale nestihala som vsetko docitat, teraz som dala 3 posledne strany, tak aspon nieco pisnem, kym pojdem varit veceru :slight_smile:
Lao, obrovska gratulacia k testiku, to ti padol kamen zo srdca, ze ? Super, ze to dobre dopadlo, mas o starost menej a Vitecek sikovny s plazenim a s davanim sa na 4 :wink:
Nikul, tak ty poznas geocaching? My sme stari "keskari", mame ich uz 66, je to super ciel na vylety - hladame po celom Slovensku, v Tatrach, je to bomba - ked vas to chyti, budete zavisli ako my a uvidis, ako o 2 rocky bude hladat Niki, vzdy je tam schovana nejaka drobnost, ale baby sa tomu tesia jak najvacsiemu pokladu na svete :slight_smile:
Puzzi, pekny vylet zajtra v Prahe a buduci tyzden sa uz budete slnit v Chorvatsku? Aj Honzik, uz ide na 4? Sikulka :dizzy_face:
Novi, ty kokso 120 km na biku, si skvela, jak to davas :wink: a ko sa ma dnes Slavko, uz je to dobre?
Dedul, tak Maxik sa konecne rozbastil? To je dobre, trosku ta potrapil, ale hadam to uz pojde :wink:
Marti, Marketka je krasnucka v tej postielke, aj v tom klobuciku - paradnica :dizzy_face:
Jumi, aj Sonicke gratulka k sedeniu :wink:
Sami, tak ty uz dovolenkujes :slight_smile: , nech vam vyjde pocko na kavickovanie na terase :wink: . Neviem, ako u vas, ale tu kazde poobedie total burka. Chodime sa kupat - v sobotu sme boli v aquaparku a potom u znamych - maju domcek , tak sme sedeli na zahradke az do 10-tej vecer, bolo super, aj deti sa pekne zahrali.
Teraz ma u nas Baska na navsteve kamosku, bude u nas do zajtra, tak mam 4 deti :dizzy_face: - chystaju si prave vizazisticku party - budu sa malovat, lakovat si nechty :sweat_smile:
Dnes som ich zobrala na dedinske kupko do Rakuska, bolo supis, malo ludi, do 15-tej aj pocko vyslo, ale cesta spat bola totalne zaliata, burka jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miruss, nechapem, ako stihnes o pol tretej supnut prispevok, ze si bola s detmi vonku a este si aj okna umyla, carujes :slight_smile:
K bugaboo manii sa nepridavam, aj ked uznavam, ze je to vychytavka, paci sa mi hlavne naklikavanie sedacky v oboch smeroch ( to mam aj ja) a to lahucke skladanie vyzera tiez super. Najlepsi je v zltej - ked uz vcielka, tak zlta :wink: .....ale nie, farby ma krasne, len kolieska mi pripadaju ako - asi si to uz nebudete pamatat ( mozno Marti :slight_smile: ) - volakedy boli take otrasne buginy s latkovym chrbatikom, ktory vobec nebol vypodlozeny, proste iba kus latky a dietatko tam sedelo zhrbene - tak ten kocik mal uplne rovnake kolieska - samozrejme bez toho pruzenia, to je na nom mimochodom tiez super. Tak len, ze tie kolieska mi ho pripominaju :grinning: , ale ja som taka konzervativna seda mys, takze Sami k tebe bude ako vysity :wink:
No dobre, idem varit, decka si rozkazali rezne, tak nech to zmaknem aspon obalit, kym este Luky spi.
Pozdravujeme vas, zajtra zaciname opat s plavanim ( nahradzame si 4 zmeskane lekcie) a potom beriem decka do kina, tak neviem, kedy sa mi podari zase dobehnut, ale normalne mi chybate :dizzy_face:
6. črc 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, jak kdy, 210 neděláme nikdy, to jen někdy kolem 5M na večer, ale skoro nikdy to nevypil. Dělali jsme furt 180, většinou vypil, někdy ne, ale poslední dobou často nechává, tak občas když myslim, že až tak hlad mít nebude, tak dám jen 150. To, co píšou na plechovce, mě nevzrušuje, to je možná jakože max. dávka? Honzík občas pije i v noci, takže pak má mlíko 5x denně, tak to dožene, určitě nestrádá :sweat_smile:
Třeba dnes měl Honzík zatím - 4:00 - 180 mlíka, 7:30 - 180 mlíka, 10:30 - 200 přesnídávka - 12:30 - 150 mlíka, 14:30 - 150 zelenina, 16:30 - 80 mlíka a v 19 dostane 250 kaše s mlíkem (kupovaná krabička, když nejsme doma, abych nemusela vozit kaši) - to asi nevypije těch 250, i když kdo ví.
Neva srazy, už jsem se domluvila s kolegyní z práce, že dorazím :slight_smile:
Lobi, to je super, že se takhle věnujete tomu hledání míst, věřím, že pro holky je to bomba zábava a možná i pro vás dospělý, že? :sweat_smile:
Honzík sám na 4 ne, jen když mu podržím nohy správně, tak se zvedne na ruce. Ale vůbec se ani neplazí, což je škoda, páč se rozčiluje, když na něco nedosáhne.
Lobi, užívej se prázdniny, u vás na slovensku taky počasí nic moc nebo máte hezky?
6. črc 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, pocko na to, ze je leto teda dost od veci - si dlho nepamatam, ze bolo taketo uprsane leto - doobeda sa vzdy este da ale poobede kazdy den taka masaker burka, ze hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A hej, caching je super zabava aj pre dospelych, staci mat GPS-ko a vyblaznis sa :wink:
.....a to neva, ze este neleze, aspon ho nemusis nahanat, len je skoda, ze ho to samotneho serdi a potom sa rozkrikuje, ze nedociahne na hracky :sweat_smile:
A k tym tekutinam, tiez som si vsimla, ze Luky mal take suchsie plienky, vodu velmi nechcel, tak som cca pred tyzdnom zacala davat tie ovocne stavy Hipp - veeelmi zriedene, chuti mu to, vypije za den 150 ml - vzdy zarobim trochu a dam mu to, alebo to bravam na cesty, ked sme doma a nevypije vsetko zarobene, tak supnem do chladnicky a o 2-3 hodky po zohriati vzdy dopije - tak to robim, aby sa to nepokazilo.
6. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze, maly uz vyklada do chuvicky, tak musim pockat na MM a ist to maso obalit az potom, lebo zakon schvalnosti funguje vzdy, ze ked si zatentim ruky, tak vtedy zacne plakat :unamused: . Inak nemozem ho velmi nechavat sameho v postielke, lebo sa vzdy o nieco bachne, jak sa tam stvera, tak som doniesla od kamosky sietovanu ohradku, zatial ho to v nej bavi :wink:
A este Puzzi hovno storka zase nesklamala :grinning: , len vy ste asi radost nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes: - islo to z tej sedackyj vyprat?
Inak Megn pride z dovci a mozno nam tu napise, ze im hore na ladovci aj snezilo :confused: :grinning: , ked nam tu tolko prsi.
6. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se cely den chystala ze odpoledne vyrazim s kocarem tady po staelitnim mestecku a nakouknu do Lidla a zaclo pokrapavat, ale neva, sli jsme .Zajimava zena sledovat, jaky maji lidi vkus co se tyce fasady domecku a predzahradky a pod uprav. Nekdyhruza, nekdy nadherny.

ha, ze bych tady rozpoutala dalsi manii-bgb bee? nezapomnete, ze ted uz vybiram nejaky daně z nápadu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

lobi cauky mamo, tak 4 deti,jo? no mazec...ty se asi nudis

holky ja tu mam na starosti 2 kocky, kocourek je nas odchov, hodny, mazlivy, ikdyz se rad toula, ale vraci se. Ta kockaje potvora, vzdy na me syci a v sobotu sekla Domcu (ja blba s nim sla, ze ji udelame "malá"- ale nevim, co jsem cekala,kdyz je takova protivna na me...no ale dobry, Domi zabrecel, ma majĺinky sram na ruce a dobry). No ale co: ona normos asi z zarlivosti nebo co...nacurala páníčkům do pračky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, proste rano citim v koupelne kočičáky a ot bubnu pracky vedly zaschlý mokry tapky...prostě vál...to tchyni ani nemuzu rict :grinning:. Toz jsme zapla pracku na 90C naprazdno s praskem a dorby...no ale ona rano v 8h vypdal ven a cely den sedela na konci zahradky nebo na strese te nařadobudky a neprisla se ani najist ani napit ani na WC....ted tam leje jako blazen...dosla na zahradni nabytek pod strechu na terasu a kdyz jsme se ji snazila nahnat do baraku, sekla me a zdrhla...voe...to nemuzu tchyni rict, by sedla do auta a dojela z Třeboně pro kocku :sweat_smile:...ale nevim,c o delat, no. prste zdrhla, venku chchije...kosa...nevim, kde je...snad dorazi aspon vecer, sakra..ale teda verandu zavru, kaslu na ni. Treba se vycuka... :fearful: :rolling_eyes:
6. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka. Časť okien som umyla, kým ešte spala Zuzka, potom sme boli vonku 1,5 hodinky a potom som doumývala okná. :slight_smile:
To upršané počasie aj mňa štve. :angry:
6. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulka, tak Maxik je proste maso zrout a ty jsi mu zkousela davat brokolici, mrkev atd. je to proste poradnej chlap.. :slight_smile:

Talls no ja davala sklenicku asi po treti a prvni s masem. No a proste to vonelo jako dospelacky jidlo, tak jsem se sla podivat co tam je a tak me ta sul a koreni prekvapilo. No a zacnu to sledovat i kdyz sklenicky pouzivam vyjimecne, si rikam ze prece jenom mnou pripravene je to lepsi..

Miruss tys zena cinu :slight_smile: Na me okna volaji, ale delam, ze to neslysim a hlavne nevidim..
Jinak sportak zalezi co od nej cekas. Ja chtela hlavne velky, aby se tam nikule pohldlne citila a vyspala a to jeste dlouho a pak abych ho mohla vzit i trosku do terenu a ne jenom do mesta. No a vysel me z toho jane slalom. Cimz teda hlasim, ze se k mani bgb nepridam :slight_smile:

Sami teda si tam uzivas s kockama :slight_smile:

My jsme dnes diky geocoachingu nasli super trasu v lese, blizko brna, na prochazku uzasne. :slight_smile: Lobka u nas to chytlo MM a me to nevadi. Hlavne jsou to fakt namety na vylety. :slight_smile: Taky jsme se tam sli juknout na jedno levne jane, ale uz bylo fakt jete, takze do nej nejdem, ale manzel si ho zkousel a rikal, ze ho prekvapilo o kolik lepsi ty nafukovaci kola.. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky mame problem, ze mala ve sportaku proste skoro nespi. Je to uplnej zazrak, kdyz se to podari. Proste musi nutne koukat ven. Takze dneska spala dopolko pul hodky, pak kolem dvanecte 15min. no a usla az ted v 8.
6. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme uspávali snad 45 minut, nejdřív asi 20 minut vesele "dadadada", honil si tam dudlíky po postýlce, pak si skřípnul nohy do šprušlí, tak vysvobození, navrácení dudlíků, poté už začal bejt unavenej, ale stejně s tím otáčením dokola nedal pokoj, takže vysvobozování pokračovalo, snad už spí :sweat_smile: Až si začne v postýlce sedat a stoupat, tam asi neusne do půlnoci, bojim :grinning:
Lobi, tady to taky často vypadá na hezkej slunnej den a pak přijde liják.
sami, taky mě baví sledovat, jak kdo má zahradu a tak.
Do mánie bgb se nepřidávám, jak tak přemýšlím, tak jen výjimečně jdu s váma do nějaký mánie :sweat_smile:
Sami, uražená kočka čůrající do vany :sweat_smile: :grinning:
Náš sporťák je vlastně posazenej hlubokáč, takže když myslim, že je Honzík unavenej a začne kňučet vsedě, tak ho položím, tzn. ven nevidí a usne. Vsedě usnul zatím jen jednou a to byl hodně hodně unavenej.
Nikule, a co doma v postýlce, to by dýl nespala?
6. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi- kdyby do vany, tak pohoda...curala do pracky...vlezla si do bubnu a cííík :confused: :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf kocka se objevila, sedi zas na nabytku...cca 1,5m od vchodu do baraku...sakra, jak ji nalakat? chchi uz zavrit, je kosa... :confounded:
6. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska jsem nejak nestihala. Byla jsem tu dopo, ale pak me Jaydik odvolala, poobedvali jsme, jeli jsme ven, pak jsme byli u kamosky. K veceru tu byla svagrova s holkama.
Jaydik nespal dneska asi od 2 (a to stejne spinkal asi jen hodinku), tak byl unavenej a pred 7 uz vytuhnul. Takze dneska bez uspavani :grinning: I kdyz kdo vi, jestli se neprobudi behem noci :rolling_eyes:
Ale vcerejsi noc ok. :wink:

Dedul super s Maxikovym papanim :slight_smile:
Talls gratulka Tobikovi k prekulizmu :wink:
Sami tak prvni noc jste meli docela fajn. Nerikala jsi, ze snad TM bude mit tyden volna a budete vsichni v baracku? Jinak teda kocka je asi nastvana, ze ma doma nekoho ciziho :grinning:
Puzzi tak dneska uspavani nic moc :unamused: ale pockej, bude hur :grinning: :wink:
6. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
V postylce prave spi celkem o.k. Takze ven chodim po spani. Totalni zmena strategie. :slight_smile:

Jen me to stve u delsich vyletu. Ze uz je pak unavena, ale ani v leze ve sportaku nezabere a pak zacne treba i pobrekavat a uz jsme teda i jeli s rvoucim kocarem...
6. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky hlasim ze mam total mega dudlikovou zavislacku. Uz me to ale zacinat sejrit. Hlavne to nahazovani v noci. Zkousela jsem ji kdyz se probudila misto dudlika hladit po hlave a delat psssttt a prdlacky. Vyrvala me. No a tak jsem supla dudlika a klid jako by byl napustenej rohypnolem. No ale kdyz ji ho vyndavam treba behem dne, tak tam nacpe cokliv jineho nebo ruku...
6. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, mně hrabe, si představuju načůranou pračku a píšu do vany :sweat_smile:
Nikule, přesně, totální změna strategie, ven chodím, aby koukal a já si odpočinu, doma ho dám spát a já si opět odpočinu :grinning:
U delších výletů Honzíka po čase položím a usne, ovšem dá 30 minut a šup vzhůru. Docela jsem zvědavá na Chorvatsko, tam bude muset spát přes den jedině v kočáru, v karavanu bude horko. Ale bude spát ve stojícím, jen ho mírně ujezdíme a klídek. Kupodivu se to všechno mění, skoro líp spí ve stojícím, za jízdy ho vzbudí každý větší drncnutí.
Petruš, tak máte od sedmi volno, pěkné :slight_smile: bude hůř? Ani neříkej :grinning:
6. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule teda nic moc se spanim v kocarku. U nas nastesti Jaydi v pohode, i kdyz uz taky tolik nenaspi, jak driv. Ale jinak aspon kouka okolo. Rad sedi a drzi se za to madlo nebo co to je pred nim :grinning:
6. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, kolikrát v noci nahazujete? My tak 2-5x, spíš poslední dobou jen 2-3x. Ale i tak :sweat_smile:
Náš dudlíkovej závislák si včera v kočáru hrál dudlíkovanou, tzn. dám před něj dva dudlíky, jeden si narve do pusy, zbystří druhej, první ledabyle vyplivne, narve si druhej a furt dokola, dokud je má oba po ruce :sweat_smile:
Snažím se přes den mu ho občas i nedat, ale to musí být dobře naladěn.
A třeba když ho nemá v kočáru, tak jedeme, kouká a po minutě začne mlaskat a otevírat na prázdno pusu, pak začne neklid, pak hledá dudlíka, nenajde a začne kňourat :grinning:
6. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek