• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Honzík v kočárku taky rád vsedě a je zajímavý, že i když mu dáme sedačku skoro do sedu, tak když spadne a opře se (třeba při jízdě z kopce), tak nespokojenost. Jakmile ho posadím, že se neopírá a je mírně v předklonu, tak nahodí soustředěnej ksicht a spokojenost. přitom podle mě vidí skoro to samý jako když se opírá :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ti puzzi ani nevim kolikrat. Vim, ze to kdysi bylo 1-2x a ted je to casteji, ze me to prave zacina sejrit. No a problem je, ze kdyz ji ho nedam ve dne, tak si tam nacpe hracku a nebo ruku. Bez dudlika toho moc neda. Jedine snad v plavani a to ke konci taky uz musim obcas rucku vyndat.

No u nas v kocaru teda porad lezi. Kdyz tam neni madlo, tak se nema o co chytnout a sednout si. Kdyz tam dam ale treba jenom plastenku, tak se o ni chytne a chce sedet.

Jinak jsem uplne koukala, ze jsem ji parkrat zkusila posadit a ted uz sedi jisteji a dokaze si i chvilku hrat v sede. No a to jsem ji posadila opravdu jenom parkrat.
6. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak konečně nakrkuju :slight_smile:
Dneska byl Vítek vosinózní... Furt na rukách, jinak řev, takže jsem zase udělala la hovno... Ale aspoň usínání bylo v pohodě, tak snad bude i noc dobrá.
Zvládla jsem zatím dočíst jen dvě stránky a trochu dnešek... Takže gratuluju Sami ke kočičí výhře a k tomu, že to Domi krásně zvládnul :dizzy_face:
Jinak Bugaboo je fakt zajímavá divočina, ale osobně teď prahnu po kočáru s přehazovací rukojetí a vypadá to, že mám takové požadavky, které budou splnitelné až tak za dva roky :grinning: Takže možná si ho navrhnu sama :grinning: :grinning:
Valím dočíst ten zbytek dneška :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

na Net se dostávám až teď, no jo, pořád melu dokola o nestíhání,co?

Dnes dopo jsme byli na nákupu a vyreklamovala jsem boty a koupila si takové ťapky a taťka mi koupil rifle Sice jsem měla o nich jinou představu, ale do těchdle jsem se vlezla hned napoprvé a seděly, tak šly představy stranou.

Odpoledne jsme byli na procházce, na pivečku a pak u známých, Kája byla frajerka, a manžel zjistil, že když je ve sporťáku připásána popruhy, tak se jí tam po chvíli přestane líbit, ale když se zapásá jen kolem pasu, tak si sama sedne, chytne se toho madla vepředu a je spokojená a má rozhled. Tak snad to neděláme moc blbě, když ji takhle chvílema necháváme.

Já mám zase na žehlení asi 5 praček, ale nechám to na zítra, teď chci ještě povytírat a pak už bude odpočinek, je to teď maso, Kája vstává v 6, tak toho mám večer až až.

Jo, dnes mi Kája bojkotovala čaj, tak jsem jí večer udělala nápoj Sunárek, co jsme dostali a ten celkem pila, ale mám z toho strach, sice je to bez cukru, ale je to sladké, tak nevím, asi budu zkoušet dělat jí její čajík a třeba 1 lžičku tam sypnu toho Sunárkového nápoje, aby to mělo nějakou chuť, nebo pozkouším, aby mi to malá pila.

Na oběd měla Cuketu z DM od Alnatury, ale teda moc jí nejela :confounded: Tak jí k tomu zítra budu chtít dát brambor, snad to bude jíst.
No, jak jste psaly, že cca po 2 týdnech už jste mimča po zelenince nedokojovaly, tak já to asi zatím neumím utrefit. Dnes tu cuketu ke konci Kájka prskala (snědla cca polovinu 190ml skleničky) a pak vypila 120ml mlíčka. Takže to je blbě, ne? Měla by té zeleniny sníst víc, že? Ale ona jak to začne plivat, tak už jí nedávám a nenutím.

Teda závidím vám některým dlouhé spaní prcků. Kájka vstává kolem 6 a neusne a to ji můžu hladit, dávat prso, nic. Pak chodí spát cca kolem 9.

Sami,
super, že je v domečku dobře !! Až na čičinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kočárek vypadá fakt moc zajímavě :wink:, ale mi ten náš vyhovuje a taky hlavně musí vyhovovat, jinak by mě MM překřtil :sunglasses:
Talls,
to čůro bude určitě OK, venku je hyc, tak se možná Tobi i víc potí a pak třeba nemá toliko co vylučovat:wink:
A gratulka ke koulení!
Dědul,
super, že už Maxíkovi chutná!!
Puzzi,Nikul,
taky pomalu začínám zjišťovat, že doma spí Kája líp. Dnes zvládla po obědě dokonce 2 hodiny, což byl zázrak. Ve sporťáku spí taky hůř, ale třeba dnes j,ak jsme šli z pivka, usla pěkně. No, ale já to vždy zakřiknu, že něco pochválím a zítra to bude jinak.
Petruš,
Kája má taky ráda rozhled, stejně jako Jaydi :wink:
6. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, snad se nám jednou podaří je oddudlíkovat :sweat_smile:
Lao, noci poslední dobou po kaši lepší?
Petis, přesně takhle jezdí v kočáru Honzík, nakloněnej dopředu, přivázanej jen kolem pasu. jakmile se opře, tak nespokojenost.
Honzík nepije ani ty sladší čaje typu Sunárek :-/ I když mu je zkouším, v tomhle jsem vyměkla a nepřijde mi to až tak hrozný, i když jinde ten cukr řešim, jsem asi rozdvojená osobnost :grinning:
6. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, holky, kdo to sem dával odkaz bumbleride?
6. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau lauško-dodatečně ratuluji ke zkoušce v práci (jsem si na tebe vzpomněla, když mi MM vyprávěl, jak vytekl s nervama u okýnka na nádraží v Praze :grinning: :grinning: a psal na babu stížnost po netu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:-ale byl v právu, vyfuckovala zákazníka před ním a on se ponaučil z jejích připomínek, řekl jí vše včas -že má slevukartu, že bude platit kartou, odkud kam atd, vše do detailu a než domluvil, tak ho seřvala, že cosi měl říct jako první...tak se nasral a seřval jí, a ona pyskovala, tak to má za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:)
čau petis- hezké fotky :wink:
dudlomana nemám, naštětí...já se cca kolem 3M bála že bude palcoman,ale nic z toho...
6. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, jak jsme byli u našich tak noci paráda. Někdy si teda cucnul před půlnocí, ale pak až před šestou... No ale teda dnešní noc, to si snad ze mě dělal prdel... :angry: :grinning: Jsem vstávala ani nevím kolikrát. A miláček se probral k životu v 5.08 :confused: :fearful: :rolling_eyes: :angry:
6. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím, že s tím trapařím,a le nemám s kým promluvit :sweat_smile: ...kočky už byly na zápraží, tu potvoru,co nebyla doma celý den jsem nalákala na žrádlo na vnitřní parapet,ale než jsem skočila po dveřím, byla fuč...a kocour s ní...kuwa...jako já nevímno...je asi nechám venku a bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tchán samo, že volal cca v 20.20h a kočka zrrrovna seděla na nábytku venku, tak mu říkám, že zdrhá a nechce dom...no ti nebudou spát :sweat_smile: ...kor kdybych jim napsala, že ještě nejsou doma a že pravděpodobně v cca 23h zavírám vrata a adié :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, díky za gratulaci :dizzy_face: I ostatním :dizzy_face:
Jj, to TM udělal dobře-je fakt, že mezi náma jsou i semetriky (někdy toho nejsem daleka, ale na nikoho neječím a nedržkuju-pokud si teda nezačne on, to se pak musím setsakra držet, abych si nenasrala do vlastního hnízda :grinning: ) Jinak babu nechápu, jízdenka jde stornovat, tak nevím co půčuje, je to jen kus papíru a prémie jí za to nikdo nevezme... :grinning: Za tu stížnost ovšem jo-minimálně :wink: :grinning:
6. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, snad se kočičáci vrátí... :confused: Nemůžeš je nalákat na nějakej mls? Škoda, že se tam neochomejtá Nikule s kuřetem :grinning:
6. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju, holky, dnes to je presne rok- i hodina, co jsme rodila s kockou ta nase kotata, jak to pak nevyslo...pamatujete :pensive: ? No a zitra mame s MM vyroci svatby 2roky...a pred rokem mi rano volali, ze mi nevyslsy dobre ty tripply a vecer jsme sli na UTZ navic a rekli nam, ze cekame chlapecka... :dizzy_face:
sakra...no jo...ja zitra musim dom...nemam nic na sebe poradnyho a my pujdem asi na vecu tam, kde jsme se brali...ahaaaa
6. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
co? nechapu Nikuli s kuretem (dik za vlastne pripominku, Nikule dojedou a ja jdu jeste nalozit masko).
No , posledni vec co zkusim nez pujdu spat, ze pozhasinam vse, stoupnu si do rohu a pockam, jestli nevlezou dovnitr a pak skocim a zavru :grinning:
jinak asi jako smjjjula a budou holt dnes mrznot venku..je serju :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, však se přece kočky pustily do zbytků Nikulího kuřete, když u vás kdysi byla, ne? :wink: Tak třeba by si dala říct i adoptivní číča :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ty mas pamet :confused: :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen nakukuju ... před 18ti lety mi začaly porodní bolesti ... a druhý den 7.7.1991 ve 14,00 se mi narodil syn Martin ... letí to, už je velký kluk, spíš chlap, ... mám ho ráda ... mám zas problém s dětma a "macechou" tak to nebudu rozepisovat, jsem to dnes obrečela, celý večer jsem na ICQ, snad je už líp, jsme to probraly ... je to fakt náročný ...
6. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao ty mas mega pamet. ja si prave rikala, jaky kure? :astonished:

Marti, mas to tezky, kdyz deti bydli jinde,co? Nevim o co jde, ale at se to brzo vyresi....

SAmi, kdy ses chtela nejak samickovat na vecer a jet domu atd. tak to muzem presunout...
6. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, Pavla dostala od macechy facku, tak situace vygradovala, už je tam dusno delší dobu, taky nevím pořádně o co komu jde ... nějak to budu muset vyřešit, ale asi to ukáže až čas ... já vím svoje už teď
6. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a nemuzou bydlet spis s tebou?
6. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikulko ne, MM psal, ze az pojede z Prg, ze mi veme, co budu potrebovat, tak dobryyy. Nic se presouvat nebude! :sweat_smile:

marti jeje, tak uz plnolety bude zitra tvuj kluk...asi to uteklo,co? ja to radsi echchu vedet...ja se bojim, ze to utece moc...bueee
6. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti sakra...to je drsny...by me zajimalo, co probehlo, ze az tak musela ujet s nervama... :confounded:
6. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, v zásadě by ani od BM neodešli, jsou tam doma, všechno jsem jim nechala a BM za to koupil domek, nechtějí jít ze zásady ... v sobotu jedem na dovolenou, tak po ní se musím s BM sejít a dát řeč, tak to fakt nejde, mi připadá jak nesvéprávnej, nechá ženskou vyřizovat s holkou věci a nic neřekne, to ani není on ... mele to svoje pořád dokola ... to je fakt složitý ... ani jeden mě nechtějí otravovat, vědí, že teď na to m nejsme moc dobře (finančně), tak to různě lepíme, Pavla tady teď týden byla a jen se vrátila a zle ... měl by si BM udělat doma pořádek
6. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona chtěla vrátit peníze za film, co jí Pavka vyfotila (film stojí 80,- i s vyvoláním a fotkama 200, ona po ní chtěla 300, protože je teď na brigádě a ví, že má peníze). Pavla jí řekla, že jí tolik nedá, že to tolik nestojí ... asi ujely nervy ... nevím, podle mě se pořád řeší voloviny ... nemám na to slov
6. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je drsny... kvuli prachum facka? BM by si mel fakt udelat poradek a hlavne stat za detma...
6. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu spát, dobrou
6. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
t y jo takova volovina...film...
holky, jdu si nalit nejakyho panaka, nechce se mi spat a ty kocky me se*ou... a vubec
6. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kurec palec, se asi poseru... docela jsem začala uvažovat o tom bumblerideu :confused: :confused: :grinning: snad se z toho vyspím.... :sweat_smile: :grinning:
Sami na zdraví :wink: Já jsem zunkla zbytek jakéhosi francouzského vína, pěkně se po něm nalívají pamely-leč mládežník je jiv před půlhodinou vyzunkl :grinning:
6. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao jaky bumbleride? ja se nejak nechytam...co to je??
nazdraviiii! :grinning:
6. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, holky, noc jako ted furt, malá pila od půlnoci asi 4x, ale jen jednou jako jídlo, jsem i tak nemohla spát. Tady pršelo, je pod mrakem, chci zajít do práce na čumendu, je to hned ve městě, to zvládnem, ale zítra chci zajít na zdravku, to je tak 4km, na okraji města. tak snad nezmokneme
7. črc 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek