• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Laola, kocarek peknej. Moc hezky barvicky a velka plocha na lezeni. Jen ja preferuji nafukovaci kola..

Ja jeste uvazovala o http://www.moje-miminko.cz/graphics/products/10103/5117/7310_orig.jpg ale jak ted budu kupovat golfky, tak k nim je boudicka a autosedacka, takze uz musim jit do jane..
7. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš, fakt hezký! ale mas Janéčko... :wink:

noc dobra, jen jsme uz v 5.30 sla lakat zmrzlou kocku z terasy doma,ale nic...tak at si tam mrzne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chtela jsem jeste spat, Domi vyjimecne jeste i po 6h byl tuhos,ale tim vstavanim kvuliva kockam jsem si ho vzbudila :frowning2: no neva
na zemi byl mega akcni nahuláč, už včera zacal obcas na kolinka klekat, toci se na zemi jak vrtule, je boží :dizzy_face:

prave mi usnul, tak se jdu chystat na navstevu Nikulek
7. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a mame dnes s MM 2 roky vyroci svatby a moje svedkyne prave zacala rodit-odtekla ji plodovka :dizzy_face:

weli taky mate dnes vyroci svatby, tak vsechno nej
7. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Kubík už dnes mohl jít na normální pojoj, ale ...... Včera mu začli dávat pít a jak si žaludek odvykl, tak Kubík zvrací, takže zůstává na JIPce :frowning2: Ale už prý mě můžou přijmnout a můžu tam být s ním. Jen nevím, co tam budu celý den dělat :sweat_smile: Přeci jen jak sestry na člověka pořád koukají, tak se cítím jak pod kuratelou. Chtěla bych Kubíka chovat, pořád natahuje ručičky, ale to taky nesmím. Myslela jsem, že bychom mohli na chvíli ven do stínu, ale když je ještě na JIPce tak to nepůjde. No nějak to vymyslím, hlavně, že už tam můžu a třeba ho přeloží zítra.
7. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My noc ok. :slight_smile:
Marti kvôli prachom facku, no budeš sa musieť s BM porozprávať. :confounded:
Nikule ja tiež uvažujem o Jané alebo Cam Cortina alebo Hauck. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
laus, nikul: hezké kočárky! :dizzy_face:
mám sto chutí prodat ten můj bolder a koupit jiný...né, že bych s ním nebyla spokojená...ale teď je zas jakýchsi nových kočárků! :dizzy_face: jenže tu mou zelenou barvu budu prodávat asi hooodně těžko :grinning: :sweat_smile:
7. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss no ja cortinu prodavam. Se sportakem nejsem spokojena. Jane je prostornejsi....
7. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss ahojky
dedul proc, ta zelena je hezka a je neutros
momou skoda, ze Kubik musi zustat na JIPce :frowning2:

jeste, ze jsem nekupovala novy kocar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ja to vedela, ze s tim budu sachovat a vymyslet bejkarny... :sweat_smile:
7. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou: ježiš, to je mi líto...co vy si ještě vytrpíte... :frowning2:
7. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami: no možná to aspoň zkusím prodat a uvidím, když se někdo chytne, tak se chytne, když ne, mám smolíka pacholíka... :grinning:
jenže ještě musím vysondovat, co by se mi tak líbilo z těch nových kočárů! :wink:
- slovo bejkárny "myluju"...kde na to chodíte?! :sweat_smile:
7. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedul a ty jako uz definitivne 2. prcka ne-e?
bejkarny? ja nevim...nejak mi to prislo do pusy
7. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami: ne, to ne, druhé asi bude, ale až tak za 4-5 let! :wink: - no možná třeba za tři :grinning: - to by chtěl můj, ale já se ještě bráním, že to je moc brzo! :grinning:
no fakt super slovo, budu používat... :sweat_smile:
7. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, snad se Kubík brzy aklimatizuje na normální režim a budete moct už být pořád spolu, se těšíš, viď? ... já bych se těšila moc ... si to nedovedu vůbec představit ...
7. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Těším se, jen nevím co v té nemocnici mám dělat, když je drobeček pořád na JIPce a jediné co moc chce je chovat se a to nesmím. Se bojím, abych ho nerozhodila, jak jsem nervozní.
7. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni ja myslim, ze aspon tvoje pritomnost ho uklidni, staci hladit a povidat, treba mu neco cti a tak..usmevy, pusinky...bude stastnej, ze tam jsi
7. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych byla taky nervózní, snad se to brzy spraví ... máš strach, že ho bude tvá přítomnost nervovat, že? Budeš tam, ale nebudeš ho moct pochovat ... to je blbý ...
7. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak píše Samička, on bude rád už jen že tam jsi, že jo ... na Markétku zabírá hlazení, zpívání atd. případně dělání ksichtů, to ji baví atd.
7. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malá se mi po půlhodině probudila, ale lehla jsem si k ní a ještě usnula, potřebuju aby byla vyspaná, ať na návštěvě nebrečí, mám i dost pochůzek po městě, a chci se stavit doma za Martinem (teda jen před dům :grinning: ) ... pozvu ho některý den na oběd, ať se ještě vidíme, než odjedem ...
7. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Přesně jak píšeš. Natáhne ručičky a já ho nebudu smět pochovat .......... to bude ještě horší, než když mě neuvidí. A hlavně já z toho budu na nervy ještě víc. Povídání je fajn, ale Kubík prostě jen natahuje ručičky, potřebuje pochovat a to se ještě nesmí :frowning2:
7. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou to je super, že môžeš byť s Kubkom. On bude určite veľmi rád, že si s ním. :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky slunicka,
vubec nemam cas na kona, vubec me maty nenecha.
Posledni dny i noci jsou silene, jsem hotova unavena, ja nevim asi porad ty zuby proste vse rve porad silene do pusy, porad knoura, rve a nechce byt sam. ja uz nemuzu. v noci porad place, ma neklidny spanek, vstava kazdy den o pul 6 a usina az o pul 10 za sileneho revu...nevim co s nim delat. :frowning2:
Vcera jsem byli na plavani, tak prvni ponor s instruktorkou super, u mojeho druheho plakal, asi se lekl. uz jen dva krat a konec :unamused:
Dneska mame s MM vyroci 2 roky svatby, ale slavime to tak ze MM boura venku kulnu a odpol jde pomahat sousedoci lit beton na zaklady. ach jo, takze zase zadny obidek, prochazka, pohodicka :unamused:
Sami vy si uzijte obidek.
Momou jen jsem nakoukla a vidim ze Kubik zvraci ze je zas ena JIP, ale neboj bude zitra urcite zase lepe.
Marti mas to tezke ach jo, snad se to nejak brzy vyresi.
Holky vidim ze stale resite kocarky, ja si necham prozatim jane slalom, jeste ho ani nemam slozeny a pak uvidim, mozan bych sla do golfek, a nebo treba ten bee :grinning:
Predevcirem mi sousedka oznamila ze je tehulka, jsem rada, protoze v lednu prisla ve 20.týdnu o miminko :unamused: snad tentokrat vse dobre dopadne.
Dedul super ze se Maxik tak rozjedl, snad bude jen lepe.

Holky jak vam ji mali? maty zacal objevovat, u jidla se pritahuje toho pultu, triska rukama do stolecku a nechce poradne jist, jidlo je vzdy vsude i vecerni kase :unamused:
7. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak jsem se sem dostala až teď-balíky a pak jsem se šla nasrat na poštu (běžte si k jinému okýnku, u jiné baby-běžte si vedle, tak si to mají kurwa označit, neee?! No a pak ještě na Měú-máme dostat příspěvek 4000,- na malého, tak jsem šla na matriku, čekám za dveřma (baba s kýmsi mluvila - nevěděla jsem jestli telef. nebo tam někoho má, no a chlap, co sedí v pokladně na mě řval, ať tam vlezu a pohnu si, že on musí jet pryč a nebude na mě čekat atd. Tak jsem klepala-nic, znova-něco jsem slyšela, tak jsem myslela, že můžu jít dovnitř, tak jsem tam vlezla a baba mě zprcala, že tam má jednání, tak co tam lezu... Řekla jsem jí, že mě tam poslal kolega, no ale furt pyskovala, tak jsem se sebrala, řekla něco o tom, že miluju úřady a šla jsem do prdele.... Jo a minulej týden tam byl MM-na jedněch dveřích nápis Dovolená, obslouží vás dveře č. 2, no a na dveřích č. 2 taky Dovolená..... Takže to vypadá, že tam zítra půjde totálně vytočenej manžel a udělá tam bordel...

Sami, jj, mám Janéčko, ale vadí mi, že tam není přehazovací rukojeť a tak V. buď svítí do očí nebo na něj fouká...

Momou, to mě mrzí s Kubíkem :frowning2: Ještě jsem nedošetla, co se vlastně stalo, musím to dohledat... Přeju moc síly!!!

Sami, to je krásně symbolické se svědkyní a plodovkou :dizzy_face: Gratuluju k výročí :dizzy_face:

Weli, taky gratulejšn k výročí :dizzy_face: Jinak u nás je po jídle jak po boji... Mrkev v nose /(někdy i mém), na nose, obočí, ruce jak sviňa, židle jak sviňa, oblečení na odpis (někdy i mé) :grinning: Ale je sranda :grinning:

Dedul, zelenej kočár prodáš, neboj-se mi zdá, že vidím jenom zelené kočáry :grinning:
7. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, o víkendu zase nebyl čas napsat, furt se něco děje :slight_smile:
V sobotu ráno jsem objevila první prořízlý zoubek :dizzy_face: tak si asi zítra pojedu koupit nový šatičky :grinning: beztak potřebuju něco nového na sobotu, brácha se bude ženit :slight_smile:
Ríšovi mrkvička chutná, postupně mu zvedám dávku a už je na 90ml :slight_smile: Dneska mu dám poprvý domácí, jenom vidličkou rozmačkanou, tak snad to taky sní... A včera večer byl nějak akční, asi konečně přišel na kouzlo pohybu a asi 6x během půl hodiny se otočil ze zad na bříško a zpět :slight_smile:

Momou, to je dobře, že je Kubíkovi lépe, i když teda zase zvrací... :unamused: zítra bude určitě líp... :wink: to věřím, že máš obavu z toho, co budeš v nemocnici dělat, když ho zatím nesmíš vzít ani do náruče :unamused:
Majda už si to sice nepřečte když už je pryč, ale i tak jí přeju pěknou dovču :slight_smile:
Sami, ty si taky užívej pohodičku u tchánovců v baráčku :wink: Teda a kočka jedna uražená :rolling_eyes: snad do rána nezmrzla...
Marti, fotky pěkný, Markétka je fešanda :slight_smile: To s Pavkou je blbý, BM by si měl doma udělat pořádek...
Puzzi, teda ty budeš v jednom kole... :slight_smile: to už se asi než odjedeš na dovču neuvidíme, viď...
Sami a Weli, užijte se výročí svatby :wink: I když teď čtu, že u Weli to na romantiku moc nevypadá :unamused:
Kočárky máte vybraný fakt pěkný, videa na bugaboo taky :slight_smile: K mánii se nepřidám, protože novej sporťák kupovat nebudu.
Lao, taky gratulka k úspěšnýmu testíku :slight_smile:
Jumi a to nechce Soňule jenom ten domácí příkrm nebo nesní ani kupovaný ze skleničky?

Tak domácí mrkev úspěch neměla, ale neva, dala jsem jí do mrazáku, bude se hodit, až si Ríšula zvykne na kousky... dala jsem mu teda mrvičku babylove z DMka (jinak jsem dávala Hami první lžičku a to bylo úplně v pohodě), ale asi jak se mu předtím nadavovalo z tý domácí, tak u tý kupovaný to pokračovalo... ale teda snědl jí.

A už nevim... co kdo kde a tak :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, bych byla taky nasraná, jak na poště, tak na úřadě... :angry: hračka pěkná, ale ta cena :confounded:
Jo a já byla dneska taky celá od mrkve, pže Ríša kejchnul :grinning:

Jdu ho přebalit a mažeme ven :wink:
7. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že se moc nekecalo, tak fajn, nebylo toho moc na dočítání a tudíž zvládnu uvařit večeři :grinning:

Sami, teda ty kočky jedny proradný, to by mne teda asi nebavilo, je furt hlídat...a jak dnes, furt byly venku? A užijte si TM výročí!!! Gratulka!!! To se do hospůdky vysamičkuješ, co???
Marti, teda to je neveselé se starostma s dětičkama...teda spíš s macechou...no jo, no...macechy jsou macechy...teda ale když už lítaj facky, tak to je drsný.
Weli, jejda, u vás žádná romantika??? K výročí??? No, jestli tě to uklidní, tak my to taky moc neslavili...ani jsem nic nedostala... :pensive: ....místo večerního vínka manža lítal po baráku kvůli těm garážím...a vodě.... :pensive:
Laola, ty vyprávíš barevně normálně :grinning: :grinning: :grinning: Si dokážu představit, jak si byla na tý poště happy... :grinning:
Hpaja...jeje kejchanec po mrkvi je psycho...neměli jste bílý hadýrky??? Ty by byly na odpis...
Momou, neboj, to bříško si zas zvykne, určo zítra zas bude líp a budeš si moc kulíška pošušňat :dizzy_face:

Jinak my dnes ta neuroška myslím velkmi dobrý...Tobi byl celkem v dobré náladě, když jsem ho dala na ten stůl, tak hned rychlá jízda k hračkám, všechny bral a rachtal a tak, tak Dr byla spokojená, jak hezky leze...teda spíš plazí...no a cekově se jí líbil. Má sice ještě slabou axiální hypotonii (střed těla občas není v přímce - např hlava uhýbá ke straně a tak), ale že to bude určo dobrý. Na kontrolu jdem až v lednu! Prý je Tobi i dál ve vývoji, něco i na 8. měsíc, ale něco je zas trošku slabší, např ta hlava uhýbací, to je tak 5. měsíc. Ale říkala, že kdybychom k ní přišli poprvé teď, tak že bynás určo neposílala cvičit, tak jsem ráda, že i ona schválila, že už nemusíme vojtovat...takže mám fakt velkou radost.

Dnes jsem zas hýřila...objednala jsem si na babylifu piknikovou deku od emitexu (abysme měli na dovču), ultrazvukovej protikomárník (nechci ty vypařovací, aby to Tobi dýchal), gel proti komárům pro tobiho, nepropustnou podložku do postýlky (budem používat ještě jako vyměkčení do cestovní postýlky, MM s zdálo, že ta jejich matračka je dost tvrdá, tak ať si Tobi neomačká prdelku :grinning: a clonky do auta a něco ještě ségra chtěla a 1700 v riti...no, nic, bude aspoň nějaká radost....a ještě jsem si koupila 2 krásný hrnky na kafe s včelkama...jsem magor, vidím pěknej hrnek a hned ho beru...nevím, kam to budu dávat...
7. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se z nemocnice ............. Kubíkovi nakonec přeci jen vyndali i tu poslední hadičku - kanilu a je na normálním pokoji. :dizzy_face:
7. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, tady se moc nekecá :confused: aspoň nemusím dlouze dočítat :slight_smile:
Talls, Ríša byl po mrkvovym kejchanci v pohodě, u mrkve přes něj dávám místo bryndáku plenu :wink: ale odnesla jsem to já, lehátko a podlaha... a teď večer při kaši začal šermovat rukama a vyrazil mi mističku :rolling_eyes: Kaše byla všude, 2x za den vytírat se mi už dlouho nepoštěstilo :slight_smile:
Super s neuroškou, uvidíš, Tobík bude úúúplně zdravej :slight_smile: Škoda, že tě v těhu tak strašili, bylo to zbytečný... :unamused:
Momou, to je super zpráva, že je Kubík na normoš pokoji... :slight_smile: Takže jsi na pokoji s ním?
7. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaja: Jo jo, jsem tu s ním a právě se ho znažím uspat, což mi docela dobře bojkotuje :grinning: Mi ho tu zkazili ...
7. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, on je určitě rád, že je u tebe a tak si tě chce pořádně užít :dizzy_face:
7. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek