• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
No už to vypadá, že bude spinkat .......... se trochu vykakal - zas vajíččka - napil čajíku a v pohodě.
7. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou to je super, že už je Kubík na normálnej izbe. :slight_smile:
Talls super správa, že už nemusíte cvičiť. :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer,
tak jsem tu az tedka. Pres den jsem nestihla. Noc byla docela ok. Akorat v 1 se vzbudil a plakal, to samy i noc prdtim. Ale jinak dobry. Pres den mel Jaydi dobrou naladu. Spinkal jen asi pul hodky odpoledne jen asi do pul 3. Pak jsme byli se svagrovou v shopping centru a koupily jsme Jaydimu oblecek na krtiny :grinning: Je to neco jineho, nez normalne. Vypada to docela dobre a sladce. Ale prej je to tradicni tady. Bude vypadat trosku jako holcicka :grinning: Pak jsme byly jeste na sandvic a kafe. Jaydik sedel v kocarku a koukal celou dobu okolo a smal se. Super. Takze dneska v postylce uz v pul 8, chudacek byl unavenej :slight_smile:

Sami, Weli gratulka k vasim vyrocim :slight_smile:
Marti teda s macechou des. Co si vubec dovoluje liskat tvoje deti? :angry: Bych tam asi zasla a vyridila si to s ni :angry:
Lao s uradama hruza. Nechapu za co ty lidi jsou tam placeni. No jo, neni jak jim :angry:
A hracka dobra. My mame Elma i Cookie Monstera (ten modrej). Jaydi je dostal od kamose jak se narodil :grinning:
Hpaji Riska je sikulka. Gratulace k zoubku :wink: A kup si nejake hezke saticky :wink:
Talls na kontrole vyborne. Tesim se s vama :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, tak uz na normalni pokoji? SUPER. Jsi strasne statecna jak to zvladas. Jsme dneska se samickou rikaly, ze si to ani neumime predstavit...

Laola a jak si koupis s prehazovaci rukojeti, tak ti treba zase budou vadit plastovy kolecka, ze nepruzi.. kazdej kocar ma neco. :slight_smile: no ale ja mam co povidat,ze_ :slight_smile: Ja se musim dneska rozhodnou do ktereho pujdu. Co rikate holky na barvicky
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24310576
http://deti.bazos.cz/inzerat/3536279/JANE-SLALOM-PRO-07.php

Weli, tak si ted tak uzivas? a kdyz mas pocit, ze je to bolestivej plac a uz tak dlouho, neuvazovala jsi jit k mudr? Se me to zda divny, ze by 2 tydny v kuse nekdo porad plakal kvuli zubum. My jsme to meli taky, ale jenom treba 3 hodky a jednou za cas...

Talls ja mam vzdycky takovou radost jak ctu ty dobry zpravy od vas.. a jak to vsechno vypadalo nekdy pred roke spatne,co? a ted mas doma sikulina co je na tom vyvojove dal nez vetsina deti tady...

:slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ted jsem tady klikla na zajimavy odkaz. Kdyby nekdo ve vasem okoli potreboval probioticke kapky, tak je tady maji jen za 335. http://www.raj-plinek.cz/?p=productsList&iCategory=60&sName=Probioticke-kapky- Myslim, ze jste je tu nekdo kupoval za 700. Taky tam maji darky ke koupi plinek, ale jsou papirovy, tak nevim, jak moc je to vyhodny...
7. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul: No já si to taky neuměla představit :confounded:

Talls: Už nemusíte cvičit? Tak to je super :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou...super, že je Kubula už skoro zdravej :slight_smile: , musel to být fakt hroznej zážitek. Už nemusíme vojtovat, jen trošku cvičíme hrou...

Niku, díky :dizzy_face: ...no, je fakt, že já si taky vždy vzpomenu, co jsme museli prožit, každej ten ultrazvuk, kontrola...ale už to mám takový "zastřený", jen vím, že to bylo fakt hrozný. Kdybych neměla toho "senzibila", tak bych se zhroutila, fakt...(nejhorší bylo, když jsme byli u Apolináře na tý kordocentéze a já se ptala Caldy, jak to končívá (ty diagnozy ageneze) a on se tvářil tak divně, že prostě padesát na padesát...hrozně jsem tehdy brečela a dokonce jsme se ptali, co by se dělo, kdybychom to miminko nechtěli....tehdy říkal, že se snaží vždy vyhovět rodičům....) no a pak týden před porodem v tom Motole, to bylo snad ještě horší...a teď máme Tobíska lumpíka šikulu :slight_smile: . Asi to tak prostě mělo být, byla to nějaká zkouška zhora...
Často ale myslím na Maovu a ptám se, proč musí tolik vytrpět...že to není fér....
No, radši obrátím list...

Niku, ten kočárek oranžovo - modrý má ségra a vypadá moc pěkně. Šla bych do něj. Ten modro-zelený by se mi na holčičku tolik nelíbil... :wink:

Lao...jojo , přehazovací rukojeť je sice dobrá, ale jen u klasických čtyřkolek, protože když máš kočár, co má otočný přední kolečka a přehodíš rukojeť, tak se s ním pak fakt blbě jede...ty přední se neotáčej, otáčej se zadní, což je k ničemu. Ale pár metrů s tím takhle ujedeš...ale na prochajdu to není...Jinak Icoo třeba dělá, že je vyndavací celá ta sedačka, můžeš jí dát po směru, i proti směru, což je sice fajn, ale zas uprostřed procházky je to opruz....no, každej kočár má něco, že...jsem to "studovala" :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, ještě se chci zeptat, vy všechny prcky už posazujete ve sporťáku???Já mám Tobiho furt na tu nejnižší pozici, pže mi rehabačka kladla na srdce, že neposazovat, když to ještě sám neumí...ale trošku naklopit už můžu, ne? Musím se zeptat...jako např v Pollyně je taky naklopenej, i když ho dávám taky na tu nejnižší pozici....

Dnes byl Tobi pěkně protivnej odpoledne, tak jsem mu pustila DVD Baby Enstein a fakt se na to díval a byl potichu!!! Jsem nechápala...a jinak pomáhá koupání, on to teď fakt miluje...jen je pak horší, když ho vyndám :sunglasses:
7. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zde, zadna romantika se moc nekona, jsem mirne navata, otevrela jsem nam vajnoš :wink:

momou super, ze kubik je na normal pokoji!at je brzo fit

lauš ty vow ja bych asi na ne poslala kuew sedm :grinning: ...nesnasim toto... :angry: :angry:

hpaji gratulka k zoubečku Ríškovi!Domi snad zustane bezzubej do narozenin :sweat_smile:

tals pekne ses zas rozjela s nakupama,ale co, samy potrebny veci :wink: :dizzy_face: . Gratulka ke kontrole, uzasny!Jinak kocky uz lepsi, zmrzla ta blbka nebyla, pres den hyc, tak zas vegetila na kresle a odpoledne jak dojel MM, tak spala, taxme j dokonce drbali za uchem a ona nevedela, ze jsme to my :slight_smile: a pak ji MM chytit za krkem a prenesl domu a zavreli jsme, takji mame pod zamkem. Vrci a syci na vsechny a na vsechno, je to nervoza kocka,ale snad bude ok.

ad macechy, vsechny nesjou svine...napr. já :grinning:

ad proiotika. Kamoska, co ma 3,5M holcicku dostala od homeopatky radu,aby ji davala 1/3 kapsle lactobacilla co je pro dospely a maji ted silenou zmenu doma. ta mala porad plakala, spatne kakala, furt nafoukly birsko, ted je to vyrazne lepsi...

petrus, sakra, JD ma snad vsechny hracky tady

:grinning: :grinning: :grinning:

tak jako musim vas pobavit. Jeste, kdyz Nikule byly u nas, tak MM psal, ze za 40minut je doma...vypadalo to, ze jako fakt fofruje...bylo cca 13,30h. Vite v kolik dojel? cca v 16.30 :fearful: ...jako fakt bych nekdy chtela mit casovy odhad jako on :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kdyz mu volam, co ubehlo asi 1,5h, kde je..tak v klidu rika, ze je uz doma (v byte a bere teda ty veci, cojsme mu napsala, ze ma vzit - asi 6 veci! a ze obstarva kocky a terarka a tak...no nic). Takze kdyz dojel, sedl si k notebooku, ja se zacala chystat,at az se Domi vzbudi, muzem vyrazit na tu "veceri" na golf, kde jsme se brali...malem e zas braly mory, sedel apsal a ja uz sla Domcu vzbudit,aby si fakt pohnul. Dali jsme si jidlo, posedeli na terase...me to prislo takovy vzpominaci a zvlastni, pac pred 2 lety tam svatba, pak presne pred rokem 1.vyroci a zrovna jsme jeli z geneticke konzultace a mimoradneho UTZ kvuli tem spatnym tripplum s rekli nam, ze cekame kluka... a ted slavime 2. vyroci, jsme tam i s tim klukem...a on pohoda, smsky, proc jako chcu zas fotit a ne, on se fotit nechche, nebude tam pozovat...achjo :pensive: . Proste normal den...me flakne (jak by rekla Talls). Chjo, asi si vymyslim nejakeho virtualniho ctitele,aby nejak zacal jit do sebe bo co...samo, ze jsme se vysamickovala...ani jsme nesklidila komliment.
Me to neba :frowning2:
7. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Talls, to je fajn, že nemusíte s Tobim cičit :dizzy_face:
S těma kolečkama mě to nenapadlo... No ale tady u toho kočáru jsou otočná všechna, tak je to jedno, ne? Já tomu teda nerozumím, nemám naštudováno, ni vyzkoušeno... :grinning:

Paji, gratuluju Riškovi k zoubku :dizzy_face: No a pořiď si něco pořádnýho na sebe, ať oslníš :dizzy_face:

Já jsem večer umyla nádobí, pak semi vzbudil (teda vlastně ještě nespal) prcís, tak jsem šla uspávat a MM pak to nádobí dorazil, jinak výkon v baráku zase nula... Ale vlastně jo, nějaký kšeftík na MMB :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda tím nulovým výkonem v baráku nemyslím MM, ale sebe :slight_smile: Jsem to tak nějak blbě napsala
7. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, nj, chlapi a dochvilnost... :grinning: To je prostě nemožné :grinning: Třeba myslel doma-jako u vás doma :grinning:
To mě mrzí, že tě neokomplimentil :frowning2: To víš, furt jen práce... Ale neboj, ještě není dnešku konec :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ja v minulem prispevku jsem uplne zapomnela napsat! :sweat_smile: Super, ze Kubik uz je na pokoji a ty muzes byt s nim. Tak at se mu dari lip a lip at brzy muzete domu :wink: Posilame pohlazeni :slight_smile:

Sami s TM to je fakt nekdy tezke :frowning2: A jinak vsechny hracky teda nemam :grinning: jen par :sweat_smile:
Zase na druhou stranu mam jeden a ten samej kocarek a menit ani nebudu :wink:

Nikul mne se vic libi ten modro zelenej. Ale je to asi tim, ze mam kluka :wink: Ale i ta druha barva je hezka :slight_smile:

JAydi se budi ze spani. Dneska jsme nekde ztratili jeho cumel, tak jsem mu dala jinej a vetsi (od 6ti mes), tak mu vypadava, jak neni zvykly :frowning2: A tak smutne knika :frowning2: Snad bude dobra noc a nic ho neboli...

Jo a pred chvili jsem nam rezervovala letenky do CR :grinning: Tak letime 10 srpna do 21 srpna. Se tesim :grinning:
7. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus...

Sami, nebuď smutná, jo holt chlapi to tak neprožívaj, bo co...já už o romantice taky jenom sním...ale když zavzpomínám, taky se MM snažil, když chtěl...jednou mi k Valentýnu poslal ohromnou nádhernou kytici se vzkazem " přesně tak tě miluju"...jo, ale to už je několik let....od té doby romantiky pomalu a jistě ubývá, ač se mu jaksi snažím naznačit (říct na plnou hubu), že by se mi něco romantického zas líbilo...no, asi se nedočkám :frowning2: ...já mu dala k výročí trencle KVL a sprej Hugo Boss (jeden si koupil sám, aby měl k voňavce, tak jsem mu na letišti sehnala další za lepší prachy), tak jsem mu to nachystala a on, je, já pro tebe nic nemám....no, tak mi to bylo trochu líto...myslela jsem, že další den donese třeba aspoň růžičku, ale nic...fňuk....asi ho zabim :grinning:

Petronuska, je, tak to si v srpnu budeš připadat zas jak královna, co??? Jaydinek půjde z ruky do ruky a ty si oddáchneš...super. A Jaydimu se nelíbil větší dudel? Tobi ho vzal hned na milost...a ještě i změnu značky, malé měl Avent a teď má Nuk...nevadí mu to, hlavně, že je nějakej :wink:

Lao, to jsi mne dostala ....prej otočná všechna kolečka...no, to tak bývá u kočárklů, já vím :wink: Já myslela kolem své osy, ty, co se dají zaaretovat....ale teda nestudovala jsem ten tvůj vybranej, třeba má "osovootočná" všechna kolečka...tak to by bylo bezva a přehazovací rukojeť by se šikla...

MM vytuhnul a mne se nějak nechce spát...jsem zvyklá na půlnoc...ještě, že je net :grinning:
7. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls v srpnu pojedeme konecne vsichni. Aspon si Ray taky odpocine tady odsad. I kdyz teda u nas ho zase budou vsichni nalevat :grinning: Mu se moc u nasich libi a rad tam jesdi. Tak to je taky dobry. A v letadle aspon nebudu sama na prdolu. Snad to bude bez place...

Posledni dobou taky chodim spat tak kolem pulnoci nejdriv. Tedka se jdeme divat na nejakej film "the Reader" s Kate Winslet. Takze spat pujdeme taky az tak v 1. :sunglasses:
7. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se tyce romantiky, tak ja ji mam od Raye porad :slight_smile: Ale my spolu jsme teprve 3 roky, ze? :grinning: Ale i kdyz mam na sobe teplaky a tricko, tak mi rekne stejne, ze vypadam moc krasne :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tim cumlem. Jsem ho Jaydikovi zkousela dat uz kdysi, ale furt ho plival. No ale tedka mu nic jineho nezbyva... Minulej i tento je Nuk. Pak mam doma jeste 4 cumle, ty male, ale ty uz mu davat nechci. Ani nevim, jaka firma jsou. :rolling_eyes:
7. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ja porad neposazuji v kocaru. Pekne lezi a kouka. Teda nejde me dat sportak uplne do lehu, ale je na tu nejnizsi polohu. Ja ji obcas posadim doma a nebo je taky v houpatku, tak si rikam, ze dokud to jde, tak at lezi aspon v tom kocare...
a co je prosim te DVD baby Einstein? :slight_smile:

Sami, teda trapeni s tim tvojim chlapiskem! Mozna by ctitel nebyl marny, aby si nebyl tak jisty a vic se snazil....

Holky me s tim kocarem jebne... normalne se me podarilo na obou udelat jeste slevu, ale nejak se nemuzu rozhodnout kterej vzit. Libil se me ten oranzovo-modrej, ale si rikam, jestli uz to nebude moc vykriceny. Jestli neni ten druhej takovej lepsi, kdyz tam bude nika casto v ruzove. No ale ten oranzovej je fakt peknej a veselej a ten druhej jsem nevidela.

Jo jeste jsem se chtela zeptat, kdo tady mate jane, je ten origos nanoznik hodne dobrej?
7. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niku, baby Enstein jsou takový dětský DVD, dala mi to kámoška, jinak bych to taky neznala...my máme Mozarta...hraje tam hudba Mozart a jsou tam takový jako postavičky a tak různě, a děti to nějak zaujme, i když dospěláci si o tom myslí svý...něco jako Teletubies :grinning: ...Fakt na to Tobi koukal půl hoďky, předtím byl jak jatej, uřvanej a protivnej a pak půl hoďky klid!!! Jsem mohla dovařit večeři... :slight_smile: Uvidíme, jestli příště bude taky tak nadšenej...už jsem mu to pouštěla jednou a líbilo se mu to taky.

Jinak jestli dáváš Nice hodně růžovou, tak to bych asi radši šla do toho modrýho, fakt růžová a oranžová se mi moc neladí dokupy...Sice jako nejsem zastánce modrý a zelený dokupy, ale když si do toho představím růžově oblečený mimi, tak to bude pěkný :slight_smile: A nánožník...no, asi jako není o tisíc procent lepší, než jiný nánožníky, ale prostě barevně to ladí s kočárem. Oni mají ty barvy divoký, že univerzál nánožník je na tom jak pěst na oko...např černej, nebo šedej a tak....k nim se hodí prostě jen ty jejich...můj názor.

Petronuska...teda ty máš zlatíčko, takovýho chlapa pohledat...romantik, starostlivý tatínek, má rád tvé rodiče...no, krása :slight_smile:

Tak už jdu taky hají...dobrou!
8. črc 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls diky, utikam na kute taky :slight_smile:
8. črc 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Kuba už má za sebou raní malou vizitu, náběry krve a ještě má pytlík na pindíkovi, prý má něco načůrat ............. ale Kubíkovi to pořád padá :grinning: i když to původně bylo přilepené.
8. črc 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Momou, tak snad krev bude v pořádku a čůrání se taky podaří :slight_smile: . Kubík je šikula a hrdina tématu :dizzy_face:

Nikul...jo, ještě jsem jednou koukala na ten modrej kočárek a nakonec, možná by k němu šel tmavě modrej fusak...muselo by se to zkusit. Já si ke Concordu koupila od Emitexu béžovej (střih na velkou trojkolku) a je jak kdyby byl originál, krásně pasuje a i barvou...tu jejich tmavě modrou jsem neviděla, ale třeba by taky pásla....na ten tvůj...k němu neprodávají nánožník s kočárkem?

Jo, ještě k těm probiotikům, taky jsem dávala Tobimu nakonec ty "sypaný" - kapslička se rozdělá a vysype se obsah do mlíka a pohoda. já mu dávala rovnou celou, ale už byl starší, asi ty 4 měsíce...je to sakra rozdíl v ceně...tyto probiotika stojí asi stovku a je tam 45 kapsli. Ale i těch 330 kč za probiotický je dobrý, ale cena 650...to si dělaj prdel....já je tehdy měla díky Laolce taky nějak za 330 :slight_smile:

Tak jsem se včera zařekla, že končím s přežíráním a krmením se sladkým, protože jsem se na sebe podívala do zdcadla zezadu (přes druhé zdcadlo) a chtělo se mi brečet, ten vykrmenej materiál....hrůza....dnes dojídám k snídani poslední kousek buchty :grinning: a najíždím na dietní stravu...do dovolený musím shodit nejmíň 2 kila, mám na to 3 neděle...tak po kolikátý už....ale teď to už klapne, jsem rozhodnutá!!!
8. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a držte palce, dnes jel MM reklamovat tu postýlku, tak ať nám dají hned novou...jsem ochotná akceptovat i červenou, v nejhorším :wink:
8. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Držím palečky s dietou

Tak Kubík má dovolený nutrilon a piškoty a asi mu napíšou i další stravu, pokud bude vše v pohodě. Tak od včerejška nezvracel, tak uvidíme.
8. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už máme za sebou prvné 90 ml mlíka. Sice nám to trvalo dýl, než jindy, ale to je dobře.
8. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, kdyby nahodou nekdo mel zajem o probiotika, mam je moznost za 310kc dovezt z poslka ju? kdyz tak se poptejte diky moc :slight_smile:

Momou super ze Kubik se lepsi den ode dne a uz nezvraci. bude dobre a za par dnu jste doma. :slight_smile:
Talls drzime palce s postylkou :slight_smile:
A romantika vcera veskera zadna, Rostik makal makal a dobre ze udelal strechu protoze v noci lilo a stale prsi.
ani keksik nebyl :frowning2: byli jsme vcera oba utahani.
Dneska jdu na korekci oboci, ale myslim ze to bude ok. Mam to svetlounke, nejde vubec videt ze to mam, jen prodlouzene, je to krasne :wink:

Jdu pomalu zkusit docist, ale s matym je to slozite. :wink:
8. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Romantika bude jindy :wink:

kuba se mi tu točí i na bříško (má už prý trochu posilovat břišní svaly) a je na všech čtyrech a "bobuje" :dizzy_face: :grinning:
8. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ach jo ti chlapi, co dodat. takze normalni den, akorat ze jste byli na veceri... ze oni to vzdy dokazi tak okoreni tze? :unamused:
Nikul jj ten oranz modry mame i na kluka, jsou to super barvicky :slight_smile:
Talls to mam velkou radost ze uz nemusite cvicit, ani nevis jak :wink:
Nikul no uvazovala jsem ze uz pujdu k dr. , ale maty je vicemene rozmazlenec, neumi si hrat sam a proste rve a rve a kdyz ho vezmu je klid. ale kazdy den minimalne 3 krat place bolesti a ja myslim ze to jsou zuby...a na vecer mu davam nurofen :wink: MM nechce jit k dr, ale ja se bojim at neco nezanedbam, :frowning2:
Laus to neni normalni na te poste, ja bych vrazdila, moje nervy s uradama :angry:
8. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou to je uzAsneeeeeee je to maly bojovnik :wink:
Maty zase sileny rev, vzala jsem ho, chvili u me a ted je klid, nemyslite ze je to vycuranost ? :frowning2:
8. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko!
tak svědkyně fakt včera porodila, takže to vyslo, jak jsem urcila :grinning: :grinning:
no a dnes rano MM sel na golf, ja s malym jsme jeste usnuli v posteli a pred chvili neprijemne probuzeni..."bum....uááááááá"...takže patřím mezi ty neštastnice, co neuhlídaly :confounded: ...nj, já spala a on se odplazil či co to dělá za pohymb, na 2. konec postele...ale postel nízká a kožešina na zemi, taxnad se ťuknul málo.sakra
8. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre ranko,

momou tak koukam, ze delate velike pokroky, SUPER!

Sami, tak jeste ze se to stalo na nizke posteli a uz vis, ze spolecne spani asi nepujde nebo jen s vytvoreni barier...

Weli ono na dalku tezko soudit, ale pokud rve a u tebe je o.k. tak to bude asi vycuranek...

Talls tak konec se sladkym si rikam taky uz dlouho :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek