• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Weli: No některé děti jsou vyčůrané .......... :grinning:

Sami: Kubík mi taky spadnul, ale jak Jára občas nechá od večera hromadu prádla na zemi, tak jsem slyšela jen tupou ránu, žuch a Kubík se tam tlemil :grinning: Nejsi jediná.

Nikule: Kubík mi zboural i ty bariéry :sweat_smile:
8. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul s tim nanoznikem, presne jak pise talls, sedi barvene ale jestli je nejak jinak vymakany ti jeste nejsem schopna rict, protoze ho jeste nemam, ten sportak slozeny :wink:
Talls drzim palce s dietou, taky si rikam ze 4kg by neskodily, dolu :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami snad Domi bude OK kdyz padal do kozesin. :wink:
Nikul no prave ja taky nevim, zitra zavolam dr, dneska tam neni at se na nej mrkne kdyz tak. ale proste kdyz si hraje a tak jeci nebo je v kocaru a jeci a kdyz prijdes a usmejes se je to ok, pokud nema zrovna fakt hysterak a ten nevim z ceho ma :unamused: ale ja myslim ze z 90% je to vycuranost :wink: teda doufam
8. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, čaues :slight_smile:
Chytla jsem teď signál, jsem z toho v šoku, včera vůbec :angry:, rychle jsem si teď načetla pár stran, ať mám v historii a můžu si vás dočíst.

U nás vše normoš, Janka baští v poledne zeleninkový příkrm, večer Hami kaši, ta je sladká, zmizí v ní hned :slight_smile: Jsme zdraví, ťuky ťuk. :wink:

Jestli se mi ještě podaří připojit, tak pak písnu reakce. Vím, že vždy naslibuju hory doly, ale ... kurvajda, zase mě to odpojilo. R. byl včera v prodejně, slíbili mu do odpo book a že mu cinknou a nic. Tak snad dneska, ale ještě musí zavolat maníka od netu, tak snad už brzy pofičíme, bo já jsem úplně odpojená od světa, zprávy v TV nestíhám, ani neznám program v TV :sweat_smile:

Takže příspěvek opět neodešlu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
odeslala, slááááávaaaa :grinning:
8. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, Maty už chytračí, jo? :grinning: :wink:
A Kubík je na pokoji, maminka šťastná, SUPER :dizzy_face: :slight_smile:
Sami, tak snad z pádu vůben nic nebude, kožešiny náraz určo utlumily :wink:
Riška už má zoubek, posílám gratulaci :slight_smile:
Lauš, koukám, kdo se nový připojil a ty jsi změnila foto, si mě zmátla :wink: :grinning:
Talls, Tobi je šikulka, určo se bude normálně vyvíjet i bez Vojtovky :dizzy_face: S cestovní postýlkou jsme též zažili krušné chvíle, objednala jsem si jí přes net a nešla nám rozložit. Trvalo to asi hod. pak jsem pořádně koukla na návod a přišli jsme na to. Myslela jsem, že je pokažená nebo šmejd, ale byla naštěstí v poho. Tak přeju dobré pořízení při reklamaci.
Petronusko, se máš s tou romantikou :pensive:Už skoro nevím, co to je. :sweat_smile:

Rychle odesílám aspoň něco. Četla jsem jen letem světem.
8. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, Weli, gratulace k výročí svatby (můj synek měl včera 18 let, tak jdeme spolu a s Markétkou dneska na oběd)
Holky, ani jsem včera nepsala, celý odpo jsme byli na chatě sekat trávu, dojeli jsme pozdě. .. .jsem ještě nanic z těch událostí atd. ... asi se to hned tak nevyřeší, myslím si osobně že nikdy, až tím ,že děti odejdou z domu, kecy BM jeho "ženu" asi netankujou, protože ani po těch debatách se nic nemění. Osobně si myslím, že ho to taky štve, ale co si nasadil do domu ... že jo ... já to taky ze začátku neměla lehký, a nevykládala jsem mu to, každý máme doma občas krizovky ... ale prostě lidi by měli mít rozum. ... tak telefonuju s dětma několikrát za den, Pavla je naštěstí na brigádě, tak je doma až večer, včera byli na pivu, ale dusná nálada, Pavla šla nakonec dřív domů ... je to všechno takový divný, už 2 dny se mi blbě dýchá, fakt asi stresy dolíhají ... s BM se nestihnu sejít dřív než po dovolené, a to z té debaty budu na kolaps, páč vím, že nic nevyřešíme, bude si mlet svoje a nakonec mi řekne, ať si je vezmu oba - nic jinýho už mluvit neumí ....
8. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já si myslím, že já bych taky nebyla svině macecha, já jsem zatím vyšla s každým .... každej potřebuje prostor k životu, s bičem nad hlavou se žít nedá
Moni, Kubík je fakt šikovnej, za chvíli budete doma a v pohodě ...
Sami, tak máte miminko k výročí jo? Hezký datum, nám se v rodině 2x opakuje (syn a brácha .. už jsem to tady psala)
8. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od včera mi není vůbec dobře, nemůžu se nadýchnout, fakt asi nervy, jsem si odpoledne hlídala abych pila, s malou jsem na chatě i zdřímla ... jak stoupnu, bolí mě hlava a motá se mi ... takový divný .... asi mě trefí ... jakž takž mám nachystaný věci do města, a pro malou ... potřebuju už nakoupit něco na dovču, na poště mám balíčky, a na pojišťovnu pojistit nás ... spolíhám že Martin pohlídá Markétku, ať ji všude nevleču sebou ... snad nezmoknem, už se zase zatahuje
8. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti a co se to u Vás děje? Já nejsem v obraze, promiň :pensive:
8. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavla se vrátila z týdenního pobytu u nás a měla konflikt s manželkou BM a ona dala Pavle facku ... říkali jí, že ji nemám ráda, proto jsem ji u nás nechtěla (nikdy jsem nic takovýho neřekla, ani to není pravda), prý ji pomlouvám atd.To vykládá 15ti leté holce, mi brečela do telefonu a ptala se, jestli ji mám ráda ... cirkus na kolečkách ...
8. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: No to je síla. Chudák Pavla. Ty z toho taky musíš mít pěkný nervy. :angry:
8. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mám Moni, je mi zle už dva dny ... Pavka dneska dojde navečer, po brigádě, spravuju jí rifle a domluvila si pár dní prázdniny u mojí mamky
8. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
S BM se sejdu až po dovolené, teď to nestihnu, a stejně to bude nepříjemná debata, už mi nabídla MM že pohlídá malou, že se máme slíst někde večer, zatím chodil BM k nám, když jsem tu byla sama, i tak je to složitý, no prostě je to blbý ... už na to nemám nervy fakt
8. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píšu jak blbec, nabídl mi MM
8. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

jééé, koukám, že jsem to včera napsala blbě s těma kolama :grinning: Talls, otočná o 360° :grinning: Držím palce na výměnu postýlky :dizzy_face:

Mou, tak snad už tgo bude jenom lepší a lepší!!!

Jdü dočíst
8. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, to mě mrzí s Domčou... :frowning2: Ale neboj, určitě je v pohodě.
8. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, mám tu od včera do zítra nebo pátku kámošku se dvěma malejma holčičkama, tak na vás nemám čas, zkusím rychlovkou dočítat (aby mi nic neuteklo :sweat_smile:), ale reakce asi nebudu stíhat, tak mě prosím omluvte.
8. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou první kaši a šlo to. Kuba baštil, sám otvíral pusinu, ale ten obličej, když zjistil, jak je to hnusný ....... :sweat_smile: Bramborová kaše z pytlíku a ještě k tomu slaná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to měl ještě polívku, kterou jíst nemůže :grinning: Ale nejlepší byla stejně snídaně . dvě housky a máslo :grinning:
8. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou pockej to takove jidla davaji detem v nemocncici? to nemyslis vazne? :frowning2: a nemuzes si prinest ty sklenicky kupovane aspon?

Jiank holky prosim stalo se vam uz nektere ze jak vyndate z mrazu sve delane jidlo pro mimiska tak ze pak ho ohrejete jak je tozmrzle v mikrovlnce a ono zkysne?
mi uz se to stalo asi trikrat a to tam mam bramb or, mrkev, brokolici, kureci a cuketu no vzdy to ochutnam pred jidlem a dneska zase kysele, jeste ze mam vzdy doma rezervni sklenicku koupenou. diky :wink:

Puzzi jasne uzivej vice deti at vis do ceho jdes :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Momou to je super, že je Kubkovi lepšie. A to Kubkovi nariadili takú stravu? :confused:
Nikul mne sa viac páči ten oranžovo- modrý. :slight_smile:
Sam tak Dominik chudáčik padol, ešte šťastie že do kožušiny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti žena TBM fakt nemá rozum, také veci rozprávať 15 ročnej babe. :angry:
Puzzi uži si návštemu. :slight_smile:
Ahoj Pospi, hádam sa vám to pripojenie dajú čoskoro do poriadku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Keď príde MM z práce, tak bude strážiť decká a ja pôjdem po nákupoch. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Tak to s tím jídlem se mi ještě nestalo :fearful:

no takové jídlo - má dietu a to jídlo se vozí od firmy Arawark (nebo jak se to jmenuje) .......... už jsem o tom mluvila se sestrou a i doktorkou a prý to vymyslíme, když by zas něco tak hnusnýho dovezli. Že jim tam zavolají stížnost.
8. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou to teda taky cumim...Kubik po operaci strev a takovyhloe veci k jidlu?ja myslela, ze ted budete muset byt na nejake dietce a pomalinku zkouset spis kasovitou stravu, nez se strivka vzpamatuji a tohle :confused: :confused: ...sila

holky, dik za ucast s padem, doma by se mi to ASI nestalo, mame poradne periny/duchny..takze zabrana slusna. tchyne tady ma jen takove povlecene "papirky".nejake letni deky tenke jak nic takze to prelezl v pohode...a ja myslela, ze zatim jen ruckuje, ze? sakra, ale to bylo neprijemne probuzeni...kousek spadl na plovoucku..ale dobry, nic mu neni. Jen pri paseni se zas asi do neceho bouchnul na zemi :pensive: "hlidal MM"...snad ne do topeni...ale ššrám a červene, ted uz taky dobre. sakris, tady bude Domi fakt pokrten, co se tyce ""urazu"".

weli ja zatim domaci jidlo nemrazila a mrazis to vychladnute uplne nebo jeste teple?v tom by to mohlo byt?
8. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, užij si návštěvu :slight_smile:
Marti, máš blbé starosti :unamused: Dovču před sebou, beztak tam na to budeš muset furt myslet, když to nejde řešit ještě před odjezdem :frowning2:
Moni, bobek Kubík takové jídlo dávají pro mimíše? :rolling_eyes: No, já se moc nedivím, když nám na 6N dávali dušenou mrkev s hráškem :sweat_smile:
Miruss, užíj si shoping :dizzy_face:
Weli, ještě jsem nic nezamražovala, tak nemám zkušenost. Vařím zatím každý den čerstvé. A zkoušela jsi to ohřívat i jinak?
Lauš, ahojda :wink:
8. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami, a co kočky? Ještě bivakujou? :grinning:

Šmarja, talls končí se sladkým a já jsem dneska tak nenažraná, nevím, co bych do té papule nacpala. Zvládla jsem už 2x milu a teĎ zobu Besipky :sweat_smile:

Janka pase u Rišky v pokoji, junior není doma, a už se jí to nelíbí, jdu tam.
8. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nezkousela jsem to ohrivat jinak a mrazim to uplne vychladle tak jsem z toho blazen. ale diky za rady a tipy :slight_smile:
jdu se chystat k te kosmeticce :wink:
8. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
noc u nas desna. Jaydik sel sice spat brzy, ale kolem pul 12 rev asi hodinu. Jsem se nastvala a vzala ho k nam do postele. Pak jsem ho prenesla do pokojiku kolem 3, ale asi po hodine zase brekot. Byla jsem u nej parkrat a nakonec skoncil zase u nas v posteli. Nevim, jestli uz to neni kvuli tomu, ze chce spat s nama :unamused:
Nakonec jsme teda spali spolu do 9. Pak jsem s nim jela na socku, jestli uz teda dostanu nejake penize nebo jak to vypada. Takze zatim nic a prej mam cekat. :angry: Uz to zacina byt tesne jen na Rayove vyplate :frowning2: Aspon, ze mi tedka priznali v Cesku rodicak, tak mi mamka doveze nejake penizky :slight_smile:
No a tedka Jaydi spinka na balkone, tak mam chvili cas :slight_smile:

Talls hodne stesti s dietkou. Snad to vydrzis aspon par hodin :grinning: :wink: A jak to dopadlo s postylkou?
Momou super zpravy o Kubickovi :slight_smile: Sikulka je to silnej :slight_smile: Ale teda to jidlo? Jak to muzou vubec prinest malemu clovicku? :astonished:
Pospi s tim vasim netem :angry: at uz vam dovezou ten novej notas a muzes s nama normalne komunikovat :wink:
Marti to je desne s tou BMM. Svine je to :angry: A musi to byt fakt nervy, jak se citis :frowning2: Skoda, ze s BM se nemuzes videt driv. A jen za ni by jsi nesla?
Puzzi uzijte si to s kamoskou a detma :wink:
Miruss uzij si dnesni nakupy :slight_smile:
Weli s tim jidlem se mi to nestalo. Mrazim kazdou zeleninu zvlast, ale ne brambory. Jsem cetla, ze ty se mrazit nemaji. Nevim ale proc. A rozmrazuju bud v misticce na horke vode (to je za chvilku rozmrzle) a nebo kdyz neni cas, tak v mikrovlne.
8. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, vidím, že se tu řeší pády z postele, ...juj, snad budou všichni v oukeji :wink: ...kdyby nám spadl Tobi z našeho katafalku, tak nevím nevím....75 cm je výška jak hovado :grinning:
Petronuška...prý dietka aspoň pár hodin :grinning: :grinning: :grinning: ...jojo, to už jsem zvládla...už několik hodin jsem neměla nic sladkýho...a k večeři si nachystám salát s jogurtovou zálivkou...jojo, přišly krušný časy :wink:
Pospi...no, třeba taky zkončím u Mily...znám se...i když Mila je jedna z mála sušenek, co fakt nejím...nemám ráda bílé a barevné náplně u oplatek...jen čokoládové a oříškočokolávdové :slight_smile:

Taky jsme byli dnes ještě na rehabilitaci na kontrole....tak tobi zrovna moc nechtěl ukazovat, co umí, až mi to bylo líto...doma péruje na kolínkách co chvíli a tam ležel jak placka, max se poplazil někam dál...no, ale nakonec asi po půl hodině taky něco předvedl...tak říkali, že je šikovnej, ale furt nějaký ty drobný odchylky tam jsou, potřebuje to jen doladit tou stimulací a tak...na kontrolu jdem až za měsíc k rehabilitační a k doktorce až koncem léta. Tak snad už bude tobi lézt a tak....

Weli, s tím jídlem nevím...já to udělám, nechám vychladit, ještě dám na hoďku, dvě do lednice a pak dám do mrazáku. Když to chci použít, nechám to normálně rozmrazit pozvolna na lince, pak ohřeju a jelikož je to takový hrudkovitý, tak přemixnu na chvilku aby se to jako líp spojilo... a je teda fakt, že jsem to nikdy až tak neochutnávala, ale nikdy mi to nesmrdělo, že by to bylo kyselý...ale taky jsem četla, že zelenina by se neměla mrazit (ty příkrmy z ní), tak nevím teda...já dost používám skleničky, protože jsme na cestách, ode mne měl zatím tak 8 vařených příkrmů, jinak skleničky...

Momou, já žasnu...jako pro půlroční dítě 2 housky k snídani, jo??? To mne podrž...a brkaši slanou, hnusnou??? Se divim, že mu nedali špalíčkek lovečáku... :sunglasses: (vtip :grinning: )

Marti, jejda, musíš si připadat jako mezi mlejnskejma kolama, co? Z jedný strany děti, na druhý straně TM, do toho řešit BM a jeho semetriku...je to určo náročný...jako teda nechápu, proč si nová žena bejvalýho vyskakuje, když si ho brala , tak snad věděla, že u něj jsou jeho děti, ne??? Tak co prudí...
8. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a postýlku nám vyměnili, ale měli jen červenou :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...No, libila by se mi i ta modro béžová, ale smůla...no, nic, tak snad druhý bude ta holčička, když už máme červenou postýlku :wink:

Teď jsem přebalovala Tobiho a měl pěkně naděláno...včera banán a dnes v plíně "koprovka"...takový ty černý nitky...nevíte, z čeho to z toho banánu je??? A mívají vaši rarášci ještě stále "řídkou" stoličku? Tobi jo, tak nevím, jestli je to OK....ale někdy má i tuhoše, ale furt je to kaše, ale tužší. Klasický hovínko ještě neměl...sorry, zas jsem zkončila u fekálií :grinning:
8. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...
teda tady je hnusně...chvíli slunko, chvíli déšť jak prase...už mě to neba...já zrovna v tom největším slejváku kočárkovala...Max je tady na zabití poslední tři dny...chjo chjo...
v pátek jde na dvě "včeličky", tak doufám, že se to opět obejde bez následků.
dnes Maxouš zbaštil tak cca 100 ml brambůrku s masíkem, takže jsem byla happy...akorát byl už unavený, tak byl protivný a pak si ještě "vyřval" prso...prostě se potřeboval na pár sekudn přicucnout...se z něj jednou zjevím, fakt! :rolling_eyes: :sunglasses:
weli: s tím jídlem nevím, já to nezamražuju, když nesní, vyhodím a druhý den dělám nanovo! :wink:
momou: to je teda mazec s tím jídlem!! :confused:
8. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek