• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Weli tu som, len som ladovala susicku :slight_smile:
Nevesticka pekna, len krapet zatial vacsia , Maty bude musiet posluchat, aby nedostal jednu do zubov :grinning: nevyrastenych :sweat_smile:
Nik, Sami to dobre napisala, si sikula, ze si to nenechala pokazit :grinning: a likvidacia dokazov :grinning:
Puzzi tu este dnes nebola :confused:
Megn, co davas Honzikovi do nosika? Iba odsavas? Ja som uz nechcela tak dlho pchat tie sajrajty, tak skusam tu morsku vodu s medou. Este mam v zalohe od kamozky ciste aloe vera, o 2 dni skusim aj to :wink:
5. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme z5 :wink:
Lobi, byli jsme v Lídlešce, jsou tam dny francouzské kuchyně, tak si MM naporoučel kdoví co. No v našem lidlu to ale vypadalo spíš jako "regál fr. kuchyně" :grinning: Tak jsem koupila máslovej koláč (je fakt super, ale drahej jako kráva), nějaký zapék. brambory a sušenky ˇ(MM chce mocímermo vyhrát zájezd-doufám že leteckej :sweat_smile: - při nákupu tří výrobků se šle SMS a pak se počítá s tím, že nás zase nevylosujou :grinning: )
Magdi, origoš zdravice :grinning: Pleny už i visí:wink: Jsem se odvázala a koupila prefold a jsem z něj odvázaná :dizzy_face: Jo a ten trojhránek by se klíďo mohl nosit místo šátku na hlavě :grinning:
Weli, sedajda vypadá dobře, parametry jsou určitě taky super.
Nikul, tak to jsem ráda, že to nedělá jen Vítek. Hehe, story se sladkým :grinning: Jako bych viděla sebe :grinning: Ale ty si to můžeš dovolit :wink:
Weli, hezká nevěsta :wink: Ještě aby si vážila tchýně :grinning:
5. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, byli jsme ráno v posilovně, tak dočítám večer a dnešek až teď a teda nálož příspěvků :slight_smile:
Jsem se pobavila večer nad Jumikovým popisem manžela hotovýho ze Soničky, Sonička je fakt úžasná, jak to píšeš s tím úsměvem. :slight_smile:
Nikul, plná dávka zeleniny je 150-200, záleží na dítěti. Honzík sní 200 ovoce v pohodě, zelenina dle nálady, ale aby nechtěl mlíko, tak tomusí bejt k těm 200. Teď snědl mrkev s květákem přes 150, víc nebylo.
Lobi, príspěvek v půl druhý v noci, tyjo, seš lepší než Samička :sweat_smile: Luky je super vychytralej s couváním a otočením, týjo, hlavička šikovná :slight_smile:
Ty moje odkazy na tabulku platí asi vždy jen, dokud nedám zas novou aktualizaci a to původní mažu. takže kdo dočítáte později, tak funguje až můj poslední odkaz. Jistota je jít tam normoš přes decembrovky.
Petis, takže kaše úspěch, hezký :slight_smile:
Lao, tyjo, TM byl nějak moc akční s přenosem Vítka k vám :slight_smile:
Andy, Máli ti dává zabrat, achjo :frowning2: Tu depku znám, že něco dělám blbě, ale myslim, že to je blbost, děláme, co můžeme.
Weli, až přijdeš na to, co s tím, že Maty nevydrží dýl na zemi, tak mi dej vědět :grinning:
Megn, takže noc aspoň o trochu lepší, tak třeba to chce víc dní ta kaše a pak to přinese ovoce.
Weli, do tabulek mluvte všechny, jsem ráda :slight_smile: Jelikož máme všechny přístup, tak můžeme všechny vkládat a tak. Ta Zuzafina tabulka je obrázek a ten má Zuzafi. Super by bylo přijít na to, jak tu mojí dát jako hlavní, že by byla velká jako ta Zuzafina a bylo by to super vidět.
Lao, Honzík taky někdy schválně kouká jinam než na mě, napravo, nalevo, já volím a nic :grinning:
5. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achojte mamky při pátku :slight_smile:
Nestíhačka, funguju na plný plyn od božího rána. Děcka, velký nákup, teď vysávám, mezitím huštám, prádlo, atd. atd. atd. Znáte to :wink: Navíc byla pro mě bengálská noc, kojo co 2 hod :confused: :confounded: a do toho ufňukaný Riška, tak jsem toho moc nenaspala.

Jen jsem metelesku blesku přelétla vaše povídání očima a zaujal mě Nikulčin příspěvek o omezování sladkého, no bombastičné, úplně jsem se viděla :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
5. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak málina mi snědla trochu mrkve s bramborem, tak 50g ale aspon neco, docela se u toho i smála, že má dost mi pak dala najevo zcela svérázně, vyprskla na mě celý obsah pusy, takže to mám ve výstřihu, na tričku i podprdě :sunglasses:
no nechápu, že nedělaj bryndáky i pro matky...
¨
ale aspon něco snědla.....ted dokojuju a pak snad usne na chvilku, at se můžu najíst, mám krůtí řízek s bramborem a udělám si nějaký salát k tomu...

weli máli dělá to samý, když ji nechovám a ´vyloženě se jí nevěnuju, tak je do 2 minut řev...já myslím, že je to období a přejde je to....
5. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, drzim palce na vyhru :wink: a kocky, supnete sem niektora foto tej lidlovej tasky, aj piknik deky, nech viem, o co som prisla :sunglasses: , dikes
5. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy - bryndak pre matky :grinning: , zozen si zasteru z pitevne :grinning:
5. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikule ta tvoje sladká story mě pobavila :grinning: prej zničila jsem důkazy :grinning: :grinning: :grinning: já se teda radši ani nesnažím se omezovat

weli krásná nevěsta, to maty doroste cubydup:slight_smile:

lao koukám další milovník lidlu:grinning: akorát v pátek teda nerada nakupuju, to je tam vždy hafo lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi dobra dobra, spise nedele, v po mam plavani a spin.. :slight_smile:
Lobi nadherne vecicky budes kost s lukim :slight_smile:
Andy tak na tom jsou nase deti stejne :slight_smile:
a nevesta je kost a je ve vate :grinning:
5. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, pokud si Maty hraje, jen když jsi u toho, ale hraje si, tak myslim, že je to normální, hodně dětí vyžaduje přítomnost rodičů. Když nebrečí u tebe a tak, tak to zuby nebudou. Já to znám až moc dobře a někdy už ani nevím, jak se mu věnovat. I když včera a dnes má Honzík celkem lepší dny :slight_smile:
Nikule, omezování sladkého bomba :grinning:
Lao, tak držím palce na zájezd! :grinning:
Andy, Honzík nedávno plná pusa mrkve a hepčík a světlá sedačka se opupínkovala :grinning:
Lobi, pitvací zástěra :grinning:
Weli, Matymu to se starší ženskou sluší :grinning:
5. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme krmit ted mrkvickou a pak dam mlicko. :slight_smile:
puzzi neni o moc starsi :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my dnes jdeme na květák nebo na brokolici. Nevím, co je lepší. Nějak to dopadne. Malá za chvíli vstane, tak to jdu nachystat. ... no aspoň nebude všechno červené jako poslední týden :grinning:
5. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma z venku a Kája ještě dospává z prochajdy. Přišel mi balíček z MMA, už poslední :wink: , Nextové šatičky a svetřík, MM bude mít radost, až přijde z práce a uvidí to :sweat_smile:
Jdu dovařit oběd, beztak se malá vzbudí, jakmile si to naložím na talíř, snad vás i dočtu, kecaleny :wink:
5. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, tak jsem se konecne vyvalila z postele a maly jeste spinka, tak zkusim docist :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme spapali celou tu malou sklenicku prvni lzicka mrkve a jak si kychl tak ma bilou mikinu razem puntikovanou, je to krasa pohledet, ted se snazime mu dat trochu mlika, ale nechce.
Zase meci a breci ach jo. pujdu k sousedce neco naskenovat, pac MM volal na pojistovnu ohledne te moji havarky kde to stoji a pry nemaji podklady jako cislo uctu a ridicak pritom to tam nase agentka PRY posilala uz 13. no to je divne, kurna drat, uz me to jednani nekterych lidi fakt stve.
Odchazim ... :wink:
5. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli dikes :slight_smile:
Peti to je aka provokacia, ze o 12-tej vstanes a Jaydi este spi :sunglasses:
Megn, uzi si kinderparty a vsetko naj aj mamine k zajtrajsim narodkam :slight_smile:
Weli, Megn, dobry pokec nazivo, za chvilu sa aj chalosi spolu zahraju :wink:
Sobotnym plavcom Honzickovi, Viteckovi aj Dominickovi dobru zabavu prajem :dizzy_face:

uzite si vikend kocky, zatial sa lucim, Luky si pospal hodku a pol, idem nieco upratat, prechadzkovat, potom varit, tak neviem, ci este stihnem dobehnut.
5. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na decembrovkách2008, posunula jsem puzziinu tabulku na první místo, tak v náhledu je první, ale ta barevná veliká je zadaná v "popisu alba" je tam spousta údajů, myslím, že kdyby se to tam vymazalo (změň údaje v albu) tak ta tabulka zmizí, ale já teda měla strach to udělat, ať mě nezabijete, i když je tam spousta mamin, co sem už nechodí. ... tak nevím. Přidala jsem do miminek Markétku i fotku z porodnice. Když tak se můžeme domluvit, jestli to vymazat z toho zadání. Protože přidat fotky je až za tou barevnou nádherou, je to tam vlastně místo popisu, který už není potřeba, protože tabulka, cos vytvořila, ji nahrazuje.
Když se domluvíme, smáznu to :wink: ... co vy na to?
5. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky, jezis to je hrozne nieco, fičíte jak na dialnici :confused: to sa neda vsetko docitat, snazila som sa co najviac a takych 90% mam :slight_smile:
mam tu hrozny bordel, Slavo bol strasne zly posedne dni tak so nic nestihala a pomaly uz mu nemam co obliect :grinning:

v kratkosti len co ma rychlo napadlo

Sami ku.va s robotnikmi, treba si na nich posvietit :angry: Ale co mam hovorit ja, mame 1 izb.byt a o dome len snivame ale vsetko co pren robime je, ze podavame športku :grinning: :unamused: :angry:

Lobi Lukinko zlaty ma stale nieco :frowning2: aspon ze sa to zlepsuje a hadam to coskoro uplne prejde :wink:
5. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrrr, nefungovala mi klavesnica tak som to musela uz odoslat :angry: pokracovanie o chvilu...
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne zase pada porad net, kuwa :angry: sedim tu pul hodky a musela jsem to nahodit asi 10x :angry:

Tak mam precteno kousicek a vidim, ze par z vas noci nic moc, co? Ale snad budou mimisci pres den good.
A Malince preju at aspon jeden zub vyleze!
Maova prejeme jen to nej k chlapeckovi, at vydrzite do konce. Uz to tak dlouho nejni :wink:
LObka, dobry shopping v Nextu :slight_smile: swe musis pak pochlubit fotama :wink:
Weli, tak Matysek tak hezky spapal mrkvicku? Je sikovnej. A super, ze po ockovani vse ok :slight_smile:

Uz se mi budi prdola, tak nevim, kdy vas zase doctu. Jste desne slepice ukecane :grinning: :wink: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ku.va drat, sakra ta klavesnica štrajkuje!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: nefunguje enter! budem pisat vsetko dokopy, lepsie ako nic. :unamused: WELI sedacka krasna, aj super funkcie! ja som uz mala vybratu ale zistila som, ze polohovat sa da len ked nie je pripasana a to je blbe ked zaspi pocas jazdy :confounded: LOBI super nakup, ale tolko peňez... MOMOU Anicke vsetko najm, nech je zdravucka a poslušná :slight_smile: NIKUL aj ja tak schovavam dokazy :grinning: obaly zabalim aby nesvietili na vrchu v koši :grinning: MAGDI a čo ja za to mozem ze si vzdy pozadu??? :grinning: MAOVA gratulujem k Matyskovi a viem, ze to zvladnete :dizzy_face: zvladli ste aj horsie veci, teraz mate inspiraciu rovno pred ocami :dizzy_face: prajem vsetko naj a rychle prospievanie, aby uz horsie nebolo :wink: ANDY ja bryndaček na seba mám, originál pre mamu :astonished: a aj ten vesiak na kabelku co tu Sami pisala. som si to objednala z Ciech pred 3 rokmi (citala som o tom v Cosmopolitane) mam to niekde v skrini zahrabane. ten zasran uz vresti jak piliňák, vrrr!!! ja sem este skocim neskor ...oziik LOBI na kožnom sme boli u nas, co tam nebol vytah a potom na Kramaroch, tam je uplne iny pristup, 100 bodov! radsej budem cestovat aby onho bolo poriadne postarane.
5. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože, 13:00 a ja som este neranajkovala :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi odsávám a semtam mu tak kapnu nějaké ty kapky co nám napsala doktorka, nevím jak se jmenují páč bych se musela jít podívat do ložnice a tam je teď ticho. Honzík dospává dopoledne, se mi totiž vzbudil, asi ho tlačilo bříško a kaku, neb ráno nekajdošil což se teda vůůbec nestává.. to ho teda vzbudilo a to co vysmolil, asi si otevřu kolonial s hořčicí :grinning: Mno asi ta kaše nějak nadělala paseky, to je co říct, protože dnes teda zatím jenom 1x :confused: do večera určitě stihne nálož hodit tak ještě 3x.
hmm koukám na ty věci z Nextíku, ty budeš sexica jako ďas! Co budeš, ty už si :dizzy_face: hezké věcišky aj na Lukáška, pěkné pěkné, určitě pak nafoť na modelákovi a aj na sobě :wink:

Si myslím lauš, že když volám na Honzíčka, že se skoro vždy otočí, ale musím zavolat důrazně anebo párkrát po sobě.
Puzzi tabjulka sjuper, zjatím to necháme tak. Zjuzafi napíšu IP ať nám dá tu svoji tabjulku, byla by škoda ji mazat Martiiii!
Pospi nepřetrhni se! Co i ta Janička blbne v noci? U nás je tohle normálni myslím ty noci, jsem nějaká navyklá, ale pro tebe to musel být teda záhul, ještě do toho Riška. Snad se to nebude opakovat.
Andy 50, to je úspěch, fááájn :slight_smile: dám ti tipa ju? Vem si na zítřejší oběd s Máli pláštěňku a potápěčské brýle :grinning:
5. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá je vzhůru, ale stihla jsem se najíst, takže dobré :wink:
Weli,
Ta autosedačka vypadá moc dobře. My jsme se taky začali pomalu koukat, páš nám Kájule už hodně trčí z vajíčka, teď v poslední mamince byla příloha a tam je pár sedaček, tak jsme se kukali a zatím vede taky Maxi cosi nebo Romer. Akorát je lepší do 18 kg nebo koupit přímo do těch 36kg (nebo tak nějak), která se pak i dá využít jen jako podsedák?
Majdo,
Jste frajeři, že jste krmili lžičkou, Kája ještě neměla pomalu lžičku v puse(nepočítám jak jsem jí na ní dávala kapky), tak to bude asi potěš koště, až začnem s mrkvičkou.
Lobi,
Next je super, já nakupuju malá handérky pře MMA nebo MMB, mají fakt úžasné detaily.
Nikul,
Tak ses pěkně nadlábla, já jsem taky maniak na sladké, včera jsem sežrala večer kokošku a to už jsem se dušovala, že nesmím, abych zhubla !!
Puzzi,
Posilka, tak to smekám. Já jsem ten typ, co se k cvičení musí doslova donutit a neba ho to.
Bryndák pro matky=zástěra z pitevny mě pobavil !!
Peti,
Vstávat ve 12, to se jen tak někomu nepoštěstí:wink: Whaw.

Nevím, jak to děláte, že stíháte dítě, domácnost a ještě i koňa. Fakt supermámy :grinning:
5. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni neděle by byla fajn. Sice mám teď už něco doma podělané, ale mohla bych až později.. teď jdu vařit. áá koukám, že máš starosti s pojistkou? :confused: to je jak u blbých na dvorku totok, co si člověk sám neudělá, to nemá :angry:
Puzzi jak vypadá lepší den u vás? Nemrčí Honzík tolik? měl baštu na oběd. Jakože jenom 150 g měl, nebylo víc? Teda ani najíst mu nedáš :grinning:
Peti dobrou chuť. Cos vařila dobrého? TM bude nadšený z hadýrek? Můj kolikrát převrátí oči v sloup, když slyší že jsem třeba něco objednala, nebo že něco potřebuji koupit. Jakože už zas? :sunglasses:
Petruš dobré ráno ve 12? Ty jsi provokatér větší jak já :sweat_smile: jo aháá, u vás je 11, hmm, ale aj tak jste tady největší spáči :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
"ozyg" :slight_smile: ja som vam chcela dat este tip na odber mocu, my sme nemali v poriadku uz 2x tak v pondelok musim priniest treti krat :rolling_eyes: aby si to overili. vraj tam ma nejaku bakteriu z konecnika... podla mna asi E-coli myslia. :rolling_eyes: no takze ten tip: ked babatko pocuje zblnkat vodu, podvedome sa vyčúra. vezmeme pohar a kybel s vodou a prelievame lebo z baterie pocut aj hukot a nie je to original :wink: u nas funguje
5. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem pěkně nas*aná na pošťačku, protože madam mi nenosí doporučené zásilky až domů a hodí je jen do schránky, co máme na příjezdové cestě k baráku. A to máme jak na plotě takovou tu rulku na noviny, tak i přímo na dveřích je schránka. A pošťára vše hodí do té schránky na cestě, je to asi 200m od baráku.
Tož když posílám něco doporučeně, tak proto, aby to adresát dostal do ruky a ne se to někdo povalovalo. takže nikdy nemám jistotu, že mi objednané věci fakt dojdou :angry:
Je na to nějaký zákon nebo cosi, aby to nosili až domů??? Nevíte?
Ať tam nezajdu udělat kravál a nevypadám pak za blba.
5. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn,
byla rajská majda s masovýma koulema a rýží :slight_smile:
Kájoš škytá a ozývá se hlady, tak jdeme tankovat :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi děkuji, tobě také hezký víkend a hlavně pohodu a ty nejhodnější děti! :dizzy_face:
Novinko něco trápila Slávka že byl takový protivec? :confused: ani neříkej, že snídáš v 1! mazej, ty jako kojící!
Petruš jak my jsme slepice? ty jsi slepice, ty každý den chodíš kafrat někam jinam a nás zanedbáváš :grinning:
5. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek