• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nikule vy budete muset koupit nejaky 7 mistny auto, aby se vam tam dve deti vlezly :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestras! ja doufam, ze az se za pul roku dopracujeme k tomu chozeni, tak to vybeha jako ja a pak tam budou v zadu dva hubenouri :slight_smile: no kazdopadne to bude chtit, aby Nikca chodila nez se narodi druhe a mela jenom jeden kocarek.
8. črc 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a valim spat, dobrou :slight_smile:
8. črc 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul neboj, vybeha. Od kamosky tady Karolinka byla taky takova vetsi a tedka zacala chodit a uz to jde znat :wink:
Tak dobrou
8. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
docteno,
musim valit spat nez dojde za chvilku MM a zacne chraposit :frowning2:
Domisek mi 1x plakal zespani, chudatko moje a uz bylo kojo...v posledni dobe toje vic jak tyden pravidlo...ze nez jdu spat, 2x place...asi ty nocni mury...no po dnesnim padu se nedivim

petrus JD je uzasny! Myslim, ze stejne se jmenuje i syn od Britney Spears :slight_smile:

talls...voe s postylkou! at je ta 3. OK Ja u te mem mam blby zipn na te vnitrni tasticce s prihradkama,ale serjim na to...stejne v ni nic nemam a kdyz budu opatrna, vydrzi to

pospi Janka je krasna panenka!

tak zdarec palce rano papa

PS Malince dnes vse nej k svatku
9. črc 2009 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jj, od Britney se syn taky tak jmenuje.

Se jeste dodivam na ten film a jdu taky spat.

Malince take prejeme vse nejlepsi k svatku :slight_smile:
9. črc 2009 v 01:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky sice jsem v diskusi lednacek,mely jsme mit termin v lednu,ale Elinka se narodila 10.prosince.je tu jeste nejaka dalsi "spolutrpitelka" v tento den?
9. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Nikul,
gratuluju k super kupu !!!
Petruš,
Jaydi je fakt jako gumídek, paráda :slight_smile:

Holky,
Amálka má svátek až v pátek spolu s mou tchýní Libuší :wink: Tak Málince popřejeme zítra :wink:
9. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Berunko, zrovna Jaydi od petronusky je myslím 10.12.! To si Elinka pospíšila, co, když se z lednačky stala procincovka...10. pros. To to stejně letí...přijde mi, že jsem před chvílí rodila a za chvíli už bude našim prckům rok...prázdiny se překulí a pak už to bude mega rychlý spád do Vánoc...

Petronuska...tak co film, dobrej???

Sami, tak koukám, že teda kvalita postýlky nula nula nic...je to znát, že je to čína...no, ale zas za ty prachy, ....člověk nemůže čekat nic moc...tady to třeba vidím...na první pohled super, po bližším ohledání hrůza ve zpracování...no, ale hlavně, že funguje reklamace, za 2 roky se snad projeví všechny vady :grinning: a bude vše OK...

Tak dnes jsem začla svou dietní akci jogurtem s musli....uf, dala bych si zapečenou housku se sýrem a salámem :grinning: :grinning: :grinning: , ale vydržím :grinning:
9. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

taky jste mě zmátly s tím Málinčiným svátkem... :grinning: Už jsem se lekla, že nebudu první, kdo popřeje mamči :grinning:

Talls :grinning: Já jsem si dala anglickej rohlíky-no jo, budu hubeňour :grinning:
9. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Honzík spí, kámoška je s holčičkama venku, tak mám chvilku.
Jaydi stojící - nevycházím z údivu, jede dopředu hrozně rychle, fakt dobrej!
Talls, syrové maso jsem si dala do mrazáku v kostičkách a vždy do vaření kostku hodím přímo mraženou, je to malej kousek, takže to rozmrzne a uvaří se do měkka v pohodě, vařím i zeleninu celkem dlouho, aby to bylo měkký.
Malá Pospíchalka moc krásná, v tom červeným oblečku štramanda :slight_smile:
Petis má pravdu, Málinka až zítra :slight_smile:
talls, drž se! :wink:
U nás docela rodeo se 3 dětma, ale holčičky jsu hodný, ta 11M už se všude postavuje a hrozně jí to baví stát a koukat, leze, kam potřebuje, docela se na to těším, přijde mi, že je to dítě najednou spokojenější a víc si dělá po svém. Nebudu si ovšem dělat plané naděje, že, myslim, že Honzík bude torpédo :grinning:
Holky, taky některé vaše děti hrozně ječí, řvou, výskaj, hulákaj? Honzík je děsně hlasitej, bydlet v paneláku, tak nevim :sweat_smile:
9. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, Jaydi je šikovnej, připomíná mi starší děti, ty v 7.měsících taky stoupali ....chodili v 9.měsících
9. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, u nás je taky kvikot... Jen mě teda rozpálí, když vidím, jak se Vítek vzteká... No po kom to má???!!! :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, necháš ho chvilku vztekat? Já jen někdy, když chci něco dodělat a tak, ale plánovitě, že bych seděla a nechala ho, to nedělám, možná je to chyba, možná je to dobře :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, já se na něj vždycky zamračím, jakože takhle to nepude a on se začne chechtat :grinning: Jinak ho taky nenechávám, pokud teda zrovna nesedím na wc či tak něco...
9. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zdravim vsechny :slight_smile: a taky berunku co se na nas prisla podivat
:slight_smile:

Ja teda necham vyvztekat, kdyz vim, ze o nic jineho nejde. Jsem asi matka drson, ale nechci aby si myslela, ze vztekem neco zmuze. Jako ne ze by hodinu rvala a ja tam sedela s casopisem a cetla si. Snazim se ale, abych si nebrala rvouci dite. Takze jdu k ni, mluvim na ni a cekam az se uklidni a pak beru do naruce. No ale ne vzdycky to funguje.... taky kdyz vidim, ze je uz na dece dlouho, tak ji vezmu hned. Snazim se o kompromisy, aby nebylo vzdycky po jejim...
9. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mam docteno.
Nikul super s kocarkama, dobres udelala, budes urcite spokojena. a Nikolka vse vybeha uvidis :wink:
Petrus nemam slov, ty jo Jaydi je silene akcni a sikovny, to ja se taky tak hned nedockam, Maty nedela nic, jen se toci jak hodiny :wink: a je protivny jak hrom :unamused:
Talls ta korba je dobra vychytavka, snad ji dobre pak na druhe uzijes :wink:

Holky volala jsem dr, ale ma do 20. dovolenou, tak nevim jak to resit. Maly je protivny, porad knoura a ten nurofen, mate asi pravdu, nemel by se kazdy den, asi ho davat nebudu, ale mam pocit ze ho porad tlaci ty zuby a k tomu je rozmazleny, no kombinace jak hrom...takze nevim jsem v koncich. a za noc se budi i 6krat a mrci, knuci, nevim co mu je. :frowning2:

Puzzi vidim ze si uzivas navstevy, tak trenuj na dalsi. :wink:
9. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík stále spí...
Nikule, děláš to dobře, je super, že to zabere, honzík by podle mě řval furt víc a víc...
Weli, jak jsem dočítala tvoje starosti s matym a zabavení a nošení, jako u nás v bleděmodrým, nejseš sama...
9. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, anglickej rohlík taky miluju a taky z Billy pizza housku...to jsou ty kalorický bomby....
Puzzi, takže trénuješ na 3 děti (s kámoškou a jejíma holčičkama), jo??? Fakt lidi s víc dětma obdivuju...
K svačince mám celozrnnou housku s krůtí šunkou (houska je 3 dny stará, taková tužší bych řekla... :grinning:, to není kvůli dietě)

Jinak Tobi má taky nálady, že je protivnej jak činže...někdy ho nechám, někdy ho chovám...a poslední dobou se vždy vzbudí s brekem, ať už je to ráno, nebo večer...nechápu a je mi to líto, když tam kníká...předtím se vzbudil a byl samej úsměv a teď pusa našpulená a brek...
9. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to je ale o nervy, Maty uz je zvykly tim padem na ruce, ale je to silene, porad knoura.
Teeeeeeda ted smradek v celem obyvaku, maty na dece, asi ho trapil spuntik, odspuntoval se, tvrde hovinko a pak mrkvovva vajecinka, slunicko moje ach jo, beztak ho bolelo i brisko. Mi se nelibi v tech sklenickach tolik mrkve. asi budu kupovat ty babylove prikrmy. :wink:

Talls teda ty mas dietu, ja bych to nedala, na snaidani jsem mela dva Bolaticke kolacky mnam a kakao :grinning:
9. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak ono to vzdycky taky nezabere. Taky treba se snazim nevychovavat vecer, kdyz je unavena. Kazdopadne kdyz jsem ji brala pri kazdem kvikani, tak jsem ji pak mela vycuranou jako mraky a ja lita jak ona piskala a to taky neni dobre. Oni to taky rychle pochopi, ze rev vzdycky nepomaha... No kazdej to delame podle sveho nejlepsiho svedomi,ze ?:slight_smile:

Tak jdu zkusit jeste neco podelat dokud mlade spi..

Talls my se taky obcas vzbudime s placem a to vim, ze nasleduje blba nalada...
9. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Nikule super kup kočiarov. :slight_smile:
Petruš Jaydi je veľmi šikovný. :slight_smile:
Pospi super fotky. :slight_smile:
Andy sa fakt už dávno neozvala. :confused:
Puzzi máš doma veselo. :grinning:
Talls ja mrzím mäso v tej mriežke na ľad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme taky první nehodu...omylem Tobik drcnul hlavou do ostrýho rohu na futrech, nějak jsem se blbě otočila nebo co a už to bylo...docela rána, hlava čerená a uprostřed červenýho bílej takovej šlyc, ale kůže OK, žádná krev...tak jsem se vyděsila, on řval jak tur, ale naštěstí jen chvíli, tak snad to nic není. Teď tu byla ségra tak říkala, že nic, že takovejch ran ještě bude...ale stejně z toho mám špatný svědomí, že se mu to stalo kvůli mně.... :frowning2: ...Teď chvílema řve a chvílema je v pohodě, když s ním blbnu, tak se směje, tak je to snad v pořádku.
Ségra mi říkala, že jim na srdíčkářích (spolek rodičů s dětma se srdeční vadou - ségra je předsedkyně) umřela včera jedna holčička, rok a půl...ukazovala mi její fotku....uplně mi zatrnulo, je to hrozný...a těch dětí je daleko víc, za tu dobu, co srdíčkáře založii...hrozný příběhy, strašně smutný.
9. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zdravice ... já mám zas hlavu jako pátrací balón ... ráno mě jen tak napadlo, jestli jsme neměli mít pro Markétku něco jako pas na cestu na Slovensko ... tak na pasový jsem se nedovolala, nejní asi úřední den že? a stejně si myslím, že je na všechno pozdě ... takže beru rodný list Markétky sebou, v občance ji nemám, protože jsem si ji rok po rozvodu dělala, když jsem se vdala a to malá nebyla ještě na světě . ... a přiznám se, že mě to zatím nenapadlo si ji tam dát napsat .... bych dělala už třetí občanku za 1,5 roku ... jak v blázinci ... pojištění jsme, jsem to byla dopoledne vyřídit ... jsem našla na netu, že takovým malý dětem dávají do 5ti let nějaký doklad místo pasu nebo co ,,, tak nám držte palce, ať nám ji tam neseberou, že není naše !

Jinak ráno jsme oběhly město, vyřídily pojištění, sešla jsem se s Martinem (včera jsme spolu byli na obědě v restauračce, bysme to měli zopáknout častěj v rámci mé životosprávy), nakoupila jsem něco trvanlivých potravin na dovolenou ... myslela jsem, že malá cestou usne, ale nic, seděla a koukala .... usnula až 11,25 v posteli při krmení ... teď dojel z práce MM a zadělávají plot, ať nám sem nikdo neleze, když budeme pryč ... musím něco navařit, fakt se ty poslední dny nějak nezastavím a už jsem opravdu z toho unavená ... když už si sednu, tak na mě stejně MM mluví nebo něco řešíme, tak hlava stejně nevypne, už mě to ssss

Simčo, z toho si nic nedělej, fakt takových havárek bude víc, nedávno MM neprošel s Markétkou dveřma, asi jsou korby nebo co, se praštila o futra do ruky, tak taky řev a o tom, že se věčně drcáme hlavama ani nemluvím ... smutný s tou holčičkou ... to jsou hrozný věci!
9. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak jsem vas docetla na par etap. Prdola se po mne porad plazil, pak brecel, tak jsem ho vzala do kocaru ven na chvilku a to hned usnul. Tak na chvilku mam klidek
:slight_smile:
Noc zase tradicne. Po 12 se probudil, rev, porad si pak sedal a brecel, no moje nervy zase
:angry:
Rano byl vzhuru uz v pul 7, tak si s nim hral Ray a mne pak usnul, tak jsme spali do 9
:slight_smile: Aspon neco. A bylo pul 11 a Jaydi chtel zase spinkat
:confused:

Berunko ahoj. Jo jo, nas Jaydinek je 10 prosince. Zitra uz 7 mesicu :astonished:
Talls film docela ok, ale nemusim videt 2x. Jmenovalo se to Fargo, jestli jste nekdo videl. A jeste k tomu jsem odbihala k malemu, protoze si porad sedal ve spani a pak brecel :frowning2:
Tak Malince popreju az zitra. Myslela jsem, ze Samicka to ma v merku, tak jsem taky napsala :grinning:
Puzzi Jaydi mi prijde trochu spokojenejsi. Protoze kdyz jdu do kuchyne, tak jde za mnou, nebo si jde z obyvaku sam na chodbu, vic si sam zahraje a zabavi se lezenim na schody, stoupanim u vseho mozneho a tak. Taky mam vic prace s hlidanim na druhou stranu. Ale neva. Je to zabavne ho takhle videt :slight_smile:
Vyrvavani u nas delam asi jako Nikule. Nekdy se vzteka jen tak, tak treba na chvilku odejdu a nebo si ho chvilku nevsimam :sweat_smile: Aspon se uklidni a taky pozna, ze nemuze vsechno. Snad :sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls Tobi bude v pohode, neboj. U nas uz par padu taky bylo. Aby ne, uhlidat se to porad neda. Vzdycky chvili rev, ale da se mu jina hracka nebo se zacne zabavovat a vse je zapomenuto :wink:

Marti a do pasu si ji nenechas zapsat? Vetsinou delaji na pockani. Zalezi na pasu.
9. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jste mě dokonale zmátly holky, Málinky je až zítra !!!
Holky, my noc pořád stejně, mám dojem, že malá od 1,30 jí průběžně pořád, asi mám takový dojem, nevím, jestli se jen dopije na žízeň nebo co, ale nad ránem už nechce nic týct .... jsem si byla dneska pro komunisty, ať není na dovolené nějaká velká krpa ... jinak holky, já malou všude tahám sebou, ona chce všechno vidět, tak přesídlujeme z místa na místo .... ale co sedí, se i víc zabaví ...
9. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem se neukázala, ráno jsem jela do města - přes oběd jsem byla u našich, pak jsem zase lezla po městě a nakonec jsme se jeli ukázat k mm do práce :slight_smile:
Zase nám nějak blbne net, leze to jak šnek, tak na to nemám nervy :angry:
Něco jsem dočetla, snad to bude večer líp běhat a pak zareaguju, paaa
9. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, já mám pas špatnej, sice platnej, ale je na moje starý jméno, když jsem si spravovala papíry,tak jsem si nevzpomněla udělat pas nový, teď už budu určitě platit flastra ,,,, stejně i kdybych si nový dělala bylo by to loni touhle dobou a malou bych tam stejně napsanou neměla .... od té doby jsem to nějak zasklila, chodím všechno vyřizovat s malou, tak mě to teprve čeká ...
9. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kámoška odjela, jsme zas sami doma, Honzík spí svůj polední spánek, tak se vám jdu chvilku pověnovat.
Weli, honzík má taky často tyhle nálady jako Maty, nemyslim si přímo, že to je rozmazlenost (když brečí a vztekaj se, těžko je nechat si hodinu samotný hrát, že, to prostě jinak nejde, než že se jim musíme dost věnovat), je to jejich povaha asi, geny, nevim, musíme doufat, že někdy přijde zlom, že až začnou lézt a chodit, tak si dolezou, já doufám, i když se bojim, že ani to nezabere. Někdy je to na blázinec, viď? Já taky furt honzíka u sebe, na klíně, vedle sebe, chvíli spolu na zemi, chvíli sám na zemi = rozčilování až brek atd. Někdy jsou lepší chvíle, třeba dnes dopo po dlouhým spaní byl celkem v pohodě (ne sám, ale nejsem náročná :sweat_smile:).
Talls, trénink na víc dětí :slight_smile: Ale víte co, holky? Ono je to sice větší makačka, ale má to i plusy, řekla bych, že je to větší zábava, třeba si člověk hraje na zemi s nemluvícím mrňosuem, což je po chvíli nuda, ale pobíhá tam to větší a ptá se různě a povídáte si, pak to mladší sleduje starší, má to i nějaké plusy a kéž by mi to vyšlo se dvěma dětma po dvou letech cca. A ty řeči kolem těch tří let sranda, vztekáníčko menší sranda, fakt je to ale už úplně jiný než co máme děti teď, těšme se, každý období je fakt jiný a to je fajn!
Talls, takových nehod bude :frowning2: Úmrtí v roce a půl apod. strašný, nedávno jsem tady na MK narazila na album chlapečka, co umřel v 6M, byli tam fotky z nemocnice "poslední fotka s mámou a tátou", řvala jsem u toho jako blázen :frowning2:
marti, na SK snad nejsou už kontrolní hranice, tak by to mělo být ok.
Petruš, Weli, to buzení v noci, myslíte, že to může být to období blbých snů? honzík to měl nedávno, teď je pár dní trochu líp. A zubama to nebylo, furt nic.
9. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek