• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Talls, fakt se to stává.... To mě výdycky pobaví, když si vzpomenu na tu knihu Koncept kontinua, jak tam autorka píše o tom, že bychom neměli dětem bránit v poznávání světa (píše tam o miminku, které si samo hrálo u velké jámy a jelikož má pid sebezáchovy, tak tam nespadlo...) No nevím, náš rabiát by tam zajel jak Karel do pekla.... :unamused: :grinning: Včera jsem se tím řídila a nechala jsem ho na dece, vydal se na průzkum a ťukl se o pracovní stůl, ani to nebylo moc, ale řval jak tur... No a dneska už tam lezl zas... Takže nevím, co je teda špatně.... :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo. s tím dě´tátkem je to hrozně smutný... :frowning2: nedovedu si představit tu bolest :frowning2:
9. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, to je super, že už Víťula takhle zkoumá a leze. tyjo, snad se taky někdy dočkám, Honzíkovi táhne na 8. měsíc a furt nic :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Markétka se sice staví na nohy, ale ze sedu, vůbec neleze, na břiše být nechce, max se překulí zpátky na záda, ale jinak řve ... takže taky žádný zázraky, ale nechávám tomu volný průběh
9. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jasně, taky to nehrotím, oni se rozlezou. Honzík poslední dobou taky rád na nohou, třeba když ho posazuju z lehu, tak napne nohy a šup stojí. nebo když ho chceme posadit do židličky na jídlo, tak napne nohy a stojí :sweat_smile:
Takže Markétka si hraje na zádech nebo vsedě? honzík si vsedě ještě sám moc hrát neumí, neumí si nic podat. Ale někdy si ho opřu o sebe a podávám.
Dneska má Honzík spavej den, nechápu, dopo skoro dvě hodiny a teď zas už to budou skoro dvě hodiny a pořád spí.
9. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, většinou vsedě, leží jen když ji přebaluju, tak už je to náročný
9. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, neboj, ono to bude ráz na ráz... :wink:
Kurňa, já mám z děcka vosinu... je to na hovno, pak jsem pěkně protivná... :angry:
9. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, to je divný, já myslela, že protivná při vosině jsem jen já, že ostatní jsou vysmáté :sweat_smile:
Ale dnes super, dvakrát spaní skoro dvě hodiny a nálada dobrá, za chvíli půjdeme ven.
Myslim, že je často vypruzelej, páč spal míň, než by potřeboval. Ale řešení není, když se vzbudí po 45 min., tak už ho samozřejmě neuspim a je ty dvě tři čtyři hodiny vosina.
9. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jen v rychlosti, pak si sem sednu v klidku
byli jsme v poradně na Prevenar, tak fajn, 3x kníknul a byl klid, je to pašák
takže v 7M má Domi 7470g, za měsíc přibral 500g ikdyž jen kojím a přiznala jsme se, že mrkev jsme dala zatím jen 4x, ale že už začnem..no tak se malililinkato podivila mudra a pak řekla, že anemický nevypadá :sweat_smile: a že teda jako ať začnem. Tak jooo.
jdem obědvat, MM dělá jídlo, od rána jel na golf atd, takže aspoň že se snaží s obědem, když jsme dorazili my až teď
papa
9. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, máš kvalitní mlíčko, všechna čest, přírůstek 500g je krásnej
9. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme do poradny až v 8.měsících - mám dojem, že 5.8.to vychází
9. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím z domova. Ráno udělal Kubík naprosto ukázkový bobek a páč ukázal, jak krásně "bobuje" a směje se a je prostě spokojenej, tak nás primář pustil domů. A nezapomněl mi říct, že už nikdy nemůže mít Kuba zánět slepáku. Prý kdyby měl v plínce něco jako červa, tak se nemám lekat, ale spíš, že se to ve střevech rozloží. Oni mu ho nějak podvázali. No ale jak nás Jára dovezl dom, tak jsem došla za obvodní a ta, jak jsem jí řekla, co měl Kuba jíst, se zděsila .... prý no to nenní možný ..... ale pochválila ho, jak je statečnej, zvážila, trochu zhubnul, ale to zas naberem. A moc se jí líbilo, jak to má Kuba sešitý - plastickej steh - a jak to má krásně zahojený. Stehy mu vyndají v pondělí. Paní doktorka v nemocnici se ještě bál, aby se mu to prý ještě nerozjelo. No a jak jsem přišla dom od naší doktorky, nakrmila Kubíka přesnídávkou, lehli jsme si ............ kdy odešel Jára nevím, ale Kubula usnul dřív než já. Ani jsem si neuvědomila, jak jsem utahaná.

Pertonus: Tý jo, to je ale kluk šikula. :dizzy_face: ubík si stoupá místo toho, aby si sednul, ale takhle sám ještě nee, musí mít mamčiny ruce :grinning:
9. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Mo super že už jste doma a Kubík se má krásně! jen dospěte co potřebujete, však si to zasloužíte!

Sam - jéé tak to jsme na tom stejně..Soňa taky přibrala za měsíc 0,5kg a to 3týdny jedla tak max 5lžiček a pak byla zpět plně kojená...

holky víc asi nedočítám a ani nevím kdy budu mít chvilku času a chuť se tu objevit..táta bude mít teď 20. 49let a v úterý ve 3h ráno dostal infarkt...bohužel to nikdo z nás nepoznal celou dobu tvrdil že ho strašně bolí žaludek a tak se do nemocnice dostal až v 17h odpoledne..tam ho prohlédli a prej kolika že jedině infuze (dozvěděli jsme se že jeho příznaky ale infarkt signalizovali od začátku), tak to odmítl a šel domu...že druhý den má přijít ještě na nějaké dovyšetření...ráno nastoupil do nemocnice a až po poledni konečně přišli na to, že je to infarkt (konečně někoho napadlo změřit mu tlak)..hned ho vezli do prahy a i byl na operaci ale už to bylo moc dlouho a jednu cevu se nepodařilo zachránit...Dr. v Praze mu řekl že kdyby přijel v to uterý tak se to opravilo a srdce bylo zdravé..takhle mu hrozí kardiostimulátor a další infarkt pro něj znamená okamžitou smrt :frowning2: jezdím za ním ale je to složité, na jipku se mi Soňuli nechce tahat...jsem z toho strašně smutná, když pomyslím, že mohl být téměř zdravý....že byl celou další noc s infarktem doma :cry: no je mi do breku...
9. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, je, to je krásný, Domi je oproti nám drobínek, Tobi má skoro o 2 kg víc...já ci taky mimušánka :wink:

Momou, bezvááááá, supééééér, že jste doma. Bude to zas pohoda, na špatný se zapomene rychle, vím o čem mluvím :wink: . A jak má velkou jizvu? Chudíček. Pak na to bude balit holky :wink:

Sami, stejně máš dobrýho manžu....co já bych za to dala, kdyby ten můj nachystal oběd...se nestalo nikdy. Snídani udělal tak 5x a večeři - no párkrát ohřál párky a asi 2x míchaný vajíčka :grinning: Jeho "pomoc s jídlem" tkví v tom, že když neuvařím, tak si sjede do MC donalda :grinning: :grinning: :grinning:

Tak mi přišly ty moje objednávky, jako všechno super, jen tu piknikovku jsem si asi měla vzít tu černo-šedou....ta limetková je sice krásná,ale jak má šedej obal, tak mi to moc neladí ke kočárku...no, dumala jsem nad tím, ale pak jsem si říkala, že to bude dobrý...jako není to blbý, ale černý obal by byl lepší....vyměňovat se mi to nechce - zas 2x poštovný...no, tak to holt bude tak...nebo zkusím napsat na emitex, jestli by mi neposlali jen ten obal, černej a měla bych tím pádem náhradní....jsem hlavička chytrá :grinning: :grinning: :grinning: Ten antikomárník do zásuvky vypadá dost dobře, je malinkatej, tak jsem zvědavá...na bázi ultrazvuku prej...vše testnem na dovče...i gel proti hmyzu pro Tobiho....jo a Sami, ta nepropustná podložka, co jsem brala je taky fajn, teď dělají oranžový spodek, tak by ti ladil k postýlce (já to budu používat jako matračku do cestovní postýlky, nahoře je balvna, tak je to i místo prostěradla, myslím fajn na cestování - a samo je to i do klasický postýlky, proti pročůrání na matraci a tak...)

Jinak Tobi je dneska taky "polovosina"....chvíli OK a pak řev...chtěla jsem mu pustit teletubbies, ale naše debilní DVD nějak stávkuje, přehrává jen nějaký DVD...Teletubbies se rozhodlo bojkotovat...

Dnes jsem dala Tobimu domácí přesnídávku, chvilku jsem povařila (na radu Dr) jablíčko a nektarinku, rozmixla a byla to bašta....nechápu, proč do přesnídávek rvou cukr, když takhle přírodní už je to slaďounký jak hrom...

Jo a trošku jsem zhřešila...k obědo-svačině jsem si dala 2!!! koláčky, ale takový ty "zdravý", teď je na to reklama v TV, celozrnný koláče se sníženým obsahem cukru a tuku, nahoře jen jablka se skořicí , fakt jsou dobrý, takový dietní,nesladký, ale fajn
:slight_smile:
9. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, Jumíku, to je mi moc líto, uf, to jsou zprávy...
No, bohužel čas nikdo nevrátí, aby šel do nemocnice dřív, že jo, nemá cenu si něco vyčítat...hlavně, ať je taťka v pořádku, on i ten kardiostimulátor není až zas tak hrozný (když není zbytí a musí být), to srdce je pod kontrolou a spousta lidí s ním žije třeba 50 let....tak uvidíš, to bude dobrý, taťka je ještě mladej, on to zvládne!
9. črc 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls - no mě na tom prostě štve že v tý nemocnici byl....příznaky jim řekl...a oni ho klidně poslali domů..kdyby se to řešilo hned jak tam přišel tak to bylo ještě ok :frowning2: prostě jsem žila v domění že infarkt doktoři poznaj a taky že se běžně měří tlak když někam takhle příjdu... :frowning2: ale kdyby chyby a jak píšeš vrátit to už nejde...
9. črc 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to jo, kurňa, že na to nepřišli hned...ale nemá cenu si říkat, že by to bylo tak, kdyby se stalo to a to, to pak člověku akorát boří nervy...např. moje teta mohla žít, kdyby šla k Dr a ta by jí zjistila určitý faktror při kterém se dělají trombozy. Umřela v minutě, nešlo jí pomoct a taky se tomu dalo zabránit, kdyby...naštěstí u vás se to zachránit dalo, škoda že ne do 100%, ale hlavně, že je taťka naživu a bude dobrej. Neboj, druhej infartk vůbec nemusí dostat.
Ale je to k vzteku s těma doktorama, chápu tě...
9. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jumi, s ta´tkou mě to moc mrzí.... Naše zdravotnictví je prazvláštní... :frowning2:

Mou, to je dobře, že už jste doma :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme zpatky z pochuzek. Byla jsem v shop centru koupit nejake jidloa kase pro maleho. Prisly mi slevove kupony od jedne firmy, co kupuju mliko pro Jaydiho, tak je to super :slight_smile: Pak jsem si jeste koupila nejake vitaminy a kraviny, takze jsem stejne utratila spoustu penez. Ale proc jsem tam jela? Dneska jsem si uvedomila, ze jsem si vcera mela vzit antiko :astonished: Tak jsem musela dokoupit :zipper_mouth:
Pak jsem byla u kamosky zvazit prdolu. Tak Jaydik ma 7,7kg :slight_smile:

Jinak Domi taky pekna vaha a at je mu po pichancich dobre :wink:
Momou super zpravy. Tak vitejte doma a KUbickovi at se dobre dari :slight_smile:

Jumi to je mi s tatou lito, ale aspon ze to dopadlo jak to dopadlo. Jak psala Talls :pensive:
9. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženušky :slight_smile:
Dneska signál teprve teď, rychle píšu novinky. Janka dostala 3.hexu a prevenar a v 6M míry 64cm a váží 6250kg.
Načetla jsem si popsané stránky, ať si vás zase můžu aspoň přečíst, kdyby se mi to vyplo.

Jdu koupat Rišku, Janka má asi teplotku, od odpo řve, asi jí to tentokrát nesedlo a bude reakce na očko. :unamused: Možná jí ale bolí bříško po květáku, měla ho k obědu.
9. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pospi, Janicka krasne miry :slight_smile: a at neni reakce po ocku moc velka :wink:
9. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem toho naseho akcnacka ulozila :slight_smile: Spinkal jen asi pul hodinky za cele odpoledne, tak byl hotovy. Jsem zvedava, kdy se zase bude budit. No ale tedka mam apon klidecek :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tu, odpol jsem jela s Honzíkem nakupovat, dokoupila jsem nějaký věci do Chorvatska v lékárně a už se nám to blíží.
Sami, znám hodně plně kojených do 8M, podle mě to není žádná trága.
Momou, super, že jste doma, tak ať je kubík veselej a zdravej a rychle je úplně v pořádku!
Jumi, to je hrozný, je mi to moc líto, zvlášť když stačilo tak málo a tatínek by byl ok, teď ty starosti, snad to bude dobrý!
Talls, TM a MM a jídlo totéž, teda jedna odchylka, MM by jel do KFC :grinning:
talls, já kupuju jen přesnídávky bez cukru a jsou moc dobrý, fakt to slazení nechápu. Možná že do těch slazených nedávaj to nejlepší ovoce a pak doslazují? sousedka se mi diví, že kupuju ty dražší přesnídávky bez cukru, kupuje s cukrem, no nevim, mně se do těch sladkých fakt moc nechce, je to zbytečný to do nich cpát.
Petruš, bezva nákupy se slevou :slight_smile: A pěkné míry, jsou ty vaše děti nějaký lehký, ne?
Pospi, super, poslední míry 6M, tabulka je tedy kompletní. http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3003579&vReferer=
Další doplnění v 9M :wink:
Tak ať to janku brzo přejde po tom očku, přeju dobrou noc, Pospi!
Honzík dnes přes den spal něco přes 4 hodiny celkem. Po 7 večer normálně usnul. Spavej den :sweat_smile:
9. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumí, to je mi líto s taťkou, musel se celou tu dobu trápit jak hrom :frowning2:

Za Momouovi už jsou doma, vítejte :dizzy_face: :slight_smile:

Petronuš, tak antiko už máš? Kdyby sis nevzpomněla, Jaydi už mohl mít sestřičku. :wink:

Sami, tak ať taky máte nejlépe žádnou reakci na očko a míry, váha pěkné :wink:

Talls, jj, koláčky byly ráno určo moc zdravé, Je třeba si to řádně odůvodnit :slight_smile:

TeĎ přivezla švagrová s užbrzyšvagrem svatební koláče :dizzy_face: Jsem se zdržela, loučím se, jedu na nákup do Tesca. Večer a samotné se mi nejlépe utrácí :grinning: py py
9. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, ahoj a díkes :slight_smile: A přeju na zítra další spavý den :wink:
9. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, dík :wink: Jj, spavé dny imrvére :grinning:
užij si nákup, jj, večer a sama, omrkni Cherokee! :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi antiko mam uz dva mesice. Ale jak jsem dlouho nebrala, tak mi par prasku vzdycky zustane :confused: Ale frekvence DS mala, takze snad pohoda :sweat_smile:
Preju prijemne utraceni :wink:
Puzzi, kdy ze to jedete na tu dovcu?
9. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, v pondělí ve 3 ráno :wink:
Malá Jaydinka by ale bylo bezva :wink:
9. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mate uz za chvilku :wink:
Mala Jaydinka by super nebyla, jeste ne :sunglasses:
9. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si nachystat flasky na vecer a zitra a jeste chci pozehlit pradlo, at to mam z krku. Sice nasi prileti zitra az po pulnoci, ale to mam zase jinou praci jeste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek