• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jumi: To je hrozný a to máš ještě tak mladýho tatínka :frowning2: Snad to nakonec nebude tak zlé, táta má kamarádku a ta už má kardiostimulátor, ale ona hodně hulila a chlastala ..... Dnes už nekouří vůbec a dá si jen střik a jen dvě skleničky a žije v pohodě, jako je to omezení to ano, ale na to, že se o zdraví vůbec nestarala je to zázrak. Třeba se doktorům podaří zázrak, hlavně ať se tatínek uzdraví a na nic nepospíchá. :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumi, to je mi líto s tatínkem, ale hlavně, že už je mimo nebezpečí, koho by napadlo, že se stane něco takovýho tak mladýmu chlapovi ....
9. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme byli odpoledne nakoupit v tescu, tak padám na hubu .... zítra mě čeká balení ... už abychom tam byli ...
9. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, kam vlastně jedete?
9. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Rajce - na Slovensku - je to směr Žilina, od nás asi 2,5 hod cesty
9. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Povídal MM, že pojedeme někde kolem vás ?
9. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, jj, to je klidně možný :slight_smile: Jak dlouho tam budete?
9. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme tam do pátku 17.7.
9. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni.. jsem tu dlouho nebyla, tak už dva dny nakukuji..
jak se všichni máte?? :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pemini, máš děti pěkný schodečky .... škoda, že nemáš v albíčku víc foteček, bych koukla ... a super životní motto ... hluboká pravda, až mě to za srdce chytlo .... něco takovýho se mi stalo a mám fakt pocit, že jsem něco prohrála ...
9. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky m1rti zrovna doplnuji :wink:
9. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn, kouknu ...
9. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pemini, pěkný fotečky, jaký míry měla Anetka v 6ti měsících?
9. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do hajan , loučím se, reakce dočtu zítra ... snad
9. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
musela jsem kojit.. malá nechce na večer ještě kaši ale mlíčko teda jo :confused:
v 6ti měsících měla Anetka 73cm a 8470g..
zítra letíme na poslední hexavakcínu.. tak snad nebude takový řev jako minule..poprvé byla ticho jako kdyby se ani nic nestalo , a po druhé byl řev jaký jsem nikdy od ní neslyšela.. :frowning2: chudátko
máme jen jeden zub dole .. jak jsou na tom Vaše děti??
přeji dobrou nocku :zipper_mouth:
9. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Pemini!

Momou, vitam Kubicka doma, at je v pohode a dobre se mu dari!

Jumi..achjo s tatkou :frowning2: , to je des, ze to nepoznali...ale snad ho daji dokupy! nemas to ted lehke, drz se!

marti, ty uz mas zas cestovni horecku,co? :slight_smile:

puzzi juva, u vas dnes byla moucha tsetse,jo? super...aspon spocnes! at Honzika jeste dloubne a muzes v klidu balit :wink:

pospi snad uz je Janka v poho, krasne miry, je to trpaslicek:slight_smile:

petrus, tak vasi uz jsou skoro u vas, super, budes se mit paradne!

talls ty a dietka...se smeju. jsi fakt labuznik... :wink:

ja odpol zalehla s Domim pri koju, ze si dachnem...on byl nejaky nerves po tom očku...a celou houdinu,co jsem s nim lezela, jsme ho mela na cecku...kdyz jsem vzala.,.řev...takze cuckal furt...paxe poblil, ze? :grinning:

jaxte tu probirali (talls) buezni s placem, to zname, mame taky. Poslednich cca 10dni? i vecer napr. jde spat pred 20h a lac ve 22-23...a pak v noci taky...proste podle me fakt ty sny....mluvim na nej, trepu s nim...at se probere a on zavreny oci a plac jak hrom...snad bude brzy konec.

udelala jsem si pohoda vecer. MM sedel tady u PC, taxem si lakovala nehty a pustila DVD s filmem, co bude zira ci v sobotu v TV "Tata na plny uvazek"-takovy fajn film, ze zivota, to mam rada. Takze fajn relax.

jdu napsat nejake maily a asi spat
zitra nic v planu, az vecer v 17h sraz ve meste se spoluzakama s VS, chtej videt i Domcu taxnad bude ok.
9. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda m1rti musím ti pochválit fotečky z plavání.. s holkama jsem taky chodila na plavání, ale nikdy nám to nevydrželo tak dlouho abychom se i fotily, ke konci už byly děsně uplakané a nechtěli k plavací tetě na ponoření a tak.. takže nic no :frowning2:
9. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sami..
trochu jsem dočetla..
tady se ale dějou věci.. :confused:
nevím na co reagovat první..
momou.. jsem ráda, že o tak dobře dopadlo.. včera jsem si početla, ale už jsem nestihla napsat,
malá je jaksi akční, když nepřiběhnu hned z prsem :sweat_smile:
Jumi.. to je mi líto.. takový mladý táta a tohle :frowning2: , snad mu bude lépe a dají ho do kupy.. doktoři jedni :angry:
ostatní jsem ještě nedočetla, ale vložila jsem nějaké fotečky.. tak aspon něco no
9. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakoupeno, co jsem potřebovala a něco co jsem nepotřebovala :grinning: :wink: Vyreklamovala jsem šaty, normálně se vepředu rozpáraly. Ale jiné už jsem nekoupila :frowning2:

Ahoj Pemi, máš asi záhul s holkama, co? A co Anetka? Spinká pěkně? Baští? Ale jo, vypadá na fotkách, že jí chutná :grinning: Je hezounká, takový smíšek. :slight_smile:

Petronuš, prosím tě, ty jsi ale šetřílek s antiko, když ti ještě zbude :grinning:

Puzzi, ještě jsem chtěla k těm 2 dětem, je to fakt super v tom, že mi dny velmi rychle ubíhají, a oni se dokážou zabavit spolu i sami, ale na druhou stranu, když máš čerta s "debilními" nápady, tak musíš hlídat 2x a mít oči i v zadku :sweat_smile: Nemůžu Janku nechat na zemi si hrát v obýváku, když je Ríšula doma, a jít něco dělat, ikdyž ona si sama hezky hraje, mám furt strach, aby jí něco nepřistálo na hlavě apod. Ale je s nima sranda a je super vidět, jak si spolu hrajou a mazlí se a řehtají se na sebe..... :dizzy_face: Cherokee mají slevy!
9. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pospi, záhul teda mám.. to máš pravdu, ale Anetka je spíše veselé miminko.. co opravdu nesnáší je cestování.. což nás teda trápí.. švagr bydlí až u Prahy a zrovna tam v úterý na týden jedeme .. tak asi bude peklo... :pensive:
Jinak Anetka zbožnuje holky, takže doma už cestuje po celém bytě a jak nejdou holky za ní tak ona si je najde sama :sweat_smile:
koukám, že u Vás je taky veselo.. ale máš pravdu .. více dětí více srandy ale i starostí..
já jsem strašně ráda že je nás tolik.. i když ze začátku byly pochyby,
já byla na slevy v Takku..:slight_smile:)
9. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam dovyzehleno a poschovane veci :slight_smile:

Pemini ahoj :slight_smile: Anetka moc pekna :wink:

U nas jsou taky slevy v Tescu :grinning: A vsude jinde taky. Ale nemam kam ty veci porad davat :sweat_smile:

Jsem dneska nejaka unavena. Pujdu si lehnout na chvili s knizkou a brzy asi usnu. Snad bude Jaydik spinkat v pohode. Uz jsem u nej byla 2x. Se zase posadil a brecel :frowning2:
9. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takko už jsem nestihla, vyrazila jsem pozdě. Snad nějak cestu všichni ve zdraví přežijete :unamused: To musí být holky nadšené, že je Colombo vyčenichá :grinning: :wink:

Nic, už je pozdě. Dopiju Kozlíka a jdu do hajan. Ríšula bude beztak ráno brzy bantovat a R. jede brzy ráno s tchánem na hřiby, budu na miláčky ráno sama. tak brou :astonished:
9. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pemini, teda Anetka už je šikulka, taky už sedí, jo? Největší borec tady je asi Jaydinek od Petronušky, ten už pomalu chodí :grinning: :grinning: :grinning: , zbytek dětiček se snaží plazit a tak :slight_smile:

slevy taky nějak nestíhám...

V čem spinkají vaši prckové? Tobi stále v overalu s dlouhým....si říkám, jestli mu není vedro...ale zas v noci teda není moc teplo a spí pod oknem....

Sami, teda mne se vůbec s dietou nevěří :grinning: :grinning: :grinning: No, k večeři bylo grilovaný masko se zeleninovým salátem a vínko...je to dieta??? :grinning: A Domi je teda pěknej prsožrout...hoďku byt nacuclej, se mu to líbilo, co?...Já si dnes z Tobiho udělala srandu a vytasila jsem na něj prso...jako co bude dělat...to jste neviděly ty nechápavý výrazy...jako koukal, ošahával, dal do pusy, vyplivĺ.... :grinning: ani nakonec nezkusil cucnout...no, netekla by ani kapka pochopitelně...škoda...

Marti, užijte si dovču, bude to určo krásný!!!

Pemini - tobi má taky jeden zub dole, pravej....zatím jen takovu špičku :wink: . A anetka je pěkná dlouhánka, Tobiměl v 6 m jen 68 cm a 8590 myslím...teď jsem ho vážila a má v necelý 7m 9150 g na naší váze...váží o něco víc, než váha u Dr....takže řekněme, že u Dr bude mít to samý za týden...

Holky, co jste dávaly Prevenar, kolik jste ho platily??? Já dala v lékárně 1973 Kč a Dr si řekla 200 aplikaci...mi to přijde teda dost...kámoška dala teď naposled 1690 Kč....teda to mne sere, takovej rozdíl...
10. črc 2009 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Pemi: Fotečky jsou fakt super :dizzy_face:

Kubík má dole zuby dva a nahoře má dva těsně pod dásní :slight_smile: S tím buzením se s pláčem. To může být od všeho možnýho, ale pamatuju na Aničku (Kubík je v pohodě). Doktorka nám poradila na klidnější spánek dávat čajík "Pro klidné spaní" a nebo vyzkoušet Sedalii - homeopatický přípravek a ten nám pomohl. Děti už v půl roce mají sny a kdo ví, co se jim zdá ..... Jinak Anička má takový záchvaty pláče občas i teď.

Talls: Kubík teď spí v overálku s dlouhám rukávkem.

Jinak první noc co jsme doma: Večer obě děti zalehly a usnuly, až to bylo podezřelý. Kubík se probral ve 4:15, tak jsem mu dala dudlík, srovnala ho v postýlce - zas byl naštorc - šla se vyčůrat a že mu když tak udělám mlíko. No ale usnul, tak nic. Další probuzení měla Anička v 5:20 dostala mlíko a ještě spí. Kubík se probudil v 7 a teď je tu vedle mě, už převlečenej, vypil první mlíčko a hraje. A právě si sám dal dudlíka :grinning:
10. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

MÁLINCE přejeme krásný první svátek, vše nejlepší a ať je v životě moc spokojená :slight_smile: :slight_smile:

Momou,
vítejte doma !!! Super, že to Kubík tak krásně zvládnul a jste všichni spolu doma :slight_smile:

Jumiku,
s tatínkem je mi to moc líto, ale doktoři jsou v dnešní době machři a srdíčko mu dají dokupy. Musíš být silná. Sice je to jiný případ, ale můj taťka měl problémy s páteří, cce ve 48 letech to vygradovalo, furt se nevědělo, co to je, pořád se všici vymlouvyli na páteř a nakonec z toho byly ucpané cévy a všichni se divili, že ještě neprodělal infarkt. tak mu dělali v jeho 48 letch 4násobný bypass. A taťka funguje dál skvělě, nevadí mu teplo, fakt je jako dřív, nemá žádné omezení. Tak se fakt zkus uklidnit, tatínek to zvládne, je to bojovník.
10. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek maminky a šmoulíčci :slight_smile:
Normálka fičíme už od rána. Valím bulvy. R. včera navečer pohýbal těma heblama nahoře. Myslím, že problém bude v těch krabičkách nahoře a ne v booku. Ale to už je jedno, máme koupený nový.

Talls, já jsem platila za Prevenar 1530+100kč očkování= 1630Kč.

Mám tu bordel jak v tanku, chci za chvilu vyrazit s děckama ke tchýni na kafe, bo mám auto, a já tu datluju. Jsem fakt pako :grinning: Ale když já mám takovou radost, že to jde. :wink:
10. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,
a kdy jedete na tu dovču? Už teď o víkendu? Moc moc si ji užijte.
Já byla v Rájeckých teplicích 2x a super !!!
Vlastně to není ani moc daleko tady od nás :wink:

Talls,
Kája teď spí taky v overálku, ale jak byla ta horka, tak spávala jen v body.
Já dala za Prevenar 1900,- a za aplikaci 100,-, zatím máme jen jeden za sebou, na další jdeme až 5.8.
10. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Málince přeju vše nejlepší k svátku, holčičce jedný šikovný :wink:
Včera prospaný den a dnes dobrá noc (akorát ve 4 otočky a brek - mlíko - klid) a ráno spal Honzík do rekordních půl osmý! A v posteli už se super staví sám na 4 a trošku péruje, drží se nahoře na rukách i nohách. V postýlce jsme ho našli úplně dole šprajclýho, sune se dozadu.
Čau Pemi, Anetka krásně vyrostla, hezký fotky! Co starší holky, jsou pečovatelky?
Pospi, hm, Honzík ale určitě nebude jako Riška, ten nebude to mladší vůbec ohrožovat, vždyť on je takový kliďásek přemýšlivý :grinning: :grinning: :grinning: Hm, máš pravdu, dvě děti skýtají nové starosti :sweat_smile:
Talls, Honzík spí buď v overalu s dlouhým nebo krátkým, když je teplo s krátkým, teď třeba dva dny zase s dlouhým, jako přes den, teď včera jsem mu dala body s dlouhým.
Za Prevenar jsme platili asi jako ty a u dr. stovku.
Momou, užívej si to doma :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, bych zapomněla: MÁLINCE VŠE NEJ K SVÁTKU :dizzy_face:
10. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Momou super, ze uz jste doma! To jsou krasne zpravy!

Jumi s tatinkem to je smutny. Je me jasny, ze nejvic te mrzi, ze pokud by lekari zasahli v cas, tak ma srdicko uplne zdrave... tak snad ale bude zdravy i tak a bude tu jeste strasne moc dlouho....

Malince bobkovi taky vse nej od nas :slight_smile:

Nikule dneska po ranu uz taky byla na 4. Sice jenom chvilku, ale potesi to. Jen teda couvame :slight_smile:

Puzzi jak jsi psala, ze dalsi miry budou v 9mesicich, chodi se v tu dobu na kontrolu? Ja ji mam naplanovanou na 8. mesic a pak 10. mesic.
10. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek