• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Pospi no prave, ja som tie Hippky studovala a nie je tam ziaden cukor, sol, korenie, nic - tak nechapem, ze ja to uvarim a chuti mi to inak ( ale mne samozrejme chuti viac to moje uvarene, ako to kupovane) a ked som tam pridala materske mliecko, tak to bolo aj sladucke ( som to potom zjedla ja :sweat_smile: )
Pospi, basti ti Janka tu nemliecnu kasu, do ktorej jej das nutrilon? A super s dovcou, kam na Slovensko?
10. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsme zde, jste kecaly, tak jsme docetla,ale nevim, zd asi vse vzpomenu:slight_smile:

byli jsme omrknout stavbu, tak zase zpozdeni, furt se vymlouvaji na kde co :angry: , ze pry prsi-no jo,ale jen obcas a je leto,ne?sakra fix uz, tak MM svolal na 19h vecer poradu s architektamaa stavbarema "k nam"
ja jela v 16h domu do bytu obstarat zviratka a pak na sraz s par lidma z VŠ. Domi byl ukazkovy, usnul cca 20min po zacatku a spal do konce srazu :sweat_smile: (bohuzel do 19h), coz se pak projevilo pri usinani...moje nervy...usnul definitivne az ve 21.40 :unamused: . Byl KO,ale jak jsme ho presunula, rev a rev a rev...
Kazdopadne dnes taky uz kolinkoval, dyl a dyl...myslim, ze ted to objevil a bude trenovat, hura...dobihame akcnaky Jdynka, Lukyho, Slavka, Mali a spol sikulaku.

novi ahoj mamo, gratulka k zoubkum, kluka hlidej i ve spani :slight_smile: a obcas prijd neco napsat, v pohode! Diky za predcasnou gratuku!

Petrus tak u vas dnes taky 1. pad z postele pri tvem spanku? hm...nic moc probuzeni pro mamku,co? no jo, holt po ranu uz si musi hrat v posteli nebo holt mamky uz nesmi dospavat :confounded:

holky, planujete nektera poridit akcnímu lezci na zem ohradku? Me to jako napadlo, ale neodvazila jsem se vubec pred MM zminit a on to vcera tak nejak komentoval sam, ze to asi poridime...coz jako jsem rada...bo predstava, ze si ani na wc pak neodskocim a kdovi,kam se mi dite dostane za tu chvili,tak nevim...navic mame vsude plovoucky, jedine koberecky, co jsme meli, jsou ted v opravne, tak aby nebyl na podlaze,ale mel svoje "hriste" :grinning: ...co vy?mate nektera trochu prehled?

lobi cau mamco, Luky je fesacek a desny sikula, ty jo.Mladsi nez my a takovy machr! krasne fotky!!!!

Nikulko cau, jsme zvedava na kocary nazivo!
10. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi hm, jj, ta mrkev ze sklinky je vyrazne sladsi nez obycejna...tezkorict,no Domi se na varenou moji mrkvu taky tvaril divne...my dnes porve zkouseli mrkva+brambor teprve, me osobne to chutanlo lip, on to jakoze nakonec cca pul sklenicky snedlale byl to boj...chjo. krmim ho na zemi vleze...v autosedacce to bylo napikacu a jchicco polly je doma. Ale za tyden uz budem doma, tak pak to zmaknem. Snad se to polepsi.

puzzi sakra s notakem,ale snad jeste vyschne!

marti nic nezapomen a kdyby...vse se da koupt, tak klid. Hlavne doklady a dite a je to :slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, Nikul, Markétka mi vodu nepije, ale jakmile ve vaně najde houbičku, tak cucá jak o život :grinning: jsem dneska koupila v DM ten hrneček na učení, tak jsem zvědavá, MM se lekl, že je nějakej velkej :grinning:
10. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou kraaasne fotky, Kubicek je desny sikulka a jizvicka je docela hezka, mala, ja se bala, ze bude vetsi a napric. Chudinek malinkatej! ale vypada spokojene! :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, právě jdu kontrolovat seznam, hlavně to, co ještě není sbaleno (např. abych nezapoměla v mrazáku kuřecí řízky atd. :grinning: ), jinak jsem to zatím do tašek nedávala, jen hromádkuju (ještě že je na to místo)
10. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, MM volal z koncertu, jsem neslyšela ani slovo co říkal, za chvíli začnou hrát, tak prý když nebudu spát, tak mi zavolá a poslechnu si to live, tak to jsem zvědavá ... ale tu předkapelu jsem slyšela hezky, tak uvidíme !
10. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky idem do sprsky a balit, zajtra vyrazame na cely den k sesternici do Rakuska, som ju snad 10 rokov nevidela, tak sa ideme konecne navstivit, sa tesim, ma 3-rocnu Elisabeth, tak tam bude babska parta :slight_smile:
Mozno sa mi podari este dobehnut v nedelu, ak nie, tak sme buduci tyzden na chalupe, tak zase nebudem moct konovat, tak ma pls ospravedlnte uz dopredu.
Puzzi, stastnu cestu do Ch. s Honzickom to dobre zvladnite :wink:
Marti, prajem pekne pocko ( vraj sa uz ma umudrit) a dobry relax v kupelnom meste :wink:
a Sami, Domickovi vsetko naj k zajtrajsim 7m :dizzy_face:
Dobru nocku :slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi uzijte si vylet a pristi tyden a diky! mejte se krasne!
10. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami dik za pochvalu a ja uz ohradku mam - pouzivam asi tyzden a je to super vec. ale davam ho tam vzdy len na chvilku, aby sa necitil, ako vo vazeni - vzdy, ked zacne mrnkat, tak hned vyberam, aby to neznenavidel a aby v nej aspon 2-3 mesiace vydrzal ( z predoslych skusenosti viem, ze je to len na chvilku, loziace deti velmi rychle pridu na to, ze su tam obmedzene, tak mam aj take special hracky malo okukane, ktore mu tam davam), aby to mal akoze za odmenu :sweat_smile: , len dievcata mi v tom vydrzali fakt chvilocku - oplati sa kupit z druhej ruky - ja som kupovala novu Barborke a potom ju malo este 5 deti ( kamosky), teraz ju mam spat a je v pohodke :wink:
10. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, užij ti výlet k sestřenici, to jsou dobrý setkání po takové době ... jste rozšířili rodinu, tak bude o čem povídat
10. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja ohradku planuju koupit urcite, mame barak a tak bych se asi neodvazila ji nechat samotnou a odejit. No nevim.. my teda mame hlavne viceurovnovej obyvak a to budu muset resit a asi rychle. Protoze ta druha uroven je o 70cm niz a neni tam zabradli..

No jeste k tomu koupani. U nas totiz nika dela ve vane "letadlo" a place rukama a nohama zaroven jak u toho jakoby skace, tak si proste obcas nabere..
10. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem se přišla pochlubit..Sonička leze..trochu se dnes i plazila ale z těch 4 má asi větší rozhled a tak raději leze....od neděle už sezení vypilovala a už sedí krásně stabilně a dlouho..je z toho všeho děsně nadšená! bych vám přála vidět ten smích a rozzářenej ksichtík kdy že se to povedlo..(hned jsem to musela vyprávět tátovi aby měl alespoň nějakou radost...) a s tím jídlem se taky hodně lepší tak snad ji to vydrží.

trošilinku jsem vás dočitala
My také prevenar neočkovali a jídlo...snažím se vařit ale třeba tenhle týden jsme skoro jen na skleničkách, prostě to vaření už nějak nestíhám...takže má střídavě domácí a kupované...
10. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem šla vypnout book, ale ještě reakce:

Lobi, nemléčnou kaši jsem koupila včera a ještě jsem jí nezkoušela. Ale mám v zásobě nutrilon 1, tak ho tímto způsobem chci zlikvidovat. A ta chata vůbec nevím, kde je, jen že je to někde v SR. Ještě uvidíme, jestli je to vůbec vhodné pro rodinu s dětmi, oni děti nemají.
Mějte se moc hezky u sestřenky i na chatě :slight_smile:

Sami, čaues, já s tou ohrádkou furt nevím a my máme schodiště a dost hnusné, potřebujem vrátka :sweat_smile: Ty sklenky mají fakt jinou pro mě nepřirozenou chuť. Když jsem krmívala Rišku těma s masem, mě dokonce natahovalo, ale jemu šmakovalo, on to baštil krásně :sweat_smile:

R. se probudil, tak jdem spát. :wink:páček :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, tak jsem jeste tady :wink: Jsme pouklizeli zbytek. Jaydi zase usnul az kolem 9, zase prevraceni se, sedani a vstavani :angry: no ale aspon se to obeslo bez vztekani a breku. Asi si z nas spis delal uz srandu :sweat_smile:
Jeste jsem nalozila maso, at mame na zitra a upekla pernik. No a za hodku a neco pro ne ficim :slight_smile:

Lobi tak Lukasek nas pekne dohnal, co? Se rozjel :wink:
Mne Jaydi dneska vylezl 16 schodu, co mame na chodbe. Samozrejme jsem stala za nim. Zajimalo me, jak vysoko vyleze a zvladl to cele :grinning: Takze budem kupovat ty vratka nebo co to je :slight_smile:
Miruss fota vypadaji dobre. Hned bych jela nekam taky :slight_smile:
Viteckovi gratulujeme k zoubecku :wink:
Puzzi teda polivka do notasu. By me jeblo. Ale snad pujde v pohode :wink:
Pospi supr k Jancinemu kecani :grinning:
No a teda Slavecek s tim jeho kecanim :astonished: :slight_smile: Super :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, jsem si to nezrefresovala a tu je toho nakecano :astonished:
10. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dočítala jsem nějaký diskuze ... před časem jsem tady dávala ten strašný článek, jak mamince umřelo tříměsíční dítě (inneska)... tak holky, včera ta maminka porodila ... a podržte se, chlapečka Erika ... 56 cm a 5120 g !!! Jsem myslela, že mi vypadnou oči, když jsem to četla, už byl dost po termínu, snad tentokrát bude všechno ok .... moc jí držím palce !!!!
10. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co se týká jídla, tak já teď zužitkovávám zásoby od babičky (od tchýně), dovezla meruňky, tak jsem je povařila s jablkem a přidala banán, malé moc chutnalo ....
10. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak docteno :slight_smile:

Lobi krasne fotky. Luky je moc krasnej chlapecek. Na nekterych mi trosku pripominal toho naseho :wink:
Uzijte si zitrek u sestrenky a pak na chajde :slight_smile:
Pospi to by bylo dobry, kdyby Sk vyslo, ne? Aspon nejaka zmena :wink:
Sami tak aspon byl Domik hodnej. Urcite ho vsichni chvalili :wink: S usinanim potom teda horsi, ale zase to neni kazdej den, ne? No a se stavbou to fakt nase.e, tak snad se neco na tom mitingu vyresilo.
JO a vse nej k Domikovym 7 mesicum. Nevim jestli zitra budu mit cas sem zajit :wink:
Jumi, tak Sonicka se taky rozjizdi? :slight_smile: Uz to tu pekne zacina :grinning:

Ja jsem o te ohradce premyslela, ale nebudeme nakonec kupovat. Fakt by to bylo jen na chvilicku a je mi jasne, ze by se v tom Jaydi akorat tak rozciloval. Prece jen to je dost malej prostor :wink:
10. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti teda ta Inesska ma pekneho macika! :slight_smile: Ale prejem ji at je vsechno dobry a hlavne zdravi :slight_smile:

Zitra ve tri jedeme ke kamosce, slavi 30tiny. Jedu teda jen ja a Ray, nasi budou doma hlidat maleho. Tak se tesim. Konecne se tam zase vsichni sejdeme. Akorat teda nebudu pit, protoze ridim. Ale ani mi to neva. Stejne tak dve sklenicky vina si dam, na zacatku a pak nealko. Uz jsem si odvykla :rolling_eyes: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, to je fakt, už dlouho jsem neslyšela, že by se narodilo tak velký dítě ... snad se na diskuzi dozvíme, jak to probíhalo, si asi zkusila chudina .... bříško měla teda dost velký, co jsem zkoukla fotky ... hlavně aby byli zdraví, zaslouží si to, holka statečná :wink: ... jsem taky pitomá, jsem se do té diskuze maminek, co jim umřely děti, nějak začetla, až mi z toho bylo úzko, ... a pak jsem tam narazila na tuhle senzační zprávu ... tak přece jen jsem to měla v nose, že jsem tam lezla ...
10. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, já si večer občas dám pivko, ale teda taky jsem odvykla, když už dám náhodou dvě na žízeň, tak jsem z toho namotaná ... to je hrozný ....
11. črc 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo Marti, ja taky lezu kolikrat do diskuzi, kde z toho pak brecim a nebo porad na to myslim, jak je to hrozne :frowning2:

Tak nic, pro dnesek se loucim. Za par minut vyrazim smer letiste. Tak pa pa a dobrou noc :slight_smile:
11. črc 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, tak vstavacka bezne - o pol 6 :confounded: no ale ze som bola taka drza a dovolila som si este zavriet oci, Slavko zjedol takmer celu fakturu od operatora :rolling_eyes: neviem ako sa k nej dostal, bola 50 cm od postielky :fearful: mal pri sebe taku dlhu tyčovitú hračku, asi si to s ňou prisunul, aj vcera som ho tak zastihla.
Lobi fotečky su krasne, Luky sa cim dalej tym viac podoba na Teba = je stale krajší :dizzy_face: uz na stretku som bola z neho mimo, aky je nadherny :dizzy_face: uzite si navstevu a dovču!
Nikul ja som ohradku najprv chcela ale Slavko nevydrzi ani v postielke, takze by tam len reval. Ked ho potrebujem skrotit, dam ho do postielky.
Jumi Sonicka je sikulka, ze sa to tak rychlo naucila :dizzy_face:
Peti 16 schodov? ja odpadnem! to je riadny vytravalec
Puzzi mam ho stale pod dohladom, najhorsie ze mame maly byt a tak sa vsade rychlo dostane. a kedze to ma uz okukane, uz ho to nebavi. tak ako noťas? snad to prezil bez ujmy...
11. črc 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

Dominičkovi Samců přeju vše nej k 7měsíčninám :dizzy_face:

Jumi, gratuluju Soňulce k lezení:wink:

Peti, teda kdybych byla ambiciózní matka, tak bych ti vyškrábala oči za to, že máš tak šikovnýho kloučka
:grinning: Ale jelikož jsem (snad) normální, tak jen valím bulvy-na ty schody a děkuju Bohu, že je Víteček trochu míň akční:grinning:

Holky, jsem se teď ráno tak nasrala.... Kolem páté začal náš skřehotálek vyvádět, tak šel na nočník, nakrmit, přebalit a že ještě budeme spát... No mladej pán byl jiného názoru, takže furt pískal atp.... Tak jsem pronesla směrem k MM, že by bylo fajn, kdyby zrovna dnes byl ten den, kdy by mě nechal vyspat a vzal si maůýho třeba k pc a tv.... no a dopadlo to tak, že jsem ho o půl sedmé sbalila z ložnice.... Doprdele, chci tak moc, když bych se ráda jednou vyspala dýl???!!! :angry:
Má štěstí, že mi (kurwa proč říkám mi, když je to pro všechny) včera zapojil tu myčku. Teda a řeknu vám, že už jsem si na ni zvykla a neumím si bez ní představit budoucnost :grinning:
11. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, já jsem úplně přehlídla jednu stránku :confused:

Pospi, taky mi připadá ta zelenina ze skleničky niš moš... No ale včera mě milostpán vyvedl z omylu-dělala jsem mu brokoko s bramborem a jak to nebylo rozmixovaný na sračku, tak mu to moc nejelo, začal nadavovat, tak jsem ho dorazila mrkví... no jsem žádostivá, co bude dnes říkat na cuketu s bramborem :grinning:
U většiny skleniček píšou ve složení jablečná šťáva-tak nevím, jestli proto to těm malým prckům tak jede....

Sami, super, že sraz byl super :grinning: Ohrádku bych pořídila, jen teda prostor u nás na prd... Teď jsem mu tu rozložila původní matraci z gauče, zároveň to slouží jako zábrana proti pádu ze schodů-no improvizace, ale nejsou lidi, kteří by udělali zábradlí.... Takže jediný místo, kde by to mohlo být, je tam, ale fakt nevím, jestli by v tom chtěl být....
11. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sluníčkovou sobotu přeju :slight_smile:
Lauš, budoucnost bez myčky, taková hrůzná představa, ty mi dáváš hned po ránu :grinning: :wink: S tím tatínkovým vstáváním, to máš téžké, no :unamused: R. někdy s Riškou vstává, někdy mám smůlu. S Jankou ne e. To je zkrátka moje mimi :pensive:

Novi, jako někdy fakt nestíhám, Sláveček je velice podnikavý chlapeček.

Pak tu ještě sednu, musím za Riškou a zabavit ho v obýváku, aby nešel nahoru a nevzbudíl Janku.
11. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

chci vám popřát krásný slunečný víkend a kdo odjíždíte na dovolenky, tak se mějte moc hezky, užijte si ji a těšíme se na dovolenkové fotečky !!!

my včera a dnes vystěhováváme byt od babi, tak nevím, kdy se sem dostanu, proto k dovoleným přeji už dnes :slight_smile:

Talls,
naše Dr. Káju bude očkovat Prevenarem až po 2 měsících od prvního očka. Prý je dobré dodržet tuhle dobu. No nevím, protože kamarádky, jak očkovaly svá dítka, tak je doktorky očkovaly už po měsíci.

Sami,
my ohrádku máme a jak píšeš ty, dávám do ní Káju, když jdu na WC nebo tak. Bojím se toho, jak všude leze, že by mohla něco vymamlasit v mé nepřítomnosti.
Krása, že byl Domi na srazu takový hodný !!
A přejeme mu s Kájou vše nej k pidi narozeninkám !!! Mlask :slight_smile:

Jaydimu taky přejeme opožděně vše nej nej !!!
11. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ahoj, hodně sil k pro tebe asi ne moc přijemné práci :unamused:
Janku očkovala dr. prevenar+hexu zároveň, všechny 3 dávky.

Dominičkovi posíláme přáníčko a pusinku :slight_smile:

Vařím, chtěla jsem žehlit, ale vzhledem k tomu, že se Janka povaluje na podlaze a je s námi i Riška, raději to kašku. Nerada bych nějakou nehodu, mám dost nestabilní prkno.
11. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Sami: Já jsem taky myslela, že to bude mít napříč, tohle je lepší.

Pampalek: Měl invaginaci střev, ale už je dobře a dokonce mu rovnou vzali i slepák :wink: Tak bude o jednu starost míň. Už se na to dívám pozitivně, ale když vidím ještě to šití, tak mi naskakuje husí kůže.

M1rti: Jakej byl koncert přes mobil? :grinning:
11. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek