• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Notebook funguje, později vás dočtu, teď jdeme ven. :slight_smile:
11. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, dík.
Akorát že je tam jen Palo, já měla jet později, ale ptž tchyně je marod a mi nemá kdo hlídat Káju, tak se toho dnes neúčastním a vařím, aby měli aspoň něco do žaludku.
Včera jsme dostěhovali zbytek věcí ze skříní, to bylo smutné a dnes je tam už "těžká" práce - odnášení a odvážení skříní atd. Byt se musí dát do původního stavu-vybílit atd., takže páce nad hlavu a pak se vrátí družstvu.
11. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem moc ráda, že notebook nakonec funguje, MM otevřel celej vnitřek, vysušil a dobrý. nebylo to poprvé, co jsem to něčím polila :sweat_smile:
Jinak dnes vstávání v 5:50, jsem si pak šla lehnout s Honzíkem od 8 do 9.
Pospi, kecalka Janka :slight_smile: Žvatlá slabiky?
Lobi, to je úžasný, jak Luky leze a stoupá si, přibývá šikovných dětí. Holky ale pozor, za nějaký měsíc dva to bude snad i u nás průměrných, i když teda pro mě je to takový sci-fi, že Honzík poleze, pořád mám pocit, že to je daleko. Zatím jen občas na měkkým na 4, taky začaly vaše lezoucí děti zvedat zadek nejdřív jen na měkkým povrchu?
Kupovaný a vařený mi taky chutná úplně jinak. Zvláštní, když tam člověk třeba dá to samý, asi je to tím konzervováním.
Lao, gratuluju k zubu a k myčce, to je obojí super!
Miruss, ten aquapark bude super, Kubko bude určitě totál nadšenej!
Nikul, Honzík se o to sedátko ve vaně moc neopírá, spíš je nakloněnej dopředu. mně to přijde super, že nemusíš u dítěte furt být a jistit, stačí koukat :slight_smile:
Sami, výmluvy na zpoždění a déšť na zabití, obecně nesnáším výmluvy. Snad s tím musí počítat, že občas prší, ne? Domi akčňák na 4 šikula! Gratuluju mu k 7M!
Ohrádku kupovat nebudu, nebezpečný věci snad moc dole nemáme, kytky na zemi nemáme, uvidíme, co Honzík vymyslí za bejkárny, ale bojím se, že by v ohrádce stejně být nechtěl.
Pospi, ty kupovaný sklenky s masem jsou pro mě taky nedobré :sweat_smile:
Jumi, gratuluju k lezení!
Petruš, 16 schodů, týjo, to je borec! Jo a to je fakt že Luky a Jaydi jsou trochu podobné typy. Užij si oslavu dnes!
Marti, tu diskuzi Zemřelo mi dítě jsem taky jednou objevila a nejvíc mě dostalo v jednom albu půlroční chlapeček umírající a Poslední fotka s mámou, Poslední fotka s tátou :frowning2: :frowning2:
Novi, Slávko snědl fakturu? To je fakt zlobič a vychytrálek, jak si vždy poradí a něco vyvede :sweat_smile:
Lao, tak aspoň přes den snad TM někam s váma vyrazí, já taky doufám, dopoledne zatím Honzík zcela v mé režii, jsem taky nasr., páč MM každou chvíli něco dělá tady blízko pro Buddh. centrum (MM je buddhista a chodí tam občas na nějaký přednášky), včera jim odpoledne vozil nějaký nákupy a dnes kvůli tomu zas jel vracet vozejk k našim, prostě odpo a dopo v prdeli a že doma už půl roku uháním garnýže a tráva není posekaná a Honzík, sakra, do prčic, mě jebne z toho taky :grinning:
Petis, to je smutný s vyklízením, takový uzavírání babi života :frowning2: Tak aspoň to budete mít z krku.
11. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dodala další fotky z nemocnice ...
11. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je navařeno, dítě spí a já čekám, až Palo a naši dorazí ...
Dnes Kája snědla poprvé !!! 190 ml skleničku a ani už jsem nedokojovala. Snědla ji cca ve 12, tak jsem zvědavá, v kolik se přihlásí o jídlo. Jsem se dost divila, ptž dnes měla to samé co včera (mnou dělané rizotko) a včera toho snědla s bídou polovinu. Asi byla dnes líp naladěná.

Puzzi,
super, že PC fachčí :slight_smile:
Snad si na vás taťka udělá odpoledne čas !!
Jinak Kája není z ohrádky taky moc nadšená, tak ji tam dávám opravdu jen pokud si potřebuju odskočit. Aspoň mám jistotu, že by se jí tam nemělo snad nic stát. Ale jinak je taky nejraději na zemi a leze :wink:
Momou,
Kubík je velký šikula a bojovník, že to tak zvládnul. A jizvu má opravdu hezkou, za chvíli určitě nepůjde pomalu vidět.
11. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, tak ještě že book maká... ty jsi ale bryndalena :grinning: :wink:

Peti, hm, tak to nejhorší máš za sebou, osobní věci :pensive: Zažila jsem to se svojí babi, umřela přesně před 11 lety. Bydlela s námi, takže mě vlatně taky vychovávala, bylo mi tehdy strašně, furt je mi po ní smutno, ale časem to přestalo bolet. Často si říkám, co by ona říkala na moje děcka a tak... To je život :pensive:

Moni, u těch fotek z prvních dnů se mi orosily oči, ještěže to už máte za sebou. Hlavně Kubík. On si to naštěstí nebude pamatovat :slight_smile: Vím to, bo jsem byla v 1.roce na operaci s nohou (měla jsem vrozenou vadu) a taky si to nemapatuju. :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Kuba si to sice pamatovat nebude, ale já teď budu vyšilovat kvůli každý blbosti. :sweat_smile:

Právě jsem Kubíkovi dodělala spešl stravu, aby nejedl jen přesnídávky, páč už včera mi to flusal a mrkev a jinou zeleninu nesmí, až na brambory, ale brambr. kaši by mi asi taky nejedl furt.
11. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
nemáte zkušenost s asi zahnisaným ouškem pod náušničkou?
Kájka má dnes červené oučko a zdá se mi i drobet nateklé a ze strany u hlavičky mi připadá, že tam má "ohnisko". Akorát že si na to Kája nedá sáhnout a nevím, jak jí to ošetřit.
Celou dobu to měla bez problémů, až teď :frowning2:
11. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis: Pokud máš doma Framikojin, tak to mazej framikojinem. Anička měla po naušničkách taky trochu zhislý, tak jsem to vždy otřela vatičkou s lihem a nebo peroxidem. Pak jsem na to dávala framikojin. Ono je skoro normální že to trochu zhnisne.
11. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, díky.
Právě že mě to překvapilo, ptž ona už má náušničky 2 měsíce a měla to krásné a až dnes to má zarudlé. Dík :slight_smile:
11. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
koukám na film na Nově a normálně tu u toho bulím jak želva.
11. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis ja taky.... musela jsem se jit podivat na malou.. :slight_smile:

a ted si davam ananas a vinko :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec dnes super den, po obědě se stavili naši cestou k babi, tak jsem sbalila sebe a Honzíka a jeli jsme s nima. MM zatím dodělal tu práci takže zejtra bude mít volno a já se dnes nenudila.
Pomalu balím ty poslední zbytky, je to dost drobností, nebaví mě to :sweat_smile:
Petis, taky teď koukám na Novu, je to dojemný.
Momou, tyjo, chudák Kubík s těma hadičkama :frowning2: Cos mu udělala za spešl stravu? Jak dlouho nebude smět zeleninu?
Petis, super úspěch s obědem!
Pospi, moje prababi umřela před 8mi lety, taky je mi líto, že nezažila Honzíka, určitě by měla radost. Je to smutný :frowning2:
11. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů ananas a vínko? Tuhle kombinaci neznám, ale budu mít šampíčko a meloun, páč jahody neměli :grinning:

Puzzi: No jedinou zeleninu, co smí, jsou brambory. Tak jsem je udělala s trochou mrkve (asi jedna lžička - jak řekla doktorka, aby to okolo mrkve jen proběhlo) a dala jsem k tomu jablíčka. Další brambory má s kuřecím masíkem, dnes měl jen kaši. A protože normálně dělám kuřecí s jablky, tak jsem ještě do jedné sklenky dala kuřecí s bramborem a jablky. Čerstvé ovoce nesmí, ale podušené prý nevadí. Doufám, že mu to bude šmakovat, zatím baští všechno a je z něho zase náš známý žroutík :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky, dnes narocny den, meli jsme navstevu od obeda az do cca 18h a pak Domi uz KO, tak koupacka atd...uf,ale bylo fajn

dojdu, doctu, napisu, ale koukam na foty Petis- Domi taky hryze puzzle :grinning:
11. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my meli dnes ananas na grilu, doporucuji, dobrota
11. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt byl ten začátek hodně dojemný, taky jsem se byla kouknout na naši prďolku .-)

Dneska malá vytuhla ještě před 19. Od 14 nespala, tak večer spapala kaši, pak koupando a ani už nevypila mlíčko a vytuhla. Snad se nevzbudí brzo na kojo. Dnes v noci byl úspěch-spinkání až do 4.

Puzzi,
super, že sis nakonec den užila:slight_smile: A zítra budete všici pokupě:wink:
11. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
vy si teda dáváte ňamky.
Já popíjím kozlíka a předtím jsem měla klobásu na grilu, žádná romantika :grinning:
MM se zasekl venku a ještě tam sedí :unamused:
11. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou,
a za jak dlouho bude moct Kubík papat normálně i zeleninku?
Kdy jdete na KO?
11. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na KO jdeme v pondělí, to mu vyndají stehy. Když to bude vypadat dobře, tak za další týden, by už zas mohl baštit normálně. Záleží na tom, jak se nám na to budou "tvářit" střívka. Ale zatím to vypadá dobře.
11. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dodivala. Po dlouhe dobe se me neco v bedne libilo. No a musim rict, ze se na tento druh filmu divam ted uplne jinak nez kdyz tu Nika nebyla... Je to masakr, jak clovek pozna tu lasku k diteti...
11. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, to máš pravdu, není to tak přesládlý jako dřív, je to takový reálný, když člověk tu lásku k dítěti pozná :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my zrovna dneska meli fakt peknej den a pak Kamil jak se koupali s Nikou rikal, jaka by to byla nuda bez ni. Jak ten zivot zpestrila. No a fakt je to super. Jako kdyz se narodila a jenom rvala, tak jsem rozhodne z materstvi odvazana nebyla, ale ted jak roste a dela ty pokroky, tak to je fakt neco. Je to uzasny. No a mam pocit, ze stejne tak roste i ta laska... :slight_smile:

Jezis dost sentimentalnich kecu a jdu po dlouhe dobe spat brzo at jsem ready na zitrek. Chystame se na vylet a mozna dojede i tchyne.
11. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc... :slight_smile:
11. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mlvite o tom Tatovi na plny uvazek? to je ten film, jaxem si ho poustela na DVD predevcirem :slight_smile: a psala jsem vam, ze bude

taxem docetla, to je super, ze se moc nekeca obcas, clovek pak netravi tolik casu u pC :grinning:

moc dekujem za gratulace!

puzzi jj chapu nasranost s TM...MM by taky vsem vsechno zaridil, do toho prace a tak a neni nekdy doma...dnes ale pochvala, fakt jsem na nem nechala totalne obcerstveni navstevy (grilovani, omacky, salaty atd...proste komplet!) a navsteva moc spokojena a ja zadny starosti. Zas jsem vecra uklizela barak a furt neco delam, ze jo. Rano si dokonce vzal D. dolu, ja si nachystala budika jen na 40min, pac jsme musela jeste hodne veci udelat nez dosla ta navsteva, ale moc jsem se nedospala...Domi na zemi hulakal a Mm sedel u notaku, ze jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale snaha byla. Dokonce jednim okem rano koukal, kdyz Domi pred 6h zacal vstavat jako kazdy den a hral si mezi nama, taxe snazil si ho k sobe tulit a uspat ho,ale on nechtel. vytuhnul pak az u prsicka:slight_smile:

momou jej ty fotky z JIPky, silene, Kubik je fakt statecnak. Ale podle kukuc je fakt v poradku :dizzy_face:

novi...Slavko a papir...hm...no ja to znam, Domi mi sežral kus obálky Maminky

:sweat_smile: a jakykoliv papir by sezral, tak davam na to bacha

petis, tak snad po odevzdani bytu bude klid a taky Kajce nebude zlobit to ousko uz.Ten Framykoin je antibiotikum, to by fakt melo zabrat. Ale zkus teda lih nebo aspon koralku nejakou na vycisteni predem. Musi to bolet asi si tam zanesla nejake breberky, jestlisi s tim hrala

lauš...njn, chlapi jsou nekdy na tecku...oni by materstvi nezvladli...teda...jako jsou vyjimky, co jdou na MD nebo...umre jim zena a musi a jsou supertatove...ale jinak ti bezni tatove, proste rano se otoci na 2. bok a starej se mamo, ja neslysim, ja spim. Nastve to...to jo, kdyz to je furt na nas a oni ani 1x za napr. 14dni nevstanou nebo aspon za mesic...bylo by to super (a kdyz uz vstanou, mohli by zabavit,aby dite bylo potichu a spokojene)
:sweat_smile: . mycka parada, fakt uz bez ni nebudes chtit nic. Super, zes udelala tak rychlou akci a nakup

tu ohradku teda asi jeste zvazim, nevim, kam bych ji dala a je fakt, ze teda postylka snad poslouzi taky, nebo aspon cestovni postylka, to je takova ohradka taky
11. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky len v rychlosti..pred chvilou sme prisli z oslavy, Slavko bol ako med!!! bola grilovacka, mnam! Davod ma zas nassss.... lebo tam bolo vela komarov a tak som na kociku mala sietku a nechcela som Slavka z kocika vybrat ale David stale "vyber, nech vidia ako vie chodit" :angry: :angry: :angry: vrrr, tak kludne nech ho komari dostipu, len aby sa znami pokochali :confused: ja ho nechapem!!! ale nakoniec som ho musela vybrat kvoli jedlu, tak mal dušu na mieste :rolling_eyes:
a hlasim dalsi zubok!!! trojka hore, ale dvojku este nema :sweat_smile: takze dokopy 5 zubov, z toho posledne 3 za 3 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sami ja som Ti to presne chcela navrhnut, nech skusis cest.postielku
Niki to je krasne ako si to napisala :dizzy_face: a aj TM. u nas taketo slova padaju len z mojej strany, ja viem ze David to citi tiez ale NEPOVIE!!!
ten film je asi fajn, ja niesom TV maniak a spokojne by som si zila aj bez TV ale asi si ho stiahnem :wink:
Puzzi tak noťas zachraneny a za usetrene peniaze si mozes kupit...(dopln podla zelania) :grinning:
oki, idem lahnúť lebo sa zas nevyspim, py py a bru nočku
11. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, jj, cestovní ppstýlku jsme dneska rozdělali, vypadá to, že v ní semtam vydrží... Ty ohrádky se stejně dělají tak metr krát metr, takže nic moc... No a dát čtyři litry za ohrádku větší o dvacet čísel, to je docela mazec... :slight_smile:

Teda, Novi, Slávko je pěkněj zubatec a chodič :dizzy_face: Jsem zvědavá, co bude za měsíc... Snad začne jezdit na kole... :wink: :grinning:
11. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach, jaj...bre ranko.
Zaspala som okolo 23:30 a definit.vstavacka 5:30. Medzitym 2x kojo. Ja zdochnem. Uz mam knihu 'kazde dieta sa vie naucit spat' ale v PDF a David mi z nej v praci spravi ozajstnu. Ja uz takto nevladzem, on sa stale kazdu noc budi co 2-3 hodiny! Dudel nepomaha, len koza.
12. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

my dnes dopo jedem k našim a pak k mé kmotře popřát k 83. narozeninám, tak nebudem doma.

Sami,
cest. postýlka ti určitě poslouží taky jako ohrádka. My, kdybychom ohrádku nedostali, tak bych koupila taky raději cest. postel, tu nemáme.
Ouško nic moc, zahnisalo jí to pořádně, hnisu jí z toho vyteklo jak hrom, má to červené a nateklé, ach jo.

Novi,
super, že se oslava vyvedla a SLávek byl hodný. Tak TM se chtěl chlubit, ju?
Gratulka k zubku, vy jste teda zubatky :slight_smile:
Teda to spaní nic moc :unamused:
12. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak přede mnou poslední den tady v ČR a zejtra brzo ráno už jsme za hranicema. Musim dobalit teď někdy, odpo jedeme s autem a věcma k našim a ráno jen přistoupíme.
Dnes v noci ve 2 mlíko, páč si chtěl Honzík vyprávět a lezl na 4 apod., ale naštěstí mlíko funguje a dobrý. Akorát teda jestli dnes v noci bude ve dvě mlíko a ve 4 přijedou naši, tak mi to nabourá plány na mlíko před odjezdem, aby byl v klidu, když ho násilně vzbudím :sweat_smile:
Nikule, my s MM každej den večer probíráme, jak je to super, že máme Honzíka, co zas dělal a dělá, to je hezký, viď :wink:
Sami, to s tím vstanutím M a dítě na zemi nespokojené a chlap u NB :grinning: MM neuměl moc zabavit dřív, ale teď už to zvládá, dnes jsem spala do devíti a zdola jsem slyšela zvuky srovnatelné s těmi, jako když jsem tam já. Musíme je trénovat!
Novi, tvůj David je někdy jak malé děcko! 5 zubů - wau! ty noci máš blbý, o tý knížce je někde na koni diskuze, kdysi jsem tam kousek četla, zkus pohledat, třeba ti poradí, jak přímo na Slávka. Ale řeknu ti, že i buzení co hodinu dvě až tři na dudel je na prd :confounded: To mlíko aspoň uklidní.
Petis, užijte si návštěvy!
12. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek