• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Hezkou neděli přeju :slight_smile:
Holky, já tu nakukovala ještě večer, ale neměla jsem sílu psát. Vrátili jsme se pozdě ze superní návštěvy, R. bolí ucho, tak jen řekl Riškovi pohádku a já dělala vše ostatní.Byla jsem fakt kokino. Sestřenka mi včera navrhla, jestli nechceme jet s nima na dovo. Že měli jet nějací bezdětní známí, a že se před 14 dny rozešli, že asi teda nepojedou, nebo kdyby i nakonec jeli, že zkusí zavolat chlapíkovi, co jim pronajímal chalupu, jestli bysme se vešli (Dvůr Králové). To by bylo super. Jedou ještě jedni "dětní" známí, které taky známe, tak to by bylo super, kdyby to klaplo. :dizzy_face:

Novi, nj, chlapi, oni někdy fakt uvažujou břuchem a ne hlavou. Ale hlavně, že máš celkový pocit z oslavy dobrý :wink: Já teĎ i po kaši kojím 2x, kolem 1h a pak kolem 4-5h, a vstávačka cca v 6h. Naštěstí se Janka napije a hned usne. Tak mi to ani moc neva. Horší, když do toho vstává Riška, to jsem pak vzbuzená několikrát za noc, a za ním musím chodit do pokojíku, to se pak cítím nevyspaně.

Petis, to je blbé s tím ouškem :frowning2: Já jsem myslela, že když to nezahnisá hned, tak pak už ne :confused: A zkoušela si ten framykoin? Užijte si návštěvu. My jedeme odpo k našim, uvažuju, že tam zůstanu na noc a ráno si skočím na ko na gyne s Mirenou, mám se přijít po 2 měsících ukázat, jestli je vše na svém místě :grinning:

Ahoj, Lauš :slight_smile:

Sami, TM hlídá asi jako MM Janku. On jí někde uloží, do košíku, nebo na zem, nebo do sedátka, a pracuje si na booku a ona pofňukává, a když něco řeknu, tak on mi odpoví: však nebrečí!!! :angry: :rolling_eyes: Když byl mimiš Riška, tak se z něho šel posrat, mám pocit, že Jaňuli bere, jakože to je moje holčička nebo co.....

Jdu uklízet, chlapi se za chvilu vrátí z lékarny, tak se bude R. starat, co jsem tu dělala....
12. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Ivi :slight_smile:
Máš už cestovní horečku? :grinning: Já většinou před odjezdem na delší dobu mívám :sweat_smile: Užijte si dovo a hlavně ať se v pořádku vrátíte domů :wink:
12. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Pospi, to bybylo super s tou dovčou :dizzy_face: My se s MM nějak nemůžeme na ničem dohodnout... Nejdřív jsme si říkali, že pojedeme do Chorvatska, teď dostal MM strach, jak malý zvládne cestu... A to už tu byla dokonce i varianta jet do Itálie - skoro na Sicílii - vlakem. No ale nakonec to asi zachrání tuzemská dovolená-pokud ještě něco splašíme... Zůstat doma nechci, protože by MM dovolenou vůbec neměl a chodi do práce...

Puzzi, tak všechno pěkně pobal, nic nezapomeň a hlavně se dojdi rozloučit :dizzy_face:
12. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
-pisala som este rano a neodoslala-
Jejda, Kajka chudatko...prajem nech jej to hned prejde.
12. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laolko, myslím, že v Česku určo ubytování seženete. :slight_smile: Já jsem si taky říkala, že bysme letos ani nikam nemuseli, R. jezdí po rybách furt, ale malý R. se začal ptát, kam pojedeme, tak musíme už kvůli němu :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Novi nechcem ti brať ilúzie, ale na Kubka ta kniha nezabrala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A gratulujem k ďalším zúbkom. :slight_smile:
Puzzi ty si šikovná, ešteže TM notebook opravil. :slight_smile:
Petis na uško pomáha uvariť rumančekový čaj a potierať min. 3x denne. Mám odskúšané. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka už tiež lozí a včera a jej skoro podarilo posadiť. :slight_smile:
Ja mám sedátko do vane a som veľmi spokojná, lebo sa drobci kúpu naraz a nemusím držať Zuzku, lebo Kubko chce veľa vody. :sunglasses:
Drobci spia, keď a zobudia tak pôjdeme aj s MM do mesta pozrieť vláčiky (Kubkova mánia) a fontánu. :sunglasses:
12. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Okukovala jsem fotky, to je úžasné, jak ti prcíni rostou :dizzy_face:
Petis, Kája je akrobatka jak cyp :grinning: :wink:
Novi, Sláveček jak leze v té trávě, je jak brouček :slight_smile:
Lauš, prý to jen vypadá, že mi nechutná a taková pusina červená :grinning:
Mirrus, tak máte dálší vývojový pokrok, no super, gratuluju :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
...dramaticka prestavka... :grinning:
12. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukam, ze tu odpolko nikdo nebyl. My dneska taky vyletili. Uplne jsem si oddychla. Zasli jsme dopoledne do cukrarny na latte a medovnik, pak na jsme prosli mestecko a zastavili se na vybornem obidku. No a kdyz uz jsme se vraceli k autu, tak jsme videli solnou jeskyni. Tak jsme sli nahlidnout a nidko tam, tak jsme ji sli po prve vyzkouset. No a jako dobry :slight_smile: NIka si hrala na dece v soli a byli tam i hracky. Vecer dodam fotecky :slight_smile:
12. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reakcie mam opat spisane, ale cez mt sa mi to nechce datlovat. Keby som to sem uz dnes nehodila, tak aspon:
Puzzi stastnu cestu a hlavne spokojneho princa v autosedacke :dizzy_face: to bude vasa 1.spolocna rodinna dovča, ze? Poriadne si ju uzite a nespal sa!!! :wink:
Ideme si vyzdvihnut par bedniciek marhul a pojdeme nieco hodit svokre. Zajtra asi pomixujem a zamrazim v poharikoch, myslite ze to bude okey? Nemusim ich najprv prevarit? A mozem to mixovat aj so šupkou?
Ozaj, Puzzi este si sa pytala- Slavko sa stavia hocikde, nehladi na povrch. Uz sa mu to par krat stalo osudnym.
Marhule vyzdvinute, autosedacka uz takmer roztrhana, hracky ho nebavia.
Py py
12. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul jee, to muselo byt uzasne :dizzy_face: urcite vam to vsetkym prospelo. tesim sa na fotos!
12. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vtipek:
Muž potrebuje pomoc v obchode a pýta sa asistentky, kde nájde tampóny. Vysvetlí mu, kde sú a muž de po ne. Potom príde k pokladni s košíkom plným vaty a balíkom šnúrok. Predavačka sa naňho rekvapene pozrie a pýta sa, či nenašiel tampóny.
Muž jej odpovedá: "Poslal som ženu kúpiť balíček cigariet a ona mi kúpila tabak a papieriky so slovami, že je to OMNOHO LACNEJŠIE. Tak som si povedal, ak si musím ušúľať ja, nech si šúľa aj ona..."

Nikul, měli jste moc hezký den :dizzy_face: Jsem stejně jako Novi zvědavá na fotky :wink:

Novi, nevím, já bych ty meruňky asi převařila....

Dneska Riška obědval s taťkou venku a chtěl mi rychle před obědem ukázat šneky, které objevil. Rozutíkal se a otočil se na mě, a říká: Můžeš utíkat? Jsi ještě mladá? :grinning: Tak asi mi starší nemáme nárok na běhání, či co :sweat_smile:
12. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se jdu s váma rozloučit, máme sbaleno, auto s věcma u našich, cca ve 4 ráno nás vyzvednou a razíme. Bude tam net, takže dočítat budu, nevim, jestli denně a jak moc obsáhlé reakce, se uvidí, snad mě kdyžtak omluvíte :sweat_smile: To balení mě teda vyšťavilo, fuj, to nesnáším všude po domě sbírat drobnůstky a přemýšlet co kde ještě. cestovní horečku mám hroznou!
Pospi, ať vám klapne ta dovča! Co asi Megn na horách, jak se asi maj?
Lao, taky přeju klapnutou dovču, něco naplánujte!
Miruss, gratuluju moc k lezení a sezení :slight_smile:
Nikule, to je super, jak se Nikče líbí výlety :wink:
Novi, ty meruňky bych možná odslupkovala, aby to nebylo divný... Ať se podaří!
Pospi, fór :grinning: Haha, ale Riška perlí ještě líp. A seš ještě mladá, cos řekla? :grinning:
Jo a díky všem za přání šťastné cesty, dík :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, zažbrblala jsem něco ve smyslu, že můžu utíkat, to víš, byla jsem v mírném šoku:grinning:
Tak už se hoĎ do klidu a spočívej před cestou, matko :wink: Jo, a na tu dovču se sestřenkou jedeme, dneska mi volala. Riška je strašně nadšený. Dovolenou jsme zatím trávili vždy sami, s partijou jsme jezdili jen na víkend na chatu. Tam se mu strašně s děckama líbilo :slight_smile:

K těm meruňkám, a jak se odšlupujou? Nikdy jsem to nezkoušela, to snad ani nejde, ne?
12. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Vtip je úžasnej :grinning: :grinning:
A láška Rišky je super :grinning: Jen nevím, zda bych po něm něco nehodila :grinning:

Puzzi: Užijte si dovču a ať Vám vyjde bez problémů i s počasím :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my jsme dnes taky měli fajn den, bylo krásně, tak náš mrzelo akorát to, že nemůžem jít na prochajdu ven, ale jedeme k té tetě, co bydlí v paneláku. Kája spala po obědě do 13:30, tak jsem se bála, že by měla na návštěvě spát a bude protivná. Má 83letá teta strašně křičí, ptž je strejda nehluchlý a nenosí naslouchadlo, tak jak tak hukla na Káju, tak ta začala řvát a půl návštěvy byla taková zaražená, ale pak už dobré. Akorát k tetě do náruče jít nechtěla. Jo a celé odpoledne nespala, tak už od 18:45 spí. Já ji položila do postele a ona momentálně vytuhla.
Já jsem pak uvařila Kájce na zítra špenát s brambůrkem, tak snad jí bude šmakovat. MM ještě dodělává šťávu z černho rybízu, tak musím honem písnout, než bude chtít k PC on :sweat_smile:

Zítra ráno máme první plavání, tak doufám, že budu mít vše potřebné s sebou a že to tam zmákneme. Mám z toho krapet lufta, hlavně z toho převlíkání, sprchování atd., ale to se zmákne, musí !!

Puzzi,
moc si užijte dovču, ať je Honzík hodňoučký, vyjde vám počasí a užijete si sami sebe a sluníčka :slight_smile:
Pospi,
super, že vám vyšla ta dovča, určitě bude moc fajn. A kdy pojedete?
Hláška Rišky namá chybu, je to malý doveda.
Lao,
určitě tady doma něco seženete. Skrytě závidím, ptž my nikam nepojedem, MM bude trávit dovolenou prací na baráku, stejně jako loni.
Miruss,
gratulka k lezení a skoroposezu :slight_smile:
Nikul,
super krásně prožitá neděle, tak to má být.
Novi,
já bych ty meruňky asi povařila. ve slupce bych je ale nechala.
12. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mela jsem obr prispevek, pomackala jsem omylem neco a prispevek je v pr...li ach jo moje nervy...tak jen ve zkratce.

Omlouvam se za svou nepritomnost, ale maty mi dava pekne zabrat, je ted protivecek a vyzaduje neustalou pozornost, Noci jsou taky narocne, casto se budi, jen knoura, nevim jestli ty hloupe zuby.
Takze se omlouvam, ale nestiham tady ted chodit, ted je narocne obdobi a Maty je pro me priorita :slight_smile:
Jinak jsme v patek a sobotu slavili, dneska jsem byli u znamych v Krnove tak jsme si odpocinuli a :slight_smile: prijeli jsme pred chvili, tak Maty uz spinka, konecne, jsem zvedava jaka bude noc.
Maty uz zacina pekne perovat na kolinkach, ale jen jak chce.

Puzzi moc si uzij dovolenou, odpocin si, a hlavne stastnou a pohodovou cestu ju? :slight_smile:
Pospi uzasny vtip :grinning:
Nikul mela jsi fajn odpoledne, je dobre ze sis ho uzila :wink:
Momou zkoukla jsem fotky Kubika, je to maly sikulka, a statecny, snad bude kazdym dnem lepe a jizvicka se zahoji :wink:
Novi ty to mas taky akcni doma, teda Slavko uz snad dela vse ... a nejradeji to co nesmi :slight_smile: drz se mamco, bys taky potrebovala spocnout co.
Lobi mrkla jsem taky na fotecky, Lukasek je nadherny , jake ma kukadla. Moc to vsem slusi :wink:

Jdu jeste mrknout na ty nase miminka :wink:

Holky prosim prosim jak mam davkovat sedaliu, neni to v navodu, a uz jsme ji brali ale nevim jak dekuji :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis Karolinka je akrobatka silena, to nedokazu ani ja :grinning: Zitra s uzijte plavani a urcite vse zvladnes. Nam ted dva pondelky plavani odpada, ach jo, minule Maty sel poprve pod vodu a ted dvakrat odpada, fakt super :angry:

Novi Slavecek je uzasny, krasne fotecky. jak spinka je nejhodnejsi ze? :wink:
12. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi at cesta je v pohode a o dovci sem tam podej hlaseni, myslim, ze cas bude, kdyz jede i babi, ta ti od Honzika ulevi :slight_smile:

novi-odšlupkovat= spařit horkou vodou? nevim...?

pospi Risa nezklamal :slight_smile:
Nikule, super den!Mnam medovnik, bych se po nem utloukla...

my byli doma, ale navecer cca pred 17h MM rozhodl, ze si bere maleho do Manducy a jdou se podivat tady kousek do lesa a ja at si dopocinu
:confused: ...(byla jsme cca 40min vzhuru, dali jsme si s Domim slofika :grinning: )...no ale zrovna se mi nechtelo byt samotne a tak, sla jsme s nima, ze kdyztak se vratim. Bylo fajn, donesli jsme plnou papirovou tasku hub-hodne babky,ale pak MM je znalec hub, tak sbira i muchomurky ci co, ja bych to nevzala ze zeme-zelene, ruzove, no snad nas neotravi a pak jsme objevila uplne mega zahradu hub Stročků-takove trubičky, jsou super do vanočního Kuby!mnam). Domi spokojeny, vesely, povidal nam a pak mel zachvaty smichu, slunicko male.
Uz hajka.
Jinak mrkve+brambor zas boj...on neotvira pusu vubec, cekam na smich nebo pripadne plac :confounded: ...jak to to nej dostat? sakra...
12. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky díky, už se nám to fakt blíží, 7 hodin a jedeme! :slight_smile:
Pospi, no bezva, dovča bude! Co vlastně vy ostatní, jedete někdo s dětma někam dál? Vím že Hpaja k moři koncem července, že?
Petis, chudák Kajka s tetou :sweat_smile: Týjo, TM dělá šťávu, jo? Dobrej chlap :slight_smile:
Weli a co spaní přes den, nedá ti Maty aspoň chvilku klid, že by spal v postýlce? To mě s Honzíkem zachraňuje, že dobře spí přes den, ty 3 hodiny celkem většinou jo, to je fajn oddych.
Jsem zvědavá, jak dlouho od pérování bude k lezení, Honzím taky občas péruje. Stejně si tak říkám, jak je to asi napadne a ví, že by se tím dalo pohybovat? Nebo je to nutí nějakej instinkt na ty 4?
Sami, čas bude ale bohužel jen večer, přes den na notebook venku vůbec není vidět za světla, takže jen večer a to vždy dočíst a je tam taky pomalejší net než doma, ale budu se snažit, jsem hrozně závislá, fakt že jo! :grinning:
TM super s nápadem na procházku a bezva jste si to užili!
Hm, to moc neporadím s krmením, asi bych to nelámala přes koleno, aby se mu to nezprotivilo.
Honzík se na jídlo vždy hrozně klepe, posadím ho do stoličky, jdu pro jídlo a lžičku a už to vidí a dudlík pouští v dáli a rukama mává a pak dělá normálně "Ha...m", fakt to tak zní, to je fakt jeho první významové slovo.
12. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
welinko ahojky, a bazenek nemate ted v provozu na zahrade? zkousej s nim ponory sama...treba jen po nos...ale aby se naucil reagovat a tak...je sikula, zvladne to ...nebo aspon ve vane :wink:
12. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami super odpoledne jste meli, hlavne ze jste si to uzili :wink:
Puzzi pres den spi malo, to sotva neco stihnu udelat.
Asi musime koupit cestovni pstylku :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi no jo, s jedlikama mate vyhrano. Domi proste nereaguje na lzicku ani nic...no ale treba se to zlepsi za tyden doma v jidleni zidli, tady ho krmim na zemi, lip mu to pada do pusy nez v autosedacce, to je uplne naprd...

Domi taky uz peruje a jako kdyz ma motivaci-nejaka hracka nebo tak, zkousi a dostane se, kam potrebuje...uz teda sila. Fotila jsme ho ja vleze na koberci a sel po fotaku az se ke me dostal...castecne se pritahne rukama na koberci jako plazič a pak zaperuje na kolnkach a posune se vpred...pak to ruckovani kolem dokola, no uz teda jako zadny ležáci...kde jsou ty časy, co? :grinning:
12. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami nemame, vzdyt je pocasi na pendrek, ale asi zprovoznime pristi tyden pokud bude moznost. JJ zkusim. no vanu bych musela napustit celkem hodne plnou :wink:
12. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
wli jo, uz ma byt hezky konecne. ale na signalek ti staci vody trocha...jak bude lezet na zadech, tak zkousej, polivej kelimkem, splouchej na nej a tak...aby se naucil nadechnout a tak. Vsak vis.A hlavne at nezapomene. Ja to delam skoro kazdy den, vlastne kazdy den u koupani vecer.
12. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
díky, jj, je to akrobatka, akorát pak někdy zapomene, co vše má v luftě a nabije si kokos :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sami,
tak taky fajn procházka a odreagování :wink:
S tím krmení, jak píše Puzzi, raději ho moc nenuť, ať ti to pak neodmítá vše. Zkoušej mu každý den dávat, jak bude mít dobrou náladu a nebude ospalý, nějakou zábavnou formou, jako hru to pojmout. Já jsem se taky nejdřív na Káju pitvořila, furt dokola jsem říkala HAM a sama jsem otvírala pusu dokořán a ono to naštěstí klaplo a teď je to u nás stejné jako u Puzzi :slight_smile:
Puzzi,
loni a předloni jsme dělali rybízové víno, to ještě máme ve sklepě, tak letos děláme šťávu, aby bylo něco dobrého do čajíku :slight_smile: Už to má hotovo, tak já pro dnešek končím, brou noc :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ty začátky ani u nás nebyly růžový s příkrmama, na začátku se to fakt nedá říct, uvidíš za měsíc za dva. :slight_smile:
Honzík se pohybuje zatím jen tím ručkováním kolem dokola, taky tím dokáže pohyb někam mimo, ale dopředu k něčemu se nedostane, to vždycky skončí u letadla a "kvíkkvík pomooooc, nedosáhnu!!!" :sweat_smile:
Ležák mi nechybí, můj ležák má totiž na zádech tlačítko, že při položení řev :grinning:
Weli, to je naprd, když ani ten spánek není spása.
12. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis dobrou, jo a s tetou me to pobavilo...pry jak na ni hukla:slight_smile:....chicht

s tim jidlem zkusim, mate pravdu. Zatim mliko mam a dost, tak proste pomalinku, snad se to zlomi
12. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi pry lezak s tlačitkem :grinning: :grinning: :grinning:
jsem zvedava, co pak bude rikat na ovoce, ale nechchi to zkouset, to neni reseni, musi mit hlavne zeleninu...ovoce pocka
12. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, moje tchýně taky kdysi dělávala rybízové víno, sice trochu kyselý, ale alkohol jako alkohol, žejo :grinning:
sami, jj, netlačit na to, srandičky, klídek. Jo a Petis má velkou pravdu v tom, že je důležitý, aby nebyl unaven a měl dobrou náladu - což u Domiho není asi problém :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek