• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jo a abyste si představili mou tetu, tak ona má 83 let, cca 1,5 metru, je obarvená na rezavo, ale brutálně rezavo a má tmavé brýle. Pekelná kombinace s jejím hlasem. Ale jinak je hodná, fakt :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska Kubík stál v postýlce, ale musela jsem ho postavit :sweat_smile: On je lenoch, ale pak tam stál a smál se a odmítal si sednout. On prostě sedět nebude, nebude ani lézt pořádně, on chce prostě stát :grinning: Jsem ho vyfotila, tak dám zítra fotku. A Anička dnes byla porpvé venku na kole, tak jsem ji vyfotila na mobilu, tak taky zítra přidám :wink: děsně jí to bavilo.
12. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, se Káje nedivím :grinning: Bych se taky lekla :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé rybízové víno ........... to dělávala babička a nebo z jeřabin, děda mi dával potají ochutnat :grinning:

Petis: Taková malá čertice? :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, no nekdy byva i vosinka. Ale spise teda fakt andel neustale. Celkove kdyz shrnu. Snazim se krmit po dopolednim spanku, kdyz ma energii a je v pohode.

momou jj fotky zkouknem!

petis, ty uz tady prece nejsi :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, to byl určitě super pohled na stojáka Kubíka :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, aha, tak líp to ty dělat nemůžeš, jen trpělivost, to se poddá. Honzík fakt měl blbý snad i tři tejdny, kdy to nechtěl, brečel, jen mlíko a mlíko, tak vždy snědl malinko a pak najednou se to nějak zlomilo.
12. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis takova teta :grinning: ale hlavne ze je hodna :wink:
Sami maty ted taky radi u jidla, jedl hezceji, sni celou sklinku, ale premlouvam ho, otviram pusu s nim a delam ze mu to jim, zajima ho vse kolem, sroubky na zidlicce atd.
jj s tim polivanim polivam snazim se, dekuji :wink:
Ja misto frutapury dneska davala sunarku, a to je taky 100% ovoce, ale maty se teda sklebi, je to kyselejsi ale sni to :wink:
jdu taky do hajan.

Holky nevite s tou sedalii? prosim?
12. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, maty je taky takovej akčňák, tak se chci zeptat, taky u jídla třeba kope nebo mává rukama? Honzík jakože nedočkavě kope do stolečku nebo se propíná. ze začátku pár lžiček rychle rychle a pak čumí na druhou stranu a nechá se přemlouvat. A ke konci,když už je najedenej, tak dělá paci paci do lžičky např. nebo tak podobně :sweat_smile:
Sedalie dávkování nevím.
Já dávám Sunarku od začátku, cos měla za příchuť? Jablko nic moc, ale ty ostatní mi přijdou moc dobrý.
12. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi presne tak, kopat nohama kope celou dobu behem jidla, rukama boucha do stolecku, nebo je ma jakoby pred sebou natazene a uplne s nima trepe no silene krmeni, je to podes, a nevim jak ho zklidnit.
Ted jsem cetla ze ta sedalia lzicka vecer a rano, tak zkusim, ma to byt na zklidneni a lepsi spanek, uvidime. uz nevim co by :slight_smile:
Mela jsem jablko a broskev dohromady, jine nebyly :wink:
12. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdo chce zkusit SEDALII - tak davkovani je 2x 1 lžička, rano a vecer. Ted jsem to vycetla v odpovedi nejake doktorky :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loucim se a jdu spat,
Puzzi stastnou a pohodovu cestu at uz jste tam :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, přesně s tím jídlem :grinning: Jo a když mu necháme na stolečku dudlíka, tak jakmile ho zmerčí, tak zapomene na jídlo, natáhne se po důďovi a šp do pusy. Pak uvidí lžičku, důďa vyplivnout a jedeme dál. Prostě "soustředěnost sama" :grinning:
Já občas u jídla zpívám, že ho to mírně uklidní, ale kope stejně, ještěže je tam ten stoleček, když někdy někde krmím v leáhtku, tak mi kope do ruky se lžičkou a to je horší :grinning:
Jdu spát, dobrou a mějte se!
12. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vojcle vy jste se na noc rozkecaly ...

Holky, když dáváte květák, nebolí děcka bříško? Jance jsem dávala předevčírem a vždy zabrečela, prdla a byl zas klid. Jo, a kajdošíme teď každý den a dneska dělala bobky na 3x. Má je tuhé, asi budu muset začít čajíkovat, aby měla více tekutin. Už jí s mlíkem asi nestačím :frowning2:

Moni, to jsem tak měla Rišku, ležel na zádech a kopal si a pak jsem ho postavila a šel, teda běžel :sweat_smile: On dodnes "chodit" neumí, spíš pobíhá.

Sami, Jaňuli se líp jí v polosedě než vleže. Ale Rišku jsem dlouho krmila vleže.

A s tou hláškou, mi před chvílí Richard říkal, že Riška říkal mojí mamce, když jí viděl běžet, že ještě není tak stará, když umí utíkat :grinning:

Weli, to je mi líto, že Matyho něco trápí :frowning2: A co na to říkal dr.?
12. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobrou, mě to dneska taky nějak bere. U žehlení jsem si dala černé krušovice a klíží se mi oči.
12. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi stastnou cestu zitra a hlavne at Honzik co nejvic prospi a zbytek je hodnej :slight_smile:

Sami u nas krmeni taky ze zacatku moc neslo. Pusu me teda otvirala pekne od zacatku, ale pak snedla treba jenom 5 lzicek a konec. No a i ted po 1,5 mesice me sni tak polovicni davku... Kupodivu ji chutnaji nejvic kupovany s masem. Jo a mimochodem. Nevite jestli v nejakem obchodaku se da koupit bio maso?

Ja kdyz krmim Nikcu, tak je cela vysponovana. Uplne krecove natazeny nohy... Nevim, jestli se tak tesi nebo co...

Weli tak at Matymu ta sedalie pomuze...
12. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Pospi me teda po kvetaku radne prdi. Jako starej chlap. :slight_smile: ale proprdi to bez problemu... :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli,tak fajn, ze davkovani uz vis

diky holky za ty vase zkusenosti s jidlem na zacatku, no tak ja vydrzim, vzhledem k tomu, ze jsme jedli dnes tak teprve po asi 8., tak to se snad podda casem

nikul myslim, ze neco by mohlo byt v makro a pak sand pry v hypernove bio kure...no ale co kdybys zkusila nejakou babku ve vesnici?.-) kralik a spol? teda pokud by ti to prodali zabite a stahnute, ze? :slight_smile:))

posp jo, s prikrmama by to chtelo pomalu hrnecek,aby si s tim Janka hrala a obcs cucla.
Domi to zkouma, vse do pusy a cuc...prekvapeni, neco tece...dnes jsem zkousela malinko vlazny caj Čiperka Lipový a jako neco vycucnul,ale ze sosáčku mekkeho by vypil asi vic. Tenhle plastovy je nanic...koupim jiny hrnek (Asi DM) nebo lahvicku ...
12. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My měli grilpárty, tak jsem tu až teď... Ještě jsem odepisovala nějakým zájemcům z MMB.

Sami, taky u jídla čekám na to, až se Vítek začne vztekat, abych mu tam tu lžičku mohla strčit :grinning: Dneska dostal masíčko, tak otvíral celkem pěkně a večer na kaši to byl úplnej vzorňák :dizzy_face:
Super s TM, že se tak krásně nabídnul, že vezme Domču ven :dizzy_face: :dizzy_face: I když jsi nakonec šla taky, přece jen to bylo vystoupení ze stereotypu.

Weli, to mě mrzí, že je Maty nesvékožný. Určitě to budou ty zoubky. Snad už to fakt brzo přejde.

Puzzi, dobře se vyspi, přeju pohodovou cestu, ať je Honzík v klidu :dizzy_face: A jak dorazíte, dej vědět!!! :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, Riška je fakt expert :grinning:
12. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Sami dneska me rikal Kamil at si koupim kralicka a kuratko a vypestuji si... :grinning:

No kralika mit budu, jen nevim, jestli uz do tech kurat necpou antibiotika a tak a pak neprodavaji...
12. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

konecne som nabrrala odvahu sa ku vam pridat, aj ked vas citam uz od 09/08, kedze som mala termin porodu 22.12.2008. Ale nas drobec bol strasne lenivy, tak sme si museli nanho trochu pockat. Je to riadne sidlo, zatial sa moc na kolienka nedava, ale snazi sa liezt. Najradsej by stale iba stal.Ma uz tri zuby.

Svojou aktivitou by som ho prirovnala k Honzikovi od Puzzi. Tiez si stale vzaduje pozornost.
12. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau vanilko, mas krsneho kluka, nejvic se mi libi na posledni fotce v zelenohnede, jak sedi. ma krasne kukadla.
Jestli s nami udrzis krok, klidne se pridej. Ale my jsme na dochazu narocne to jiste vis :slight_smile:)), aspon zpocatku), no tak snad zapadnes.
Ty o nas vis vse, my zaklad. Kdy se teda nakonec maly narodil?

babulky, ja ro dnesek mizim, papa
12. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sami,

som rada ze si ma pekne privitala. Dakujem za pochvalu maleho. Budem sa snazit chodit tak casto ako mi to drobec dovoli.
Maly sa nakoniec narodil 7.1. a aj to cisarskym, lebo mi vobec nezaberala vyvolavacka.

A s tym krmenim si nerob starosti Domi sa to nauci, aj ked mi sme vobec nemali problem s papanim, on je dost velky papkac, nerobi mu problem zjest celu velku sklenicku. A najradsej ma doma pripravovane, tie kupovane mu moc nechutia. Ale v case vyletov su aj tie dobre.
12. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak ty lezoucí děti jsou fakt masakr co! jsme mrtví všici já mm i pes..tan nestíhá zdrhat a uklízet si hračky a my skákat a usměrňovat soninku od nebezpečný a nevhodných věcí..když nabere mety tak aby člověk běžel....

Sam - vydržet je jediná rada a může to trvat sakra dlouho..já přikrmuju od 1.6. a teda trošilinku slušně jí posledních pár dní...tak 20ml na posezení :wink: pusu ovšem neotvírá do teď a vlastně jíst začala až když jsem rezignovala a prostě ji tu lžičku s jídlem dávám do ruky a jen za konec se snažím nenápadně usměrňovat ale do pusiny si ji dává sama :wink:
12. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jeste jsem neco resila a pak klikla na tohle:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zajimavosti/118722/vojta-11-mesicu-je-hvezdou-reklamy-kterou-videly-4-miliony-lidi.html
to je srandaaaa :slight_smile:

vanilko v pohode, tak se zas objev

jumi.dik, no jesteze mam ta prsa:slight_smile:, snad se prcci rozji a s lezenim neděs...ale pripravuji se pomalu, ze to bude teda hodne zajimave :slight_smile:
dobrou
13. črc 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvíli jedeme, tak čau!
Vítám Vanilku, jen jsem rychle mrkla na fotky, taky se mi moc líbí sedící Tomík, je boží :slight_smile:
Teď jsem otočila kalendář na další týden, tak proto píšu: Vše nej k svátku Markétce dnes a zítra Karolínce!
13. črc 2009 ve 03:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
tak Puzzi už je na cestě :slight_smile:

Ahoj Vanilko,
já jsem tu taky nová :wink:, někdy je s holkama maras udržet krok, ale snažím se :wink:

Tak já mám snad vše zabaleno na plavčo, právě jsem dosnídala a po 8 obstarám malou, tak můžeme kolem 8:30 vyjet. Máme to na 9:30, tak si dáváme trochu fóra, abychom vše stihly.
Jo, ještě jsem hledala koupací čepici, měli ji tu psanou v manuálu, že ji máme mít s sebou, tak to se mě Kájinka lekne, až mě uvidí :grinning:

Markétce přejeme vše nejlepší k svátečku !!! A posíláme pusinku :slight_smile:
13. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Jé, já než jsem se rozkoukala, tak si mě, Peti, s příspěvkem předběhla. Začátek jsem napsala skoro stejně jako ty, tak se už nebudu opakovat a mažu.

Petis, pěkně se holky vyčvachtejte :slight_smile:

Sami, jj, já jsem jí už taky zkoušela dávat nějaký bio bylinkový. Musím ho ale luhovat fakt jen chvilku, je jinak dost hořký. Včera jsem pila u mamky ze sklenky vodu, Janka se mi po pití sápala, tak jsem jí dala cucnout a jde jí to potvůrce i takhle. :slight_smile: V Tescu mají kouz.hrníček od Aventu a i jiné. Zajedu to tam co nejdříve omrknout.

Nikul, květák asi budu muset přidávat do příkrmů jen potrošce, ať si prdelka zvykne. Bo asi měla fakt křeče, když před prděním brečela. Bylo mi jí až líto. A stane se z tebe chovatelka, jo? :grinning: Ty vojcle, se ti to zalíbí a pořídíš si bio velkochov a můžeš si tady na koňovi zařídit odbyt. :wink: :grinning:

Dneska jsem byla ráno naštvaná. Riška spí u mojí mamky, tak jsem se těšila, že buditel není doma, tak si ráno pospíme aspoň do 7. A prdlačka. Paní chechtálková začala v 5,45 švitořit v postýlce, pak začala provokativně kuckat a pčikat. R. už byl vzhůru, jel brzy na ušní, tak tam za mnou přišel vykládat, a bylo po spaní. Slečna samozřejmně v 7h už zase spala, ale já už jsem byla rozjetá, tak jsem si nelehala, bo bych byla pak jak pytlem praštěná. Tak jsem si stihla nacpat pračku, vytáhnout myčku, pozametat spodek a teĎ tu čučím. Čekám na prcinu a vyrazíme procházkou nakoupit.
13. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
boha jeho co to čtu!
oprava.: samozřejmě a po trošce!!!
Já jsem češtin, to je hrůza, zpátky se mnou do ZŠ :pensive:
13. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek