• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Juuuuuuuuuu tu se keca...jj prave si rikam ze se zavesnym uz je na nic. diky moc.
Talls ta chicci je pekna, ale ja bych chtela alespon se dvema kolecky :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Vanilka vitaj. :slight_smile:
Nám doktorka hovorila, že do chodítka môže ísť dieťa až keď sa vie samo postaviť, aj to iba na chvíľu. Ja som Kubka do chodítka dávala až keď už chodil sám popri nábytku. Aj to len ai dva týždne, lebo potom sa už opustil sám chodiť a už v chodítku nechcel byť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka má rada karfiol, květák. Trocha viac po ňom prdí, ale bruško ju nebolí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja varím mäso vo vode a neskôr pridám zeleninu a pomixujem. Ja dávam mrkvu, kaleráb, cuketu, špenát, brokolicu, karfiol, fazuľku zelenú, hrášok. Ovocie výživy nesladené s bielym probio jogurtom. :slight_smile:
Novi nám doktorka hovorila, že petržlen a zeler sa do roka nesmie. :confused:
Novi, Kubko doteraz nespí veľmi dobre. V noci sa zobudí musí si íť MM k nemu ľahnúť a ráno vstáva dosť skoro. Aj keď posledné dni si dá okolo piatej mlieko a spí do 7-7:30. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi aj Kubko nechodí, iba lieta. :grinning:
13. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, vy zas fachčíte :sweat_smile:
Talls tak tomu sa hovorí absolútne vyčerpávajúca odpoveď :grinning:
Lobi Ty mas ale finty :grinning: Luky nema sancu
Pospi ozik, tym odšupkovanim som myslela blanšírovanie - obliatie horúcou vodou, potom ide šupka krásne dole takmer sama :wink: a vtip bol bohovsky :slight_smile:
Vanilka ano, presne jak pises. zakazdym ho poriadne poumyvat ster.vodou, nedotykat sa ničoho predstavte si Slavka ako kludne lezi a nedotyka sa pipika, vidite? to sa neda! takze operacia jak hovado!!! okupat, David mu drzi ruky, ja nohami pridrzam nohy, v rukych skumavky (berieme vzdy naraz do 2) a cakat na stredny prud moču bez dotyku, trva to pol hodinu az hodinu :confounded: do toho basnicky, pesnicky, šašoviny aby sme ho zabavili, čo sa nam aj tak nikdy nedari a ked mame hotovo, padneme jak partizan v boji :grinning:
13. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, malemu dost pomohlo pri kakani, ked som mu prestala na par dni davat mrkvu, teraz ked mu dam, tak len trochu. Alebo ked ti Janka trochu vypije, tak skusaj ovocne stavy. My sme s tym bojovali skoro 2 tt. Maly bol uplne cerveny pri tlaceni, a v plienke maly bobcek, tak som mu aj trochu musela pomoct. A od kedy mi nedavam toko mrkve, tak kaka pekne a ani sa tolko netrapi :slight_smile: .

Novi, aj ja som musela doniest vzdy do dvoch, ale odchytavala som len do jednej, tusim do tej co ma fialovy vrchnak, ta je sterilna, a z tej som to potom preliala do druhej. Tak mi to kazala ta nefrologicka. Ale cudujem sa ze vas stale trapia tymi odbermi, ked vsetko robite tak ako mate, nech maleho preliecia a budete mat pokoj. Ja som sa tiez stranila antibiotik, uz aj z toho dovodu, ze hned v nemocnici vyuzival dvoje antibiotika, tak som nechcela aby sa mu zas zatazovalo telicko.Ale nakoniec nebolo ineho vychodiska a uz mame pokoj. :sunglasses:
13. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka no mi maly po mrkvi ma celkem bolesti briska, jenze v tech kupovanych sklenickach je vsude mrkve habakuk :frowning2:
13. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved preto sa snazim radsej robit to jedlo doma a sama si rozhodnem co tam dam, a pride mi to aj chutnejsie, ma to dobru sladku chut, a odkedy mu narastol treti zub uz ani nemixujem, len to popucim, ale trva nam trochu dlhsie jedenie. A Weli pokial ti maly nieco vypije tak mu skus dat aj stavu zo surovej mrkvy ta vraj pomaha vykakat sa, alebo tie ovocne stavy, u nas sa vyborne osvedcila jablkova a niekedy mu tam dam aj jednu nektarinku, z dvoch jablk a jednej nektarinky toho vyjde asi 120 ml, a to vypije raz dva, len nesmu byt kysele jablka. :sunglasses:
13. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: No tak já se cítila asi tak jak ty po narození mimča, jen mě zaskočilo, že to bylo během chvíle z vitálního mimina do mimča, kterému bylo všechno šumák ........

Holky, přidány Kubíkovi fotky. :grinning:

A jdeme shánět mikrovlnku, ta co jsme měli doma, se fakt rozhodla, že už nebude fachat.
13. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule, jen nakrkuji, dnes poprve nadherny den, tak musim honem jit opalit celulitidu :slight_smile:, Domi prave znova usnul. Postavila jsme stan a i tak ho teplo zmohlo :slight_smile:.
Dopol mi spal 2,5h a sla jsme ho budit...jsem se bala, co se deje :grinning: . Na obed mnou vareny brambor a mlicko moje, takze brkase, trochu si dal, zkusime to dojezt odpoledne

mazu se vyplacnout, musim toho vyuzit
jen skoda, ze soused vedle od rana svaruje a reze trubky :angry: :angry: :angry: ...sakra.takovy bozsky klid by tu byl... :confounded:
13. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem se sem málem nedostala, máme nový noťas, samozřejmě chlapík říkal, že jsme si vybrali špatný, že má slabý příjem :rolling_eyes: a já jak jsem se dlouho nepřihlašovala, tak jsem zapomněla heslo :grinning: Ale ještěže mám jen 2 děti :grinning:
13. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, takže Domi stanuje? Ten se má.... :grinning:
Moni, to víš, skleroza je sviňa :wink:
Novi, takže Sláveček byl přikurtovaný? Borazko malé, hodinu sebou nešít, to muselo pro něj být utrpení, a co teprve pro vás :wink: Meruňky jsem ještě neodšlupkovávala, my takhle odšlupkováváme rajčata :sweat_smile:

Ježíš, já než si zvyknu na novou klávesnici :angry: Píšu deseti a to je překlepů, než něco písnu, musím si zvyknout :pensive:
13. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky,

vsem krasny den... to je dneska vedro,ze? Do normalniho bazenu s mimcem je asi brzo chodit,ze?

Normalne mam hosipu jako svina, takze si skoro nic nepamatuju a reakce budiz ubohe...

Sami pekne opalco. Ja bez vody opalky nejak nemusim, takze budu za sejra :slight_smile:

Vanilko, jestli jsem te tu jeste neprivitala, tak vitej mezi nama :slight_smile: Koukla jsem na fotecky a je moc peknej s nadhernejma ocima. :slight_smile:

Pospi super, ze uz mate novej natas a Momoun mam radost, ze kontrola tak dobre dopadla...
13. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka mi za odpo vypila 150ml čaje. Z flašky. Musím co nejdříve zajet koupit nějaký hrnek... to jsem ale nepřipravená matka, co? :unamused:

Vanil, mrkev jsem nedávala teď 3 dny, měla 2 dny špenát s bramborem a dneska poprvé brokolici s bramborem. Snědla asi jen 10 lžiček, tak jí to asi moc nejelo. Včera jsem jí dala špenát ze sklenky a taky tomu jídlu moc nedala, že by stávka? :confused: :wink:

Miruss, a odkdy dáváš ten probio jogurt? Myslím, že Petronuška říkala, že v IRL se začíná jogurtem. Možná bych ho mohla Jaňuli dát a pomohl by jí na to trvrdé kajdošení. Před chvílí jsem jí přebalovala, měla plnou plínu bobků. Asi jí prohnal ten čajík, ale byly tvrdé. Čaj by se mohl projevit při bobkování zítra :slight_smile:

Jj, já taky dělám brkaši s MM :grinning:
13. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, gratulka k novému noťasu a neboj, na klávesnici si zvykneš raz dva...

Weli, tak dnes jsem zrovna viděla tu chicco postýlku naživo a musím říct, že se mi líbila moc, taková bytelná, to průhledný taky bytelný, fakt jako dobrá...na kolečka jsem se nedívala, ale myslím, že 2 kolečka má, kukni na jiné foto, myslím, že jsem je tam viděla (na jiným fotu, naživo jsem to nestudovala), i když jsem si původně myslela, že je nemá, jsou totiž malý :wink: A má tam zestrany tovou kytičku nebo berušku a je to pak i jako batůžek...kdybych nechtěla tu s lůžkem, tak jí beru hned, fakt...viděla jsem zelenou :slight_smile:

Taky jsem viděla opět Nomada, tak jsem trošku zalitovala, že jsem ho nevzala....ale když jsem si s ním kousek projela,tak jsem zas byla ráda za svýho Concorda, protože na jízdu je teda fakt lepší, to se musí nechat, Nomád je taková hrkačka, s Concordem se jede jako kdyby měl nafukovací kola, i když nemá... :slight_smile: A prča...dala jsem tam Tobíka, jako jestli ho s ním unesu (jojo, fakt je o něco lehčí než Concord) a Tobi začal brečet...dala jsem ho do "svýho" a pohoda :grinning:

Sami, s tím krmením vleže...no, já teda nevím, není lepší si vzít dítko na ruku? Myslím, že by mi Tobi vleže nesnědl vůbec nic. Když ho třeba krmín někde na cestách, tak na ruce a v pohodě, žádný problém....teď mi sedí na klíně, kope nohama do stolu a mlátí do nalívátka, co mám do žehličky...no, aspoň je hodnej....a ještě, že mám tak dlouhý ruce, protože musím mít noťase z dosahu jeho nožiček... :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes jsem koupila kousek telecí kýty, tak mu to zkusím udělat s bramborem a brokolicí, ať má taky něco jinýho, než všechno s mrkví....i když Tobi má hovňajze spíš řídšího, takže mu mrkev fakt neva...

Jo a ovoce jsem začla dávat za 14 dní od zeleniny...nějak jsem neměla nastudováno, že až po měsíci...ale žádnej problém....

Dnes megaúspěch...Tobi vypil cca 100 ml šťávičky (maliny a hrozno) naředěný s vodou. No, nechápu, jak někdo psal, že vypije dítko 250 ml....já to do něj musím rvát násilím...
13. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz som tu, chvilu som bola vonku s drobcom, potom som ho nechala babke, nech sa s nim ide poprechadzat, nech si lepsie pospi, a ja som sa pustila do chystania papy pre Tomiho. Niekedy si to viem spravit tak na 5 krat a dam to do mraznicky, v takych umelych poharkoch aj s vickom, a vytahujem vtedy ked nestiham cerstve varit. Dala som mu tam karfiol, kalerab, trochu mrkvy a cuketu. Mesko si pripravim potom dodatocne, kuracie je rychlo urobene. Po predchadzajucich skusenostiach uz nedavam zemiak ked to idem mrazit, je taky zvlastny potom :unamused: .

Talls to ja som spominala ze Tomi vypije tolko vela, ale ked sme vonku a je teplo tak aj viac. A on si tak zvykol ze ked sa mu nechce lezat v kocari, tak vie ze ked vypije vsetok caj tak pojde na ruky, lebo inak ho neutisim :confounded: .

Pospi, vidis aj Janka sa nauci pit cajik. A na novom booku to pojde za chvilu rychlo. Ja som si tiez dlho zvykala na novu klavesnicu. :sunglasses:

Ja krmim zasadne len v pololeze, a najlepsie je to na posteli, my nemame polohovaciu stolicku, mame len taku drevennu, a v tom este nevie pekne sediet a vsetko okolo ho moc zaujima. Vtedy ide papanie bokom. Ja by som ho nedokazala nakrmit na rukach, on ked lezi stale kope nohami, vykruca sa a pod. :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, zdravím z Chorvatska! Cesta nad očekávání dobrá. Vyjeli jsme ve 4:20, Honzík spal 4:50-6:30, 8:15-8:45, 11:30-11:55 a pak díkybohu konečně déle 14-15:30. V pět jsme dojeli. takže celkem dlouhý doby, kdy byl Honzík vzhůru, nechápu, mě to auto udrncá rychleji než jeho :sweat_smile: Máma seděla s ním vzadu a hrála si s ním, dělali jsme 4x delší pauzičku, takže to šlo. Tady super, horko, sezóna. Šli jsme na dětskou pláž, kde je menší hloubka a táta tam Honzu cáchal do pasu a nohama a líbilo se. Teď večer jsme jeli do města na procházku s kočárem, bylo v plánu, že Honzík to prospí, ovšem plán nedodržel a vzbudil se po půlhodině a zbytek seděl více či méně klidně. Teď před devátou teprve usíná, takže režim tady asi bude jiný, doufám, že ty dvě večerní hodiny Honzík během dne nějak nahradí, nejlépe o hodinu dýl ráno spát a během dne hodina spánku navíc v kočáru :grinning:
13. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vás jdu zkontrolovat :wink:

Dnes jsem s prací napřed, dělala jsem plněné papriky-na dva obědy je mám v mrazáku, na zítra jsem je upekla, udělala rajskou. Takže nemusím po balení šílet, že nevím, co vařit... :grinning:

Vítkovi jsem dnes k obědu dala špenát s bramborem a moc mu to teda nelezlo... Na zítra jsem mu koupila bio jogurt, tak jsem zvědavá, jak mu bude šmakovat :slight_smile: No a na véču měl rýžovou kaši s banánem-Sunarka - sežral plnou dávku (ze 120 ml vody) :grinning: No fakt mu chutná víc než banánová od Hami.
Ovoce jsem taky ještě nezkoušela, ale brzo asi prubneme banán-jo a olízl si meloun :grinning:

Pospi, gratuluju k noťasu, jááá chcííííííííííííí takýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: Hehe, heslo mě pobavilo :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi doktorka hovorila, že mám začať dávať jogurt od 7 mes., takže ešte ho dávam krátko, ale Zuzka s kakaním nemá problém. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pospi dúfam, že s novým noťasom sa rýchlo skamarátiš.
:grinning:
A piť jej dávam prevarenú vodu a chutí jej, ale pije z fľašky, musím aj ja vyskúšať hrnček. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, ahoj chorvatsko!!!! :dizzy_face: To je fajn, že Honzík cestu krásně zvládl :wink: Pěkně si to tam užijte!!! :dizzy_face: No nevýslovně závidím :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

MM mě vyhání od PC, že on chce taky, tak vás jdu jen pozdravit a písnout dnešní zážitky a dočtu asi zítra, nezlobte se.

Dnes jsme měli první plavání. Super. Akorát teda to převlíkání byl maras, taky jsou tam podložky na zemi, k tomu jsme měli skříňku u dveří, když docházeli lidi z kurzu, co je po nás, tak tam furt otvírali a táhlo tam. Taky tam už bylo mokro, takže v tomhle nic moc.
Ale jinak plavčo super, říkaly se říkadla, dnes se dětičky seznamovaly s vodou, Kája neplakala, byla taková "vyhukaná", hned na začátku si tam ukradla jednu pěnovou hračku a nepustila ji až do konce :sweat_smile: Akorá se jí teda nelíbí ve vodě na zádech, chce se hned otáček.
Na konci jsme se pak vyhřáli ve výřivce, to bylo bájo :dizzy_face: A ve čtvrtek jdeme zas.

Jo a máme novinku - sedíme !!! Sama od sebe. Leze leze dozadu a pak udělá sama hačí a pak zase jde na 4. Jsem koukala jak blázen :slight_smile: :slight_smile: A taky už se jí povedlo pár "koleno krůčků" dopředu a v kočáru si dokoce ze sedu klekla. No je to čertisko.

Páčko a dobrou noc.
13. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to je super, že Honzík zvládol cestu a že máte super počasie. :slight_smile:
Lao ty si dnes bola akčná. :grinning:
Ja kŕmim Zuzku, tak že mi sedí na rukách. :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tyjo, to je smůla to vyspání jen do 5:45, zákon schválnosti :sweat_smile:
Petruš, užívej si mamku :slight_smile: Paci paci dělá Honzík každou chvíli, ale papa teda ani náhodou, Jaydi šikula!
Dedul, drž se!
Hehe, Lobi, hodinka o půlnoci :sweat_smile:
Talls, snad se Tobi rozpije, Honzík dnes překvail a tady v tom horku pil čaj!
Novi, sakra ty bakterie, to je mi líto!
Víc nestíhám, naši si jdou lehnout, jdu taky!
13. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, Ivi, ty vojcle, takový kus od nás, jak si nás tu našla? :grinning: Takový inteligentní dotaz měla kdysi dávno moje popletená babi, když tetě zvonil mobil, tak se divila, jak jí tam u nich našli :grinning: :wink:

Lauš, a to je super, když víš, že máš navařeno :wink: Já jsem to dneska taky sfoukla i na zítřek :slight_smile: Akorát jsem teď našla ve schránce upozornění, že ve středu od 7-15h nepoteče voda. Budu muset stejně něco navařit na středu, anebo koupím hotovky, a to mě právě napadlo a je to dobrý nápad. :slight_smile:

Talls, přinám barvu, ze zvědavosti jsem Jance v sobotu škrábla banán na lžičku, a pro velký úspěch jsem ještě 4x zopakovala :pensive: Ale zatím ještě nebudu kvaltovat a vydržím.

Petis, gratuluju akrobatce :wink: a super, že se plavčo líbilo :slight_smile:

Miruss, aha s tím jogurtem, tak ještě chvilu počkám. To už uběhne, tak než bych jí měla přihoršit... :wink:

S tou klávesnici, holky jste měly pravdu, ještě pár příspěvku a píšu jak frajerka :wink:

Holky, se musím pochlubit. Ode dneška máme regulérně 2.auto, takže jsem konečně mobilní :dizzy_face: R.zítra jede na celý den směr Praha velkým a já budu mít doma skrčka Yariska. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Loučím se pro dnešek, R. ještě potřebuje něco dělat, tak ho pouštím k booku. py py
13. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, tak abych tě nemystifikovala s postýlkou, už jsem na to příšla...oni mají dvě...jedna je spring a nemá kolečka a druhá je stejná, jen s kolečkama a jmenuje se bye byes, ale už stojí 2 litry :unamused:

Puzzi, teda z tebe se stane Chorvatka, ne? 2x za sezonu :wink: ...hlavně, že Honzula zvládl v pohodě, moc si to tam užijte a nespalte se!!!

Dnes MM babysittingoval a já si byla zacvičit, bylo to fajn.

Koukám, že všechny dětičky si začínají samy sedat...no, Tobi sedí zatím jen jako žabička (drží se vepředu na rukách) a moc se dlouho neudrží...nebo když ho dám na klín, tak to docela sedí, když je opřenej zádíčkama o mne...ale moc ho neposazuju, prej se to nemá...ani v kočárku, má to na nejvíc položenou pozici...ale už dýl vydrží na všech čtyřech, hned nepadne dolů...uvidíme snad další pokroky...Zrovna mi říkala jedna kámoška, že její holčička do roka jen ležela, válela sudy a plazila se....na kolena šla až v roce, první krůčky v 15 měsících...a taky se nic neděje, že jo... :wink:

Lao, mňam plněný papriky...taky bych si dala....
13. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: No Kubík normálně vypil tak těch 300ml, teď je to slabší, ale zas se rozjíždíme :wink: Zatím dá jen 120ml

Pospi: No já tu nemít ajtíka, tak taky heska nevím, jak jsem pořád na jednom pc :grinning: Kubík si moc nesedá, jen když mu pomůžu a taky každou chvíli hned spadne. To je hroznej rozdíl, když vím, že Anička se uměla sama posadit v 6 měsících, jsem z toho nervní, že je moc pomalej. :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, gratulujem k posadeniu, Tomi to este sam nedokaze iba sa zapiera do ruk, ale dufam ze coskoro. parada ze sa Kajke plavanie lubilo. Ja tiez nad tym rozmyslam a teraz je vraj tu u nas taka akcia v lete, ze k jednemu kurzu je dalsi gratis

:sunglasses: .
Puzzi, tebe srdecene zavidim more, ja by som tak strasne isla k moru, ale pojdeme asi do Tatier.

Pospi, vidis aka si frajerka s pisanim.

Este som sa vas chcela spytat, skoro vsetky tu pisete ze davate kasu este pred kupanim, ja ja davam az po, a hned ako sa naje tak ide buvat. Este niekedy si vypyta prsnik na dobru noc
:grinning: :grinning: .
13. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis Karolínka je šikovná, že sa sama posadí. A plávanie tiež zvládla. :slight_smile:
Zuzke ovocie veľmi nechutí :confused: , ona je celý MM len mäso, ale ona na rozdiel od neho má rada aj zeleninu. :grinning:
Talls neboj Tobík tiež začne sedieť a loziť. Aj Kubko bol lenivší. Loziť začal ako 10 mes. a ako ročný sa pustil chodiť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hellou...me to vedro dneska nejak zmohlo nebo co...uf
taxem se mirne na slunicku chytla, tak mam radost, aniz bych nejak vylehavala..rano asi 20in s casakem jen nohy a pak pres den poletovanim kolem Domiho atd
v podvecer jsme sli s MM na prochajdu s kocarem obhlidnout doecky, zahrad,y fasadya probirali jsme to s ohledem na nasi budoucnost, bylo fajn, Domi prudil, tak aby se zabavil, odjistila jsem mu v hrnecku na piti pojistku a byl z nej tekouci hrnek...no a za chvilu rev...on total mokre body :slight_smile: :slight_smile:
MM jel dnes spat do bytu, rano jede do PRg, taxme sami,ale peru, budu zehlit (asi za zitra) a tak, udelame si s Domim den dovolene:slight_smile: a hlavne, trepu se na Globus, nebyla jsem tam 100let, tak tam s Domim zitra zajedem na pakupky

petis, gratulace k sedu a fajn, ze plavco ok, Kaja je sikulka

vanilko a momou, gratulka ke kontrolam prcku

nikul vzhledem k tomu, ze bydlime, kde bydlime, tak je pro me vzacnost i opalovacka nasucho :slight_smile: a uzivam si

talls se bavim, jak zas resis zpetne postylku...magore
:dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: náš milej zmagořenej :grinning:

pospi cece ja si to myslela, zes to ovoce uz zkousela...vsak se taky jmenujes pravem Pospichalka :grinning: :sunglasses: gratulka k booku. Bobky v pline si nedovedu predstavit...tj. pro me scifi furt kakanice vajcova..jen po mrkvi malinkato malinko hustejsi mrkva...

puzzi dobro došli na Jadran, super! uživejte

novi tvuj popis odberu moci-masakr!skoda, ze nedlas BKM, to by se snad dalo chytit...ale u Slavka pochybuji o vsem, akcnacek jeden kukadlovy :slight_smile:

weli, ja ted jako ty 1. pokusy zkousim sklenicky,ale pak asi taky zacnu varit
13. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: U nás je kaše někdy před koupáním a někdy až po, jak kdy :wink:
13. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka, já dávám kaši taky až po koupání, před spaním...prostě mi to nějak nevychází jinak...ale dělám to tak, že mu udělám mlíko do 210 vody, dám mu to pít a až nechce (což se poslední dobou stává tak po 120 ml), tak do zbytku mu dám kaši, a tu pak obvykle ještě jí...vím, že by to mělo být naopak, jenže když jsem mu dala kaši, tak pak už nechtěl pít mlíko a přšlo mi, že má málo tekutin...

Momou....ty brďo, Kubík je taky takový pijec??? vám závidím....já dnes skákala radostí z těch 100 ml....a jak často mu nabízíte tu flašku nebo hrnek s pitím? Já tak každou půlhodinu...i když někdy našpulí papulu a nic, prostě si nevezme....je to lump.

Pospi, gratulka k autu!!!
Jo a co se může jako stát, když dáš dítěti ovoce dřív, než za měsíc po zelenině??? Já myslela, že je to jen proto, aby se naučili jíst tu zeleninu na oběd a nenaučili se na ovoce, protože je chu´tově výraznější, sladší...jinak snad nic až tak nehrozí, ne? No, já prostě začla přikrmovat v 5,5 měs a v 6 měs jedl už i ovoce...asi týden měl fakt malinko (tak 30 ml) a pak jsem mu začla dávat tu malou frutapuru, což je 100 ml, což jí doteď...někdy si teda vyřve nášup, ale obvykle mu stačí...jinak z banánu má divoký hovínko...já tomu říkám koprovka...s takovýma černýma nitkama....měl to i po 2 lžičkách....myslím, že jsme to tu řešily s petis, že Kája to měla taky...
13. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek