• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Vanilka, tu kaši dávám nemléčnou, co se míchá do mlíka....jinak jsou kaše i do vody, ty zatím nedávám, protože jsme na HA mlíku.
13. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem TAlls a Momou, trochu ste ma ukludnili, ze to robi aj niekto iny tak ako ja :sunglasses: , ja mu davam tu mliecnu, a mam uz odskusane skoro vsetky, a chutia mu perfektne, nema problem zjest aj so 150 ml vody.

Ja mu caj ponukam kedy ma napadne. Niekedy sa pozabudnem a zistim to az ked ho idem prebalovat ze ma trochu suchsiu plienku :cry: .
U nas flaska vecsinou zabera aj na ukludnenie.
Teraz som mala prvy poplach v postielke, ale dala som cucnut trochu caju a uz je klud :slight_smile: . Dost skoro na to ze isiel spat az o 21.00 hod.
13. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ja myslim, ze pokud ti basti zeleninu tak presne jak pises,neni problem zacit davat ovoce driv. Ja to zkusila taky a to me nejedla poradne ani tu zeleninu, tak jsem na vylet koupila broskev-banan a to byla odmitacka totalni. Takze nam zatim chutna z ovoce jenom banan a ted uz i nektarinka, ale kdyz ji nachystam ja, tak sni trosku ale kdy ji dam oloupanou na cucani, tak vydrzi celkem dlouho a tema 2 zubama toho i dost sni. :slight_smile:

Taky dneska prudila, kdyz byla v sedatku a ja ji varila a uz jsem nevedela co mam delat, abych jidlo dodelala, tak jsem oloupala celou mrkev a dala ji ju at cuca. To byl najednou klidek. :slight_smile: 15 minut si to cucala a neco malicko i ukousla a snedla.

Jinak me prijde, ze kdyz ma hodne tuhos guvnouse, tak je nejlepsi prave to ovoce. To to pekne zmekci. :slight_smile: Jogurt zatim nedavam.

Dneska se chystam brzo spat, mala chrci jako blazen. Nevim, kde se nachladila nebo jestli je to zase ta mandle, ale budi se tim, jak nemuze dychat a strasne to v ni chrci...

Puzzi zavidim more. Ja bych tak strasne jela! jen u nas to letos ani nevyjde. Nejsou kacky...

Nasi se dneska vratili z dovci z lesbosu a teda docela me vystrasili. Byli tam rodice s rocnim prckem a to chytlo horecky, tak tam prej litali po pohotovosti a docela si tam prej zkusili.... Pak tam prej nejake decko naprosto silene jecelo cely 2 hodiny letu, tak me hned rekli, ze bych jako nikam takto nemela litat.
13. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule aj ja som davala malemu cucat nektarinku, a to boli teda za zvuky, a ked som mu ju zobrala, tak spustil taky rev, ze som mu ju radsej vratila :slight_smile: .

A nebala si sa dat malej cucat tu mrkvu, ja sa toho bojim co ked si odkusne vecsi kus, aby mu nezabehol :frowning2: ?

Skusali ste uz niektore tie kukuricne chrumky neslane, alebo tie keksy sunarka? Nas maly to zboznuje, az na to ze je spinavy az za usami
:grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nezlobte se, že vám tady lezu, ale mám stejně staré dítě a mám problém :frowning2: nesetkala ste se už některá se separační úzkostí?? Náš malý ji asi má, ale nevím to jistě :frowning2: V noci se budí, i když od 2. měsíce spával clou noc a budil se až v 7 ráno, ted je vzhůru co 2 hodiny, budí se a hodně pláče, je vyděšený, musí spát se mnou v posteli, aby byl klid, dělávali sme letadýlko a bavilo ho to, smál se... dnes chytl hysterák, jak sem ho zvedla nad sebe a moc se vylekal, že mu srdíčku bušilo, jak splašený :frowning2: Setkala ste se s tímto některá? Myslíte, že se to zpraví? On už sedí, ale dnes sedět nechtěl ani zaboha a taky stojí u nábytku nebo v postýlce a dnes se mu podlamovaly kolena :frowning2: prostě nechtěl nic, jen se mě držel jako klíště :frowning2: říkala sem si, že to budou zuby, pže nemáme ještě žádnej, ale nevím... průjem má, 2x zvracel :frowning2: ale mám strach :cry:
13. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Sami, já tě nějak přehlídla...
Hele, já vím, magor zůstane magorem (to myslím sebe, pochopitelně :slight_smile: , v tom nejlepším slova smyslu :grinning: )....ale to jsem holt já....ale postýlku Babypointí si teď chválím, když funguje. Je to fakt hodně muziky za málo peněz......je pochopitelně spousta "pěknějších", ale 4 tis teda za postýlku cestovku bych nedala ani boha, že...ani těch 2 tis by se mi nechělo dávat, proto jsem zůstala u Bolla :slight_smile: ...už v ní spal i Maxík, klučík rok a čtvrt našich kámošů a dobrý, vydržela :slight_smile: .
Tak jdu si opláchnout ksicht a zubule (tělo již je...) a jdu chrnět, pápá lálá :grinning:
13. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka, covece jsem se s tou mrkvi ani nebala. Ona ma zatim ty zuby 2 a fakt si dokaze "ukousnout" jenom malej kousicek. Ta mrkev je tvrda, tak i ten malej kousek da zabrat. No a vim, ze normalne se davali treba tvrdy kurky od chleba.

To spis te nektarinky jak je mekka by zvladla asi vetsi kusanec....

Pajmis, tak to nastesti teda neznam a bohuzel vubec nevim co poradit... :frowning2:
13. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajmis to nepoznám, tak neporadím, pre istotu zavolaj doktorke. :unamused:
Vanilka moja malá si pred spaním kojo vyžaduje, ono ju to uspí. Takže kašu dávm pred kúpaním. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuwa, prispevek v tahu :-/

tak znova

talls jak me muzes prehlidnout? s takovym prispevkem:slight_smile:). Postylka good, Domi v ni chrupe uz 2. tyden, jeste v tom zavesnem luzku (neseda, nepritahuje se, 8kg nema, tak no problema). Je suprova, spokojenost

nikule, jak Nikolce davs cucat tu nektarinku? do ruky jen tak? neumim si predstavit, ze ji to nevyklouzne. nebo mas ty cucave pytliky oc hazela odkaz Weli?

pajmis, o separacni krizi nic nevim. deti ted mivaji zive sny z objevovani sveta a asi se budi s placem kvuli tomu, ze se jim zdaji kaskaderske kousky. Ja prave pred chvili byla budit z nejakeho strasneho sna, to byl řev...chudaaaak :confounded:
13. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Nika si ji jako drzi, ale ja ji pridrzuji. :slight_smile: Holky myslite, ze je to nebezpecny?
13. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami, myslíš jako, že se mu zdá třeba že s ním dělám blbiny a je to pro něj tak živé, že se toho třeba bojí a tak se budí?? Třeba nesnese tedka to letadýlko, pže se mu o tom zdává a bojí se toho :confounded: není to možné? Myslela sem, že separační úzkost, pač se mě celý den drží jak klíště kolem krku a nechce se pustit :frowning2:
13. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kasu davam pred koupani a po nemem MUSI byt prso jinak by me vyhlasila jako blazen! :slight_smile:
13. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikule, nechci se vám tady do toho plantat, ale jen sem slyšela, že nektarinka je podobný alergen, jako jahoda :confounded: že do 1roku by se neměla, kromě kompotů atd... ale pokud se ti z ní neosypala, tak si myslim, že není problém... :slight_smile: nezlob se, že se tady motám :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajmis, ja bych pockala co zitrek ale pokud by dal zvracel a mel prujem, tak bys sla radeji k mudr...
13. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vubec se nezlobim, jsem rada za radu.. jen jsem myslela, ze je to jak broskev a ta byla ve sklenicce od 5 mesicu..
13. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, je to jako broskev, ale ve skleničce je uvařená, bo zavařená, tak nějak... nemělo by se "syrové" jahody, nektarinky, ani broskve,kiwi... sou to alergeny :frowning2: malý baští i jahodový přesnídávky, ale čerstvé se nesmí :confounded: nechci tady ale chytračit :frowning2: tak promin :frowning2:
13. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi hned ráno zajdu k dr. já sem z toho hrozně vyděšená :frowning2: ale myslím, že samička má v něčem pravdu a jen to bude těmi živými sny :frowning2: jinak se usmívá, hraje si, ale chytne ho "blbá" a dělá to, co sem napsala... trvalo to cca hodinu, ale já z toho sem v šoku ještě ted :frowning2: a to nočná budění trvá cca měsíc :frowning2:
13. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mas asi pravdu.. ja teda davam i banan nepovareny, tak jsem zkusila tu nektarinku. No ona toho nesni moc a hlavne se neosypala, tak snad o.k. Priste ale povarim :slight_smile:
13. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajmis, nevim, zda to letadylko nebo obecne, ale proste se mu asi zda, jak se pohybuje, ze upadne nebo nevi, jak dal...ja nevim, co se jim zda,ale hodne deti se tady ted budi s placem
o tom, ze by se ale mimi drzelo jako kliste, to tady jeste nikdo nepsal
treba se stalo neco,co ani nevis nebo si neuvedomujes a on se ted trochu boji, ze odejdes nebo ja nevim...
13. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, loucim se, jsem zvedava co noc. Uz se mala 2x budila, jak nemohla dychat. Vsem dobrou noc...
13. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pajmis, ja ti neviem moc poradit, ale aj mne sa par krat stalo ze sa maly zobudil so strasnym placom z denneho spanku, a musela som ho len drzat na rukach, a asi tak po pol hodke sa utisil a zas to bol nas smiesko.
13. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami, možná je jen závislej :frowning2: s tím buzením si mě uklidnila, že v tom asi nejsme sami... ale on bude asi maminkáč... já sem ho měla jen asi 3x na hlídání a to vždy jen hodinku... on je na lidi hodně zvyklej, ale beze mě si ani neuprdne... možná má strach a tak si mě chce nějak hlídat, bo netuším... četla sem právě o te separační úzkosti, že děti mají starch že jim maminka uteče :frowning2: ale já nikdy neudělala nic, co by naznačovalo, že bych měla utect :frowning2: nebo o tom nevím :frowning2: já sem s ním 24hod. denně... to spíš já sem taková, že když mi ho někdo hodinku pohlídal, tak sem 10x volala :frowning2: možná je problem ve mě :frowning2:
13. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná to blbě vyznělo, že sem ho měla na hlídání jen 3x, ale měla sem na mysli 3x od osoby vzdálené... partner s ním bývá občas sám a chodívá s ním ven i na delší dobu, ale na toho je malej zvyklej, takže to jako by byl se mnou, pže nás má oba rád... ale cizí lidi vídá jen se mnou a to mu nevadí... i když se poslední dobou nenechá vzít na ruky od lidí, které nezná... :frowning2:
13. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajmis, blbe to nezni, ja mela hlidani MM tak 4x a cizi 1x :sweat_smile: jinak nic... :sunglasses:
dobrou
13. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý rýno maminy

Talls: Anička si bere flašku s pitím už sama (nebo skleničku) a Kubíkovi každou půl hodinu (tak jak piju já). Ono mu to ze začátku taky moc nejelo, musí si zvyknout :wink:

Nikule: Já dávala Andulce trochu jahod a taky jí to neublížilo :wink: Nesnědla toho tolik, aby se osypala, i když některým dětem stačí jedno kousnutí .... Já ovoce nevařím vůbec, buď použiju přesnídávku a nebo čerstvé :wink:

Pajmis: Děti se prostě budí a pláčou, nehledej za tím hned nějakou nemoc. Většinou to jsou jen hodně živé sny, kdy stačí dítě hladit a mluvit na něj a ono se samo uklidní, aniž bys ho zvedala z postýlky. Mám to doma s dcerou. Časem se to uklidní, neboj. Mě teda Aničku hlídali často, a byla v pohodě. Možná by to mohlo být i tím, že to dítko cítí, jak jsi nervozní a je taky ......... :wink:
14. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přidala jsem Aničce fotku :wink: :grinning:
14. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme právě přišli od doktorky, Kubík mi tu od rána zvracel a nechce nic jíst, jsem z toho zas na mrtvici. Ještě, že si Aničku odvezl děda. :frowning2:
14. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek bazárek!
Momou :frowning2: ach, a ako ste dopadli? snad to nema suvislost s tou operaciou...

takze my pojdeme na dovču buď od zajtra do nedele všetci traja alebo iba ja so Slavkom od piatku večer do nedele. David chce cez vikend bajkovať :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi: No bříško má prý tvrdší, takže ho mám zatím nechat a kdyby znovu zvracel, tak rovnou na Bulovku na chíru :frowning2: Teď spí a před tím vypil 70 ml mlíka, tak doufám, že bude v pohodě. Ale se tu klepu.
Najkovať, myslíš tu malinkou motorku pro dospělí??? :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou jezis, by som asi uz skolabovala :confused: moc na vas budem mysliet, nech je vsetko v pohode!
bajkovat - to je nas vyraz na bicyklovat :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek