• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak na UTZ nic vidět nebylo, prý ledviny, žlučník žaludek v pořádku. Střeva průchodná, takže žádná začínající invaginace či neprůchodnist střev. Tak to je dobrý, ale neví co by to jinak mohlo být, možná infekce, nebo jen prdíky a nebo příznaky k růstu zubů (nahoře jedničky a dvojky). Takže zatím mi nechávají Kubíka doma a budeme docházet ambulantně. Jenže pokud do něj nenacpu pořádně aspoň vodu, tak se mi tu vysuší na sušenku a budem muset do nemocnice na kapačky. :frowning2: no uvidíme. Od 4 od rána měl jen mlíko a to dohromady 250 ml což je moc málo. Teď by měl pít mlíčko na noc, aspoň trochu, ale taky nechce.
14. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau baby,

tak já jsem dneska vyřízená... Sice se mi zdá, že jsem nic neudělala, ale jsem hotovson...
Od MM jsem dostala požehnání koupit (si) :grinning: ten vyhlídnutej kočár :dizzy_face: Kurňa, ale furt váhám... :sweat_smile: No přinejhorším ho do 14 dnů vrátím... Ale myslím, že to nehrozí :grinning:

Momou, doufám, že to s Kubíkem bude lepší. To je hrůza, furt něco... :frowning2:

Karolínce přeju všechno nejlepší k svátku :dizzy_face: A gratuluju k lezení :wink:
U nás je stagnace, spíš plazení a semtam odraz kupředu:grinning:

Sami, super nákup :dizzy_face: Já mám teď objednané z MMB nějaké overaly na spaní a bodyčka, tak jsem moc zvědavá

Talls, ta kýla se určite dá do rychtyku, do konce roku času dost :wink: Ze sedání/nesedání si nic nedělej. U nás taky nic moc... teda spíš nic :grinning:

Mou, to je dobře, že je všechno v břiše v pořádku. to nechutenství je určitě z toho horka...
14. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak uz som tu konecne, navecer som bola este s Tomim vonku, ale aj tak bolo moc dusno, pospal si pol hodku, prisli sme domov, okupala som ho, nakrmila a isli sme zobudit MM, isiel do prace na noc.

Tomi zaspal pred 20.00, a vynimocne sam, nemuslela som ho unosit na rukach. Celkom si uz na to zvyka, lebo doteraz sme ho skoro stale uspavali len na rukach.

Momou, to je dobre ze Kubko ma vsetko v poriadku v brusku, snad ked sa vybuva mu bude lepsie.

A ked ste tu riesili sportaky alebo golface, tak my budeme mat golfac Chicco C4, znamy nam ho slubili, ze nemame kupovat. Aj ked my mame trojkombinaciu, ale to je strasne tazky kocik. Mame znacku TAKO. Ale na zimu s hrubym fusakom bude dobry, ma velke kolesa :slight_smile: .

Stihla som uz pozehlit dve pracky, tak mam zas na cas pokoj.
14. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máme za sebou první celý den v chorvatsku. V noci v jednu mlíko, pár náhozů a v šest vstávačka. Šel spát večer o dvě hodiny dýl než doma, vstával o půlhodiny dřív, když už nic z toho, tak to aspoň potvrzuje mojí teorii, že u Honzíka by dlouho večer stejně nemělo žádnej přínos. Aspoň spal hodinu po ránu a dvě po poledni. Což je jako doma :sweat_smile: Táta ho párkrát cáchal v moři, chvílema se chechtal, chvílema vyjevenej, ale dobrý. Pak se tu válíme ve stínu s hračkama, v bazénku, občas procházka, Honzík je docela i větš vysmátev než doma - aby ne, když kolem něj neustále skáčou tři lidi :grinning:
Máme tu jen jednu netovou kartu, táta si teď stahuje maily a pak mi jí snad půjčí, zatím si tu píšu do offlinu.
Tak jsem online a dočítám letem světem, chci jít brzo spát.
Příkrmy - ovoce měsíc po zelenině, ale já začala zele v 5M, tak nebylo kam spěchat. Jogurt zkusím poprvý zejtra, dnes jsme koupili. Mixuju, H nemá rád kousky. Dnes dostal zele s ol. olejem a nejedl, se nedivim, oliváč pěkně smrdí no :grinning: Petis, já nejdřív dávala po cca měsíci ovoce a pak asi za dva týdny maso.
Honzík tady v chor úspěch s pitím, dnes asi 150 ml čaje.
Petis gratuluju k sedu :slight_smile: Honzík sedí už delší dobu, ale posazenej, sám se neposadí. Poslední dny péruje na kolenou.
Pospi, :grinning: jak jsem vás našla, jsem dobrá, navigace :grinning:
Novi, to je mi líto s dovčou a Davidem, třeba ho ještě přesvědčíš?
Pajmis, to neporadím, Honzík je sice často klíště, ale nesouvisí to se mnou ale se zabavováním a ani u mě není spokojenej, když už...
Nikule, seš můj člověk, Honzík je taky mezi pomaljeíšmi a jen začíná stoupat na 4 a pérovat.
veřejný bazén venkovní vyzkoušíme asi zejtra, myslim proč ne :sweat_smile:
Novi, super s davidem, užijete si celou dovču!
Dík za přání hezké dovči a sexu, ale tak to abych šla někoho pohledat, MM přijede až za dva tejdny :grinning:
Talls, snad bude Tobi zas jako dřív!
Momou, to je mi líto to trápení, snad se kubík rozpije a zlepší se to.
14. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami super ze nakupy vysli
Momou to bude asi len nejake mensie nechutenstvo, Slavko tiez teraz zvykne vracat ale nie vela, vzdy tak za cajovu lyzicku. to nezvykol, ale myslim ze to nic nie je. zelam nech tam uz nemusite :wink:
myslite ze mozem miesat Hami mlieko a Nutrilon kasu? je to jeden vyrobca.
holky ja sa lucim, zajtra sem nestihnem behnut.
mavajte sa krasne a piste basne :slight_smile: nebude tam signal ale keby sa dalo, kuknem vas :slight_smile: pa pa
14. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi stalo sa :wink: uzite si to tam!
14. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa, ja som precitala len ten 1.prispevok pre mna a posledne 2 riadky :sweat_smile: no, takze sex nebude...no nic, neskor, pa pa
14. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som chcela napisat 'po ten 1.prispevok' :wink:
14. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Novi tak si užite dovolenku. Som rada, že si to David nakoniec rozmyslel. :slight_smile:
Puzzi hneď by som s tebou menila. :sunglasses:
Momou hádam sa Kubko z toho vyspí, som rada, že to na Utz nič nenašli. :slight_smile:
Zajtra musím aj ja baliť. Ideme od štvrtka do nedele do Poděbrad pri Prahe na zraz so spolužiačkami a ich rodinami z výšky. :slight_smile: Už sa teším. :grinning:
14. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi uzi si dovcu, a myslim ze to mozes miesat, ja som tiez miesla mlicko hami a kasu nestle, lebo som potrebovala minut UM, ale radsej pouzivam mliecne kase :slight_smile:
14. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlky, nakukuji,ale jdu si podelat poradky a neco zobnout a hlavne si dat na noc panaka, dnes jako kuwa narocny den

vcera jsem sla spat az v 1h, ja jsem se normlane bala tady v baraku sama..jsem mela nejakou stihu a strachy a do toho Domi zas plakal ze sna, hruza...a des. Rano jsem vstavala na budika v 7.40 (Domi uz vedle me davno radil aja stejne hlidala,aby nezuchnul z betle na zem)
uz je akcni jako das...kdyz ma motivaci, doplazi a dohopsa na kolenach kam potrebuje (cca 2m max zatim) no ale musim hlidat vic a vic...pak spal, ja resila tady veci a snedla polivku a paxme jeli do toho Globusu. Zjistila jsem, ze tam maj krasny bodyna s dl. rukavem !3pack za 199.-, ale bohuzel vel., co potrebujem uz byla vybrakovana a hodne dopredu (86/92) se mi nechtelo kupovat /to cumite, co?:slight_smile:/
ale ten komplet ve sleve za 130.- je bozi :dizzy_face:
chtela jsme si tam dat jidlo,ale lidi mraky, ja nakupy v ruce, Domi spal v autosedajde a jak to udelat?? :confounded:
taxem jela dom....na terase leharo na kemping dece z Lida (furt peju ody! je bozi!!!), Domi mel celou deku pro sebe, ale jak zmercil mravence, šup za ním a uz byl na kachlickach, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
unaveny pak, nemohl zabrat, moje nervy
navecer ho unavuji, cekam dlouho dloiho, koupem az ve 20h...no a pak nemohl zabrat, furt breky, jaxem vstala po koju, vrzla postel a bylo po spani..uaaaa. V loznici 29 stupnu!!!!hnus. usnul az 21.30 a ve 22.15 ted zas brek a zas dokola furt...na rukach hned usnul, pokladam a bueeee...a asi 7x...co to jako je?

no a dnesni prikrm, to uz bylo zoufalstvi. Rano jsme varila: brambor zvlast, mrkev zvlast. Paxem odstrikala mliko, udelala patlamo...nez dostanu do nej 2 lzicky, je to studene...pak zas boje...tak uz jsem zoufale ho nastavila ke koze...jak otevrel pusu...sup lzicku...pak sup kozu a na stridacku...des bes...patlamo vsude :frowning2:
jako ja vim, ze nemuzu mit vzornaka ve vsem :slight_smile:, ale boje s jidlem jsem necekala...

takze jsme kaput, bordel vsude, jdu neco delat, snad pak doctu

pypy
14. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak snad zvracení nemělo souvislost s operací. Přeju rychlé uzdravení.

Petis, přejem s malýma pospíchálkama vše nej Káji k dnešním jmeninám. Pozdě, ale přece :grinning: a gratuluju k sednutí :wink:

Novi, no konečně dostal ten tvůj chlap rozum. Jste rodina, není nic důležitějšího, než být spolu, oni ti chlapi mají někdy priority jinak poskládané a zapomenou na to. :wink:

Lauš, určo budeš s kočárkem spokojená :wink: Hotovson si možná aji z toho vedra, ne?

Jako chápete to? Dusno jak sviňa, otevřu okna, nalítají sem komáři a jiné brebery, tak stříkám jak šílená Catch a ty mrchy se mi chechtají a letí dál?! :angry: Ale ne už začínají lítat serpentiny, tak jo, tak můžu zase větrat ten Catch :grinning:

Puzzi, nazdar Chorvate :wink:To je dobře, že se Honzíkovi líbí a neprudí :wink:Aspoň si odpočineš :slight_smile:

Talls, hm, pitomé s tou kýlou :unamused:Furt aby se člověk báll. :confounded: A Jandule taky poslední dny prudí, z ničeho nic brek, zlobí se i na rukách, nevím, co to s tou naší cácorou je :confused: Ale naštěstí taky ne celý den :wink:

Vanil, nechceš přijit požehlit i mně? :sweat_smile: :wink:Nechám si to na zítra. R. jede dopo k babi tchýni, navařila jsem teď, když zítra nepoteče voda, tak co bych tu dělala, že jo? :wink:

Riška je dneska totál přetažený, za celý den mi vypil 2 sklenky vody!!! a 3 hrnky kakaa. Nemohla jsem ho přinutit. Navíc byl několikrát v bazéně, večer jsem byla s děckama na procházce, ať si R. může po té cestě odpočinout, tak byl Ríška fakt fest kokino. Před chvíli se vzbudil, ukňouraný, vzteklý, že je mu špatně, že ho bolí hlava. Dala jsem mu panadol a musel sosnout sklenku vody, s křikem :rolling_eyes: . Zajímavé, jak jsou vedra, nechce pít :confused: Vloni jsme skončili v nemocnici.
14. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, ty se máš, srazíky s holkama ze školy mám ráda :dizzy_face:

Sami, no to čumím :grinning: :wink: Neboj, to jídlo se poddá, chce to čas :wink: Domušák přijde na to, že bašta je super a budeš jí před ním schovávat :slight_smile:

Novi, já mám taky koupenou nemléčnou Hami kaši a Nutrilon UM a smíchám to :wink:

Jaňule se nám s příkrmama začala zakulacovat a je taková pevnější. Dneska ve vaničce se držela boků a pěkně seděla. Samozřejmě jsem jí jistila, mám strach jí pustit :sweat_smile:

Holky, není to s tak dlouhou absenci Andy už podezřelé?
14. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, nesranduj ja som rada ked zvladnem nase, ja moc zehlenie nemusim. Nastastie ked sa davali plienky nasiroko a bola vecsia spotreba, tak mi vedel MM pozehlit, on sa v tom vyzival, aj nase veci pozehlil ale Tomiho uz nechcel vraj to je moc male :grinning: :grinning: :grinning: , a to nevie.

Ale teraz ho to uz nenapadne, radsej ide porobit nieco okolo domu.

Sami, ja ked som zacinala s prikrmami, a drobec to moc nechcel tak ked sa zacal hnevat dala som mu dudlik, a pekne to popapal. Este aj teraz niekedy tak robim, hlavne ked je uz moc unaveny a chce spat. :sunglasses:
14. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu spát ...... Kubík spinká a zatím nezvracel, bohužel ani nepil. To zvracení by bohužel mohlo znamenat infekci v bříšku, právě po operaci :confounded: Tak doufám, že to bylo jen z horka. Jak je takhle, tak já celý den nejím a jen piju, jídlo bych do sebe nedostala ........ No uvidíme zítra. Hned ráno na 9 máme být na KO.
14. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
do p.tak panko si pride domov neskoro vecer opity, zahra si karty na PC, zdrbe ma ze som ho nepobalila (akoby nestacilo ze balim seba a Slavka), otvori okno pri zapnutom svetle (mame tu premnozene komare a je ich tu tolko, ze na 1 ranu som zabila troch) a veselo si zaspi :angry:
ja chcem mat rodinu kde sa vsetci tesia ze budu mat prvu spolconu dovolenku v trojici, muz pomaha s babatkom a nefrfle na vsetko :frowning2: asi si taku rodinu zaobstaram :pensive:
kmitam tu cele poobedie, je polnoc a este niesom ani osprchovana, teraz som dovešala šaty a on spi uz 2 hodiny :rolling_eyes:
14. črc 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi to ti nezavidim, ale kasli na to :frowning2: , snad bude mat rano vyspatu hlavu a v pohode sa zbali.
Ja som tiez niekedy na prasky ked mi MM povie co mi vsetko tak dlho trva, ze uz sme mali byt na ceste, a ja mu na to iba odvrknem, ze nech on skusi nachystat komplet maleho aj seba a ci to zvladne skor ako ja.

Zajtra prajem prijemnu cestu nech stastlivo docestujete.
:sunglasses:
Ja som teraz vysla zo sprchy a idem spat.

Momou drzim palce aby to nebola infekcia.

pa
14. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som dnes myslela na Andy, podla mna by sa uz urcite ozvala, mozno nemaju net, nejde mi to do hlavy ale snad je v poriadku..?
baby idem dat sprchu a spat, majte sa krasne, rano uz nestihnem pisnut
15. črc 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
novi achjo...stve me to za tebe :frowning2: :frowning2: ten D. si vas nezaslouzi...ja nevim, co s nim. jak muze byt tak strasne sobecky? sakra.... :unamused:
o komarech mi nemluv, zobli me teprve dva,ale jako jsem nepricetna amam to do krve rozskrabane...uf...
daal jsem si medovinu a pujdu hajat, jsem nejaka trochu rozmrzela, ani nevim proc

momou strasne drzim place, ay Kbicek byl v poradku a na KO vse bylo OK, aby zase dobre papal!!!!

karolince doatecne a se zpozdenim vse nej k svatku, sikulka, lezec!

vanil- Domi nechce flasku ani dudliky, neumi to a jen to zvyka...takze u nas jen a jen prso... :confused: :sweat_smile:

puzzi mate se skvele, super, uzivej!

nikule super fotky, krasne!!!hezky vyletujete...musime taky zacit, dokud je leto, v zime uz to bude naprd...

miruss uzij si srazik!

lao takze new kocar? wogo a co s janéčkem? :slight_smile:

talls koukam, ze Tobije taky nesvekozny:slight_smile:...no asi fakt nejake obdobi...

pospi Risa je pekny vylupek a neposlucha...holky, nekdy si rikam, ze jako mam fakt dovcu s tak hodnym klukem a jednim...mit dve jako vy nektere...tak nevim nevim :slight_smile:

Andy jsem dnes chtela volat, ale zapomnela jsem...jako taky mi to uz srotuje, ze nedojde ani zahlasit nejake news.,,,snad jsou ok

jdu spat, brou noc!
15. črc 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
som ani nereagovala na vsetko, ledva pozeram
Sami s Domim sa to zlepsi, on si este len zvyka, aj Slavko sa s tym najprv babral, teraz krasne papa, ani to nechyta. trpezlivost :wink:
s Davidom hodim reč, ak sa toto bude opakovat tak nevaham a radikalne to riesim, fakt tu nemienim robit sluzku! lietam tu cely den jak spinava handra :angry:
Momou Kubikovi zelam zajtra krasny dnik, nech ma brusko v poriadku a na KO same dobre spravy :dizzy_face:
a krasny dnik vam zelam vsetkym, kym budem mat signal este vas po ceste kuknem, som zvedava hlavne na Andy
dobru nočku :slight_smile:
15. črc 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, bože ten tvůj chlap, to je fakt dílo :angry: Ale přeju příjemnou dovolenou, ať jste spokojená celá rodinka :wink:

Vanil, nebuj, já ti ten můj vrchovatý koš prádla fakt nedovezu :wink: A Richarda si teda s žehličkou nedovedu představit :grinning:

Moni, snad už mu bude zítra lépe, bobkovi malému. Kdoví, co to bylo :unamused:

Instalovala jsem si skype, tak jsem se krapet zdržela, ale už jdu do hajan. páček a py py
15. črc 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ako naschval, teraz neviem zaspat. Som totalne unavena.
15. črc 2009 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,

tak ja som vcera zase prechvalila nasu dobru noc. Dnes bol zas dva krat hore a o 5,45 sa rozhodol ze uz spat nebude, teraz je spokojny, hra sa. A tak za hodinu pojde spat a ja asi s nim.

Zatim pa
:sunglasses:
15. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zdravim vas po ranku. My mame za sebou hroznou noc. Mala je nachlazena. Je chuderka zahlenena, takze jak spi na zadech, tak se strasne budila, ze nemuze dychat a s brekem. Hrozny jak tem clovickum nemuzem pomoct. V noci jsem myslela na Moni, jak to musi mit neskutecne tezky... Doufam, ze Kubikovi dneska bude lip...
15. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, hazu nase 1. video, zkousela jsme fotakem a s tim umim lepe pracovat. Z kamery jsem jeste nemela cas nastudovat jak na to vsechno:slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=aOr41M9l-gw
15. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, uzijte si dovcu a snad aspon tam david bude min sobecky a bude se o vas starat...

Holky a jak to s Andy. Ja tady tyden nechodila a tak jsem si myslela, ze jela na ty tri tydny do chorvatska jak planovali... nebo ona zmizla ze dne na den?
15. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Sami, video bozi! ta kocka ma svatou trpelivost! No a teda Domi udelal za ten tyden fakt velikej pokrok... My teda jako nic moc :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj , kocky uz pred nim trochu zdrhaji :slight_smile: a kdyz ma motivaci, tak docela vali...na videu neni videt, ze by kolinkoval, ale jako vojak v zakopech by se jakz takz uzivil :slight_smile:. Vcera jak mi honil po dece ty mravence, to bylo neco :slight_smile:

aha tak Andy a chorvatsko 3tydny? to mi uniklo...to by odpovidalo
15. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Teda já ho neměla dobré z několika důvodů :wink: 1)-musela jsem vstávat s budíkem, protože jsme šli k Dr na očkování - Hexu
2) očkování se nekonalo, protože měl Tobi trochu teplotu, tak říkala, že to nemusí nic být (nic na něm nenašla) ale že přeci jen nebude riskovat, tak dáme Hexu s druhým Prevenarem za 14 dní
3) po cestě od Dr jsem chytla mega bouřku a slejvák...já bez deštníku, protože mi vypadl z auta z košíku od kočáru, jinak ho nosím...no, naštěstí pláštěnku na kočár vozím furt...tak jsem šla domů jak idiot s igelitkou na hlavě :grinning:
4) málem jsem se posra.., šlo o vteřiny...ráno jsem si blbec dala Aktivii :grinning: :grinning: :grinning:
No, ale jinak dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sami, video super, teda Dominik je tvůj klon, ty oči...celá Samička, ten Sameček jeden :wink: . A kočka je trpělivka, dobrý...Domi má podněty, to je fajn. A je šikula, jak leze-plaze.

Novinka...ježiš, ten tvůj chlap, to je ťululum...pobuzerovat doma ve stavu, kdy je ožralej...to by si teda MM nedovolil, i když za normálních okolností si taky občas rýpne, že...snad si dovču užijete, pěkně mu dávej Slávečka často (miláčku, podívej, jak je ten tvůj syn u tebe rád, to je krásný, se na vás dívat spolu, jak vám to jde....trošku ho namotivovat :slight_smile: ). Já to dělám taky, ale je to i pravda...Tobi je na MM úplně natěšenej vždycky :slight_smile: , tak se těším, že si na dovče spolu víc pohrají a tak...

Jinak Tobi váží 9,3 kg...včera po kaši měl dokonce 9,5 :wink: ...Takovej náš svalovec :slight_smile: Sestřička prej....posadte ho na váhu, se nám tam nevejde...no, smůla, Tobi ještě nesedí...tak jsem ho tam narvala, naštěstí měl nohy hore, tak OK...zvlážili jsme....

Sami, to, že domi bojkotuje jídlo ze začátku je normální...Tobi teď sežerje všechno, ale zkraje jsem byla nešťastná...nakonec mu nejvíc chutnal ten květák první lžička a pak to šlo ráz naráz...

Tobi se tu poplazuje kolem mne...dala jsem mu naposledy soupravičku Myší kožíšek...už je mu to teda fest malý...je, to je škoda...

Nikule, držím palečky ať se nika brzo uzdraví...zkus jí stříkat Physiomer do nosánku...
Holky, od tý doby, co Tobi plave a dávám ho koupat do velký vany bez lehátka, tak si nechá stříkat tyto speje do nosu, uděláme raz-dva-tři...a on už ví, že na tři stříknu a má z toho legraci...super reflex. Předtím to byl boj vždycky...ty děti jsou fakt mega tvárný a je vidět, jak se dokáží "nastimulovat"...

Momou, dej zprávičku, jak je Kubík na tom, už je líp? Papkal???
15. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČAute baby :slight_smile:
Talls, ty vojcle, tak jako durch mokrá a posraná :grinning: :grinning: :grinning: Neuvěřitelné :wink:

Nikul, borazko Nikolka. Taky jsem dávala JAnce na rýmu Physiomer. Oni v návodu píšou dítě posadit a nechat vytéct, já jí teda odsávačkou odsávám.

Vanil, noc nic moc teda. Tak spočni přes den. Já dneska asi taky hodím chrupku. R. jsme zavezli k babi tchýni a Janka spinká. Neteče voda, tak nemůžu čabrat, navařeno mám, vyžehleno.... nemám, aha. Tak ještě se přinutit.

Jdu kouknout na video...
15. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek