• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte maminy, tak ja vsechno zvladate?
U nas vsechno dobry, akorat neni cas moc na internet. Jedine, co delam je, ze stahnu filmy pro tatku, at se ma na co divat. Bo tady tv nerozumi a trosku se nudi. K tomu mu neni moc dobre, takze spis lezi :frowning2:
No ale delame jeste do toho vsechny koupelny, tak konecne to tu vypada uz lip :slight_smile:

Jaydinek je super, ale asi ho posledni dva dny trapi zase zoubky. Ma takovy ten bolestivy brekot :frowning2: Jinak se zlepsuje ve svych vykonech. Ted se zacina poustet pri stani :grinning:

Docetla jsem jen par stranek vzadu, tak jen nekolik reakci. Zkusim pak jeste docist aspon dnesek, at vim vo co go :wink:

Marketce a Karolince dodatecne vse nej k svatkum :slight_smile:
Momou, fotky pekne. Anicka sikovna na kole a kubik jak stoji v postylce :grinning:
Tobikovi gratuluji k dalsimu zoubku :slight_smile:
Pospi, tak konecne novej notas. Jak jsi spokojena?
Petis gratulka Kajince k sezeni :slight_smile:
Vanilka ahoj. Pekne fotky kloucka :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
aspon na vas nakukuji, protoze fakt nestiham docitat. Matysek me nenecha. Jsou to narocne dny, od rana se mu venuju, dneska to dusno, porad musim byt s nim. dneska se dvakrat koupal v bazenku. tak byl nadseny, podruhe se tam dokonce vykajdil :grinning: Delame na zahrade nove posezeni tak MM betonuje a boura a zase stavi, a dneska jsem byla koupit novou filtraci na bazen, cely jsem ho musely vycistit, vypustit, a ted se napousti tak uvidime kdy se poporve vykoupeme, uz se tesiiiiiim, :wink:

Momou co to ctu, snad uz je Kubikovi dobre, ach to brisko.. :unamused:
Sami super video, teda kocicak je trpelivy, se mu divim, ale jak pises je zvykly na Domicka :wink:
Laus krasny koci sis vybrala, mozna pujdu do nej taky, vypada fakt moc dobre :wink:
Novi ach jo ten tvuj chlap, by potreboval jinou skolu... moje nervy, uplne te je mi lito :unamused:
Nikul at je Nikolce uz lepe, bobatko male a fotky mas nadherne, moc ji to slusi v novem kocarku :wink:

a uz neviiiiiiim mam hosipa :wink:
15. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, dnes dobrej den, sice je horko, ale Honzík to snáší dobře, nejhůř to snáší asi moje máma a furt na něco brblá, ale to je v povaze :sweat_smile: Jakože je tady vedro a proč nemáme místo pod stromama a co když bude Honzík nemocnej, co budeme dělat atd. a furt dokola :sweat_smile:
Byli jsme odpo na člunu, Honzík vyjukanej, koukal a jeli jsme do jednoho kempu, kde mají bazén, tam to bylo dost super, Honzík si kopal na břiše jako maniak, pak v takovým nafukovacím kruhu pro mimina, no bomba. V tom bazénu je slaná voda, asi 3x si namočil obličej a jednou se trochu napil určitě, ale pohoda, zamrkal a jelo se dál :grinning: Teď kvečeru je vidět jeho zvyk chodit spát v sedm, což tady moc kvůli horku v karavanu nejde, usíná ted (20:15). Jinak dnes ráno vstávání až v sedm a možná by spal i dýl, ale máma na něho koukla a viděla odkrytýho, tak ho přikryla a to ho vzbudilo. Já od šesti spala v jedný poloze, aby ani postel nevrzla a máma to pak takhle zkazila :grinning: Já pak jdu ještě vždycky s ním zalézt dopo, dnes mezi 8:30 a 10.
Jo a zkusili jsme dnes poprvý bílej jogurt a dobrý, snědl asi sto gramů, pak už čumákoval, kde co lítá, tak pro začátek stačilo. To krmení tady je stejně sranda, jak jsme venku, tak se Honzík pořád otáčí, kdo kde jde a nejvíc auta, to se může vykoukat.
Miruss, užijte si sraz!
Sami, to je mi líto s jídlem, snad na Domiho v tomto časem vyzraješ, třeba mu nedělá dobře to vedro. Máte u tchánů bazén, koupeš se i s Domim?
Pospi, snad se Riška rozpije, sakra, to je jinak blbý v těch vedrech!
Vanil, taky šidím někdy u jídla dudlíkem, když chci, aby se Honzík uklidnil.
Novi, to je mi hrozně líto, jak se david chová, snad jednou prozře. Jakej byl dřív, když jste ještě byli sami dva?
Nikule, to je mi líto s nachlazením!
Talls, tvoje bodové shrnutí dne :grinning: Nejlepší je 4 a následky Activie :grinning: Tobi váhou dohání Honzíka, ten ml v 7M 9,5 :sweat_smile:
Sami, video super, Domča se bezvadně mrská :grinning: Chudák kočka a její ocas :grinning:
My máme golfáče oranž a líbí se mi, k oblečení Honzíkovi jdou.
Vanil, Honzík taky plazení nic a taky se rozčiluje, že neumí dopředu, achjo :sweat_smile:
Momou, to jsem ráda, že je vše ok, snad ty prdy pozdravíte.
Jumi, znakování myslíš to dle nějaký příručky? Já do toho nejdu, přijde mi to dočasný a děti mají i tak svoje "znaky", který poznáme.
Petruš, pouštět při stání :slight_smile:
Weli, Maty kadí do bazénu? Sakra, jsem myslela, že to děti nedělaj :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: Jaydy je šikula, Kubík by rád stál a sám se taky udrží, ale musí se najít někdo, kdo ho postaví :grinning:

Weli: Kubíkovi je dnes už líp, ale dala jsem mu za dnešek jen nutrilon a řídkou kaši.
15. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,

to bolo zas dnes teplo, vonku sa nedalo vydrzat, Tomi sa dnes prvy krat kupal v bazeniku, celkom sa mu to pacilo.

Na prchadzku sme isli az o 17.00 ale aj to bolo priserne teplo. Dnes som skusila dat maleho spat iba v body s kratkym rukavom a dala som mu ponozky. Doteraz spaval v overale. Ale mi mame aj v noci v izbe 26 st. ked by sa mi zdal studeny tak ho v noci prikrijem.

Co obliekate vy drobcom na spanok?

Momou som rada ze s Kubkom to vyzera lepsie.
15. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táta dal na net video z cesty a odsud: http://www.youtube.com/watch?v=MmRlw9sxKQU
15. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, když je teplo, tak mám overal s krátkým, když zima s dlouhým. Overal s krátkým bez ponožek.
15. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, mas se fajn, kdyz tam mas vase

weli, juva, bazen...super, tesim se za vas!

puzzi, video super, Honzik,jak se zabavi,co? parada! Sikula, jak spuli zadek :slight_smile:. Ne, u tchanu neni bazen, ale cely pristi tyden mame plavani, taxi to vynahradime.

jako to je tady horor, privalovy dest jako krava...na zahrade je na trave bazen...uz 2x houkaly sireny...nevim, co to znamena...jestli povodnovy stupen...nebo bude valka...jako fakt se tu sama trochu bojim :confounded:

vanil, ja ted v tech vedrech taky bud body s krtkym, nebo dnes dokonce tricko s kratkym rukavem a jen plinu (latkovka pekne vycpana) a stejne ma zpoceny zatylek...je desny dusno...fuj
15. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul - no a nejni ten kurz trochu vyhazování peněz..pokud mohu radit tak si kup jen ty materiály...co mi kamarádky říkali tak jim na kurzu nic víc o znakování neřekli než co je v těch materiálech....

já teda znakování 100%, mám několik znakovacích kamarádů a je to super...roční holčička a perfektně se s ní dorozumíte a troufnu si teda tvrdit, že jako svoje znaky sice maj ale teda ne tolik...a myslím, že to člověka nestojí žádný úsilí navíc ukázat znak kdykoliv vyslovuje slovo a když se kouknete kolik slov dítě kdy umí..v tom roce teda moc ne a kolik ona umí znaků... :dizzy_face:

Puzzi super že si užíváte :dizzy_face:
a znakování nemusíš podle příručky..pokud máš fantazii na vlastní znaky tak je to o to lepší a nebo stačí jen pro inspiraci ten přehled znaků :wink:
15. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi video je super :dizzy_face:

Jsem si tu hrála a hledala a jen tak koukala až mě zaujal jeden inzerát. Jsme tu s Járou mrtví smíchy:

Hledá se opuštěná udržovaná kára bez nutnosti generální opravy. Požadované parametry: RV: 1978-1986, barva: Bílá, smetanová nebo světle hnědá, střecha spíše tmavší, reflektory pronikavé, přední nárazníky naoprýskané, zadní pak dobře tvarovaný a neobouchaný. Podvozek dobře udržovaný a vyčištěný. Pokud možno málo najeto, nevymlácený sportovní sedačky. Motor citlivě vyladěný, pokud možno nekouřící ani ve vysokých otáčkách. Nízká spotřeba podmínkou. Jsem citlivy ridic. Novy lak vitan.
15. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
hned musím reagovat na video Honzíka...on je prostě božíííí!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
16. črc 2009 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

mladatko jeste spinka. Mame za sebou dalsi narocnou noc. Dnes s ni asi zajdu k mudr at na ni mrkne. Nedokazu si predstavit absolvovat tuto noc znova. Jestli me rekne, ze je to mandle a neda se s tim nic delat, tak ji asi nakopu nekam. :angry:

Puzzi video je super! :slight_smile:
Ja ted po tech dvou noci normalne mam strach jet k mori, jak jsem chtela. Jsem si predstavila, ze by ji tam bylo takto a ja musela k doktorovi se kterym bude tezka domluva atd....

Jumik, tak ja nechci chodit na kurz jako pravidelne. Chtela bych jenom na "prednasku" o tom, aby me s tim behem dvou hodin seznamili a pak se rozhodnu. Zase ja nez bych si precetla knizku, tak je pro me toto schudnejsi.
16. črc 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamči :slight_smile:
Spala jsem dneska s děckama u mojí mamky. Byla jsem včera odpo u kámošky kadeřnice na melír a teď ráno jsem byla na gyne ukázat Mirenu a na očním nechat Riškovi napsat nové brýle, má svoje v dezolátním stavu. Venku je celkem příjemně, uvažuju, že bych zajela do Kopřivnice nakoupit a pokecat se sestřenkou. Nevím, jestli si pamatujete, jak loni mojí sestřence umřelo mimi v bříšku a pak měla mimoděložní těhu... čekají miminko, je cca ve 4M. :dizzy_face:

Nikul, borázko Nikolka, je mi jí líto, k tomu ještě ty horka...

Puzzi, ahojda chorvati, video super, Honzík si tu koupačku náležitě užil.

Holky dočtu posleze zbytek, musím jít zabavit Janku...
16. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, snad se ti voda vyhnula :confounded:
Jela jsem ráno poprvé od povodní přes Kunín a už mají lidi celkem uklizeno, jeden barák teda neuklízeli a rovnou ho celý zbořili :pensive: Stojí tam novostavba, bez fasády, skoro u vody a je do výšky půl domu mokrá :pensive:

Moni, se nedivím, že vás inzarat zaujal, dobrá komedie :grinning:

Vanil, Janka spí normálně v overalu s dlouhým, ale v těch horkách jen v body s krátkým. Usíná vždy odkrytá, přikrývám jí až později, až už spí. Ona jak se hemží, tak se potí a nejde jí usnout.

Weli, my fachčíme s bazenem už týden, napustili jsme ho Riškovi jak byly ty 2 dny hyce, pak se nekoupal, až zase teď jak je horko. A s PC jsem převelice spokojená :wink: :dizzy_face:

Petronuško, užívej si rodičů a mějte se moc hezky. :wink:

Strašně mě bolí hlava. Blbě jsem v noci ležela, cítím, že je to od krční páteře. :frowning2: Reakce jsem dala jen na to stranu, jdu na chvilu za mladíkem ven.
16. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy,

my mame za sebou noc bez jedineho prebudenia, ale o 5,00 hod. sa rozhodol ze uz spat nebude aj keby co bolo, tak sme pockali na MM, ked pride z prace a on si potom maleho na chvilu zobral. Asi o 7,30 som ho uspala a spal do 9,00 a ja s nim, som uz ako tak vyspata. To je ten moj vecny problem, nemozem sa prinutit ist skor spat. Vcera som zaspala az o 1,30, bola tu priserna burka, vonku sa blyskalo, hrmelo, no strasna burka.

Puzzi video je perfektne, Honzik ako sa pekne zabavi aj sam.

Nikul, boze aby uz bolo Nikolke lepsie. Uz som si spomenula na tie kvapky, vola sa to Phamykon. Su to antibioticke kvapky. Malemu dost pomohli.

Pospi, takze si fesanda, hod foto do albumu, nech sa pokochame.
16. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pospi, no je fakt originální :grinning:

Tak jak je Nikolce?
Kubík dnes dobrý, tak už jsem dala i přesnídávku, uvidíme co to udělá.
16. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nemám teď moc času na PC, ta naše cácora spí tak 2-3x po půlhodině a jinak leze a leze a já mám strach, ptž se všeho chytá, dokonce už jde u konferáku do kleku a rukama se drží nahoře, tak to já pak trnu hrůzou, kdy se pustí a nabije si čumák. No tak nestíhačka.
Včera jsem chystala na dnešek, odpo máme návštěvu na Kájin svátek, tak jsem dělala zákus, nakládala maso. Pak jsem obírala rybíz a večer jsme dělali šťávu a ve 21 jsm si dali pivko pod pergolou, konečně se dalo dýchat.
Dnes jsme měli plavčo, fakt super, až teda na to převlíkání, to je děs běs. Ale jinak plavčo super, akorát že dnes nás teda překvapila instruktorka, že začneme s abecedou potápění a budeme dětem rukou přejíždět přes obličej no a prý na konci (16. lekce) musíme zvládnout polívání kelímkem. My jsme se celkem podivili a říkali jsme, že polívání trénujeme doma a zvládáme, tak to zase byla překvapená ona. Tak doufám, že potápko bude.

Ale že by mi Kája spala po plavání líp, to se říct nedá. Marné. teď usla po obědě, dnes měla podruhé masko, ale ze skleničky.

Včera odpo, jak jsme si dávali venku kafe, tak jsem měla udělaný takový jablkopudinkový mls a dala jsem krapet i Káji, ptž se po mě dívala smutně. No a ve finále to chtěla papat taky a začala plakat. tak nevím, už mám začít s ovocem nebo s jogurtem, jak dáváte vy???

Mám strašnou absenci v dočítání, stydím se :pensive: Ale aspoň něco, co mi utkvělo ...

Talls,
při tvém líčení jsem se dobře pobavila :slight_smile:Tak Aktivia ti zrychlila krok dokonale :sweat_smile:
Sami,
ssuper video, Domi krásně lezoplazí a teda kočičák je good, že je takový hodný. Domi je na tebe strašně podobný, fakt!!!
Jak jsi přežila noc, dobré? Voda se vám vyhla???
Weli,
taky koukám, že je Maty akčňák, drž se. A super, že budete mít bazén, whaw!! :slight_smile:
Puzzi,
taky krásné video, Honzík je šikula a jak si pěkně sám hraje. Hlavně že je na dovolence pohodička :slight_smile:
Petruš,
teda Jaydi jede, stát bez držení, za chvíli ti uteče :wink:
Nikul,
je mi líto, že se Nikolka trápí s nachlazením, snad ti na to mudra něco dá. Proč by se nedalo nějak léčit mandli??
Vanil,
když je takové vedro, tak mám Káju jen v body s krátkým. A když není horko, tak má celý overálek.
Jumi,
to znakování zní zajímavě. A fakt se jako s tím prďolkou domluvíš? neumím si to představit ...
Pospi,
takže nový účes ? Člověk si musí apsoň občas udělat radost, viď ?
Momou,
super, že je Kubíček OK !!! :slight_smile: A inzerát taky pobavil:wink:
16. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu chystat venku posezení, po 14 dojedou naši a pak i teta se strejdou (ta 80ti letá ukřičená tetička :grinning: ), bude se "slavit" Kájin sváteček. Ale ne, jen tak posedíme, něco opečeme a bude.
Tcháni zrovna teď odjeli na dovču, kamsi ku Třeboni, tak budeme víc než týden válčit doma sami.
Tak páčko a pěkný den s prďolou přejeme :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, sa pridávam :slight_smile: Nie je tu niekto, kto rodil v polovici decembra na antolskej v BA?
16. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Megi
16. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis to ti nezavidim, ze uz musies vsade behat za malou, na nieco to je dobre ked este moc nelozi, viac menej sa kruti dokola v okruhu 2 m. Este musi pockat, lebo este nemame zatarasu na schody, az potom moze zacat lozit. :grinning: :grinning: :grinning:

A dodatocne prajem Kajke k meninam vsetko len to naj, a Tomi posiela cmuk.

Akurat tu sedi v autosedacke a hra sa a pritom prdi pusou, je uz cely uslintany, ale neriesim to, ma na sebe oblecene iba kratasky aby si neodopinal plienku, takze hrudnik mu rychlo utriem. :sunglasses:

Idem robit langose, to sa tu uvarim od tepla :frowning2: .

zatim pa
16. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megi93 ahoj
16. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilak: Si myslíš, že se bude Tomášek ptát, kdy má začít lézt? :grinning:
16. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, sme vysli do mesta, len som vas preletela.
Nikul zelam nech Niku konecne vyliecia a nech sa jej to neopakuje.
Myslim na Sami, jak pisala o sirenach...no neznelo to dobre. Snad je vsetko okey.
Puzzi ja si tu nemozem kuknut video :frowning2:
Megi ajoj, vitaj! Tesime sa na Tvoje pismenka a Antolska- nieje tu nikto taky.

My sa clupkame v bazene je to supis a Slavko tak vrieska od radosti, ze uz stratil hlas (okaty smajl)
Uz ficime naspat, pa pa
16. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi: Tak to je super, já tu taky přemýšlím, že napustím Aničce bazének, ale musím ho první nafouknout a uklidit na balkoně :grinning:

Sam: Koukej se nám ozvat ..............
16. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi: to s těma povodněma je hrůza...je mi těch lidí fakt líto! :frowning2:
vanilka: no dnes bylo v noci hrozně, já teda šla spát brzy, ale stejně se spalo špatně, Max byl odkrytý celou noc a stejně byl spocený...
petis: až 16. lekci polívání??? U nás se to polívání dělalo myslím už 3. lekci?!!!! :confused: :wink:
vanilka: jééé, langoš bych si dala...už jsem neměla ani nepamatujuuu :dizzy_face:
novi: jé bazének, to musí být paráda! :dizzy_face:
momou: taky další taková s bazénkem... :grinning: :wink:

my byly před chvílí se sestrou na ledovém kafíčku, malému jsem dala do ruky kukuřično-jáhlové křupky, malý se na hodinu zabavil a my si hezky pokecaly! JO a pak jsme si daly ještě točenou vanilkovou zmrzku do poháru! :sweat_smile: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cau, zatim jen hlaseni kratke

od rana frmol , prijela kamoska 2 holky (4,5 a 1,5r), super si hraly s Domim, i ta o ok starsi nez on, ten rozdil je fakt dobry :slight_smile:, no ale ja litala jak hadr na holi, jeste, ze si Domi vyhraje ikdyz me 15min nevidi a je s cizima...nevim, jak bych to zvladla. Dojeli i s manzelem, ted my u tchanu, tak hlidam , aby tady neco nevymamlasily, aby Domimu neublizily nechtene, at maji vsichni obcerstveni, at Domi prubezne si cucne, poti se jak kun...at i ja se stihnu napit, chystat obed atd. atd...do toho privalove deste vytopily fest nasi garsonku, co v ni bydli kamos, tak jsem 45mon obvolavala firmy, co to stavely ten barak, jako kdo a co,at to jedou zkontrolovat, ze tam lije stropem...na druzstvu jsem se nedovolala nikam :angry: :angry: tak nevim...pokud nebude chchat, dobry, pokud jo, blby...kamos vcera v noci,jaxe vratil, vytiral hodinu nekolik litru vody.... :confounded:
no a pak dojel konecne MM, tak jeste vetsi mumraj, grilovani, chystani, snaaha uspat Domiho, neslo to, moc hluku...takze doufam, ze usne driv
jinak teda pred 14dny to fakt byla OVu....dnes si me nasla..mrcha jedna...vitam se v klubu :unamused:
takze asi tak...
nachystam Domiho a jestli usne, sedam do auta a jedu si nakoupit vercajk do drogerie a chvili provetrat hlavu, vsak MM pohlida :wink:
16. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a na prikrm dnes opet nebyl cas a moc ani prostredi, hluk, holcicky furt litaly kolem, ze chteji mimi..Domi koukal jak puk a nevedel, kam driv, tak dal asi 4lzicky a pak mi v naruci postupne vytuhnul...coz teda neznam vubec...
no a asi pred 45min jsem mela nektarinku, taxem mu zkusila dat a prisal se na ni jak pijavice a skrabal ji dasnema...taxem skrabala lzicenkou aotviral pusu :astonished: ...juva a ja myslela, ze to ani neumi :dizzy_face:
no tak od zitrka uz nastolim vetsi klid a jedem na to jidlo, ono to snad pujde
16. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, holky, tak se omluvuji, ty sireny jako nevim, co mely znamenat, byl to hnus...rano, kdyz mi Domi usinal dopoledni spanek, tak zase houkaly...tak jako nechapu, zda odvolavali neco...zkouska siren je v Brne vzdy 1. stredu v mesici ve stredu, coz teda jako dnes ani vcera nesouhlasilo...tak nevim. Dobry, voda se vsakla...a uz je tu MM, tak jsme vic v pohode.
prave jsme mu Domiho soupla, at hlida :slight_smile:, jdu chystat koupani- bue koupat, jeste to nevi :slight_smile: a pak jedu na nakupy...at se hlidaji...chlapi
zatim pa
16. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer maminy,
teda tady jsou docela skoky v povidani. Tedka jsem mela chvilku casu, tak jsem docetla :slight_smile:
U nas den dobrej, i kdyz Jaydi spinkal celou noc se mnou v posteli. Nez jsme sli spat, tak hodne plakal bolesti zase, tak jsem si ho vzala k sobe. No ale v pul 6 uz vstavacka. Pak usnul asi v 8, ale to ja uz zustala vzhuru. Dneska jsme dodelali ty koupelny, tak mam radost :slight_smile:
Rano musim zase brzy vstavat. V 6h doleti moje nej kamoska. V sobotu delame krtiny, tak jde za kmotru Jaydinkovi :slight_smile:
Tak jen par reakci, jinak se omlouvam :fearful:
Puzzi super, ze si uzivate dovcu :slight_smile: A video super. Honzulacek spokojenej :dizzy_face:
Miruss uzijte si sraz :wink:
Novi taky dobry s dovcou, snad si ji spokojene uzijete a ve zdravi se vratite :wink: S tim balenim bych TM poslala nekam :angry: :wink:
Sami video taky super s kocickou a Domikem :grinning:
Talls vyborne Tobicek s plazenim :wink:
Petis, doufam, ze jste si krasne uzili oslavu :wink:
16. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek