• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky, fuj, to je vedro :slight_smile: Dneska tu bylo určitě přes 30 a máma furt nadávala, že máme blbý místo a měli bychom mít karavan pod stromama a nadávala prakticky celej den, ale už vychladla a dobrý :sweat_smile: Honzík to zvládá celkem v pohodě, hodně je ve vodě, buď tady u karavanu v bazénku nebo chodíme do moře, dneska tam na břiše kopal, v nafukovacím kruhu blbnul, fakt radost to vidět. Akorát teda je blbý, že do roka by nemělo dítě sůl, ale Honzík si furt namáčí ruce a cucá si prstíky a očividně mu ta slaná voda celkem chutná. Asi tak jednou denně si mírně lokne, to se pak zašklebí, zamrká, ale neřve, je to vodník :grinning:
Poslali mi z práce dvě stránky na překlad, tak musím večer, ale musim vás přece dočíst taky :sweat_smile:
Tak jen rychlovkou...
Dík za pochvaly videa :slight_smile: Ale sám se tu Honzík moc nezabavuje, neustále někoho z nás vyžaduje, jen tu chvilku v bazénku :slight_smile:
Nikul, snad bdue Nikče brzo líp! Nojono, taky mám mírně strach, kdyby Honzík nemoc, co tady, ale doktor tu v kempu je, nějak by se to zvládnout muselo.
Pospi, tak snad to sestřence dobře dopadne a tebe už hlava nebolí!
Vanil, brzké vstávání nic moc, aspoň do šesti, viď, to už by byla taková lidská hodina aspoň. Prdění pusou dělá Honzík furt taky :grinning:
Petis, tak hlídání lezouna zdar!
Novi, bezva, užívejte bazoš!
Sami, tos měla celkem hoňku s návštěvou, ale super, že Domi spolupracuje :slight_smile:
Petruš, chudák Jaydi a ty zuby :frowning2:
16. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

teda Sami, mělas to dneska friškózni :confused: No ale ty máš naspěch vždycky :wink:
Ty sirény to byl určitě někdo vytopenej, tak valili tahat vodu ze sklepů a tak... U nás předevčírem taky rambajz-v jednu ráno... No vidíš, Domi baští, chce to fakt jen klíkek a půjde to :dizzy_face:

Dnes mi dorazil kočár-no bleskovka jak prase :confused: :slight_smile: Jsem naprosto spokojená, Víťulka v něm dnes i pěkně vytuhnul, tak předpokládám, že nemá námitky :grinning:
Jinak po mně dnes nezůstal absolutně žádný výkon... zase jsem se různě mrcasila po baráku a hovno hovno zlatá rybko... uklízet bude asi manžel, či co... :grinning:

Jo byli jsme dnes v poradně, Vítek dostal třetí Prevenar, další až ve dvou letech. Váha 8.22 kg, dneska ho MM měřil, naměřil 68 cm, tož nevím... :slight_smile:

Jé, musím vymyslet, co zítra uvařím... Možná vytáhnu z mrazáku guldu...
16. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamči :slight_smile:
Skypovala jsem teď s mamkou, to je super věc. Akorát mamce nejde na noťasu mikrofon, nevím proč, tak já na ní mluvím a ona mi odepisuje, takže jsem tu teĎ 20 minut trpěla samomluvou :grinning:

Sami, návštěva záhul, co? Člověk se těší až návštěva přijede, ale ještě radši je když odjíždí, že? :sweat_smile: :wink:

Puzzi, ty jo, oni tě z práce našli až v Chorvatsku? :confused: :grinning: To jsou dobří :wink: :grinning: Myslím, že na tom videu si taky puskou připrdkával :slight_smile: Vedro bylo dneska i tady, úplně urputné. Ale nebylo tak dusno, jako včera, to se nedalo ani dýchat. Však potom taky přišla v noci buřina jako hrom :confounded:

Petři, a vy jste koupelny rekonstruovali nebo malovali nebo co? Já jsem to nepochopila.. to víš, to vedro zavaří mozek.... :sweat_smile: Na kamarádku se už asi těšíš, že?

Jo, tu fotku mám v PC, takže ju vložím, no, jsem krasavice nesmírná :grinning:

Sami, včera jsem na tebe myslela v autě, říkali v rádiu, že módním hitem jsou teď barevné gumáky, ty jsi byla in dávno před tím než se rozjela mánie :grinning: :wink: A přeju hodně úspěchů při nakupování :wink: Jasně jen ať si TM synátora užije, ale spíš asi chůvičky, že? :unamused: To je jako u nás, R. hlídá, ale já dám malou spát, a on má jen zapnutou chůvu. Minule jsem na něho volala ode dveří, spal ani neslyšel, by mě zajímalo, jestli by ho probudila chůva :angry:
A s tou potopou bytu to je na palici, fakt :cry:
16. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jak se máte, doufám že dobře a dítka ještě líp :wink: U nás je to docela fajn, Tom má dva zuby, jezdí ve sporťáku a dneska se poprvé plazil a snažil se dostat na všechny čtyři a taky mi spadnul z lehátka :pensive: chjo, sem ho neuhlídala :frowning2:

vidím že Puzzi si užívá u moooře, závidím :wink:
16. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj LAuš, kočar doma, Víťulík spokojen, tak to je super, když hlavní hrdina nemá námitky :grinning:
S tím elánem do úklidu jsme na tom asi stejně :sweat_smile: :wink:
Zítra tu bude zase od rána ten náš dělňas, musím též něco kloudného uklohnit :unamused:
16. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, ahoj, pádů ještě bude...si zvykneš :grinning: :wink: Já musím Janku kurtovat, dělá ze sebe luk, tak očekávám taky pád. To je dobře, že vám Tomík dělá radost :dizzy_face:

Holky, jsem hotovice unavená. Otevřu si kozlíka a jdu chrupčit.

abych nezapomněla, dneska v 7večer přišla tchýně. Šla kolem na procházku k Odře se psem, tak se stavila. Mohla by přijit častěji, bych se tu necítila tak sama :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuska uzi si rodicov a kamosku, a nech krstiny dobre dopadnu. :slight_smile:

Laola, gratulujem ku kocarku, to je dobre ze si spokojna a ze sa tam aj Vitkovi dobre buvalo. A nic si z toho nerob, ani ja som dnes skoro nic nerobila. Ale zajtra sa budem musiet do toho pustit.

Pospi kde je ta fotka?
16. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babenky...
dočetla jsem vše, na několikrát..takže hosipa... :sweat_smile:
Jen teda...Lao, gratulka ke kočárku a dohoď foto!!! Jsem zvědavson...kurňa, závidím ti tu přehazovací rukojeť...já když hledala, tak jsem nedohledala žáden takový přehazovací :slight_smile:
Jáji, ahoj, Tomíno už je kus chlapana!!! Moc pěkný golfky...koukám, že už Tomíka pohohuješ do sedu??? Já teda na nadu rehabilitační nechávám furt na ležáka...dokonce mne i Dr pochválila...když viděla sporťák, tak nahlídla a pak říkala, že jo, takhle můžem....že zatím nepolohovat do sedu...(i když Tobiho už by to bavilo, ne že ne...)
Sami, takže den s velkou náplní...užila sis návštěvu, super :wink:
Pospi, vy s Marti byste mohly dělat reklamu na Kozlíka... :grinning: , to je super :slight_smile: . Jinak Tobiho taky pásám furt někam, nenechávám ho , bojím se, že by spadl, dělá brikule jak hrom...j
Puzzi, tvoje mamka je trošku ubrblaná, co? :sweat_smile: ...ale to jsou ty mamky, no...jinak ty pracuješ i na dovče? Ty brďo, jsi dobrá :slight_smile: . A myslím, že trochu soli z vody nemůže ublížit...

Jinak dáváte dětem už věci na jídlo "od ukončeného 6. měsíce"? Já teď koupila kaši, tak jsem mu jí dala, ale nějak mi připadá, že bych mu to dávala až tak za měsíc...ale chutnala mu, to zas jo :slight_smile: ...skleničky mu dávám 4m 5m...6 m mám v zásobě, ale zatím taky nedávám....zítra si jdu vyzvednout knížku vaříme pro kojence, tak nahlídnu, co tam píšou...
Jinak Tobi teď dlouho jakoby "stagnuje"...plazo leze, spíš plazo....ale nějak nepéruje na kolínkách moc a nechce se stavět na 4....tak nevím...snažím se ho motivovat, ale moc mi to nejde, je uřvanej jak hrom, jakmile ho chci dát do nějaký pozice...no, uvidíme...a taky se furt neotáčí z břicha na záda...no, nechápu proč ne, je to ťululum...jo, jsem se smála...spí normálně na boku, jak dospělák...ruce pod hlavou :slight_smile:
Taky mi teď hrozně blbě pije mlíko....ráno teda vypije cca 200 ml, ale pak přes den, dá např 90 a nazdar...hrůza. Zeleninový patlámo a přesnídávku sní tak 150 ml...to je fajn., ale to mlíko je bída. Kdyby aspoň pil vodu, tak to neřeším (s jeho 9,3 kg),ale nechce pít nic, to je na ho.no....
Dnes jsem mu koupila v CaA bodýčka s dlouhým rukávem 74...no, tak jsem mu je zkoušela a jsou mu tak tak :confused: ....no, vyměním za 80, aby mu byly i na podzim....jinak super cena 75 Kč...dobrý. V HaM měli taky docela dobrý, pack 3 ks za 299. Taky ujde... :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Talls, jj, foto dodám, musím se nechat s novou károu zvěčnit :grinning: Jako kočár fakt super, jen mě paní prodejkyně varovala, že asi nesedí rozměry a je to fakt, místo 37 cm na šířku ložné plochy má 30 a na délku místo 97 má 90... no ale neva, prostě kdyžtak bude Víťule držet dietu, aby se tam vešel :grinning: :grinning:
Příkrmy dávám různé-i od 6. měsíce. Včera jsem dávala rýži s krůtou-šak tam ti debili dali petržel a celer... No stejně to malýmu nejelo... Nejraděj má zeleninové rizoto-nevím proč... No na maminčinu cuketu se tak vstřícně netvářil :grinning:
16. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, tož foto jsem dodala, ale nič moč kvalita, fotila jsem se dopo u mamky sama :sweat_smile:

Lauš, šak co bys po debilách chtěla :grinning: A jak děláš malému rizoto? Mohla bych zítra udělat rýži

Talls, jj, koza jsem dobrá :grinning: :wink: Jídlo dávám zatím 4M, Janka baští teprve 16 dnů, tak musíme postupně :wink: Akorát fakt mě láká jí dát už ovoce, kvůli pohodovějšímu kakání :pensive: Janka se ještě ani neplazí. Zvedne dupu a hlavu položí na podložku, pak zvedne hlavu, položí dupu a zlobí se, že hračka je furt stejně daleko :sweat_smile:

Vyvětrala jsem nahoře, bylo tam dusno a jdu chrupčit, páček.
16. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls,,,ne to se zdá, je v pololehu a nebo skoro v lehu, dokud si nezačne sám sedat :wink:
16. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: bobove, jsme hotova...MM uz zas zarezava dole...jako bych se tak chtela mit. prijela jsme s mega nakupem a on u PC, neudelal lautr nic...jo, uklidil po navsteve a zranici nadobi do myckya zapnul ji...
tak ja vybalila nakup a uklidila na zahrade veci, terasu, nahnala kocky dom atd atd....chjo. Domi pry 1x plakal, tak ho pochovala bylo dobre

kukla jsme na Pospi foto :dizzy_face:
laus gratulka ke kociku
Petrus at krtiny jsou krasne
puzzi jeste ze mamku beres s rezervou...by me asi nasirala tim mektanim furt :grinning:
jaji Tomik je dobre, ze uz se plazi
no ato je tak vse

padam za vlast...
jooo a neprivitaly jste me v klubu Mrch :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
jo a volala baba s kocarem Bugaboo, ze teda kdy predame, tak fajn, jdu ji npasat maila
pypy
16. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, vítej v klubu mrch, ty mrško jedna :grinning:

Pospi, rizoto jsem domácí nedělala, měla jsem koupené od Hami.

taky valím chrupajznit
16. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj zensky,

my mely dneska narocnej den. Rano jsem vyrazila za Mudr. ta rikala, ze je mala zahlenena a udelala vytery a dala nejaky antibioticky kapky. Pak jsem jela na postu pro ten set golfky+korbicka+autosedacka. No za ty prachy opet dobry. Jen jsem s sirkou namlsana ze slaloma, tak me prijdou uzsi... No a pak do lekarny pro kapicky.

Jak jsme dojeli, tak mala chvilku byla na zemi a hrala si a jak usla, tak jsem se jeste pripravovala na meeting se sefkou na odpoledne. Po obede jela jsem vyzvednout MM, ten kocarkoval kdyz ja meetingovala a pak jsem jeli nakoupit. Jsem si dneska s tou sefkou pripadala jako trotl. Nejak tu anglictinu zapominam.

Jinak Nika uz mela ted v noci jeden fakt osklivej zachvat kasle. Takovej jeste nemela. Jenom brecela a kaslala. Me bylo do breku taky... Jeste ze mam prsa a tam se nakonec uklidnila.

Talls jidlo davam zatim sklenicky 4M,5M. No ale moc nekupuju. Jen obcas bio s masem. Jo a taky nedavam v kocaru do sedu jako jedna z mala :slight_smile:

Laola jsem zvedava na foto kocarku. A to ze ty rozmery jsou blbe ti pani rekla jeste pred koupi?

Sami koukam, ze jsi taky litala jako magor! :slight_smile: No ale aspon si zjistila, ze by Domi sourozence rad :slight_smile:

Puzzi uzivej more. Tady bylo taky 30, dusno. No velebnosti hnus. Vy tam mate aspon more.

Petrus zitra finisuji pripravy na krtiny,ze? Tak at se vse vydari...

Tak a vic si nepamatuji a jsem strasne unavena, uz 2 noci jsem toho moc nenaspala, tak utikam..
16. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, foto dobre, sekne ti to.

Talls to su super ceny, u nas to je o vela drahsie.

Sami ja ta nemozem privitat v klube mrch, pretoze ja tam este nepatrim, a dufam ze aspon v lete to este vydrzi.

Boze ja sa tak na seba hnevam, ja totizto Tomiho dost casto davam do polosedu, inak by som nemohla ani chodit kocikovat, on tam lezat nedokaze len tak dlhsiu dobu, vydrzi tak 15 minut a potom musi kukat von. :sunglasses:

Nik dufam ze dnesna noc uz bude lepsia.

Maly ma najradsej ked ho opriem o moje brucho a on sa pohupava na kolienkach a niekedy sa mu podari aj o chodidla. Dam mu vzdy niaku hracku do ruky a je na chvilu klud.Ale sam sa na tie kolienka este nevie poriadne dat. Dviha tiez len hlavicku, alebo naopak ritulu a pritom ma nufak zaboreny do zeme. :astonished:

Sami si sikovna, vela si toho postihala :slight_smile: .

Uz neviem co som chcela pisat, tak uz radsej pojdem spat.

pa a dobru noc :slight_smile:
16. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
mám tu raní ptáčata. Dnes musím zabalit věci, jedeme ke tcháncům.
17. črc 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko...
Tak Tobík mne dnes vyhejkal 2x v noci...vždy se poloprobudí a hroznej pláč...jednou stačil dudel, podruhý se furt mlel...tak nevím....dělal to přes den, když se vzbudil, že plakal, ale teď i v noci...snad je to pro tento věk normální...nebo nevím, jestli nemám zavolat na neurologii... :pensive:
Včera večer zas nechtěl mlíko, dal asi 100 ml...ráno skoro suchá plína...bojím se, aby si nezaděl na nějaký trabl s močovým ústrojím ještě ...no, naštěstí teď ráno dal skoro plnou dávku z 210 vody, tzn 230...no, nechal tak po dně...

Niku...co vlastně děláš? Šéfku máš anglánku??? Mne taky přijde, že už jsem zapomněla všechno...před lety, když jsem přijela z UK, tak to bylo fajné, ale postupně mi to z hlavy vyprchávalo a teď doma...no, škoda slov..,.

Pospi, pěkné vlásky!!! Teda ale tak krátkou ofinku, to já si nemůžu dovolit se svým čelem :grinning:

Jo, jinak jsem ráda, že jsem vás pobavila s activia story...bych mohla do reklamy se sloganem....poserete se dřív než chcete :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, jinak s tím posazováním v kočárku to děsně láká....mne taky....ale držím se...správně podle rehabačky by Tobi mohl klidně jezdit ještě v ´hlubokým...a zrovna když jsem jela do Motola, tak jsem potkala paní s 8m chlapečkem a byl ve stejné korbičce, co máme my....Takže Tobi by se tam taky ještě určo vešel, teď v létě...ale teda už jsem namlsaná na otáčecí kola...do klasiky už se mi nechce :wink:

Laola...je, to je škoda s kočíkem, že je menší...ale co, golfky jsou obvykle taky menší a děti tam jezdí do 3 let, že jo....

Tobís mi tu zas řve, jak kdyby ho na nože brali....ach jo...
17. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau babulky,
tak Domi dnes spal poprve v jinem pokoji, ja mela chuvu u sebe. Nechetal se mi stehovat postylka po ten vcerejsi navsteve a taxem to zkusila. Jako na to, ze jsem si pro nej musela jit nekolik kroku do vedlejsiho pokoje si to zas az tak moc nepamatuju, to je prdel :grinning: :grinning:
kazdopadne rano v 5.30 uz byl davno hore, pasl, plazil se, mluvil cosi...no a ja strach, at neslitne, taxme se presunuli do toho pokojiku, kde byla postylka, ze snad ho premluvim..ale ne, gradovalo to...ja Pameli prso jak hrom, jemu uz zblunkalo v brisku, a protivnej, uplakanej...zdal se mi teply...nevedela jsme, co. Zapomnela jsme napsat jeste jobovku z te vcerejsi navstevy. Oni oba dva ti dospelaci prijeli a mely opar...ja ymslela , ze me odvezou...krava blba jsem nevedela, jak to klantne rict, taxem je proste jen okem ostrizim sledovala...no ale muchlali mi ho radne :angry: :angry: :angry: ..kdyz odjeli, mel na puse 2 vyrazne ohranicene cervene fleky...tezko rict, zda se bouchnul nebo nejaka reakce na nektarinku... nebo ten opar. Ja byla fakt na infarkt :angry: . no rano mel jeste slabe ten flicek..a do toho ta protivnost, chjo, taxem mu vrzla poprve a tak trochu naslpo cipek Paraůenu, snad neubliz, ne? prosim vas, jak se nejak normlane leze do tech cipku? ja to neumela rozbalit, to je idiotske v tom alobalu...se mi malem rozpustil v ruce nez jsem ho vydolovala...
takze tak
jdu se nasnidat a zacnu neco prat, kdyby se tchani chteli vracet driv nez v nedeli, at jsem ready
papapa

talls ty breky jsou normos, nikam nevolej...s tim pitim fakt na prd...strikacku nemas? ze by nuceny pitny rezim?

nikul ta mas komplet kocary? super! tesim se
17. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam: Tak to byla blbá návštěva, opar je infekční a k malýmu dítěti ........... no. Jinak čípky já neumím rozbalovat, páč já je nerada používám :sweat_smile: ale Jarda, když ho jednou dával Aničce, tak se taky vztekal :grinning: (já jí jen zabavila)
17. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
ze me se snad stane ranni ptace :grinning: NOc u nas tradicne. Vlezla jsem do postele, z pokojicku brekot, tak jsem tam parkrat byla a nakonec skoncil Jaydik v nasi posteli. V pul 5 :astonished: uz vzhuru, jsem dala flasku a myslela, ze usne, ale nic. Furt se chtel nekam sapat :angry: No ale o ctvrt na 6 jsem vstavala, musela jsem na letiste. Kamoska tedka spi na chvili. A vecer jdeme samy parit do Dublinu, se tesim :grinning:

Lao gratulka ke kocarku.
Nikule taky :wink: Chudinka Nikolka. Snad ji bude brzy zase dobre
Pospi, jo skype je super. Hlavne s videem. Je to zadaca a mamka aspon muze videt i maleho v podstate kdykoliv. Tak kdyz uz jsme tak daleko, aspon tohle je super. JInak pekne vlasky :wink:
K tem koupelnam: Kdyz jsme se nastehovali, barak byl uplne prazdnej, jen beton. Tak jsme vsechno museli delat. No a na koupelny moc nezbylo. Dole byl jen beton s nejakym potahem nebo co a nahore ve dvou koupelnach byly drevene desky. Tak ted to mame krasne, oblozene a vymalovane :slight_smile:
Talls Jaydi zacal lezt nejvic za traktorem co jezdi a veze zviratka. :wink:
Sami s tou tvou pomoci doma teda nic moc :frowning2: Jo, a vitej v klubu mrch :wink: :grinning:
17. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Jaydi dostal od nasich takove choditko, kde se pridrzuje jen rukama a jakoby to vozi. Plus to ma ruzne jine veci a hraje to a mluvi. Je to super. Teda, ale jeste s tim nechodi, jo? :grinning: Zatim ho za to ani nepostavuju. Jen si hraje s tim vepredu. Asi to znate, je to od Vtech... :wink:
17. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,

my noc zase v pohode, spal az do 5.50 ale potom uz nezaspal, tak si ho zobral MM, a ja som este chvilu zdriemla. Potom som isla povybavovat veci do mesta, banka,nakup a pod.... MM strazil, ale samozrejme pokadeneho Tomiho mi nechal, aby som ho prebalila, ze ja to viem lepsie.

Sami ta navsteva, nevie ze s oparom sa k malemu dietatu nesmie? To je nezodpovednost.

Talls aj Tomi sa niekedy budi so strasnym placom

Petronuska uzi si vecer s kamoskou :slight_smile: .
17. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: A to jako TM neumí přebalit mrně? Nebo chce, aby Tomík měl opruzenou prdelku? V tomhle chlapi nechápu, ten můj jak se dítko pokakaá, hned jde pro plínu a dítě přebalí.
17. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute kočky a koťátka :slight_smile:
Moni, Vanil, tak R. má štěstí, že Janku hlídá většinou jen když spí a Jaňule ani moc nejkajdoší. Za půl roku jí plenku ještě neměnil. Ale Riškovi kdysi jo, umí to :grinning:

Moni, užíjte si návštěvu u tchánů :wink: My jdeme zítra na svatbu, ale až v poledne ke tchýni na občerstvení a obřad je až v 14,30. Super, že to není od rána :dizzy_face: A nemá být zítra takový hyc, další + :wink:

Petři, užij si kámošku i pařbu v Dublinu. S těma koupelnama jsem byla zvědavka, jsem si říkala, že s úklidem bys nám to tak nesdělovala, že to určo byly nějaké větší práce :wink: A skype, souhlasím, je fakt bomba :dizzy_face:

Sami, si dělaš srandu s tím oparem... ty vojcle... Do čípku se mi leze celkem snadno, na té špičatější straně, je to jakoby trochu odchlíplé, tak to chytneš a roztáhneš, chce to trochu síly :wink: Ale jinak to jde snadno. Na to přijdeš matko.

Díky za pochvalu účesu. Cítím se hned líp v novém melíru, ten přírodní nebyl vůbec sexy :sweat_smile: :grinning: Simi, kámoška mě původně ani ofču stříhat kdysi nechtěla, ale já jí potřebuju na schování jebů :sweat_smile:

Jo, Sami, vítej v zamršeném klubu, věděla jsem včera, že byla nějaká důležitá reakce, ale stejně, ty jsi šikovna a přivítala si se sama :grinning: :wink:

Riška asi usnul, to není možné.... už teĎ nespal několik dní a 3 noci po sobě se mi v noci budil s brekem a kňouráním, nešlo mu spát, prostě přetaženost jako kráva. Jsem ráda, že spočne :pensive: A Janka taky spí po obídku (brkaše, broko+krapet květáku)

Nikul, tak kapky zaberou a Nikolka má pokoj a klidné dýchání, bobek :slight_smile:

Lauš, add rizoto díkes, tak já to nějak zkusím, dneska jsem neměla čas. Asi uvařím rýži, mrkev, broko, květák, cuketu nemám :unamused: , a pomačkám, a uvidím co vznikne :wink:
17. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, to má být přání, ať kapky zaberou a Nikči je líp :wink: Vypadlo mi slovíčko. Vidíš to, si stěžuješ, že ti vypadává AJ a já už mám problémy aji s ČJ :grinning:
17. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
panebože, to přece není možnéhttp://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/174055-trilete-dite-zemrelo-v-zamcenem-aute-matka-na-nej-zapomnela-a-sla-do-prace.html
17. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, MM vie prebalit, ale moc to nemusi. Povedal ze tlacil, ked uz som parkovala auto. Takze to ho ospravedlnovalo. A najlepsie je to ze smradu kopec a maly bobek v plienke.

Ked som kedysi bola u doki, a MM strazil maleho, tak ho pekne prebalil, ale nebolo mu vsetko jedno, trochu ho pritom ponatahovalo, ale zvladol to, a to vtedy este Tomi kakal dost riedko a dost vela.

Boze Pospi to je strasne, ako moze niekto zabudnut na vlastne dieta.

Dnes je vonku zas priserne teplo, neda sa tam vydrzat, pojdem von az navecer.

Idem sa venovat krpcovi.

Zatim pa :sunglasses:
17. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děláte mi radost, že moc nekecáte, díky díky, stíhám super dočítat :slight_smile: Dnes zase vedro, takže koupání a obvyklé podobné věci. V noci furt nějaký otáčení, ve dvě mlíko, v půl čtvrtý kecání a pořvávání, to bylo už trochu zoufalství a najednou naštěstí z ničeho nic klid, jsem ležela na posteli odkrytá v poloze "vždy připraven zase vstát", ten klid mě dostal, jsem se bála pohnout a přikrejt :grinning:
Ještě vám napíšu vtipný zážitek ze včera rána: Honzík vstával v půl sedmý a dostal mlíko. Pak s námi u snídaně sedí ve stoličce, hraje si s hračkama, hází je na zem... Máma koupila i nějaký přesnídávky pro nás, tak jsem dostala na jednu chuť k snídani. To bylo něco, Honzík sledoval chvilku, jak to jím, vyplivnul dudlík, kopy kopy, jsem to vnímala jakože chce hračku, tak jsem mu podala, ale furt koukal na mě, jak jím tu přesnídávku, začal kňourat a mostovat, že z tý stoličky málem vyjel, no nakonec vyhrál a dostal přesnídávku ke sváče hodinu a něco po mlíku :grinning:
Lao, tak super s kočárem! Další Prevenar ve 2 letech? To ani nevím, tak ot my snad taky.
Pospi, překladem mě trochu nakrkli, se mi nechce, ale dělám na tom teď, táta jel s kočárem. Z práce mi něco pošlou tak dvakrát za rok, to ne že bych pracovala, ale zrovna letos podruhý vyšlo teď na dovču :grinning: Ale neudržela jsem se a dočítám vás, když jen tak málo.
Jaji, Tomi už je půlroční, to letí, nedávno jsi byla ještě těhule poslední tady mezi náma :slight_smile: To je fajn, že se dobře máte.
talls, něco dávám už od 6M, tak půl napůl 4M a 6M. jelikož Honzík už má za tři dny 8M, tak už zkoušíme i kůrku chleba - holky, to byl škleb, jakože fůj, co to je hnusnýho a to si jen tak líznul :grinning:
Honzík spí taky na boku rád.
Body 74 už jsou u nás hluboká minulost :grinning:
Sami, vítej v klubu mrch :grinning:
Vanil, Honzík taky jezdí vsedě, předkloněn a posazovala jsem ho po těch 6M, dřív než leze, nojono, bych jinak nemohla ven s kočárem, vleže by nevydržel a spí max. půl hodiny a jen, když se mu chce. Se tím ale tak netrápím, neberu to posazování po půl roce až tak na vážno.
Talls, ty dudlíky a pláče máme v noci taky.
Sami, snad ne opar! Tyjo, Domi je taky ranní ptáče dál doskáče.
Petruš, chodítko vymakaný, se Jaydi má :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky mam radost, ze se nekeca, je videt, ze hezke pocasi a akcni mima daj zabrat, to je fajn
ja jen, ze MM dnes varil, mnam, vyborny obed a Domi se plazil venku furt ke kvetinacum a otrhaval a "bastil" kvety muškátů...takže furt akce
paxme si v 17h sli dat slofika do podkrovi,ale jako brutal vedro, vzduch se nehnul, v 19h nasilny budik...taxem zvedava, kdy teda pujde Domi spat :confounded: ...no neda se nic delat
a jako vtip roku, ale uz to neresim: pani s kocarem vcera volala, ja po mailu psala, ze ideal,at to v pondeli hodi MM do firmy v Prg...uz natesena jako blazen...no a ted mi prisel email, ze sorry, ze JM kocar prodal, kdyz byla na dovolene a nerekl ji to...no, tak super. Uz ji neodpovidam a pani vecer v klidu napisu docela vyzivne negativni hodnoceni...kuwafix
no, ale pozitivni je, ze si to jeste muzu promyslet a na just si ted fakt kocar nejaky vymyslim, pac ja se na nej desne tesila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zlaticka a miminka :slight_smile:
tak jsem zhruba docetla.
My se mame stale rychel, Maty stale vyzduje plnou pozornost a musim vymyslet nove a nove veci. Ven s nim v tech silenych vedrech chodim minimalne, tak do bazenku a pak spinka doma protoze venku se fakt neda :unamused: ale spi pres den strasne malo.
MM porad maka na zahrade, ted dela vykopy na odpady a pak na obrubn iky na zamkovku a pod matyskovou detske hriste dame mulcovaci kuru to bude mit krasne :wink:

Sami teda ta baba s kocarkem by me nastvala, a neni nejaky podobny na MMB za stejne dobrou cenu? a s navstevou teda zadna slava, vi ze maji opar a tuli se k Domimu ach jo :frowning2:

Puzzi uzivej dovolenky, ikdyz je to asi narocna dovolena co? ale hodne asi pomahaji rodice. a ty reci mamky no to by me asi trefilo, furt hudrat... tady jsou taky silene dusna vedra, vlhkost az 90% no hnus fialovy ale zitra se ma ochladit.

Laus super s kocarkem, to byla rychlost blesku, tak pak jsem zvedava na fotku.

Nikul vidim ze uz mas taky kocarky kompletni tak super,s nad se ti dobre bude jezdit.

Pospi ma novy sestrih aaaaaaaaaaa pekny, mamco slusi ti to :wink:

a co se tyce posazovani, ja kdybych neposazovala bych se asi zblaznila takze to delam taky. ikdyz vim ze bych asi nemela, ale Maty by porad jen rval :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek