• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Týýý vole, Sami, ta baba je teda fakt uchvancanc... Kdoví, jestli kočáru už dávno nestřelila, když s tím furt dělala takový ofuky a teď se to snaží zahrát do autu... :angry: No ale zas na druhou stranu, proč by to dělala? Ale jako nechápu, jak může chlap prodat kočár (nebo cokoliv) bez domluvy... No je to prostě půča. tečka. :angry:
jo, co to vlastně bylo za kočár? máš ještě odkaz?

Weli, jj, ty vedra jsou na hovno, taky moc nevycházíme... Musíme konečně dodělat tu terasu-podlahu a koupím nějakej slunečník, abych mohla šoupnout ven bazének a aspoň trošku malýho ochladit...

Dneska jsem dokonale vygruntovala barák, můžu s čistým svědovím odfrčet k našim. Měla jsem jet už dnes odpoledne vlakem, ale MM byl v terénu a neměl nás kdo hodit na nádr, takže pojedeme až zítra a drahý nás hodí až tam-takže můžu vzít plný arzenál :grinning: I tak jsem měla do vlaku: cest. tašku, tašku na kočár, kabelku, bondolino, deku-snad by se vešlo do košíku v kočárku, kočár a dítě... :sweat_smile: No ale zvládla bych to - páč bych musela :grinning:
17. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jen bleskově ... dovolená ok, zítra napíšu víc , žádná probléma, dokonce i malá zvládla tu tříhodinovou cestu parádně, ... zvlášť dneska to bylo děsný v tom vedru, ona to z nás snášela nejlíp ... nechápu. ... ale ještě že tak ... díky že jste držely palce ... lao, myslela jsem na tebe, když jsme míjeli Uherský Hradiště, ale nebyla síla na sms pozdrav
17. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dnes sa tu moc nekecalo, to je dobre, aspon nemusim potom tolko docitavat. Dufam ze to tak bude aj zajtra, nebudem tu cely den, snad az vecer sa mi podari, ideme ku svokrovcom na chalupu. Aspon si trochu oddychnem :sunglasses: .

Puzzi, to bolo dobre s Honzikom. Preco by on nemal dostat presnedavku ked ty ju jes. Musis sa aj s nim podelit :grinning: :grinning: :grinning: .

My mame za sebo dve davky Prevenaru, a dalsia az za pol roka, takze tu tretiu dostane cca. v roku. Vy to mate akesi ine.

Sami, to si viem predstavit to teplo v podkrovi, my to tak mame stale, byvame totizto v podkrovi. Takze ked sa chceme schladit, tak jedine vonku niekde v chladku. Alebo idem s malym dole k mame, ta tam ma chladnejsie.
A zenska s kocarom je fakt divna. Len jej napis negativne hodnotenie. Tak jej treba. :angry:

Weli nic si z toho nerob, ani ja nemam moc casu, tiez musim stale nieco vymyslat, ako zabavit.

Laola, tebe prajem nech si dobre oddychnes u vasich. A nemohla by si dat Vitkovi bazen niekde do chladku, vedla chalupky, my tiez este nemame dorobenu terasu, tak ho supnem len na travu, a hlavne aby bol v chladku.

Zatim pa :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kto chcete kuk na foto, pridala som z dnesneho kupania.

A mame dalsie dva zuby, jednotky hore. Niako sa ponahla, dokopy uz ma 5 zubov. :sunglasses:
17. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
laus odkaz zde: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24418290&tab=7
co me teda mirne vytacelo a vzdy jsme ji napsala jako dalsi zajemce :slight_smile:...ze ten inzerat neustale atualizovala, ikdyz jsme byly domluvene...citila jsem uz davno podraz, ale kdyz jako se ozvala a omlouvala a vcera volala, taxem si rikala, super, je to v kapse...no a dnes email. Jako sorry, taky se mi to nezda...MM by vubec hovnajz vedel, co ktery kocar, komu, za kolik atd...takze jak rikam, hodnoceni bude vyzivne!

Domi snad usne kazdou chvili, je klid, mozna si jeste hraje. spi jen v tilecku a pline..chudak, je mokry az za usima, ty vedra jsou teda az moc...v byte bude ale jest ehur bo ve meste rozpaleny beton bude salat..fuj

weli cauky, budete to mit na zahrade krasneee
17. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, se fakt poseru, ku-ev aspoň osmdesát tři, jsem několik hodin dělala ten překlad, tak dvě hodiny určitě celkem, a blbec jsem to měla otevřený ze zipu a vono se to neuložilo a jdu to dělat znovu, se zblázním :angry: :angry: :angry: :grinning:
Sami, ´kočár teda hustý!
Marti, super, že se zadařila dovča!
Lao, super úklid, seš maniak!
Weli, asi tak s tím posazováním, aspoň chvíli nějaká činnost, lepší než je nosit :sweat_smile:
Vanil, máš dobrý švokrovce na oddych? Fajn :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi jo, story s presnidavkou super, Honzulik je proste baštič č. 1

marti ahoj, tak super ze dovca good

vanil, fotky uuuzasne...stve me, ze jsme MM nenadiktovala,aby vzal bazenek, kdyz byl dnes doma..safra...
17. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Vanil, super fotky :wink:
Jinak Honzík usnul před chvíli, trvalo mu to asi 50 minut, děsný vedro.
17. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzi..kuwaaaaa, soucitim s tebou, to je na posrrrrrr... :angry: :angry: achjo! at to jde samo už...
17. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, tak hodnocení si s chutí přečtu :grinning: To je fakt škabrcétla... :angry: Ale kočár pěknej. Tak doufám, že se ti podaří brzo vyňufat nějakej jinej a ještě lepší!!! :dizzy_face: Jo dneska jak jsem rajzovala po MMB, tak jsem narazila na ty závěsy od Nextu, ale nebyla tam ta velikost, co sháníš.

Puzzi, týýý vole, ty máš štěstí, že jsi na dovolené, jinak by tě zaručeně muselo jebnout :grinning: Nee, mrzí mě to, že to musíš dělat znova :confounded:

Vanil, gratuluju k zoubkům :dizzy_face: Hotová pila :wink: :grinning: :dizzy_face:
Bohužel, není kam jinam ten bazén dát...
17. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, to som rada, ze sa dovolenka vydarila. Nieco na tom asi bude ze tie deti lepsie zvladaju tie tepla. A naucila sa pit pekne vodicku alebo cajik?

Puzzi, to je smola. :angry:
17. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, u svokrovcov je to preto fajn, ze mi zabavia maleho, su tam aj netere, to su uz velke slecny, tak aj oni si ho chcu uzit.

A svokrovci su neskutocne pysny, je to prvy vnuk, maju zatial len vnucky.
17. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

aspoň v krátkosti ... včera byla návštěva fajn, chutnalo, klábosilo se, akorát že Kája už pozná "domácí", tak na cizí pláče. Teda ne pořád, to bych kecala, ale strejda, jak si ji vzal do ruk, tak byl řev. To u ní neznám, do těď byla prodejné miminko. Přidám pár new foteček :wink: Jo, akorát jsem z těch fotek byla mírně v šoku, že jsem fakt jak selka :angry:

Dnes měl MM volno, tak jsme jeli do Ovy do Sconta juknout se na nějaké sedačky, chtěli bychom novou. Dali jsme si tam obídek, Kája dostala jen mlíčko, posmolila se u něj ja šlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme ještě jeli k nám do Tesca na nákup, mám tam totiž slevvou knížečku, že za nákup nad 400,- mi odečtou 100,- Tož nevyužij toho. Mají v akci plenky Pampers Active baby za 299,- 62ks ve vel. 4. Pak jsme ještě koupila 3 body vel 9-12m za 115,- a 3 overálky 9-12 za 210,- Nějak nám ta cérka roste, 6-9m má už na knap.

Zítra jdeme ke kamarádům na "zoglundžiny" jejich synáčka Vašíka. (nevím, jak se tomu říká u vás, když se jdete podívat na právě nerozené mimi :wink: ) No ale MM má hraní, tak tam nebude, dojede snad až koelm 17 a to už pomalu půjdem domů s malou, no marné. Pokud ale pěkně usne, tak necháme chůvu babičce a vrátíme se zpátky, bydlí kousek. No uvidíme, jak to bude.

Sami,
tak ta baba s kočárkem to by nasralo. Co jí písneš do hodnocení? Slušně/neslušně?
Návštěva možná netušila, že by s oparem neměla k mimi, kdo ví. Pamatuju, že jak jsem byla z porodnice asi týden doma, chytla jsem já opar jak sviňa a pak jsem se někde dočetla, co všechno by z toho mohlo být a bylo mi až slabo. Ale neboj, Domi už je velký a hlavně silný kluk !!!
K mrše ani gartulovat nebudu, blééééééééé. Já ještě nic, tak jsem zvědavá na jak dlouho.
Puzzi,
tady je taky přes 30, ale vy tam máte moře :slight_smile:
Nikul,
tak už došel i druhý kočík? Super, pak se těšíme na fota. A Nikolce ty kapky snad brzy zaberou a už se takový záchvat kašle nebude opakovat.
Lao,
taky gratulka ke kočáru a jsem natěšená na foto! Užij si to u vašich :wink:
Simi,
buď ráda, že Tobík ještě v kočíku leží a nesedá si. Kdyby mi malá vydržela, tak by do sedu nešla, ale ona se už i z lehu přitáhne a sedne si, tak jezdíme v sedě.
Weli,
budete to mít doma určitě moc hezké!!!
Pospi,
kočena :slight_smile:
Marti,
vítej z dovči, super, že vše klaplo !!!

tak
17. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo by se chtěl juknout, pár foteček jsem hodila do alba.

Vanil,
malý je fakt fešák!! My jsme dnes koupili bazének, tak už se těším, až se v něm bude Kája rochnit:wink: Gratulka k zoubkům!
Puzzi,
s tou prací to fakt nasere, ach jo:unamused:
17. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanil, já jsem před dovolenou koupila v DM hrneček na učení s těma dírkama a jen ho vzala do ruky tak pila !!!! takže se dopíjela vodou ... čaj a jiné nápoje jí moc nejedou ....
17. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevím jestli budu mít čas aspoň zběžně dočíst, co se tady dělo ... se už dopředu omlouvám, pokud nebudu stíhat ...
17. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
U nás je bouřka jak prase...normálka tyč vody a blesky uáááá

Já jen nakukuji vůbec nestíhám celé dny trávíme u našich a večer se pak snažím dohánět nějaké ty domácí práce..navíc Soňulka nadšená z lezení chodí spát kolem desáté :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi je to teda i těma vedrama si myslím...že nemůže spát...

Já teda v kočáru taky neposazuji ani v hlubokém (pořád jsem se té korby nějak nevzdala) ani na golfkách, jen ji to trochu přizvedávám..ale docela by mě zajímalo jestli už posazovat můžu, když Sonička už skoro dva týdny sedí na patách a týden v překážkovém sedu..no musím se zeptat dr. protože jsem četla že sed s nohama dopředu zatěžuje páteř nejvíc, tak nevím od kdy se může...

Puzzi teda to nas...

Sam tak mrcha dorazila! mě v pondělí..nikdo ji nezvala a je tu, docela opruz co :unamused:

Marti super že malá cestu tak krásně zvládla...
17. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, tak jsem to přeložila za hodinu znovu, už jsem nemusela hledat skoro vůbec ve slovníku, naštěstí mi to zůstalo v paměti docela. Uf!
Jumi, tak to by mě taky teoreticky zajímalo, od kdy může dítě opravdu v kočáru sedět s požehnáním všech fyzioterapeutů.
Petis, Kája je krásná, fotky jsem zkoukla!
marti, jasan, zapoj se aktuálně :wink:
17. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...taxem chtela psat babe to hodnoceni a ejhle...me poser...posledni hodnoceni ma ze dneska a pani ji dekuje za super obchudek a za kocarek a ukazku....no to se na to podivejme...takze jeste nez si schladim zahu....a mmmozna, pujdu az k adminum MMB se stiznosti....taxem napsala mily vzkaz pani, co psala hodnoceni za nakup kocarku, jestli by mi nenapsala, jak to doopravdy bylo...ze teda, co už,ale ze bych chtela vedet pravdu. Kdo ji koar prodal, zda manzel atd...no jsme zvedava, zda mi odpovi. Jestli jo, ty vojcle....se neudrzim ]- :angry: :angry: :angry:
17. črc 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
¨
Ahoj holky,

ty vojcle, Sami :grinning: No to mě teda taky zajímá, co ti paní odpoví... Kurwa to je burdel... Jako fakt to žeň vejš, protože to, jak s tebou jednala, nemá obdoby... :angry:
'¨¨¨¨¨¨
¨
18. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mladej se mi začal srát do příspěvku, tak jsem to musela poslat :grinning:

Já jsem teď pobalila zbytek plenek, ještě musím zrevidovat, jestli jsem něco nezapomněla a můžeme vyrazit.
Tak tu moc nekecejte, dorazím cca za týden, tak ať nemám moc dočítání :dizzy_face: Pa, drahé mé, budete mi chybět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam docteno, ale jsem jak hromadka nestesti.
Vcera asi o pul 10 nam pipala Nannyna tak jsem tam letela, v zapeti za mnou MM, ale v pohode Matysek lezel v nohach postylky, tak uz jsem to pak nezapinala, ale krve by se ve me v tu chvili nedorezal. Pak jsem sla dolu, MM dosel sotva na podestu tak sel predemnou zhasnul na chodbe a ja si myslela ze mi zbyva jeden schod a ejhle byly tam jeste dva, jsem se sesunula s bolesti na podlahu, byla jsem v soku, zimnice, tresavka no des, tak me MM odnesl na gauc, zaledovat a na pohotovost. Tak mam nechodici sadru coz je na pytel protoze se bez berli nikam nedostanu. na ruce to je silena makacka, a nic si nepodam nedonesu, rposte silene. Je mi lito MM. ted bude mit zahul. ani sama vecer nenakrmim, pac nez dojdu zavrit okna, nez si nachystam jidlo, pak vzit maleho tak mi to trva 20minut a to uz je MM vzhuru, navic Matyho neunesu jen na te jedne noze ach jo :angry: jsem nasrana a nevim jakt o zvladnu.

Nemate nekdo lehke a rychle recepty na jidlo pro nAS? at nestojim dlouho u plotny, neustojim, boli me to.
Mam to nastiplne v nartu a modre a otekle uz ted ach jo :unamused:

Sami s tim kocarkem te uplne chapu, bych byla nasrana, a jsem zvedava co ti tamta zenksa odpovi. a ta prodavajici baba je teda pipina jedna :unamused:
Vanil a Petis krasne fotecky, super.
Vanil Maty se taky koupe tak v bazenku a je v sedmem nebi.

Sotva jsme napustili bazen uz mam po koupani :angry:
Puzzi hlavne zes preklad zvladla celkem rychle znovu, ale byl se asi zblaznila :unamused: :slight_smile:
18. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem tu.

Teda, Weli!!!! To je mi moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: TM nelituj, musí tě prostě zastoupit! A nechodící je od slova NECHODIT-tak fakt nic nedělej (aspoň se snaž), ať se ti to co nejdřív zahojí :dizzy_face:
18. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, to je mi moc líto, co tě potkalo, to je hned takový blbosti, jen to komplikuje život, drž se holka, držím palce ... a aspoň bude TM nucen ti ukázat, jak se to dělá, když má stihat všechno, co by si představoval - myšleno dobře! Fakt nechoď, ať se ti to dobře zhojí, nebudeš to teď mít lehký ...

Holky, já včera uklízela barák, ať tam nenecháme bordel, než odjedem. MM vzal malou do kočárku a jeli se projet, a já tak vytírala, že jsem si nevšimla police a pěkně jsem se mlaskla do hlavy (a to nejsem nějak velkýho vzrůstu), jsem si to tam trochu rozsekla, tak jsem zkoušela utěrkou, jestli teče krev, tekla ... jsem to ledovala kuřecíma prsama, když došel MM tak koukal co blbnu, naštěstí to nebylo moc, tak to za chvíli téct přestalo, MM měl strach, abysme nemuseli ještě jet šít hlavu ... tak to jsem prostestovala ... taková storka na závěr pobytu
18. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...dítě ještě chrupe v garáži - tak v rychlosti
lao: super s kočárkem, jen tě teď budu špatně poznávat...ono zelená se přehlédnoout nedala... :grinning:
sami: bych tu babu zabila...kurňa, to je tak, když sečlověk na něco moc těší, co?! :frowning2:
weli: jsme na tom podobně s těma našema akčnákama...Maxovi se taky musím plně věnovat, jaksi si mě pořád vyžaduje! :pensive:
vanilka: šjova, tolik zubíků....Max stále nic! :sweat_smile:
puzzi: tjo, s tím překladem by mě asi mr*lo... :sweat_smile: , a co se přesnídávky týče - jj, znám to, já před Maxem nesmím nic jíst, on totiž pak pochtívá... :grinning:
jumi: se spaním je to u nás podobné, včera Max usínal až po 22 hod...no hrůza! Ale aspoň, že vstávačka dnes až kolem 7 hod. :wink:
ad mrcha...nezávidím vám to holky...já ještě pořád nic - naštěstí :wink:
tý jo weli :confused: a na jak dlouho to máš? no nic, buď v klidu - postarat se musí manža....!!!!
m1rti: holky, co děláte proboha??? nějaké erupce na slunci asi :unamused: - hlavně, že se to nemuselo šit! :wink:
18. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky,
Laus ja vim, ale nedelej nic se rekne, musim si zajit na zachod, a aspon chvili se venovat matymu vzdyt by se MM zblaznil. mam kolem sebe uzasne lidi, ted si vzala Matyho sousedka na prochazku a da mu i obed a zitra prijede mamka na cely den a pres tyden mozna kamoska ktera mi doveze hotove jidlo na 3 dny je uzasna :wink:

No MM se posatara to jo, ale bude hotovy, vsatav s malym v 6 rano, vstava k nemu vecer, lita nahoru jak breci ach jo. a proste moc za sebou neuklizi, kdyz da napit necha piti na stole, pak lzicku po krmeni atd... a to me znervoznuje, ja jsem zvykla za sebou hned uklizet :wink: ale snad to zvladnu se na to jen divat :slight_smile: at uz to mam zahojene, boli to jak cert pri te chzi pri tech ptresech :frowning2:

jen chodim s berlema a boli me to ty otresy auuuuuu :angry: :cry: y

Marti pozor na policky :unamused: a h :unamused: avne ze se dovolena vydarila :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul za 14 dni jdu na kontrolu :frowning2: to je strasne dlouha doba. uz at je aspon patek :wink: jsem jak mala holka, ale kdyby nebyl maly neresila bych to. ale tak toho b
18. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokračovaní: :slight_smile: bude mit MM docela hodne a hlavne bude unaveny prootze si nema kdy odpocinout protoze ja se o maleho postaram tak 15minut na zemi
18. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli: musíš to brat tak, že ty se o Matyho staráš pořáda tvůj tě taky určo nelituje, že se o něj musíš starat...hlavně klid, ono to uteče, byť se ti to teď zdá tak dlouho :wink:
18. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul ja vim, ale ja jsem takovy clovek. ja uz jsem zvykla se starat a k tomu delat nejake veci a kdyz nestiham dam ho na hlidani MM, ale on mi ho ted nemuze dat. jsem na nervy. proste ta zodpovednost.

Sami jsem nahlodana na Bugaboo bee :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek