• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
weli: jasný, já tě chápu, ale nesmíš se tím tak stresovat! :wink:
18. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, držím palce, ať tvoje nervy zvládnou ten nápor, uvidíš, že zjistíš, že všechno půjde, jen sis to neuměla představit ... ale lepší bude, až budeš zdravá, to je jasný
18. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně mi to moje dítě už tři hodiny spí v kočáře... :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi dítě právě vzbudilo po 3 a 3/4 hodině :grinning:
18. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, no vidíš, jak je hodnej !!!
18. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky u Vás prší?
Tak holky, Kuba má červený flek kolem pupíku a má to i jakoby naeklé, tak doufám, že tam nebude mít zánět v pooperační ráně. Jsem říkala že ještě chvíli počkám, jak to bude vypadat za hodinu (neřve a leží na bříšku) a když tak pojedeme na pohotovost. Jen je blbé, že jsme v Dobrušce u tchánců a ne v Praze.
18. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou: už myslím přestává...ale konečně se trochu ochladilo...
ježiš, snad se to Kubíkovi spraví :frowning2: - máte to ale trápení! :confused:
18. črc 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, tady se taky ochladilo sakramentsky, včera jsme jeli domů a bylo 33 a dneska 22 stupnů, to je masakr, od 14 hod už byly 3 bouřky a furt prší ... tady prý takle bouřilo každý večer. ...
Moni, snad malýmu nic nebude, no uvidíš, je lepší jít ke svýmu doktorovi, že jo ... držím palce !
18. črc 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že je tady mrtvo ... Markétka mi dneska vstávala v 6 !!!! Spala jen 2x 1 hodinu, tak už chrníme. ...
18. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se to děje? Tady je fakt mrtvo ... tak jdu koukat na telku
18. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

doufam, ze je ok kubikovi a welinka ze se taky drzi...

Marti, vitej z dovci. tak jak bylo?

Dedulka, tak dneska sis musela uzit spanek :slight_smile: to byla lahoda,co?

My mame za sebou jeden z tech prisernych dni. Mala dneska prorvala tak 80% casu a jeste me normalne od rana odmita prso. :frowning2: Doufala jsem, ze aspon pred spanim si vezme, ale jak jsem si ji dala k prsu, tak se odvraci a jeci... :cry: Vubec nechapu o co jde, proc tak z hodiny na hodinu takova zmena. Samozrejme si to beru osobne a je me to hrozne lito :cry:
18. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamky, dnes jsem totalne KO, ale doctu si vas na mobilku
jsme doma, tchani rano volali, ze mezi 6-17h jsou doma, takze jsem najela na mega klid,aby meli pekne prekvapeni...jako rekla bych temer vanocni uklid....vsechno vylestit, poobtirat, MM vysal a ja fakt makala od 8-17h na plne pecky. Na Domiho nebyl moc cas :slight_smile:, vyhral si, dopol spal 2,5h :confused: :sweat_smile: a pak byl dost prtivny, ale kolem 16h ne a ne usnout..to byl boj...tak zas mezi nas,ale my makali, nevsimali si ho...jezis, to neslo, potrebovala jsme vsechno sbalit, vse dat na sve misto a aby to bylo ťip ťop...jsem ale uplne mimo...nohy zarazene az nekde...ty schody do patra jsme vysla dnes aspon 50x...MM teda vysal a pak udelal jidlo (ja polivku a moucnik-koupeny dort. korpus a ovoce-puding-zele, tesila jsem se, jak si s tchanama dame ke kaficku....), jenze oni pak volali, ze jidlos i dali a musi po ceste neco vyridit a prijedou po 18h...jsme byli nastvani jak hrom, najedli jsme se a jeli domu v 17h.
Kdyz jsme si predstavila, ze me doma ceka vybalovani milionu tasek, ted 2 tydennni neporadek a koupani a prani atd atd ...byla jsme bez nalady.
Domi uz konecne spinka (prevlikla jsme mu i postel, bude se mu dobre nynat) a uz peru 2. pracku, kocky mi meziti lezou pod nohy a ruce, jaxe chteji mazlit...
takze tak u nas
uz zas bude vse normal
pa a pekny vecer, mozna jeste nakouknu
zitra me ceka mega uklid u nas v byte...fuj uff...ale bude tu hezky. Domi se plazi jako das, musi tu byt cisto, papa
18. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, sice režim jako doma, s malým dítětem to ani jinak nejde, ale byli jsme na to dva, což je pro mě změna, bylo vidět, že MM si to užíval, žádný výlety, auto stálo celý týden zaparkovaný, navečer jsme si udělali procházku do města, na zmrzku, pivko atd. Bylo to fajn, večer jsme seděli na terase .... fajn teplý večery. Ale vaření jsme omezili na minimum, jen ve čtvrtek jsem si vymohla řízky a kaši, MM měl svátek, tak ˇať to trochu oslavíme. ...majitel nám nabízel, kdybychom chtěli dojet i příští rok, až bude malá větší, že máme volat rovnou jemu, nejet přes cestovku, vyšlo by nám to levněji - 300 m od chalupy je termální koupaliště, fakt paráda, ale měla jsem strach tam jít s malou, ona už tolik nespí, tak nevím, bysme museli do vody chodit každý zvlášť, a tam to slunko tak pálilo, jsem se byla jeden den s malou projet s golfákem a spálila jsem si nohy normálně !!! nechápu, pálí tam nějak ostřeji ... ale byla to fajn změna ... cestou tam bylo i chladněji, a malá spala 1,5 hodiny. Cesta trvá 3 hodiny ... zpátky sice spala jen 30 minut - v Dubnici nad Váhom byla kolona, tak jsme téměř pořád stáli, tak ji to asi probudilo, ale divila jsem se, že byla docela hodná, jen od Nesovic už jsem musela zpívat, a u baráku usnula !!!
Teda to koukám, to sis to dneska užila co? To je divný, teda. ... já mám teda pocit, že co dávám příkrmy, tak malá pije víc a líp než dřív .. si to asi chce ještě užít ... pravidelně pije před každým spaním a většinou u toho usne .... jsem zvědavá, jak to u vás bude pokračovat ... vždyť malá byla takovej závislák na tvé smetaně, divný ... bych to taky brala osobně, hodně špatně :cry: Co budeš dělat?
18. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je super, ze jste si to uzili... :slight_smile: jak jsou na to dva, tak to jde vzdycky lip :slight_smile:

CO se deje s nikou nechapu. Vubec celej den byl divnej. Je zahlenena, bereme ty antibioticky kapky. u toho je vzdycky revu, jak kdybych ji mucila, tak nevim, jestli neni nastvana na me. Rvala nam i na rukach. Fakt dneska hnus.

No a do ted zavislak na prsu jako blazen. Jeste jsme ani nestacili plne jednu davku nahradit prikrmem. Divny je, ze moje mliko z flasky hlta jako blazen, ale z prsu to nechce...

Sami, tak nozky hore a odpocivej :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, tak ona je nemocná? Tak třeba ji to moc unavuje, z té flašky to jde lehčej, že jo ... ale hlavně že jí to chutná ... třeba jak se jí uleví, tak to bude lepší
18. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nemocna asi neni, spis je nachlazena. Nemuze poradne dychat a je zahlenena... V pondeli mame vysledky steru, tak uvidim..
18. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nachlazení taky oslabuje organizmus, jsem právě myslela, že když je zahleněná, tak je pro ni možná větší námaha sát
18. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá teď po těch pařákách pořád pčiká, a i když ji dám do vyvětrané ložnice spát, tak se probudí a pod hlavičkou má mokrej flek, se na hlavě hrozně potí ... tak mám trochu strach větrat, ať není nemocná
18. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidim. Jsem zvedava na noc. Ona na to prso kouka jako by ho ani neznala... No a pak flasa a saje jako diva...

Jako teda musim rict, ze me to sebralo. Hlavne asi diky tomu, ze to prislo raz na raz...

Cetla jsem na kojeni.net ze se to nekdy kolem 8 mesice stava a prijde bojkot kojeni. Tak uvidime.
18. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíš Nikul, mě by to teda sebralo, stačilo mi, co jsem zažila v tom 9.týdnu, od té doby dobrý, .... třeba se to spraví, byla by to škoda,zvlášť když jí od tebe tak šmakovalo ... jsem zvědavá, dej zítra vědět, jak pokračujete ... držím palce ....
18. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti diky a dobrou...
18. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou ...
18. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
docteno v posteli na mobilu, to je lahoda po 2tydnech :slight_smile:
weli chudackuuu!!!! Bugaboo... No at na me nenadavas, radsi to někde omrkni, Nikuli se zdal uzky a jako zadny megapohodlny Jane to nebude :wink:

Laus papa!

Marti au, hlava, boli to jak cert, co? Snad dobry

Nikul ježíš to nestras s bojkotem, cob y pil a jak by pil Dominko? Dyt on flasku zvyka :frowning2:... No uz aby mi prislo to BABIO mliko pro strycka prihodu

Kocka rve zas jak idiotka :frowning2: a kocour spí se mnou v posteli :slight_smile:, musine je zas hlidat, sakra
brou noc
18. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer paninky,
prominte, ale nedocitala jsem, nebylo kdy. Jsme docela busy tady, ale super.
Vcera vyborna parba v centru s moji kamoskou, ale dneska jsem trpela. Jak mi bylo spatne! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz fakt nejsem zvykla na tolik alkoholu. No ale meli jsme dneska krtiny a bylo to super. Jaydinek byl v oblecku krasnej :dizzy_face: Od vcerejska furt plive nebo prska a to dneska delal celou dobu v kostele a pak jeste na farare, kdyz ho mazal :grinning: jsme se pobavili :grinning: Pak jsme byli v hospode na jidlo a piti (ja teda dneska nemohla nic pozrit celej den). Ale vsichni si to uzili a Jaydinek dostal krasne darecky :slight_smile:

Zkusim hodit nejake foto do alba a jdeme spat. Jsme vsichni docela ko. Nasi maji maleho u sebe v pokoji v postylce, tak se vyspim :grinning:

Zitra asi cas nebudu mit na kone, tak snad v pondeli vas doctu. Moc nekecejte! :wink:
18. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,

takze vcerajsi vylet sa vydaril, colkom som si oddychla, o maleho sa mal stale kto starat. Kupili sme mu cln, ale vyuzili sme ho teraz hlavne ako bazenik, je to v pohode, lebo tam ma zaujimave veci, rozne uchytky, spagat a obrazky. Zatial ho to bavi, ale do kedy. A pekne sa v tom hral aj ked tam nebola voda. Akurat najvecsi problem bolo spanie, nemohol zaspat, ako chcel vsetko vidiet, pocut, aby mu nic neuslo. :grinning:

Sami to je pekne na h...no s kocikom, ta baba je trochu mimo.

Laola, ty si to uz asi neprecitas, ale aj tak si to uzi u vysich. Nech je Vitek dobrucky :sweat_smile: .

Boze Weli co to ciatam, mas strasnu smolu. Teraz sa len pekne setri, nohu moc nenemahaj, necha sa to zahoji. A nemaj vycitky ze bude musiet TM robit vsetko sam, ved ty to tiez zvladas sama :sunglasses: , akurat ze mu sem tam das maleho. Ale ved to moze aj on na tu pol hodku dat teba, a trochu sa s nim zabavis na zemi.

Marti, aj ty to mas zle, narazena hlava, bude este dost dlho boliet :frowning2: .

Asi bude nieco v ovzdusi s tymi urazmi, ja som si v piatok narazila malicek, ale to je hlavne moja nepozornost, niesla som maleho na rukach a chcela som aby sa nebuchol o dvere a ja som do nich zakopla, malicek je trochu modry, ale inak v pohode :wink:.

Dedul to je parada, ze ti Maxik tak dlho spinka. Aspon si si trochu oddychla.

Momou, vy sa snad tych trapeni nezbavite, dufam ze to bude mat Kubko dobre. :wink:

Nikul, skus este vydrzat, ved by to bola skoda, ked mas este tolko mliecka, aby ti male nechcela pit s prsa.

Je Marti vy ste isli aj cez nasu obec. Cez Dubnicu ste prechadzali asi okolo pol tretej vsak? Vtedy to je najhorsie.

Petronuska tak to je super, ze ste si to uzili. A Jaydinek bol perfektny, ten oblecok mu pristal.

Uz si viac nepametam.
Idem skusit este pospat, lebo uz o 5.20 som musela vsatavat, a drobec este potom o 6.00 hod. zaspal.
19. črc 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, ano, přes Dubnici jsme jeli. .... mě už v tom vedru šly oči šejdrem.
Hlava nic moc, dneska jsem se pokusila umýt si hlavu, mám tam slušnou bouli a strup, tak jsem dávala bacha, abych to nerozvrtala, snad už to bude dobrý.
19. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes jedem na oběd ke tchýni, po obědě tam dovezeme i moji mamku na kafe, tak se tam zdržíme. Mamka si tam natrhá meruňky na zavaření.
19. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky :slight_smile:
Byli jsme včera na svatbě, dobře jsme se najedli a pobavili. Riška se vytančil, ale Jaňuli jsem přetáhla, bo jsem se nechala překecat, že pro jednou to neva, když zůstaneme dýl, a že malá bude spát v kočárku, ale spala, jen když se s ní huštalo a furt se budila, tak po příjezdu domů v 22 h, usnula s křikem až někdy v 22,45. Vzala jsem k nám na noc i nevlastní dcery (obě 10 let) mého švagra, tak jsme měli dneska dopo veselo :slight_smile: Před chvílí odjeli, tak jdu uklidit kuchyň po obědě a na chvíli spočnout.
Četla jsem letem světem ať vím aspoň něco.

Marti, ahoj, vítejte doma s Markétkou, a dodatečně vše nej k jejím jmeninám :wink:

Sami, já taky někdy lituji, že nemáme bungalov, že musím tolikrát za den vyběhnout schody. A vítejte taky doma :slight_smile:

Weli, bobane, cos to zase prováděla, nesmíš přeskakovat schody :wink: Je mi tě líto, je to masakr. Mě to stačilo v zimě, jak jsem se nemohla 3 dny vůbec na nohu postavit, ale nikde jsem nešla. Měla jsem to taky dlouho oteklé a místy modré.

Monča se už neozvala, snad je Kubula v pořádku. :slight_smile:

Zapomněla jsem reakci na Andy, že jsem úplně zapomněla, že jedou na tak dlouho do Ch.

Nikul, ty vojcle, fakt tak najednou z prsa ne e? No, ale odkojila jsi jí pěkně dlouho. Kámošce říkala dr., že s kojo je nejlepší přestat do toho roku, pokud nemáš v plánu kojit třeba do 3 let (jako moje sousedka) jinak se dítko špatně odnaučuje.

Vanil, výlet se podařil, to je fajn, a usínaní v novém prostředí dá někdy zabrat i mně a to jsem stará koza :wink:

Petři, takže pařba řádná, no a co, tak to má být, jednou za čas se kocovina dá vydržet, když to není každý víkend :wink:

Ježiš, tu se rozpršelo, černo na obloze jak na 14 dní. Asi nám chcípne kocour. Je normálně strašně plachý a od včerejška polehává schoulený na dvorku, tak divně chodí, když zavolám točí se na druhou stranu, motá se... tipuju, že ho srazilo auto do hlavy, nebo sežral něco otráveného :frowning2: chudák, je mi ho líto. Kočka za ním furt chodí, leží vedle něho....
19. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vanil super ze se vylet vydaril, to mam radost :wink:
Petronus fotecky krasne, Jaydinek mel nadherny oblecek :wink: a parbu sis vidim uzila, ale pak ten bolehlav ze? no jo uz mame povinnosti tak to cloveka boli pak hlava 2krat tolik ze? :grinning:
Sami melas narocny den, ale jsi sikula doma uklid zvladnes. ja tady preskakuju vsude same drobky ze sadry, ale proste uklidim az pak nekdy :frowning2:
Ted odjela moje mamca, byla tady od rana, venovala se Matyskovi, uzila si ho naramne, uvarila mi na dnes i na zitra tak jsem moc rada. a MM betonoval obrubniky venku idkyz trochu prselo, ale chtel to stihnout dokud tu byla mamca :wink: Maly je zlaty porad jenom chce sedet v kosi i v kocaru, ale uplne, drzi se madla a povida zacal rikat baba to je super :slight_smile: a papa ale nevi co to znamena.

Pospi jj ja jsem nejak nevidela schody a ta sadra uz mi pije krev. mam ji nechodici,ale obcas si na ni proste stoupnu protoze sval na druhe noze na stehnu uz mam namozeny jak bych jela 100km no mazec, i ruce uz me boli z berli tak proste si obcas pomuzu i tou sadrou a mam promacklou patu ale co :unamused: uz at to mam dole a je noha OK.

Popsi tady taky lilo, ted je pro zmenu dusno to je des to pocasi a ja nemuzu ven pac se tam nedobelham. peru neco pak to musi MM povesit. ach jo porad neco neni hotovo :-/ Pripadam si jak poprosim o neco MM a to je porad, tak ze ho tim obtezuju, proste nejsem schopna nic :frowning2:

Sami s tim kocarem jasne uv idim, zatim mam slalom. Holky myslite ze se detem tak moc zatezuje tim sezenim pater? jako ze ji muzou mit spatne vyvinutou?
19. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Vanilka super, ze sis oddychla a vylet se vydaril :slight_smile:

Pospi, my byli na svatbe asi pred mesic a sakum prdum to samy. Vsichni jak mala bude spat v kocarku a tak jsme tam byli do 10. No ale v kocarku se porad budila a tak byla pretazena, ze jsme pak uspavali hodinu a s krikem...

Weli a co ti nevyhovuje na Jane sportaku, ze chces novej kocar? S tim sezenim si myslim ,ze uz to ted neni tak horky. Je jim skoro 8 mesicu. Ale sama v kocaru neposazuju, kdyz to vylozene ona nevyzaduje. Vim, ze by byla spokojenejsi, ale kdyz to zvladne v leze, tak ju radeji nechavam lezet.

Jinak musim zaklepat, ale kojeni uz zase funguje a vubec celej den byl o.k. Vcerejsek nechapu a beru to jako spatnej sen..
19. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek