• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nikul to mam radost za tebe, ze zase papate. Super :wink: Nikolka si dala rict.
a Slalom je super, ale ja ho mam okoukany, mela jsem i korbu vis :slight_smile: jinak je spickovy.

Jo ja vim ze by se nemelo posazovat ale rikam on se pritahne za moje ruce a pak se drzi kraje kose nebo kocarku :slight_smile: :wink:
19. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau mamky
nikul to je fajn, ze dnes uz vse ok
pospi, jejda, to zname, vsichni jsou chytri a pak my nakonec sliznem ty pretazene decka...chjo..no ale projednou :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vanil super vylet!

petrus, JD je krasavec jako andilek v tom oblecku a koukam, kolik ma uz vlasku! Docitat se da, nikdo moc nekeca :slight_smile:

weli toz to uz zkousni s tou sadrou a holt se nic neda delat a TM to pochopi, vsak taky byl po operaci s kolenem, ne? a vi,jake t je. Tak proste jste si to na chvili vymenili, no...

holky Domi je dablik, ja od rana šurovala byt, uf, jsme uplne hotova zas, vysavat, vytirat, do toho co 3min nahlidnout na ďábla, kam se plazi, zda neco nevyvadi (samozrejme se pekne tuknul do hlavy o nasi kamennou geodu...chudaak, ma tam 2 sramy...no a taky se vzdy doplazi ke sklenenemu konferaku a cuca tu sklenenou hranu...chjo...mam strach, aby si nerzseknul celo nebo nos...achjo!snad ne, jinak tu nastrahy nejsou zadne...jo, kocky:slight_smile:, ty nahani a ony mu utikaji :slight_smile:)))

Dnes jsem byla nadsena, na obidek papal sklenickovou mrkev+brambor a pridala jsme mu k tmu sklenickovy kvetak (vse Hami myslim) a konecne jakz tak otviral pusinku a snedl cca 6 vrchovatych lzic, jakoze dost...cumela jsem Huraaa.
Jinak se mu za dopoledne (spanek a chvilku hrani) brutaalne oprudila prdelka, jako jeste nikdy...nechapu...chudacek muj, bobisek, jsme mu ji popusinkovala....yale bepanhten a vlozka z buretoveho hedvabi a latkovky pomohly a uz ma jen par mist, zitra snad uz to bude ok. Bobik.
o a MM dnes poprve sam kocarkoval skoro 2h...trochu jsme si zas neco vyrikali ... :pensive: ...ja jla se sousedkou neco koupit a on mezitim a pak kocarkoval. Fajn, jsme doma dotahla ulid, ted jdu zehlit.
papapa mamky
öd zitra nam zacina tyden intenzivni kurz plavca, tesim se, ale dense me stve, ze nechodiem zase s Nikulkama, hlasily jsme se tam zaroven, ale ja pak hudrovala na cas, ktery nam dali (17.15h!) ale presunuli jen mne, holky ne, achjo, pritom jsme je porad hlasila , ze chhceme spolu! do prcic....
papa
19. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, to je super, ze Nika tak pekne znova papa, asi si to rozmyslela, ze by prisla natrvalo o to najlepsie. :sunglasses:

A ked ste tu riesili tu svadbu, tak mi sme boli z drobcom, ked mal jeden mesiac a napocudovanie sme vydrzali do pol stvrtej. Mali to oddelene sedenie a hudba, takze sa dalo, spinkal v kocary a sem tam ho niekdo pestoval alebo vozil. Ani sme nedufali, ze to tak dlho vydrzi. Asi si dal zalezat drobec aby tam bol co najdlhsie, ved to bola svadba jeho krsnych. :slight_smile: Akurat cez hlavne jedenie som bola odvolana, lebo drobec chcel jest s mladomanzelmi naraz a nezaujimalo ho ze ja tiez :grinning: :grinning: :grinning: .

Dnes som mala uplne flakaci den, skoro nic som nerobila, lebo navarene sme mali od svokrovcov, nabalili nam gulas. Akurat co som spravila malemu presnedavku, doniesli sme dost marhul (merunky), dokupila som jablcka a dusila a dusila, a nakoniec z toho bolo 15 malych poharkov od presnedavky.

Tomi mal spavi den, asi dohanal ten vcerajsok. Hodinku som si s nim pospala aj ja. A dnesna noc bola OK zobudil sa az o tej 5.20, inak celu noc pekne buval. :sunglasses:
19. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami,

tak nakonec my stejne nebudem chodit. Presunula jsem to na srpen. Jako pres den uz je mala lepsi, ale k veceru to v ni porad chrci a neni jeste o.k. takze plavco fakt ne...

Ty ses teda mega sikovna s tim uklidem. Fakt obdiv. Ja nejak nemam naladu. Jako neco jsem udela, ale jak je ten barak nedodelanej, tak mam pocit, ze nejde ani uklidit...
Dnes jsme probirali, co je potreba jeste udelat a kolik to bude stat a byla jsem na barak nasra*a jako cip. Jsem si rikala oc lehci by byl zivot v byte.
19. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak si si pekne makla s tym upratovanim. Ja by som tu tiez potrebovala take poriadne vianocne upratovanie, ale to by som musela byt sama doma, aby mi tu nikdo nezavadzal, a nemusela stale zabavovat Tomiho.

O tom kocarkovani samotneho MM len snivam :frowning2: , on ide len so mnou. Sam kocarkoval len na tej svadbe, a to len preto lebo sa chcel vyvetrat, tak zobral aj drobca.
19. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamuše,
tak včerejší posezení u kamarádů se vyvedlo, Kája byla hodná, lebedila si tam ještě s 11M dvojčátky na dece, pak si i schrupla, jeli jsme domů v její obvyklý čas, po 18 bylo krmení a koupání a v 19:30 jsme se ke kámošům vrátili a malou hlídala babi.
Ale byl maras, že jak jsem tam s Kájkou odcházela, tak bylo 34 stupňů a když jsme přišli domů, bylo 17. Přehnala se hrozná bouřka a vlastně od večera pršelo až do dneška a dnes taky s přestávkama skoro celý den.
Akorát mě mrzelo, že u MM v ráci měli jakousi poruchu a on musel na 22 jet do práce a doma byl ve 3. Tak si u kamarádů ani moc neposeděl a ani pivko nedal, ale marné.
Dnes jsem s Kájou hned ráno vystřelila do ložnice, aby se MM dospal, pak jsem dělala zákus a nakládala maso-zítra nás čeká návštěva.Taky jsem dnes zmákla převlíknout peřiny a pouklízet, uf!!

Weli,
moc mě mrzí, co se ti stalo s noženou. Buď trpělivá a fakt tu nožku nezatěžuj, ať je brzy fit. TM to jistě chápe, jak píše Sami, tak měl taky probl. s kolenem, a taky jsi kolem něj lítala. Snaž se odpočívat, i když chápu, že to musí být těžké.
Vanil,
paráda, že jste si výletík užili!!!
Pospi,
tak svatbička se vyvedla? Super!! S tím přetažení je to blbé, ale hlavně že pak malá usla My jsme byli na svtbě, jak měla Kája 4M a jeli jsme v 18 domů. Sice všici přemlouvali, ať zůstaneme atd., ale jeli jsme a byla jsem ráda.
Petruš,
ajeje, bolehlav a k tomu, když by se mělo něco dobrého sníst:wink: Ale hlavně že stála pařba za to :slight_smile: Fotečky z křtin jsou super a malý vypadá jako andílek !!! Moc mi připomíná bratránka MM, hlavně těma kukadlama:slight_smile:
Nikul,
super,že si Nikolka rozmyslela a zase jí šmakuje z prsena. Kája přes den celkem prso bojkotuje, pěkně saje akorát v noci a ráno, ale jinak je to děs běs.
Sami,
takových držkopádů ještě bude...ale já jsem z toho taky vždy na mrtvici, když se Kája někde bouchne. S TM něco v nepořádku? Snad vyříkání pomohlo. A co ta paní, co koupila ten kočár, odpověděla ti na vzkaz?
Užijte si plavčo, my taky zítra vyrážíme:slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, máme tu od včera strejdu, tetu a kluky (2 a 10 let), tak včera večer jsem ani na netu nebyla. Máme se dobře, včera byl jeden chladnější den a dnes zas horko, Honzík kupodivu včera blbej den a dnes zas dobrej, tak asi je horkofil :sweat_smile: Jo a včera byly velký vlny, máme takovej malej člun v místním pidipřístavku, tak to bylo vzrůšo, ale přežil :grinning:
Weli, ty bláho, to tě fakt lituju se sádrou! TM to zvládne, najdi si na tom dobrou stránku, že teď budeš mít pár dní relativně odpočinek. Na jak dlouho sádra?
Marti, no dobrý s hlavou, hlavně že nic :slight_smile:
Dedul, Weli, taky mám plného vyžadovače pozornosti, to je max. minuta, co vydrží sám. Taky asi vůbec nechápete, jak třeba Samička celej den úklid a Domi se zabaví, fakt úžasný a pro mě scifi. :slight_smile:
Dedul, Honzík taky nula zubov :sweat_smile: Skoro 4 hodiny spánku - megarekord, co? :wink:
Marti, to si myslim, že je na dovče super, že se oba partneři starají převážně o dítě a to je oproti normálu a domácnosti a chlap práce dost pohoda.
Nikule, určitě není Nikča na tebe naštvaná, třeba nemůže pít kvůli ucpanýmu nosu?
Petruš, to jste měli krásné křtiny :slight_smile: Vaši jsou super, jak si Jaydiho na noc vezmou :slight_smile: Krásný fotky ze křtin
Vanil, to je super s bazénkem, že to Tomíka baví :slight_smile:
Pospi, jé, svatba, žranice, sis užila :slight_smile:
Weli, to je suúper, že ti dnes pomohla mamča :slight_smile:
Nikule, to jsem ráda, že dnes ok.
Sami, gratuluju k úspěchu s krmením!
Vanil, MM taky kočárkuje jen se mnou.
Petis, to jste měli hezkej den, tyjo, takový změny teplot v čr, jo?
19. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, ahoj, díky za přání Markétce k svátku ... dovča byla fajn ... jsem si od malé docela odpočinula, když se tatínek staral
Weli, dost jsem na tebe myslela, jak zvládáš holka, drž se ! Weli, já jsem malou posadila, když mi sedávala přes nohu na klíně, a viděla jsem že sedí rovně a z pololehu se zvedne sama. ... a sedí rovně, i když sedí sama na sedačce nebo v postýlce . ... je to těžký co? ... navíc když chlap neví, co je v daný moment třeba a pořád abys mu říkala, to je nemilé
19. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, gratuluju, to jsem ráda, že Nikolce už od tebe zase chutná, paráda!... s tím plaváním to je rozumný, když není malá dobrá, tak fakt lepší vynechat.
Sami, gratulace, jak Domík papká, šikulka !!! Škoda s tím plaváním, zvlášť když jste s Nikulama chodily spolu ... u nás se přihlašuje na září od 15.8. maminka co tam chodila s náma chce s náma chodit i dál, má moje číslo, tak snad se do té doby ozve, ať se domluvíme.
Holky, MM nejraděj chodí kočárkovat s náma, ale pokud potřebuju poklidit, nebo tak, tak už byl sám několikrát (když je doma, že jo) ale nemá s tím problém. Na dovolené byl taky kočárkovat sám.
Petis, to počasí nám dává zabrat, viď?
Puzzi, tak si užíváte návštěvu, jo? To je paráda. ... dovča byla super, budu vzpomínat, i na to jak to malá parádně zvládla, takle jsem si to ani nemalovala, že to vyjde ....
19. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ten uklid byl narocny, to zas ne, ze ne, ale potrebovala jsme nutne zacit s obyvakem, kde ma Domi puzzle a zazemi, takze jsme vyuzila, ze pase v posteli a ma tam hracky, tak sup sup, vysat vytrit, puzzle jsme skladali spolu a on se zabavil s igelitem :slight_smile: a pak zacal zkkoumat plazenim okoli...a ja v rychlosti povysavala oznici a zbytek s tim, ze jsme co 3 min nakoukla, co dela...no jako je to stres, to je des... pak vytirani...pak si dal slofika, tak honem koupelna, wcatd a jak byl vzhuru, tak uz uklid kuchyne s tim, ze na nej v kuchynoobyvaku vidim.
Ale dnesni den fakt mega moc connosti, prevliknuty periny vsem, vyprany 4 pracky vc. plin, vse vysuseno, pozehleno !!! jsem proste borka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
ted to jeste chvili udrzet... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no myslim, ted s tim jeho plazenim budu vysavat max. obden...jinak to nepujde.

reakce zitra, sorac, musim, pusu na dobrou noc :dizzy_face: pa
19. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem vás tak trochu dočetla...

Sam - jéé je Domča se plazí to mi nějak uniklo tak to moc gratuluju :wink: a s těma chlupama a zvěří a plazením je to fakt masakr co a to ti ještě kočky nechoděj ven a netahaj domu bordel..Soňule je zachlupená a špinavá furt mám z toho fakt trochu pocit neschopnosti, že ani pořádně neumim uklidit...a skleněnej stolek máme taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt mega praktický
taky super že Domča se rozjídá..já fakt věřim tomu že oni se rozjí až jim přestane stačit mlíko, protože Soňule teď najednou začla jíst fakt na ní nevídané porce..dneska slupla půlku frutapury a dokonce i otvírala pusu sem teda málem spadla ze židle v jakém jsem byla šoku!

Nik teda to musel bejt masakr bojkot prsa to bych teda se soniným přístupem k jídlu asi docela obulela..ale nevěřim že by dítě na nás mohlo bejt naštvaný a proto odmítat prso...třeba ji jenom něco bolelo ale hlavně že už je to ok!

Weli - týý jo tak ať se dáš brzo do kupy to musí být hodně nepříjemná situace :frowning2: drž se a neboj oni to chlapi spolu zvládnou a navíc vždyť můžeš alespoň radit, tak na to nejsou úplně sami :wink:

Mo - jejda doufám, že Kubík je ok!

Marti teda ta hlava nic moc!

Puzzi - teda to seš fakt dobrá s tím člunem to já bych na něj asi Soninku nevzala bych se bála :zipper_mouth:

Dedul - to usínání fakt děs běs ale malá naštěstí spí do těch svých osmi i když se teď kolikrát v noci otočila na všechny 4 a to ji budilo jak ze spaní začla lézt a musela jsem ji zpátky pokládat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra nás čeká třetí hexa :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už se bojim :frowning2: hlavně aby to bylo ok....
19. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja su fakt v riti. Ja uz chcu ten barak, strasnemoc!!!!
kocky mrouskaji, zas jsem je včera chytla na sobe, tak jsou tedbez milosti oddelene, ale ta holka rve... Siiiilene rve a ja mam nervy, co sousedí ( je léto a vsichnimaji okna dokoran), ten kluk ji přes dveře odpovida (ale není tak hlasity)
tak uz hodinu nespim a resim v sobe, co s tím... Mela jsem ji ted u sebe pod perinou 30 min ale zas chtela fnukat taxem ji zas vypustila za dveře at nevzbudi Domiho
kuwafix, furt něco... Mm chudak spí uz preventivne v obyvaku kvuli chrápání... Jeho nevzbudi fakt nic, kocka rve a on spí... Síla.
zas me sere jak pod oknama obcas přijede v nocinakladak nebo motorka... Tez tu kdesi houka a pisti alarm , jako barak barakbarak... At uz je za rok
jdu si pro kocoura... Skrabe na dveře ,, uaaaaa
20. črc 2009 ve 03:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
no jako díky bohu, ze je ráno, ale moje kruhy pod ocima, to je dilo...
achjo. Tak nakonec kocour spal se mnou, zpočátku se ssstrasne mazlil a otravoval a kdyz konecne lehnul a spal, Domi chtel pit :slight_smile:. Taxme pakspali konecne vsichni az zhruba do tech 6.40. Kocka rvala dal, ale uz ji nikdo neodpovídal a bylo to lepsi
prostě divočina :slight_smile:
20. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

dítě mi před chvíli usnulo...uff
u nás noc super, malý usnul ve 20 hod a vstávačka až ve 4:40 :dizzy_face: Pak už bylo jen kojo a vstávačka, ale dobrý...zas jsem se po dlouhé době vyspala celou noc vkuse! :sunglasses:
sami: máš to ale trápení s kočičákama... :unamused:
puzzi: stejně jste dobří, že to s malým u mooořa, tak zvládáte...já fakt nevím, jak by Max zvládl hlavně tu cestu! :confused: - ale příšít rok bych to už riskla :wink:
nikule: super s tím kojo, já ti mám pocit, že Maxouš (taky takový závislák) to prso taky někdy moc nechce... :wink:
jo a jinak co se příkrmů týče, jídlo mi maxouš totálně bojkotuje, sní jen kašičky, přesnídávky nebo ovoce...nic jiného prostě nechce, já už to neřeším, mamina mi říkala, že já byla to samé, až tak v 10 měs. jsem to normoš jídlo začala papat! :wink:
20. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dobré ránko, noc u nás jako vždy, o půlnoci jídlo, a pak do rána ještě 2x takový napití. Naštěstí jsme nevstávaly v 5, nebo 6 jako poslední dny, ale až v 7,10 tak dobrý.

Holky, už nějakou dobu si sháním nějakou práci, kterou zvládnu při malé. Kamarádka mi něco sehnala, jdu se tam dneska zeptat, ale asi to neklapne. Kamarádka nějak zapoměla, že nemám hlídání a nemůžu být 6 hodin v práci i s malou, to bych toho moc asi neudělala. Tak se tam jdu spíš omluvit, že to bude asi nedorozumění. ale štve mě to, bych něco potřebovala

Teda Sami, to si užíváš, to nesnáším, když mňaňčí kočky, ještě když to máš doma, u toho se nedá spát, no děsný holka !
20. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ku*ewská sanitka - probudila mi dítě! :angry:
20. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky při pondělku :wink:
V práci to byl můj nejméně oblíbený den :confounded: :sweat_smile: Janka už spí, vstávala dneska v 5,45 a už neusnula. R.spal překvapivě až do 7,30 :dizzy_face: Janka jak se vzbudí na kojo kolem 4h, tak pak je vzhůru za další 2h a to je doba, kdy už neusne. Lepší je kojo kolem 5h, to vždy ještě zabere a spíme i do 7, než nás vzbudí malý budič. :sweat_smile:

Marti, nj, makat s malou to se nedá :unamused: Lepší by byla nějaká práce na doma.

Dedul, to nase.e :angry: :wink: Dneska jsi se vyspinkala do růžova, super :slight_smile:

Aha, u Samičků se kočkuje, bože, já tě obdivuju, mě stačí to mrouskání, co jde slyšet z venku. Naše neplodná kočka má furt spoustu nápadníků, a mít to doma.... :rolling_eyes:
Jumi, Sami, to je uklízení s prckem, oči na šťopkách i na zadku. A já mám doma ještě naschválníčka naseroutku, jak vytřu, nutně potřebuje chodit po tom vytřeném, takže u nás vytírání, jen když jsem sama nebo max.s JAnkou. O skleněném stole nemluvím :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: umývám ho po Riškovi po každém jídle, a co bude až začne patlat i Jaňule :rolling_eyes:

A ještě nezapomenout pozdravit chorvaty, čaues horkofilové :grinning:

Jdu něco zase uklízet, já už z toho věčného bordelu pakatím, a to Richard semtam dostane uklízecí mánii a má kecy o tom, proč tu máme furt takový bordel. JSem rozhodnutá jeden den fakt neuklízet, ať vidí rozdíl, když celý den průběžně něco uklízím a jak by to vypadalo, když bych nic nedělala. Kdysi mi přišel takový vtipný mail, ve zkratce: manžel se vrátí večer domů z práce, z domu málem kůlnička na dříví, nehorázný nepořádek, děcka řádí, a manželka v pohodě v ložnici s knížkou, tak se jako podivil, co se stalo a ona, a ona ty se mě každý den ptáš, co jsem celý den dělala, tak dneska jsem nedělala opravdu nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Se raz fakt nase.u a udělám to Ríšovi taky tak....
20. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, já právě něco sháním, mám něco obeslaný, ale ještě mi nedošla odpověď ... po kamarádce jsem chtěla např. výpomoc nějaké starší paní s nákupem, uklidem atd. např. 3x týdně. To by mi nevadilo. ... sháníme něco i s Martinem, nemá žádnou brigádu a potřeboval by nějaký drobný stálý příjem ... jinak jdu se do té prodejny aspoń ukázat, nevím, jestli to měl být jen záskok za dovolenou nebo tak ... je to prodej dětského oblečení v prodejně. .. to by mě bavilo
Pospi, s tím uklízením mám stejný pocit, nemám tady ťip, ťop to teda ani náhodou, ale maxi bordel taky ne ... ale někdy mi to taky leze krkem, je to pořád dokola a nikde to není vidět
20. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my sme mali dnes trcohu horsiu noc. Prvy krat sa zobudil o 3.35 potom so strasnym placom o 5,39 a nakoniec o 8.00, ale to uz bolo definitivne. Ked sa zobudil s placom tak bol na brusku a nemohol sa otocit, tak plakal ale ocka zatvorene.

Sami to je strasne s tymi mackami. My sme si to uzivali so psami, ale fenka je uz sterilizovana.

Jumi drzim palce nech vam ocko dobre dopadne. Nech nema Sonulka ziadnu reakciu.

Dedul super ze si si pospala celu noc, je to parada, na to si clovek rychlo zvykne.

Marti, aj ja som skusala niaku pracu na doma, lebo niekedy ked som sama po veceroch doma, tak sa aj nudim. Ja moc telku nemusim. :wink:
20. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Čus holky,
tak jsem všechno zas dočetla, naštěstí toho nebylo tolik, od pátku jsem nebyla ,protože furt něco....
Budete si asi klepat na čelo, ale jak Tobi ve čtvrtek a pátek neustále řval, pobrekával a byl prostě divnej, tak jsem se fakt bála , jestli to nemůže být z toho, jak se prásknul o to futro (ta rána zněla fakt dost silně, já to neviděla), tak jsem volala na neurologii a Dr říkala, že dětem do 2 let se dělá RTG a že je to na mne, jestli se chci přijet s Tobim ukázat...no, tak jsem se pobalila a jeli jsme (máme to 15 min)...tak naštěstí dobrý, i RTG, tak mám konečně klid na duši.....tak to bylo asi vederem, že byl tak neskutečně protivnej, nebo nevím...
No, pak v pátek večer jsem šla na pařbu - kámoš slavil narozky...super, domů jsem dotáhla v 1.30 :slight_smile: , popila vínka a zas dietnařila (rautík, gulášek , výborný dort :grinning: )...no a o víkendu jsme se byli podívat na nábytek, tak jako viděli jsme konečně něco pěknýho, ale zas nemají barvu, která by nám pásla, se zvencnu...a v neděli vaření, procházka,, pak jsem kooukala na Rainmana a zas večer...no, nějak ten čas letí...

Jinak s MM nějaký erupce na slunci, ach jo, jsem smutná....včera jsme něco rozebírali do 1 v noci a já jsem z toho rozhozená a mám z toho špatnou náladu...uf.

Marti, ahoj, super, že dovča fajn....a co ta hlava, už dobrý? Musela to být řacha , au...
Niku...super, že nikolka už zas baští :slight_smile: , jojo, časem ale přestanou z prsa pít všechny mimi...člověka to rozhodí...si vzpomínám na sebe, jak mi to bylo líto...
Weli, dopytle, to mne mrzí s nohou...kurňa, to nasejří, co? Nedělej si výčitky, že TM musí děla teď vše sám...ať si to uvědomí, že je to náročný...třeba se pak změní i jeho postoj k věcem a tak :wink: ...jak se říká, všechno špatný je pro něco dobrý....
Sami, tak to je bomba s tím kočárkem...se posrala ta baba, ne???? To fakt nechápu....jako člověk by ještě pochpil, kdyby ti napsala, jako sorry, vyskytla se mi nabídka ho prodat tak a tak, tak se nezlobte....člověk by to možná ještě pochopil, ale takhle...no, síla...jinak taky obdiv s těma kočkama, mne by to asi nebavilo furt řešit, kde jaká může být a nemůže a tak...jsi šikula...
Jumík, Sami....gratulka k prvním dobrým jídelním úspěchům vašich prcků...to se bude jen zlepšovat...Tobi teď jí lžičkou nejradši :slight_smile:
Ještě jsem chtěla napsat nějakou reakci Vanilce, ale te´d jsem zapomněla, co to bylo :grinning:

Dnes jedu k mamce a budu do zítra, tak se zas asi neukážu, i když možná jo, má taky net :slight_smile: ...okuknu, co se děje novýho...

Pospi, s úklidem na pytel, když ti to malý zvířátko Rišulka zas rozbordelí hned, co? Ten vtip znám, je boží...asi budu taky občas praktikovat :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, a děláš tu práci ještě i teď nebo jsi toho nechala? A co jsi dělala?
20. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Puzzi,....čau dovolenkáři...teda s tou prací, to je pech, že se ti to ztratilo....to bych asi vyběhla z kůže...

Teď se stala neuvěřitelná věc....dala jsem Tobiho do postýlky, že by jako měl spinkat, on vždy poprohání hračky, deká lítá, něco si tam brumlá....teď klid, jdu se podívat, Tobi otočenej na bok a spíííííí....nechápačka...
Mne se tak líbí, jak spí na boku....ruka kolem hračky, je sladkej :slight_smile:

Jinak u nás trochu stagnace s pohybem mi přijde...teda plazí se jak motorová myš, když chce, ale na čtyři se staví dost málo a hned zas padne...něco jako sezení...ani nápad, že by se zvedal...sedí jen v žabičkové pozici, to chvíli vydrží, nebo na klíně...trošku flákáme to cvičení- necvičení, tak snad to nebude tím...uf, to by mne fakt štvalo, kdybysme zas museli Vojtovat...
Jinak máme taky skleněnej stůl, ale už jsem tam nainstalovala takovou podložku, aby se nebouchl, protože on na nic nehledí a prásk do hlavy..., chci koupit ohrádku 120x 120...sice se už v obýváku ani nehnem, ale co bych pro své dítko neudělala :wink:

TAk pápá,jdu se pobalit a umýt vlasy....
20. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Simčo, dobrá oslava, bych taky brala, vypadnout chvíli .... jinak s chlapama to je pořád něco ... včera mě taky nadzvedl, co máš z toho ... nejhorší, že nás vždycky oni otráví a nám to dlouho vydrží, než se z toho oklepem ... je to náročný prostě ... jinak na hlavě mám bouli a strup, ale už jen dávám pozor, abych si do toho nerýpla, prda to teda byla, jsem viděla hvězdičky :grinning:
20. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Talls, to je dobre ze si si uzila akciu, treba sa aj odreagovat.

Chcela som sa ta spytat, aky je ten ultrazvukovy odpudzovac komarov? Uz si ho skusala? Ja som nad nim tiez rozmyslala.

Marti, boze mne tam vypadlo jedno slovicko, malo tam byt napisane "skusala najst", takze nic nerobim ale nieco by sa siklo, lebo u nas aj ten rodicovsky prispevok nie je bohvie co 158 eur.
20. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, to teda fakt není žádná sláva, horší než u nás, to jsi doma do 3 let, nebo jak to u vás máte? Ten váš rodičák je zhruba jako ten náš do 4 let (do 2 let se bere 7600 a pak 3800 do 4 let věku dítěte), já mám rodičák do 3 let a beru 7600, to je masakr.
20. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to pekne na prd, ten rodicovsky prispevok je do 3 rokov. Ale u nas sa to nedalo dat tak ako u vas, ze si rozhodnes ci budes doma 2 roky, 3 roky alebo 4 roky. U nas proste po materskej dovolenke dostanes 158 eur a je to vybavene, nezaujima ich ci by som chcela ist do prace po roku, dvoch alebo troch.
20. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko, právě proto, že je to paušálně daný, tak to teda vás pěkně odírají, to je hrozný .... než přišla tahle novela zákona, tak bylo automaticky do 3 let prostě 7600, těch vašich 158 eur vychází na vašich něco přes 4000, to je fakt hrozně málo
20. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: tý jo, nešil, Max se ještě ani neplazí ani se nestaví na čtyři...takže klíííd....ještě znervozníš mě... :grinning:
a jupííí, Maxouš snědl půlku té malé skleničky zelenina s rýží...sice se moc netvářil, ale dělala jsem u toho kraviny, tak si ani moc nevšímal, co baští! :grinning: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, my děláme u jídla taky kraviny, a na dovolené jsme na to byli dva, tak to bylo jídlo hotovej cirkus :grinning: ale snědla všechno :grinning:
20. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neblbněte, malá sice sedí, a stoupá na nohy, ale ani náhodou teda není na čtyřech, na břiše nechce být vůbec ... u nás bude asi jiný postup :grinning:
20. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek