• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dobre dopoledne,
tak u nas jsou ted noci nic moc, usina v 8, budi se kolem 3 uz a vstava kolem pul 6 az 6 no nevim nevim. davam mu uz asi 5 dni tu sealii na zklidneni a mam pocit ze je jeste akcnejsi a spanek to taky nejak zkracuje. nevim :wink: :wink: vcera pres den spal cele 2 hodiny jenom takze des.

Noha me boli vice nez vcera snad bude lepe s odstupem casu. Matysek ted je se sousedkou venku ona si ho vzdy pujci a pohlida a Rosta zase pracuje venku to mu vyhovuje.
Maty teda suverene je na ctyrech porad to je silene a couva na ctyrech ale dopredu to neumi a plazit se nepazil. jinak porad sedi a chce stat no silene. asi az se mi uzdravi noha dam uz sportak, :slight_smile:

Talls vidim ze sis uzila oslavu tak to ma byt, aspon ses odreagovala :slight_smile:
Dedul teda to tve vstavani brzke by me zabilo :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Weli, koukám, že ty noci probíhají všude podobně. Te´d jsme to probíraly s holkama na vyškovačkách. Asi budu dávat malou do postýlky, jak půjdeme spát, mám dojem, že jak ležím vedle mě, tak pořád pije, už je to na mrtvici, maminky mají podobnou zkušenost ... prý jak dětičky vedle sebe cítí "tu krabici mlíka" tak chtějí pořád pít ... malá totiž jí tak 3x, ale z toho jídlo je tak jen 1x, jinak chvíli pije a pak usne ... nechápu ...
20. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malá spí už 2 hodiny a čtvrt, to je zase nějaká novinka, ale neva ... už jí chystám jídlo ... a půjdeme do města, mám tam sraz s Pavkou a půjdu se omluvovat z té práce ... zatím se tady mějte, mrknu asi až navečer
20. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky, zdravim po tyzdni na chalupe, krasne sme si oddychli, stihla som aj docitat :slight_smile:
teraz perem, maly spi, tak supnem aspon par reakcii :wink:
Mou, to su teda trampoty s tym bruskom, dufam, ze sa nic nedeje a Kubik je o.k.
Weli, co to citam? Noha v sadre??? Sakris, to je blbe, drz sa....viem, ze to musi byt blbe ta bezmocnost a nesamostatnost, ale zdravie je prednejsie. Ako pisala Samicka - ked mal R. nohu po operacii, tak si obskakovala ty, tak teraz nemaj vycitky a oddychuj, co to da, nech sa nozka rychlo zregeneruje :wink: ....keby to aspon nebolelo, ze :pensive:
A Megn sla do tych Alp na 2 tyzdne? Aj oni by sa uz mali vratit, nie :confused: ?
Marti, tak ako Rajecke Teplice, pacilo sa? Super, ze to Marketka krasne zvladla, hod potom nejake fotecky :wink:
Petri, Jaydi je fakt ako anjelik v tom bielom :dizzy_face: , pekne fotky, kamoska je krasavica a tebe to tiez velmi seklo, pekne saty si mala :slight_smile: . Teda, ale Jaydi ma totalnu zmenu v tom spani, ze? Asi ako je taky akcny, tak ani v noci nevie uplne offnut a budi sa riadne skoro :unamused:
Lao, kocik je uplne perfektny, ja som tu znacku poznala, ale k nam dovazaju najviac tie surodenecke a este 3-kolesove, tento u nas nemali, ale ma super funkcie - inak pacil sa mi aj v tej zeleno-modrej kombinacii :wink: - oddychni si u rodicov :wink:
Petis, mrkla som fotky, Kajka je krasna princeznicka, podoba sa na teba na tej poslednej fotke :wink:
Vanil, aj tebe som mrkla na Tomika, opat musim skonstatovat, ze je strasne krasny :slight_smile: a ta pohoda v bazeniku :sweat_smile: ...a s tym Prevenarom to mame rovnako, vraj 3 davka az 1. roku, tak som rada, ze to aspon niekto tak isto, lebo som sa bala - je to inak blbe tie rozdiely, potom clovek nevie, co je spravne a ci dr. nieco nezanedbava :confounded:
Pospi, tak ste svadbu pekne zvladli s 2 prckami, Janka bola najmensia druzicka, co? az teda na to uspavanie, ale asi by som tiez zostala, pokial by sa dalo, co najdlhsie - ved je to len raz za cas. Inak si sa pytala na to ovocie - tak ja uz davam, tiez kvoli kakaniu - ked som len kojila, tak kakal cca 5 - 6 x za den a ked som zacala davat mrkvu, tak zrazu aj den-dva nic - bol nervozny, tak som mu supla hrusku, alebo marhulu, jablcko a pekne kaka - aj mu to chuti, tak ja uz davam 2 jedla denne - ovocie, aj zeleninu a vecer kasu.
Jumik, to je fajn, ze Sonicka zvladla 1/2 frutapury :wink:, ide to pomalsie, ale uz sa rozpapava. Ako sa ma otec? A s tym hafanom to mame rovnako, vysavam kazdy den, ale aj tak ma Luky same chlpy na ruckach, furt musim umyvat.
Nikul, dufam, ze je uz Nikolke lepsie, tie kvapky mate ATB? Ak hej, tak tie super zaberaju, za 2-3 dni byva lepsie :wink: ...a fajn s tym mlieckom, ze uz nebojkotuje, inak divny stav, ze?
Dedul, tak Maxik dal skoro 4 hodky v kociku? Mohol by aj castejsie :grinning:
Novi, som rada, ze David sa umudril a ubral zo svojich cyklistickych planov, aky bol nakoniec vikend? Oddychla si si trosku?
Talls, s tym RTG mas aspon kludne svedomie, nic nepokazis, ked ides :wink:
Puzzi, teda ten preklad to bola smola :angry: a video je suprove, Honzik tam vyzera pohodacky :dizzy_face: a s tou presnidavkou to mame rovnako, ja ked dojedam, co Luky nezje, tak ma hypnotizuje pohladom, ze co som si to dovolila :grinning:
Sami, video bolo svetove, Domi tam vyzera trosku inak, ako na fotkach, podoba sa viac na teba :slight_smile: aj Domi robi pokroky s tym papanim :wink: a este si neodpustim poznamocku ku Bugaboo tetke :rolling_eyes: - riadne neseriozna pipina, tiez som zvedava na zaver :confused:
Inak u nas bola v sobotu taka burka, ze sme nemali 9 hodin prud, katastrofa, ako je clovek zavisly na roznych spotrebicoch - ale zase bola to romantika pri svieckach :slight_smile: ....v sobotu sme boli s Barborkou na pohotovosti - teploty 40-tky - ma anginu, dostala penicin, vraj je to zo zmrzky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dufam, ze aj maly neochorie, dokoncujeme to plavanie, tak nech doplaveme aspon 1 kurz. Akurat som to stihla dopisat, drobec je hore, tak mu idem dat obed, majte sa zatial :wink:
20. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy.
Tak jsme byli o víkendu u tchánců, ........................ celkem v poho. V sobotu jsme jeli s Kubíkem na pohotovost, páč se mu to kolem jizvy zapálilo. Dostal mastičku a do večera lepší, jenže mu z toho začal téct hnis (což je na jednu stranu i dobře). Dnes KO na BUlovce, šel na lejsr, dostal zas jinou mastničku. Na KO budeme chodit denně až do pátka včetně lejsru, zítra se uvidí, zda dostane ATB. Takže pro mě a Kubu dovolená padá ............... a já se tak těšila, že když to po operaci vypadalo tak dobře .......... chjo.
20. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka dneska dojedla 2.polovinu skleničky brokolice s uvařeným bramborem, snědla vše. Je to baštidlo :wink:
Byli jsme dopo v Tescu v lékárně pro Vigantol, Riška se povozil v autíčku a dali jsme si zmrzku, potkala jsem tam spolužačku z gymplu, bydlí teď taky v Ově, příjemné setkání, potkaly jsme se i na kontrolách mezi ván.svátky v porodnici, rodila ve stejné :sweat_smile: Suším venku 4 pračky prádla, číhám na déšť. Něco už bylo suché, tak to mám doma, ale byla bych nerada, aby mi zbytek polosuchý zmokl.

Talls, taky ráda pozoruju Janku při spaní, nebo při hraní. Nestresuj, prosím tě, naše povalečka se maximálně přetočí na břicho a to jen když se jí chce, zvedne kaďák a to je vše, o plazení, lezení, nemůže být vůbec řeč. Riška mi vůbec nelezel ani se neplazil, začal rovnou běhat, byl strašně pohodlný, tak se hoď do klidu, matko. :wink:
20. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v osmi měsících dnes jsem našla první zub, hurá, nebudeme bezzubý :grinning: A ani nic zvláštního, noc normální, teplota nebyla, nic, hurá! Teda jako předevčírem pruda den, ale to je u nás 2x týdně minimálně :grinning: A noci tady stojí občas za mírné houby, když je horko, ale zrovna dneska dobrá noc.
Marti, to je super, že taky vaše dovča předčila očekávání, ono podle mě je to dětem cca jedno, kde jsou, hlavně když se jim věnujeme a to na dovče víc než doma. I když cizí prostředí je i blbější na uspávání apod., to je jasný.
Jumi, na člunu má Honzík záchrannou vestičku a jezdíme tady přes záliv chvilku, když nejsou vůbec vlny.
Jídlo Soňulky super, jasně, vyplatí se trpělivost, nenutit, oni se rozjí!
Sami, ty řvoucí kočky je hrozný!
Marti, práci na doma? Držím palce! Jo aha, nějaká výpomoc a tak, by bylo fajn, tak snad se zadaří!
Pospi, ty brďo, to je jak z toho vtipu, jak ženská na md jeden den neuklízí, když má chlap kecy, jdi do toho, ježiš, co maj chlapi, ať píglujou byt sami, že?
Vanil, jak nudit po večerech? A co modrý koník? :grinning:
Talls, co prudí MM? Snad to bude dobrý! Hele, než bejt nervózní, co Tobimu je, tak radši někam jít, aspoň máš klid :wink:
Závidím vám plaziče, Honzík se neplazí, ale třeba aspoň potom dřív poleze, na 4 se občas staví nebo mu tam ty nohy dám já a dobře se udrží. Snad časem objeví pohyb vpřed.
Weli, achjo noha, snad bude líp. Vstávání před 6 nic moc. Honzík taky dost rád stojí, jakmile ho chci někam posadit, třeba do židličky, do bazénku, tak se zapře a stojí. Nebo ho držím stát vedle sebe, on si spokojeně prdí pusou a pohoda :sweat_smile:
Lobi, super, co plánujete dál? Doma a výlety? Hehe, píšeš ve svým příspěvku "pěkně kaká - aj mu to chutí", sorry, se řežu, já vím, že to chutnání je k ovoci, ale takhle vedle napsaný boží!!!
Momou, to je škoda s komplikací jizvy a dvčou :frowning2:
Pospi, příjemné žehlení přeji!
20. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi :grinning: som to po sebe necitala :grinning: - no ale nie sme rodinka hovnivalov ( neviem, ci sa aj po cesky ten chrobak tak vola), tak je hadam vsetkym jasne, co Lukymu chuti :grinning: ?
To uz ma Honzik 8m? to strasne leti - a ako si krasne ten zubcek nacasoval :wink: - gratulka a super, ze bez sprievodneho plakania :wink: ................a vitam Honzika v klube namornikov a vodakov - aj s Lukym sa uz plavime od 4 mes. ( aj s dievcatami sme sa, ked boli malinke a bolo to v poho), mame mini vestu s Pikacuom :grinning: , je v tom zlaty - odfotte sa Puzzi, mrknem sa :wink: - a kdovolenkam -pojdeme este k moru do Talianska 1.8.na tyzden a este by som chcela raz ist na par dni k brachovi na chalupu a tiez chceme ist este koncom prazdnin na 4-5 dni do Tatier :sunglasses: ..........a este Puzzi, bud rada za nelozica zatial, je to strasne narocne teraz, sice si doleze sam pre hracku, ale tie ho po cca 2 dnoch prestali zaujimat, lebo byt je plny inych lakadiel, ktore este nepreskumal, takze nic nestiham - on uz absolutne odmieta lezat - uz len sedi, leze a stoji, takze sme stale pri nom - si fakt vydychnem, ked spi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Momou, to je skoda, tie komplikacie, fakt to vyzeralo nadejne :pensive: - kam ste mali ist na dovcu?

Pospi, tak spoluziacka ma tiez male mimi?
20. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme jet jen na Lipno, ale já se letos fakt moc těšila.
20. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, my jsme byli přímo v Rajci, 300 m od koupaliště Veronika ... fotečky hodím, jen jak je stáhnu z foťáku, potřebuju na to klid, a to zatím moc nebylo ....
Puzzi, sháním cokoliv ,,, s tou výpomocí to asi nevyjde, tak zkouším cokoliv jiného ... pokud něco klapne, tak budu ráda. .... Puzzi, mě malá poslední dobou usíná při kojení, takže vleže na posteli, zakryju a jdu pryč ... jako doma.
Moni, to je škoda s tou dovolenou, tak ať je Kubík v pohodě, když už máte překopaný plány. ..
20. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka, super ze sa dovolenka vydarila. :slight_smile:

Puzzi gratulujem k prvemu zubku, neboj oni teraz pojdu ako huby po dazdi, ja ani neviem ako a uz ich ma 5 :dizzy_face: . A gratulujeme Honzikovi k 8 mesiacom, boze ako ten cas leti.

Momou to je skoda s tou dovolenkou, ale hlavne je aby bol Kubko zdravi.

Marti dakujem.:sunglasses:
20. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, všechno nej Honzíkovi k 8.mi měsícům !!!
20. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chorvatovi Honzíkoví vše nej k 8M :dizzy_face:

Lobi, ahoj z dovolené :slight_smile: add ovoce, Janka dostala na svatbě místo večerní kaše banán, byla hladová. Dneska odpo byla uřvaná, neutišitelná, ani prso jí neuklidnilo, až po kaši v 18h zase naše zlatíčko, jak jí znám. Tak od zítřka najíždím na odpo svačinku - ovoce. Koupila jsem jablka, zkusím je zítra povařit, a uvidíme. :wink:

Moni, škoda s dovolenou, ale zase lepší odpustit si dovo, než nějaké zbytečné komplikace :unamused:
20. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzíkovi Honzíkovi přejeme vše nej k 8M a k 1. zoubečku !!!
20. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme byly ráno na plavání, super, akorát byla nějaká chladnější voda, brrrrrrr. Kájka je malý vodník, cáká, šplouchá a vypadá fakt spokojeně, jsem ráda. Potkala jsem se tam zase s mamkou, co jsme spolu společně rodily, tak jsme si dnes popřály k 7M a ona se strašně divila, jak viděla Káju, jak sedí a leze. Že její Davídek nic takového zatím nedělá, ale každé mimi je jiné, to víme přeci my všechny.
Jak jsme dojeli domů, tak byla malá zase čilá, schrupla si jen 20min. v autě, ve 12 dostala polovinu oběda a naštěstí pak spala od 12:30 do 15!!! Nechápu :wink: Pak dostala druhou půlku jídla. Jak máme plavčo, tak to má Kája kapku přeházene, bo ji kojím už kolem 8 a pak po plavču dostane kolem 10:30 mlíčko a pak mi nesní moc oběda. Jinak za normálního dne ji kojím až v 9 a pak má kolem 12 jídlo. Dnes a zítra má špenát s bramborem a kuřecím maskem.
Jo, asi jsem se vám nepochlubila, že Kájinka dostala mimojiné na svůj sváteček nočník a prkýnko na WC :slight_smile:
Dnes jsme měli návštěvu, sestřenku s 6ti týdenním synáčkem, bylo fajně :slight_smile:
Akorát jako by mě chtělo bolet v krku, tak jsem si dala čaj s medem a citronem.

Holky,
možná by se nám hodila cestovní postýlka, vím, že jste se tady o ní hodně bavily, že Simi :slight_smile:, jako byste mi doporučily? Stačí nějaká obyč. Mluvily jste o Babypoint, ne??
Momou,
to je škoda s dovolenou, ale zajedete si, až bude Kubík fit, určitě! Ať mí jizvu brzy OK.
Pospi,
taky asi začnu s ovocem. Dnes je to měsíc, co Kája papá zeleninku :wink: A je jedno, jestli bude sváča odpo nebo dopo???
Lobi,
paráda, že jsi s dovolenou tak spokojená:slight_smile:
Weli,
nemůžeš si vzít něco proti bolesti?
Simi,
snad už je to s TM v poho a vyluftoval se vzduch!
MM se domáhá PC, achich joo.
20. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukuji, napisu a zareaguji,
jen Petis, cestovku jsme si kouily Babypoint Bollo za 1350 cca , ja za 1450 vc. posty
20. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď byla ve Víkendu reportáž o porodu, tak mi i slza ukápla, pěkné to bylo :slight_smile: I MM byl dojatý, že si hned vzpomněl, jak jsme rodili my.

Sami, dík za info :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis, jo ja taky bulela :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, se tu jdu rozčílit. Tchyňa si přišla se psem pro Rišku, že se půjdou projít k Odře a Šíra(její "značkový" pes), že se vyčachá. Dělala jsem si výčitky, že je chladno a Riška šel bez bundy, pak začalo ještě krapat, tak jim R.jel naproti autem. Přivezl Rišku, tch. nám nechtěla psem zašpinit auto, a R. mi podal mokré R.trenky, tak jsem si myslela, že se počural, a on se koupal v té zimě v Odře!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: Jako chápete to? Je to normální? Šla jsem ho teď zakrýt, bo už usnul a on chrápe, bo má total plný nos :pensive: :cry: Jako jestli bude nemocný, tak ho kvartýruju ke tchýni. ať si ho kurýruje. :angry: Neee, to bych mu neudělala. By tam musel být s uhučeným věčně protivným levým dědkem :rolling_eyes: uaaaa, já jsem nasraná, ku.va a jak se znám, zas jí beztak nic neřeknu :frowning2:
20. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak si dejte rekapitulaci (vlastního samozřejmě :wink: )

Peti, já budu dávat ovoce ze začátku odpo. Bývá více protivná, je to asi už bez jídla pro ní dlouho :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkan za gratulace, hlavně z toho zubáka jsem byla hotová, taková radost, ani nevim proč, asi že už je zas větší :slight_smile:
Lobi, k moře do Itošky super, jste fajn rodinka, jak cestujete a výletujete, tři děti, fakt jste super :wink: Stejně vám nevěřím, že to lezení = nezastavit se. Já se s nezabavičem kníkavým taky nezastavim a ještě ho musim všude donést :grinning:
Petis, to je super, že je Kája tyka plaváček, vypadá to, že snad všechny děti tady rády vodu, že? Hezký po o spaní, Honzík se taky dnes vytáhl - 13-15:30.
20. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, mě se taky R. dneska vytáhl. Věšela jsem odpo venku prádlo a on šel "kontrolovat" Janku, jestli ještě spí, a prý spí, ale zavřel jí vrzající dveře, takže už nespala. Jsem pěnila jak cyp, dokonce jsem ho i lepla, bo jsem mu to asi před 3 dny slíbila, že jak tam ještě půjde raz "kontrolovat", tak mu dám na prdel. :pensive: To bylo v 14,15 a ona jak byla nedospaná, neodhadla jsem, kdy jí mám dát spát, tak už mi pak neusnula a prudila celé odpo, vlastně až do 18h do kaše. PAk jsme se spolu ještě válely, ať jí nedávám tak brzy spát, bo ráno zas bude bantovat jak dneska před 6h.
A s tím 1. zubkem je to paráda, co? Taková malá perlička. Budeš ještě jednou vzpomínat na bezzubáka Honzíka :wink:
20. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis vsetko najlepsie Kajke k 7 mesiacom. Tomi posiela Kajke cmuk :sunglasses:
20. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, ty vojcle, tchýně hustá, myslí čím? Sakra Riška s buzením - to je na houbičky.
20. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, já bych to do ní právě neřekla, ona bývá celkem starostlivá a zodpovědná, aspoň jsem si to do dneška myslela. Ikdyž jednou zjara mi Rišku taky vrátila večer jen v trenkách a byla zima a on to pak chudák odležel. No, nic, zítra hned začnu z rána kurýrovat vitamínama a jitrocelovým sirupem a budu se modlit, ať zase nechytne na průdušky, bo to by mě asi pojeb.lo :confounded:
Ty si taky houbička :grinning: :wink: To je dobré....
20. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, a já bych to přehlídla, Kájka má nározky, posíláme s Jankou a Riškou gratulaci :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát mamky, přeju vám všem dobrou a prospanou nocku, py py
20. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

prejeme hlavne Honzikovi k 8M a zoubku a Kaji k 7M, sikulka uz leze :slight_smile:

Pospi tchyne je na tecku! No na koupani to dneska teda vazne nebylo!

Puzzi koukam, ze si uzivate pekne v Chorvatsku. Jak tam budete dlouho?

MOmou, tak hlavne ze je Kubik o.k. My taky na dovcu asi nepojedem, no a jak me to sejri.. ale neni cas a ani penize. Oboji pozira barak. :slight_smile:

Jinak my taky patrime k nelezicim ditkum. Jako obcas jdem na 4 a obcas i trochu zaperuje, ale to vse. Je to totiz vycuranek. Nechce se ji a radeji si hracku vyrve nez by k ni dosla. Doplazi se me jenom za mobilem. :slight_smile:
20. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja utikam taky spat, dobrou...
20. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, já slibotechna to dneska už nedám...soryyy, treba zitra dopol.
uz padám na hubu a cekaji me zase uřvané kocky, ted si davajioraz,ale uz si zase nabrousily hlasivky a bude koncert...kuwafix....kdo nezna siamky a orientálky, NEVÍ :grinning: jak řve kočka...opravdu nevííí. Když tu byla Nikule, nechápala. Ony řvou jak malé děcko :grinning:
No nic.
jsem ted dávala zas nejake inzeraty na MMB,at mam co prodavat a drzte, prosim, silne palecky, ozvala se mi pani na inzerat na prodej meho stavajiciho kocaru Quinny, tak snad v sobotu dopol pujde z domu...bylo by to supeeeer, pac ve stredu, max ve ctvrtek mi prijde ten Bugabo bee :dizzy_face: :dizzy_face: . sla jsme nakonec do toho inzerovaneho cerveneho (barva strechy se da menit, toz pak poridim jinou...bud modrou nebo pink :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

ááá jeste mam 15min na gratulace Kajce a Honzikovi, tak vse nej a Honzikovi i k zoubku, supeeer!

pospi, sakra, tchyne je půča! nenech se a rekni ji neco...nejak bez emoci,ale jako at myslim, nez mu neco dovoli...ok?

plavani moc fajn, jsme tam asi rekla bych nejmladsi,ale Domi vodu miluje, vysmaty jak jojo cakal rukama, potapeni, bomba, ve vode jsme ho i poustela vyplaval sam.super.
Ten intenzivni kurz je fakt dobry....byly tam mamky poprve, tak uz dnes polivaly kelimkem a mozan zitra uz pujdou pod vodu :confused: ...tak jako dost jsme nechapala, kdyz jste tu nekdo psal, ze na 16´.te lekci snad kelimek ci co...to jsou vydridusi!

holky, mazu spat, jsme po te dnesni kocko noci totalne,ale totaaaalne vyrizena.
melu z posledniho.Jo a v podvecer jsme si dala tak 2 hrsti susenych svestek a v brichu se mi to ele, jak kdybych tam mela pohyby šesterčat :grinning: :grinning: :grinning: . Tak kdo trpi zacpou...švestky to jistí :sweat_smile:

pypy
20. črc 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek