• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Weli oprava: aby si moje slova zobrala vazne
Pospi tak fajn ze tchyne o tom vie a nabuduce snad bude viac opatrna a R.zelam nech sa to uz len zlepsuje.
Naozaj odpadavam, bru noc
21. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten nas maly expert usnul asi ve 21:15 :angry: Ja jeste docitam a jdu koukat na Vevodkyni.

Sami tak super den. S tchyni se urco nejak domluvis.A ona je dr, ne? Tak snad vi, ze na prime slunce mimi nee :rolling_eyes:
A s tim doktoratem to snad "jednou" das :wink: mysleno v dobrym :sunglasses:
Novi ahoj, tak dovca super rikas, jo? :slight_smile: Tak dobry. Hlavne, aby to TM vydrzelo i mimo dovolenou :wink: ¨
Pospi tak jste si to vyrikaly a snad priste zadne takove nebude. Prechod dobrej :grinning: :wink:
Jo a diky za pochvalu :wink:
Jaydi je taky trosku snedsi. Nastesti chytl barvu kuze po mne a ne po R, to by byl ruzovej, bilej a na slunicku v budoucnu rudej a flekatej :grinning: Ale jako rucky a nozky a pusinka se mu trosku uz opalila z toho kocarkovani venku. Ale mazeme 50kou!
Pospi taky docela myslim na tu praseci chripajznu. V Anglii je to des bes a je to jen kousicek od nas :astonished: a prej v zime to asi prijde hodne sem. To my chceme jet na vanoce do CR. Tak doufam, ze nas to mine obloukem...
21. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviem zaspat...
Nikul davam kasu zo 150 vody a 7 ČL kase Nutrilon, dokopy 180 ml. Niekedy na spodku necha ale takmer vzdy nasleduje kratke kojo a to ho odrovna.
Yo a ked sme pri jedle: skusala som dat na obed Slavkovi tolko poharikov, kolko vladze. Viete jak to dopadlo? Po tretom (200g) som to vzdala, viac ani ja nezjem! :grinning: Kam to donho ide???
21. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamuleny,

teda sami koukam, ze mas jeden z nejdelsich prispevku za posledni dobu :slight_smile: tak domi uz se tak plazi? Ja dneska zjistitla, ze mam doma vycuranka, kterej uz to taky trochu umi ale nechce. Jsme rano lezely. Ja u knihy a Nika u hracek. No a ona miluje papir a vi ze k nemu nesmi. No a jak uvidela knihu, tak takovy tri rychly skoky k ni, ze jsem koukala. :slight_smile: Takze vysledek dnesniho dne, se premuze a plazi se za mobilem nebo pet lahvi, ale za nicim jinym :slight_smile:

Novi to je super, ze se dovca tak vydarila. KOukam, ze david sel pekne do sebe. To je super a hlavne at to vydrzi :slight_smile:

Pospi tak tchyne snad pochopila a da si priste pozor. Ono s tim prechodem to asi taky neni jednoduchy...
21. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi to si delas kozy, ze snedl 3 presnidavky! :slight_smile: Teda kam se hrabe Honzik se 2 banany. :grinning:
21. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja nechapu. Uz zase se probudila s brekem. Vim jiste, ze to tentokrat nebylo hladem, ale jak ji vezmu, tak proste breci vic a vic, tak jsem ji zase dala prso a byl klid. Ona to kazdej den o chvilku posouva. Za mesic zacnu s prvnim kojo v 9. :slight_smile: Zitra ji zkusim dat jeste cajik...
21. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem si teď furt dokola pouštěla Riškovu oblíbenou písničku ze svatby, ten zítra bude čučet, až mu jí pustím, on je tanečník jak cyp :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=xi20Si3jRIo
22. črc 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuwa se tu chlamu v posteli potme :slight_smile:))
ty hladky Pospi nemaj chybu... Přechod, tch. Je dr., tanečník jak cyp ;)))))))
jo, tch. Je dr. , ale nějak s tím slunkem toasi neprožívá, nevim, proberu to s ni

Novi ahoooj, dík za upozorneni a BGB ale jaho nazivo taky videla. Zítra asi bude uz doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
A dovca super

Hodnocení krave s kocarem jsem napsala, ale bohužel je to omezeno na 500znaku taxem musela vypichnout podstatne:-/

Nikul Domi se taky budi s brek m brzo, cca 1-1,5h po usnuti a breci jak po porodu;).... Ne, to je pláč ze strachy, bolesti a tak podobne... Asi se mu zda o potápění :slight_smile: buď rada ze se ještě neplazi moc... Pak uz to nejde vratit ;)
jo a Domi mi tez zacal spaaat na boku !?... On se chce pretocit na břicho ze spani a sprajcne se v polovine :slight_smile:

Jdu padnout za vlast
22. črc 2009 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Novi, ten Slavecek ale hodne spapa! :astonished:
Nikule tak dobry uspechy :wink: Ten nas prdola takhle zacal lezt za drobnyma na podlaze :grinning: :wink:
Pospi pisnicka dobra, kde jste na ni dosli na svatbe prosim te? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Sami pak sem hod, co jsi napsala. Jsem zvedava :wink:

Jdu taky na kute. A to jsem si rikala, ze pujdu dneska brzy spat. Jaydi se posledni dobou totiz budi kolem 5 :angry: No a uz je zase pul 12. Ale divala jsem se na ten film a super. Mam rada takove :slight_smile:

Tak dobrou babulky a babulcatka :grinning:
22. črc 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dočtu později...jen chci říct, že mládě mi včera usnulo zas už v 17 hod :sweat_smile: a spal (se dvěma přest. na kojo) do 5.45 hod ... :grinning:
22. črc 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Dobrý kup :wink: zvlášť když to má 2 roky záruku.

Novi: Tak to je super, že se Vám to tak dobře podařilo.
22. črc 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přeju brý rýno .........
22. črc 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my noc nic moc, Tomino si akosi zas zvykol vstavat o tretej a potom uz o pol siestej definitivne hore. Takze moc som si nepospala.
Maly vcera dostal od babky prve papucky, tak uz mu ich skusam davat na nozky, aby si na ne zvykal, su to take sandalkove. Ale pevna podrazka aj peticka. Take tie starodavne, ako sme aj mi kedysi nosili.
Moj zub je uz na tom lepsie, ale este boli, uvidim co mi s tym zajtra spravi :angry: .

Sami s tym opalovanim mam podobne skusenosti. Ked este len zacalo vykukat to prve silnejsie slnko a ja som este nemela pre maleho krem, boli ho vozit svokrovci, a samozrejme ze ked prisli tak mi svokor hovori ze aj sme ho otacali na slniecko nech sa trochu opali, no vo mne by sa krvi nedorezal, ale potom som to prebrala s MM a on povedal ze im to tak taktne vysvetli. A ked im to hovoril, tak oni ze jasne ved take male dieta nemoze byt na slnku. Mna skoro porazilo, raz tak a druhy krat inak. A mimochodom maly je uz aj tak dost opaleny a to ho cielene nedavam na slnko.

Novi to je dobre ze sa dovolenka podarila. Novi ale to Slavko zje toho az az. A ja som si myslela ze ked dam malemu presnedavku s keksami sunarka, ze je to vela. Ale ako vidim Slavko toho zvladne viac.

Pospi, dobre si to zvladla s tchyni. Si sikula, a dufam ze Riska neochorie.

Nik aj mne maly zacal plakat zo spanku vcera vecer o 22.30, a nechcel prestat plakat, tak som ho zobudila chvilu sme sa s nim hrali obaja, a potom zaspal pri mne v posteli otoceny tvarickou ku mne.

Viac uz neviem, idem bavit drobca, lebo uz je mrzuty.
22. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilka: Joj zuby ........... ať tolik nebolí
22. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, Markétka právě usnula, já jdu papírovat, .... nemám založený papíry od vyúčtování elektriky, plynu, vody atd. tak ať v tom nemám bordel, dnes jdeme nakoupit až po polednu, malá vstávala v 6, ale do 8 jsme se povalovaly v posteli. Tak asi chytneme ten polední pařák, dám malé klobouk, naštěstí toho nemám moc jen nákup a poštu, tak to zvládneme. Navařený mám ze včera.

Jdu se pokusit vás dočíst ...
22. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko,
vstavacka klasicky v 6h a ,

zase jsme byla pomalejsi nez myslenky....a Domi hodil kakanec do pliny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak jeste premlouvani a na chvilku jeste jsme dachli, ale ja byla pak na tom jeste hur. Musim fakt chodit driv spat, jsme v poslednich dnech KO!

tady matekopii hodncoeni baizny s kocarem :Dnes uděluji své opravdu 1. negativní hodnocení. Paní Tanju nikomu NEDOPORUČUJI !!!Nedrží slovo, mění domluvené termíny a nakonec si vymýšlí výmluvy. Na kočárek jsem byla 1. zájemce a po domluvě termínu předání 2 dny předem termín zrušila, nechala mne čekat 2 týdny, mezitím aktualizovala inzerát, pak opět domluva termínu a ujištění, že je můj, pak email, že manžel prodal kočarek, když nebyla doma(LEŽ -viz níže)
/Níže bylo hodncoení, ze pani dekuje za kocarek a za ukazku....takze je jasne, ze ho prodala baba, ne chlap a pres MMb, ze jo.../...skoda, vice hodnoceni se nevlezlo, musela jsme to asi 5x zkratit :slight_smile:)

rano v 8.40 zvonil postak a cervene Bee je doma. je kraaasne, fakt!
Domi si ted schrupne a jedem ho vyzkouset do mesta! jako jooo, je fakt uzke,ale videla jsme v tom i vice nez rocni deti a pohoda...no vsak uvidime.Klidne vystridam dalsi 2 kocary :grinning: jestli se podari prodej tech ostatnich
22. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký sluníčkový den přeju :slight_smile:
Malá paní chytráčková usnula, Riška kuká na pohádku, konečně chvilu tichoooo :pensive:

Sami, to jsem ráda, že si se hláškama pobavila :wink: A prý brečí jak po porodu :grinning: To se zase hihňám já :wink: Janka se naučila řvát před spaním, ale řve jak šílená a když přijdu, tak se začne v tom breku chlamat a zní to jak když se směje chlap v hospodě, takový hrdelní smích :sweat_smile:Dělá to od svatby, mám pocít, že jsem jí úplně narušila režim. Druhý den po svatbě tu spaly holky, tak byl doma obzvlášť ruch, nemohla ani dopo usnout a řvala a řvala a nepomáhalo nic. A dělá mi to před každým usnutím. Snad se to zase spraví, jinak jako Opava :wink:

Dedul, to máš konečně Maxíka pana ospalku doma :dizzy_face:

Petronuš, písničky se pouštěly přes notebook, a 10leté holky se to velmi rychle naučily ovládat, tak jela hodně často. Pouštěla jsem jí hned ráno Riškovi, tak čučel na klip, pusu od ucha k uchu, asi takhle :grinning:

Šmarja, R. se naučil sám si sundávat brýle a chodí stále častěji bez nich, moje nervy, uaaa :confounded:
Jdu vařit.
22. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, ty si kšeftařka jak sviňa :grinning: :wink: (v dobrém myšleno) a žena podvonice si negativ zasloužila, mrcha jedna :angry:

Marti, tak se přes to vedro hlavně neupečte. Taky musím nakoupit a na poštu, mám tam balíček z Bonprixu.

Vanil, mě R. nosil papučky jako mimiš a jak trochu vyrostl, tak stejně jen bosky. Pro Janku mám už spoustu botů, úplně pro nechodící asi 4 a od sestřenky jsem si za 500Kč koupila 5 značkové po Karolínce, jsou úplně jako nové, nechozené. Ale Janka jak jen leží nebo sedí, tak jí je ještě nedávám, bo je furt skopává.
22. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Aha, tak ono je to s tím kočárkem jinak ............ bych jí kopla, krávu jednu.

Holky mám tu dvě šípenky růžový ............. Šla jsem dát Kubu před 9 do postýlky, aby se dospal (vstávačka v 6) a Anička mi povídá - Anynka hají ........... tak si lehla a teď tu spí oba.
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi to smazalo, do pytle, tak znova:
- Pospi, by mě z tchýně trefilo, ale dobrý že jste si to vysvětlily, dá si příště pozor ...
- Novi, teda Slávko je jedlík !
- Sami, jen jsem vytušila, co za problém bylo s kočárem, baba je máklá asi ... ten komentář byl asi peprnej, co?
- Vanilko, Markétka mi poslední dny taky vstává v 6, to je na tečku, když jdu spát ve 23 hod, ona v 1 jí, a pak ještě v 5 a v 6 vstává ... ale v těch vedrech byla vzhůru každou chvíli, tak je to teď lepší ... uvidíme teď ty 2 dny, mají být pařáky.

Včera jsem tady měla Martina na oběd, dostal od nás mikinu od Arakainu s kapucí, byla dost dobrá a hlavně že se mu líbila, to jsem ráda, přivezli jsme mu ze Slovenska pivko na košt, tak taky chutnalo, poseděli jsme a pokecali, došla mi pak kamarádka, byla tady až do večera, tak jsme poplkaly. .. až mě to zmohlo, večer jsem byla hotová ... Ve čtvrtek na 10 jdu na havajskou masáž,
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to odeslalo už, tak pokračování ..... kamarádka mi pohlídá, pak k ní půjdu na kafčo, snad s ní Markétka vydrží chvíli, poslední dobou pořád kontroluje, jestli jsem poblíž ... se docela těším, aspoň ten můj krk a záda zrelaxuju ....
22. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, si mi připomněla, že jsem chtěla reakci na Slávka, kam tolik jídla to vyžlátko dává, asi má dobré spalování :sweat_smile:

Marti, užíj si masáže, Markétka bude určo vzorná holčička a nechá maminku odpočinout :wink:
22. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, to právě tak vyžlátka mají, že toho hodně snědí a není to na nich vidět ... máme takovýho známýho, raděj šatit než živit :grinning:
22. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Tohle o mě říká táta taky :grinning:
22. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ty se máš :sweat_smile: Janka ještě spí a R. lítá venku s kámošem. Chodí tu za ním asi 7 letý kluk, takový mameluk, ale je hrozně roztomilý. Jsem se ptala a tomu mamelukovi je už 10 :confused:
22. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
u nas noc docela ok. Par vzbuzeni se kvuli dudliku a sedu, ale jinak ok. Mliko v 5 a spali jsme dal do 8 :slight_smile: Tedka v 10 mi usnul v kocarku, tak jsem rychle povysavala a vytrela.

Dedul to vase spani je zajimavy :slight_smile: Akorat by nebylo spatne to posunout aspon o dve tri hodky dyl. Ale zase mate teda klidny a dlouhy podvecir :wink:
Vanil taky jsme dostali papucky od babicky, od Bati a jsou super. Tak jako kdysi. Akorat Jaydi je ma jeste trosku velke. My mame s tou uzavrenou spickou, tak tedka v CR koupim jeste ty otevrene. Jinak zatim ma Jaydi boticky mekke. :unamused: Musi mu dorust nozka :wink:
Sami hodnoceni dobre, skoda fakt, ze jsi nemohla napsat vice :wink: A gratulka ke kocarku. Si ho poradne uzij :wink: :slight_smile:
Pospi tak na chvilku klidecek. A s tema brylema to musi byt tezke u deti, aby si je nechavali na ocich :frowning2:
Momou taky na chvili krasa klidu, co? :wink:
Marti dobre, ze se mikina libila a meli jste hezky vecer. A ta masaz musi byt super. Hned bych sla :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar a sílu!
Tak co včil a co potem… kde začít
Asi dovčou, která byla super a tak jsme si ji protáhli a vrátili se tuto sobotu.. ještěže tak, neb v pondělí mě začal bolet zub, tudíž mám hlavu na hlavě a u dvojky nahoře zánět, takže mám hlavu jak nafukovací balon a přes oko si pomalu nevidím :grinning: včera jsem byla u zubařky a tak mi to vrtla, ale výsledek otevřeného zubu zatím žádný blee.. nicméně neva, aspoň už mám dole to kilo a půl co jsme na dovče nabrala :grinning: takže zubní vložka a soucítím se spolutrpitelkami viz vanil.
Tímto tě vítám Vanilko aj já, sic pozdě ale přece. Máš nádherného kloučka! :zipper_mouth:
Dovolená se vydařila, hodně jsme výletovali, byli jsme i v Insbrucklandu ve Swarovskeho muzeu a byla to naprostá špica, Honzík byl v manduce ani jednou nemukl, jen jsme po těch dvou hodinách myslela, že tam ty záda nechám (odměnou mi byly naušničky s řetízkem  ), poté jsme šmajdali po Insbrucku… Honzík vesměs vše zvládl na jedničku s hvězdičkou, prostě pohodář, jen měl stavy, že třeba půl hodiny ječel a pískal v autě jako siréna, něco asi jako popisuje sami a toho kloučka na plavání.. trhá to uši a člověk je z toho pak krapánek nervní  třeba takhle proječel půl cesty zpět z Mozartova města Salzburgu, do našeho ubytování cca 190 km, nicméně to měl i v plíně kakanec, který tomu teda přidal na intenzitě.. ty kratší cesty byly slabší článek. Cesta do Rakous a zpět úplně v pohodě, nejlépe se mu spalo na dálnici, nějaké serpentiny kdy hlava klimbá ze strany na stranu nebrat. Lidé tam jsou vstřícní, přátelští, velice milí.. hlavně tam v horách. A starouši jak výletujou tak se krom hor, výšlapů zajímají a mají rádi malé děti. Což bylo takové hezké od nich.. Honzík byl kolikrát středem zájmu, samé cukrbliky a dědečkové si chtěli povídat. no jo důchodci Rakušáci mají velké důchody jsou spokojení, všude jich je jak mravenců, jsou fajn, ti naši jsou furt jen mrzutí no jo..
A co dáál …
Puzzi čaj chorvati, už si jako čokoloko? Četla jsem, že cesta oka.. kolik jste to měli km? My 800.. tam kam jezdíváme my do Chorvatska to bývá nějakých 1200, ale to je až kajsi mezi Šibeníkem a Splitem, což vy jste někde hore však?
Gratulace k zoubku! My jak jsme včera byli u toho zubáka, tak se zubařka dívala i Honzíčkovi do pusinky a říkala, že teda jakože nic, ale to je jen dobře, že čím později ti zuby porostou, tím méně budou bolet.. hele a ty sis ničeho nevšimla, jako to dásno zduřelé a tak, prostě nic??
Sami ke kočáru :sweat_smile: teda to byla baba jaga, mě by taky naštvala ajéé a jak, jen ji to spočítej! Gratulace k lezení, Domi je šikulka, koukla jsme na video, fakt super! Tak samo jsem koukla na video i Honzíčka v neckách, je to srandista :grinning: parádně si to tam užívá, zabavit se zabaví sám, hlavně jak voda cáká!
Koukám, že hodnocení napsáno, tak fajn  jsem zvědavá, jestli paní odepíše, jakože se bude bránit. Ochechule se státnicema super, ale na druhou stranu, ony nemaj děti hmm? Tak nestresuj :wink:
Ten můj aparát je taky velký odní živel, ale to má po mě  možná byl proto pod vodou hned na první lekci a doma či u rodičů v bazénku si ho topím sama 
Honzík teda nelozí, neobjevil zas až tak nohy.. vždyť si je onehdá teprve začal rvát do pusin, což nedělal vůbec. Co umí krásně je obracení všemi směry a na obě strany, válí sudy a tak samo si plázne pro Pet lahev, či mobil jako ostatní děti zde. Hohník má hafo času ve všem, co si budeme povídat, viz. přenášení :grinning: co mu teda jakože ještě výborně jde kromě toho ječení je žvatlání, první slovo co vysloví vědomky bude tata, páč to tady teď řve jako každý den nejčastěji.. a já jako každý jiný den, néé tata mama! 

Leni chůdě s nohou, to je hrůza! Jak to zvládáš? Když jsem četla sms úplně mě omylo, doufám, že i „posedíš“ !!! Máš jediné štěstí, že je Rosťa doma a že ti i ostatní vypomůžou, třeba sousedka s vozením.
Jsem zahlédla že tady byla mamakami bartalka, to je moc fajn, Šimonek je řádný valibuk a váhově předčil Honzíčka i Nikolku že?
Nikolka koukám špatně hajají, mno bohužel Nikul ono to nebude lepší, u nás je to totiž horší a horší, u nás už je situace akorát tak na psychologa.. výjimku tvořilo asi tak 7 dní, kdy jsme zavedli kaši, jinak Hanýsek spí nadále mizerně, tak jako od narození, ono už to asi ani lepší nebude :grinning: takže s přehledem u nás ječák začíná ve 22 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: někdy si ho střihne i dříve, ale něco jsme o tom už byli nuceni načíst a začínáme praktikovat uklidňovat bez prsa, poněvadž otrokem jsem já … takže když spustí jdeme hladit, plácat po dupince, tišit, on si vesele ječí dál, ale poslední 2 dny první hysterák zaspí pak do té 1 hod spí v postýlce, potom skončí u mě v posteli a já nahazuji do rána, pokud se teda nepřekonám a nepřenesu ho do postýlky, páč mě utiskuje, posouvám se tak že jsem až nakraji postele většinou, takže se musím v noci snažit a po půl hodině dudlání :pensive: ho přenést
Opravdu nemají hlad po 6.M v noci.. kdybych i v noci měla tolik trpělivosti jako večer s tím utišováním.. vyřvávat ho rozhodně nenechám jak někde dokonce radili, tohle se mi nelíbí praktikovat
Nikolka má nový vozový park, parádní a fotky čupr! Nikolka má krásná kukátka, je to princezna 
Momou koukala jsem na jizvu, Kubíček je statečný, ještěže je to za vámi a bude jen lépe. S dovolenou mi je to líto, určitě bys potřebovala vypnout. Co se dá dělat, příště :wink:
Novinko super že sis dovču užila s rodinou, tvůj chlop měl štěstí že šel do sebe, jinak bych mu to spočítala holomkovi!
Marti taky podovolenkovala, to je dobře 
Petruš krásné fotečky ze křtin, moc ti to slušelo, hezké šaty a JD k tobě hezky ladil, mocinky hezké :dizzy_face:
Pospi tchýni zabít, od sami taky.. nápady maj obě dvě stupidní. Včera opravdu nebylo na koupání a taky slunit malé mimčo, no kdo ty kdy viděl, to mi fakt hlavu nebere, asi lepší rakovina kůže, než skolióza páteře :angry: :angry:
Jaksi se v tom už ztrácím co jsem chtěla napsat, neva tak dám pauzu, jdu uvařit oběd, u toho popřemýšlím co a jak.
Pospi fajn kamarád pro Rišutku, 10 let! Ty jo dyť to už je skoro puberta! A oni dva si vyhrajou? Tak to jsou dobří!
Jumi jak je s tatínkem? Koukám na červenou karkulku, je to pěkná štramanda a jak sedí na patičkách, skvělé!
Lobi ahoj moja, huž jsem tu, koukám že vy jste toho stihli až až povýletit apod. Jak si užívají holky prázdnin? Ani se nenadají a budou muset do školy.. Jo povinnosti čekají.

Holky myslíte že je normální že mi otok roste? Včera mi to zubařka vrtla, estli by teda neměl být výsledek krapet jiný a otok na ústupu.. si pomalu přes oko neuvidím :sweat_smile:
Zdravím talls dietařku, jak pokračuješ?
Jé a Petis ty máš taky šikulku jako ostatní zde, Kájka pěkně začnila  je to holka vynalézavá, pěkné fotky z oslavy jmenin, nejsi žádná selka!!
No a lauš ta se někde fláká u rodičů jak tak vidím, to je dobře, je ať spočne..:slight_smile:
Tak a už asi fakt nevím co, tož já idu o dům dál. Pěkný den
22. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Už sme doma z výletu. :sunglasses:
Postupne dočítam. :slight_smile:
Zuzka už lozí ako drak a začala sa stavať na nohy. :confused:
A pribudli jej dva zúbky. Už má štyri. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj megn, tak dovolená super? :slight_smile:

Tak Kuba vstával v 11 hodi a Anička v 11,35 hod. Jsme byli na prohlídce v 8 měsících a máme 7,75 kg a 69 cm :wink: a slyšíme velmi dobře. Narozdíl od segry, ta se nemohla za zvukem otočit, páč ji zajímalo vždycky něco jiného :grinning:
22. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miruš, to je Zuzanka šikulka teda !!! Markétka nelozí, sedí a když s ní sedím, tak stoupá na nohy...nějak máme jiný postup!
22. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek