• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi tak si dovolenku užívate a video super. :slight_smile:
Nejak tu pobolievajú zuby, dúfam, že Vás to rýchlo prejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Megn tak dovolenka sa vydarila. :slight_smile:
Sam dobre že si jej napísala negatívne hodnotenie, potvore jednej. :angry:
Well ty i teda užívaš :frowning2: , ešteže máš pomocníkov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme sa rozhodli, že nakoniec tento rok na dovolenku nepôjdeme. Zdá sa nám Zuzka malá. Ale 8.8. pôjdeme na týždeň do Popradu, aj MM si vezme dovolenku a pôjdeme do Tatier, do aquacity a do Zoo. :sunglasses:
Marti už v kolobehu po dovolenke? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konecne je doma ticho, maly spi a MM isiel do prace. Cakam dnes navstevu, pride kamoska s 10 M synom, som zvedava ako bude Tomi reagovat, naposledy ked bola u nas tak len strasne plakal, lebo nemohol spat, ako ho kamoskin maly stale budil.

Sami to hodnotenie je dobre, tak jej treba, babe jednej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je dobre ze aj nazivo sa ti ten kocar paci. Uz len aby sa pacil aj Dominikovi a je to uplne perfektne :sunglasses: .

Pospi ja mu to prave preto davam, aby to neskopaval, nech si na to zvyka, lebo moja sestrenica mala potom problem ked uz zacal behat, nechcel to mat na nohach, tak ma upozornovala nech skusam uz teraz. A kazdym dnom cakam ked mi pridu jedny botky vyhrane v aukcii na MMB.

Marti to je parada, taku masaz by som si aj ja nechala lubit. Snad strazenie Marketky dopadne dobre.

Megn, dakujem za privitanie. To je super ze sa dovolenka vydarila.

Mirus super ze uz Zuzanka lozi, a aj k zubkom gratulujeme. :slight_smile:

Momou, pekne miery. A co povedala mudra na Kubkov pupik?

Mirus a co Tatry niesu dovolenka? Ved aj my sa tam chystame, ale neviem ci sa nam to podari zrealizovat. :angry:
22. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, mám další překlad delší do pátku, tak vás trochu zanedbávám, ale moc toho tu není, tak teď dočítám, H spí.
Sami, ty vado, kočárek story drsný dost, napiš hodnocení, ta baba je fakt baba. A ad sluníčko. My jsme tu u moře a slunce furt, ale Honzíka mám jen ve stínu, si myslim, že dost až dost sluníčka při přenosech, tu a tam to nejde v kočáru vychytat, aby měl 100% stín, v moři slunce, až dost. To tchýni nějak vysvětli. Proč nám okolí furt takhle nějak radí, co? Já měla s mámou včera mírně neshody, páč H u usínání otočky a hekot (bylo vedro jako každej večer) a mámě vlezlo do hlavy, že je přežranej kaší a že ho překrmuju a proč sní celou přesnídávku, že mu stačí půlka. A že potřebuje tekutiny, ať mu dám mlíko, když u oběda dělá blbosti (čumí kde co lítá). Dnes ráno v půl 7 mlíko, pak nic, spal 9-10 a sváča. Máma krmila a v půlce přesnídávky že prej má dost (čumákoval po autech). Pak jsme šli k moři, celou cestu kňučení, ani moře neužíval jako obvykle, zpět pobrekával, máma mu nabídla křupku, nechtěl, hlad prej nemá, haha, no nic, mlčela jsem. Před dvanáctou máma, že teda zkusíme oběd, na to se vrhal, tak uznala, že měl hlad. A to bylo keců po cestě, že asi druhej zub. Včera večer se přidala i teta, že jí H nějak často a že kaši nedávala. Houby, před rokem žral její teď dvouletej kaši min. jednou (jsem to viděla) a jako ve dvou letech k snídani nutelu a párek (sejra chlapeček nechtěl), tak nevim, co si dovoluje mi radit? Po tý nutele se podle mě osypal, ne, to má vyrážku z moře (hahaha).
22. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý lepší, ale na dovolenou až v září :angry: Takže já letos nikam nejedu. No odpoledne jdeme na Bulovku na ten laser a na KO, tak uvidíme co tam, ale žádný naděje nejsou. Za rok možná pojedu na dovolenou a vzhledem k tomu, že si plánuju porod na srpen tak taky nikam nepojedu. Si půjdu objednat pokoj do blázince.
22. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Klídek :wink:
22. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi, bomba s dovčou a Davidem!
Není Hpaja už taky u moře? Koncem července podle mě jedou.
Novi, Slávko sežral 600 gramů na posezení? Jůva :grinning: Moje máma by tě hnala :grinning:
Nikule, haha, tak mobil je nej lákadlo :slight_smile:
Pospi, tanečník Riška musí bejt bomba!
Honzík taky nejradši spí na boku posl. dobou.
Petruš, kolem páté konečná vstávačka? Jéje... Čtu dál, že do osmi, tak to je těžká pohoda.
Dedul, tyjo, super spaní od pěti, tys na to kápla, musíš ho dávat spát brzo, aby vydržel.
Vanil, v půl šestý nic moc taky! H dnes v šest, taky žádná sláva na to, že spát chodí v devět.
Megn, zdary, vítej doma! trak bomba, že Hanýs byl hodňous. 800 km my taky. Ne, H zuby žádnej příznak, na dásně jsem koukala snad denně a zduřelý nebyly.
Miruss gratuluju k lezení!
Honzík je vzhůru, nestíhám dočíst vše.
22. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, koncem roku jdete do snáža, jo? :slight_smile:
Hlavně že ko ok!
22. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss Zuzanka je skvělá! a má 4 zoubky jo? No co to je? Si nedovedu představit zatím ani jeden zubák, u nás furt důchodcovskej úsměv :slight_smile:
Momou co to čtu ty bláho, takové plány :sweat_smile: porod.. říkáš do třetice jo? to jsi dobrá!
Puzzi to jsou rady, vysvětli jim ať si nechaj kecy v kleci :wink:
Vanil co umí takový 10 měsíčný chlapeček?
Miruss prej nepojedeme na dovolenou, jenom na týden do Popradu, chicht
22. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, jo, už jsme zase v koloběhu, já věčně sama doma, tak mám teď každý den návštěvu dětí, aspoň to mám zpestřený, za chvíli dojde Pavka s Nikčou - to je neteř od bývalé švagrové.
Vanilko, já se na tu masáž tak těším, jak malý děcko, ještě jsem to MM neřekla, nebylo kdy ... asi se to dozví až po masáži, že jdeme na půl dne někam ven ...
Puzzi, taky tě ty rady/kecy lezou krkem? ... já mám přímo alergii, vzhledem k tomu, že jsi s Honzíkem 24 hodin, tak asi líp poznáš, co chce ne? ... nevím, jestli jim pořád do výchovy někdo tak kecal ...
Moni, vy chcete 3.dítě? ... to mi nějak uniklo sakra, musím dočítat poctivěji !!!!
22. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když Moni, ty tvoje porody ... bych chtěla jeden takový zažít ty bláho !!!! Zvládáš skvěle fakt, je pravda, že by to chtělo změnit prostředí, prospěje to psychice ... ale bude to dobrý, uvidíš ... jen se odpoutat od té myšlenky na dovolenou .... když víš, že to teď nejde, tak to dost deptá
22. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn napisem az neskor, ked odidu. Ked tu bol naposledy mal 6 M. Ale podla rozpravania uz dost.

Puzzi aj mne moja mama stale hovori aby som mu nedavala tolko jest, lebo bode ako moj bracho, v roku mal 13 kg, ale bol kratky, takze taka mala gula :grinning: . A svokrovci zase stale iba ci nieje hladny, podla nich by mal jest kazde dve hodiny. To sa mi zda dost prehnane, ved prospieva dobre, tak naco ho prekrmovat.
22. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: Jo jo třetí ...........

M1rti: Je to jediná dovolená, co jsme si mohli dovolit a já nejedu. Na hory v zimě taky asi nepojedeme a ......... na prodloužený víkend ser.. páč to bude s dětma, takhle jsme sice měli jet s dědou, ale děda by pohlídal večír cvrčky a my mohli třeba někde posedět. Vždyť jsem neměla ani svatební cestu .............. :pensive: Jistě, Jarda řekl, že zůstane on, ale to je mi na h.., páč potřebuje vypadnout z Prahy tak jako já a on ještě víc.
22. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanilko jeden říká to a druhý ono. Možná by se měli sejít a nějak se domluvit, aby z toho vzešel schůdný výsledek :grinning:
Náš Honzík taky rád sám na bočku spinká, už delší dobu.. možná proto, že odjakživa prospí půl noci u prsa
tak ho tak povečeru šmíruji a vzdychám nad ním jaký je to náš poklad, jak je sladkej a jak moc ho miluju :slight_smile:
V Alpách jsme měli ložnici a tam byla postýlka snad větší než 140x70, co v té postýlce vyváděl než usnul no hrůza, moc prostoru, moc otáčení, ale docela brzy tam usnul snad každý večer.. my pak jako správní rodiče chlastali na terase a koukali na hory :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to je beznadějný, je pravda, že to bylo fajn, když jsme na dovče sedli na terasu - zapnutou chůvu, ale bylo volno a kecali jsme, člověk se odreaguje, doma večery probíhají jinak ... tak se drž Moni, jednou se zadaří a pojedete všichni, neboj , jednou to vyjít musí ne?
22. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, v rychlosti...
zdarvim vyletniky...
Majdi super ze sis dovcu uzila. Honzulak byl vzornak jako vzdy o tom nepochybuji :wink: zub auuuuuuu at uz neboli, mrska jedna prokleta :frowning2: a zoubky HONZULAKOVI narostou to neboj :wink:
Puzzi jj mamky jsou nekdy chytre co, ale nakonec jsi stejne melka pravdu... uzivejte slunicka a more :wink:
Novi perfektni ze vse vyslo nakonec podle tvych predstav a uzili jste si to :wink:
Miruss teda vy taky porad nekam jezdite, ale to je spravne, pry nikam na dovcu :grinning:
Sami co kocarek? spokojena? jsem zvedava pak hod foto a hodnoceni super. diky za IP :slight_smile:
Momou nesmútni, treba to vyjde. a 3. dítko????????? jsi dobra ze tak planujes.
Nikul super ze Nikolka umi plazeni, ale jen za urcitym lakadlem
:slight_smile:
Popsi ten Riska je teda cislo a tanecnik musi byt uzasny :slight_smile:

Holkx u nas doma to vre, MM po me porad jeci, ze jsem neschopna se postarat o maleho, ze jsem herecka ze me to boli, ze kdyz chci siporadim, ale ze se mi noha v sadre akorat hodi...moje nervy je i do breku a na nic. porad kazdy den se nekolkrat hnusne pohadame. ach jo :angry: sere me, jak bych si to zavinila ja sama...a jak by jeho prace venku nemohlka pockat za tyden :angry: jeste ze mam tu kamosku sousedku
22. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: To je právě to, já jsem jak umíněný dítě, já chtěla aby to vyšlo teď, když už mi nevyšly Plitvický jezera. Já vím, zní to strašně sobecky :pensive: ale já to tak fakt nemyslím.
22. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky stalo uz se vam ze jste si neco objednali tady z bazaru a zaplatili a nedostali jste zbozi?
uz jsem platila 3tydny zpet a nemam ani penize ani zbozi a baba se mi neozyva pritom se denne prihlasuje nekolikrat? jak byste to tposim resily? :angry:
22. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: To se mi nestalo :angry:
22. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda chvili jsem tu nebyla a tolik jste toho napsaly!
Megn vitej zpet :slight_smile: 'Dovolena v tvem podani zni uzasne. Retizek a nausnicky zavidim. V tom muzeu to muselo byt bozi. Jinak teda se zubem nic moc, ale snad ti to brzy spravi a bude fajn :wink:
Momou hezke miry :wink:
Miruss i tak budete mit krasnej tyden urcite. To bych brala jako dovolenku :sunglasses:
Puzzi ty si vidim uzivas !dobrejch" rad, co? :angry: To musi byt chvilema i na palici teda. Ale zvladnes to :wink:
Weli ajeje, doma teda husty :frowning2: Asi TM vidi, ze on sam moc nestiha a po tobe to vsechno bere jako samozrejmost :frowning2:
22. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jak poznáš že se ta baba přihlašuje několikrát? :confused: tady na MK?? co to je za babu jako :angry:
ve volné diskuzi bylo něco jako nespolehliví inzerenti nebo tak nějak..
Rosťa co blbne jakože? vrrr. to mě mrzí, možná by bylo lepší kdyby šel brzy do práce, ať se trošku pročistí vzduch, trošku ponorka že? :frowning2:
Petruš díky :dizzy_face: četla jsem, že sis náramně užívala s rodiči. Jak se taťka nakonec aklimatizoval?

Na plitvičkách jsem byla před třemi lety a ty jezera jsou krásy světa, ta příroda je prostě úžasná.. pokud do ní teda nějak nezasahuje člověk že..

Momou nesmutní ona se ta dovolenka snad ještě nějak vyvrbí.. je fakt, že tak by to bylo super když by děda pohlídal.. moc se nad tím netrap, Kubíkovo zdraví je přednější :slight_smile:
22. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi psala mi to adminka vis jinak bych to nepoznala, jj sere me to pac nemam nic :angry:
22. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda bordel! Písni její přezdívku, ať si ostatní maminky můžou dát pozor na takhle nespolehlivou inzerující.. a cos kůpila, kdyžs nic nekůpila? :angry:
22. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli to teda nasere. Jak rika Megn, pisni jeji nick vsude, at vsichni vedi :wink:
Magdi tatka dobry. Vzdycky jsem mu stahla nejake filmy na pc, pak jsme se divali jeste na tv noviny a tak. Jinak jsme byli busy s tema koupelnama a na konci jsme byli na nejakem vylete aspon. No, rychle to uteklo..
22. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi no je to des, kupovala jsem sedatko do vany za 400kc a mam prd jeze...moje nervy jsem nasrana jsem zvedava co vyridi adminka :angry:
22. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaydik uz mi spinka 2,5hodiny. To zase bude vecer urcite :confounded: No ale aspon mam tedka cas na casopisy, co mi privezla kamoska :grinning:
22. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já nevím, co se s tím mým dítětem děje, ale on zas usnul před 18 hod... :sweat_smile:
je teda fakt, že přes den si dal jen půll hod. dopo a půl odpo! :wink:
weli: téda, MM je na tebe tak hnusný???? co by ti měl spíš pomáhat, tak tě tak stresí... :angry:
a s tou babou to je teda goool, a co to bylo za inzerát??? ajo, už to čtu...baba jedna! :rolling_eyes:
puzzi: no jooo, maminky...známe, ta moje má furt strach, že má žizeň a furt by mu cpala čajík! :grinning:
sami: kdy budou fotečky nového "fára"??? :slight_smile:
petronus: jéjda časák, taky tady jeden mám, že bych na něj vlítla! :sunglasses:
22. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko to je super mit pro sebe cely vecer, uzivej neb si to Maxik rozmysli a bude bantovat do 21 neli vic :grinning:
Myslite ze je velky problem vzit si Ibalgin kdyz jsem kojna?
22. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

navsteva uz odisla, bolo fajn, az na to ze deti sa moc nemuseli, vecsi chcel stale Tomimu robit zle a Tomi plakal, a potom spustil aj kamoskin maly :frowning2: . Ale poviem vam tie co mate este nelozica tak budte radi, to je ozaj fuska ustrazit tak zive dieta, v sekunde bol pod stolom, potom zrazu pri radiatore, a najviac ho zaujimal susiak na pradlo, stale by ho zhadzoval :wink: . Stale sa staval pri skrinkach a aj pri stene. A potom som mu dala najvecsiu zabavku tlacil pred sebou Tomiho choditko, to ho dost bavilo. Ja som si ani kavu nestihla dopit :angry: .
Dvere sme museli mat stale zavrete lebo este nemame zabranu na schodisti, tak aby tam nepadol.

A este prv ako prisla kamoska, Tomi spal 3 hodiny, len s jednym zobudenim a placom, ale vyriesil to cajik a spalo sa dalej :slight_smile: .

Este som sa chcela opytat tych co kojite a mate uz zubate dieta uz vas pokusalo? Tomiho to strasne bavi, ani nie tak tahat ako kusat :frowning2: , tak to bude asi nas koniec s kojenim, aj ked ho uz kojim iba v noci a rano. Nebudem z toho robit tragediu,ved som aj tak dost vydrzala aj ked som od 3 mesiaca sem tam dala sunar, ked sa mi zdalo ze malo vytiahol. Svoj ciel som dodrzala aspon do 4 mesiaca.

A kamoska dava malemu uz normalne na ranajky roztek bud s maslom, alebo syrom a zatial je OK. A uz mu dava aj normalne mlieko(robi mu krupicu na noc). A stravu uz tiez jedava dost veci podobnych dospelym.

Weli to nasere s babiznou, ja som mala vzdy obavy platit nieco popredu koli tomuto :angry: .

to je zatial vse, idem pospratovat veci po navsteve a nachystat kupanie.
22. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn ja si myslim ze mozes, alebo si skus dat ten detsky nurofen, ved ked to mozu deti tak asi aj ty, ked kojis.
22. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanilko džůva díky, by mne nenapadl Nurofen, akorát teda přemýšlím jaká by byla koňská dávka, když jsem taková akurátní :grinning: Honzíkovi bych ten Nurofen jahodový musela vypít celý možná :grinning:
Jsem byla nucená vzít si Ibalgin, měla jsem 37,7 :pensive: ráno šupajdím k zubařce, ještěže mě to nechytlo na dovolené, blbci mají štěstí :grinning:
Návštěva vydařená :grinning: když sis ani kafčo nedala, sis vybrala na nějou dobu však? :slight_smile:
si teda užívám neloziče, ikdyž on jak se válí furt ze strany na stranu je taky už napováženou, aby se při těch sudech nebouchl do tamtoho či onoho rohu :slight_smile:

Leni jak to budeš tedy řešit jinak? S pomocí adminů? Hoď nick na tu paní, se chci juknout co to je za maňu :angry:
22. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek