• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte,

u nas noc priserna, od 4.00 do 4.45 sme boli hore, maly nie a nie zaspat, dost plakal, asi ho trapi dalsi zubok, uz to ma pekne biele. Potom som zaspala tak tvrdo, ze som nepocula ani budik, cize som zaspala k zubarke, ked som vstala rychlo som sa poumyvala, poverila MM co ma robit, lebo maly este buval a sla k zubarke. Zub mi docasne vyplnila vraj niaku specialnu vlozku a v utorok uz na dokoncenie, dufam ze uz bude pokoj.

Megn tebe vsetko naj k vcerajsiemu sviatku. :sweat_smile:

Pospi vsetko naj k narodkam :slight_smile: .

Jumi to je fajn ze ocko bolo bez reakcie. A na plavani to musela byt sou pre Sonicku. To je dobre ze je s otcom uz lepsie.

Talls kasli na dietu, ja mam tiez este dost kg z tehu, aj som to chcela riesit ale zatial to moc nejde. A ty pritom vobec niesi tlusta.
Co to citam ty mas este mliecne zuby? :confused:

Pospi Janka je super, a ake ma kukadla :sunglasses: .

Talls ja davam obed tak okolo 13.00 a potom o 16.00-16.30 presnedavku a okolo 20.00 kasu a uz potom nic, a niekedy ked skor obeduje tak mu tam vsunem jedno mlieko.

Pospi, Weli ja davam maleho dost casto mojej mame vozit ale to je tak na hodku, a uz ho par krat mali aj svokrovci, ale samozrejme ze stale rozmyslam co prave robi a ci neplace.

Holky asi je nieco vo vzduchu co nedobre posobi na chlapov aj u nas je teraz trochu kriza, tiez uz sme si vykricali aj skarede veci, a :frowning2: samozrejme mi bol vycitani konik, ale to ze on tu kolkokrat sedi pri PC a hra tie priblble hry to je OK, a ked mu dam na chvilu strazit maleho, ked nieco robim, tak ho ma iba dovtedy dokedy je Tomi dobry, ked zacne vyzadovat pozornost tak uz mi ho aj nese.

Talls ja davam normalne presnedavky, a nesledujem ci je tam cukor alebo nie. Mala som uz niake aj bez cukru od OVKO, ale neviem ci to aj u vas predavaju. A mne sa nezdaju tie normalne niako moc sladke.

to je asi vse co som si zapametala, ak sa podari vecer este nakuknem
23. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, Vanil...no, já jsem taková zubní rarita, mám mléčné pětky a nemám založeno na druhé, takže když i tyto vypadnou, mám smůlu. Takto jsem měla i dvojky - když mi vypadly, čelist se mi uzpůsobila tak, že špičáky se mi šouply hned vedle přeních zubů(jedniček), pak mám mezeru, normálně čtyřku, mléčnou pětku a klasicky stoličky...takže jsem teď takový upírek...kdo mne viděl na sraze, může potvrdit :wink:
Bohužel z ortodontického hlediska s tím nešlo nic dělat, když jsem byla malá (rovnátka a tak), protože by mi zas neseděl zkus zubů na ty spodní...
No, ale ač to vypadá dosti zvláštně, s takovouto zubní kreací jsem se i vdala, tak OK :grinning:

Pospi, no hecnout bysme se mohly, no ale znám se.... :grinning: :grinning: :grinning: , právě jsem dojedla Milku, co mi včera ráno donesly holky na návštěvě....jojo, taková jsem já, jakmile je tu něco sladkýho, jsem ztracená...prostě nesmím nic dostat a nic koupit...ale říkám si, že teda do konce prázdnin ty 2 kila, to by se mi mohlo podařit, ne??? :grinning:

Dítě hodilo boba do plíny, smrad všude, jdem koupat....kuknu ještě...
23. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu se jen nahlásit a pozdravit vás, ach jo, nestíhačka.
Byli jsme teď 2 dny u našich a domů se jen jezdili vyspat, naši budou omítat chalupu a taťka si chce ještě sám natřít podhledy, tak s MM stavěli lešení atd. Já s mamkou zavařovala okurky, dohodly jsme se, že si je uděláme na půl, tak jsme dnes zmákly 65 flašek, no ale moje záda, uf.
Do toho malá moc nespí, dnes jsme měli plavčo, tak bylo OK.
Bujujeme s pitím přes den, Kája moc nechce čaj, štávu, nic a o mlíku ani nemluvě. Když vidí mé prso, tak začne řvát, kopat, přes den se z něj vůbec nenapije, jen v noci, naštěstí aspoň za tu noc. S takovou brzy mlíčko nebude, taky jsem to včera pěkně obrečela.
Přes den vůbec jí málo, asi je to tím teplem, nevím.
Já bojuju s tím mým krkem, nic moc, je to jak na houpačce, třeba celý den nebolí a v noci zase nemůžu polykat, ch jo.
Jo, dneska jsem se pěkně vypekla v Tescu, ptž mi došla Beba a koukám, v Tescu měli za 202,- 800gr, no super cena a dokonce i ponožka jako dárek, akce století. No jo, jenže oni těma ponožkama skryli expiračku, která je do 7/2009. Tak teď nevím, jestli to můžu vůbec Káji dát :confused:
Dnes si jdeme s MM opéct klobásu a vydechnout, i když bych teda měla žehlit, mám tu 6 praček na žehlení, to mě asi obmyje, než to udělám:unamused:
Musím končit, malé se nedoří usnout tak jdu hladit. Mějte se pěkně, snad vás brzy dočtu !!!

P.S: Koukám, že se Magdička vrátila z dovči, vítej !!!! :slight_smile: A vše nej dodatečně ke včerejšímu svátečku :slight_smile:

A vidím, že dnes slaví Pospi narozeninky, tak s Kájulkou přejeme všecičko nejlepší !! :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky s tema chlapama je to des :frowning2: Ja si teda zatim nemam na nic velice stezovat, Ray je super a hodne pomaha a stara se. Ale jsme spolu neco pres 3 roky, ze? :sweat_smile: No snad mu to zustane :slight_smile:

Ja mam dneska desnej den. Jaydik je porad nejaky umeceny. Na chvili jsem s nim po o usnula v posteli, jsem byla nejaka uplne hotova. NO ale stejne vstal zase s tim jeho mrncenim :frowning2: Taky mi dneska spadl ze dvou schodu, co mame v obyvaku, na plovoucku. Rev teda desnej, ale pak byl v pohode. Tak snad mu z toho nic nebude. Je teda nejakej ospalej a umrncenej, ale to byl i pred padem :rolling_eyes:
Jsem zvedava na noc. Ray ho akorat okoupal a oblika ho, takze zase rev
:frowning2:

Tak jsem akorat zmerila Jaydinkovi teplotu a ma 37,7 :frowning2: Dostal Nurofen, mliko a spinka tedka v postylce. Ach jo, nesnasim takove chv :frowning2: ile, kdy je mladatkum na nic :cry:
23. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
My teď uspali H. v kočáru, páč vevnitř v karavanu je 30 stupňů, to je zabijácký. Odpo spal naposledy od jedný do dvou, takže teď hotovson.
Weli, tak to máš super mamču :wink:
Megn, Honzíkovi se udělaly min. tejden potničky na krku, jak prakticky krk nemá, jen tělo na hlavě, neutírali jsme to tam a už to bylo. Jinak se Honzík nějak moc ani nepotí, jen tak jako vlhne, ale nic mu neteče - teda kromě slin, to je samozřejmě bernardýn, jak mu to kape.
Ajajaj, zub řízy říz, uf!
Weli, to je fakt, jak to že pečeš se sádrou? že se na to nevypr...
Megn, noci prdózní na houbičky? Děkuji nechci, nebo třeba jo, vyměníme si týden, tvoje dny za moje noci :grinning: Ale promýšlej, ani ty naše noci nejsou až tak labůžo, v šest vstávačka občas a nějaký ty votočky v noci - i když teď dvě noci super!
Vanil, když je dáseň naeklejší a do běla, tak je to zub? Jsem myslela do červena. Honzík to má právě nahoře nějaký bílý a oteklejší, ale já furt nevim, to mě tak štve, že to nepoznám dopředu :sweat_smile: I když možná jsem šťastnej člověk, že u toho 1. nic hroznýho nebylo až na nějaký ty obvyklý zpruzelý nálady.
Vanil, ty tvoje odpo rozestupy jídla jsou dobrý, se stydim. Já dávám 6-7 mlíko, 9-10 ovo, 12 zele, 14 mlíko, 17 jogurt, 19 kaše, 20 trochu mlíka na usnutí. Taky někdo krmíte takhle častěji?
Petis, tyjo, tolik okurek! :slight_smile: Tyjo, ve vedru Káje nechutná? Honzovi jo, je hroznej žrout, i máma, která je proti překrmování, když je naštvaná, tak často přes den vypustí větu "tak co mu dáme k jídlu" :grinning:
Petruš, taky je u vás horko, že by to bylo z toho ta nic moc jaydiho nálada?
23. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Se na to vyseru. Ta doktorka, co chodíme s Kubou na kontroly je kráva :angry: V sobotu dostal Kuba na pohotovosti bactroban na tu jizvu s tím, že mudra uvažovala, že mu nasadí ATB. Naše obvodní řekla, že ta mastička je super a že by možná dala ATB taky, pro jistotu. Ta mudra na Bulovce nám v pondělí řekla, že mastičku v žádném případě a dala višňovku + laser. Dneska řekla, že nasadíme bactroban (k té višňovce a laseru) .......... :rolling_eyes: A to jsem ještě mluvila s kolegyní v práci, dělala zdrav. sestru na Bulovce, a ona prý ke komu chodíte, tak jí to říkám (Beranová) a ona, to si děláš prdel? Ona tam ještě je? Jako jsem nechápala. Tak se mě ptala zda je to taková ukřičená, roztěkaná, trochu se klepe, starší ..... a já na to, že jo. Tak tahle mudra prý má zakázáno jít na sál a hrozila jí výpověď za chlast. Super. Zítra jdeme na kontrolu zas, ale prý tam bude primář, jinak na dovču asi teda nepojedu :frowning2:

Megn: Myslíš, že je to ta nespolehlivá?
23. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi ty si taky uzivas. Nechapu, proc ti mamka porad neco vycita! Dyt vidi, jaky to s Honzikem je, ze se mu musi porad venovat a tak a sama to tedka moc nezvlada. Ale za vsechno zase muzes ty? :angry: To by me s.alo takovy kecy porad... :angry: Uz se nemuzes dockat, az prijede TM, co? :wink:
Weli at ti to dopadne dobre zitra na kontrole :wink:
Magdi a zub uz lepsi po te operaci? Ja nesnasim zubare, ale clovek tam musi jit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vanil noc u vas taky nic moc. A snad s tim zubem to budes mit lepsi a nebude bolet :wink:
Talls tve zubni slozeni zni zajimave :grinning:
Puzzi s krmenim to mame podobny :wink: Akorat ovoce menim s jogurtem odpol a rano v 9 - 10 ma mliko nebo snidani cerealie s ovocem.
Puzzi u nas horko? ne ne, je tu tak kolem 17st dneska
:wink:
Momou ta doktorka zni desne teda. A kazda dava neco jineho, taky dobry :angry:
23. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky sory, jsem se tu rozohnila .............

Petro: No právě, že ty dvě první se schodli - tedy doktorka na pohotovosti v Rychnově nad Kněžnou a i naše obvodní - ale ta na Bulovce nee ............. mám pocit, že kdyby nechala ten bactroban, tak to mohlo být mnohem lepší a já mohla jet taky.
23. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja chci na návštěvu k Petronušce :sweat_smile: Aha, čtu dále, tak nechci. Nejnepříjemnější věc na světě, když ani nevíš, z čeho teplotka a pláč je. :frowning2:

Talls, hecnout se chtěla Tárovic, ale po takové výzvě, že by i já? :sweat_smile: :confused: Mě teď stávkuje váha, ukazuje mi krásných 55 kg, což je cca o 20 míň než v reálu.

Magdi, ty si s těma bejkárnama tady chyběla :wink: :dizzy_face:

Moni, smůla, že chodíte k ožralce, sakriš ještě toto :confounded:

Dopr.... práce, ta mála šťabajzna nahoře se snaží už 2 hodiny usnout. Spala od 18,30 co 19 a od té doby furt pořvává. Usne, a zase jí něco nebo někdo :angry: vzbudí. Já jsem orosená, jak dveře od chlívka :frowning2: To bude noc.

Puzzi, já si baštu čas vůbec nehlídám. Ráno a dopo mlíko, oběd kolem poledne, pak mlíko před spaním, ovo, mlíko dle potřeby od žízně, kaše a mlíko na noc a v noci asi 2x. Princezna usíná u prsa. Na žížu kojim. Čaj mi často vyblinkne. Honzík horkomil (nebo to byl horkofil :sweat_smile: ), ale spinkání bobkovi nejde :unamused:

Petis, mě zabírá na krk Septisan a může se při kojo a taky si hned dávám Jitrocelový sirup. A díkes :wink:

Vanil, díkes a díkes :slight_smile: A sakriš, já jsem zase nezavolala na zubní se objednat na vyplnění zubu, ach jo, asi mi začíná stařecká demence :sweat_smile: :wink:
23. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, já ráno vyrazila ke kamarádce na Letní pole, hlídala mi, byla jsem na 10 na havajské masáži ... no masérka ze mě teda radost neměla, povídala, že mám záda v katastrofálním stavu, ztuhlý tak, že pochybuje, že se mnou něco udělá ... pokusila se, je pravda, že tam kde jí to vůbec nešlo, mě záda bolívají, tak to mám asi pěkně vachrlatý ... doporučila mi, ať dojdu na to baňkování (ale bolí to prý jako prase, zvlášť tam kde je problém), tak budu sbírat odvahu ... bývalá švagrová na to chodí, už je zvyklá a opravdu to prý pomáhá ... tak se budu psychicky připravovat, že tam budu hulákat ... ale prý napoprvé hulákají skoro všichni :grinning:

holky, viděli jste už tohle: http://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs&feature=topvideos
opravdu stojí za to na to kouknout

jdu vás dočíst ....
23. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi ano tak by to malo byt, ja som aspon vzdy podla toho zistila ze ide zub, ale poviem ti prvy som si ani ja nevsimla, az tu zrazu hop a zub bol vonku, ale teraz uz sledujem ako dava hracky do pusy, az s takou strasnou silou, takze pocitam ze do tyzdna je zub isto vonku.
Preventivne som mu dala na noc nurofen, aby pokojne buval aby ho to nebolelo.
Ja sa uz praveze trochu nad sebou aj zamyslam, ci mu nedavam malo jest, ale zas ja mu dam kolkokrat aj tu kukuricnu chrumku alebo keksik sunarku, a vypije hlavne vela vody alebo caju, a vzdy doobeda mu davam doma odstavene jablko s nektarinkou, takze aj to ho zasyti ma to aj take hustejsie.

Momou to je strasne s tou doktorkou, uz sa nemozes ani na tych poriadne spolahnut.
23. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
pospi: Ona už asi nepije, ale fakt je, že nám na ní něco nehrálo už na začátku ......... no už víme co.

Marti: To video je super :grinning:
23. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jen nakukuju, jojo majdi je to ta nespolehliva...moje nervy, ja to asi nevyresim...proste ji nemam jak donutit at mi odepise mura jedna :angry:
23. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jumik: ... paráda akrobacie na plavání, gratuluju, už jsi dopředu !!! ... dobře že je tatínkovi lepší, snad ty vedra pominou a bude líp.
Pospi: video s Jankou krásný, je moc roztomilá, jsem se té reakci musela uplně smát
Simčo: ... já taky žeru když na věc přijde, a myslím že nenajdeš člověka, co by neměl rád jídlo ... při tvé výšce - fakt váhu neřeš, vypadáš super baba, jsi KUS !!!
23. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou, kurvajz, to jsou doktoři...uvidíš u primáře, třeba nebude tak zle..., moc držím palce...

Pospi, jeje, tak já tě zařadila bez tvého vědomí do dietářek :grinning: , soráč :grinning: :grinning: :grinning: , tak s Tárovkou se hecnem...jdu do toho :slight_smile:

Marti, to video je boží, už jsem to viděla...bylo to někde na netu, protože to dítko, co je tam dost často je nějaký Vojtíšek z ČR. :wink:

Jinak kojičkám závidím, že nemusíte řešit, kolik a jak a proč toho děti vypily, nebo nevypily...ježiš, chtěla bych to zažít...večer po kaši jen šupnout prso a pohodka...no, snad příště se zadaří...budu baštit "komunisty" už od splození dalšího budoucího potomka :grinning: ...

Tombolín dnes nechtěl odpo spát (ještě obvykle zabere tak kolem 18 hod), ale dnes , když přišel tatínek, tak si chtěl malý povídat (se docela rozjel, to jsou hlášky....bžeeendeee ajááááája tttttatttttt dědě bžmmmm) a byl jak utržený z řetězu, furt někam zdrhal plazičně...no, nakonec se ucákal ve vaně a u mlíka už mu padaly víčka...tak to bylo nakonec super. :slight_smile: ...jinak předevčírem zvedl manžela úplně z postele...ležíme, Tobi mezi náma a najednou z Tobíka vypadlo...táto, ahoj táto.....my na sebe koukli, jako jestli jsme slyšeli dobře...ale fakt to takhle znělo...byl to asi nějaký "omyl", ale bylo to úžasný :dizzy_face:
Jinak se učíme "paci pací"....zkraje ani neotvíral dlaničky, teď už plácá, že to fakt tleská, ale sám to zatím nedá...a miluje berany berany duc, u toho se chláme jak ťunťa :wink:
23. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, dík jsi milá...ale to jsi mne neznala, když jsem měla o 6 kg méně, bylo to lepší :wink: ...i když, ty hadry, co teď neoblíknu, bo jsem v nich jak jitrnice ze mne padaly....chci nějaký kompromis, 4 kg :slight_smile:
Jojo, kdyby to šlo tak nějak zařídit, aby zmizly přes noc :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Megn ďakujem za opýtanie, obchod sa pomaly rozbieha. Už mám aj prvú veľkoobchodnú objednávku, pre jeden slovenký e-shop. :slight_smile:
Rozmýšľam, že ten orbitrek ani nebudem potrebovať, Zuzka sa teraz začala stavať na nohy a lozí ako drak, do toho Kubko, no prosto fitko zdarma. :grinning:
Zuzku dnes uštipla včela. :frowning2: Hrala sa nadeke vonku a tá potvora zákerná ju uštipla. :angry: Ale zvládla to v pohode, troška poplakala a všetko bolo zasa ok, je to moja princezná statočná. A Kubko ju ako ľutoval, zlatí sú obaja. :slight_smile:
Puzzi ja 08:30 kojo, 10:00 biely yogurt s pár lyžičkami výživy ( jogurt zje celú activiu 125 g), 13:00 kojo, 14:30 zelenina a mäso, 16:00 kojo, 18:00 kaša a 19:30 kojo. :slight_smile:
Puzzi mama by si kritizovanie mohla odputiť. :unamused:
Čo majú chlapi hromadnú krízu? U ná je našťastie všetko ok. :slight_smile:
Momou tak to máte smolu s doktorkou. :frowning2:
23. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls tak to Tobikovo Tato ahoj je super :grinning:
Marti na masaz musis casteji, at je z toho vysledek. Taky bych potrebovala... :unamused:
Pospi s usinanim nic moc. Jaydi zatim spinka,ale uvidime. Zase spi na brisku, nozky pod sebou a prdelku nahore :grinning:
Miruss super s obchudkem :wink: jen tak dal :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo, Markétka ráno při snídani se mnou sní nějaký kousky chleba, nebo rohlíku s máslem (normálním máslem),pak ji dorazím přesnídávkou, pak jde spát (před spaním kojíme - to je návyk jako zvon) pak se probudí, má masozeleninový příkrm, pak jí dávám napít vody z hrníčku, někdy chce, někdy ne, pak než jde spát odpo tak kojíme :wink: když se probudí, tak přesnídávka (většinou mám rozdělaný dvě, ať nejí to stejný dopo i odpo-sní tak půlku, tak mám každou na 2x), kolem 17-18 hod dávám kaši a než jde spát (kolem 19,30) tak kojíme .... jsem ráda, že už spí jen 2x a večerní spaní - ve 20 je u nás klid, pěkně si to sama upravila ...
Simčo, já se včera pokoušela dělat sklapovačky na to moje břicho, mám ho tak povolený, že už mě to štve, jak mám uplý věci, tak se "jak říkáš" necítím fakt dobře, neříkám že jsem tlustá, ale na tohle si nikdy nezvyknu ... no a Markétka na mě koukala, vypadalo to, že si myslí, že je to nějaká nová sranda, strašně se smála ... matka je pro srandu, no dobrý ... si budu pamatovat :grinning:
Weli, to jsme matky viď, potřebujeme si odpočinout, a jen dítě zmizne za rohem, tak se nám stýská ... já jsem to stejný ... mě se stýská, i když večer sedím 3 hodiny v obýváku, už jsem asi jetá, či co?
Weli, to je mi fakt líto, že máš TM takový trápení, přece nejde o to, kdo koho poslouchá, ale abyste jeden pro druhýho měli pochopení, zvlášť když jsou mimořádný situace, už jsem v životě ledacos zažila, ale když vždycky píšeš, jaký máš trable, tak jsem tady uplně rozčílená, to je fakt hrozný, se pak ta ženská upíná k dítěti, a chlap se po letech diví, že si nemají co říct, vždyť jim to tak klapalo ... ale to je většinou jen do jejich zdání ... drž se holka!!!
Pospi, manža taky dobrý, kurňa někteří máme dárečky, to by jeden pohledal !!!
Simčo, manželská realita, co? ... taky mám "ráda" kecy, proč sis mě brala? ... ale nikdy je nenapadne, že nás změní změna stavu na matku a povinnosti v domácnosti, ale co změní je? .. zvyknou si na servis, a najednou se diví, že po nich něco chceme ... sákriš!
Simčo, my máme taky hrníček s ušima z DM za 109 a spokojenost !!!!
Puzzi, právě já si říkala, že třeba do kaše máslo dávám stejně a malá jí s náma, tak proč ne za studena, chutná jí a docela fajn už si zvykla, jsem ráda, otvírá pusu, když nestíhám.
Majdo, tak pribiňáček chutnal jo? ..
23. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo, já se přiznám, já s tím sladkým, to je taky něco ... teď mám teda období, že to vůbec nemusím, tak jako to bývalo vždycky, ale pak přijde třeba týden, malá usne, a posledně když mě to chytlo, sežrala jsem celou Studentskou pečeť normálně, to se mi v životě nepovedlo , jsem prase ..
Vanilko, to je mi líto, že máš s TM potíž, u nás taky občas zahřmí, se pak dozvím věci !!! ale už to není často. .. když jsme byli sami, tak to bylo daleko horší ... takže díky Markétko !!!
Petis, tak malá bojkotuje kojení jo? ... Markétka teda vody moc nevypije, ještě že mezi každým jídlem se napije ode mě, jinak taky nevím, jak bych to s těma tekutinama dělala.
Simčo, s těma tvýma zubama, to je teda fakt rarita, to jsi unikát!!! Naše Pavla zas jako jediná v rodině nemá pětky dole vůbec !!! vůbec jí nenarostly ...
Petři, snad Nurofen zabere a bude malýmu líp ... taky to nemám ráda, když není dobře, a nevím co se děje ...
Moni, to je doktorka unikát teda - jinak mám dojem, že Bactroban jsou kožní antibiotika něco jako Framykoin ...
Petři, budu se snažit jít na masáž častěji, jen teda stojí to 380,- a byla jsem tam půl hodiny ... tak na tu bolestivou budu muset nasbírat odvahu ... a penízky ... a počkat jak bude mít kamarádka čas mi zas pohlídat - bydlí jen 2 min od té "masérny"
Simčo, každá chceme nějaký kompromis s tou váhou, já jsem teď na 62 kg ... mých dřívějších 52 už nikdy mít nebudu a ani nechci, stačilo by mi zpevnit břicho, a můžu mít i tyhle kila .. ale raděj těch 58 kg, to by byl ideál, to se i dobře cítím

:wink:
23. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
maminečky....žiju...teda vlastně totálně chcípám... :pensive: , ale jen se hlasím
včera mi to nedalo a ještě jsem v posteli docetla, coz mi zas ale ukouslo 40min ze spani...no jo zavislost...
a dnes zase brutal vycerpani, uz se docela tesim, ze zitra to plavani skonci
taky jsem fakt idiotka, ze jsem si toho domluvila jeste tolik před nebo po plavani, už nemůžu...nemůžu :frowning2:
MM sedá do auta a přijede dnes, psala jsem mu, že jsem fakt uz KO a že potrebuji,aby se nekdo o me staral nebo to nedam...psal, ze se zitra o nas postara...snad jo... :confounded:
preju Pospichalce krasne narozeniny

vice nemohu, se omluvuji, musim jeste vyprat plavky, dat susit, pospirat beebchy, preprat pliny a jit spat
hlava mi třestí, boli vsechny svaly
to vedro je neunosne, Domi poti čůrky potu :confused: ...autosedacka mokra...jako myslim, ze jeho organizmus dostava zabrat pac dopol do kocaru, z kocaru, pak do rozžhaveného auta, klimu pouzit nemuzu at nemame šok (tak jen oknama vetram,ale nez dojedem na plavco, je mokry jak zaba...pak plavani, pak zas autosedacka, totez v aute....no jako šoky...parkrat pres den v něm chrčí :fearful: :confounded: ..ale rymu ani kasel nema, teplotu tezko rict kdyz je teplučký z veder----no jako doufam, ze to prezije. Je to brutallll

končím babulky, tento tyden je pro me fakt horor, poprve za 7 mesicu to nedavam, hlavne fyzicky, vcera jsem tahla kcoar 3 patra dolu pesky, nejací chuji tu furt zapominaji zavirat vytah nebo co...na plavani 2 obr kabele pres rameno a sedacku na podvozku a furt sem a tam...do auta, z auta----nevladzem...

brou nočku
23. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, koukám, jak už dáváte různý jídla...já striktně jedu jen mlíko, maso-zelenino patlámo, přesnídávku a kaši...asi 3x jsem mu dala křupku, to jen tak, když si vzpomenu...možná by opravdu mohl i něco jinýho...ale nevím, zas to nechci přehánět...
Jedu furt v tom HA mlíku, ale rozhodla jsem se , že max do konce prázdnin, to už mu bude skoro třičtvrtě roku, at si mektá Dr co chce...jednou jsem mu dala už i normál kaši s vodou (kaše mléčná nutrilon) a nic se nestalo, možná to takhle začnu praktikovat, že vyzkouším třeba 14 dní kaši a když se neosype, nebo tak, tak jedu na normál mlíko, fakt už finančně to je síla...
Jinak dáváte někdo piškoty? Jen tak pro zajímavost...vím, že je to samý cukr a mouka...
Po prázdninách možná už budu kupovat i normoš přesnídávky, i když jsou přislazovaný...no, uvidíme...

Marti, s těma špíčkama přesně tak...když to není ono, tak to není ono, i když na okolí působíme třeba OK...jako že jsi na mne působila úplně v poho s postavou :slight_smile:

Holky, zavzpomínala jsem na náš sraz a teda hned bych to zopákla, bylo to super....kdy se zas scuknem???
23. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis, jen me oko padlo na tema masaz...muj zbožný sen---musim uskutecnit a nejak to udelat, chi chi chiiiii!!!!

sladke....to je se mnou beznadejne....nestiham žrat, tak 2 medovníky nejsou problem :grinning:

uz tu nejsem
23. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, měla bys fakt víc odpočívat, takle se zruinuješ ... mysli trochu an sebe holka!
Simčo, na sraz vzpomínám taky moc, na tu pohodu, to byla taková dovolená, že jo? ... jinak piškoty nedávám, ale jednou jsem do výživy jeden rozdrobila, protože pro malou to bylo kyselý, a zabralo to ... ale když je budu chtít dát, tak s tím nebudu mít problém, musejí si pomaličku zvykat, a nic zas tak špatnýho v tom myslím není ... vždyť ve žloutku je taky cholesterol a dáváme ho dětem do příkrmů už teď ..
23. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

omluvuju se za nepritomnost a nereakce...

je nejaky narocny tyden. Mala je jakasi protivna. Mame revy skoro u kazdeho usinani. Spi dobre jenomk v kocare, ale kdyz jsou ty vedra, tak s ni nechci moc trajdat po venku, je to pro ni narocny, tak ji nechci zbytecne zatezovat. Takze chodim az fakt k veceru. To jeji chrceni se moc nelepsi. Porad je zahlenena a ma prej uz i bile tecky v krku, takze doktorka uz vahala, ze da antibiotika, tak jsem jeste nechtela, kdyz nema teplotu.

No a po nocich prace, tak se tesim, ze dneska uz mam odpracovano a pujdu brzo spat. Dnes jsem jela na meeting do prahy a venku jsem myslela ze zdechnu. Naprostej HNUS.

Vcera jsme se jeste dozvedeli moc smutnou zpravu o MM mamince, musela okamzite do nemocnice, tak tam zitra za ni jedem. Teda doufam, ze uz bude slusneji.

Tak si tak rikam, ze pisu pekne negativnej prispevek... tak z veselejsiho soudku.

Jsem normalne dneska v buse myslela taky na sraz :slight_smile: co teda to zari? podniknem neco?
23. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikul, ať je MM mamince dobře, moc přeju ,... to jsou smutný věci
23. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No cloveku fakt dojde jak malicherny jsou jeho problemy a jak je dulezite zdravi...
23. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti 380kc neni tak spatny, ale zase jak pro koho, co? :frowning2: No u nas v irl stoji masaz pul hodky 50eur a vice, takze to si dovolit nemuzu. Porad jeste jedeme jen z Rayoveho platu a platit z toho hypo a jine veci je posledni dobou hooodne narocne :frowning2: Ale snad to prezijeme a bude zase dobre.
Sami ty by jsi mela mit aspon celej vikend volno, jen sem tam neco. Potrebovala by jsi si fakt hooodne spocnout. Snad ti TM zitra pomuze, jak rikal :wink:
23. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikul taky docela drsnej tyden, co? Jeste ze u nas nejsou takovy vedra. Aspon pro ty deti to je v tomhle lepsi :sunglasses: A preju, at je TM mamince dobre :pensive:
23. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uz mame prvni vzbuzeni s velkym krikem :frowning2:

Akorat v tv zacina porad o nejstarsich matkach na svete. To je des, nechapu, proc zenska, 65 a vice let, chce mit dite :angry: Tedka v Anglii jedna 72leta chce mit dite :angry:
23. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek