• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Momou, uf, celkem blbej pocit mít takový reference o doktorce.
Petruš, njn, moje máma je prostě občas nervič, nejlepší, kdybych to uměla pouštět jedním uchem tam a druhým ven, ale já si to pak beru a... Krmení podobně? To jsem ráda, že taky krmíš častěji než 4-5x denně.
Pospi, váha ti nadělila k narozkám virtuálních 55 kg, jo? :sweat_smile:
Vanil, no jsem zvědavá na ty zuby, jestli teda polezou ty horní nebo jestli mám vidiny :sweat_smile: Hele, buď ráda za míň krmení, když mu stačí, mylsim, že takhle v 8M už 5 jídel teoreticky úplně stačí.
Marti, bańkování neznám, ale jestli by to pomohlo :wink:
Talls, mluvení Tobíka super! Paci paci trénujte, je to super, Honzíkovi už často ty dlaně fakt mlaskaj, nejlepší, když ho držím vestoje a on dělá paci paci pomalu a vypaád, jak kdyby chytal mouchy :grinning:
Miruss, hehe, orbitreku netřeba, jo? tyjo, Zuzka je velká šikulka, proti ní je Honzík retard :sweat_smile:
Dík za rozpis jídel, no vida, tak to snad nedělám tak špatně, jedu v podobných intervalech. Honzík taky sní 125gramů Activia a dávám mu tam někdy třeba kousek banánu.
Marti taky dobrej rozpis jídla, fajn :slight_smile: tyjo, tys měla někdy 52? Jsi byla miss, ne? Páč i teď seš v pohodě!
Sami, fakt zvolni, však důležitý je bejt s Domim a na nákupy, návštěvy a zařizování trochu kašlat, ne? Klídek, pohoda, máš vzorňase doma, tak spočni :wink:
Talls, já taky jen přesnídávky bez cukru, zele+maso a kaše, až teď týden po 8M jogurt a párkrát kousek bílýho chleba, ale jen to ocucá a hodí na zem :sweat_smile:
Piškoty asi občas dám, máma říkala, ať mu dáme ke sváče půl přesnídávky s nastrouhanou mrkví a dva piškoty, myslim, že dobrej nápad. Od 8M už se lepek může a asi by i občas měl být.
23. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vedra jsou zahul pro dospeleho, tak co to potom musi byt pro deti? Ja prave myslim, ze jak jsme byli minulej vikend na vylete a bylo vedro a ona spocena, tak ji nekde ofouklo a od te doby je nemocna. Takze se snazim toto uz eliminovat...

Jinak pocasi v Irsku je asi ted parada :slight_smile: no ale kdyz si vzpomenu na ty deste a dva zlomene destniky za 6 mesicu... :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, no právě, já už o pár blízkých přišla, tak od té doby už beru spoustu věcí jinak ,... proto i to domácí dohadování neprožívám, si nebudu kazit život, no ne? ... pokud nejde o život? ...
Petři, není to moc, ale teď jsem je dala a hned je nemůžu dát znova, navíc kamarádka má 14 dní dovolenou , tak nemám hlídání, tak asi až potom ....
23. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule neni to tak hrozny :wink: ja ani destnik nemam :sweat_smile:
Snad Nikolce uz bude lepe, at nemusite na atb :frowning2:
23. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, tyjo, drž se, máš taky makačku! A ať to dobře dopadne s mamkou.
23. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, asi jo, moc tu výživu nehrotit....když slyším, co jsme jedly my...mamka prostě udělala polívku - mrkev, celer, petržel, brambor a hovězí maso, mixla, dostaly jsme do lahve a nazdar...teď že se nesmí celer a hovězí maso a to a to...až mne to někdy štve...za 20 let to zas bude úplně jiný...
Krupicovou kaši jsme baštily se ségrou prej od půl roku a jaký jsme pěkný baby
:slight_smile: ...já např nemá vůbec žádnou alergii a nic a ségra má...naši nemaj...jedly jsme jako malé stejné jídlo, stejný mlíko a každá jsme jiná...myslím, že je to prostě geneticky daný...teď je všechno hypoalergenní a antibakteriánlí...a nevím jaký všelijaký...

Nikule, teda máš to taky natřískaný, obdivuju tě s tou prací!!! Bych se asi nedokopala...stačí mi, když mám něco uvařit, nebo vyžehlit a tak...jsem fakt nějaká zlenivělá...do toho hlídat prcka...i když Tobi je zlatej...
a sraz bych dala na 100%!!! Což takhle někde na půli cestě Praha - Brno....jako na nějakým dálničním sjezdu...kde je nějaký pěkný městečko s pěkným levným penzionkem??? :slight_smile:
A co MM mamka??? Držím palce, ať je vše OK!!!

Sami, teda 2 medovníky!!!! To je bomba, že v tom sladkým nelítám sama...jenže na tobě to narozdíl ode mne není vidět... :wink:
23. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jo a my jime dost podobne jako vy. Ted s tema prikrmama me to nejak nevychazi a nemuzu se trefit aby to vyslo na veceri. Takze intervali mezi jidly nejsou pravidelne.

Kdyz delam jidlo ja, tak sni max 100 a to pak ji casteji. KDyz ma sklenicku, tak ji sni celou...

Jinak me krome bananu nechce skoro ovoce. Toho sni malo. Tak jsem ji to ted povarila ryzi s jablkem, nechala to fakt rozvarit, pridala trochu mlika a mixla a byla to takova kasa a mohla se ji ujist... :slight_smile:

Ja piskoty asi davam nebudu. Mozna pozdeji. Zatim me prijde, ze je to samej cukr a ze to nepotrebuje. Navic jsem nekde cetla, ze je potravina v ktere je nejvic cholesterolu. Ze je to fakt bomba. Nejak to ve me zatim nebudi duveru. Al
23. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, já měla 52 kg vždycky, až posledních asi 7 let, co jsem byla v práci, jsem pomalinku začala nabírat, ale to už hrál roli i věk ... ale vím, že v těch 58 kg jsem se cítila moc fajn, i teď to není špatný, ale zpevnit to břicho, to fakt nějak musím dokázat .... jinak to baňkování - to jsou takový skleněný baňky, jak malý koule na lustru co jsou, pustí se oheň do té bańky a dá se na záda, na problematické místo, tam vznikne vakuum a prý to vytáhne nežádoucí látky a uvolní sval, na ramenech se s tím i posunuje a právě je to prý bolestivý, protože to hodně tahá ... tak uvidím ...
Nikul, malá to stejný, pořád pčiká, si myslím, že fakt od pařáku a zpocení je k nachlazení jen krůček ... se nedivím, že v létě je nejvíc angín atd.
23. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, já i starším dětem, když byli větší, asi kolem toho půl roku (ale kojila jsem jen 3 měsíce), tak jsem dělala na noc řídký puding bez cukru do flašky, a pozděj dětskou krupici (nechala jsem ji předem nabobtnat ve vodě), všechno jsem to dělala ze Sunaru, a děti spaly do 5 do rána ... Martin byl na mlíku skoro do 2 let, tak v těch 5 bylo na řadě mlíko .... jinak polívky jsem jim dávala od 5ti měsíců, ale normálně rozmačkaný vidličkou a dávala jsem lžičkou ... z flašky měly jen to večerní jídlo
23. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekuji za drzeni pesti. Bude to potrebovat. Hlavne pak po operaci na vysledky z onkologie...

Talls ja taky porad vaham jestli jsem udelala s praci dobre, jen se snazim k tomu pristupovat, ze jsem si to vybrala, tak nebudu ted druhe otravovat skuhranim. :slight_smile: Na ten sraz bych ale fakt jela! :slight_smile: jen teda spis zacatkem zari, pak budu mit ve vsedni den honicky, protoze nam konci obchodni rok...
23. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, seš dobrá, že stiháš i práci ... fakt ... je pravda, že dala ses na boj, tak bojovat musíš, že jo ... ale si dobrá.
23. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik Marti... :slight_smile: ono zase kdyz jsem dostala tu moznost pracovat z 90% z domu, tak by bylo skoda to nevyuzit. Ja se tesim, ze tak za rok touto dobou bude uz trochu dodelanej barak a odpadnou starosti s nim a bude to takove lepsi a klidnejsi a jak otehotnim tak pujdu na rizikovy a seknu s praci a budu si to pak vsechno vic uzivat... :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, souhlasím s marti, seš dobrá a bojovat musíš, to zvládnš, Nika už je asi hodnější než dřív, viď?´
Mně to s těma příkrmama právě taky nějak nevychází časově a přijde mi, že je Honzík ještě malej na to, aby měl mlíko jen ráno a večer, tak dostává i jedno mezi o a odpo sváčou. I když malej asi ne, ale spíš mlíko závislej :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu hodit sprchu a do hajan... vsem krasnou dobrou noc a snad zitra bude normalnejsi pocasi.. tady uz leje, tak je uplne krasnej vzduch
23. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak tento tyden je vosina, ale v globalu je asi hodnejsi. No ale ja se snazila ji vest k tomu, aby si hrala i sama. No ale jako do prace delam, kdyz spi a pak po nocich. No a takove ty domaci prace trochu flakam a nebo delam s ni :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, Ivi, vidíš to? NEJkrásnější dárek :dizzy_face: :sweat_smile: :pensive:

Sami, zvolni tempo, nebo se někde kantneš :pensive:

Petři, tak J. asi něco bolí, borazko malé. Možná "jen" zuby, nebo třeba ouško, u toho taky děti pláčou...možná ho jen probudil škaredý sen :frowning2:

Holky, jak čtu a vidím, co už všechno vaše děcka zvládají, tak naše Janka je furt za ležící a překulující se mimi. Ale je o měsíc i více od některých mladší, takže jsem v klidu, a nesrovnáváme, já vím :sweat_smile: PAci paci už jsme taky zkoušeli, ale mimino mělo vždy jak napotvoru pěstičky, a sledovalo, co říkám :sweat_smile:

Marti, záda bolí, au au, tak třebas se překonáš a baňkování pomůže :wink:

Nikul, to je mi líto s tchýní. Onkologie, hm. Ony ať už jsou jakékoliv, tak přece jen jsou to babičky naších dětí :unamused: Janka taky tak blbě usíná poslední dobou a o mnoho méně spí, už jsem si tu stěžovala.

Díkes všem za blahopřání. Oslavuju si tu sama. Stáhla jsem č.kozla a jdu spát. Už mám aji zuby umyté.

Holky, chtěla bych reagovat na spoustu věcí, dočítám, ale nevládzem. Už tu toho sice tolik nepopíšem, ale v těch našich příspěvcích sdělujeme o mnoho více informací, tak ani nemám šanci na vše reagovat. NEjsem tak důsledná v psaní jako třeba Ivka (to má být pochvala :wink: ) Pro dnešek končím, páček shledáček
23. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem věděla, že jsem zapomněla něco důležítého:
Miruss, Zuzanka už má bobek za sebou 1. žíhanec, borazko. :frowning2: Snad se neprojeví alergická reakce. Rišku žihla poprvé kolem 1.roku, ale vosa, a v poho, na ty prý al.rce není až tak jako u včely. :confounded:

... a už tu nejsem :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule s praci to mas super a jses dobra :wink: Taky bych brala tu moznost takhle delat :slight_smile:
Tak dobrou noc.

Ja uz byla po 2he u Jaydiho. To bude noc :frowning2: Ale za chvili chci jit spat.
23. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vsem preji dobrou noc a dobre se vyspete :wink:
23. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Pospi zdá sa našťastie, že Zuzka nie je alergická. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Piškóty zatiaľ nedávam. Aj keď má dnes Zuzka 8 mesiacov. :slight_smile:
Dobrú noc. Pa. Zajtra.
23. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, dnesok som docitala len do obeda ale zas mobilujem tak reakcie budu slabe.
Sami tak co ten kocik? Gratulujem k super kupe, nech sa Domimu paci a dodaj foto, som uz nadrzana!
Pospi si sikulka s videom a gratulujem k narodkam, hlavne nech si zdravucka a stastnucka!
Magduska aj Tebe len to naj, vsetko po com tuzis, maj!
Vcera sme mali Poradnu, takze 7070 g a 77 cm B-)
Jezis, ja som vam uplne zabudla napisat, ze Slavko vraj spravil 5 krokov sam. Mali ho 2 baby na strazenie este na chate a jak ho drzali ked chodil, tak ho proste pustili a isiel. A na dalsi den mi svokor hovoril, ze spravil 3 kroky sam. Teda, ja by som sa ho bala pustit.
Uf, skapinam, snad sa podari a zajtra dobehnem, moc by som chcela ale cez den nestiham, je to zahul!
Dobru nocku
23. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda ja som zabudla na Weli :frowning2: Leni mas to hrozne tazke s TM, ach ti chlapi su tak nezodpovedni, egoisti, namysleni :confounded: esteze Ti pomozu ostatni, prajem zajtra na KO same dobre spravy!
23. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este nieco!
Baby David je uplne super aj doma, stara sa, krmi, kupe, oblieka, teraz vecer spravil pizzu a vela aby mi aj zajtra na obed ostalo X-) nechcem uz aby sa to zas pokazilo!
A vcera sme spravili DS ale faaaakt super!
23. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Ale nie, zas neviem zaspat :frowning2:
24. črc 2009 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

nikule: i já se přidávám k držení pěstiček mamině. Jsi super žena, zvládat mimčo, starosti o maminu a ještě pracovat ...... :slight_smile:

Miruss: Zuzanku píchla včela? Chuďátko malé, ještě, že není alergická.

Novi: Slávko je nějaký dlouhatánský hubeňour co? :wink: A k proměně manži gratuluju, určitě mu to vydrží :slight_smile:
24. črc 2009 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tu normálně koukám a před barákem máme školku a furt, že mi tam něco chybí ......... on spadnul jeden topol No kousek ho tam zůstalo, tak se asi jen zlomil, ale na školku nespadl, jen do zahrady a nejsou tam ani skluzavky pro děti. Ale přišla jsem na to až teď, co čučím z okna.
Jinak včera jsme ještě v tom šíleným lijáku (trochu to tu i bouřilo) viděli, úplně promočený policajty, až mi jich bylo líto. Byli jak myši, mokrý na kost. Odkláněli dopravu, páč nějakej debil to narval do lampy a ta se vyvrátila, auto na boku přilepený k tý lampě, no šílený, k tomu dvě sanitky ............
24. črc 2009 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
Novi, teda David šel fakt do sebe, paráda, jen ať vám harmonie vydrží a není to jen nějaká chvilková záležitost :wink: Ty vodžo, aji suprovní DS byl :dizzy_face: Sláveček je špagetka :sweat_smile:

Petronuš, snad jste se v noci s J. vyspali a dneska už snad bude líp :slight_smile:

Moni, u nás byla buřina jak hrom v noci. Ještě jsem nebyla venku, tak nevím škody.
24. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: No tady byl odpoledne kolem 18 hod takový slejvák, že nebylo vidět a do toho bouřilo. Na silnici byly větvě a bordel i popelnice byly převrácené.
24. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamulky dobre ráno
sla jsem dopostele unavena, bolavá... Ale asi jako pretazene děcko s mnoha zazitky... Nemohla jsem usnout, hlava bolela jak střep a myslela jsem na MM , jakou ma cestu autem ve slejvaku a na kamosku, ktera zacala rodit ( volala mi ve 21h a ptala sena kontrakce)
takzejsem vas nakonec aj docetla a usnula jsem apulnoci
ve 3 kojo a kdyz jsem sla D vratit do postylky a chtela se jit podivat zda Mm chrupe v obyvaku, vesel rozespaly do ložnice;)
v 6h nas maly blondaty a spolehlivy budik zacal povidat a od te doby je po spani. Venku zas hyc, hnus
ještě lezim ale beznadějně je dospano uz davno
pujdu udelat 4 balíčky na mmb- na postu a azbrouk usne, musinjit dolů vypulirovat ten kočár co zítra prodavame, jindy nestiham, vnitrky uz mamvyprane
krasny den!
24. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam: Ahojky, a co kámoška? Porodila?
24. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek