• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Majdo, žemlovka, tu jsem dlouho nedělala, bych si dala ty vado ...
24. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, dneska je dobrej den, Honzík zatím celkem dobrý nálady, je to super takhle! Večer šel spát v osm v kočáru, v devět přenos do postýlky, noc dobrý, v půl šestý kňourání, tak dostal mlíko, ale doufala jsem, že ještě usne (vypadal). Máma hned, že šel dřív spát, tak ať se nedivím, že vstává... Haha, Honzík vyslechl má telepatická přání, po mlíku okamžitě usnul v postýlce a spal do půl osmý! prostě čím dřív spát, tím dýl spát, resp. jak kdy, taky je to asi náhoda.
Dnes dobrá nálada, máma od rána pracujovala něco do práce, ale zvládla jsem Honzíka i nádobí a najíst se, hrál si celkem dost chvílema sám, v kočáru dobrý, teď spí, tak snad i odpo bude ok. Jo a nasral si do bazénku a všimla jsem si toho bohužel až když si to dával do pusy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miruss, gratuluju k 8M!
Novi, Slávko je dlouhej štíhlouš! Už chodí? Tyjo, bomba a hlavně super s davidem, cos prosím tě s ním udělala, dáváš mu do jídla marjánku na dobrou aktivní náladu či co? :slight_smile:
Momou, takový počasí v čr, jo?
Sami, achjo, noc nic moc, nojo, když enejde usnout, je to na nic. A v 6 vstávání není hrozný, ale super teda taky ani omylem.
Talls, H taky jde spát 2 hodiny po vstávání, aspoň že tak, což?
Talls, Honzík jí taky 6-7x denně, stejně jako Tobi, taky maso denně, většinou mlíko ráno, po poledni a před spaním trochu, jinak ovo, zele-maso, jogurt a kaše.
Teda s tou rakovinou čípku uf, ještě že to dobře dopadlo.
Megn, uf, lituju tě se zubem.
Pospi, H taky takhle couvá, když chce k hračce.
Megn, bebe střecha je super, jj, pomazáýnkový máslo s česnekem třeba a je to!
Megn, já+H jsme tu 7 týdnů, nejdřív týden my+máma+táta, teď týden my+máma, pak dva týdny my+MM a pak tři týdny já+máma+táta (táta jen první a třetí týden). Dneska dobrej den, takže máma dobrý :sweat_smile:
Noc kojokojokojokojo :grinning: :sweat_smile:
Marti, uf, takový vedro a bez vody!
Petis, Kája je takovej rychlík lezoun? Trošku závidím, i když je to asi makačka, vid? Fotky super :slight_smile:
Maso mám pro H v mrazáku po malých balíčkách syrový, vařím to pak se zeleninou dýl do měkka.
Talls, bílek neřeš, podle mě by se nic nestalo.
Petruš, Slávko chodí, to Jaydi? ŘEkni mu to, taky má už čas, Slávko číslo dvě :sweat_smile: To je mi líto, že rána nic moc, přitom byl Jaydi takovej spáč, třeba jen zubama.
Momou, dovča super!!!
Marti, super, gratuluju k zubu a dobrý, ani horečky nic, viď?
Miruss, chudák Zuzka, je hrdinka se včelou :wink:
24. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, vůbec žádný příznaky, takže paráda ... a voda už teče !!! Je pod mrakem a dusno, ještě že už ven nejdem ... to máte dobrý, že si "JIH" můžete užívat tak dlouho ...
24. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Magn: Jů a vím co udělám s jabkama :grinning: žemlovku ..............

Puzzi: Chudák Honzík, ani najíst mu nedáte :grinning: I když, co Ty víš, třeba to ještě mělo nějaký vitamíny :grinning: to mě fakt pobavilo, a to já jedla všechnop možný, ale tohle nee. :grinning:
24. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, dost dobrý se zubem bez příznaků!
Momou :grinning: :sweat_smile: Možná si jen cucal prstíky od toho, až tak labůžo zas ne, ale určitě částv puse měl.
24. črc 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti supéééér fotky! Kájka je agent, chíí! Pokus o odpolední spánek, u nás se takhle teda Hany nestavi, on jen ručkuje a cestuje na bříšku po postýlce. Vždy jakože nakouknu přes dveře, přes kukátko a vidím jen háro, což pase a ve mě to pak vře, když spánek se odkládá o hodinu apod.. Kájka je mooc šikovná a jak krásně sedí na patičkách! Co to máte za stonožku na té postýlce? ta je parádní! O zubech už ani nemluvme, páč se mi dělá blbě jak si vzpomenu, že jdu zítra na výměnu drenu z té řezné rány.. to je fakt těžký hnus.. Mi to zubařka řezala na živo.. u toho by byla asi injekce zbytečná, páč se tam ta výplň musí co 24 hod měnit a hrabat se v tom musí tak či tak :confounded:
Talls kdybys nepořídila, tak jak jsem psala, nabízím k půjčení, ale do Prahy nepojedu :grinning: nicméně musela bys říct za včasu, abych to přinejhorším stihla poslat.
K těm oděvům, síla co? Udivuje mne kolikrát co lidi prodávají, tohle je jasná vetešárna.. v sekáči by člověk nakoupil lépe. Neboj tobě hrnec dojde, semtam se stane nějaká výjimka, černý Petr tentokráte vyšel na weli, ale třeba to ještě dobře nakonec dopadne. Já na to bazarové zboží moc nejsem a můj MM by mě s tím vyhodil. On to přímo nesnáší :grinning: taková samička kolik už toho vybuzerovala a výsledek možná akorát vrácené kozačky :sweat_smile: a tahanice o kočár, jinak vše klaplo ni?
Momou to je supeeer zpráva ohledně dovči, dobře se to čte! tak vidíš, všechno dobré konec dobrý.. :wink: radujem se s tebou... Kubík leze? Gratulka!
Ten můj aparát taky nějak zakčněl.. možná se brzy rozleze? zvedá dupku, nožky krčí, tak jakože srandovně se poloplazí, ručkuje o 106 kolem osy.. třeba je to nějaká předzvěst většího pohybu tak jako u sami Domi?
Marti zoubek si našla, jéé tak blahopřejem, hlavně k těm šatičkám :grinning: tak zatím mi potvrzujete s puzzi teorii co říkala zubařka, že čím později zuby vylezou, tím méně bolí. Klub bezzubých se zužuje z těch nejstarších teď asi vede můj Honzík coo? :grinning: kdo ještě nemá zub, Max, Domi? Sonička jumíkovic má?
Petruš jaydinek je nějaký marodný jak tak čtu.. nebo třeba zoubek se tlačí..? Už měl včera teplotku že? Ach jo, ať ho hlavně nic netrápí!
Miruss Zuzanka je prostě statečná :wink: ukaž ty stránky, se pokochám. Nepamatuji si ten odkaz :slight_smile:
Pospiiii tvoje váha je jakože fakt boží! Půjč mi ji :grinning: Sbíráš trpajzlíky? Už máš nějakého tuším :slight_smile: ten porod je fakt síla! Bych tohle vůůůůbec neriskovala! :frowning2:
24. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi nasral si do bazénku, chicht, raději nemyslet kolik toho nabral :sweat_smile: nestihla jsem dočíst, MM došel, tak zatím pá
24. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi, ja si osobne myslim ze jemu to staci, ved mal slusnu vahu v 6M, 8130 g, ale on este nema ani 7M. My sme tu medzi vami najmladsi.

Nik, prajem MM maminke nech je co najskor v poriadku.

Marti to je super ze sa masaz podarila, aj ja by som ju potrebovala dost citim krize, ako stale zdviham maleho.

Talls ja si myslim ze jedlo v takej velkej miere neovplyvni ci bude mat dieta alergiu alebo nie, ja som napriklad ostala alergicka az vo svojich 22 rokoch. A najviac na astrovite kvety, cize nechtikova indulona uz u mna nehrozi, a pritom dovtedy som sa s mazala len s nou.

Tak mi teiz skusame paci paci, ale Tomi otvori len jednu rucku a druhu ma v pest, takze snad casom to pojde.

Mirus dodatocne vsetko naj Zuzanke k 8 M, boze to je uz tiez velka baba.

Novi to je super ze sa David zmenil, co si vsetko pre to spravila, ze by som sa aj ja pokusila. Mozno by sa to aj u nas podarilo?

Megn to je strasne s tym zubom, :angry: ja uz mam nastasie zatial klud, dufam ze to tak aj ostane.
Ja neviem preco mu tak ten MK vadi, ja pritom telku vobec nepozeram, max. vecer pred zaspatim.

Petis tak to uz mas doma veselo, ja si to radsej ani nepredstavujem. A k mesu pre drobca, ja som si kupila kuracie prsia a nakrajala na kocky a kazdy zvlast zabalaila do potravinovej folie, a teraz uz len vytahujem, necham rozmrazit, nakrajam na mensie kusky dam varit a tak za 10 minut pridam zeleninu. A potom to rozmixujem ale nie uplne na kasu, nechavam tam aj kusky a pekne to basti.

Musim bezat dieta sa uz zobudilo, spal 2 hodky.

Vecer este kuknem
24. črc 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Boze tento prispevok som pisala skoro dve hodky, popri tom kecala s kamoskou tehulkou na skype, a vy uz ste zas nakecali stranu.
Reagovat budem neskor.
24. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Megn, tvůj hanýs si dává na čas se zubama, nojono, to on od přednarození :grinning: Ale je to stejně tvůj malej šikula, za chvíli poleze, jo?
Vanil, nojo, Tomík je takovej mlaďoch a přitom zapadne šikovností mezi nás (haha i mězi nás listopaďáky Honzíky Puzzáky :grinning:)
24. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, starší děti měly zub až v 8mi měsících, ale taky bez nějakých problémů, tak Markétka je trošku rychlejší
24. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, gratulka Markétce k zoubku!!!
Petronuska...mne se taky zdá někdy Tobík úplně horkej, pak na něj sáhnu za chvíli a dobrý...přijde mi, že má dost kolísavou teplotu...ty ho vždycky měříš??? Já teda ještě žádnej prášek nedávala, i když měl v zadečku 38. Prej se má dávat až od 38,5, jinak si s tím to tělo neporadí samo...a u nás se vždy sám srovnal...
Puzzi, ty vogo, takhle dlouho v chorvatku, jo??? To bude barva po těle, teda slepá závist, já jsem jak sýrař...a karavan je váš, nebo to tam máte pronajmutý???

Jinak s tím maskem pro prcky se mi taky osvědčil ten způsob- syrový zamrazit nakrájený na malinký kousky do ledovníku a pak vždy jednu kostku (já mám srdíčka) vyloupnout , dát vařit a cca za 10-15 min přidat zeleninu, vařit dalších 10 min a je to....určo by to šlo i tak, že uvařit to maso, nakrájet, dát zamrazit a pak už jen vařit se zeleninou těch 10 min...

Jo, ten porod doma...nikdy bych to nedala...vůbec vůbec vůbec za žádných okolností bych to nechtěla zažít. Já radši v poŕodnici, pěkně pod dohledem...a vůbec mi to tam nevadilo...

Dnes nám přišlo vyúčtování, mne málem hráblo...máme doplácet 11 tis a ještě 8,5 tis jsme prý nezaplatili 3 měsíční zálohy...to se musím podívat na účet teda...toto má na starost manža...snad nezapomněl platit...no, takže jako 20 tis. Výtečný... :angry:

Jo, taky co se mi stalo odpoledne, fuj zážitek...koupila jsem Tobimu ty krekry Sunarka, že mu teda občas dám...a jednu jsem mu dala do ruky, ať si žužlá...on jako fajn, hned se do ní pustil a spokojenost...za chvíli začal rudnout, voči na vrch hlavy a mne bylo jasný, že mu kousek zaskočil...no děs...tak jsem ho hned začla posazovat (byla jsem zrovna v obchodě), kuckal a pak mne totál poblinkal...no, ještě že tak, že jsem tam s ním nemusela dělat nějaký šílený brikule...takže bacha, je to hned, ještě to ti naši moulínci neumějí baštit, že...

Jinak vaříte někdo prckům fenykl??? Já to v životě nejedla, ani nevím, co se z toho vyhodí a co využije...prej ho ale můžou od 5 m...tak bych zkusila...a dáváte už kedlubnu? Prej už taky může být...já chci zkusit zítra...

Megn, zlatíčko, já zkusím v pondělí něco obvolat a kdyby se nezadařilo, fakt bys mi jí půjčila?

Momou, tak to je ŠPICA, že můžete jet!!!! Supeeeeer, tak to mám moc velkou radost!!!!
24. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou, tak to su super spravy, vidis dovolenka sa nakoniec vydari a aspon si oddychnes a nacerpas nove sily. A vsetko najlepsie Kubkovi k dnesnim 8M.

Marti super gratulujem k prvemu zubku, neboj teraz pojdu jedna radost :sunglasses: .

Puzzi to ti zavidim tak dlho pri mori, aj ja chceeeem :grinning: .
O tej Tomiho sikovnosti by som pomlcala, akurat co mu dobre ide ze uz pekne sedi a dokaze sa aj posediacky zahrat. Ale o niakom velkom plazeni alebo stvornozkovani nemoze byt vobec rec, na to ma asi pan dolezity dost casu. A niekedy mam take tusenie ze on ani nebude lozit a rovno bude behat, lebo ked sedi v kocari, tak sa chyti v predu a snazi sa stavat na nohy.

Talls, ja to vobec nedavam jest ked lezi, to je jasne ze mu to zabehne, vzdy iba ked je tak v polosede. Ale hodne mu pri tom davam pit, nech sa to dobre rozmoci.Ved fenyklovy cajik som varievala malemu ako prvy, je dobry na vyprdkanie. A ak je kedlubna po nasom kalerab tak to ja uz davam skoro mesiac, ale taky mladucky, mekucky. Mne to doki odporucila.
24. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dieta mi o 18 zaspalo, tak mam zas chvilu cas, bola som s nim asi hodku vonku, je tam lepsi vzduch ako predchadzajuce dni. Aj u nas bola vcera riadna burka, ale az v noci. Zobudila som sa na to ako mi bolo strasne horko, lebo MM pozatvaral okna.
24. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme si trosku zdrimlu s prdolkou. Pak jsme jeli pro Ray a tedka si s nim hraje.
Talls prasky nedavam. Mam nurofen syrup. Neco jsem mu dat musela, kdyz tak place bolesti :frowning2:
S tim vasim vyuctovanim teda nis mos. My jsme pred dvema mesici doplaceli 503eur a taky jsem myslela, ze me jebne. Zrovna, kdyz to clovek nejmin potrebuje :angry:
Fenykl jsem nevarila a asi ani nebudu :sweat_smile: dneska mel Jaydi fenyklovej caj. Taky asi vypije vsecko, co tece. A nejlepe, kdyz je to ze sklenicky :grinning:
:grinning: Jo a maso jsem doma taky zatim nedelala :rolling_eyes:
Jaydimu se taky stalo to same s krekrem. Chutna chutna a najednou se zacne davit. Tak jsem ho obratila vzhuru nohama a bylo fajn. Chtel zase, ale uz jsem mu to nedala.
24. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Simčo, s masem to dělám zrovna tak, jsem dneska zrovna nakrájela maso na malý kousky, poskládala do sáčku a pozahýbala, aby šel vytahovat kousek za kouskem ... je to fakt lepší. Hotový se mi to špatně skladuje a připadá mi, že když to hotový zamrazím, tak je z toho blivajs, nevím ... to vyúčtování, mě takle v červnu málem mrsklo z plynu, nejdřív nám to strašně snížili a teď po letech jsme tolik dopláceli, jsou to machométi, už mě štvou .... a kedlubnu jsem dávala, docela to prošlo ... asi 2x, od té doby jsem ji neměla, tak nic ...
24. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Další den za námi, H. usíná, jsem zvědavá, jak to půjde, jestli začnou breky, tak jde do kočáru, páč na to nemám nervy se s mámou dohadovat, jestli ho v postýlce nechat nebo ne. :sweat_smile:
Ale aby to nevypadalo zas tak jednostranně, tak to s mámou chvílema je i docela fajn, např. mě naučila na pivo, tak si dáváme :sweat_smile:
Talls, karavan tu naši koupili spolu s paušálem před pár lety od nějaké Slovinky, je takovej starej, nepojízdnej, ne jako takový ty vymakaný auta karavaní. Máme tam takovou postel pro dva a na druhý straně pro jednoho, na tý je cest. postýlka, jinak starý poličky a skříň. Před tím je předtsn s regálem na jídlo, regál na oblečení, koutek s vařičem a mikrovlnkou a venku u karavanu je voda, tam mejeme nádobí (teplá voda z konvice). Před tím máme lavice a stůl ve stínu paravanu, kousek trávy vedle a ještě tu máme jeden stan ala kůlna.
sakryš teda se zaskočením, Honzík poslední dny žere trávu a jehličí, hlídáme ho, ale nakloní se i z vaničky a už jede. Včera jsem mu tahala jehličí z pusy, doufám, že mu taky nezaskočí...
Fenykl ne, kedlubnu jsem zkusila včera a předevčírem, prděl bombarďácký prdy, ale dobrý.
Vanil, Honzík taky miluje stání, ale sám se teda do stoje nepřitáhne, do sedu se snaží v kočáru - to stačí naklonit a sedne si.
24. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaute mamky, mám ještě fůru práce, odpo jsme cestovali po návštěvách,tak musím uklidit kuchyň a žehlit. Zítra mám v plánu péct buchtu na nedělní pouť, určo se někdo staví na kafčo. To jsou změny s pečením u pospíchálku, co? :grinning: :wink:

Marti, gratuluju k zoubku :dizzy_face:

Mě se včera Janka dávila kousíčkem melounu. Myslela jsem, že ikdyž se jí podařilo kousek si uždíbnout, že to pomačká v pusce, ale ne, měla to tam schovaná a když jsem jí dala cumel, tak začala kulit oči. Hned jsem věděla která bije, ale vykuckla ho hned ven, takže taky bez akrobatických prvků. :slight_smile:

Moni, mám radost za tebe. Hlavně, že Kubíka zkoukl jiný důvěryhodnější dr. :wink:

Puzzi, nazdárek, vy se máte, takový poklad v bazénku :grinning: :wink:

Kedlub jsem chtěla vařit zítra, na nás je to ještě asi brzy, co? Zeleninu J. jí od 1.7.

Petři, a myslíš, že bolení má od zoubků?

Vanil, náš R.taky nelozil, začal rovnou běhat :wink:

Majdi, ne, nesbírám trpajzlíky, ale jednoho jsem chtěla, tak ho mám. A na záhonku bez kytek máme 3 krtky (sošky) :slight_smile: Teda mám tam v květináči dnešní borovici, 2x krušpánek, co jsem si dneska vyrila výhonky po vyrytí asi 30letého krušpanu, aby udělal místo pergole, chudák, a ještě jsem dneska zasadila nakořeněný tatar :slight_smile: Takže záhonek mám osázený zatím rostlinama v květináčích.
24. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi to musis mat peknu tu zahradku s krtkami. Mne sa strasne pacia take sosky. Ale raz budem aj ja take mat.

Ja som dnes taka leniva, akurat co som navarila, a dala prat dve pracky, ale zehlenie som nechala na inokedy. Tuto noc budem zas slamenna vdova, MM volal ze ostava aj na noc v praci. Ale aspon sa lepsie vyspim. Zajtra rano chceme ist na postu pre balik, vyhrala som na MMB capacky pre maleho http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1169984 a este aj tuto bundu http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1181889 ta uz je doma, je uplne perfektna.

Pridala som par fotiek, je tam aj odfoteny nas zubaty Tomi.
24. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Novi to je super, ze se David na dovci tak staral a jeste se ho to stale drzi... hlavne at ho to neprejde! :slight_smile: No a teda Slavko je stihlous jako blazen. Pravej opak Nikci. :slight_smile:

Majdi, jeste jsem te neprivitala z dovci. Vitej. :slight_smile: bylo nam smutno, ale super, ze jste si to tak uzili.

Talls kam se chystate vy na dovcu? Manducu muzu taky poricat :slight_smile:

Petrus a co je Jaydimu? Ma jenom teplotu nebo je i nachlazenej?

Momou, super zpravicka, ze jedete na dovci? To jses stastna,co? Si to moc uzijte :slight_smile:

Talls a Petrus, ja jsem byla taky na konizaci cipku. Taky vam rikali, ze je po tom horsi otehotnet? Me jo a otehotnela jsem hned.

Marti gratulka k zubu. :slight_smile: Dnes jsme byli ve Vyskove za tchyni, tak jsem si na tebe vzpomela. :slight_smile: Mimochodem jsem si nakoupila spoustu bananu v kauflandu. Maji je v akci 13Kc/kilo.

U nas pokracuje vosini nalada jako by ji rostli vsechny zuby. :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jakou mate prosim tu jidelni zidlicku?
24. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikul, tak to je super, já je dneska koupila v Hrušce za 22,- ale měla jsem toho moc, bych do Kaufecu nedojela ... já mám židli: něco takovýho - http://www.detskezbozi.com/inshop/jidelni-zidlicky/jidelni-zidlicka-kombi-75-11-w-borovice.html
24. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem zjistila že nestíhám vám koukat do albíček, tak snad brzo najdu chvíli a projedu vám je, ať jsem v obraze, co novýho i vizuálně ... se omlouvám
24. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsem prdolku uspala po velkem revu zase. Ma teplotu, rymu ne. I kdyz mu tece trosicku soplik, kdyz hodne place. Asi zuby fakt, i kdyz nic bileho zatim nevidim.
Normalne jsem se zase sesypala ze schodu :astonished: jsem asi nejaka unavena plus me boli zase desne koleno (uz jsem byla pred 3 lety na operaci s nim), a ujela mi noha. Nastesti se moc nestalo, jen me boli noha a mam pekne odrenou ruku. A to zitra mame jit na ten koncert U2.
Nikule, taky mi to rikali, ze mam tak 30% sanci otehu. A jak jsem vysadila prasky pred dvema lety, tak sem tam jsme si pozor ani nedali. No a dlouho se nic nestalo, ale to jsem tehu stejne nechtela byt :sweat_smile:
Zidli mame nejakou Cosato, podedenou, ale bohate staci :wink:
Budu se loucit pro dnesek. Mam docela dost. Za chvili si jdu napustit vanu, vemu casak a pak pekne postel. Uvidime, jaka bude dnesni noc.

Tak vsem dobrou
24. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrus, tak at se chudacek moc netrapi a je brzo o.k.

my ted mame rev skoro u kazdeho spani. Je to silene. Jsem si rikala, ze by jsme ani na dovcu do hotelu nemohli, protoze by nas vyhodili :grinning:
24. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, u nás usínání v pohodě, nakojím a zůstanu ležet s malou v posteli, ona si chytne nohy za palce, kráká, převaluje se ze strany na stranu a za chvíli na té jedné straně zůstane ležet a já jdu pryč ... už to takle vedem docela dlouho se divím ,že to funguje ....
24. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Petři, jsem se teda uplně lekla, jsme teda některý maminy se silama v háji, když se boucháme do hlavy a padáme ze schodů atd. .. :grinning: doufám, že jsi ok ... fakt odpočívej, je to potřeba ... jinak koncert U2, pak musíš poreferovat !!!! snad už bude chlapeček v pořádku, to je mrzutý, když je nepohoda ... je mi těch drobečků vždycky líto
24. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Niku...já mám tu chicco polly a teda musím říct, že jsem s ní maximálně spokojená. Já, která na všem hledám chyby :grinning: ...moc se mi na ní líbí, že se dá polohovat zvlášť vršek a spodek (ležení a nohy), je bytelná, můžu v ní nechat Tobiho když jdu třeba věšet prádlo na balkon a vím, že se mu nic nestane. Nemá teda košík pod sebou, jen takovou pidi síťku, ale já mám pod ní 2 plastové přepravky z IKEA, kde mám pro Tobíka hračky, takže pohoda. Nevyměnila bych ji :slight_smile: ...Byla tu kámoška a prý, tobísek má židli jak princ :slight_smile: :grinning:

Petronuska, jejda pády ze schodů, uf, to je mazec...hlavně, že jsi neměla malýho v náručí!!!

Niku...mne zas brečí Tobi po každým probuzení, než se rozkouká, teď zrovna brečel i ze spaní...nevím, cím to je...u usínání taky občas řve, jako že se mu nechce, nechám ho chvíli, tak 5 minut, pak přijdu, pomuchluju ho a obvykle usne.

Niku, taky konizace? Uf, to je nás docela dost, co??? Hlavně, že otěhotnění nebyl probém a máme všechny krásné mimi a snad vše v pořádku. Mne teda neděsili, že by to mělo vliv na otěhotnění, ale já se přesto bála... a nakonec to šlo ráz na ráz...

Dnes mne MM šokoval...donesl růži :slight_smile: ....prej všechno nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: (nic neslavím...to jsou ty jeho srandy...) tak mi udělal radost a je to pro mne jako omluva, že ví, že to s ním taky není někdy nejrůžovější...dokáže být zlatíčko, když chce. :wink:

Marti, Tobík mi taky usíná na boku....je to sranda, je jak dospělák :slight_smile: , nejdřív hází nohama, pak se přetáčí, dělá vylomeniny a nakonec usne...

Petis, koukala jsem na Káju, je to moc hezká holčička, přijde mi hodně na tebe podobná, máte stejný kukadla :slight_smile: , je moc šikovná taky....Tobík se teda nezvedá do sedu ani náhodou...lenoch náš.
Dnes jsme ho natočili, jak se koupe, tak až to MM stáhne, hodím odkaz, je to sranda... :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, jídlo pro Kubíka nakoupený (doma vařený nevezu), oblečení pro nás 4 jsem nacpala do dvou tašek. kosmetiku pro všechny mám připravenou. Ráno naházíme ještě hračky a hurá ................................. :grinning:
24. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni .... ŠŤASTNOU CESTU A UŽIJ SI TO
24. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek